Reklama

neděle 26. února 2017

Multikulti propaganda ubližuje psychicky nemocným!

Adam Mikulášek
26.2. 2017   Rukojmí
Proč? Protože si zvykla obrovské procento teroristických útoků omlouvat či zlehčovat tvrzením, že jejich pachatelé byli „psychicky nemocní“, takže vlastně „o terorizmus nešlo“. A z psychicky nemocných dělají „hrozbu“!

Pravda, čas odčasu se něco takového může stát, viz střelba v Uherském Brodě..., ale tohle? Jako obvykle otevřu ráno zprávy a vyskočí na mě:
Žádný teroristický čin. V Německu zabíjel nemocný člověk, tvrdí policie
Nemohu v tomto konkrétním případě (včerejší najetí řidiče do lidí v německém Heidelbergu) s jistotou tvrdit, jak to bylo a jak to nebylo, ovšem po zkušenostech z posledního asi tak roku a půl již podobným zprávám nevěřím a považuji je za „vítačské“ dezinformace, resp. Za propagandu promigračních elit, která takto „bojuje s islamofobií“, ale vytváří „psychofobii“, tj. podněcuje strach z psychicky nemocných, protože – co když se nějaký takový někde odpálí, najede náklaďákem do davu nebo začne střílet v nákupním centru – takže jen vyrážení klínu klínem. Proč tahle „paranoia“? No posuďte sami, kolik nám za poslední dva roky přibylo „psychicky nemocných teroristů“:
Útok v Mnichově nebyl teroristický čin, potvrdila policie. Střelec měl psychické problémy
Útok v Reutlingenu Syřan neplánoval, policie se soustředí na jeho psychické problémy
Střelec v Orlandu vraždil kvůli problému s orientací, tvrdí svědek
Teroristu z kostela úřady sledovaly od šesti let, měl psychické problémy
A to jsou jen ty nejkřiklavější případy. Ovšem není těch „psychických problémů“ v souvislosti s teroristickými útoky najednou nějak podezřele moc? Podle mého přesvědčení je jich tolik, že už se to vymyká zákonům o pravděpodobnosti. Navíc mám psychicky nemocné přátele, včetně schizofreniků, a když si představím, že multikulturní fanatici, jen aby ochránili své „mazánky“, čímž myslím „privilegované menšiny“, na úkor jiných menšin, např. menšiny psychicky nemocných, které těmito „omluvami teroru“ docela krutě stigmatizují jako „potencionální hrozbu“, tak je mi velmi smutno.
Jen to ukazuje, že „sluníčkáři“ ani u menšin neměří spravedlivě, ale chovají se jako matka, která rozmazluje své nejmladší dítě (muslimskou menšinu) na úkor všech ostatních svých dětí, což, jak vědí ne jen psychologové, zrovna nepřispívá k dobrým vztahům mezi sourozenci, spíš právě opačně. A pak se diví, jako by si neuměli dát dvě a dvě dohromady, proč, jak říkají, „narůstá xenofobie“, „islamofobie“ a „nenávist“. Na mě to působí tak, že Evropa zvýhodňuje muslimské menšiny na úkor všech ostatních menšin, ať už náboženských, etnických, sexuálních či „zdravotních“, kam spadají invalidé a psychicky nemocní! A tento dvojí metr považuji za jeden z hlavních rozněcovačů „zlé krve“ mezi muslimy a nemuslimy v Evropě!
Jen tak na okraj..., doporučuji všem porovnat, v kolika organizacích, zjm. v těch „sluníčkově“ zaměřených, mají předpis typu – nikdo nesmí být diskriminován na základě národnosti, pohlaví, náboženského přesvědčení, rasy či sexuální orientace..., a kolik z nich do tohoto seznamu nezahrnuje zdravotně postižené, ať už tělesně, duševně, smyslově či jinak. Vím o tom jako slepec bohužel své, ale moc „veselé“ to rozhodně není, spíš jsem se setkal s agresivním odmítáním, když jsem na to někde upozorňoval – prý je to „zbytečné“.

31 komentářů :

 1. Xenofobie proti Rusku a všemu ruskému, havloidům a "sluníčkářům" očividně nevadí, právě naopak ji ze všech sil vyvolávají z čehož plyne, že to jsou pokrytecký hovada a ve své podstatě mají i muslimský migranty u prdele, složí jim jen k vyvolání chaosu v Evropě.

  OdpovědětSmazat
 2. vítači co vládnou si myslí ze jim to budeme žrát

  OdpovědětSmazat
 3. K "nehodě" v Heidelbargu hned přibyly ještě stejné "nehody" v Los Angeles a v Londýně. Jaká náhoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A taky v Rusku. Jaká náhoda vole

   http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/183368-ctvrty-ridic-najel-autem-do-lidi-tentokrat-v-rusku/

   Smazat
  2. 22:34 proč hned vole, nedával jsem ti, havloidní nenávistnej kreténe, abys si se z toho Ruska neposral xenofobní rasisto zasranej. Vezmi si špuntovku a mazej se svými kámoši na Rusko, už je na čase abyste dostali od rusů pořádně na držku.

   Smazat
  3. 23:02
   Proč bych měl mazat na Rusko, demente? Jak se ti ty zcestné pitominy v té duté lebeni líhnou?

   Smazat
  4. 23:07 protože v ty tvý havloidní škebli nic jinýho než nenávist nemáš kreténe, to máš z toho modlení před havlovou lavičkou debile, jak tam mlátíš fanaticky palicí o beton, kryple fašistickej.

   Smazat
  5. 23:13
   Bolševický pohrobek který k smrti nenávidí cokoli společného s Havlem, potažmo s celou porevoluční dobou, obviňuje jiné z nenávisti :-D

   Smazat
  6. 23:20 Na tvýho ožralýho boha Havla z vysoka seru kreténe vymytej. Je to opravdu sranda, havloidní bolševickej nenávistný sráč tu napadá ostatní tím co je mu vlastní, typický havlokomunistický vylízanec, nadávat si začal ty havločuráku.

   Smazat
  7. 23:20 Ještě si zapoměl havločuráku zmínit jakou starost máš o obyvatele Krymu idiote.

   Smazat
  8. Už je to tady, svobodné volby, k dispozici jedna jediná volba HAVLOIDI!!!

   Smazat
  9. 23:20 Ježišmarijá on ti tu někdo napadá výdobytky havlokomunistický revoluce, ještě tam ty dobytku namontuj výstřel z havloaurory a pak se budou bát.

   Smazat
  10. 23:28 až 0:41
   Ty jsi se z té nenávisti k Havlovi úplně pomátl čuráčku. Každé druhé slovo je variace na Havla.

   Zapamatuj si, že Havel za tvůj posraný, zbytečný zkurvený život zkrachovance a lenivého budižkničemi nemůže. Na viníka se podívej dobře do zrcadla, mamrde.

   Smazat
  11. :)) Tady koukám není co řešit - bezezbytku tu platí Paukova slova:
   "Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé, loupeživé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni."

   Smazat
 4. tady je krásný článek pro toho havlistu co se tu chodí hádat a tapetuje sračky a bleje nesmysly jak žijem v bohaté zemi už máme co jsme chtěly cink cink já necinkal:
  http://aeronet.cz/news/tak-se-jim-to-povedlo-cesti-politici-po-28-letech-dovedli-republiku-zu-grunt-a-od-dubna-bude-zarazena-mezi-rozvojove-zeme-spolu-s-vietnamem-albanii-a-bangladesi/

  OdpovědětSmazat
 5. Je to přesně naopak, než zní název článku. Ve skutečnosti multikulti propaganda psychicky nemocných ubližuje psychicky zdravým. A protože cvoci se obvykle považují za normální, pak není divu, že cvoci vydávají necvoky za cvoky. Ať žije vláda degenerátů!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S idioty v čele, rovnou do prdele!

   Smazat
  2. Ať žije komunizmus s havlovou tváří!!!

   Smazat
  3. Už je to tady, svobodné volby, k dispozici jedna jediná volba HAVLOIDI!!!

   Smazat
  4. I prezidenta si budeme moci svobodně zvolit, bude to havloid nebo havloid.

   Smazat
 6. Nadavat a obvinovatvzdyt byl jenom PSYCHICKY NEMOCNY a tim se musi vse omluvit ...

  OdpovědětSmazat
 7. Oprava ; Nadavat a obvinovat Havla ze vseho je nespravedlive , vzdyt byl jenom PSYCHICKY NEMOCNY a tim se musi vse omluvit !!

  OdpovědětSmazat
 8. Co to je za příspěvky?No,až vám přijde povolávací rozkaz,tak vás to přejde.ČSSR zmizela,ČSR zmizela,ČR se pomalu taky rozkládá,zkuste popřemýšlet..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomínáte, že starší ročníky skládali vojenskou přísahu ČSSR, pracujícímu lidu vedenému komunistickou stranou, spojencům v čele se Sovětským svazem (dnes Ruskem); ochraně socialistického společenského a státního zřízení... TAK JE POVOLEJTE, JESTLI CHCETE SLYŠET JAK SE VÁM SMĚJÍ A NADÁVAJÍ...

   Smazat
 9. Kdo by se z toho kapitalismu nezcvoknul? Jedině psychopatičtí paraziti co si říkají elity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro ně slovo ELITE znamená dámské spodní prádlo.

   Smazat
 10. Myslím, že chybí nová definice co je to psychicky nemocný člověk, nebo kdo není psychicky nemocný člověk.Možná, že do nové definice by se vešli i naši politici.

  OdpovědětSmazat
 11. Jaký teroristický čin? Vždyť v době vědy a techniky může náboženským báchorkám věřit jenom člověk s narušenou racionalitou myšlení. Nebo blázni rozhodnutí opustit pro ně hnusný svět sebevraždou, ale panicky se bojící zdechnout sami... tak si s sebou berou k Čertu nedobrovolné souputníky...

  Asi to mainstream vykládá v Evropě takto. Ovšem běda, kdyby se totéž stalo v Americku, v Židovsku, nebo v Rusku. To by byl řev a quičení;-)

  OdpovědětSmazat
 12. Bavit se s havloidy je zbytečné.O sobě říkají,
  že jsou slušní a jsou jim adresovány nadávky,
  na které nereagují.Na rozdíl od jejich tvrzení
  na každé diskusi nadávky začínají od havloidních
  sluníčkářů.Je pro ně typické,že svou nevychovanost
  svádějí na druhé.Mají to v genech.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 13. Jsem zde systematickymazan prestoze jsem registrovan
  Je to od vas svinstvo
  Porusujete lidska prava
  Podavam na vas trestnak, vy zmrdi cenzorsky
  Ona vas arogance rychle prejde

  OdpovědětSmazat
 14. To vse ublizuje dle vysledku predevsim EU , NATO USA a vladam zradcu..Jen to chvilku potrva ..

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.