Reklama

.

.

čtvrtek 23. února 2017

Nation: McCain a Graham přímo podněcují Ukrajinu k pokračování války!

James Carden
23.2.2017 The Nation, překlad První zprávy

Američtí senátoři John McCain a Lindsey Graham provokují násilí na Ukrajině, upozorňuje publicista James Carden v materiálu pro The Nation.
Senátor John McCain podněcuje k pokračování válkyPodle jeho názoru jsou projevy amerických senátorů podněcováním k porušování dohod z Minsku ukrajinskou stranou.

Nachází přitom paralely mezi dvěma událostmi: útokem Kyjeva na pozice milicí a návštěvou McCaina a Grahama krátce předtím na Ukrajině.

Senátoři byli v první linii a obrátili se k ukrajinským vojákům. „Vaše bitva je i náš boj. Rok 2017 bude rokem ofenzívy," řekl jim Graham.

„Věřím, že zvítězíte. Jsem si jist, že zvítězíte a my budeme dělat vše, co je v našich silách, abychom vám poskytli vše, co potřebujete k vítězství," prohlásil McCain.

„Myslím, že každý má právo na otázku, zda existovaly precedenty takového podněcování k násilí ze strany dvou současných amerických senátorů," poznamenal Cardin.

Navíc upozornil ještě na jednu závažnou věc.

Představitelé Spojených států rozhodli, že budou až do roku 2020 cvičit pět ukrajinských brigád ročně v tzv, mnohonárodním cvičebním centru v Jarově – městě v regionu Lvova.

Cardin poukazuje, že je to vlastně trvalé umístění americké vojenské základny na území Ukrajiny. Přesto média o tom téměř nic nepíší a Kongres o tom nevede žádná jednání, je pobouřen autor.


Související: Lavrov: OBSE už nemůže „maskovat“ akce ukrajinské armády!

44 komentářů :

 1. Má pravdu - Kain opravdu zvítězí spolu s ukronacisty - ale v soutěži o největší pekelný kotel.

  OdpovědětVymazat
 2. Ten ussackej mamrd McCain měl bejt za živa pohřben už při napadení Vietnamu!!!!!
  Škoda že to nevyšlo!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. škoda že to letadlo nevybuchlo

   Vymazat
 3. Přátelé, v žádném případě se neozbrojujte a nestřílejte tyto a podobné šmejdy. A určitě ani nečtěte NR, která na takové prasárny a svinstva upozorňuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo,jo,čtěte NOVINKY cz.Ha!

   Vymazat
 4. Obě kurvy bych odstřelil přímo do čela a byl by pokoj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Manželku a koho ještě? Dceru nebo matku?

   Vymazat
  2. 11:32 né, on myslí McCaina a Grahama. Prohlížej si dál Sluníčko a nechoď na stránky, které nejsi schopen pochopit. Uleví se ti, uvidíš.

   Vymazat
  3. 11:42
   "Díky" za vysvětlení. S tebou musí být teda legrace. Nežereš maso, nepochopils vtip, blbe.

   Vymazat
  4. 11:45 ach jo, teprve teď mě to došlo. Jako vtip, vynikající.

   Vymazat
  5. Pozor tam chybi jeste ten treti co tam vzadu vystrkuje bradu.pardon rypak a jeho tlamu velikosti pytle na zmije a to Liebermana ,ortodoxa. Ten s nimi spradal plany a potom ho vyhodili vejs na sefa Homeleand security neco jako gestapo .Ten byl senator za republikany potom za independent apotom za democraty (zvolen jakymsi podvodem a kdyz jiz nemel sanci a byla by z toho ostuda odesel tam kde se toci biliony a biliony bez kontroly. Tito dva zbyly imbecilove :jeden je vojensky prokurator a dryhy McCain o kterem putin prohlasil: nedivte se jeho dusevni cilosti ve Vietnamu ho hodili na 5 let do diry ,a kdo by to vydrzel. To co punktuji na Ukraine je vysledek opet a opet prace zidovske kliky z Onanovy administrativy(Nulan Kagan a dalsi zlocinci kteri tam jezdi davat koblihy zlocincum.

   Vymazat
 5. Neboj se americký nácku. Pro tebe mají již čerti připravený kotel, tam se budeš vařit tím více, čím více se ti to bude vařit v tvém mozku.
  A ostatní z tvé party, včetně Hulibrčky a Hulibrka, tam mají také své místo zajištěno.

  OdpovědětVymazat
 6. Nechápu proč toho teroristu ve vietnamské válce, který má na svědomí mnoho životů lidí, kteří americe nic neudělali, nechali po zajetí vitnamci živého.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to tím, že na rozdíl od západních demokratů byli vietnamští komunisté lidmi. T

   Vymazat
  2. 14:42 - komunisté jo, ale ty ostatní šikmooký žlutý psožrouty bych postřílel! Komunisté nemají národnost, jsou to proletářští internacionalisté a proto psi nevaří, tak ty jediný bych nechal naživu ...

   Vymazat
 7. Když se podíváme na Americký kongres,senát,tak je to lobista jeden vedle druhého.Zájmy obyčejných Američanů je nezajímají,ale jen peníze.Oba mají za úkol,trestat,špinit,až napadnout Rusko.Sami Američané do toho nechtějí jít,ale navádět jiné to jim jde.Snad už Ukrajinci pochopí,že si kopou vlastní hrob.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a český parlament co????

   Vymazat
  2. Anonymní 13:04
   Vlastně to samé,teď se vyznamenali paní poslanci,zrušením zveřejňovat smlouvy zadané státem.To si zase Sobotka odepsal voliče.

   Vymazat
 8. Ve vietnamu a ussa mu říkají ,,hanojská děvka,,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, vypadá jak hulibrk.

   Vymazat
 9. 13:29
  Pročpak asi...:-)))

  OdpovědětVymazat
 10. řiká se že na každou svini se vaří voda - já se ale obávám že v tomhle případě už se voda dávno vyvařila a vono furt nic
  Vaska

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejich problém je že jsou to nesvéprávní magoři a neměli by běhat svobodně po matičce zemi. A jelikož Ukrouši jsou taky magoři, tak ti jediní je berou vážně. Bohužel ke své škodě.

   Vymazat
  2. Ono se říká,že na každou svini se vaří voda, proto je to globální oteplování.

   Vymazat
 11. Konečně hybridní válka i ze strany USA,směji se, protože ti američtí vojenští instruktoři na Ukrajině prostě jen dostali trvalé pracovní povolení. Za to si může tedy Putin sám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Putin si asi myslel,že je chytrej a teď si asi musí myslet,že je blbej.

   Vymazat
  2. Putin je malej,protože lež má krátké nohy.

   Vymazat
  3. 15:36
   V tom případě tvoje postava končí u pinďoura,hsvloretarde!!!!:-D

   Vymazat
  4. Kdysi v Rusku existoval takový ženský vtip,že Rus má kalhoty jen proto aby ho zakryl ,ale byl vzápětí zakázaný a pak zase povolený,protože prozrazoval svým zákazem pravdu a pak zase zakázaný,protože tak pravdu prozrazoval také, až nakonec ze zoufalství jediný Rus si své kalhoty sundal aby ho ukázal všem a ruské ženy tehdy poprvé uviděly někoho jiného než Mongola,směji se. D

   Vymazat
  5. Nekoktej nam tady, ty "smeji se", a jdi si lecit tik

   Vymazat
  6. 15:30 - jen v Haliči! Dál si netroufnou, páč asi tušej že by měli mrzkej konec :)

   Vymazat
 12. Proč toho kokota Vietnamci pouštěli?
  Možná ho taky měli plné zuby:-D

  OdpovědětVymazat
 13. Prý ta hanojská děva chtěla po Putinovi peníze a proto musel čurkin zemřít.... http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/john-mccain-zadal-rusy-o-financni-pomoc-na-svou-volebni-kampan/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy myslíte,že mu Putin zaplatil smrtí Čurkina aby McCain mohl tvrdit ve své volební kampani,že se ho dokázal zbavit?

   Vymazat
 14. Ti dva blbci mají na Ukrajině své zájmy a je v
  jejich zájmu,aby za ně Ukroši bojovali.Jinak se
  k tomu svému nedostanou.Pak je ještě možné,že to
  jsou agenti Ruska a chtějí,aby Ukrajinci útočili
  proti Rusku a to by mohlo Ukrajinu porazit.Byl
  by tam konečně klid.Jen banderovci by se přesunuli
  blíže k Bruseli.Potom si vylejí vztek na (j)elitě
  ,co tam sídlí a vymýšlí hovadiny.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 15. A, kokta "smeji se" zase dava na odiv jeho tik a hloupost

  A za Mckaina muzou Arizonsky republikani
  Arizona
  to je blbych republikanu zona
  Lasa cvici hloupost svisti
  Atd

  OdpovědětVymazat
 16. Co je na tom divného, že američtí senátoři na Ukrajině, onde i tu podněcují k válkám. Proboha, vždyť je to jejich byznys. Víte co se vydělává na zbrojení, jaké korupné za to páni senátoři od zbrojařů dostávají. Víděl jste jak jim přímo září nadšením oči, když vidí své zbraně v akci a ty báječné hromady mrtvol. To pošušňáníčko snad od dob, kdy masakrovali indiánské národy, neprožili. Největší genocida lidské historie, proti které byl holokaust skoro procházkou rájem - přes 70 milionů. Amerika je velká zem a proto žádní troškaři. A vy byste chtěl naším transatlantickým vzorům a přátelům brát i tu trochu štěstí, kterou mají z potoků krve, které prolévají mírové mise po celém světě? Snad byste jim nechtěl dokonce vyčítat ta lidská jatka na orgány pro transplantaci, které byly zbudovány po okupaci Kosova. Víte kolik radosti způsobili ti mladí Srbové, kteří tam byli poráženi jako dobytek (viz. DePonteová, soudkyně v Haagu), statečným byznysmanům a militaristům nejcivilizovanější země světa s vychlastanými ledvinami, játry či plícemi.

  OdpovědětVymazat
 17. Kvuli takové zrudě umírají děti na Ukrajině . Zkrátka teče Ruská a Ukrajinská krev . Jak ho mužou pislouchat v Kyjevě jsou snad samí fašisté ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Senátor McCain. Potom co prožil, není divu, člověk s narušenou psychikou, obsedantní nenávistí. Subjektivně nevinen, nemoc nutno respektovat. To ovšem znamená, že za tohoto stavu by nemělo být možné, aby takto postižený (prožitkem starým desítky let) ovlivňoval politiku světové supermocnosti.
   Jenže, ono se to jistým kruhúm hodí. Chápu, že pan senátor žije v bliudu, že jeho jeto pravda a objektiní pohled. Doba je jiná, zájmem lidstva úchylka pana senátora McCaina není. Prostořeký nejsem, vynechávám, hoďte na něj sítě.

   Vymazat
  2. 1:33 silenstvi mckaina neomlouva

   Vymazat
  3. Ovsem je to tvar dnesni Ameriky , tvar, spise maska ksichtu pod nimz se neskryva , ani dnes nemusi, psychopat a sadista...

   Vymazat
 18. My Češi taky máme svoji zrůdu, totiž Štětinu. Dnes proběhla v televizi krátká zprávička, že Štětina před pár dny navštívil Azerbajdžán a Náhorní Karabach, ale bez potřebného povolení. Zdá se mi, že dovezl penízky, aby vzbouřenci nezapomněli, co mají dělat a kdo je jejich chlebodárce. Tak jsem zvědavá, co se tam bude dít.

  OdpovědětVymazat