Reklama

čtvrtek 16. února 2017

Na Evropu se valí hordy nelegálních islámských imigrantů,proto omezovat lidem držení zbraní, vypovídá o tom, že je celé imigrační šílenství řízenou invazí! Jde o rozšiřování islámské ideologie do Evropy!

Radek Rozvoral
16.2. 2016   Rukojmí
Máme vůbec šanci se všem těm ekonomickým islámským imigrantům ubránit?
Z Bulharska k nám přicházejí zprávy o tom, že do Evropy z Turecka přicházejí stále častěji jen nevzdělaní a nebezpeční imigranti, kteří na Starý kontinent jdou pouze za lepším živobytím.
„To, že do Evropy prchají lidé před válkou, je lež, jako věž. Teď přecházejí hranice Afghánci, Iráčané, Indové, Somálci, Bangladéšané, Pákistánci a další ekonomičtí imigranti ze zemí, kde nyní žádné války nejsou.
 Jdou sem za lepším životem, což někteří zadržení přiznali i před soudem,“ popisuje uprchlíky podle serveru ParlamentníListy.cz bulharský advokát Petar Nizamov, jenž jako člen občanských hlídek stráží bulharsko-tureckou hranici. Následně ještě dodal: „Chci zdůraznit, že hlavním nepřítelem nejsou imigranti, ale zrádci, co prodali naši zem, domov našich dětí a národ. Jejich banky jsou plné peněz ze Saúdské Arábie, z Kataru a od George Sorose. V Bulharsku je situace horší a horší, protože naši hranici s Tureckem přechází den co den tisíc imigrantů. Jde hlavně o mladé muže se vztahem ke křesťanům jako k podřízeným bytostem.“

Tak buď jsem něco přehlédl, nebo že by dohoda paní Angely a bruselských sociálních inženýrů s Erdoganem za několik miliard euro nefungovala? Ano druhá možnost je správně, jelikož nikým nevolení úředníci Evropské unie nemají politickou vůli imigrační šílenství zastavit. Jediné co dokáží je omezování svobodného života vlastním pracujícím občanům nesmyslnými regulacemi. Je téměř jisté, že Evropská komise za několik 
týdnů definitivně posvětí svoji směrnici o zákazu držení dlouhých poloautomatických zbraní se zásobníkem na dvacet a více nábojů, což se bude týkat stovek držitelů takových pušek i u nás v České republice.

Tímto nám dávají bruselští papaláši najevo, že se prostě a jednoduše bojí zbraní v rukou svobodných občanů. Jsou to totalitní praktiky, jelikož z historie víme, že totalitní režimy začaly tím, že omezily právo lidí vlastnit zbraně, a to tak, aby zbraně mohli mít jen vojáci a policisté. V době, kdy se na Evropu valí hordy nelegálních ekonomických islámských imigrantů omezovat lidem držení zbraní, vypovídá o tom, že je celé to imigrační šílenství řízenou invazí, která má za úkol rozšiřovat islámskou ideologii do Evropy. Proto je potřeba co nejdříve vyhlásit referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie!Jiří Přibyl

26 komentářů :

 1. Je to přání voličů, je třeba to respektovat.

  OdpovědětSmazat
 2. Podle autora jsou totalitní státy nejspíš i Lucembursko s absolutním zákazem a Velká Británie, kde je teměř nemožné vlastnit zbraň, kromě lovecké.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lucembursko to má zákaz sousedů,protože by je ohrožovali.Tam mohou mít jenom kamení a házet opatrně.

   Smazat
 3. 14.37 taky by bylo možné se zeptat na zkušenosti s invazivní vlnou migrantů původních obyvatel Karibiku, indiánů v Americe nebo aboriginejců v Austrálii

  OdpovědětSmazat
 4. 14:37
  A čemu se divíš? Když je totalitní celá EU, mohou snad její členové být jiní?

  OdpovědětSmazat
 5. Zbran by mel mit kazdy,krome vojaku a policajtu.Vid problemy ve svete ktere fabrikujou vojaci!
  Vy,co se bojite ze vas stat odzbroji si uvedomte,ze zbrani bude tolik jako dreva v lese. Trofejnich.:-) :-)

  OdpovědětSmazat
 6. Pojďme se prosím sjednotit v pojmech a nazývejme věci pravým jménem, a to důsledně !

  Nejedná se o uprchlíky, neboť v případě ohrožení života by se spokojili s útěkem do nejbližší země se stejnou kulturou a zvyky.
  Nejedná se o nevinné, pracovité ekonomické imigranty, jdoucí za lepším životem, ale jde evidentně o ekonomické parazity, kteří nemají zájem se začlenit do ekonomického a sociálního procesu evropských zemí. Jejich zájmem je pouze čerpání nejvýhodnějších sociálních dávek a bezpracný život na úkor evropských obyvatel.
  Jedná se evidentně o diverzanty, jejichž cílem je rozvracení evropských sekulárních států a nastolení teokratických diktatur, včetně islámského středověkého práva.
  Z tohoto důvodu jde výlučně o nelegální migranty v rámci masové řízené invaze, jak již zmínil i náš pan prezident Zeman. Z těchto důvodů nemají žádný právní, ani morální nárok na získání azylu, pobytu, či dokonce občanství nebo volebního práva v ČR.
  Takže nepoužívejte prosím slova jako uprchlík nebo ekonomický migrant. Není to podle mne pravda v žádném ohledu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pěkně řečeno. Taky už mi slovo "uprchlík" leze krkem. Skuteční uprchlíci žijí bídným způsobem v uprchlických táborech oblastí sousedících s oblastmi, odkud ti chudáci museli z nějakých důvodů prchnout. A rozhodně téměř nikdo z nich nemá prostředky, aby překonali tisíce kilometrů do několika vyvolených zemí. Ti, co ve statisících ročně zaplavují Evropu, jsou úplně jiná sorta s jinou motivací - jedním slovem paraziti. Skutečným řešením je zastavení rozvratu v zemích původu migrantů, umožnění návratu uprchlíkům a vytvoření podmínek, aby se mohli zapojit do obnovy svých zemí, uživit se prací a nebát se vychovávat děti. Ale to se dostáváme k pojmenování, kdo jsou ti nadnárodní rozvraceči zemí, imperiální kořistníci a jak (zda vůbec) je lze zastavit.

   Smazat
 7. Souhlasím s tím, že právo držet zbraň, by mělo patřit k atributům svobodného občana. Ale nemyslím si, že bychom to měli spojovat s migrací, neboť se tím můžou zamlžovat její skutečné příčiny a smysluplné řešení.
  Evropa neprožívá nějakou nevyhnutelnou živelnou migraci, je to realizace Kalergiho plánu (Richard Nicolaus hrabě von Coudenhove-Kalergi: Praktický idealismus). V dnešní době možná trochu modifikovaný, ale snaha zničit národní státy a nahradit je jednolitou masou individuí, zůstává. Proč bychom měli přistupovat na salámovou metodu realizace tohoto plánu, kterou nám eurovrchnost vnucuje? To je jako ono pověstné ohřívání vody, ve které je žába, až k jejímu uvaření. Nějaké diskuze o tom, že je naší povinností být humánní a v čem se ještě můžeme zlepšit, nutno odmítnout.
  Souhlasím s Okamurovou tezí, nulové tolerance ilegální migraci. Dle zákona můžou zájemci o migraci do Česka, podat požadavek, ve své zemi. Pochází-li z válečné zóny, jsou válečnými uprchlíky v první bezpečné zemi. V těchto zemích se může EU spolupodílet na dočasném umístění uprchlíků, než se budou moci navrátit domů. V těchto táborech musí být spolehlivě identifikováni a poté si můžou posílat imigrační žádosti do jednotlivých států světa, dle vlastní úvahy. Samozřejmě, že tyto cílové státy nemají žádnou povinnost je přijímat. Morální hledisko si státy splní, přispíváním na provoz táborů.
  Z výše uvedených důvodů, je nutno tvrdě odmítat snahu EU, nám tyto lidi vnucovat, případně takovouto EU opustit. Současná vláda naše zájmy nehájí, už aby tu byly volby. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, s muslimskou migrací to spojovat nemusíme. Ale zatím je bohužel statistickou zkušeností, že muslimové vedou vysoko na body.

   Smazat
  2. vladimír hricák16. února 2017 20:18
   „… že muslimové vedou vysoko na body.“
   Já to vidím tak, že se daří realizovat záměr rozvrátit evropské státy. Muslimové jsou k tomu využíváni, jako nástroj.
   Nezpochybňuji, že bychom jako svobodní občané, měli mít právo držet zbraň. Ale i když budeme mít všichni v kapse pistoli, nezabráníme promyšlenému navážení cizorodého etnika do Česka (pod ochranou policie). I kdyby např. na hranicích působily domobrany, co by udělaly se zadrženými vetřelci? Předaly by je policii. Co by s nimi udělala policie? Pustila by je zase do oběhu.
   Ta migrační záležitost je mnohem objemnější problém a musíme prosadit, aby byl řešen státní mocí, po oficiální linii parlament, vláda, policie, armáda. Pouze po této linii, to je možno vyřešit.
   Co můžeme dělat? Vyžadovat předčasné volby? Pokud zvítězí SPD, věřím, že ten problém bude řešit. P.K.

   Smazat
  3. Nejsem si vůbec jistý tím, že by jsme změnou politiky u nás dokázali něco zásadního změnit. Bohužel, všechny triumfy mají v rukou velcí hráči, resp. jejich voliči.
   Navíc, většina lidí volí podle současných potřeb. A muslimská karta je vkladem do budoucna. V okamžiku, kdy si i třeba zvolíme partaj, která u nás migrační politiku odmítne, dostaneme pěkně přes držku.
   Buď se změní přístup ve Francii a Německu, nebo se nezmění vůbec nic ani ve zbytku unie. A protože možnost změny je krajně nejistá, můžeme my plebejci udělat pouze jediné. Připravit se na nejhorší.

   Smazat
 8. Třeba je nejen odejíz z EU,ale také se účinně
  bránit.Vzhledem k tomu,že část naší tzv.armády
  bude spadat pod přímé velení Bundeswehru(vyjednal
  ministr Stropnický za ANO)to nevidím příliš
  reální.Politici vždy přijdou na způsob,jaj si
  přijít na své a národ mají kdesi.ANO je partaj
  slovenská a kdo jí volí,volí proti národu.
  Jedině zbraně mezi občany to mohou zachránit.
  Snad.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 9. RESPEKTOVAT ROZHODNUTÍ VOLIČŮ, KDE, KDY, KOHO, JAK. JAKÉ VOLBY, JAKOU PROPAGANDOU ZPRACOVANÍ VOLIČI. VÍTE, JAK JSOU LIDÉ OCHOTNI VĚŘIT I NEJVĚTŠÍM BLBOSTEM, ŠÍŘENÝM TŘEBA TELEVIZÍ? A NEPŘESVĚDČÍTE JE O ŠÍŘENÉ NEPRAVDĚ, ONI TO "SLYŠELI NA VLASTNÍ UŠI! A nejsou hluší" Pro ně argumenty neplatí a pokud jim je nabídnete, řeknou, já to nechci slyšet. Už jsme to zažili, tuto nemoc, za okupace nacisty - Němci také po válce "nic nevěděli" o křišťálové noci, koncentračních táborech, plynových komorách, teroristickém bombardování Coventry, zato ale věděli, stejně jako dnes, že za vše mohou "židobolševici".
  Problém zemí EU aliance - občanů je zdegenerování jejich intelektu, mravů i tělesné kondice. Chléb a hry přebujely do sexuálního šílenství s rozvratem rodin a odmítnutím rodiny jako základního článku národa, heroizováním lidí s vadou sexuální orientací jako vzoru, diskriminací žen a dětí žijících v manželství, oslavou alkoholismu a drog, podporou lidí s psychiatrickými vadami a nemocemi, které třeba charakterizuje reálně prováděné vyhánění ďáblů z těla či jiné středověké praktiky, také sudičství, udavačství či věčné paralyzování úřadů dotazy paranoidními jedinci. Euatlantická civilizace balancuje na pokraji pádu, jaký prožila Říše římská - později i ta národa německého.
  Představa, že tento pád se týká třeba i Asie, je mylný. Je to "naše" záležitost A ASI ANI VYSTOUPENÍ Z NATO, NEUTRALITA STÁTU A ODCHOD Z EU VĚCI U NÁS JIŽ NEZMĚNÍ. PŘED PÁR ROKY JSME SE DIVILI POČTU LIDÍ, CO CHODÍ O HOLI, POZDĚJI POČTU LIDÍ O BERLÍCH A NYNÍ POČTU LIDÍ NA VOZÍCÍCH - I TO JE DOKLAD ZDRAVÍ NAŠEHO NÁRODA! Marně se bráníme kolonizaci muslimy, takto jsme si svůj osud připravili a takto ho musíme přijmout. Sami jsme přinutili muslimy na stěhování svých národů do Evropy - i to byla ukázka naší degenerace.

  OdpovědětSmazat
 10. Další hoax a dezinformace od Radka Rozvorala,který rád publikuje web Nová republika.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:37 vzhledem k tomu ze pracuji v oboru strelnych zbrani ,tak vim, o co se v EU jedna (pomala likvidace zbrani drzenych majiteli)Casem se asi bude jednat i o zbrane schopne strelby v muzejnich sbirkach.Ale vy o tom asi nic nevite.

   Smazat
  2. Nálepka "hoax a dezinformace" nestačí, takhle si na jidášský plat nevyděláš. Dolož argumenty. Realita se těžko popírá. Ignorovat realitu dokáží jen blbí nebo navedení.

   Smazat
  3. Anonymní16. února 2017 19:37
   Jaký hoax, v článku jsou věci, které jsou čím dál zřejmější. To dokazuje i prohlášení bulharského domobrance: „Chci zdůraznit, že hlavním nepřítelem nejsou imigranti, ale zrádci, co prodali naši zem, …“. On neříká, že mají málo zbraní, málo lidí. Říká, že zemi zradila „jejich“ vláda. A tak je to i u nás. Pan Rozvoral navrhuje řešení: "... je potřeba co nejdříve vyhlásit referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie!"
   Máte lepší nápad? P.K.

   Smazat
  4. Zklidni se Jando.

   Smazat
  5. 16. února 2017 19:55
   16. února 2017 21:25
   ZAMĚŇUJETE OVĚŘITELNÁ FAKTA ZA PŘEDSUDKY,EMOCE A MÝTY,KTERÉ ODPOVÍDAJÍ VAŠEMU IRACIONÁLNÍMU STRACHU A VIDĚNÍ SVĚTA.
   SVÁ TVRZENÍ BY MĚL Z OVĚŘITELNÝCH A UZNÁVANÝCH INFORMAČNÍCH ZDROJŮ DOLOŽIT AUTOR RADEK ROZVORAL.JÁ V JEHO ČLÁNKU NIC TAKOVÉHO NEVIDÍM. VY ANO ? JEHO TVRZENÍ SE ZAKLÁDAJÍ NA NEOVĚŘITELNÝCH INFORMAČNÍCH ZDROJŮ.JE TO JASNÝ HOAX A POPLAŠNÁ ČI FALEŠNÁ ZPRÁVA.
   DOPORUČUJI SE NAUČIT KRITICKY MYSLET. INFORMACE V MÉDIÍCH A KTERÉ SE ŠÍŘÍ NA INTERNETU NEBÝT LÍNÝ SI UMĚT OVĚŘOVAT.
   POMOC NALEZNETE NAPŘ. I NA WEBECH,KTERÉ KVALIFIKOVANĚ ODBORNĚ HOAXY A DEZINFORMACE ODHALUJÍ.
   http://manipulatori.cz/

   Smazat
 11. S kvérama je to asi tak. Skutečně vlastněná zbraň je pouze ta, o které stát neví.
  A já nepochybuji, že si toto nezačne uvědomovat dostatečný počet lidí. Až na mne půjde pošuk s kalašnikovem, rozhodně nebudu čekat na souhlas Sobotky, nebo Chovance, zda se můžu bránit.
  Raději budu chvíli zavřenej, než na věky pohřbenej.

  OdpovědětSmazat
 12. V ČR je cca 300 tisíc občanů se zbrojním průkazem, z toho bude min. 20% těch, kteří byli nebo jsou u ozbrojených složek (mají ZP skupiny D-pro služební účely). Spousta čerstvých civilních držitelů ZP si vyřizuje kromě obligátní skupiny B i skupinu E-pro ochranu zdraví/života/majetku a pořizuje si zbraň kategorie B pro nošení. To jasně vypovídá o rostoucích obavách a bezpečnostních nejistotách, které jsou zcela odůvodněné rozkladnými procesy ve dříve silných evropských zemích a naprosto idiotskými reakcemi úředníků EU. Celkový počet legálně vlastněných zbraní je cca 800 tisíc. Pokud občan splní všechny zákonné podmínky pro získání ZP a zbraně, pak by neměli tito lidé neměli být nijak zpochybňováni a šikanováni, protože naše legislativa týkající se zbraní je dostatečně propracovaná a v kombinaci s trestním zákoníkem velmi ztěžuje legálním držitelům zbraní jejich svévolné použití. Ale ze strany EU jde o jiné věci - odzbrojení obyvatel je nutnou podmínkou pro chystané zvrácenosti, kterými jsou oslabení a rozbití národních států, odejmutí státní suverenity v oblasti vojenské/bezpečnostní/politické a vytvoření euro-asijsko-negroidní rasy bez kořenů a tradic, poslušné příkazům z jediného centra. Tato šílená utopie bude překonána jako jiné utopie v historii lidstva. Otázkou je, jaký bude účet a kam až budeme muset klesnout, abychom mohli zase jít dál. Je třeba se připravovat na přežití.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Účet bude mastný. Ovčané dokazují, že jenom blbec se učí z vlastních zkušeností.

   Smazat
 13. Nedovedu si představit větší vlastizradu než předat velení armády nebo její části paušálně v době míru do cizích ruk.
  A navíc Německých.
  Pamatuji druhou světovou.
  Tohle je tedy konec, teď už je možné cokoliv.
  Důvod k smrti před termínem.
  A vy mladší si tady zahrávejte se svými životy.
  Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý dědo, buďto se mladí proberou, nebo si to odserou. Jestli si někdo myslí, že se to zase i tentokrát okecá a že to někdo jiný vyžehlí za Čechy, tak lidé od věku 20+ v budoucnosti tvrdě narazí. Pro Němce jsme a zůstaneme póvl, něco mezi nevolníky a otroky, zajišťovatelé jejich blahobytu.Jenomže snaha nahradit bělochy takovou chátrou bude velká sranda, hlavně ke konci i pro sulc a spol.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.