Reklama

středa 1. února 2017

Neřešíte uprchlíky, chceme pryč z EU! Bude další exit?

1.2. 2017   Czech Free Press
Italové jsou pořádně nespokojeni s kroky Evropské unie. Většina z nich se domnívá, že EU nedostatečně řeší krize, a polovina obyvatel by si přála, aby jejich země z Unie vystoupila. Uvedla to agentura DPA.
Setrvání v Evropské unii si přeje méně než polovina Italů. Vyplývá ze zveřejněného průzkumu institutu Eurispes, který ukázal, že přes dvě třetiny dotázaných viní EU za to, že dostatečně nepomáhá řešit migrační krizi.


V závěrech studie citované agenturou DPA se píše, že vystoupení z unie si nepřeje 48,8 procenta dotázaných, tedy méně než polovina obyvatel. Naopak 29,5 procenta respondentů je natolik přesvědčeno o nutnosti odejít, že by přijalo referendum o členství v EU podobné britskému hlasování o brexitu.

Až 71,5 procent Italů si myslí, že Brusel nepodniká dostatečné kroky k řešení migrační krize, a 70,2 procent dotázaných viní EU z toho, že si vynucuje nepřiměřené ekonomické oběti.

Průzkum dále ukázal, že pokles kupní síly zaznamenalo v tomto roce 48,5 procent Italů, přičemž 77,2 procent respondentů uvedlo, že zná lidi, kterým mzda nevydrží celý měsíc. 24,2 procent obyvatel se dokonce cítí být chudými.

Právě Itálie je jednou ze vstupních bran, kterou míří migranti do Evropy. Stále častěji sem míří také nezletilí uprchlíci bez rodičů, loni jich dokonce doplulo dvakrát více než v roce 2015, tvrdí Dětský fond OSN (UNICEF).

Většina nezletilých jsou podle Dětského fondu chlapci ve věku 15 až 17 let a pocházejí hlavně z Eritreje, Egypta, Gambie a Nigérie. Kromě chlapců připlouvali loni na člunech s migranty do Itálie častěji také dívky, které jsou podle UNICEF obzvlášť ohrožené.

Celkově loni italských břehů dosáhlo rekordních 181.000 lidí, což je o dvacet procent více než v roce 2015. Oznámila to nedávno evropská pohraniční agentura Frontex s tím, že na poklesu počtu migrantů připlouvajících na řecké ostrovy v Egejském moři má zásluhu především dohoda Evropská unie s Tureckem.

Zdroj: http://moneymag.cz/aktuality/7570-neresite-uprchliky-chceme-pryc-z-eu-bude-dalsi-exit

71 komentářů :

 1. Já si pamatuji na Kubánskou krizi. Ekonomičtí uprchlíci byli prostě u břehů Ameriky potopeni.
  Tady je vítají girlandy a neziskovky. A to právě na pobřeží Itálie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si soudruhu pamatuješ málo. Situace v Evropě je ale poněkud jiná

   Smazat
  2. Asi soudruhu vidíš taky dvojmo.

   Smazat
  3. 16:00 soudruhu, za kubánské krize to bylo právě naopak, USA přijaly pravidlo, že kdo připluje po vodě do USA z Kuby, dostává automaticky statut uprchlíka a zelenou kartu.
   Nikdy se nestalo, že by vojáci potápěli nějaké lodě s lidmi u amerických břehů.
   To se možná děje někde v Africe mezi lidojedy a v hlavách pomatenců, jako jsi ty.
   Slušní lidi by to nikdy neudělali.

   Smazat
  4. Soudruhu 16:57, po vylodění kubánské intervenční armády bylo po zásahu Castra tolik uprchlíků, že se do USA dostal jen ten, co měl peníze. Černochy na rybářských člunech americké hlídka kosila kulometem.
   Holt není soudruh jako soudruh.

   Smazat
  5. 16:00, neviem kde žije, ale v USA už dlhé roky platí TZV ,,zákon suchej nohy,,, to znamená ak emigranta chutia už na brehu, tak podla zákona musí byť prijatý, ale ak loď s emigrantami chytia na mori, tak ju otočia, nedovolia jej pokračovať k brehu USA a môžu použiť všetku silu na jej zastavenie, čiže ju môžu aj odstreliť. To jedine môže aj do EU zastaviť migráciu.

   Smazat
  6. To je ale komedie. Nejen,ze nikdo nechce uprchliky , ale kazdej stat a narod pred nima hodla nejen uprchnout , ale snazi se i schovat aby nebyl k nalezeni...
   Jak se prcha Mazanku ?

   Smazat
 2. Vždyť to záleží z 90% na samotných Italech! Oni sami si je tam vozí, zcela nezávisle na EU!
  "Řešení EU" si oni představují jako kvóty a přerozdělování. Tak ať raději drží hubu a vy na NR a CFP taky, když nevíte co plácáte.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, italské námořnictvo odchytává migranty několik kilometrů od břehů Libye a vozí je do Itálie, aby se jich tolik neutopilo. Funguje to tak, že do Itálie zavolá pašerák, že na souřadnicích xy je loď se 40 uprchlíky a potápí se. A vojáci už frčí zachraňovat. Přitom by mohli postrčit loď k libyjskému pobřeží, tam lidi vysadit a loď potopit nebo odtáhnout do Itálie. Ale to by nebylo humánní. A pak jsou těch chudáků v Itálii statisíce, protože je už v EU nikdo nechce. Jak by to ale řešila samostatná Itálie bez EU, to mi není jasné. TnT

   Smazat
 3. Jde o to, že lidé v Evropě již válčit moc nechtějí a proti RF již téměř vůbec ne.
  Proto židozednáři naplánovali tzv. migrační vlny, aby vznikla nová masa islamistických lidí, kteří se nechají nastrčit do války s Ruskem docela snadno. A nejen do války s Ruskem.
  Prostě masa lidí, kterým se bude dobře vládnout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A koho si myslíš i i..te že budou slymáci pslouchat Merklovou, Sr..botku ,nebo imána?
   Přemýšlej hlavou a ne p...lí. pro 16:22
   Václav

   Smazat
  2. Václave,ty šuline jeden,seš úplně vedle!!!
   Oni budou poslouchat Alláha a co maj dělat jim neřekne Merklová,která v tu dobu bude už viset,ale místní imám a řekne jim,že pravoslavní jsou ti nevěřící,který je potřeba podřezat....ten 16:22 má recht a ty seš vůl,jako rampa a nevidíš si ani na špičku vlastního klacíku,tak s ním moc nešermuj,ať si neublížíš....

   Smazat
  3. 17:20
   To mohl říci řetízek a vůl mohl mlčet. Aláh je daleko a imán blízko. A ty si nech svoje invektivy pro své blízké.
   Václav

   Smazat
  4. Afroarabum se ustupuje ve vsem a postupne se zavede vse co chteji a musi dostat a dostanou , ale budou stale ekonomicky zavisli /pac pracovat nechteji/ a tak i budou lehce ovladatelni pro zamery fasistu...

   Smazat
  5. Tohle urcuje a vede v tom Nemecko , jako vzor pro ostatni.
   Pred casem "skladovali " v Nemecku i saudoaraby , kteri potom odjeli do USA poridit 9/11...
   Z toho duvodu a jinych ma Nemecko silnou pozici ve vsem a kdy i Trump /po patricnem vyhruznem postekavani/ nenapadne ustoupi...

   Smazat
 4. Všimli jste si,
  že se v sousedním Německu přestává hovořit o uprchlících,

  ale začíná převládat pojem MIGRANTI ?!
  A spolková vláda zcela bez ostychu předkládá svým ovcím,
  že je Německo schopno vstřebat každoročně 300 000 těchto
  ekonomických vetřelců ?!

  Podstatná část německé veřejnosti se s nadějí upíná k podzimním volbám, což je vlastně i šance pro voliče v ČR.

  Ale z těch lidiček tady jsem skeptický...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1625
   Německo je bohaté právě kvůli své otevřenosti. Stejně jako USA , kteří každoročně přijímali celé roky statisíce uprchlíků.
   Stejně jako jiné vyspělé země.
   Pouze křováci v Africe jsou schopni utlouct člověka a potopit jeho člun, když k nim běží nějací uprchlíci z jiných oblastí.
   Jsem pro pořádek - nelegální migranti se musí řešit - ale Německo zřejmě usoudilo, že je menší zlo přijmout bez administrativy všechny, kdo potřebuje a teprve potom to nějak řešit. Je to jejich volba a jak ukazuje 70 minulých let, nemají žádné špatné nápady.
   Xenofobie a uzavřenost a izolacionismus ještě nikdy nepřinesl žádný prospěch nikomu.
   A přesně tak můžeme dopadnout i my - když se nepostavíme k tomuto problému trochu lidsky, normálně a humánně.
   Nakonec se stane, že západní Evropa nastartuje projekt dvourychlostní Evropy a nás odsune spolu s Bulharskem a nevím s kým ještě na druhou kolej.
   To vám tedy vaši vnuci a děti určitě "poděkují".

   Smazat
  2. Pro 17:03
   Německo je bohaté, protože ždímá sousední státy a dělá si znich kolonie. Kdyby splatilo válečné reparace byl by to nejchudší stát v současné EU.
   Václav

   Smazat
  3. 17:03 Poněkud se mýlíte. USA je celé složené z "uprchlíků", protože tam byl nekonečný volný prostor, což v Evropě není. Minulých 70 let vstřícnosti Německa a Francie přináší právě nyní hořké plody, to nebyl úspěch. Postup "Přijmout bez administrativy všechny, kdo potřebuje a teprve potom to nějak řešit" si vyzkoušejte doma. Vysaďte si dveře od domu a bytu, pověste u vchodu nápis "Potřební vítáni" a pak nám tady povyprávějte, jak jste dopadl. "Lidsky, normálně a humánně" se můžete postavit k našim bezdomovcům, Rómům a nezaměstnaným. Budete to mít mnohem jednodušší, než s cizinci. Tak zanechte výzev pro ostatní a jděte příkladem. Vaši vnuci a děti vám určitě "poděkují".

   Smazat
  4. Co to plácáš za hovadiny 17:03. Západní evropa na nás sere pořád.Málo čteš a žvaníš nehorázné pi.oviny.

   Smazat
  5. Vyserte se na něj,ten 17:03 je už dávno a fest profláklej provokatér !!!!

   Smazat
  6. 17:13
   Německo nikdy nebude chudým státem, protože má otevřenou duši a pracovité lidi.
   K reparaci: například SSSR si odvážel i vytrhané koleje z poválečného Německa, ČSSR zase znárodnilo majetky sudetských Němců .. dokonce Beneš už měl i obavy, že to je přespříliš a že to někdo spočítá..
   Takže se zklidněte a raději se nechte poučit, jak se vybuduje bohatá a demokratická společnost, jako je nyní v Německu.

   Smazat
  7. pro 17:19
   V USA brali každým rokem 100-200t uprchlíků z celého světa. Všimněte si, jak jim hospodářství kvete a jak to je bohatá společnost. Jaké má HDP na hlavu atd...
   Německo a Francie jsou otevřené společnosti - jinak by nemohly být tak bohaté. Znovu si najděte HDP na hlavu atd.
   A potom to srovnejte s uzavřenou společností - například Srbskem atd.
   Výsledek je jasný - všichni rozumní to ví, jde jen o to, jak správně a opatrně to podat obyvatelstvu, aby se nezaleklo.Uzavřenost nevede k žádné prosperitě - dokázané za mnoho desetiletí v nové moderní době. A víc a víc to platí.
   Komentáře k řešení Německa v otázce imigrantů jsou sice pěkné, ale my do toho asi nedokážeme zasáhnout. Je to jejich věc.
   Kdyby nepřijali tolik uprchlíků, tak by možná v ČR nebylo jen (asi tak) 223 kusů, ale třeba desetitisíce, protože by prostě byli tady. Nelze je střílet a nebo jim úplně zatarasit cestu.
   Nebo chcete snad postavit nějaké kulomety a kosit je na poli ?? Jste normální ?
   Můžeme být možná rádi, že Německo je velkoryse přijalo.

   Smazat
  8. Proč by se nemohlo střílet , když je sem nepustíme , tak musí hranice překročit násilím a potom je přesná střelba namístě !!

   Smazat
  9. 17:53 ale pane, to si pletete s dobou dávno minulou, kdy pohraničníci mohli legálně zastřelit člověka. Mnohdy naprosto nevinného !!
   To je politika studené války a tmářské komunistické politiky.
   Dnes to tak už nechodí - už se vzbuďte.

   Smazat
  10. pro 17:45 Doporučuji lexaurin 3 mg. Tom

   Smazat
  11. 17:36-Nemluvíš pravdu!Němci si na práci
   povolali Turky.Nevím,jestli si SSSR dal
   tu práci a odvážel koleje.Za to,co tam
   skopčáci při útěku poničili,to stejně
   málo.Po válce měli být všichni Němci
   fyzicky zlikvidováni.Pak by byl v celé
   Evropě konečně klid.
   Petr Majevský

   Smazat
  12. 17:45 Nejvyšší HDP na hlavu mají Katar, Macao, Lucembursko, Singapur, Brunej, Kuvajt, SAR, Irsko.. To jistě nejsou otevřené společnosti, takže ta vaše teorie je lživá. Zapoměl jste mi odpovědět, kdy své teorie začnete aplikovat ve svém bytě a se svou rodinou. Jistě vám to zvedne HDP a posune k blahobytu. Na účet druhých se to hezky teorizuje, že ano?

   Smazat
  13. 17.45 - já bych se zkušenost s otevřením se světu šel zeptat karibských indiánských kmenů, amerických kontinentálních indiánů, nebo australských aboriginejců nebo poněkud současněji ve Švédsku do no go zon kolem stokholmského nádraží či do příslušných čtvrtí v Malme

   Smazat
  14. 17:36 - tak hlavně už nebude Německem! Chudý je dnes - páč degeneráti co tam žjou jsu chudý právě tou "duší", resp.duchem!Jde o nemnožící se a proto vymírající polobuzny schopné plivat na pokyn cizáků na dějiny svého vlastního národa! To co nám tu zkoušíš podloudně podsouvat jsou lži té nejodpornější xenofilské havěti, hodlající podkopat a zničit základy naší - tedy Bílé civilizace! Ta se zrodila z jediného ducha - toho arijského! To my jsme jediní tvrůci civilizace a nahradit ji panstvím tvých ohavných nosatých pánů nad námi! Německo bylo bohaté a vyspělé už za Druhé říše a nikomu se kvůli tomu "otvírat" nepotřebovalo! Samo kolonizovalo a rozvíjelo se, Němci získali na pár let více než Frantíci za padesát! Německá Jihozápadní Afrika se stala domovem pro statisíce Němců, kteří tam byli páni a místním lidožroutům předali základy kulturního chování! A sami si žádnýho z nich aby on jim cokoliv předával do Německa nepustili! A proto bývávali hrdými Němci, ty mizero! Lumpe! - https://www.youtube.com/watch?v=3DqPtV2KNas

   Smazat
  15. vsuvka: ... pánů nad námi je jejich cílem!

   Smazat
  16. Omlouvám se patřilo to 17:20

   Smazat
  17. 18:00 Když vám nějaký "nevinný" leze přes plot do zahrádky, tak ho vítáte chlebem a solí, nebo holí?

   Smazat
  18. Posledni ,co prezije z Evropy , nebo ten co odejde a zachrani se vcas , NECHA ROZSVICENO a nebude sfoukavat ani svicku. Nove prichozi by mohli zabloudit zpet odkud prisli...
   Muze akorat tak vylezt na strom. Proc?
   Aby ho ty davy neuslapaly..

   Smazat
  19. Pre 17.45 Tak USA kvitnú bohatnú? Ty si pekná trúba . A komu patria tie bilióny štátneho dlhu? Tebe, alebo mne?

   Smazat
  20. Tramtarie bere vice nez USA okolo 200 tisic rocne prevazne obohacovacich afroarabu i kdyz je asi 15x mensi v poctu mistnich neobohacenych /naopak/ zivitelu..

   Smazat
 5. A když Itálie vystoupí z EU, tak se vyřeší problém imigrantů? Anebo se naopak ten problém na italské půdě ještě mnohonásobně prohloubí?... Itálie dostává od EU milióny euro na to, aby zajistila svou hranici a také hranici Schengenu. Kde ty peníze skončily?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:40 Mohl by se vyřešit, protože už nikdo nebude Itálii nařizovat, co má dělat, co je "politicky korektní". Dokud mohla Itálie migranty jen přeposílat dál, tak neměla důvod opravdu bránit své hranice. A vlastně ani nesměla, aby nenarušila "jednotnou migrační politiku EU." Když se jí migranti začínají hromadit doma, začíná jí to hodně vadit.

   Smazat
  2. 16:59
   Ale Itálii právě nikdo nic nedokáže nařídit !! V tom je ten problém.
   Nápad chránit společnou hranici Šengenu nějakým společným vojskem právě narazil na neochotu těch hraničních států - např. Itálie, Řecka atd.. Nechtějí ztratit tuto část své národní suverenity !!
   Vy jste tady jak umanutí - na jedné straně kritizujete, že EU nic nedělá, ale na druhé straně ani za nic nechcete slyšet něco o předání dalších pravomocí do centrály EU !!
   trochu si to promyslete - a sami sobě si přiznejte, že by bylo lepší se smířit s větší centralizací EU, odevzdat jim nějaké další kompetence z národních států - ale na druhé straně zabezpečit EU velmi silně proti vlivům zvnějšku. Například řešit uprchlickou krizi.

   Smazat
  3. 17:50

   To je zbytečný tady s těma idiotama. Jakýkoli nesmysl, jakákoli záminka která je ale dost proti EU, USA, západnímu světu obecně se tady těm jednozávitům hodí k vybití jejich frustrace.

   Smazat
  4. 17:50 Ale jděte, problém je právě v té rozporuplnosti příkazů z EU. Na jedné straně má Itálie chránit své hranice (Schengen), na druhé straně nesmí žádné "uprchlíky" odmítnout a vrátit. Nikdo by neměl nic proti tomu, kdyby se EU řídila zdravým rozumem, jako Trump. Pustit JEN potřebné, po mikroskopicky podrobném prověření. EU dělá pravý opak. Kdo za to může, když ne EU? Jaké další kompetence by měla mít? "Centrální" pohraniční stráž Frontex už EU má, a jaké jsou jeho výsledky?

   Smazat
  5. Prosím vás, 16.40, nevíte na co Itálie ty milióny používá? Nebo snad víte něco o tom, jak chrání ty Šengenské hranice?

   Smazat
  6. 17:50 a 18:03 - koukejte všiváci rasozrádný, tady je jedinej program! - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Smazat
 6. Tak víte jak to dneska je. Už nejsme žádní Češi, Italové, Eritrejci či Nigerijci... už jsme jenom homosexuálové, transexuálové, bisexuálové a někteří dokonce heterosexuálové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:48 Ti poslední jsou ovšem úchyláci, kteří na rozdíl od ostatních nezasluhují žádná privilegia a podporu neziskovek.

   Smazat
 7. Já tady pořád vidím jen somráky a pravdoláskaře.

  OdpovědětSmazat
 8. Jedná se tu o "produkt" (?) akciové společnosti "Independent News Corporation" z pražských Holešovic.
  Tento "producent" v tiráži mupozorňuje, že "doslovné ani částečné přebírání materiálu není povoleno bez uvedení zdroje a předchozího písemného svolení."

  Jenže:
  Text je nepodepsaný a odkazuje na německou tiskovou agenturu DPA a Eurispes (soukromý italský institut). DPA žádnou zprávu o Eurispes nenabízí, jedná se tedy patrně o dva navzájem nesouvisející zdroje. Podstatné je, že oba odkazy jsou nespecifické. Běžný čtenář má tudíž jenom minimální šanci s vynaložením nepřiměřeného úsilí a času originální zdroje informací dohledat.
  - Firma Incorp a.s., která stránku moneymag.cz provozuje, si ale vyhrazuje souhlas k dalšímu přebírání informace pocházející z otevřených zdrojů? Zajímavé...

  Nechci spolučtenáře dál obtěžovat pokračováním v těchto - uznávám a omloubám se - nudných úvahách.

  Chtěl jsem jen upozornit na jednu z podob dnešní "profesionální" novinářské práce.

  Text samotný je výlučně výběrem někým nashromážděných (doufejme!) faktických informací.
  Jediným vlastním produktem "autora" --
  /Autor: MoneyMAG.cz/lk/ -- je tedy nadpis.

  Je tento nadpis poselstvím?
  Jakým?
  Od koho?
  Komu?

  OdpovědětSmazat
 9. Holky nám tu nechte pro radost a kluky pošlete zpět.

  OdpovědětSmazat
 10. Ale teď trochu vážně. Je to vcelku jednoduché. Až většině Italů dojde trpělivost, zvolí si svého Trumpa a ten buď donutí Brusel k akci, nebo se od něj Itálie odtrhne.
  Myslím si o sobě, že jsem demokrat. V první řadě se budu snažit ochránit sebe a své blízké. Uvítám, když k něčemu nebudu donucen, to znamená, že lidem dojdou věci včas. Ale pokud bude většina trvat na pomoci migrantům a bude podle toho i volit, v klidu si počkám na prvního podřízlého pražáka, nebo první bombu v pražském metru. Těžím z jedné z mála výhod života na venkově.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakého Trumpa a k jaké akci, ty blbe? Pochop už konečně, že Italové si k sobě ty čmoudy vozí sami a dobrovolně. S tím nemá EU a Brusel nic společného a žádné odtržení s tím nic neudělá.
   Blbé Italy spolu s Řeky je potřeba třískat do palice nejmíň stejně jako panáky v EU
   Oni se pokládají za spasitele kteří zachraňují lidské životy, ale potom je s radostí posílaj dál do Evropy ať my se staráme.

   Smazat
  2. 18,17
   Blb jsi ty, protože nerozumíš psanému textu. Tak ještě jednou pro ty pomalu, leč důkladně chápající.
   "Až Italům dojde trpělivost, zvolí si svého Trumpa - rozuměj rozhodnějšího vůdce, a ten zatlačí na změnu politiky EU, nebo Itálie z EU vystoupí". A potom si už může Itálie dělat migrační politiku sama, bez příkazů a "doporučení" bruselských likvidátorů.

   Smazat
  3. Itálie si tu migrační politiku dělá sama už teď. Jediný co chce po EU je aby si všechny státy EU včetně nás rozdělovaly ty čmoudy které oni si k sobě dotáhnou mezi sebe.
   Vytáhni si už tu svou hlavu z prdele a začni trochu reálně přemýšlet, místo neustálého malomocného hýkání EU, EU, EU!!!

   Smazat
  4. Makrela nám píše, z tý německý říše, máme dát nažrat migrantům, prej jim kručí v břiše.
   Ej vy Němci, chámi, nehrajeme s vámi a co jste si nadrobili, sežerte si sami.
   Podle Karla Havlíčka Borovského.

   Smazat
  5. 18,46
   Je to marné, je to marné, je to marné.
   Jestli si Italové negry a araby sami vozí, nebo ne je mi úplně pumpička. Až nasranost většiny přesáhne únosnou mez, projeví se to ve volbách podobně, jako v USA, kde si zvolili Trumpa. Ten, koho si zvolí pak provede kroky, které povedou ke spokojenosti většiny. Jestli těmi kroky bude pouze tlak na Brusel, nebo vystoupení z EU, je jenom na samotných Italech a jimi zvolených reprezentantů.
   Pokud si sami Italové negry vozí, měli by pašerákům zakroutit krkem. Praxi v potírání mafie mají vcelku dlouhou.

   Smazat
  6. Vážený pane, konečně jste se projevil. Každý pisálek nakonec zakopne o svoji osobnost.
   Je zřejmé, že Itálie nebyla sama strůjcem onoho bordelu v Lybii,a tedy zákonitě žádá od těch, co to způsobili pomoc.
   Dnes vidíme i u nás, jak parlamentní strany vzniklé po roce 1989 jsou licoměrné ke svoji odpovědnosti za stav společnosti, to samé, či podobné je samozřejmě v každé zemi EU, tedy i v Itálii. Politická promiskuita tam taky kvete a na situaci mnoho lidí i skupin vydělává.
   Změna je nutná všude.

   Smazat
 11. Až Itálie vystoupí ze žaláře národů bude jen dobře, ale musí si poradit sama s těmi šmejdy, kteří loví ty pralesní opice hned u břehů Libye a vozí je do Itálie. S těmi je potřeba zatočit, ať se to dobroserům v Bruselu a Berlíně líbí nebo ne. Jak se zachází s piráty ? Přesně tak je potřeba vyřídit ty převáděčské hajzly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žalář národů klekne, až klekne žalářník. Německo. Celá Evropa je zadlužená a nitky dluhů se sbíhají nejčastěji v německých bankách. Řekové také chvíli zlobili. Pak se sešel německý ministr financí s řeckým premiérem (divné, proč ne s někým z Bruselu?) a dnes už nezlobí.

   Smazat
 12. Ty (cenzurovano) 17:45 ! ! 17:45 ! !
  Na tebe neexistuje v cestine sprosta nadavka..

  NIKDO neni proti KONTROLOVANE IMMIGRCI ! Budes si to pamatovat aspon hodinu ?
  Immigranti musi mit hodnotu stejnych zivotnich priorit ! Musi mit stejny kulturni zalkad a musi se prispusobit zemi do ktere prisli. Musi mit take ekonomickou hodnotu a musi se zaradit do vyrobniho processu, aby si vydelali na penzi, zdravotnictvi a pojisteni... To co udelala Merkerova je narodni tragedie...

  Ceska vlada je povinna zabezpecit hranice a bezpecnost proti kriminalite kazdemu obcanu !
  Tvuj priklad je blby, lhavy a namiren proti existenci zeme. President Trump stavi plot a poslal na hranice 5000 lidi.
  Vim , ke ktere skupine lidi patris a vim za jakym manipulativni ucelem jsi napsal svoji lez.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:16
   V tvém případě udělala INS s neznámých důvodů výjimku.

   Smazat
  2. Niku, niku, jseš vedle, jako ta jedle! Němci v šedesátých letech taky byli přesvědčení, že jim ti Turci jen pomohou vybudovat onen hospodářský zázrak a všichni pospolu se budou mít. No, vybudovali, ale ti Turci nechtěli věčně být jen auslendři na okraji společnosti. A jejich potomci už ani nechtěli hákovat, jako jejich otcové, ale chtěli si užívat jako jejich domarození vrstevníci. A nač se učit německy a nač se učit vůbec? A vznikl problém. A teď to madam Merkel zkouší znova. A jako první, nevyjde ani tento druhý pokus. Je tu ale také názor, že všichni ti příchozí budou dobří vojáci do války na východě. Co ty na to (NA TO) ? Q.

   Smazat
 13. POZVÁNKA na další z tematických večerů na téma "mocenský vliv USA a korporací na politiku zemí Latinské Ameriky", tentokrát věnovaný Kubě a kubánské revoluci.
  Úvodní slovo přednese politolog a historik Jaroslav Fiala, šéfredaktor komentářového webu a2larm.cz a autor nedávno vydané knihy "Jak se zbavit Castra".
  V rámci večera bude promítnut německý dokumentární film Kuba před revolucí - ráj pro mafii. Film bude uveden v českém znění. Po filmu následuje diskuse.
  Akce proběhne v úterý 7.února od 19. hodin v kavárně klubu Cross, Plynární 23, Praha 7, vstup volný.

  OdpovědětSmazat
 14. Myslím, že měl Kalousek pravdu v tom, že do 2030 bude zde úroveň jako v německu. On nám ten "západ" jde dost naproti.

  OdpovědětSmazat
 15. A dulezity poznatek z meho zkoumani .Prostudoval jsem delku prirozeni cernochu z Africa a muzu z Evropy a zjistil ze delka v normalnim -lehlem stavu - je 1/2. Ve ztoporenem stavu je tato delka a prumer vetsi jak 220 %. Prevedeno do vahy je toto maso vycisleno v kg zhruba 4 kg .Na zadosti mnoha zen v Nemecku proto Merkele fuhrer naridila tuto migraci cili soust vstup .
  Honolulu zkoumajici sexuolog -priznivec migrace

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:11
   Honimírku, díky za veselou příhodu ze života. Zapomněl jsi ale napsat, jestli sis pak umyl ruce.
   Máš na skladě víc takových veselých historek? My se tady po nich můůžeme utlouct.
   Nemusíš se vůbec stydět, že jsi teplouš, klidně to vyprávěj celé.

   Smazat
 16. Jen ať vystoupí. Jako hraniční země se jich stejně nezbaví a pak Itálii zbydou dluhy v Eurech, na které devalvovaná Lira nebude stačit. Takže default Itálie by v tom případě byl jistotou.

  OdpovědětSmazat
 17. 20:11... TY UCHYLE ! Ty perverzni nedomrdku !
  Prizpevek 20:11 jsme nenapsal ja nick HONOLULU, ale
  picus , ktereho zplodil jeho deda s jeho matkou !
  Ty nemas pravo pouzivat muj nick !
  Jsem zodpovedny za to, co napisi ja, a ne moje nedokonala imitace s podprumernou inteligenci, ktera se za me vydava. !

  Ty soudis takove preverzni veci proto, ze mas cernosku a tvoje zakrnelost chlapa v ni leta jako LUMP v PALIRNE.
  Mas ho malyho, bez za profesorem Putnou !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HONOLULU , nebav se s primitivy, mrhani casem. Spise vysvetli mi proc pumpuji Araby Nemci do Nemecka!!!!??? Jak ja znam sve Nemce , to je vzdy nekoho zmasakrovat ci okrast ci udelat VALKU!!!! Ja si myslim , ze Nemci chteji udelat pakt s Araby a prevalcovat v konvencni VALCE CELOU EVROPU a dostat se tak k moci!!! Mam pravdu ci to jsou moje predstavy.??? Nemci a Arabove vzdy byli pratele a Arabove a Britove se nesnaseli?? Prece se Nemci nezaplavuji jen tak z legrace Arabama???????

   Smazat
 18. 21:32
  Pro mě je, Honimírku, honolulu každý anonym, který se tak podepisuje. NIKDO na to nemá copyright. Svoje spory si, vy buzeranti, vyřiďte mezi sebou soukromě.
  Pokud ovšem za svoje kidy pobíráš honorář od Sorose, pak chápu tvé rozhořčení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si vyprosuji,buzerantem jiz nejsem davno a to od doby kdy jsem prestoupila na transgener status a me jmeno pro pratele hulahula honolula

   Smazat
 19. Jaké agentury, všechno patří Sorošovi a když napíšou 48%, tak je to 80.

  OdpovědětSmazat
 20. rychle pryč z EU a Nato !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.