Reklama

středa 1. února 2017

Ministerstvo pro mimořádné události DLR začalo evakuovat obyvatele severní části Doněcka

1. 2. 2017   zdroj
Ukrajinská strana prudce zesílila dělostřelecké ostřelování městských čtvrtí.
Pracovníci Ministerstva pro mimořádné události DLR začali evakuovat obyvatele severní části Doněcka, kteří jsou nuceni přečkat zesílené ostřelování v bezpečnějších místech, oznámila Doněcká tisková agentura s odkazem na tiskovou službu ministerstva pro mimořádné události republiky. Připomeňme, že od 29. ledna se situace v DLR opět prudce zostřila. Ukrajinské silové struktury nepřetržitě provádějí dělostřelecké ostřelování Doněcka a dalších obcí republiky.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Ukronáckové tomuhle barbarství říkají "antiteroristická operace". Protože kdyby připustili, že rozpoutali a vedou občanskou válku, tak by všechny ty jejich armádní útoky proti civilistům byly rázem válečné zločiny a západní podpora kyjevským pučistům by těžko mohla být nazývána "podporou demokracie a svobody na Ukrajině".

  OdpovědětSmazat
 2. To jsou zkrátka Ukrajinci.Nejhorší verbež,která
  se pohybuje na zemském povrchu(z těch,co znám).
  Podrázáci,lenoši,ale silně agresivní.To totiž
  byly ty sovětské jednotky,co nás okupovaly.Tedy
  většina z nich byli Ukrajinci.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 3. Poslední záchvěvy fašounů z Kyjeva :(

  Krym už v zpátky v Rusku je a Dombas tam po chvilce v federalizované Okrajině bude taky.

  OdpovědětSmazat
 4. Jen bych doplnil příspěvek 20:13. Když jim tu jejich protiteroristickou operaci (navzdory pronacistické propagandě hlavních médií), kromě pomatených rusofobních kavárníků už nikdo nevěřil, tak tu svoji historku o teroristech nejdříve podepřeli sestřelením malajsijského letadla, z čehož obvinili proruské separatisty, a když ani to nepomohlo, tak si vymysleli ruskou invazi, aby zdůvodnili to bombardování Donbasu a zabíjení civilistů. Sice dosud po třech letech bojů na Ukrajině nikdo nepotkal jediného ruského vojáka, a to ani pozorovatelé OBSE, kteří je tam také usilovně hledali, ale to nevadí, hlavně když uvěří alespoň hloupější část veřejnosti. Především média jako ČT a TV Nova se důsledně řídí výrokem Goebbelse "Stokrát opakovaná lež se stává pravdou" a Hitlera "Čím větší lež, tím větší pravděpodobnost, že tomu veřejnost uvěří".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:39
   podle Vás nejsou tedy ruští vojáci na východní Ukrajině ? A proč tedy několik z nich Ukrajina vyměnila za svoji letkyni, proč přiznal Putin své vojáky na východní Ukrajině v televizním přenosu na konci 2015 a proč ruská vojska a ruskou techniku (dodanou z Riuska) filmují běžně místní obyvatelé na své chytré mobily a kdo chce, tak si všechno může na youtubu najít ?? A proč jich je desítky v ukrajinském zajetí ?

   Proč ze sebe děláte takého blbce ?

   Kdyby tam rusové neintervenovali, tak tam je klid stejně, jako je klid třeba v Charkovské oblasti. A představte si, že i tam žije naprostá většina rusky mluvících občanů Ukrajiny !! Nikdo jim dodnes nezkřivil ani vlásek na hlavě. Dokonce jsou rádi, že tam noha ruského "osvobpoditele" naštěstí nedorazila .. Samotní občané minimalizují v Charkově vliv separatistů a nechtějí o separatizmu ani slyšet !

   Smazat
  2. Naďušu vyměnili za dva údajné agenty GRU ty debile! V armádě vůbec nesloužili! - http://zpravy.idnes.cz/kyjev-ukazal-dva-zajate-rusy-mozna-je-vymeni-za-savcenkovou-ple-/zahranicni.aspx?c=A150519_183648_zahranicni_fer

   Smazat
  3. Víš co by to bylo, kdyby tam byli ruští vojáci!! Tak maj těch zajatců buď tisíce, nebo by sami už pochodovali Kyjevem s prackama nad makovicema,ty debile! Takový čuráci jak ty a ti co ti krmí kebznu dřív nebejvali! Si představ vole, že by pan generalissimus Francesco franco obvinil našeho Édu Beneše, že ve Španělsku bojují čeští vojáci!! No bojovali tam!! Ale na vlastní triko!! Ty demente!! Bojovali slovy poslance Gottwalda "i a Prahu!". A dovolil si někdo z toho obvinit náš Hrad? Proč asi? Páč vojáci v záloze můžou jít bojovat jako dobrovolníci kam libo!

   Smazat
  4. 17:07
   ale tam přece neprobíhá normální válka, kde se přesunují linie fronty kilometry každý den !!Jsi normální ?
   Putin to všechno chce utajit, takže navenek jakoby se nic neděje a z Ruska tam jsou jen dovolenkáři a strejdové na traktorech ...
   Jak je vidět, tak na některé naše rusofily to i platí - tato taktika "já nic, já muzikant" zřejmě u některých slabších jedinců skutečně zabírá ..

   No dobře. Co už s vámi - i s takovými se musí žít.

   Smazat
 5. My rusofilové to vnímáme stejně. Musíme s vámi žít, i když toky vašeho myšlení jdou mimo logiku života. T

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.