Reklama

.

.

pondělí 6. února 2017

Maďarský ekonom Bogar László o globalistech a migrační krizi...( video cz titulky)

6.2. 2017   Zvědavec

10 komentářů :

 1. moc dobře mluví ten pán musíme i u nás udělat pořádek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak s chutí do toho a půl je hotovo ;)

   Na podzim jsou volby!

   Já mám jasno, půjdu volit a také vím koho a proč;)

   https://m.facebook.com/tomio.cz/

   Vymazat
 2. ujařmené libido intelektuálů
  taky dobrý nástroj ke zpětnému chodu a pochodu
  ty dotazníky posledního sčítání lidu byly dost podrobné udělat z nich modelovou situaci na cokoliv
  musí být hračka.Vyrobit nevojáky a pak žoldáky se taky musí dle vyspělosti a vykrmenosti.

  OdpovědětVymazat
 3. Pod taktovkou Bruselu běží projekt „Euro-Med“.

  " Evropská unie zahájila postupnou imigraci 56 milionů muslimů ze Středozemí v onom slavném „společném řízení migračních toků a tlaků“ nastoleném Lisabonskou smlouvou. Projekt se jmenuje „Euro-Mediterranean Partnership“ (nebo také takzvaný barcelonský proces a posléze Unie pro Středomoří) a v byrokratických útrobách EU se s vyloučením veřejnosti připravuje už patnáct let. Číslice 56 milionů se objevila v britském deníku The Daily Express 11. října 2008 – v jednom z mála článků na toto téma – který ji našel ve zprávě Eurostatu. Statistický úřad unie takto odhadl počet imigrantů potřebných na vyrovnání demografického úbytku v celé Evropě mezi roky 2010 a 2050. Aby bylo z čeho živit rostoucí počty evropských důchodců.
  Utajený, ale funkční
  Odhad Eurostatu však vychází z předpokladu, že všichni imigranti budou pracovat a platit daně. Ten je už dnes mírně řečeno teoretický, protože v některých evropských zemích imigrace přestala být čistým ekonomickým přínosem a stala se zátěží, když nezaměstnanost v imigrantských komunitách několikanásobně převýšila míru nezaměstnanosti domorodců."

  Více na: http://www.euro.cz/byznys/jak-zabit-civilizaci-821461#utm_medium=selfpromo&utm_source=euro&utm_campaign=copylink

  Řešení demografie je falešnou záminkou od samého začátku. Článek je z r. 2010. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě jsem zapoměl - nejsem spoluviník, mám zahradu, coby důchodce se uživím sám. Děda.

   Vymazat
 4. Ten člověk říká to, co já si myslím od samého počátku migrační krize.
  Nejde o žádné spontání hnutí mysli, ale o promyšlený a financovaný plán.
  Celý život pracuji s lidmi a zorganizovat pracovní činnost několika desítkám podřízených tak, aby nikde nic nedrhlo, všichni dostali peníze pouze za práci a aby se té práce udělalo co nejvíce, za co nejméně peněz, věřte, dá dost velkou fušku.
  Tu vám onemocní jeden, tu druhému onemocní dítě, tu se rozbije stroj v tu nejméně vhodnou dobu a vy lidi, kteří jsou na jeho práci závislí, musíte přeorganizovat na jinou, smysluplnou činnost. Prostě neustálá improvizace a neustálé vymýšlení náhradních plánů.
  A tady stovky tisíc lidí najednou udělají vztyk a všichni vyrazí jedním směrem do jednoho místa. V okamžiku, kdy se uzavře jedna cesta, okamžitě je nalezena a otevřena jiná. Chce mi někdo namluvit, že takový obrovský transfer probíhá spontánně a že není někým financován?

  OdpovědětVymazat
 5. Je potřeba toto vysvětlovat všem svým známým proč je nutné jít k volbám a dát hlas těm co mají ve svém programu volební povinnost a řízení státu na všech úrovních pomocí referend. Samozřejmě je to zjednodušené ale důležitý počátek možnosti změn ve prospěch většiny. MŠ.

  OdpovědětVymazat
 6. Jak by se to dalo "vyřešit" volbama? To už zachrání snad je všelidový odpor, ale tam, kde ten proces probíhá, jsou lidé zvyklí poslouchat. Maďaři se na odpor postaví, budou ale nejspíše sami.

  OdpovědětVymazat
 7. Naprostý souhlas s madarským ekonomem. Je to řízená migrace, kde uprchlík je použit jako zbraň.Bohužel jsme opravdu asi na začátku velkého a hlavně vleklého konfliktu civilizací na půdě Evropy.Vše spěje za velké podpory probruselských vládnoucích elit, sluníčkářů , VŠ studentů k občanské válce v západní části EU, tam je téměř nevyhnutelná !!! Islám obsadí západní Evropu a bude zde vládnout další staletí, možná že už nikdy nedojde k obnově západních států.Žádné dotace eur nám nestojí za to abychom si sem nechali napochodovat islamistické oddíly z Německa. Bohužel Sobotka nebo Babiš to ale stejně připustí.

  OdpovědětVymazat