Reklama

.

.

neděle 12. února 2017

Naši politici na lidi zvysoka kálí a jde jim jen o jejich vlastní plná koryta!

antivolby_16-00

Ladislav Kašuka
12.2.2017posláno redakci NR
Systém exekucí, jenž ve světě nemá obdoby, chybějící potravinové normy, díky kterým jíme odpad, za který by třeba v Německu výrobce takového svinstva šel rovnou do kriminálu, legálně provozovaná lichva, nízká nemocenská, kvůli které většina lidí přechází nemoci a ničí si zdraví…

Většina lidí vůbec netuší, že to co se děje v České republice, není v ostatních evropských zemích vůbec možné. Politici v sousedních zemích se totiž aspoň trošku snaží dělat něco pro lidi a upřednostňovat svou zem. Naši čeští političtí povaleči a zrádci vlastního národa na nás však úplně kašlou!

V Evropě existuje několik exekučních systémů, třeba německý, nebo švýcarský, ale ani v jednom nepřesáhne celková částka dluhu i se všemi úroky ani vzdáleně 100% z původního dlužné částky. Pouze u nás naši politici dovolí, aby exekutorská mafie dluh úplně klidně zdvacetinásobila, takže z tisícovky máte hned dvacet tisíc a ze sto tisíc milion, nebo dva a najednou přijdete díky jednomu klopýtnutí, nebo těžké nemoci klidně o všechno, včetně střechy nad hlavou! Neřešme však exekutory, ale politiky, kteří tvoří zákony, které něco takového dovolí!

Od rozpadu Československa chybí pořádné potravinové normy a tak nám výrobci z celé Evropy do naší země posílají odpad, který by v jejich vlastní zemi nežralo ani prase! Cpeme se tak jídlem plným éček a jiných jedů, párky obsahujícími 15% masa, mlékem, které když svaříte, tak místo chutného smetanového škraloupu vytvoří na povrchu tenoučkou tuhou placku chutnající jako umělá hmota a ládujeme se geneticky upraveným ovocem, které je krásné na pohled, ale obsahuje jen minimum vitamínů a minerálů proti tomu, co před genetickou manipulací. Neviňme však pěstitele a distributory, ale politiky, jenž tvoří zákony, které jim to dovolí!

Systém bankovních a nebankovních půjček v naší zemi není ničím jiným, než legálně provozovanou lichvou a pastí. Půjčky jsou řetězy, kterými svážou Vaší svobodu do kozelce a donutí Vás dělat často neplacené přesčasy ve špatně placených pracích a nechat se buzerovat od kravaťáků, co neumí zatlouct ani hřebík a ztratí se i v parku, natož pak v lese. Když pak náhodou onemocníte, bojíte se zůstat doma a uzdravit se, protože Vás buď vyhodí z práce, nebo Vám nezaplatí první tři dny nemoci a potom dostanete almužnu, která ještě k tomu dorazí na Váš účet klidně až za několik měsíců. Neviňme však podnikatele a managery, ale politiky, kteří tvoří takové zákony, že se k Vám kravaťáci mohou chovat jako ke kusu hadru!

Od roku 1992, ve kterém vznikla samostatná Česká republika, se většinou v parlamentu válí ti samí lidé a jejich rodinní příslušníci. Za tu dobu nikdo z nich neudělal vůbec nic proto, aby se občanům naší země pomohl zbavit výše zmiňovaných problémů a skupin žijících na úkor slušné pracující většiny! Je tedy na čase poslat naše politiky tam, kam patří… NA SMETIŠTĚ DĚJIN! Volte pouze strany nabízející závazná občanská referenda a přímou demokracii, což v překladu znamená, že nabízejí dát moc přímo do rukou lidu!

- - -

11 komentářů :

 1. Odteď jako komunista budu chodit na veřejnosti hrdě se vztýčenou hlavou. Vždyť jsme mnoho pro lidi a jejich blahobyt udělali. A nemáme se za co stydet, ba naopak!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jenom aby ti tu tupou rudou palici někdo brzo neurazil.

   Vymazat
  2. Zlatí komunisti..Hluboce se vám omlouvám,že jsem kdy na vás nadával.Tohle to co dokáží ti havloidi tak o tom se vám mohlo jenom zdát..A nevykládejte,že kom.vraždili.Tato banda havloidů zabíjí lidi daleko horším způsobem a pomaleji.Komuniste vraťte se..... nasraný důchodce

   Vymazat
  3. Existovalo tisíckrát vznešenější a radostnější hnutí! - https://www.youtube.com/watch?v=R8eOEIDPi0A

   Vymazat
 2. 18:25-Hrdinný anonyme,bát by jsi se měl více ty.
  To,co dokázala ODS,která tady vládla,za čtyři
  roky své první vlády,to nedokázala komouši ani
  za čtyřicet let.Omlouvá tě jedině puberta,ve
  které se nacházíš.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 3. Vždycky mě dožralo, když předkladatelé zákonů novel o nemocenských dávkách argumentují v parlamentu a médiích tím, že zrušení placení prvních tří dnů nemoci vede ke snížení nemocnosti a úspoře na dávkách nemocenského. Někdo z renomovaných lékařů by měl vyčíslit, co nakonec stojí přecházení chřipek, angín, a jiných zdánlivě banálních nemocí. Následky jsou povážlivé, lidé si kupují všelijaké rychloléky, které vlastně slouží jen k tomu, aby to v práci vydrželi, když jsou nemocní. Později mohou skončit s postiženým srdcem, autoimunními chorobami, jejichž léčení je daleko dražší pro celý systém a pro nás všechny. Tento argument jsem v žádné parlamentní diskuzi nezaznamenala. Opět kvůli pár jedincům, kteří by se "házeli marod" účelově, trpí všichni ostatní. Ano, někomu se náramně hodí, že jsou lidi zadluženi. A nejistota zaměstnání nás pak nutí dělat od nevidím do nevidím, jen abychom nemuseli přestat splácet a nepřišli o ten kousek majetku, na který jsme si museli vypůjčit na lichvářské úroky bank. Před pár lety jsem byla ujišťována, že poplatek za správu úvěru bude zrušen, protože je nemravný a v Německu byly tenkrát i nějaké žaloby. A nic, ticho po pěšině. Banka si k úrokům ještě připočítává každý měsíc tento poplatek. Tak si každý spočítejme, kolik navíc bankách splatíme. Tohle za socíku nebylo a úroky byly slušné, jak z vkladů, tak z půjček. Zdravím, Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den paní Pavlo. Vážně si myslíte, že některému z politiků, jde o národ? Opravdu si to myslíte? To je mi Vás opravdu líto. Mám za to, že každému z nich jde především o to " co za to". Sleduju v posledních měsících každý projev každou schůzi a je mi z toho špatně.Když zhodnotím posl. sněmovnu a výslednou zprávu komise s p. Blažkem. Tak se ptám? Opravdu je naše vláda na takové úrovni, jak to předvedl tento člověk? Opravdu jsme na tom tak špatně? Je to jen objevení už dávno poznaného a zkorumpovaného? Vzpomeňte si, když ODS a ČSSD měla takovou průpovídku " padni komu padni" A jak to dopadlo, víme všichni, některé případy se šetří doposud.
   Ono se všude po revoluci udělali čistky, jen se jaksi zapomělo a justici, mám za to, že to je stát ve státě.Vždy platilo a platit bude, kdo řídí min vnitra ten ovládá stát. Jak je to možné? No jednoduše, protože ostatní složky jsou s tomto min,svázané. Ostatní si odůvodněte sama, myslím, že to jednoduchou úvahou odůvodníte. Hezký den.

   Vymazat
 4. Jaký je společenský systém u moci, takoví jsou politici. Každý stát je zorganizovaná panující třída. Je-li to třída, jejíž existence je založena na parazitismu, jsou její představitelé čelní parazité. T

  OdpovědětVymazat
 5. Na Sputniku srdceryvný článek od nějakého Rakušáka, jak v Rusku trpí prostý lid a jak vědí, že za to může okupace Krymu. https://cz.sputniknews.com/svetovytisk/201702124733103-Der-Standard-Rusove-krize-cerny-humor/ Stačí si zadat do vyhledávače google map jméno toho městečka a najít si tam libovolnou ulici, kterou se můžete projít a zkontrolovat si, jakou mají výstavbu a jaký je tam zmar. I kdybyby ty záběry byly staré 5 let,tak těžko by to tam vypadalo, jak to popisuje ten rakouský zoufalý dopisovatel. Tady je odkaz na ten google maps https://www.google.sk/maps/place/Lipeck,+Lipeck%C3%A1+oblas%C5%A5,+Rusko/@52.608833,39.599351,3a,75y,334h/data=!3m8!1e2!3m6!1s109709582!2e1!3e10!6s%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fproxy%2FYj2cLa8sWP7t2q9_Z_D0uEaDzgu0bCakWYfZMCt5f9diX740y8QmiFcSp_hvA5nZNMYPVKMXZucw6JxOT6HMUp69MZsQGpU%3Dw233-h86!7i12506!8i4604!4m5!3m4!1s0x413a148c254aa519:0x59f5f4f6bdea4dca!8m2!3d52.6121996!4d39.5981225!6m1!1e1?hl=sk

  OdpovědětVymazat
 6. Za Reichu jsme často slyšeli v radiu nebo četli na červených plakátech "Exekuce byla provedena".
  A to si myslíte, že ti kati to tehdy dělali zadarmo? A to ani neměli své odbory! Tak se nedivte dnešním domácím katům. A kde myslíte, že berou ty banky ročně zisky jdoucí do desítek miliard - ročně vydělávají daleko více, než za co ty banky od českých polistopadových ekonomických loupežníků získali. Kde a na koho by tedy měla dopadnout spravedlnost exekutora - kata? Tak na ty zloděje, vedle kterých i ti nejvěhlasnější mafiáni USA jsou prdichvosti, na ty spravedlnost nikdy nedopadne, na ty byla a zůstává naše spravedlnost tuze krátká. A proto také honí mřenky typu Ratha, aby přece jen nevypadala jako sebrání tupců Česka. "Přece na všechno nemohou stačit" i s tím svým šéfem - Tulipánem.

  OdpovědětVymazat
 7. Každý kdo se průměrně zajímal o hystorii musel od první vteřiny vědět o co v 89 roce jde. Bohužel parazitizmus je v lidské povaze hluboce zakořeněn a čím je člověk hloupější tím je náchylnější věřit že si zaslouží daleko více než dostává. Moudrý člověk hledí omezovat své potřeby a hlupák nemá nikdy dost. Bohatý neznamená moudrý. O mě nejde, jsem na konci svého žiota ale co bude s našimi potomky.

  OdpovědětVymazat