Reklama

.

.

neděle 12. února 2017

P.C. Roberts: Rozhodl se establishment USA pro thermonukleární válku?


P.C.Roberts 11.2.2017 peklad l.Man, Vaše věc
 

Jestliže chcete být západním presstitutem či hlavounem v západní televizi, musíte být stejně tupý, jak tupý je Bill O´Reilly, CNN, MSNBC, New York Times, Washington Post, Wall Street Journal atd. atd. V rozhovoru s prezidentem Trumpem O´Reilly řekl: „Putin je zabiják.“


O´Reillymu není nic po tom, že thermonukleární válka je zabijákem planety Země. Pro něj je Trumpova snaha normalizovat vztahy s Ruskem důkazem faktu, že prezidentu USA nedělá vrásky domlouvat se se zabijáky. Jako kdyby poslední tři američtí prezidenti nebyli zabijáky masových rozměrů, kterým nedělalo vrásky zničit, ať už úplně či jen částečně, mnoho zemí a miliony lidí.

Trumpova odpověď O´Reillymu byla: „My máme spoustu zabijáků. Nebo si myslíte, že naše země je tak nevinná?“

Škoda jen, že neřekl víc a obrazně nechal Putina stát mezi skutečnými i usvědčenými vrahy, jakými jsou Obama, Bush ml. a Bill Clinton. Protože na rozdíl od těchto pánů pro tvrzení, že Putin je zabiják, chybí důkazy. Jde jen o plané výkřiky těch, kteří prosperují z pověstí o neexistující ruské hrozbě, protože jim z té hrozby tečou jak peníze, tak moc.

Jak řekl F. Cunningham: „Trump měl O´Reillymu za jeho nepodložené a nediplomatické obvinění prezidenta země, se kterou se on, prezident, chce domluvit, vynadat.“

Tolik tedy Cunningham, zatímco Trumpův viceprezident Mike Pence spěchal do televize NBC s tím, že Trump prý svými výroky v žádném případě nechtěl vyjádřit názor, že by snad Washington nebyl morálně výš než Putinovo Rusko.

Samozřejmě, USA jsou morálně výš než kdokoli na této zeměkouli. Miliony lidí, které jsme zabili či vyhnali z jejich domovů, jsou přece důkazem naší nezpochybnitelné morální nadřazenosti. Pokaždé, co zbombardujeme hosty na svatbě či lidi na pohřbu, děti hrající fotbal, nespočetné nemocnice a zdravotní zařízení, školy a farmy, demonstrujeme my, výjimeční a nepostradatelní Američané, naši morální nadřazenost nad světem. Jen morálně nadřazení mohou totiž páchat zločiny proti lidskosti, aniž by za ně byli kdy hnáni k zodpovědnosti.

Normální vztahy s Ruskem samozřejmě do této hry o naší nadřazené morálce nad ostatními nezapadají. Takže budeme Rusko dál démonizovat a dál o něm budeme lhát. Nová studená válka je totiž pro vládnoucí americký establishment a též pro členy sněmovny a senátory, závislé na darech od vojensko-bezpečnostního komplexu, hotovým dobrodiním. Tak vábivým, že nedovolí Trumpovi vztahy s Ruskem skutečně normalizovat.

Všechno, čeho Reagan a Gorbačov dosáhli, je tak přiváděno vniveč zásluhou několika lidí, vedoucích lidstvo na okraj záhuby.

Včetně onoho národa vyvoleného a milujícího svobodu tak, jak ji žádný jiný národ v historii ještě nemiloval, ale kterému se ono hrozící nebezpečí záhuby ovšem s co nejpřičinlivějším úsílím zatajuje.

Protože debata o něm by se mohla zvrhnout v myšlenku, že to nebezpečí je tak úděsné, že by se mu lidstvo snad mělo postavit celé a sjednocené. Tedy včetně i těch zatím nenáviděných Rusů a Číňanů.

41 komentářů :

 1. Americka media, ktera lopatovala hnuj na naseho presidenta Trumpa KRACHUJI ! To ceka i vas v PRAZE Hurvinci.

  New York Time musel vyklidit 8 pater, kde mel indoktrinatory + nekolik dalsich medii. Ztratu se znazi nahradit vysilanim do Ciny... Washington Post ma stejny prusvih a my stoupenci presidenta se muzeme uchechtat.

  Ja vam to vzdy rikal ze vase politicka poplatnost vam ukonci karieru a pujdete na pracak jako oni. A tam si s vami nebudou vedet rady.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tvůj život se scvrkl na fanatické provolávání slávy jedinému člověku 24/7. Navíc politikovi o kterém víš ve skutečnosti úplné hovno.
   Jsi chudáček, směšná figurka.

   Vymazat
  2. 2:29 Tak jsem slyšel trolle,že dobrovolně odjíždíš na UKRAJINU a budeš bojovat v první linii proti Rusům v Dombase.Prý tě Štětina doporučil do Banderovského praporu AZOV.Tak šťastnou cestu a my na tebe budeme tady vzpomínat.Budeš nám chybět ty trolle pravdy a lásky.

   Vymazat
  3. 12. února 2017 2:29-co se do něj pořád montuješ hlupáku, asi ti nic jiného nezbývá, kdy na tvý havloidní lži není nikdo zvědav, vopruzi vymytej.

   Vymazat
 2. Vsechno se to hrouti pod rukami manipulativnim indoktrinarum.
  Neiformoval by nas ten OSEL, co ma dnes nocni sluzbu o jeho planu pro budoucnost ?

  Jsem cetl, ze v Cesku skaci narkomani pod vlak a ja bych chtel mit u vagonu ciste "blatniky", az pojedu do Prahy.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo pánové ani komančové si nedovolili lhát tak jak lžou dnešní masmédia

   Vymazat
 3. 2:29... Tim provolavanim vas drazdim k nepricetnosti, coz mi prinasi mnoho radosti.

  Trum neni politik ! Zde vidis ,
  ze jsi to ty, ktery vi hovno ! A to ne jen o presidentu Trumpovi, ale o vsem !
  Ja mam prehled, ale ty sezobavas dingleberry officialnich medii.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TRUMPUS MAXIMUS neni politik
   Je to genius, strhava davy na svoji stranu
   Je to kalibr Washingtona a Jeffersona
   A uz ted je vetsi nez veliky Theodore Rosewelt
   Lincolna diktatora a tyrana nepocitam

   Vymazat
 4. ICE dela zatahy uz v sesti statech, skvely Trump
  Mnoho kvikotu
  Ono uz byt ilegal je zlocin
  Vyhnat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:09 O matce moudrosti nic neví. Ta ho jako nepodařené dítě pohodila, takže jí nikdy nepoznal. Jeho vychovávala macecha Blbost a otčím Trumpetus Maximus.

   Vymazat
  2. 15:29
   :-DDD
   Dobře Vy!

   Vymazat
 5. Myslím si, že současná ruská aktivita v zahraničí jenom potvrzuje historickou zkušenost. Rusko opustí své teritorium jedině z vnějšího podnětu. Kdyby západ nerozesral blízký východ a sever Afriky a nechal v klidu již zaběhnuté obchodní cesty, asi by Rusko žilo dál i se svými vnitřními problémy. Rusové potřebují prodávat svou ropu a plyn a já jsem přesvědčený, že veškeré aktivity západu v Iráku, Sýrii i Libyi měly za cíl narušit ruský obchod s uhlovodíky v Evropě, resp. ho nahradit produkcí z Arabského poloostrova.
  Západ se snaží Rusy oslabit. K tomu je potřebuje jednak zatáhnout do nových závodů ve zbrojení a jednak omezit jejich příjmy z prodeje uhlovodíků. Západ posiluje svou vojenskou přítomnost u ruských hranic, čímž vyvolává u Rusů reciproční opatření. A stále jsem přesvědčený, že rozvrat Sýrie měl posloužit k vytvoření cesty pro ropovody a plynovody z Arabského poloostrova do Evropy.
  Je to velmi nebezpečná hra. Ani Putin nebude Rusku vládnout na věky a my nevíme, kdo přijde po něm. Pokud to bude nějaká horká hlava, může dojít k jaderné válce dřív, než se nadějeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jeste promysli tohle, dnesni zavody o zbrojeni a tedy uzbrojeni jsou kapku jine nez zavody za stara. Uz nejde o staveni kolon bitevnich lodi ci vyrobu helm pro miliony vojaku
   Dnes je zbrojeni mozna spis o kvalite par zbrani
   Ze uz ani to zbrojeni nedokaze zamestnat vic lidi
   Co myslis?

   Vymazat
  2. Západu, nejen USA, jde od nepaměti také o ruský prostor k životu, nerostné bohatství a úrodnou půdu. Vše toto je v Rusku málo využíváno a ve zbytku světa vyčerpáno.

   Vymazat
 6. Všechno, čeho Reagan a Gorbačov dosáhli, je tak přiváděno vniveč - hlúposť - toto naštartovalo USA k tomuto druhu chovania- môžeme všetko !!! - povedal Clinton a výsledok sa dostavil -

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horní Dolní jsi hlasná trouba a bezmozek, který šíří kolem sebe co kde slyší aniž by uvažoval. Rusové sami mněli touhu poznat co je to zlodějský západ, zrovna tak Češi Slováci Pláci Maďaři a všichni,kteří žili za takzvanou oponou.Stačilo kdyby ti pomatení politici pustili ty zvědavce bez problému za hranice opony a mněli vystaráno. To jak prodal Česko alkoholik havel za přispění různých Dlouhých to si asi žádný normální pracující určitě nepřál.každý takový podržtaška byl přesvědčený, že okamžitě se stane milionářem a bude vyhlížet pežené holuby jak mu ze západu poletí rovnou do držky.

   Vymazat
  2. Myslim ,ze vam mozna unikl detail, nepripada mi ze mu slo o to prodat (Havlovi) , ale znicit!! Coz je velky rozdil, nechal Ceskoslovensko rozdelit a znicit.Co delal nebylo z jeho hlavy , a mne neni jasne proc to delal,??? on z toho nemel profit , ani jeho pritel( o nemz vim) , Tak proc to delal????? Cesi ho meli docela radi!

   Vymazat
  3. Máš pravdu 9:20, komunisté měli otevřít hranice pro ty, kdo chtěl odejít za "svobodou". Zkušenost by byla nejlepším lékem na iluze o "západní demokracii".

   Vymazat
 7. a kde je video té Slovenky s tím koránem ?

  OdpovědětVymazat
 8. Žádné domluvy, měl odejít.

  OdpovědětVymazat
 9. Cituji:

  Všechno, čeho Reagan a Gorbačov dosáhli, je tak přiváděno vniveč zásluhou několika lidí, vedoucích lidstvo na okraj záhuby.

  Zamyslete se jak je možné, že několik lidí může vést lidstvo na okraj záhuby. To nikdo neřekne ne, zastavme to. Co je těch lidech tak zvláštního? No nic. Zvláštní jsme my, protože jsme otroci. Babiš rozkáže EET a všichni si ho poslušně koupí a nakrmí spousty těch parazitů (v IT a ve státní správě), kteří nás do propasti vedou. Kdyby jsme měli koule, tak řekneme na to ti kašlem a všichni by se vzbouřili, ale jsme ovce, kde mladí jsou svoji sílu schopni uplatnit leda na bezmocné důchodce.

  OdpovědětVymazat
 10. Soudruhu Robertsi, tady chválu na Gorbačova raději nepěj. Tady mezi těmi komoušskými debily je považovaný za zrádce skvělé komunistických myšlenek a za agenta CIA.
  A ještě napiš jak tvůj hrdina Reagan rozesral Nicaraguu, jak vyjebal s leteckýma odborářema atd.

  Nejlepší bylo jak Trump to, že je Putin zabiják, moderátorovi souhlasně odkýval

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano s eu až do hořkého konce:
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jednoducha-populisticka-reseni-zavrhla-Babisova-europoslankyne-Le-Penovou-Wilderse-a-podobne-A-ma-i-plan-jak-tyto-politiky-zastavit-474552

   Vymazat
  2. 20:02
   Hele hele,havlomamrd tady procitnul z opice????
   To to trvalo!!!!:-)))

   Vymazat
 11. Pan Roberts bohužel zapomíná vysvětlit, co tak velkolepého "Reagan a Gorbačov dosáhli".

  OdpovědětVymazat
 12. 11:30
  Je pravda,že na čokovopici a udavače nemá ani jeden z nich !!!!

  OdpovědětVymazat
 13. 9:20 = tento idiot zacina prispevk urazkou !
  Takze prispevek nikdo necetl !

  11:30... Zvedl ekonomii, znicil inflaci, dal Americe lesk a eleganci, byl inspirativni a byl nejlepsi recnik co jsem kdy slysel. Znicil nezamestnanost a vyhnal komunisty ze stredni Ammeriky...Vzbuzoval zavist jeho schopnostmi. Byl skromny a kamardsky. Mel rad Cechy z emigracni vlny 1948 a zval je na vecere do Bileho domu a radil se snimi. (Kdyz rikam Cechy, tak tim nemyslim vas, vy kousavi blbecci.)
  To byl fantasticky president. (Psal jsem mu o deni v Africe ! Dostal jsem odpoved.)
  Co udelal Gorbacev nevim . rusky nerozumim.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gorbačov nám dal naději.

   Vymazat
  2. 12:49 Gorbacev zradil Rusko

   Vymazat
  3. Gorbačov zradil všechny proletáře.

   Vymazat
  4. Gorbačov zradil jen tím, že podle sebe soudil politiky Západu.

   Vymazat
 14. Co je to cesko?
  Zoufaly protektorat.
  Sila koruny potlacena zradnou ceskou (ona se jen tak jmenuje ale ceska neni) bankou
  Politicka scena zcela nefungujici
  Co politicka strana to hruza
  Zadnej Trump
  Ani jeden rozumnej politik
  Konvicka sympatak nekandiduje a havlisticky system ho nici justicni vrazdou
  Okamura mluvi hezky ale zhroutila a rozprskla se mu ta jeho pidistrana na dve jeste mensi stranicky, takze sice mluvi hezky a rozume ale sanci asi nema
  A to je ten problem v havlonevolnickocesku

  OdpovědětVymazat
 15. Realitou je, ze jste to vy, kdo zacina sprostymi utoky proti HORNIMU DOLNIMU a me - na jakykoliv prispevek. Vy misto, aby jste napadli a polemyzovali s informaci, ci nazorem tak napadnete toho , ktery ten nazor/informaci prinasi.

  Vzdyt nekteri z vas jsou tak agresivni, ze napadnou i misto bydliste.

  Potom, kdyz dostanete naplacano na prdel/vase myslici ustroji, tak narikate jako slecny v puberte.

  Toto je arena , ale me sto libi ! Ja zil v Africe a tam se zouzel kousala 24 hod. denne.

  Horni Dolni NEuverejnuj E-mail adresu, radej je zjebej !
  Ma to svoje kouzlo. U nas je dnes slavnost , tak ahoj vecer
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 16. 17:24
  Ty a realita z Horní Dolní....vám se nadávat nemusí,jste trapností přímo nabytý!

  OdpovědětVymazat
 17. Budu muset psat vice o Floride, ci jinem oblibenem state z Unie, a to z toho duvodu, ze zdejsi "prispevkare" zijici nekde na predmesti Chanova, tento stat nepredstavitelne sere ! Proto tolik NESMYSLNYCH urazek !

  Premyslel jsem o tom nekolikrat, PROC ? Dnes vim, ze je to z toho duvodu , ze zde president Trump ma bydleni, a to jak na vychodnim pobrezi, tak i na zapadnim. Sem vsak jezdi tech presidentu vice i z Evropy.

  Roberts - autor je z Atlanty. To mesto stale jeste vede valku proti severu ! Je tak velke jako Chicago, nebo Toronto v Canade, ale ma daleko lepsi pocasi, nez obe zminena mesta na severu.

  V tuto dobu kdy pisi tyto vety , tak Trumpovi lide mesto cisti od Somalcu, Egyptanu, Ethiopanu, Afgancu a jinych illegalu.

  Oni je zatknou a deportuji, kam - nevim !
  Ve stejnou dobu se stavi plot na Rio Grande a jak policie, tak hranicni straze rostou kazdy den lidmi na strane presidenta Trumpa - zachrance civilizace !
  nick honolulu DEKUJE - pane presidente, protoze zna Afriku, dobre ! A vse si pamatuje.
  Doufam, ze jsem zase nekoho rozvstekal, coz je ucel meho prispevku.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 18. 17:55 = dalsi nalepka bez hodnoty = dalsi opice ve stade opic ! Jako na Limpopu v Africe ! Stejne pisteni stejnych ksichtu, stejny smrad pyzma..
  Nemuzete si vymyslet neco ORGINALNEJSIHO vy primati ?
  My ty vase hovinka prestavame vsimat.
  Kdezto co rekneme my vam, tak je to jako kyselina ve vasich oslych usich a krku.

  Rad bych zde jeste zustal a metal na vas urazky, ale moje spolecenske povinnosti me nuti odejit.
  Vsak ja se vratim vy kousavy zivocisi.
  Nakladacka klavesnici vas nemine.
  nick HONOLULU - vas osvetar.

  OdpovědětVymazat
 19. 18:89
  Ty tvoje bláboly mají hodnotu zvratků udavače Havla,psycholulane!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:89 co tam mas za divny cas? To snad i v pomocny skole uci cust hodiny lip.
   Cesky neumis, cisla neumis
   Hmmmmm
   T t t

   Vymazat
 20. 19:18...Ale nikdy zadny si nenechas ujit a tim si odporujes retarde !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat