Reklama

.

.

neděle 12. února 2017

Naši politici na lidi zvysoka kálí a jde jim jen o jejich vlastní plná koryta!

Ladislav Kašuka
12.2. 2017   zasláno redakci NR
Systém exekucí, jenž ve světě nemá obdoby, chybějící potravinové normy, díky kterým jíme odpad, za který by třeba v Německu výrobce takového svinstva šel rovnou do kriminálu, legálně provozovaná lichva, nízká nemocenská, kvůli které většina lidí přechází nemoci a ničí si zdraví…
Většina lidí vůbec netuší, že to co se děje v České republice, není v ostatních evropských zemích vůbec možné. Politici v sousedních zemích se totiž aspoň trošku snaží dělat něco pro lidi a upřednostňovat svou zem. Naši čeští političtí povaleči a zrádci vlastního národa na nás však úplně kašlou!

V Evropě existuje několik exekučních systémů, třeba německý, nebo švýcarský, ale ani v jednom nepřesáhne celková částka dluhu i se všemi úroky ani vzdáleně 100% z původního dlužné částky. Pouze u nás naši politici dovolí, aby exekutorská mafie dluh úplně klidně zdvacetinásobila, takže z tisícovky máte hned dvacet tisíc a ze sto tisíc milion, nebo dva a najednou přijdete díky jednomu klopýtnutí, nebo těžké nemoci klidně o všechno, včetně střechy nad hlavou! Neřešme však exekutory, ale politiky, kteří tvoří zákony, které něco takového dovolí!

Od rozpadu Československa chybí pořádné potravinové normy a tak nám výrobci z celé Evropy do naší země posílají odpad, který by v jejich vlastní zemi nežralo ani prase! Cpeme se tak jídlem plným éček a jiných jedů, párky obsahujícími 15% masa, mlékem, které když svaříte, tak místo chutného smetanového škraloupu vytvoří na povrchu tenoučkou tuhou placku chutnající jako umělá hmota a ládujeme se geneticky upraveným ovocem, které je krásné na pohled, ale obsahuje jen minimum vitamínů a minerálů proti tomu, co před genetickou manipulací. Neviňme však pěstitele a distributory, ale politiky, jenž tvoří zákony, které jim to dovolí!

Systém bankovních a nebankovních půjček v naší zemi není ničím jiným, než legálně provozovanou lichvou a pastí. Půjčky jsou řetězy, kterými svážou Vaší svobodu do kozelce a donutí Vás dělat často neplacené přesčasy ve špatně placených pracích a nechat se buzerovat od kravaťáků, co neumí zatlouct ani hřebík a ztratí se i v parku, natož pak v lese. Když pak náhodou onemocníte, bojíte se zůstat doma a uzdravit se, protože Vás buď vyhodí z práce, nebo Vám nezaplatí první tři dny nemoci a potom dostanete almužnu, která ještě k tomu dorazí na Váš účet klidně až za několik měsíců. Neviňme však podnikatele a managery, ale politiky, kteří tvoří takové zákony, že se k Vám kravaťáci mohou chovat jako ke kusu hadru!

Od roku 1992, ve kterém vznikla samostatná Česká republika, se většinou v parlamentu válí ti samí lidé a jejich rodinní příslušníci. Za tu dobu nikdo z nich neudělal vůbec nic proto, aby se občanům naší země pomohl zbavit výše zmiňovaných problémů a skupin žijících na úkor slušné pracující většiny! Je tedy na čase poslat naše politiky tam, kam patří… NA SMETIŠTĚ DĚJIN! Volte pouze strany nabízející závazná občanská referenda a přímou demokracii, což v překladu znamená, že nabízejí dát moc přímo do rukou lidu!

55 komentářů :

 1. tak jsem (si) Vás přivolala :)

  OdpovědětVymazat
 2. Snůška lží, polopravd a absurdit nenabízející vůbec žádné skutečné řešení. Jen se snaží vzbudit falešný pocit, že ovčani sami nemusí vůbec nic dělat. Stačí jen hodit lístek do urny a Okamura vše zařídí, vše se najednou otočí o 180 a nastane ráj.
  Hovno leda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:24-jaké "skutečné řešení" navrhujete Vy?

   Vymazat
  2. 19:01

   Řešení čeho jako? Máte li pocit, že se máte špatně tak se začněte starat, začněte něco smysluplného dělat, naučte se něco o co je zájem. To je jediné skutečné řešení.
   Čekání na nějakého spasitele co udělá vše za vás a přinese vám blahobyt žádné řešení není. Jen lhaní si do kapsy.
   Ale to určitě není to co chcete slyšet, viďte?

   Vymazat
  3. Právě tím, že zkorumpovaným stranám nehodíme lístek do urny, ale hodíme ho novým byť malým stranám se o sebe nejlépe postaráme. Staré strany jsou právě zdrojoem nehospodárnosti, napotisku, cenzury a manipulace v médiích a lezení do prdelí různým uchvatitelům - tu německým, tu americkým, tu britským, tu nadnárodním. Zpřetrhat plativo zrádné moci se můlže podařit a pak to bude to nejlepší, co pro sebe můžeme smysluplně udělat. Rozumíš, ty jeden propagandisto protektorátních poměrů 19:10? Taurus

   Vymazat
  4. 19:10-když někoho napadnete, že nenabízí řešení a sám z prezentace Vašeho "řešení" couváte, jste jen troll, nic víc.

   Vymazat
  5. PS.-nebo vyvraťe "lži, polopravdy" autora!

   Vymazat
  6. :-D
   Dyk jsem vám to řešení zcela jasně napsal.

   A taky jsem napsal že jediné skutečné řešení nechcete slyšet. Což jste v 20:46 potvrdil.
   A nechcete ho slyšet protože od vás vyžaduje prácičku a námahu. A na to vy s vaší tulení nemocí moc nejste. Vy jste spíš přes to plánování všemožných revolucí. To vás nestojí nic a ulevíte si přitom.

   Lži? Třeba to geneticky upravené ovoce :-D. Které se navíc prodává jen v ČR a ne na západě :-D atd.

   Vymazat
  7. 21:21-fajn, co kdybyste začal něco rozumného, ve svém produktivním věku dělat místo trollení? Platí Vás "organizace" nebo jen "ego" podnikatele trávící svůj drahocenný čas místo na golfu trollením na NR? A lži o geneticky upraveném ovoci? Zkuste místo trollení informaci, proč nechutnají rajčata a jiné plodiny jako dříve? Geneticky upravené na výnos, ne na chuť! Informace z ČRo +.

   Vymazat
  8. Opět jste Povolný předvedl vaši blbost a nevzdělanost v plné parádě.
   Pletete si šlechtění s genetickou manipulací (které navíc nijak škodlivá také není).

   Dále, ty samé rajčata ze Španělska se prodávají po celé Evropě. Nebo si myslíte, že je vědci šlechtí jen speciálně špatná rajčata pro Čechy?

   Ni nic, necháme raději toho. Vy jste případ teda.

   Vymazat
  9. Ano 18.24 - co by asi tak mohl Okamura zařídit úplně odlišného? Nic - jen má jinou rétoriku a bodíky na tom, že nebyl členem žádné profláknuté politické strany. Jenže ti, co zvonili, viděli v těch tribunách a žvástech na nich nějakého spasitele, který je nechá podnikat, cestovat kamkoliv, vystavět luxusní sídla, pořídit značkový hadry - vyrovnáme se ZÁPADU - po čemž se v české snobárně prahlo nejvíce. Dopadlo to jak to dopadlo, a teď si musíme vytvořit nového spasitele? Zase pojede ve vyjetých kolejích, jestliže bude chtít vládnout, a když nepojede, bude vykolejen tak rychle,jako Vítek Bárta.

   Vymazat
  10. Anonymní12. února 2017 22:00 18:24 nejde o majetkový prospěch ale o naši státnost o zachovaní ČR zbavení se eu nechci žít v multikulturním totalitním makrelistánu a proto SPD

   Vymazat
  11. O majetkový prospěch přece vůbec nejde -ostatně je to vylouč, protože tady už není co ukradnout. Abychom vystoupili z EU není stejný, jako odejít z pískoviště s kyblíčkem a lopatičkou, na to jsme hodně malá, bezvýznamná, skoro bych řekl usraná země. Multikulturní makrelistán tady nebude nikdy, z jednoho prostýho důvodu, utečenci by tady chcípli hlady. Taky byste si přinesl domů třicet koček, kdybyste neměl peníze na krmení? A to my nemáme. Každý to ví - každou zimu zde umrzají bezdomovci - jsme totálně rozkradený stát, každý měsíc nás dále vykrádají vyhryzové platy politiků a tisíců spřátelených byrokratů a parazitů. Existenční minimum jsou dva tisíce - vážně si myslíte, že by za to zde emigranti žili? To je přece směšné. A proč by zrovna Okamura měl ctít naši "státnost" když sám Čech není? To je druhý nesmysl. A nikdy by se nestal premiérem a nikým s dostatečnou pravomocí - to je třetí nesmysl. SPD bude něčím, jako byly Věci veřejné. Taky chtěli řadu změn a mysleli to dobře - a jak to dopadlo? Proč ne SPD a proč jo? Volby v ČR jsou jen šaškárna. Bez zásadního významu a nikdo z lidí do 35 let volit nepůjde. Ti vůbec vládu neuznávají a nemají respekt k nikomu. Půjdou raději pařit a čumět do tabletu. Volby jsou záležitostí lidí, kteří mají přes šedesát.

   Vymazat
  12. 22:00- Máte jiné řešení koho volit? Sem s ním!

   Vymazat
  13. Anonymní12. února 2017 23:06 eu jim da jednotné podpory v celé eu a mame je tady a česky občani jim to budou platit a tu představu NWO bere eu vážně můj syn je též mladý a půjde k volbám

   Vymazat
  14. Jaky reseni, Cesi
   Havlem jste zacali sebevrazdu
   Volby nic v cesku tyransku nezmeni
   Bud utect nebo sebevrazda
   Ti co chapou tyranii havlismu, tem nenadavam, takovi cesi jsou u me hrdinove, ti co se brani havlismu

   Vymazat
  15. Vidím to taky tak -Okamuru. To je možná poslední možnost.Vim, že ze zoufalství se dělají zopufalé věci, ale řekněte mi někdo, Koho tam chcete volit? 27 let tam sedí stejná banda, která rozkradla tento stát a 27 let se opakuje stále stejná pseň. Opravdu spoléhají, že tento národ je tupý? No zřejmě ano, když se tam pořát objevují stejné tváře. Proboha řekne mi někdo, co je v té naší zemi ještě dobrého? Já to prostě nevidím. Mládek to dal včera jasně najevo všem lidem této země. Je viděl jak panuje na tomto min. chaos beznaděj a neschopnost. Jeden náměstek neví co dělá ten druhý. Vidím to snad i na stará kolena na emigraci.Pokud se lidé nesjednotí a nepůjdou k volbám, a nedají jasně najevo své názory, nebude to nikdy dobré. Včera měla sjezd Zemanova strana, no kdo tam nesedí za předsednickým stolem. No bývalý min. školství.No toto je snad naschvál před celým národem. Kde byl napřed? No v ČSSD. Neschopný a nevím jak to ještě nazvat slušně, se zase vedere do další strany. " no když se neuchytnu tam, tak to skusím tady". Co to je za prodej-tašku? Co to je za povahu?
   No bohužel takový je skutečný obrázek naší politiky. Nééééé. Opravuji se. Jejich politiky. Politiky korytářů a zaprodanců, uchytit se za každou cenu. Proto z těchto stran, nevolím ani jednu stranu. Všechny tam byly a vždy to stálo za prd.Je třeba odlehčit tomuto národu, vždyť, za chlíli budeme platit snad daň i ze vzduchu. O exekucích se ani nebavím, protože je nanejvíš jasné, že si z toho udělala v této zemi mafiánský spolek.
   Sokol si vybudoval síť a vlastně si připravil pole pro své budoucí podnikání. A potom už to jelo. Proč naši politici musí být v těch negativních věcech vždy první. Že by to bylo vlezdoprdelstvím a zaprodaností a vlastizradou. No něco na tom bude.

   Vymazat
  16. 9:19-s jedním s Vámi nemohu souhlasit. Kdyby z ČSSD odešlo vícero lidí(Foldyna aj.) do SPO či SPD, měl bych "problém" kterou si vybrat. Pan Chládek byl "odejit" a jak se pocitově domnívám, patří k "rovným".

   Vymazat
  17. 21:51- protože mi byl smazán komentář na Vás(oprávněně), použiji mírnější Vaši formu, kdo je více "blbý a nevzdělaný". Šlechtění je jen zdlouhavá forma genetické manipulace, proto se dnes používá přímá forma, kde se klade důraz na výtěžnost a vzhled,tečka.

   Vymazat
 3. nelze než souhlasit

  OdpovědětVymazat
 4. a proto všichni k volbám a volit pouze profláknutého kudrnáče !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kudrnáč je chudák, musí poslouchat, je to loutka

   Vymazat
  2. Není chudák - je jen dalším důkazem, že v české vládě neobstojí nikdo, kdo by chtěl dělat politiku jinak, než ji dělali ti, kteří českou zem vydrancovali a rozkradli. Nikdo s dobrým úmyslem není vítán. A smečka dovede skákat po hrdle jak se patří. Zakousnout se a nepustit. Své si užil Vít Bárta - byl prostě jinej, tak pryč s ním! Teď je tam Andrej -je prostě jinej, tak pryč s ním! Všem vzkazují - s koalicí šupáků, šmejdů, lotrů a lumpů na věčné časy, a nikdy jinak. A tak to je, a vždycky už bude.

   Vymazat
 5. Taky lze jen souhlasit, že už je nejvyšší čas tu bandu flákačů a netáhlů, která na lidi kálí a jde jim jen o vlastní koryta vyházet, přesně tak, jak souhlasí pán či paní v 18:42.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bez defenestrace to nepujde
   Ceska vlada necha Cechy chcipnout na rakovinu strev z otravenyho jidla
   A nebo vyvrazdit netrestanymi a amnestovanymi vrahy

   Vymazat
 6. Nemyslím, že se dá volbami něco změnit a v tomto ohledu se domnívám, že současné volby se až tak svým výsledkem neliší od těch za socíku. Snad jen ten pocit, že jednou za 4 roky "také" rozhodujeme. Ovšem že nerozhodujeme. Ba naopak, jak je patrné na celkem stabilní skladbě darmošlapů jsme akorát jim pro "srandu"! Referendum samozřejmě nikdy nepřipustí, už nyní si rvou vlasy, že dopustili přímou volbu prezidenta: svěřit něco takového podřadným občanům parlamentní nadlidé snad jen na oko budou zvažovat, aby vždy nakonec myšlenku podříznou. Ale jak vymést ten zatuchlý brak z Valdštejnského paláce a...? Má snad někdo na to recept? Nejít k volbám? To si parlamentníci nejvíce přejí, zvolit se sami svými hlasy, více nepotřebují. Kdo tedy zbývá? Která strana vpravo zklamala jen neplatiče daní? Dá se na ní zatlačit, aby také finanční katy - exekutory krotila? Aby krotila také banky, které ročně podojí občany o padesátimiliardový zisk? Vidíte někde na pravici nějaký záblesk sociálního cítění? A na levici? Soc. dem. - naše menševiky? Ty snad může volit už jen blbec - za 25 roků jedno zklamání za druhým, jedna servilita k velkokapitálu za druhou? Tak tato zprofanovaná partaj, po více jak 100 letech musí skončit. A KSČM volit jako partaj na levici? Ztratila také tah na branku, ale co občanům, tíhnoucím k sociální spravedlnosti zbývá. Za posledních 25 roků jsme vyzkoušeli přehršel pravicových partají a jedna po druhé šla ke dnu pro svoji neurvalost, vlastní nenažranost a podporu všeho, jen ne demokracie, práva a spravedlnosti. Levicová soc. dem. na levici jde konečně ke dnu nyní, ať je jí dno milostivé a pokud možno dlouho tam zůstane k rozjímání, zda by se mohla vrátit nad hladinu a ve prospěch občanů ČR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesto se budeme muset na podzim nějak rozhodnout. Na "převrat v ulicích" to nevypadá.

   Vymazat
  2. To není jednou za 4 roky, bambulo. Volíš i místní zastupitele. I ty a tvoji přátelé máte možnost kandidovat ve své obci. A pokud za váma něco je a přesvědčíte pár lidí o svých schopnostech tak i vy můžete být klidně starostou. A přivést vaši obec k blahobytu.
   Tak neplácejte kraviny, že se dnešní volby neliší od těch za socíku.

   Vymazat
  3. 19:16 - bambulko, samozřejmě že se dnešní volby od těch minulorežimních liší. O tom není pochyb. Dnes o tom, jak lidi budou volit, ale opět nerozhodují lidé. Narozdíl od stranických sekretariátů minulého režimu, dnes o tom rozhodují peníze, často zahraniční! A sráči v ulhaných a manipulujících médiích. Bylo by dobré, kdybys místo "chytrých rad" ostatním, také trochu zapracoval sám na sobě a přestal plácat propagandu neobhajitelného systému.

   Vymazat
  4. 19:34-nemůže na sobě pracovat, je na systému emočně a finančně závislý.

   Vymazat
  5. 19:34 a 20:38

   Já na sobě na rozdíl od vás pracuju celý život. A proto také, opět na rozdíl od vás, lenivých, nezodpovědných a neschopných troubů, jsem spokojen, nekňučím neustále jak stará kurva a nevyhlížím v dáli zázračného božského spasitele na bílém koni.
   Který samozřejmě nikdy nepřijede. Budete kňučet ještě na smrtelné posteli. Dobře vám tak. Kdo chce kam...

   Vymazat
  6. 20:49-jak jste přišel na to, že já celý život nepracuji! Zatím se zdá, že "kňučíte Vy"!

   Vymazat
  7. 20:49 .......tipuji "finanční poradce" ......na nic jiného nevypadáš. Trefa? Nedivil bych se.....

   Vymazat
  8. 20:49 Tak nám prozraďte, co jste za svůj život vytvořil, ať víme, komu máme závidět tu výkonnost a přínos pro společnost. T

   Vymazat
 7. 18:51 Jo, když takový kudrnáč promluví, tak mu visím na rtech, protože co slovo, to perla. I celá moje rodina mu visí na rtech a věří každé vyřčené slovo, i když chybí myšlenky, škoda. Kdybychom měli více takových velikánů, to by republika vzkvétala daleko rychleji.

  OdpovědětVymazat
 8. Pane KASUKA ! To co jste napsal je sice pravda, ale vy mate v Cesku vysoke % podradne, arogantni, agresivni verbeze.
  Bilych OPIC !
  Proto kazda autorita , ktera by se pro ne angazovala, by si pripadala hloupe a sebedestruktivne !

  V ramci kolektivni viny, se ti uslechtili Cesi svezou s temi hnisavymi hemeroidy, ktere maji za sousedy.

  At to na podzim vyhra ministr Babis, nebo premier Sobotka, tak kazdy z nich vi o "hodnote" zmineneho vysokeho % a proto si na ne vyprazdni TRUSNIK.
  Cemuz se neda poprit logika.
  nick HONOLULU - bystry pozorovatel.

  OdpovědětVymazat
 9. System je sice na hovno, ale na rozdil od vas, nase revoluce uspesne pokracuje, kdezto vase je v nedohlednu !
  To protoze mate podrbane priority a zavidite radeji sousedovi to , ze ma mene proprdene spodni pradlo
  nez vy !
  A dulezite veci vam unikaji !

  Z vasich prispevku je nekdy videt, ze jste uplne na dne.
  Coz je udivujici a zabavne !

  Az budou u vas volby, tak si urcite vyberete pouze reprezentanty s mozecky kolibriku... Coz bude tak zajimave, jako veselohra s Vlastou Burianem.
  nick HONOLULU - osvetlovac na estrade !

  OdpovědětVymazat
 10. Honolulu,ta panska prdel je moc nasiroko otevzena a sere na narod opravdu z vysoka.
  V dusledku tohoto deni je obcan osrany a nasrany,Taky nekteri jsou posrani.
  Nic to vsak nemeni na skutecnosti,ze jim jednou muze byt udelanej piercing vidlema od hovna anebo od hnoje.To kdyz budou dostatecne blizko. V pripade,ze budou hoooodne daleko bude potrebna delsi-spise moc dlouha nasada. A ta nemusi byt zrovna drevena.:-))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou jenom kecy Jánošíku. Hodně oplzlý, ale přece jen kecy. Nikdo tady nepodnikne nic. Už přece podnikáme - ne? Denně dřepíme u počítače a "vykreslujeme jim to" těm gaunerům. Vsadili na dobrou kartu, a zvítězili na celé čáře. Umožnili všem pořídit si počítač, dokonce se nabízely i kursy výuky na počítači zdarma - a pak se začalo s těmi informačními weby, což je obyčejný bulvár. Má to úroveň žvástů o celebritách co umírají na rakovinu, nebo paří, nebo trajdají po Floridě, vypadlých ňader a rozkroků. Úplně stejnou. Žvásty pořád dokola v podstatě o tomtéž, jen vždy trochu jinak podané. Cílem je získat co možná nejvíce diskuzí, na čemž tyto bulvární všiváci vydělávají. Projekt byl vymyšlen skvěle - blbci si budou doma hrát s počítačem a nadávat, říká se tomu svoboda slova, a kdo si hraje, nezlobí. Tak si hrajeme, a čekáme co nám přinese osud - a na další a další články, neboť internetová závislost je vážně diagnoza.Chápu že jsi nasranej a asi i vožralej, ale tu násadu si nech pro méďu Béďu - je to hodně oplzlý, a pak - není jistý, že by si násady našly ten správný cíl. Lidi se totiž hodně nenávidí -díky právě mediím - i to byl projekt. Aby pak některá ta násada neskončila zrovna v tvým konečníku. Tak jsi to myslel - ne? "Vidle od hovna".. co to bereš? Jsi ještě při smyslech?

   Vymazat
  2. Je mne lito zes se netrefil ani jednou!
   Jsem uplne strizivej,vidlema taky umim zachazet skvele a tou dlouhou nasadou to taky mumim perfektne.
   Dokonce tak perfektne,ze nez jsem se takhle vycvycil tak to byly hory prachu a olova. Takze o me specielni vedomosti nemej peci:-)))
   A jeste neco: nejvetsi pozary obycejne vznikaji z jiskricky...

   Vymazat
  3. Jo a i s tím výcvikovým drilem tady stejně ťukáš do klávesnice 21.55 jako všichni kámoši kolem sedmdesátky, co jsou tady každý den.Ano, to už říkala moje babička, že z malé jiskry velký požár bývá, ale to platilo pro svět, kterej byl ještě nějak normální.Tenhle je zdegenerovanej, tady můžeš zajiskřit, a než dojiskříš, budeš v krimu. Jako ten jednadvacetiletej truhlík, kterej se chtěl jet podívat do Syrie, co je asi tak pravdivýho na všech těch žvástech. Našetřil si na cestu, ale už z Turecka z letiště ho eskortovali pod kulometama zpátky, a teď ho vodí v železech jako medvěda, a hrozí mu za výlet do Turecka až 15 let - a protože to soudí zkorumpovaná Plzeň, dostane šestnáct let. Abysme byli světoví, nestačí ten bordel co už tady je, ale ještě nám chybí nějakej ten terorista, tak si ho prostě vytvoříme. Tak to tady chodí. Tady nesmíš mít ani žádný představy. Možná by stačilo vzít jen vidle do vlaku, a vyvlečou tě ven - vytvoří z tebe dalšího teroristu, a dostaneš za držení vidlí taky 15 let a ještě budeš muset u soudu žvejkat kraviny, jako koho jsi hodlal zabíjet a podobně. Jo - jo hochu -zlatá totalita, protože to, co je tady teď, tady nebylo ani za protektorátu. Hlavně že máme "svobodu cestování" ale někam holt ne, za to hrozí pomalu špagát. Jediná svoboda je čmárat po zdech sprejem ptákoviny, nebo ťukat na diskuzích ptákoviny - jinou bych neviděl.Škoda mluvit. S násadama si zatop doma v kamnech.Čus.

   Vymazat
  4. 22:20- nějak neumím pochopit, proč nadáváte ostatním, když jste na NR také "imrvére".

   Vymazat
  5. 20:56 mate pravdu. Ovsem cim driv bude revoluce proti havlismu tim bude prolito mene nevinne krve. Tak ve jmenu lidskosti se probudte, CESKO PROBUD SE, a zacnete. Coz vas nemotivuje Trumpova revoluce nebo revolta Marinky LePenove ci nizozemskeho Wilderse, statecnost Putina a Orbana, boj byt prohrany Hofrera, buzeni se v Italii?

   Vymazat
 11. Kam vleze směs Honolulu-Horní Dolní, už nemá smysl pokračovat v diskuzích. Bude psát jen on, sám sobě odpovídá, příspěvek začíná urážkami české země a končí nadávkami všem čechům. Američan z Vysočan. Pro ně je takové nadřazené a nafučené chování typické. V cizích zemích se chovají nafučeně američtí politici a vojáci, na webu je to též nafučené, a vůbec to nepřipouští jiný názor. Jeho příspěvky jsou beznázorové - nemohou být k věci, protože o českých poměrech neví nic. Leze to sem jen navečer a v noci - to oni tam mají den, zatímco my spíme, naopak to neleze na diskuze přes den, to oni mají noc a chrápou. Ale vystačí si - sám sobě píše a odpovídá si, jednou jako Horní Dolní, jednou jako Honolulu, a ještě se nestalo, aby na diskuzích bylo jen jedno jméno -kde je Horní Dolní je vzápětí i Honolulu. Jako klasický američan si totiž myslí, že jsme totální pitomci a nejsme schopni si v tom udělat jasno..."reprezentanty s mozečky kolibřiků" a "hurvínci" a jiné a podobné sprosté urážky. Nic jiného tento potkan neumí psát. Hluboce námi opovrhuje od doby, kdy odsud utekl, je z něj američan, a opovrhuje námi dál. V každém příspěvku nám to dává najevo, ale proč sem denně leze - proč leze mezi lidi jimiž opovrhuje, to dosud nedokázal uspokojivě vysvětlit- snad jen tím, že nás nasírá schválně. Když se objeví, je lepší ihned diskuze opustit, aby neměl radost, že se mu to daří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tys nakej moc kultivovanej priteli. honolulu se snazi aby si tenhle narod uvedomil co se ve svete doopravdy deje,protoze ty prodejny kurvy v televizi nas ojebujou takovym zpusobem,ze si to zaslouzi narvat jim do bricha vidle od hnoje. Vsechno co by mel obcan vedet se musi dovedet odevsad odjinud jen ne ze statni televize. tak komupak ta CT slouzi? Ci zajmy haji svyma vyblitkama?
   Je to na zbliti kdyz se zakladni,relativne pravdive informace musi obcan dovedet treba z takovejch servru?
   Kdyby se obcan dovedel pravdive a objektivni informace ze sve statni televize a statnich medii tak sem vubec nemusi lezt!
   A ze ma Honolulu pravdu se da jednoduse potvrdit kdyz mate presne tam,u zdroje odkud cerpa on protoze tam zije taky,spolehlivy informace z prvni ruky!
   A potvrzuje se zatim skoro vsechno!
   Tak asi takhle,milej priteli...

   Vymazat
  2. Jo - kdysi, když psal o tom, jak začal v Johanesburku -to bylo ještě jakž takž zajímavý, a ještě i potom, když se spekulovalo, jestli ve volbách zvítězí Trump. Stalo se. Teď už píše jen sračky a kraviny, navíc píše i za svý jednovaječný dvojče - Horní Dolní- a nejvíc mě sere, jak nám hrozně nadává a uráží. Z Ameriky, to se to uráží! Z žádných serverů se žádný občan nic seriozního dnes nedozví - to je naivita si to myslet. Tyto servery jen vydělávají na počtu diskuzí, k tomu už jsou taky uzpůsobený samotný názvy článků po straně - aby přilákaly pozornost čtenáře - jak bulvár! A skoro je to bulvár, jen aby lidi na to nasraně reagovali. vy si fakt myslíte, kdyby to nesypalo, že by se kdokoliv snažil psát články na internet kvůli informaci čtenářů? Pro ty psavce je psaní práce za peníze, asi jako by bylo skládání uhlí nebo řezání dřeva, ale psaní těch článků je snazší. Honolulu je sprostej emigrantskej magor, kterej neví o ČR vůbec nic, když začne v Americe den, tak tady je večer, kdy přesně sem leze. Je to taky starej dědek - proč tak sprostě nadává a uráží? Na to nemá žádné právo - jemu česká vláda neubližuje, jeho nikdo neutiskuje, on se má v Americe na Floridě dobře, tak ať se ráchá v moři a dá pokoj. Jen diskuze znehodnocuje. Jeden příspěvek -slušný - se ještě dá akceptovat, ale deset pod sebou a ještě sprostejch? Kdybych přijel já do USA a tam bych američanům nadával hurvínků a poserů a otroků a podobně, tak mě zastřelí. A o tom to je.

   Vymazat
  3. 22:31- to je problém sebereflexe, která není každému dána. Možná i nostalgie Honolulu po staré vlasti, což připustil a já jej chápu. Nechápu H-dolního, kterého považuji "nasazeného" na Honolulu ke "ztrapnění". Již jednou jsem psal ať "bojují" v USA. Výsledek tam se rychle "projeví" i u nás.

   Vymazat
  4. 21:18 dekuji ze to chapete

   Vymazat
  5. 22:31 nadavat si zacal ty
   A to ze cesi jsou bezpravni nevolnici zerouci jedovaty odpad a ze maji nemyte nohy neni urazka ale pravda
   Jak se taky maji cesi koupat kdyz prodali vodu francouzum a musi si ceskou vodu kupovat od francouzu za sto korun za kubik
   Zlobis se kvuli pravde
   Jak rika ceske uslovi Pro pravdu se clovek zlobi
   Ano a z Ameriky muze Honolulu citovat Trumpa, Cech to z ceska nesmi rict jinak by ho zavreli
   Zase pravda a zase se budes zlobit
   Vsimni si ze nenadavam

   Vymazat
  6. 22:31 jo a to co pises o zastreleni
   Trumpa si urazil a vyhrozoval mu
   To je silna koleda a provokace Trumpistu
   Myslis ze te ochrani Cesko a ceska neexistujici hranice

   Vymazat
  7. 1:45-nikdy nikomu nic nediktuji, nejsem v takové pozici ale nikdy jsem si neodpustil říci svůj názor, ani za komunistů. Platí to i na Vás, pane Horní Dolní. Máte inteligenci ale asi pobytem mimo, jste ztratil kontakt s naší mentalitou. Honolulu "urážky" jsou mírné, omluvitelné, téměř "otcovské". Vaše neomalené, bez osobního vhledu. Honolulu je ze Smíchova, modrooký bloňdák a dal hodně osobních informací. Kdo jste Vy!

   Vymazat
 12. No to je skutečně diskuze, proboha. Téma byli exekutoři, státem podporovaná lichva, atd. Diskuze o ho.ně.
  Intelektuální bláboly o tom, jak se vlastně volbami nedá nic změnit.... Zkuste to, jak někdo napsal, dát hlas menším, nezkorumpovaným stranám s programem, který je jasný a srozumitelný. A hlavně těm, které mají v programu všeobecné referendum. Takovou je SPD.

  OdpovědětVymazat
 13. Pan Okamura by mohl mít charakter na rozdíl od našich posranců

  OdpovědětVymazat