Reklama

středa 1. února 2017

Německo obviňuje Kyjev ze zhoršení situace na Donbasu. Ministerstvo zahraničí USA vyzvalo k okamžitému zastavení krvavého masakru na Donbasu


Jaromír Petřík
1. 2. 2017       jaromirpetrik.blog
V Quebeku vraždil sympatizant Trumpa a Le Penové
Takto zní první část názvu článku na iDnesu. Jak je vidět, tak mediální tažení proti Trumpovi a Le Penové nabírá na síle. Co vlastně autor tohoto článku chce tímto nadpisem říct? "Že příznivci Trumpa a Le Penové by měli sympatizovat s vrahem v Quebecu? http://zpravy.idnes.cz/profil-utocnik-quebek


"Podívejme se, jak reagovali čtenáři v diskusi: http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170131_095332_zahranicni_ert&razeni=tip

"Snad nejlépe to vystihl Lukáš Závodský-cituji: „A teď si představte, kolik vraždících černochů z amerických ghett, bylo sympatizanty Baracka Obamy.“

Samozřejmě, i vrahové sympatizují s určitými politiky, sportovními či hudebními hvězdami. Co, kdyby ale autor uvedl, že v Quebecu vraždil sympatizant Karla Schwarzenberga, Gábiny Koukalové a Davida Kollera?

To by se asi jejich příznivcům nelíbilo. A co kdyby autor napsal, že v Quebecu vraždil sympatizant Pražské kavárny?

A jak by autor uvedeného článku odpověděl Lukášovi Adamcovi, který do diskuse napsal: „ Taky jsem sympatizant Trumpa a Le Pen:)“

Zpravodajství by mělo mít určitou úroveň. Novinář by měl popisovat fakta a ne vyvolávat vášně čtenářů proti politikům a lidem, které nemá rád. Potom se totiž chová v podstatě stejně jako radikální bolševici, kteří vyvolávali vášně, když hledali „třídního nepřítele“ a odsuzovali v monstrprocesech nevinné lidi.

A přitom největšími kritiky bolševiků bývají právě podobně radikálně píšící redaktoři a politikové. Ti, kteří pomáhají vyvolávat vášně s červenými kartami proti prezidentovi Miloši Zemanovi a ruského prezidenta Vladimíra Putina rovnou líčí jako největšího zloducha na zemi.

Ostatně ukázky jejich činnosti jsou zde:

Jaromír Štětina: Putin je válečný zločinec a patří do Haagu
Zdroj: http://ceskobudejovicky.denik.cz/z-regionu/jaromir-stetina-putin-je-valecny-zlocinec

Idnes: Je opilý jako skunk, utahují si Tchajwanci ze Zemanovy „virózy“: http://zpravy.idnes.cz/zemanova-viroza-tchajwan

Také si vážení čtenáři myslíte, stejně jako já, že není velkého rozdílu mezi novináři, kteří v minulosti zastupovali radikální bolševiky a současnými novináři (kteří se mimochodem nejvíce ohánějí demokracií), ale sami píšou nenávistné články proti politikům jako jsou Trump, Zeman, Putin či Le Penová? A ti, kteří odsuzují kolekivně ruské sportovce za dopink, jako to dělá např. Gábina Koukalová?https://sport.aktualne.cz/biatlon/musime-byt-proti-rusku-nekompromisni-tvrdi-fourcade-

Není to novodobé vyhledávání „třídního nepřítele“ v bleděmodrém?

42 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Ten tvůj Tomio, hlasoval dnes pro zařazení bodu, jímž se má změnit Ústava ČR a to tak, že si tady budou moci západní žoldnéři dělat eldorádo, namířené na Rusko. Takže nejen presstituti.

   Smazat
  2. 22.03 O SPD a Okamurovi mám svůj osobní nevalný názor,dejte sem prosím odkaz,který mi přiblíží jeho konání,o kterém zde píšete.Děkuji a jsem s pozdravem.

   Smazat
  3. 22.03 O SPD a Okamurovi mám svůj osobní nevalný názor,dejte sem prosím odkaz,který mi přiblíží jeho konání,o kterém zde píšete.Děkuji a jsem s pozdravem.

   Smazat
  4. 23:02 23:05
   Omlouvám se, že se do toho pletu, ale možná jste chtěl říci "nevalné mínění"?

   Jinak: odvolací soud rozhodl, že za jistých okolností je dovoleno říkat "Pitomio". Okamura platí soudní výlohy (byl žalující stranou).

   Smazat
  5. at zije Trump a jeho rodina + Hercegovina
   Honolula lalaa

   Smazat
  6. A hoboj nezemrel??

   Smazat
  7. 21:49 tak to vidíte,kdejaký trouba něco napíše a vy màte důvod nadàvat.Přitom manipuluje jak někteří novináři.Vrah vždy má motiv a ne že je něčí přívrženec.

   Smazat
 2. Štětina-Plavec, konfident a spolupracovník StB? Nejhorší svině, kterou naše vlast odvrhla. Trest Boží ho nemine. Ať táhne za Havlem do nejtemnějšího pekla. Včera bylo pozdě.

  OdpovědětSmazat
 3. Normální člověk nenazve tu žumpu jinak než "Lžidnes". To nemůže číst nikdo normální, tolik zbytečného času nemají snad ani důchodci.

  OdpovědětSmazat
 4. Hmm, no Zemanovu "virózu" bych raději bejt vámi ve vlastním zájmu vůbec nevytahoval a do paty bych se nestřílel.

  OdpovědětSmazat
 5. Jak je vidět komedianti, sportovci akademici ani jiní nejsou chráněni proti blbosti. Prostě chtějí být in.

  OdpovědětSmazat
 6. hele havlisti už opět vaši spojenci vyhrožujou:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Urazite-Evropu-seskrtame-vam-dotace-zahrmel-Martin-Schulz-na-ty-co-odmitaji-imigranty-Cesti-politici-mu-obratem-take-vzkazuji-sve-Padlo-i-prirovnani-k-Vasilu-Bilakovi-473791
  czexit to vyřeší

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Před knihovníkem Schulzem jsme tu už jednoho knihovníka měli (K.H.Frank z K.Varů). Po závratné karieře ale skončil dost blbě - za své zločiny dostal oprávněně mašli.

   Smazat
  2. Ten nedouk Schulz je vyučení krejčí. U nás před XI/1989 jsme měli bolševika Biľaka, také vyučeného krejčího!

   Smazat
  3. na saka nepuščac...

   Smazat
 7. Pan Petřík ve svém fejetonu pomíjí jako NAPROSTO BEZVÝZNAMNOU skutečnost, že Alexandre Bissonnette je opravdu obdivovatelem Donalda Trumpa a Marine Le Pen.

  To, že to Alexandre Bissonnette sám o sobě prohlašuje, je pro autora kalibru pana Petříka samozřejmě irelevantní.
  Nepochybně by nám dokázal vysvětlit, že vrahovy projevy na internetu MUSÍ být produktem manipulace prolhaných médií. To, že tyto nehorázné výmysly přejala média celého světa je jen dalším důkazem jejich prolhanosti a prohnanosti. Definitivním a nezvratným důkazem ovšem je teprve to, že to převzal i iDnes.

  -- Koho by zajímal reálný příběh jednoho vyšinutého kanadského studenta, který by nám kazil takovou hezkou pohádku, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:35- možná byste mohl lépe osvětlit, jistě jste sociolog, vinu Trampa a Marine Le Pen na vině Alexandre Bissonnette. Buď tedy platí kolektivní vina nebo individuelní selhání. Račte si vybrat. Nejsou větší zvěrstva páchána shora ideologií, či jinými zájmy? A je jedno zda levo, pravou, či jinou mocnou zájmovou skupinou?

   Smazat
  2. 23:03
   Pardon, ale kde je řeč o vině?
   Nechci Vám radit, ale při Vašem způsobu kladení otázek bude možná dobré použít čtverečkovaný papír.

   Smazat
  3. 23:07-neumím pracovat se čtverečkovaným papírem, raději se zeptám přímo: Vy dáváte vinu komu?, pro nás co potřebujeme čtverečkovaný papír. PS. nevšiml jsem si v 22:35 uvozovek, tudíž Váš názor, možná mojí sníženou inteligencí nepochopený správně, sorry.

   Smazat
  4. 23:07
   Nerozumíte snad česky, člověče? Psal jsem přece o zaujatém způsobu psaní pana Petříka. Je na tom něco pro Vás nesrozumitelného?

   Otázku viny tu kladete Vy, ne já. Proč jste si ji do mé poznámky promítl, to nevím, a ani mě to nezajímá. Nechápu, proč se s tím opakovaně vnucujete.

   Smazat
  5. Povolny vy by jste se mel radsi vykoupat v mrazive vode a neotravovat kdyz nic nevite To ja vim a nepovim
   Honolulu kuku

   Smazat
  6. Tak nevím, někdo chce rozdávat rozumy a neumí ani správně adresovat komu píše, jdu spát.

   Smazat
  7. 1:34
   0:45 bylo - jak jinak - pro 0:16

   Smazat
 8. Vše je podřízeno jediné věci, stejně jako to bylo s dosazením Hitlera, útok na Rusko.

  OdpovědětSmazat
 9. Používají jenom dělostřelectvo, protože armáda by Chazarům utekla na druhou stranu.

  OdpovědětSmazat
 10. Germani maji a vzdycky meli svuj vlastni smysl pro humor a velice dobre taky nacasovany. Co se deje na Ukrajine uz dlouho jim doslo !! Prave ted !!
  A kolik masakrujicich afroarabu vsude na svete miluji Obamu a Hillary.
  V Praze jeden cas chodili cernosi a smutne prohlasovali : neni penis /peniz/ neni laska"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:52 Nadpis článku je tu omylem, s obsahem nesouvisí. Ale odpovím vám, proč to Germánům došlo právě teď. Porošenko začal foukat do ohně, aby si přihřál chladnoucí polívčičku. Jenže Trump ho dost ostře klepnul přes prsty a Germánům došlo, že pokuď budou i v této lumpárně Ukry podporovat, tak v tom zůstanou sami. Proto nahodili zpátečku. Jen našim "politologům" to nedošlo a hned vykřikují o zostření sankcí proti Rusku. Nu co, ukázali se jako ještě větší blbci, než je už známe.

   Smazat
 11. Pane Povolny, ja jsem NENAPSAL prispevek 0:56 !
  Ta podradna SVINE, zase pouziva muj nick.
  On je prehlizen, tak potrebuje muj nick, aby si toho dobytka nekdo vubec vsiml.
  Nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 12. Nejsem novinář, ale klidně si přisadím svou trochou do mlýna. Ministryně Valachová mi silně připomíná primáta, konkrétně paviána. A to jak svým obličejem, tak inteligencí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.Hričák.
   Souhlasím,jinak by se do vlády nedostala.

   Smazat
  2. P.Hričák
   Zajímavé.Taky jsem měl ten pocit.Chudák ženská.To ovšem omlouvá řadu jejích "kroků"

   Smazat
 13. Počítám, že dnes na našem ůzemí proběhnou tak dvě, tři možná více vražd. Docela by mě zajímalo, jaký mají ti vrazi politický názor, komu fandí v politice, ve sportu, čí to je přívrženec. Napsaly by noviny dnes o někom takovém, že to byl např. fanoušek Koukalové, že měl jejími fotkami polepený byt. Ad. Koukalová se stala dnes ,,celebritou". I já ji fandil. Změnil jsem ale názor na její počínání. Dnes je to pro mě člověk, který se na prvním místě(tak jako ostatní, tenisti,fotbalisti, golfisti..) živí sportem a tomu přizpůsobuje svoje konání. Potřebuje sponzory aby mohla vykonávat svůj koníček a vydělat na tom. A dnes je mi opravdu tak nějak jedno, jak ti biatlonisti dojedou. Dříve se říkalo: Politika do sportu nepatří. Chce se vyjádřit veřejně k Zemanovi, k Rusům, má na to právo. Ale pomohla si tímto u všech(!) svých příznivců? Já vím, sponzoři jsou přednější...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podobné je to se zpěvačkou Langrovou, ta taky ví, kdo má peníze a kdo ji udrží in.
   No a všichni dohromady drží pokupě. ČT, ČRo, některé vysoké školy, vědí jak získat peníze.
   Je to takový řetěz, ty znáš mě, já znám tebe a tak dále. Pravda a láska v reálu.

   Smazat
 14. Co se týče Idnes to je zpravodajská žumpa podobná ČT a ČRo.Co se týče Štětiny to je bývalá komunistická svině v barvách TOP 09 ,která by nás nejradši zatáhla do války s Ruskem.Psychicky narušenej Štětina se úplně třese aby už ta válka začala a ono frt nic.Takového zmrda zvolili havloidi do europarlamentu.

  OdpovědětSmazat
 15. Je to přesně tak - společnost je třídně rozdělená více, než kdy dříve, protože i peníze v existenci života hodně povyrostly, vlastně cenu lidského života zcela přerostly. Proto se daří i tolika obměnám nacismu a bolševismu. A čeští novináři? Kde ještě nějací jsou k vidění ve veřejném prostoru? Havlíčci, Nerudové, Čapkové ...dávno vyhynuli. Myslím, že je i jejich urážkou pro dnešní pisálky termín novinář či publicista vůbec používat. Vše v našem nejcivilizovanějším světě je za peníze - od zákonů počínaje, přes právo, spravedlnost, školy, nemocnice...prodávají a kupují se tituly, právo, spravedlnost, zdraví i životy, vzdělání, prodává a kupuje se VIP i "elita" (ta je především prodejná). Nejmenším zlem u nás v rámci koupě a prodeje je dnes prostituce. Vládnou nám a o našem bytí rozhodují (také váleční) zločinci a jejich přisluhovači. A myslet si, že tuto naši civilizaci lze zachránit nějakým moralizováním a vírou v polepšení pražské galérky? Ještě bude mnoho zločinů proti lidskosti, než si lidé uvědomí, že snaha o nápravu současného stavu věcí cestou prozření našich elit je zcela nemožná. Jenže přijdou volby a opět se volí galérka. A lidé se diví pak bezvýchodné situaci.

  OdpovědětSmazat
 16. Dopingová komise je bezvadná instituce. Tenhle týden zase oznámili, že nějací ruští sportovci kvůli dopingu přijdou o stříbrné medaile z olympiády v Londýně. A moc by mě zajímalo, co těch 5 let dělali a kdepak měli ty vzorky uložené...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je mozny a uplne jisty , ze je mozny vsecko. Treba 80 leta duchodkyne vas muze obvinit , ze jste ji neco proved , kdyz ji bylo 3 roky. Ze jste nebyl na svete vas neomlouva.
   To je naopak pritezujici okolnost , kterou pouzivate za ucelem , vas "zlocin "utajit...

   Smazat
 17. Autor asi neví, o čem mluví. Protože když v Německu nějaký úchyl v náklaďáku najel do lidí a mnoho jich pozabíjel, tak přesně stejně - jak to dnes kritizuje - označoval ator článku pachatele jako "sympatizanta IS". Najděte si to.
  Takže tam ano, tady už ne. Přitom je to stejný problém.
  Jasné je, že v Kanaďě vraždil sympatizant LePenové - ani se tím netají, a v Německu vraždil sympatizant IS. Ani se tim netají.

  Proč to zamlčujete ?? Vždyt je to naprosto stejná situace ..

  OdpovědětSmazat
 18. Taky jsem příznivec Trumpa a Le Penové:-)
  Smrt havloidním buzerantům!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.