Reklama

.

.

čtvrtek 23. února 2017

Na Ukrajině je uzákoněna povinnost uctívat účastníky ATO na Donbasu


23. 2. 2017   zdroj
Ukrajinský parlament přijal vyhlášku "O prokazování pocty hrdinům Ukrajiny a informování občanů Ukrajiny o hrdinství ukrajinských vojáků", na základě níž se předpokládá doporučit Ministerstvu školství Ukrajiny, aby na všeobecně vzdělávacích a vysokých školách všech forem vlastnictví byly zřízeny informační a pamětní panely o účastnících ATO (trestní operace Kyjeva na Donbasu) a jejich hrdinských činech.
(publikováno 22. 2. 17)


Vyhláška rovněž doporučuje, aby místní úřady zajistily informování obyvatelstva příslušných území o hrdinech Ukrajiny, kteří jsou rodáky z těchto oblastí, prostřednictvím zveřejňování informací o nich v oficiálních tiskovinách místních samospráv a také přejmenováním ulic a pojmenováváním na jejich počest vzdělávacích zařízení v obcích, kde žili nebo žijí, zřízení pamětních desek a památníků v místě bydliště. "Je to nezbytné pro upevnění vlastenectví v ukrajinské společnosti, popularizaci hrdinství ukrajinských vojáků, poskytnutí informací o dění v zóně antiteroristické operace", je uvedeno v dokumentu.

Jak informovala agentura EADaily, místopředsedkyně Nejvyšší rady Oxana Syrojed obvinila zástupce současné kyjevské moci z účasti na střílení na "euromajdanu". "Jak je politováníhodné si to uvědomovat a říkat, ale snad všechno, co se dálo na Majdanu, by se nemohlo stát, kdyby účastníky nebyli lidé, kteří jsou nyní u moci", prohlásila Syrojed a zdůraznila, že nečinnost při vyšetřování událostí "euromajdanu" také svědčí o tom, že vůdci dnešní Ukrajiny se jich účastnili.

Dnes Viktor Janukovyč, bývalý prezident Ukrajiny, svržený v důsledku státního převratu, apeloval na světové vůdce, aby byla vytvořena mezinárodní nezávislá komise Rady Evropy pro kontrolu průběhu vyšetřování zločinů, spáchaných během "euromajdanu" od listopadu r. 2013 do února r. 2014. V únoru zveřejnila OSN zprávu o zločinech ukrajinských karatelů na Donbasu. Většina případů násilí se podle údajů pozorovatelů stala, když "vládní síly" braly lidi do zajetí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

119 komentářů :

 1. A co "hrdinství" německých divizí SS při likvidaci občanů Ukrajiny a Ruska ?? To by si také zasloužilo "vyznamenání" od Kyjevské chunty a i naše protektorátní Socansko - Babišova vláda by se také ráda přidala !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě, vždyť Ukrové a Pobalťané byli výkonnými spolupracovníky a i členy útvarů einsatzgruppen SS. V Pobaltí každoročně dosud žijící SSáci z tamních demokratů hrdě se svými potomky pochodují na připomínku vlastního hrdinství v boji proti Rudé armádě a na památku padlých kameraden...

   Vymazat
  2. Anonymní23. února 2017 14:08
   To není překvapivé. Oblast Pobaltí, bývala pruským územím. Takže tam žijí Prusové, neboli Němci. V době SSSR se tam sice stěhovali etničtí Rusové, ale ti jsou dnes občany-neobčany.
   Malá lekce pro ty, kteří stále roní krokodýlí slzy, nad osudem sudetských Němců. P.K.

   Vymazat
 2. Co se divíte?
  Část občanů taky bezmezně miluje udavače,vlastizrádce,vožralu,netáhlo a pofiderního pisálka Havla....!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Tihle náckové mají být opravdu na co "hrdí".
  To bude něco, až na pamětní desce bude napsáno, hrdina zavraždil .... civilních lidí, ukradl ..... věcí.

  OdpovědětVymazat
 4. Je to tak...*

  *Seděl jsem s Havlem na Borech, v I. oddělení politických vězňů, a
  zatímco my jsme na dvoře kovošrotu ve sněhu na páračkách párali
  elektrické kabely a třídili ocel, a měděné dráty vázali do otepí, nad
  námi v I. patře kouřil v okně znuděný vězeňský knihovník V. Havel ....
  Když jsem po návratu domů poslouchal ve zprávách ve Hlasu Ameriky, jak
  disident Havel trpí na Borech, musel jsem se smát ..... A od té doby
  vím, jak se vyrábí ikona světce XX. století .... Někteří husiti se pak
  divili, když jsem po zvolení do úřadu husitského patriarchy do adresáře
  zvaných hostů na slavnostní bohoslužbu k inauguraci na husitského
  patriarchu odmítl pozvat Havla, a místo toho jsem pozval poslance za
  KSČM Pavla Kováčíka z Hrotovic, jehož paní mi hrála na varhany při
  bohoslužbách na hrotovickém zámku v zámecké kapli. Dlouho se pak
  tradovalo, jak reagoval překvapený V. Klaus, když uviděl Kováčika
  listovat v husitském zpěvníku - Hm, hm, hm, co vy tady děláte? - ptal se
  udiveně Klaus a Pavel Kováčik s úsměvem odpovídal - To bych se měl
  zeptat spíš já vás :)
  Havel byl skutečně politický klaun a moje vzpomínky by vydaly na knihu.

  Jan Schwarz, pastor církve československé husitské*.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby jste tu knihu napsal, pane Schwarz, tak by to byl bohulibý počin, ale zbytečný, protože by se ji nikdo neodvážil vydat, aby ho nezlikvidovala kavárenská mafie.
   Máme to skvělou demokracii v tomto státě. Chatrnou útěchou je fakt, že v leckterém demokratickém státě jsou na tom ještě hůře. Třeba ve Švédsku, tam je už nyní tuhá diktatura a volby byly zrušeny minimálně do r. 2022. Pak se zákaz prodlouží.
   Jsem udiven a pobouřen tím, že nositelka světové demokracie Americká armáda v tomto skandinávském státě nezasáhla.
   Musí dojít přinejmenším alespoň k humanitárnímu vybombardování švédských měst. Stejně tak jako byla instalována demokracie do Srbska.

   Vymazat
  2. 14:14 Prosím vás jen žádné návody, mohou se toho chytit a vybombardovat to Švédsko stejně jako vybombardovali 14. února 1945 Drážďany až z pražáků cucky lítali. Kdyby ovšem chtěli zaměnit Petrohrad za Stockholm, tak věřím, že by je Rusové dokázali atomizovat již daleko od města hrdiny. Je možné, že po vyřešení problému s Rusy dosazeným prezidentem státu Limpopo, můžou pošilhávat po dalším rozsévání demokracie pomocí svých ocelových ptáků. Proto buďme ve střehu, když je potřeba bránit svobodnou demokracii, tak většinou nehledí na koho to dopadne. Přítel nebo nepřítel to je jedno, když na zřeteli mají jen své zájmy.

   Vymazat
  3. 14:45
   Ale já, jako zarytý demokrat na vybombardování Stockholmu, Goteborgu a ostatních čmouďáckých vyloučených lokalit musím trvat.
   My jim tu demokracii vnutíme, i kdyby jsme je měli všechny utratit!!
   Jinak, pane kolego, Limpopo je království a panovník je dědičný. Putin nemůže nikoho dosadit. Leda může krále zverbovat do KGB, zrovna tak to udělal s Trumpem. Psali to včera ve Washington Post, takže je to pravda kdyby čert na koze jel!

   Vymazat
  4. 14:14 tak pozor, Trump ted silne Svedsko kritizoval a byl za to zle napaden i Cechy

   Vymazat
  5. Díky pane pastore.Můj manžel znal Havla z jedné hospůdky v Praze kam chodil od studií s přáteli,jako největšího ochlastu a pěknýho děvkaře a bez charakteru.Jaký byl,zná mnoho lidí,věděl to i Kryl,ale co by říkali lidem?Byli velice inteligentní a přesvědčit lidi o opaku by byla sebevražda.Nakonec K.K.to neunesl,když viděl,kdo z těch hajzlů se dere k moci.A dnes,postrevoluční mládež nemá ani zájem vědět,jak a co bylo.Dostali je tam,kam právě tito Havloidní kámoši chtěli.Nakonec zářným příkladem bylo Staroměstské náměstí,Kroměřížská výzva a např.nominace Pitharta na post Prezidenta.

   Vymazat
  6. Pardon,můj komentář je pro 19:30

   Vymazat
  7. 20:01

   K tomu, že dementní netáhla jako ty už 30 let zoufale kvičí bolestí a slušní a pracovití lidé se mají dobře.
   Už jsi našel tu fotku?

   Vymazat
  8. 20:04
   Jedinej kdo kvičící jste vy,havlobanderovský vohoni,vítači arabašu a labužnici prdemový!!!!!
   Ty mezi slušný a natož lidi rozhodně nepatříš,havloparazite!!!!
   A teď si jdi stěžovat k zdechlině udavače a vlastizrádce Havla!:-D

   Vymazat
 5. Podle místních bolševických debilů byli náckové tedy logicky i všichni ti naši odbojáři a partyzáni kteří si nechtěli nechat ukrást Sudety v té době německou většinou na tomto území žijící.
  Bránit územní celistvost vlastního státu je podle těchto bolševických pomatenců, vlastizrádců a ruských kolaborantů zřejmě znak náckovsví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tv§j příspěvek je zcela jednoznačně znakem nízké úrovně tvého vzdělání. Dutolebe. Takhle si nevyděláš ani jeden stříbrný, takhle hloupě argumentovat - to je znakem, žes neproskočil ani trollí přípravkou. Když má někdo ale v hlavě místo mozku nasráno, tak by se měl živit prací rukou. Protože to, co vymyslí, je nutně jeno sračka. Oslí průjme.

   Vymazat
  2. 13:48
   Já argumentuju zcela janě a logicky, ty kapacitu si s těmi argumenty jakkoli poradit. Tak aspoň prdíš, bolševický hňupe.

   Vymazat
  3. Nechajte ho pane A13:48, toho debila a fašistického hňupa vykrikovať:-). Argumentuje tu ozaj zcela (paní)Janě svoje zvratky, ktoré by ani môj pes nežral, tak sa nesnažte môjho psa Dunča silou-mocou nahrádzať. Keď ho to baví. Už mu bolo X-miliónkrát vysvetlená situácia Sudet. Ale ak si nedá ookoj, nech sa prace za nimi tam na ich Landsmashaft a tam nech perlí medzi nimi svoje zvratky. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  4. 14:05

   Obrana územní celistvosti vlastního státu není fašismus, demente. Tečka. Naopak, je to základní funkce a přímo povinnost státu pokud se má nazývat státem.
   A vysvetlovat situáciu můžeš jak chceš. A právě že ty, ty ruský kolaborantský kokote, můžeš jít perlit svoje zvratky na Landsmandschaft. Tam budeš mít úspěch. Tam tvoji podporu kradení území jiných států dozajista podpoří.

   Vymazat
  5. 13:35 RF je za jednotu Ukrajiny a jejích hranic.
   Zato EU a duhový pták by rád Ukrajinu rozdělil.
   Celistvost státu se nehájí tím, že na vlastní národ budu střílet, jak to dělá banderovská chátra.
   To jako si myslíš, že Češi nenáviděli Čechy z pohraničí protože jim rozvraceli stát a chtěli se dát k Großdeutsches Reich?!
   Milý zlatý, právě tvoji soukmenovci to byli co rozvraceli Československo. To by jsi měl vědět.
   Nebo máte u Jandy už vyhoníno i v hlavě?

   Vymazat
  6. Především by 13.35 měl vědět, jaká prezident Beneš zvažoval řešení sudetského problému a nemíchat do toho činnost partyzánů a odbojářů, což je z hlediska času i tématu naprosto jiná záležitost

   Vymazat
  7. 14:14 "Obrana územní celistvosti vlastního státu je hlavní povinností státu". To leda tak ve vašich pomatených představách. Pokud by tomu tak bylo, tak jsme museli poslat armádu proti Slovensku, když se oddělilo, nebo v roce 1969 když se stalo fedrativní republikou. Určitě neznáte ani ústavu Ukrajiny, ve které je hlavní povinnost státu definována v článku 3:
   "Rights and freedoms of man and their guarantees determine maintenance and orientation of activity of the state. The state is responsible to the man for the activity. Assertion and providing of rights and freedoms of man is the main duty of the state."
   Kyjevská vláda tuto ústavní povinnost jasně porušila, nerespektovala práva a svobodu občanů Krymu a Donbasu. Tomu se říká velezrada.

   Vymazat
  8. Nezklamal jsi 13:35, nezapomněl jsi na detifikaci svého pojmenování"debil".
   V.J.Horák

   Vymazat
  9. Stát Ukrajina tak jak byl koncipován - tedy jako sovětská republika národů jižního Ruska (Maloruska, Novoruska a Tavridy) zanikl na majdanu. Není CO hájit! Dál už je to jen agrese papeženců šmncnutých nacismem proti pravoslavnému lidu šmrncnutému bolševismem. Je logický kdž přijdeš z rakouskéh Lv ova na novoruskou zem, jsi katolík a nacista současně - potomek vojáků dovize SS Galizien, tak v Krasnodonu ti vnuci tamní Mladé gardy - stalinovských hrdinů z Velké vlastenecké války ustřelí makovici, to je naprosto přirozený, co na tom nechápěe? Jaká partyzáni? Kdo jima maj bejt jako? Ti s hákošema na praporech? - http://www.romea.cz/img_upload/03ec66ac77713bab242255f6194ad3ff/azov-znak.jpg

   Vymazat
  10. Samozřejmě že o zednářským výplodu žabožroutů zvaném ČSR pltí totéž! - http://www.czechfreepress.cz/z-domova/francuzsky-protektorat-nazyvany-ceskoslovensko.html

   To byl taky stát koncipovaný jako republika se stáním "československým" - tedy neexistujícím národem! Nicméně co se týká samotných zemí Koruny české, tyto jsou NEDĚLITELNÉ!! Vůdce neměl právo oddělit od něho žádnou část, a pokud Osud rozhodl, že se opět vtělí do Říše, pak jedině jako celek! Tedy resp.2 celky -České království a Moravská marka! To jest území Říše s povinností bránit zem! Podobně na tom je Braniborská marka a Východní marka (Ostmark - Austria).
   V Moskevském knížectví úlohu říšské marky plnily tzv. ukrajiny Tedy území s povinností bránit hranice Rusi! Ukrajina tedy není žádný stát, zem s historií,je to jen "pomezí" - ruské říšské pomezí ...

   Vymazat
  11. Takže to co je pro Velkoněmeckou říši východní marka - Ost mark (Rakousko), je pro ruské impérium "ukrajina"! A tak jako platí že jen Němci jsou Rakušané, tak platí i to že jen Rusové jsou ti tzv. Ukrajinci ...

   Vymazat
  12. 13:35 Cesi sudetakum nezakazali nemcinu a nehrozili vybombardovani atomovkama

   Vymazat
  13. 18:22 - přesně! Dokonce - jim dali tu dlouho slibovanou autonomii! Sice dost pozdě, ale přeci! Kyjevští fašističtí pučisté pokud by jednali stejně, nic by se jim nestalo! A pokud by v Kremlu seděl nikdo jako pan Hitler, dávno by Novorusko nebylo součástí ruiny", jak se tomuhle pastátu dnes říká ... jenže Waltzman nechce dát Novorusku autonomii ani tváří v tvář jisté smrti! Tak halt zemře! Kdo chce kam ...

   Vymazat
  14. oprava: někdo (či kdosi)

   Vymazat
  15. Anonymní23. února 2017 18:15
   „Takže to co je pro Velkoněmeckou říši východní marka - Ost mark (Rakousko),… A tak jako platí že jen Němci jsou Rakušané, …“
   Myslím, že by Vás Marie Terezie s takovým výkladem, asi dala do klády. P.K.

   Vymazat
  16. Marie Terezie byla Němka (byla po ní pojmenována i jedna z divizí SS)! Jenže v její době nebylo důležité jakým jazykem ten či onen hovoří, ale pod jakou vrchnost patří. Její manžel byl císař Svaté říše římské německého národa. K ní přináležely i oblasti osídlené jinak hovořícími, leč Římu a Koruně věrnými národy jako byli Uhři, Chorvaté se svými pandůry a také -Češi s Kounicem v čele! Naopak - pojem "Rakušan" byl neznámý, snad by se tak moh nazývat sedlák z rakouského arcivévodství, které bylo jen malou provincií Svaté říše ... to až pod tlakem Napoleona vzniklo jakési "Rakouské císařství" a začala se utvářet "rakouská entita". Všeněmci ji ale nikdy nepřijali a jejich vliv v této degenerované říši byl zásadní. Dokonce natolik, že zabránili i korunovaci France Josefa na českého krále.

   Vymazat
  17. Však také válka v roce 1866 je považována za obdobu americké války Jihu proti Severu, tedy za německou občanskou válku! Šlo v ní o to,kdo bude pánem Německého spolku -jestli Vídeň nebo Berlín. A Hitler tou válkou začíná svůj Mein Kampf,kde se ptá, jak mohl Němec ze severního břehu Innu střílet po Němci z jižního břehu, na kterém se narodil i on (tedy v Braunau nad Innem).

   Vymazat
  18. Anonymní23. února 2017 22:49
   Marie Terezie, z rodu Habsburků, z Boží vůle (římská císařovna), uherská a česká královna, arcivévodkyně rakouská, vévodkyně burgundská a hraběnka tyrolská.
   Byla dcerou císaře, manželkou císaře a matkou svou císařů. Historie je moc zajímavá, ale abych se vrátil k tématu. Původní poznámkou (19:37) jsem chtěl říci, že už mnoho stovek let, nebylo Rakousko nějakou východní markou východofrancké, nebo římské říše, nýbrž arcivévodstvím rakouským. P.K.

   Vymazat
  19. To je pravda, páč se stalo zbytečnou po bitvě u Lechu, ne? Nač mít marku ta, kde sousedí s křesťaským královstvím, že? I Morava přestala plnit fuknci marky. Nicméně se tomu tak stejně říkalo ... Ostmark - Austria, moravský markrabě atd.

   Vymazat
  20. Anonymní24. února 2017 17:11
   „… Nicméně se tomu tak stejně říkalo …“
   A říká dodnes:-)

   Vymazat
 6. 13:35
  Udělej si alespoň jednu třídu základní školy a ne jen půl roku pomocný ty nesvéprávný havlobanderovskej opilče!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nejde. To bych byl potom stejně "chytrý" jako jsi ty.

   Vymazat
  2. 14:08
   To těžko ty havloidní zblblo!!!!

   Vymazat
  3. 14:12
   No právě.

   Vymazat
  4. 14:14
   No právě Vygume!!!!

   Vymazat
 7. Tak z europoslance Štětiny se stal kriminálník. K neuvěření, takový slušný člověk, EU poslanec, hodný sluníčkář a půjde za katr.
  Byl na něho vydán mezinárodní zatykač, protože se dopustil trestného činu v Azerbajdžánu.
  Jestli ho nevytáhnou z Brusele, nezatknou a nedají k dispozici na deportaci do Azerajdžánu k výkonu trestu, tak recipročně padají, vytvořením precedentu, dohody o vydávání zločinců mezi EU a Azebajžánem a ten se může stát legálním azylem pro lecjakého kriminálníka, protože Azerbejdžán nebude nikterak vázán.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně bolševiku. Že navštívil nějakou zemi tak je zločinec. Ty jsi ale kus bolševického debila.

   Vymazat
  2. Stěžuj si na Ázerbajdžánské lidi,že toho fašistického a banderovskýho mamrda chtějí stihat!!!
   Ty seš kus vola z havlolahve!!!!!

   Vymazat
  3. 14.08 Jasně, "inteligente". Ukrajina zase stíhá každého kdo navštívil a navštíví RUSKO NA KRYMU bez předchozí ponížené supliky do Kyjeva pučistickým uzurpátorům moci na Ukrajině a jede do Ruska na ruský Krym jinak, než přes kyjevský /gauneristán/protektorát.

   Vymazat
  4. 14:16

   Pověz mi ty mammrde, kolik mezinárodních zatykačů vydali Ukrajinci zato, že někdo navštívil Krym či Dombas. A že tam těch hlavně komunistických kokotů bylo.

   Vymazat
  5. 14:15

   Mě jsou u prdele nějací lidi někde na konci světa. Mě zajímá, že tady mezi námi v civilizované zemi žijí dementi jako jsi ty, kteří považují za zločince někoho jen proto, že svobodně navštíví svobodnou zemi.

   Vymazat
  6. 14:19
   Ty havlobanderovskej konote,když nějakej zmrd jako je Porochčenko nařizuje lidem uctivat vrahy,který nechce cvičit ani ussacká agresorská armáda tak je to minimálně na pováženou!!!
   Jenže to bys musel mít mozek v hlavě a ne ussackou senkrovnu plnou sraček!!!!!

   Vymazat
  7. 14:08
   Seš mimo mísu, přiblblý kavárníku.
   Štětina se v Náhorním Karabachu choval jako hovado, pokoutně vlezl do mešity a je podezřelý ze znásilnění imáma.
   Když to tvrdím, tak je to pravda, důkazů netřeba, protože tak to dělají v Americe. Obviní kohokoliv z čehokoliv a důkazy nemají. A co je Americké je dobré i pro zbytek světa, to musíš jako havloid vědět.

   Vymazat
  8. Takze pokud Stetinace nevydaj tak se zrusi pravni vztah mezi EU a Adzerbajdzbanem, no hezky to EU vede
   Zlocin sam by mel byt posouzen ve state kde byl vydan zatykac, to je pro havloalkoholika

   Vymazat
 8. Je zbytečné se špinit s kretény, daleko nejdůležitější na této stránce je příspěvek pastora církve československé husitské Jana Schwarze o Havlovi v Borské věznici. Toto by měli vytisknout všechny deníky a vysílat všechny televize, to ale zcela určitě nehrozí. Na každý pád je to sprcha pro pražskou kavárnu a jiné úchyly, ne protože by to snad nevěděli, ale že se to někdo odváží napsat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No napřed by jsi měl ty debile uvést odkaz na zdroj toho tvýho zvratku.

   Vymazat
  2. Tohle je známé svědectví... stejně jako Vaškovy fotky, jak si hoví na klíně hodného strýčka Heydricha, a má na hlavičce jeho "furažku" generála SS (to mu nejspíš zůstalo) i fotky, jak mu na nádvoří kasáren SS v dnešním objektu Ministerstva zahraničních věcí ČR mládenci ve slušivé černi přihrávají míč... Hradní Vašek holt měl až do roku 1945 krásné dětství... na rozdíl od českých dětí jeho generace. O ruských a židovských dětech nemluvě...

   Vymazat
  3. 14:22
   Dej věrohodný odkaz nebo jdi do prdele.
   Jeden debil si vymyslí nějakou kravinu, druhý to od něj opíše, třetí to opíše od toho druhého a tak to začne mezi všemi dementy kolovat. A pak říkáte že je to "známé".

   Vymazat
  4. bohužel je to známá věc, můj děd taktéž seděl ale peníze mu ze zahraničí nikdy nepřišli.. holt nebyl disident jako disident. Ti pravý jako třeba takovej Z.Pinc by Vám mohli vyprávět, ale ty po 89 do politiky nešli pač opravdový disidenty nikdo v politice nechtěl..

   Vymazat
  5. 14:31 Moc hezky jste popsal zdroje svých informací a z nich odvozených názorů.

   Vymazat
  6. Debil, debil,občas dement, tvůj slovník je opravdu Boží, asi proto , že jsi debilů král. V.J.Horák

   Vymazat
  7. Nielen to, povinne jeho slová by mali učiť na školách.

   Vymazat
 9. A v Česku je uzákoněna povinnost uctívat účastníky hašení požáru? Když otevřu web TN.cz,zírám na titulek "Čechy vyděsily poplašné sirény! Lidé netušili, proč houkaly." (140 sekund) a šlo o pietu za tragicky zesnulého hasiče. Vznikl tím chaos a zmatek,jak web píše, protože "sirény v Česku vždy upozorňovaly na aktuálně hrozící nebezpečí". Když se podívám o něco výš,protože tam je aktuálnější článek,dozvím se,že v Poličce právě explodovala trhavina ,je osmnáct zraněných a série výbuchů tam stále pokračuje. Napadá mne,jaký idiot nebo jací idioti použili sirény v Praze a Středočeském kraji k pietě za nějakého hasiče a ničí tak jejich skutečný účel a význam,přičemž lidé na ně tedy prostě už nebudou ani ochotni reagovat. Skutečně mne zajímá,proč tito nesporní idioti všech idiotů mají právo "vládnout" lidu a ještě za to pobírat plat. Považuji to za přímé poučení,za nutné poučení a to bleskové,po jedné a půl hodině mezi oběma událostmi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sirénami se s kolegy zahynuvšími při plnění svých záchranářských povinností loučí tradičně i saniťáci...

   To víte, jste-li úředník, klapot psacího stroje neuslyší ani řada truchlících... Jste-li kšeftař, pak i "KASA CINK" není nijak daleko slyšet...

   A co takhle střelba? Nevadí vám? Abyste se náhodou nepokálel kdyby náhle, vedle vás, začali střílet tři čestné salvy na vojenském pohřbu...

   Vymazat
  2. Všechny poplachové sirény v Praze a i ve Středočeském kraji,sorry,myslím,že já jsem normální.

   Vymazat
  3. Proč ty anglicismy? Slovo "lituji" jsem ani tady na NR ještě nečetl. Zvláštní!

   Vymazat
  4. 14:39 Všechny tyto sirény houkají také každou 1.středu v měsíci ve 12:00. To jen aby jste se příště nemusel znovu rozčilovat.

   Vymazat
  5. Právě,že pět minut před desátou ve čtvrtek 23. ne a to lidi vyděsilo. To jen abyste nemusel znovu myslet.

   Vymazat
  6. Mýlíte se všichni.Ty sirény zdravily mne
   u příležitosto mých narozenin a současně
   oslavovali narození mého pravnuka.
   Petr Majevský

   Vymazat
  7. Všechno nejlepší.

   Vymazat
  8. 17:09
   Přeji všechno nejlepší a pořádnou oslavu:-)

   Vymazat
  9. Přátelé,děkuji za přání.
   Petr Majevský

   Vymazat
 10. Lide kteri ubranili svou vlast pred Putinovymi nacistickymi vrahy si uctu zaslouzi.
  Narozdil od ceskych quislingu, kteri vydavaji tenhle lziwebzin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi neofašistické vlastizrádné sudeťácké a sluníčkářské prase.
   Za chvíli ti zavřou Štětinu(agenta Plavce), Bursíka pošlou do blázince, kníže natáhne bačkory, Kalousek zdrhne, ..... co budeš dělat ty bez tvé pražské kavárny?!

   Vymazat
  2. Jenom klídek pane A14:49! To len náš pornoherec JandA:14:40 z Európskych hovnot,, sa práve odbavil na N.R. a svoj ejakulát pustil sem do diskúsie. Nevšímajte si toho, to on má v náplni socialistickej práce budovateľa svetlých zajtrajškov. Neviem čo sa tak rozčuľujete, alebo snáď nadajBože niečo z jeho ejakulátu odfrklo tam na Vás? Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  3. 14:40 Možná jste si nevšiml, ale lidé, kteří opravdu brání svou vlast před nacistickými vrahy jsou ti druzí. Ti, co na tom území žijí od nepaměti. Ti, které Kyjev nazývá teroristy a proti kterým poslal "kárné oddíly". Mimochodem i ten jejich název je z nacistické terminologie, což by vás mělo trochu trknout. Jenže vám nepomůže ani napovědět, ani trknout. Kde v hlavě nic není, ani smrt nebere.

   Vymazat
  4. Neubránili.Páč tam nebydlej a nikdo tam o ně nestál. To jako by našinci s kvérama šli Slovákům vysvětlit do Košic, že vlastně patří pod Prahu:)

   Vymazat
  5. Ukrajinu stvořili nepřátelé Rusi z Říma, Berlína a Vídně! Mazepovští separatisté zneužili zednářský puč v Pitěru a zmocnili se Kyjevské Rusi! Kozáci je ale brzy vypráskaj odkud přitáhli! A jestli se naserou, tak osvobodí i Červenou Rus! A to bude panečku prdel! Kdo nebude muvit rusky, ale nějaou zasranou jidiš-poliš hatmatilkou zvanou "ukrajinština" - ten potáhne! To se Germánům protáhnou panečku xichty pod náporem takových "národních hostů":)))

   Vymazat
 11. To už bych musel bejt velikej kretén abych lezl na nějaký lžiwebzin, kterej se mi nelíbí, proto je naštěstí ani neznám. Stačí mi Nová republika, Sputnik a třeba Protiproud či Parlamentví listy. Nejsem prostě masochista.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sputnik byl dobrej dokud v něm nezměnili grafiku webu - uspořádání článků,pak už se nedal číst. Oceňoval jsem ,že jsem se dozvěděl například i něco o vesmíru a to mezi články jiného zaměření prostě jen podle aktuálnosti. Byl zajímavej.

   Vymazat
  2. 14:52
   Dej si vyhledávání (vpravo) a zadej klíčové slovo. Třeba vesmír a máš co chceš.

   https://cz.sputniknews.com/search/?query=vesmír

   Vymazat
  3. Ještě AC24 a Aeronet a máš tu ruskou a komoušskou propagandu skoro komplet.

   Vymazat
  4. 17:21
   Jsi si vyžebrat nějaký poloprázdný flašky na letiště udavače a vlastizrádce Havla....třeba tam potkáš dementního geronta Poserplínu a bude nádhernej havlobanderovskej chodící genetickej odpad!!!!:-D

   Vymazat
  5. 17:29
   Díky za radu, demente. Na dnešní večer ale už program mám. Ty běž raději pohledat tu fotku Heydricha s Havlem.

   Vymazat
  6. 17:42
   Ten program je zase noční pobyt na záchytce???No to seš celej vožrala Venca Lahváč....čest tvým játrům;!!!!!:-)

   Vymazat
  7. 14:52
   Dej si ještě:

   https://www.youtube.com/results?search_query=Otázka+-+Odpověď+V.+V.+Pjakina+ze+dne

   Vymazat
  8. 17:42 - tady vo tý lejnolahvárně máš všecko v jednom - http://www.charvat-ub.cz/obr/knihovna/havel.pdf

   Vymazat
 12. Jako za socíku. Novodobé Koniáše, kteří posílali do kriminálu ševce od verpánku, jakožto buržoazní živly, budeme stavět na piedestal. Je mi z toho na blití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo kde koho stavíme na piedestál? Něco mi uniklo nebo mluvíte z cesty?

   Vymazat
  2. Tam se spíše jedná o heroisaci Kyjevských ordnerů a spolupracovníků současného Kyjevského GESTAPA (používá jiné "krycí jméno;-)"... Bandity toužící zopakovat si zkušenosti Drang nach Osten.

   Vymazat
  3. Připomnělo mi to doby před třiceti lety, kdy jsem chodil kolem tabulí cti, na kterých vysely fotky zasloužilých soudruhů, kteří v padesátých letech udávali a u soudů vyžadovali ty nejpřísnější tresty pro ševce a chalupníky. Stejný lidský odpad a stejné praktiky. Oni dělají ty nejhorší prasárny a lidi se jim mají ještě klanět. Na Ukrajině to dotáhli do naprosté dokonalosti, když to lidem nařídili zákonem.
   Ale čemu se divím.

   Vymazat
 13. To je děs, vyhláškou nařizovat úctu k vrahům spoluobčanů ?????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic si z toho nedělej. Zde tolik opěvovaní komouši zase naše válečné hrdiny popravovali a zavírali do koncentráků.

   Vymazat
  2. 17:23
   Proto se ten udavačskej smrad Havel tak rád kochal SS uniformama při houpání na kolenou u Heydricha a K.H.Franka ty ussackej demente...?!

   Vymazat
  3. 17:32

   Už jsem ti několikrát psal aby jsi dal odkaz na tu fotku nebo jdi do prdele

   http://forum24.cz/jan-jandourek-jak-pry-vasik-havel-sedel-heydrichovi-na-kolenou/

   Vymazat
  4. 17:35
   Do prdele táhni sám debile.všeobecně známá věc nepotřebuje odkaz!!!!
   A že jím pohrdala vlastní matka je taky veřejný tajemství dutolebe!!!!!

   Vymazat
  5. 17:41

   :-D

   Jojo. Všeobecně známá fotka kterou nikdo nikdy neviděl. Taková komoušská lochneska či yetti. Důkazů netřeba, prostě to tak je a hotovo.

   Nekladla ti ty hajzlíku maminka na srdce, že lhát a pomlouvat se nemá? Myslíš že by byla na tebe dnes hrdá? Na to co za špínu z tebe nakonec je?

   Vymazat
  6. 17:46
   Ta osoba co tě vyvrhla ti zapoměla dát do palice mozek,ussackej mamrde;-D
   Zřejmě se tě už před dávnými časy zrekma....a dobře udělala ty bandasko!!!!
   P.S.
   A že posmrtně vyznamenal vlastizrádce Havel svýho udavačského strýce je taky jen drb co?

   Vymazat
  7. 17:56

   Už nic nepiš, prosimtě. Stačí když sem dáš ten odkaz na tu fotku jako důkaz že nelžeš.
   Všechno ostatní tvé blábolení kterým se nešikovně snažíš zakrýt to, že toho nejsi schopen a jsi jen obyčejný špinavý lhář a podvodník je zbytečné.

   Takže tu fotku.

   Vymazat
  8. 18:02
   Na wikipedií a Google je prej všechno,tak jen do toho!!!!
   Jestli mi někdo tak slabomyslný věří je jedno:-D
   Špinavej lhář byl tvůj vzor udavač,ale to si nechceš přiznat,co?

   Vymazat
  9. 18:09

   Ubohý hajzlíku,
   když jsi byl už tedy chycen za rukáv při sprosté lži a když už v sobě tedy nemáš kouska slušnosti aby jsi se omluvil, tak se v tom svém hovně aspoň dál nerýpej a přestaň okolo sebe kopat, flusat, kousat, prdět.

   Vymazat
  10. 18:24
   Ty lejnolahvárenský méněcenný blbe,to že ty fotky veřejně nevisí na Hovinkach neznamená že neexistujou!!!
   Zavři tlamu a jdi si postěžovat udavačovi na hrob!!!

   Vymazat
  11. 18:35

   Ještě jednou pro všechny aby viděli jaký jsi ubožák:

   http://forum24.cz/jan-jandourek-jak-pry-vasik-havel-sedel-heydrichovi-na-kolenou/

   Vymazat
  12. 18:35 - ty fotky opravu neexistujou, protože toho fotografa co to fotil zastřelila pražská lůza! Totiž pravda je taková že do 5. května 45 ten inkriminovaný film z Lucerny s malým Vašíkem Havlojc spolu s s dalšími ležel na dně brašny Heydrichova osobního fotografa, než antievropští živlové vybudili to tzv. Pražské květnové povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených lidských životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou krvelačných mongoloidních hord zvaných Rudá armáda. Bohužel v konečném důsledku to takový velký rozdíl nebyl, protože několik let po válce vyšlo najevo, že v amerických zajateckých táborech našlo smrt přes milion německých vojáků. Jinak by ty fotky samozřejmě byly dávno zveřejněný a Havel po "zásluze" zlynčován také ...

   Vymazat
 14. I u nás je zajímavé hodnocení úmrtí v souvislosti s výkonem povolání - pracovním úrazem. Když to postihne vojáka, tak je z něj hrdina, když to postihne hasiče, také, když to postihne horníka, ani pes neštěkne. Byl jsem překvapen, kolik u nás zahynulo lidí - civilistů při práci - demontáži munice. Stejní hrdinové jako vojáci a hasiči - či dokonce lepší, neb pracovali na odzbrojování a ne jako vojáci ve válkách. Co jsou to za mýty, že smrt jednoho je hrdinštější než druhého - když oba zahynuli při práci, jen jedněm samozřejmě velkolepěji než druhým placené.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak furt lepší než kdybychom smrt svých vojáků zatajovali a neznali jsme se k nim. Tak jako to dělají Rusové (nejen) na Ukrajině.

   Jinak ten rozdíl bude zřejmě tím, že policisti, vojáci, hasiči, všichni státní zaměstnanci slouží vlasti. Kdežto např. horníci pracují v soukromé firmě. Otázkou by mělo být proč sami horníci ve spolupráci se zaměstnavatelem nevystrojí svým kolegům velkolepější pohřeb.

   Vymazat
  2. Ale Pepku neser blbosti A17:54, Ty sprostej lháři! Kterýpak vlasti to slouží tý tvý vojáčkové, hahahaha! Či by sa aj dalo zatajiť, keď Ti ich handrové hlavy z Afgánistánu posielajú v jutových vreciach domov? a z Iráku zbabelo zdupkali, všetko tam museli amíci riešiť sami. Hrdinovia zo zločineckého spolku NATO: "jeden za všetkých a všetci za govno, alebo lepšie nahovno!". Daj takým metál, alebo sa im choď hlboko ukloniť. Môžeš hneď Magyarsko-Slovenským hraniciam, butatótom-okupantom, ktorí hrdinsky bránili ten Váš mafiánsky kosovsko-albánsky štát a zdrbali sa lietadlom dole. Ktovie, možno ich odpicli proRusskí separatisti:-). Pepku, Pepku ty si ale jedna vydarená klamárska tlčhuba. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  3. 19:15
   Nie je ti rozumieť, chujko. Ale asi si chcel nadávať na našich vojakov. V tom prípade tu mám pre teba pozdrav od Zemana.
   http://www.denik.cz/z_domova/kdo-oznacuje-padle-vojaky-za-zoldaky-je-spinou-zeme-rekl-zeman-20141028.html

   Vymazat
  4. Pozrimesa: A17:54, Pepek vyskoč opäť objavil (u)krajinu:-). Kým sme sa bavili o r:68, zatiaľ poznal iba rusov a rusdko, kdeže nejaký ZSSR, či nedajbože (u)krajina:-). Pepku, Pepku, konečne sisi tú svoju (uk)krajinu vyrval z prdele, na ktorej si sa doteraz len krútil a mrvil! To Ti to chlapče ale trvalo! Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  5. 19:26
   Opet ti nieje rozumiet, chujko. Skus vytriezvet a pak sa vráť.

   Vymazat
  6. Debile Rusy si neber do huby ti si svoje hrdiny ctí po celé generace demente. Tam jsem zničený pomník nikde neviděl ty havlovský splašku. Čerstvé květiny jsou tam u památníků po celý rok. Běž se podívat k našim pomníkům tak maximálně zaschlý psí hovínko najdeš blbe.

   Vymazat
  7. 22.07 Poslední naši padlí padli za První světové. Poté byl jenom Druhý odboj, exilové vojsko a Vládní vojsko (v Itálii). Následovala profesionalizace - a místo povolanců slouží vojáci za mastný ŽOLD - tedy žoldnéři. Jako za Třicetileté války.

   Vymazat
 15. No ta diskuze dnes je ale dílo. Ta havloidní Jandovo filcka tady vyšiluje ve velkém stylu a vy na to reagujete. Chce odkazy na pravdu o Veškrnovi, jakoby ten laudát nevěděl co je to google. Tady máš něco, Jando.
  https://www.pravdaozrude.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tady máš další bobek o té tvé ikoně pravdy a lásky, Jandovo filcko.
   http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/7150-tajemne-restituce-vaclava-havla.aspx

   Vymazat
  2. Ničím nepodložené zvratky kterých ti sepíšu za hodinu deset. Co tam máš dál?

   Víš co? Bude stačit když sem dáš tu fotku Havla s Heydrichem. Tvůj dementní kolega si s tímto úkolem neporadil.

   Vymazat
  3. 20:25

   Chci důkazy, podklady vašich žvástů. Ničím nepodložené prdění nějakých prolhaných filcek mě nezajímá.
   Takže máš tu bájnou fotku Havla s Heydrichem? Nebo kopie nějakých dokumentu?

   Vymazat
  4. 20:30
   Že ty chceš....já chci taky,aby havlobanderovskej odpad vychcípal a zatím to jaksi vázne!!!
   Mimochodem,p pár komentářů výše máš popsáno od jiného pána proč fotky toho milovníka SS uniforem nejsou na stránkách lejnolahvárenský žumpy!

   Vymazat
  5. Fotka Havla? Zbytečné. Legendy vznikají a protože přežívají, mají pro lidi symbolický význam. "Havel na klíně Hitlera" je docela trefné podobenství. Kolaborant Havel vydal naši vlast německým kolonizátorům, omluvil se sudetům za něco, co naši dědové a otcové nespáchali, zničil Slovákům velkou část průmyslu, posléze i nám. Ale několik nekritických stupidů to ne a ne pochopit.

   Vymazat
 16. 20:26
  Ty ussackej syfilitickej potrate,tak mi vysvětli,proč podporovatelé banderovskejch sviní TROP09 a ODS mají pomalu problém se dostat do parlamentu???
  Ty seš dobře vymaštěný kretén!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak jsi zapoměl na ANO, ČSSD, KDU atd, prostě 85% voličů.
   Ale kvič klidně dál zoufalče. Nic jiného ti nezbývá a pro mě je to zábava.

   Vymazat
 17. 20:36
  Ty poskoky Makrely a ussackejch zločinců bereš vážně???
  No ty seš vůl jak anděl!!!!

  OdpovědětVymazat
 18. Ukrajina se proti utoku ruskych fasistu ubranila.
  Zda se,ze to hitlerovske zrudy na techto strankach pekne sere. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:27 ..a kráva mňouká a pes kvoká. Rozumíme tvému sdělení. Co tam máš dál?

   Vymazat
 19. 21:27
  Banderovský svině jsou v prdeli stejně jako tvůj mozek,ty havlomagore!!!!

  OdpovědětVymazat