Reklama

.

.

neděle 19. února 2017

Média: tisíc amerických vojáků přijede v dubnu 2017 do Polska


19. 2. 2017    zdroj
Budou umístěni v bezprostřední blízkosti hranice Kaliningradské oblasti. Velení Ozbrojených sil USA pošle do Polska v dubnu letošního roku asi tisíc vojáků. Dnes 19. února o tom píše německý list Spiegel.


Podle prohlášení amerického štábu pozemních sil v Evropě, který se nachází v německém městě Wiesbaden (Hesensko), se již na konci března do Polska vypraví konvoj s americkými vojáky, kteří budou dislokováni v městečku Orzysz v severovýchodním Polsku.

Orzysz je 57 kilometrů od hranic Kaliningradské oblasti Ruské federace.

Připomeňme si, že bezprostředně po začátku občanské války na Ukrajině a znovusjednocení Krymu s Ruskem se země vojenského bloku NATO rozhodly výrazně posílit svou vojenskou přítomnost ve východní Evropě. Podél západních hranic Ruska se buduje infrastruktura NATO a koncentrují se síly.

Kromě toho ministr obrany USA James Mattis přímo řekl, že Rusko je hlavní hrozbou pro USA.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

18 komentářů :

 1. To smrdí vysílačkou Gliwice na sto honů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A hlavní hrozbou pro světový mír je válečné harašení magorů z USA ! Od devadesátých let to musí být jasné každému, kdo není retardovaný jako Langšádlová nebo Štětina !

   Vymazat
  2. A Trumpem se jeho Zlym psem..

   Vymazat
  3. To hodně zapáchá vysílačkou Gliwice! Zdá se, že USA nejsou příliš v dějinách doma.

   Vymazat
 2. Rusko se už třese hrůzou.Tisíc vojáků má dýt hrozbou pro mocnost jako je RF? A teď můžete zvracet na vaše klávesnice rusoboti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K vyprovokování války stačí.

   Vymazat
  2. Jak vznikla 2.světová válka? Nemůže se situace opakovat, stačí převléct stejnokroje, známe to lépe, než kdokoliv jiný! A nemusí jít o rozhlasový vysílač!

   Vymazat
  3. Myslím, že v této chvíli už jsou terčem. Dávám jim tak 5 km od místa dislokace. Za touto hranicí už nebude nic.

   Vymazat
  4. Potom se tedy ptám, proč tam vlastně jsou, když jde o tak bezvýznamný počet?

   Vymazat
  5. Proč tam jsou?No aby přepadli Rusko.Bylo by dobré zveřejnit ,jak je velký kontigent vojáků režimu USA,kteří již v Pobaltí jsou usalašeni navždy.Jsou tam taky Kanadani,žoldáci z jakési ČECHIE a všech států Pobaltí včetně Německa.Můžeme připočítat americké vojáky v Rumůnsku,Bulharsku,Turecku,Řecku,Ukrajinu a v dalších státech.Je to svinstvo režimu USA a jejich poskoků ze zemí NATO.

   Vymazat
 3. Polsko si tu vojenskou přítomnost US vojáků (NATO je pouhým nástrojem) dlouhodobě vyškemralo. Při paranoidní rusofobii v Polsku bude budování a posilování tamních US základen pokračovat na úkor celoevropské bezpečnosti, ale ku prospěchu zvyšování polského vlivu v Evropě skrze jejich vztahy s USA. A co my, Čechové ? Taky docela sliz - budování skladů pro US jednotky, nabízení Brd, spanilé jízdy US dragounů, vysílání spec. jednotek do exotických zemí poctěných US zájmem, volný letecký prostor pro humanitární bombardování, atd. O referendu k opuštění NATO můžeme diskutovat, ale to je v dohledné době asi tak vše, co se tím dá dělat.

  OdpovědětVymazat
 4. Co furt otravují vzduch ?
  myslela jsem ,že už pomalu dávají pokoj a oni ne a ne a pořád a furt afurt budou lízt a furt budou lízt ...
  pár přes tlamu už by to potřebovalo
  jako sůl !!!
  j

  OdpovědětVymazat
 5. Znate to rceni ze pod svickou je nejvetsi tma? Tak to ti zabijakove u JUesej budou mit realni sanci prezit. Rusove je prece nebudou napadat tak blizko sebe svym jadrovym arzenalem. Europu v pripade konfliktu spise prevalcujou pasama aby si nezasvinili budouci relaxacni zonu .-)

  Asi to dostali od pentagonu jako odmenu.

  OdpovědětVymazat
 6. No doufám, že nová BARBAROSA nepřipadá v úvahu. Snad se Rusko a hlavně gosudár PUTIN POUĆIL!! nezlanost dějin je smrtelná. ČEKÁNÍ NA ÚTOK VYĆERPÁVÁ. UDEŘ!

  OdpovědětVymazat
 7. Alespoň přibude černozemně. Tlející NATO blbci budou novovou biomasou.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dopňuji i železný odpad je dobrý na zpracování.
   US ví jak vrátít Stalinovi špatné půjčky. Díky

   Vymazat
  2. Zapadni armady , jiz po staleti maji praxi v tom jak si nabehnout Rusku na vidle. Muzik jenom vstane a vidle nastavi...A da se rict ,ze v tom ma znacnou praxi a uspechy...
   Kozaci kdysi taky davali pitsvym konum ze Seiny, ale nejak se pri tom vsem vytahovani na to zapomina...

   Vymazat
 8. Na druhé straně, z té pozitivní stránky,čím více budou hamburgeroví bojovníci rozlezlí po celém světě, tím rychleji se SSA uzbrojí. Navíc, v případě ozbrojeného konfliktu se jim bude blbě utíkat.

  OdpovědětVymazat