Reklama

sobota 11. února 2017

Le Penová může vyvolat zemětřesení. Proti Národní frontě Marine Le Penové se vytvořila globalistická „Antinárodní fronta“a využívá metodu Cross Checku!

Napsal/přeložil: Geo
11.2. 2017   Eurasia 24
Vítězství Marine Le Penové v nadcházejících francouzských prezidentských volbách může vyvolat větší otřesy, než jaké představují následky zvolení Donalda Trumpa prezidentem Spojených států.
Trumpův požadavek „udělat Ameriku znovu velkou“ zní sice odhodlaně, ale velmi rychle začíná narážet na realitu. Trumpovy protekcionistické proklamace nic nezmění na faktu, že „kapitál nezná hranic“.

Trump nezhasne volný trh jako motor globalizace, nenabourá liberálně-tržní systém. A kdo si ještě donedávna myslel, že „Trump s tím prostě něco udělá“, musí být zmatený z posledního vývoje, který ilustruje třeba jeho „dlouhý a přátelský“ telefonát s čínským vůdcem Si Ťin-pchingem. Celý svět ví, za co se oba chlapi navzájem drží.

Trump nezastaví emisi dolaru a nevyvede zemi z globální struktury, jejímž základem je Federální rezervní systém.

Le Penová sice v případě vítězství svoji zemi z této struktury rovněž nevyvede, není to za stávajících okolností ani možné, ale o centrálně-bankovní patro výše může způsobit explozi, která jejími základy silně otřese. Pomalu se totiž rýsují obrysy jejího plánu opuštění eurozóny – a návratu k franku.

Co tedy s gigantickým francouzským dluhem v eurech? Co s touto smyčkou, kterou majitelé Francie neustále stahují, nutí Francouze akceptovat ořezávání zaměstnaneckých práv a mění kdysi blahobytnou zemi ve válčiště arabských a černošských gangů?

Ve hře je 1,7 bilionu eur a otázka, co by se s tímto dluhem stalo po jeho převodu na franky. Globální oligarchové začínají propadat panice, která možná násobně překoná to, čeho jsme byli svědky s blížícím se vítězstvím Donalda Trumpa. A tato panika nemá jen podobu řevu, že by vystoupení Francie z eurozóny znamenalo „zdaleka největší platební neschopnost v dějinách“ a mohlo „způsobit zásadní finanční šok“ či „vyvolat celosvětovou krizi“.

Naprosto zvrácenou podobu získává mediální stránka kampaně. Na rozdíl od Ameriky se ve Francii už ani příliš nepředstírá nezaujatost. Proti Národní frontě Marine Le Penové se vytvořila globalistická „Antinárodní fronta“.

Tato „Antinárodní fronta“ má podobu projektu nazvaného hezky nefrancouzsky CrossCheck, do kterého se zapojilo sedmnáct „francouzských“ médií včetně France Télévisions, Le Monde, Libération nebo AFP. Mimochodem posledně zmíněná agentura je jedním ze zdrojů informací, kterými nás krmí ČTK (a následně většina ostatních, ať už čtete Novinky, MF DNES nebo třeba Haló noviny).
Podstata CrossChecku spočívá ve spojení globalistických médií s Facebookem a Googlem ke společnému boji „proti šíření dezinformací a propagandy“. „Pochybovač“ vloží do vyhledavače odkaz na „pochybný“ článek, takzvaní novináři „ověří jeho pravdivost“ a uvedení dva globální „správci sítě“ článek onálepkují.

To je manipulace dotažená k dokonalosti: nikdo nebude moci tvrdit, že existuje restrikce jako v Číně, ale tok informací na internetu – a ne jen na tom frankofonním – se dostane pod velmi efektivní kontrolu globalistů, kteří takto budou moci ovlivňovat účinnost jakékoliv informace.

Ne náhodou se například v této zprávě o CrossChecku píše, že „Facebook čelil před prezidentskými volbami v USA kritice, že nedokáže sdílení falešných zpráv zabránit“ (čí kritice čelil?) nebo že „sílí šance krajně pravicové kandidátky a šéfky Národní fronty Marine Le Penové“. Kontext je zřejmý.

Cílem „Antinárodní fronty“ je protlačit do prezidentského křesla kandidáta Bilderbergu a bývalého investičního bankéře Rothschild &CieBanque Emmanuela Macrona, ať to stojí, co to stojí.

Začínají se dít věci. Dosavadní favorit „systémové“ části francouzského politického spektra François Fillon je náhle zlikvidován poté, co někdo vytahuje informace o údajném nezákonném obohacování Fillonovy manželky.

Politická poprava „proruského“ kandidáta je vykonána prostřednictvím týdeníku Le Canard enchaîné necelého čtvrt roku před prezidentským kláním, ačkoliv Penelope Fillonová byla nebyla asistentkou včera, ale už v letech 1988 až 2013.

A do toho nás agentury prakticky denně přesvědčují o tom, že Le Penová proti Macronovi nebude mít šanci. Aktuálně, podle jakési Opinionway, má prohrát v poměru 35 ku 65.

Jenže to už tady jednou bylo, nedávno, a nakonec z toho zbyly jen oči pro hysterický pláč.

Držme Francouzům palce.

Geo, Eurasia24.cz

15 komentářů :

 1. Pracky pryc od Marenky
  Kdo je proti ni je sexista, zbabelec a zradce
  To plati i na vas frantiky

  OdpovědětSmazat
 2. Frantici, je to na vas!
  Viva la France
  Forme le battalion
  Marcho
  Znicte globalistickeho upira havlisticko merklovskeho
  Kdo je havlista? No ten co neblije kdyz se rekne slovo Havel
  Merklista? Ten kdo se nepoblije pri uslyseni slova Merklova

  OdpovědětSmazat
 3. A netolerujte anglicky vyraz crosscheck
  Mate nabrousene guilotiny?

  OdpovědětSmazat
 4. To,že globalisté zasáhnou,je jasné a každý myslící člověk musí dojít k tomuto závěru!Stejný scénář jako v USA,ale tyto volby se týkají Francie-Evropy a neumím si představit,co budou dělat naši presstituti,ČT , naše vláda a poslanci.To bude besed.Jsou řízeny EU,Bilderberkem no a neziskovými organizacemi,finančně podporováni Sorosem.Už se mi začíná obracet žaludek,co všechno na M.Le-Pen budeme muset vyslechnout!Doufám,že vyhraje na plné čáře ,Francie se ještě může zachránit a my s nimi.Proto volte SPO T. Okamury.

  OdpovědětSmazat
 5. Jen bych si dovolil upozornit na to, že ona "zaměstnanecká práva" jsou ve Francii spolu s přebubřelým nárokovým a nepodmíněným sociálním systémem hlavní příčinou státního dluhu a současně příčinou deindustrializace Francie (pouhých 15% HDP z výrobních činností - vč. dotovaného zemědělství, zbytek jsou služby - z velké části "virtuální")...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Francie trpi muslimskou populaci , ktera neni schopna do ekonomiky 21 stoleti. Kolik procent z HDP dotuje Francie do muslimu. Problem je , ze muslimove prinaseji drogy do Francie a tim podlamuji ekonomii a nici mladou generaci. Multikulti neni ekononmicky efektivni system, je to otrokarsky system.

   Smazat
  2. Tady nejde o náboženství, ale o geny. Ti muslimové jsou všechno, jenom ne evropští běloši tvořiví. Kdo nepracuje, ať nejí! To nás učili už před komančema.

   Smazat
 6. VIVAT MARINE LE PEN

  OdpovědětSmazat
 7. fandim Marine Le Pen jestli vyhraje tak se konečně eu rozpadne a nebudou nám vládnout blbci jako schulz merklová juncker

  OdpovědětSmazat
 8. Francouzi si udělají,co budou chtít.Už jenom ten
  název"Antinárodní fronta"asi bude kontraproduktivní.
  Spíše se obávám zfalšování voleb.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 9. první kolo M.Le Pen vyhraje otom není pochyb ale ve druhem kole se spoji všichní zmrdí a jak je nam znamo je jim jedno kdo s kím hlavně že budou u koryta tak že Le Penovou odstavy ,strašně rad bych se milil?

  OdpovědětSmazat
 10. Aktualni cislo francouzského tydeniku "Marianne" preklad : Proc ji (Marine Le Pen) mohou dopomoci k vyhre... Pravice neschopna obratit stranku Fillon, levice neschopna se spojit, Macron neschopny vyhrabat se z mlhy... https://www.facebook.com/Marianne.magazine/photos/a.10150295179945445.556020.369717525444/10158287511690445/?type=3&theater Jeden z nejlepsich franc. diskuznich programu "C'est dans l'air" na kanalu France5 venoval tento tyden jeden podvecer Marine Le Pen 10.2.2017 : http://www.france5.fr/emissions/c-dans-l-air/diffusions/10-02-2017_552745

  OdpovědětSmazat
 11. Nelze vyvolat krizi, když tu již latetně je. neskutečná hloupost je obsahem slov těch, kdo z vyvolávání krize obviňují Marine Le Pen

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.