Reklama

pátek 3. února 2017

Naša bezpečnostná politika je servilná ako za Brežneva

Eduard Chmelár
3. 2. 2017     zdroj (značně kráceno)
Ešte sa pamätám, ako som sa tešil, keď odtiaľto 21. júna 1991 odišiel posledný sovietsky vojak. A paradoxne len pred niekoľkými dňami odovzdával prezident republiky najvyššie štátne vyznamenanie práve za zásluhy o odsun cudzích vojsk zo Slovenska. Aká to irónia, že uplynuli len dva týždne a máme tu ďalších! A keďže propaganda pracuje na plné obrátky, opäť (podobne ako za normalizácie) sa dozviete z médií všetko inak, než v skutočnosti je. Hovoria nám, že to nie je vojenská základňa, že to je len „sídlo Styčného integračného tímu NATO“ – a samozrejme, ak ste idiot, tak uveríte, že regionálne veliteľstvo sídliace v kasárňach zložené z vojakov je niečo iné ako vojenská základňa.


Upokojujú nás, že tu bude len 41 vojakov – ale už pri samotnom predstavení podoby základne sa uvádzalo, že tento tím má za úlohu „uľahčiť prijatie ďalších posíl NATO“, teda priamo sa predpokladá zvýšenie tohto počtu, a na to už nebude potrebný súhlas parlamentu. Vyhovárajú sa, že cudzí vojaci sem prichádzajú „na základe našej požiadavky“, ale to je čistá lož, lebo zo zdrojov našej diplomacie viem, že prezidenta Kisku a premiéra Fica k tomu na summite vo Wallese doslova prinútila americká strana s tým, že ak nič neponúkneme, nech ideme od stola. Tvrdia nám, že opatrenia Severoatlantickej aliancie povedú „k väčšej bezpečnosti a mieru“, v skutočnosti však viedli len k ďalšej eskalácii už aj tak dosť vyhroteného medzinárodného napätia. Preto mi Andrej Kiska po návrate zo summitu NATO vo Varšave (na ňom došlo k definitívnej dohode o militarizácii strednej a východnej Európy), keď pateticky vyhlásil „Hovorili sme o mieri“, pripomenul Nevilla Chamberlaina.

Už dávnejšie som napísal, že sloboda je v tomto režime ilúzia, že žijeme v neonormalizácii. Ľudia opäť neveria tomu, čo vidia, počujú a čítajú v médiách, ale tvária sa, že sú s tým konformní, že tak to má byť. S hrôzou zisťujem, že za to štvrťstoročie vychovali nové elity generáciu nových politrukov so skostnatenými návykmi a brežnevovskou mentalitou, ktorú som ako 18-ročný chlapec plný ideálov tak nenávidel, propagandistov s falošným a nepresvedčivým byrokraticko-militaristickým newspeakom, ktorým pohŕdajú všetci inteligentní a úprimní ľudia. Na ministerstve obrany sú zamestnaní ako „bezpečnostní experti“ ľudia bez minulosti, ktorých v akademickej obci donedávna nikto nepoznal a ktorí majú podobné úlohy ako kedysi sovietski poradcovia: dozerajú na ideologickú čistotu a propagandisticky mútia vodu. Šíria dezinformácie a bojujú proti ruskej propagande tak, aby sa pravda nedala rozoznať od lži. George Orwell by horko zaplakal. Naozaj na viac nemáme a budeme si ustavične klamať do dlane?

Minister obrany Peter Gajdoš (ktorý sa len predvčerom preslávil čepičkovským výstupom, že rozkaz stojí nad zákonom) na novinársku otázku, prečo prebehlo otvorenie vojenskej základne bez verejnosti, arogantne odsekol „lebo som tak rozhodol“ a na otázku, či je pravda, že vybudovanie tejto základne nás stálo milióny eur, odpovedal „koľko to stálo, to vieme, ale myslím, že to nepotrebujem hovoriť“. Potrebujete, pán minister. Ako člen vlády ste viazaný zákonom o slobodnom prístupe k informáciám, a toto nie je utajovaná skutočnosť. Generál Gajdoš si zjavne ešte nezvykol na to, že nie je členom vojenskej junty, ale civilnej vlády a že nemôže celé Slovensko premeniť na kasárne.

68 komentářů :

 1. Schulz: Potřebujeme ducha evropského společenství a v případě nutnosti to musí být vynuceno silou
  1.2.17

  Evropská unie:
  Martin Schluz se stal kandidátem SPD (soc.dem.) na úřad spolkového kancléře. Evropský byrokrat, který donedávna předsedal Evropskému parlamentu a byl také jediným člověkem v Evropském parlamentu bez maturitní zkoušky, nyní prohlásil:
  „Ale pokud si někteří členové EU vykládají solidaritu takto: financování zemědělských fondů nebo strukturálních fondů ano, ale solidaritu pro uprchlíky ne, pak budoucí spolková vláda bude muset zohlednit tuto jejich solidaritu v uprchlické politice v příštím rozpočtovém období EU.“
  Tento člověk už se ani nepokouší předstírat, že EU není projektem IV. říše.
  Není to jeho první útok na neposlušné státy. Na podzim minulého roku řekl:
  "Potřebujeme ducha evropského společenství a v případě nutnosti to musí být vynuceno silou."
  Máme se tedy na co těšit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Chmeláre,
   za Brežněva jsme nemuseli naše žoldáky posílat do všech agresivních amerických válek od Jugoslávie, přes Irák, Afganistán, Libyi a kdoví kam ještě !

   Smazat
  2. Heroute - trochu zkraťte seznam. V Libii, Iráku a ani v Jugoslávii naši vojáci nebyli.

   Smazat
  3. 16:14 Vy jste to z vyjádření pana Herouta nepochopil? V.J.Horák

   Smazat
  4. 16:14 To,že o tom vy nevíte ještě neznamená že tam nebyli.

   Smazat
  5. 22:52 ty víš všechno chytráku od hovna. A když jdou vojáci AČR do zahraniční mise,tak ne zadarmo.Vždy se najdou válečníci a posraný Heroutové

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  7. Podobné ako socialistická, ani táto ako to nazvať NWOO.ORG fašistická diktatúra nemôže mať dlhé trvanie. Ide len o to minimalizovať škody.

   Smazat
 2. jediná možnost, ven z NATO a EU - a na to našim sralbotkům a spol. chybí více co .. kuličky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně to nechtějí lidé, jejich voliči, víš ty kuličko?

   Smazat
  2. 13:58, ty jsi lidé?

   Smazat
  3. 14:04

   Podívej se na výsledky voleb, moulo. Všechny strany dohromady které chtějí vystoupení z NATO a EU mají celkem pouze 15 až 20% podporu.
   Zbytek, tzn drtivá většina, si žádné takové hlouposti nepřeje. Smiř se s tímto faktem.

   Smazat
  4. Stačil by mi určitý obnos a rok práce s tvým vědomím. Výsledkem by byla tvá nezměrná touha žít v kanále a jednou denně obědvat hovna. Kapišto, moulo?

   Smazat
  5. 14:11 15 až 20% podpora a zbytek nepřišlo k volbám, tak žádné nepřeje. Většinou se jím v těch řepách rosvítí až budou poklízet po těch tmavých sráčích.

   Smazat
  6. Kolik voličů té které strany 100-procentně souhlasí s celým jejím programem? Náklonnost k EU a NATO se ukáže, až tyto otázky se dostanou do popředí. Zatím zdejší voliči upřednostňovali jiné otázky, ale ono na to jednou dojde. A nebude to dlouho trvat. Šéfstvo EU a NATO (resp. vůdčích států) nevypadá, že by je nějak zajímal osud českých občanů než jen jako laciných pracovních sil, oblbnutých spotřebitelů a kanónenfutru. Takže až společenské vědomí nadkritické části občanů dospěje k tomuto zjištění, tak buďto přijdou šéfové EU a NATO s lákavou nabídkou pro ČR a jeho občany, nebo se z ČR budou EU a NATO pakovat. Schulz, Merkelová apod. jedině přilejí oleje do ohně, takže pokud letos v německých volbách tento tandem uspěje, tak bude velká pravděpodobnost, že v následujících 4 letech dojde k těžké krizi EU a NATO. Je třeba se na připravit, abychom potom v kritické situaci nestáli s holou zadnicí, ale mohli se opřít o nějakou dostatečně silnou domáci ekonomiku, měli rozmyšlena politická a sociální opatření a nebyli vydíratelní ani Západem, ani Východem.
   KR

   Smazat
  7. KR jako vždy skvěle. Přesnē tak to je, resp. bude. Všimněte si, jak onen advokát vražedné NATO (14:04) spolu s demagogií uráží a trapně dehonestuje. On dobře ví, že mu ujíždí půda pod nohama a tak vzteky a ze strachu zapomíná na slušné vychování. Měli-li kdy nějaké. Většina lidí, s kterými jsem na to konto mluvil NATO ani EU nechce. Stačilo by jedno referendum a byl by šmytec.

   Smazat
  8. 14:11 A proto si připosránci v EU nepřejí referendum o vystoupení z EU i přes podporu M. Zemana by občané ČR většinou volili odchod z EU a NATO
   Václav

   Smazat
  9. No, jestli volby ve Francii vyhraje Le Penová a Francie vystoupí, tak budeme muset z EU zdrhnout, protože to bude pouze spolek pod nadvládou hitlerky Makrely.

   Smazat
  10. 14:11 - Hrdinní, nezištní a všem pravdy přející čecháčkovští „boží“ bojovníci proti Bruselu !!!
   Sledujíce váš neúnavný boj a „spanilé jízdy“ proti EU a Bruselocentrizmu za výlučnost České republiky, rozhodli jsme se my Moravané po vzoru bratrů Slováků nepřekážet vám v tomto boji a opustit vaši zfušovanou a rozkradenou vozovou hradbu. Požádáme o obnovení tradičního svazku s Vídní (k níž jsme měli vždy mnohem blíže než k vám - nejen kulturně a mravně, ale i municipální správou). Hodláme posléze vytvořit desátou rakouskou spolkovou zemi Moravu s vlastní zemskou vládou i zemskými zákony. Tím zároveň posílíme (ušlechtilý) slovanský živel spolu s Chorvaty a Slovinci v Rakousku. Nebudeme muset s vámi vést „falešné a prázdné“ diskuze, jako např. o zavedení Eura coby měny, nebo jiných civilizačních norem. Vám zůstane měnová kuriozita – Pražský groš (Pg) - namísto dosavadní vekslácké (Kč). K majetkovému narovnání vás pozveme do vily Tugendhat (po konzultaci s V. Mečiarem). Předběžně vám nabízíme, že s Muchovou epopejí si můžete odvézt i Dukovany (třeba na Letnou namísto Blobu, či k zapůjčení do Japonska). K tomu vám přidáme na památku brněnský žulový třicetitunový „vibrátor Primátor Onderka“ i s primátorem (včetně řetězu - ale jen řetězu kozího). Oba jsou bohužel nefunkční, avšak nezničitelní. Vlajku si klidně ponechte, na zakrytí celé vaší euroodpadové kotliny včetně těmi správnými osmahlými vlastenci a Novými Rusy „hrdinsky počeštěných“ německých Sudet. Místo vykastrovaného lva si můžete dát do znaku rudého kance s modrým ptákem nebo straku zlodějku a za hymnu vám může posloužit česká prostonárodní píseň: „Měl jsem tři prsty v prdeli. Zastrčený. Čížek mi tu prdel ukrad, nemám je teď už kam strkat. Jsem ztracený.“ Zato heslo rodáka Masaryka z hradního praporu bychom si vzali – vy si tam vyšijte třeba: „My Prahu nedáme – radši ji zbouráme“ (aspoň náhodní turisté budou náležitě poučeni – a to nejen pražskými taxikáři a kapsáři). Váš ovarový „ctnostný mocnář“ a ruský agent toho aspoň nebude mít tolik na únavné inspekční inkontinentní objíždění a pojídání osoleného kóšer chleba od starostů. Může být volen levně aklamací přímo na Koňáku. Na Vítkově v Maus-oleum je pro něj teď po ožraleckém Gottwaldovi místa dost. Když dáte kovošrotovému loupežníku a euroteroristovi Žižkovi do ruky raketu (tenisovou), nebo ukořistěné pero, případně jitrnici s becherovkou, ušetříte za novou sochu (při vašem krizovém hospodaření) a můžete prodražit Blanku, či jakýkoli jiný Klauzemanův český tunel. Vyvěsíme: „Češi nekrást tady“ (protože „Kdo nekrade, není Čech, hop, hop, hop“).

   Smazat
 3. Ano - a úplně všechno je v rozkladu a zmrzačené. Průmysl, zemědělství, školství, zdravotnictví - nic neuniklo zmrzačení. Zatímco totalita byla k řadovým pracujícím občanům tolerantní, a protože byli ušetřeni denních informací o bizarnostech, perverzích, násilí a zabíjení ve světě, i o vzájemných potyčkách komunistických aparátčíků ve vládě, parlamentu a jinde, byli duchovně v pohodě. Komunistická byrokracie si nedovolila v jednání řadové lidi ponižovat, zesměšňovat, šikanovat, tyranizovat, zotročovat a podvádět. Dnes jsou občané - zejména senioři - vystaveni všem možným druhům podvodů, obecně všichno občané lichvářům a exekutorům, a justiční zvůli. Byrokratů je třikrát tolik než tehdy, za každý projev protestu kdekoliv ( zaměstnavatel, úřad) následuje trest, dotyčný přijde o obživu,následně o bydlení a pak o život, takže totálně zotročený člověk musí jen mlčet a na všechno kývat. Je kdejakým otrapou ponižován, zesměšňován a trýzněn, a nesmí se bránit. Všechno svědčí o tom, že takzvaná demokracie není jen stejná jako totalita - je mnohem horší a odpornější. Za zmrzačení všech hodnot, které sloužily pracujícím občanům, jsou katani vysoce financováni - tak si každý z nás, kdo pracuje, současně vydržuje své katany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takový kydy... Nechceš se raději oběsit než tady v tomto pekle tak bolestivě trpět? Tvýmu okolí by se určitě ulevilo, zbylo by jen trochu smradu.

   Smazat
  2. Jsi normální sráč a blbeček. Zvrácenej parchant nebo spíš s důchodem spokojenej dědek. Oběs se sám prevíte. Je to stav celý zmrzačený společnosti a žijí v tom miliony lidí -to se mají všichni oběsit na přání starýho šmejda s úmrtním listem v kapse, jemuž to už vyhovuje? Jen když mu nevemou diskuze, to by smraďoch nepřežil. Ale dlouho už se rochnit v těchto zmrzačených poměrech nebudeš - na to vem jed. Ty smrdíš stále, a všem by se ulevilo, kdybys zdechl zmrde sprostej!

   Smazat
  3. 15:05-Jste na omylu.Magor 14:15 není
   žádný dědek,ale puberťáček.Svědčí o tom
   jeho rétorika.
   Petr Majevský

   Smazat
  4. Ano, zmýlil jsem se. Mladý a dynamický.V té svojí blizně má důkladně vymeteno, má tam jen to, co jim tam cpou ve škole, a co vyčte v tabletu, protože dnešní blbečci mají mozek v tabletu, kam pořád čumí. Venku to má dráty v uších, a čumí to to tabletu, doma to dřepí u počítače, a píše to srajdy k mainstreamovým žvástům spolu s dalšími podobnými pitomečky. Přesvědčen, že s Amerikou po boku ho čekají světlé zítřky, a u nás se o takovej skvost budou zaměstnavatelé rvát. V první řadě jsi začal urážet ty, parchante 14.15 - dobytku, kterej k práci ještě nepřičuchl. Ono ti sklapne, až uvidíš ty světlý zítřky. Proč myslíš, že poslední dobou tolik parchantů páchá sebevraždy? Asi je to procitnutí se snů dost tvrdý. A všechno tatík nepřikryje. Jestli ses narodil se zlatou lžicí v zadku, máš trochu víc možností, ale moc taky ne. Tak se přestaň tady hourat a utři si mlíko z brady.

   Smazat
  5. 20:25 - věšet se nemusíš! Stačí vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky tvýho ražení, a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek. Závistivá, neschopná a ubohá husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání, která stejně nebudou retroaktivní, anebo registračních pokladen. Případně i Putinovy sovětské "humanitární" pomoci. Zloděj vždycky křičí: "Chyťte zloděje !!!" Anebo píše petice a podává trestní oznámení. Řešení na konci příspěvku. Komunistický manifest škromachů, ransdorfů, falmerů, žantovských, bartošů, matějků, švihlíků, krejčíků, kellerů, falbrů, foldynů, velebů, uhlů, dienstbierů, marxových, šabatových, konečných, křečků, paroubků, stropnických, vyvadilů, rychetských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne na úkor těch produktivních, včetně alimentů. Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!!
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
 4. Vystoupení Schulce mi připomnělo vystoupení Hitlera.Opět budeme v područí Německa, nebo vystoupíme z EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Schulz- nádeník bez maturity bude říšským fírerem. Ostaně Němci v tom mají tradici. Onehdá tam vládl čalouník spolu s chovatelem slepic.

   Smazat
  2. Tady se vyjevil ptáček Schulz
   https://www.youtube.com/watch?v=rPla00pkA1Y

   Smazat
 5. V NATO jsme dobrovolne a jsme tam proto, aby nam Rusaci za pomoci vlastizradcu jako jsou zmrdi na techto strankach uz nikdy nemohli vladnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano -a doufám, že i proto, aby nám nikdy nemohl vládnout takovej zmrd, kreatura a duševně zmrzačenej šmejd, jako jsi ty - ty nad ostatní ve své zmrdovosti vynikáš. Rusáci - a nejen oni - nás mají totálně na háku, a neudělali by pro nás nic, ani kdybychom je prosili. Právě proto, že už se ve světě ví, co je v ČR za smradlavou občanskou břečku. Pro svět jsme horší, než čmoudi - kvůli kreaturám, jako jsi ty, takoví nám to právě kazí. Co udělat, aby se zakomplexovaní a nenávistní, duševní mrzáci, konečně odpravili sami?

   Smazat
  2. Anonymní3. února 2017 15:16
   Filcka přisátá k americký prdeli tu opět perlí. Každému tu nadává, přitom blahem uchcává.
   Kdo ho platí toho čmouda, nebo je jen blbej jouda?

   Smazat
  3. 15:16 i natebe dojde ty kozomrde.

   Smazat
  4. 15:16
   V NATO jsme diky kolaborantský svini a udavači Havlovi dobrovolně z povinnosti ty mamrde množící se dělením!!!!

   Smazat
  5. 15:16
   V NATO jsme díky rozhodnutí agenta CIA Veškrny, ty polistopadový omyle tvých svazáckých rodičů!
   Veškrna odmítl požadavek na referendum o vstupu do NATO, protože věděl, že by vstup byl národem zamítnut. Národ v roce 89 nechtěl už NIKDY členství v žádném paktu, debile!
   Ale právě Veškrna lhal ve všem, co nakecal národu.
   ON speciálně rozhodl BEZ MANDÁTU od kohokoli o vstupu do NATO. Zločinec číslo 1, ty dobrovolný pitomče!

   Smazat
  6. Ale prdel byste nemytemu ruskemu tankistovi znovu vylizovali, zejo nacisticko-komunisticti vlastizradci? :)

   Smazat
  7. 18:28
   Ty už čokovopici smradlavý už do prdele držku strkáš sám a dobrovolně ty nemytej zkurvysyne!!!!!
   A hodně dlouho!!!!;-))))

   Smazat
  8. Havelsteine zalez zase do diry a pozravuj sveho buzeranta bratra cestou

   Smazat
  9. Anonymní3. února 2017 15:16 vlastizrádci jste vy a špinavá eu pryč z makrelystánu a nata

   Smazat
  10. 21:53 - Vy Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, olezlého davida, vyvadila, petránka a imigranta pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi se poznáte podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnete prchat do ráje SSSR, co ?
   Chlastoslovanské barbarské Rusácko, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později.

   Smazat
 6. Demokratická ambaláž pana Schulza popraskala a z knihkupce a poslance se stává agresivní desátník, který chce mít moc diktovat druhým státům a národům. Jeden knihkupec už tu byl a jeden desátník též. Pan Schulz to zvládne možná v jedné osobě. A potom, že se historie neopakuje.
  Morave

  OdpovědětSmazat
 7. Kurva, to je ale mírotvorce ten Trump :-D Už se těším až ho podrazí Putin, což je jen otázkou času. A moc se těším na protažené ksichty zdejších idiotů.

  http://zpravy.idnes.cz/iran-trump-raketa-test-0b5-/zahranicni.aspx?c=A170203_153715_zahranicni_aha

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ty budeš utracen, jako všichni havloidi.
   K tomu nám Putin pomůže, neboj.

   Smazat
  2. Jako v té písničce Pepi Nose: "Kdo byl napravo, už je na levo kdo byl nalevo, už je napravo". A všichni jsme v pr.li!V.J.Horák

   Smazat
  3. 16:53 - Ten Putin sedící holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů? Ten bude sám pomoc potřebovat! Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami.

   Smazat
 8. Ta nenávist je oboustranná. Ti co byli oklamáni a ožebračeni prohlédli a jasně vidí prolhanost chamtivost a záludnost té západní svobody a demokracie. Ti, co se napakovali díky převratu, rozkradli tento stát a stále jsou přisátí na práci jiných, budou hájit to současné svinstvo do roztrhání těla i duše. S nimi nikdo a nikdy nenajde společnou řeč, tu sdílí jen se svými soukmenovci. To bude pokračovat do té doby, dokud se neprotrhnou hráze trpělivosti trpící většiny. Tak nedrážděte hada bosou nohou, pokrytci. T

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lituju každého kdo má tu smůlu, že se musí zdržovat v blízkosti takového záporného, negativistického frustráta jakým jsi ty.
   Děle se sebou člověče něco. Uvědom si, že máš to štěstí, že patříš mezi 20% nejbohatších a nejspokojenějších obyvatel planety. Tak si toho ty osudu nevděčný, nesoudná, rozežraný debile važ.
   Stovky milionů lidí jsou nuceni dýchat jedy nemají ani pitnou vodu, o jídle nemluvě, vraždí se navzájem, umírají na epidemie, na banální nemoci...

   Smazat
  2. 17:36
   Většinou díky ussackýn agresorům a jejich plánům na demokratizaci zemí s názvem TRVALÁ OKUPACE!!!!

   Smazat
  3. 17.36.
   tu o Genocidní sebegenocidě znáš?
   z cizího krev neteče? ale teče.až k Tobě.

   Smazat
  4. O jakém osudu to mluvíš? Díky komu ty stovky milionů lidí dýchají jedy, nemají pitnou vodu, chcípají na epidemie , hlady, jsou vražděni nenasytnou hydrou kapitálu, pokud mají práci vyprazdňují denně svůj život do chřtánu parazitických buržoustů a jejich lokajů? Komu že to mám být vděčný? Snad ne tobě, který nepochybně patříš mezi ty soukmenovce. T

   Smazat
 9. Já ani zas tak moc netrpím, a myslím že většina lidí u nás taky ne. Ale sere mne, jak se neustále roztahujeme, hlavně na východ, abychom získali nové trhy a udrželi si tak beztoho neudržitelný neustálý ekonomický růst. Jednou ta bublina stejně praskne a pak se k Rusku budeme nuceni chovat jinak. Zatím děláme ramena a doufáme, že když půjde do tuhého, pomůže nám starší brácha Trump. Ale co když žádnéhý brácha neexistuje?

  OdpovědětSmazat
 10. Jasne ze nam kapitalisti tak ako vzdy NEPOMOZU pretoze tu pre nich nic nemame a to co tu bolo už rozkradli.

  OdpovědětSmazat
 11. Zachrana je len vo vystupeni z fasistckej EU a wermachtu NATO a to na slov.scene chce zatial iba Kotleba ( a vraj fasista)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čo to táraš ty kokot? Čtvrtina Slovákov odišla robiť do západných šátov EU, drhuhá čtvrtina do USA. Takže o akom vystupováni to táraš? Veď ťa s tým všeci pošlů do piči. Aj s fašůnom Kotlebom.

   Smazat
  2. Jestli je ta tvoje statistika o práci Slováků v zahraničí pravdivá, pak věz, že to na Slovači prdne dřív než u nás. Kotleba Nekotleba.

   Smazat
  3. 21:18 ty hlúpý a zbytek je nasrán v ČR
   Václav

   Smazat
  4. No a já zase trpím. Trpím tím, že na světě každých pět vteřin umírá jedno dítě hlady (podle statistiky OSN), že to, co jsme celý život vytvářeli pro společnost, nám bylo ukradeno, že v čele tohoto světa i tohoto státu stojí gauneři, že nenasytné korporace ničí přírodu bez níž všichni pojdeme, že buržoazie může beztrestně loupit práci těm, kdo skutečně pracují. Naopak se raduji, když sídlím život s přáteli, kteří nemyslí jen na sebe, neparazitují na druhých, pomáhají si navzájem a nespílají těm, co mají jiný pohled na svět. T

   Smazat
 12. Je rozkradeno blbečkové.o to jim šlo,nyní nás nacpou do kanonů!Končíme!A je jedno,do čí prdele lezeme!tak se urážejte dál magoři,jste pro anglosasíky stejně jen podlidmi!Nic se vůbec nezměnilo!

  zločas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co ti kdo ukradl? Rozum?

   Smazat
  2. 21:35 opět vystavuje veřejné svoji duševní nedostatečnost. Odvolává se při tom k instituci, kterou sám postrádá - rozum.

   Smazat
 13. Článek dobrej, jenom jsem si vzpomněl na to jak hrdinej Kocáb od nás vyprovodil ruské vojsko, s tím že už tu žádné cizí vojáky nechceme. Asi jsme byli naivní jako Gorbačov, naše blbost. |No a jak při té rozlučce nějaký ruský generál rusobijci |Kocábovi řekl. Přeji Vám abyste nás nemuseli sami volat zpátky! Přinejmenším je to k zamyšlení.-

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusáky ani nenapadne Čecháčky zachraňovat. Kdyby se opakovala druhá světová válka, naše demokratické strany by určitě organizovaly divizi SS pro ruskou frontu. Dobrovolníků by se přihlásilo dost. Bóže, jak hluboko jsme klesli?

   Smazat
  2. 22:46

   Rusáci nikoho nezachraňovali. Pro ty válka začala až v roce 1941. Do tý doby byli s nácky největší kámoši. A kdyby je náckové nepodrazili a nezahájili operaci Barbarossa, tak jsou s nimi největší kámoši dodnes.

   Smazat
  3. Nedovzdělaný puboušku 0:53, kdo ti do tvé prázdné makůvky lije tyhle hlouposti? Ostatně "kdyby" v historii neplatí. Raděj si něco přečti o okupaci - té sovětské, nacistické, britské a také o těch iráckých usáckých. A pak teprve hloušek diskuse. Zatím se jen ztrapňuješ.

   Smazat
  4. 0:53 - žvaníš! Pro ně válka začala už na konci července 1938! Dělali vše co museli aby se neocitli ve válce na dvou frontách, moulo užvaněnej! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_u_jezera_Chasan

   Smazat
 14. Len hlupák, deviant a zapredanec môže zdieľať hodnoty EÚ a NATO.

  OdpovědětSmazat
 15. Len hlupák, deviant a zapredanec môže zdieľať hodnoty EÚ a NATO.

  OdpovědětSmazat
 16. Podobne ako socializmus, ani tento nwo fašizmus nemôže dlho vydržať. Ide len o rozsah škôd, ktoré napacha.

  OdpovědětSmazat
 17. Podobne ako socializmus, ani tento nwo fašizmus nemôže dlho vydržať. Ide len o rozsah škôd, ktoré napacha.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.