Reklama

pátek 10. února 2017

P.C.Roberts: Rozhodl se establishment USA pro thermonukleární válku?


10. 2. 2017    zdroj
Jestliže chcete být západním presstitutem či hlavounem v západní televizi, musíte být stejně tupý, jak tupý je Bill O´Reilly, CNN, MSNBC, New York Times, Washington Post, Wall Street Journal atd. atd. V rozhovoru s prezidentem Trumpem O´Reilly řekl: „Putin je zabiják.“ O´Reillymu není nic po tom, že thermonukleární válka je zabijákem planety Země. Pro něj je Trumpova snaha normalizovat vztahy s Ruskem důkazem faktu, že prezidentu USA nedělá vrásky domlouvat se se zabijáky. Jako kdyby poslední tři američtí prezidenti nebyli zabijáky masových rozměrů, kterým nedělalo vrásky zničit, ať už úplně či jen částečně, mnoho zemí a miliony lidí.


Trumpova odpověď O´Reillymu byla: „My máme spoustu zabijáků. Nebo si myslíte, že naše země je tak nevinná?“

Škoda jen, že neřekl víc a obrazně nechal Putina stát mezi skutečnými i usvědčenými vrahy, jakými jsou Obama, Bush ml. a Bill Clinton. Protože na rozdíl od těchto pánů pro tvrzení, že Putin je zabiják, chybí důkazy. Jde jen o plané výkřiky těch, kteří prosperují z pověstí o neexistující ruské hrozbě, protože jim z té hrozby tečou jak peníze, tak moc.

Jak řekl F. Cunningham: „Trump měl O´Reillymu za jeho nepodložené a nediplomatické obvinění prezidenta země, se kterou se on, prezident, chce domluvit, vynadat.“

Tolik tedy Cunningham, zatímco Trumpův viceprezident Mike Pence spěchal do televize NBC s tím, že Trump prý svými výroky v žádném případě nechtěl vyjádřit názor, že by snad Washington nebyl morálně výš než Putinovo Rusko.

Samozřejmě, USA jsou morálně výš než kdokoli na této zeměkouli. Miliony lidí, které jsme zabili či vyhnali z jejich domovů, jsou přece důkazem naší nezpochybnitelné morální nadřazenosti. Pokaždé, co zbombardujeme hosty na svatbě či lidi na pohřbu, děti hrající fotbal, nespočetné nemocnice a zdravotní zařízení, školy a farmy, demonstrujeme my, výjimeční a nepostradatelní Američané, naši morální nadřazenost nad světem. Jen morálně nadřazení mohou totiž páchat zločiny proti lidskosti, aniž by za ně byli kdy hnáni k zodpovědnosti..

Normální vztahy s Ruskem samozřejmě do této hry o naší nadřazené morálce nad ostatními nezapadají. Takže budeme Rusko dál démonizovat a dál o něm budeme lhát. Nová studená válka je totiž pro vládnoucí americký establishment a též pro členy sněmovny a senátory, závislé na darech od vojensko-bezpečnostního komplexu, hotovým dobrodiním. Tak vábivým, že nedovolí Trumpovi vztahy s Ruskem skutečně normalizovat.

Všechno, čeho Reagan a Gorbačov dosáhli, je tak přiváděno vniveč zásluhou několika lidí, vedoucích lidstvo na okraj záhuby.

Včetně onoho národa vyvoleného a milujícího svobodu tak, jak ji žádný jiný národ v historii ještě nemiloval, ale kterému se ono hrozící nebezpečí záhuby ovšem s co nejpřičinlivějším úsílím zatajuje.

Protože debata o něm by se mohla zvrhnout v myšlenku, že to nezpečí je tak úděsné, že by se mu lidstvo snad mělo postavit celé a sjednocené. Tedy včetně i těch zatím nenáviděných Rusů a Číńanů.

Vybral a přeložil Lubomír Man

132 komentářů :

 1. Nejlepší bylo jak moderátorovi Trump tezi, že "Putin je zabiják" v pohodě souhlasně odkýval :-D To musel být PrC Roberts ne hranici inkfartu.
  A s velebením Gorbačova tady na těchhle stránkách neuspějete. Tady je považovaný za zrádce skvělé komunistické myšlenky a za agenta CIA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevim jestli nekdo dostal infarkt nebo ne - to jsou spekulace. Avsak vycet uSSackych zlocinu a uSSacko-nacistickych tezi o nadrazenosti je docela presny. Kdo je zabijak akdo ne totiz neni otazkou nazoru, to jde udelat jednoduse tak ze se spocitaji mrtvoly.

   Smazat
  2. A to jsem měla za to,že se Fox news dá aspon trochu sledovat, ale je to stejná žumpa jako všichni.

   Smazat
  3. 16:47
   Zkuste někdy ruské kanály jak tam mluví o USA, EU,... Fox je čajíček.

   Smazat
  4. 10. února 2017 16:46 - není třeba počítat mrtvoly, vono postačí když se spočítají podpisy na příkazech ke vraždám bez soudu dronama

   Smazat
  5. Pro 16:49: No prave, jak uz jsem tady jednou (davno) psal tak jsem byl diky te "nasi" primitivni a tupe a sproste propagande nucen oprasi Rustinu a sleduji pravidelne ruskou statni televizi "Pervyj Kanal" - ANI JEDNOU jsem tam jeste nevidel (a to ani zdaleka) tak primitivni a tupe lhani jak to predvadi nase "nzavisla" a "verejnopravni" media. Proto se ktve vyzve pripajim - ZKUSTE NEKDY RUSKE KANALY JAK TAM MLUVI O USA A EU!!!

   Smazat
  6. 16:56
   já mám hned namátkou jeden příklad, který se dokonce týká nás. Na prvním kanále v létě 2015 byl uvedený propagandistický film o 1968 a v rozhovorech tam několik dědečků se slzou v oku vzpomínalo, jak v Praze na Václaváku na ně stříleli američtí vojáci z budovy Muzea.
   A komentátor to ani nijak nevyvracel a nechali to jakoby pravdu.
   Takže to mi stačí, udělal jsem si obrázek o té "objektivní a pravdivé" televizi v Rusku.

   Takových podobných příkladů je určitě více - hlavní cíl je USA.
   Zřejmě jste se na tu televizi již delší dobu nekoukal.

   Smazat
  7. Ty blbečku. Protože nevíš co se vlastně dělo v 68 roce, tak neházej špínu na ruská média.Tak si myslím, že vté době jsi ještě tahal kačera. Nebo s tebou tvůj tatík ochcával ploty.

   Smazat
  8. Otazka lehce imbecilni. potom vsem za poslednich 100let...
   Zatim jde o /Srpen 68/ podobnou okupaci , tanku z USA a afroaraby z celeho sveta...

   Smazat
 2. Uvědomte si vy blbí rudí hňupové, že až nám někdy v budoucnu z jakéhokoli důvodu poteče do bot, tak nám nikdo jiný než US a jejich armáda nepomůže. Tak se kroťte ve vaši dementních anti-ami výlevech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 16:55: Jo, slavne US a jejich armada pomuze, ale nejdriv pomuze tomu aby musela pomahat... jako ostatne doted porad. Vyrobit problem a pak sama sebe nabidnout jako "reseni" ve forme "pomoci"... jak proste. Ale funguje to uz 100 let.... to se musi uznat

   Smazat
  2. 16:55- jistě myslíte až Vám "poteče do bot".

   Smazat
  3. pro 16:58
   naposledy Evropě pomohla Amerika v druhé válce a potom ekonomickým plánem. Obojí neslo výsledky - rozhodně významně pozitivnější, než SSSR/Rusko případně jejich armáda.
   A úloha USA v rozpoutání 2.války je nesrovnatelně nižší (možná nijaká) v porovnání se SSSR, který pomocí tajných dodatků s fašistickým Německem rozdělil Polsko a sprostě ho oba svorně přepadli. Tím začala druhá světová válka.
   Ovšem, pokud sledujete jen ruské zdroje - tak tam to nebude. U nich evidují zahájení války až v 1941 - pro jistotu. Aby nemuseli vysvětlovat kolaboraci s fašistickým Německem.

   Smazat
  4. 16:55-Uvědom si,americký hňupe,že USA ještě
   jikdy nikomu nepomohly.Do Evropy přišli
   amíci až v době,kdy bylo reálné nebezpečí,
   6e SSSR obsadí celou Evropu.Jediní,komu
   amíci pomohli,byli nacistočtí pohlaváři a němečtí vědci.Čili vždy pomáhali jen sami
   sobě.Mohli se v Evrpoě natrvalo usadit.
   SSSR na základě dohody poslal 26 divizí
   na východ na pomoc Američanům.Rozbili
   japonskou armádu v Mandžusku za týden a
   amíci to nedokázali za měsíc.
   Petr Majevský

   Smazat
  5. Blbý hnědý, dementní hňupe 16:55, pomůže takhle?
   http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

   Smazat
  6. 16.55

   Kazdy ma pravo na nazor, byt je dusevne nemajetny!!
   Lec nemusi byt sprosty hulvat!!!

   J.B.

   Smazat
  7. 18:30
   Naprosto přesné. Díky.

   Smazat
  8. 16:55 Trumpa a Ameriku urazis predevsim ty ty havloidni zrudo
   Jsi antiamericka a antiruska globalisticka zruda

   Smazat
  9. Na nás se taky každej v 68osmym vykašlal i slavná USA.

   Smazat
  10. Ano, 18:58.
   18:30 je naprosto přesné překrucování dějin.

   Smazat
  11. 19:13 kdyby se USA postavili Ruské armádě, tak je tady třetí světová válka ty chytrolíne.
   Stejně asi jako kdyby se postavil vojensky Západ proti anexi Krymu a nebo intervencím Ruska na Ukrajině.

   Smazat
  12. Pro A z 18:30h a dále pro A z 18:58h a podobné :
   měl by jste si Vy a Vaši fanoušci v diskuzi (pokud to není klasická práce dvojice z "jedné stáje") doplnit základní vzdělání, potřebné alespoň pro běžného průměrného dospěláka.
   Je to na delší studium, ale zkusím Vám, mimo to, co už Vám jiní nabídli, navrhnout krátký bodový scénář studia. - Nechcete-li studovat, stačí zapátrat na netu.
   1. IG Farben a jiné mamutí podniky v Německu financovali Hitlerův vzestup k moci. IG Farben a ostatní byli financováni z USA.
   2. Kolik miliard vydělali američtí byznysmeni na prvé a druhé sv. válce tím, že prodávali zbraně a zboží oběma stranám konfliktu a vstoupili do něj teprve když už bylo nezbytí?
   / Takto naakumulovaný kapitál pak v podobě "humanitární půjčky - Marshallova plánu, hlavně ve formě vývozu zboží z USA" vnutili zemím, jejichž průmysl byl válkou (kobercovým bombardováním a "osvobozující činností") silně poničený (Itálie), či naprosto zlikvidovaný(Německo), atd., - často bez vojenského opodstatnění (- např. vymazání Drážďan, bombardování Neapole, likvidace Škodovky v Plzni, apd., ..). Za "vývoz svého zboží" podmíněný společným bojem proti komunismu (např. v Řecku nastolení fašistické chunty, násilné potlačení levice v Itálii a jinde) získali amíci nemalý vlastnický podíl v průmyslu i zemědělství dotyčných zemí./
   3. Tajné smlouvy s fašistickým Německem měli mnohem dřív Anglie a Francie i Polsko než SSSR (současné kapitalistické Rusko v té době neexistovalo!). Proto vznikla smlouva Ribbentrop-Molotov!
   4. SSSR od doby svého vzniku a znova po většinovém totálním zničení ekonomiky země fašisty až do r. cca 1970 mělo závratný hospodářský růst (něco jako dnešní Čína), na který západní země mohli jen závistivě zírat.
   5. Blábol, že v Rusku evidují II.sv. válku až od r. 41, aby nemuseli vysvětlovat svou "kolaboraci" s fašistickým Německem, nemá smysl komentovat. Jen drobnost : "kolaborovat" mohou pouze ti, kteří zrazují vlastní zemi nepříteli!
   Pavel p

   Smazat
  13. P.S.: Přesto si myslím, že "socialismus" i "kapitalismus" jsou historicky překonané záležitosti.
   Pavel p

   Smazat
  14. USA vděčí za svu existenci Rusku. Proto je logické že se poté co ho sprostě okradlo a surově napadalo snažilo svý zločiny a křivárny napravit. To dá rozum. A zčásti se to podařilo, dík tomu že v USA vždy mizeru a lumpa u vesla vystřídal frajer! Tak začneme Ejbim - to ten požádal sašu Druhýho o pomoc proti londýnským a pařížským zednářům, podporující spoluložníka Jeffa Dejvise z jeho Konfederaci. Je pravda že Saša to nedělal pro Ejbiho kozí bradku, ale pro kšeft jednak a jako odvetu a hrozbu druhak. V tý době totiž rusá vojska pokořila muslimské chanáty ve Střední Asii a stala se tak vývozem bavlny konkurentem Konfederace a také potlačila povstání zákeřných a zrádných Pšonků, kteréž i zbraněmi podpořili výše jmenovaní lumeni z Londýna a Paříže. Jenže pak Ejbiho zabili stejní hajzlové co se pokoušeli zabít i Sašu a následně došlo k vmanévrování Ruska do nevýhodného kšeft s prodejem Aljašky. Pak po nástupu Saši Třetího poté co se obřezancům podařilo cara na potřetí zavraždit, zahájila USA provokativní politiku podpory této jevrejské lobby v Rusku! Hajzloviny pokračovaly až do svržení monarchie a nastolení loutkové vlády ložobratří Lvova a Kirbise-Kerenského. Těm byli náhle ochotní pomáhat! Ale po listopadovém puči se to zase obrátilo a návrat k slušnosti se do Vajthausu se datuje až s příchodem FDR! Ten pak SSSR za všechny sviňárny svých předchůdců bohatě odškodnil námi (východní Evropou) a Koreou a Čínou ....

   Smazat
  15. 21:22 - jo to je fakt - podobnou pýčovinu jsem dlouho neslyšel jako o tom "vysvětlování":))) Komu? To je blbec co to naslinatal na slídu! Ten hovad asi vůbec netuší jaká bije a zajímalo co by asi navrh von,debil! Válka samozřejmě začala napadením Číny v roce 1937! SSSR se do ní dostal o rok pozdějc u chasánu a Chalchyn-golu, takže co to tam ten kreten hučel o roku 41, he? Tady na antiruských listech se může blb dočíst podrobnosti! A snad mu dojde žerom války na dvou frontách -s Německem a Polskem ze západu a Japonskem zvýchodu nemoh Stalin těa vopičárnama sondýnema Paříží nic jinýho získat!leda porážku! Když ty debile cos to tam nasmolil ti pošlou na jednání lodígenerály bez pravomocí cokoliv uzavřít a ty jednámím s nima riskuješ válku a dvou frontách,kreténe, a druhá strana ti nabídne exkluzívní a plnohodnotný pakt,tak co asi uděláš, he? - http://blisty.cz/art/54198.html

   Smazat
  16. oprava: ... že jenom válku na dvou frontách ... těma vopičárnama s Londýnem a ...

   Smazat
  17. Když si to přečteš ten článek, zaměřený antirusky, ale reálně popisující fakta, tak ti dojde ta zbabělost západních zednářských sraček! Nám hrozili! Že když se nepodvolíme Mnichovu,tak s náma zacvičej!Na to byli kabrňáci! Ale z pilsudčíků byli celý vysraný! Když jim ten Ráša Šmiglavej řek že přes Poslko Rudochy nepustí,esrali se a dál se ani nepokoušeli nic dojednat! Stejně jim šlo vod počátku o to,dostat d sebe Rusko s Německem - stejně jako v roce 1914! Proto taky hecovali Ríšu Šmiglavýho do války! Ten zmetek se už na jaře 39 viděl v Berlíně - http://nassmer.blogspot.cz/2015/05/zacatek-2-svetove-valky.html

   Smazat
  18. oprava: Ríša (Rydz) ... Polsko ... zesrali ... dostat do sebe ...

   Smazat
  19. Pane 16:55. Ti vaši "rudí" už dávno nejsou na východě, nýbrž v Bruselu a Washingtonu, jenže se jim neříká komunisté ale globalisté a jejich ideologií není marxismus, nýbrž neomarxismus a cílem není komunismus, nýbrž NWO, což není nic jiného než kombinace fašismu a komunismu. Jenže na váš mozeček je to asi moc složité, vy si raději zapnete ČT nebo Novu a necháte si jejich propagandou vyplachovat zbytek vašeho zmanipulovaného mozku.

   Smazat
  20. 16:55, Každý hňup nemusí být rudý ani každý rudý nemusí být hňup, zdá se logické. Obávám se, anonyme 16:55, že to nepochopíte. Když projevem, se mi jevíte primitivně rudým.

   Smazat
 3. V pripade, ze president Trump nezautoci na zradce Ameriky usilujici pouze o jejich zajmy, tak ztrati vliv. V pripade, ze president Trump bude isolovan, tak Neocon's a Globaliste napadnou Rusko !
  Co to bude znamenat pro stredni Evropu nemusim rozepisovat.
  Bill O'Reilly, tento byvaly ucitel ze sebe udelal totalniho vola ! Ten utok proti presidentu Putinovi byl beztaktni a nepotrebny.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proto také byly do Evropy zaslány americké tanky a bojová vozidla s maskováním pro pouštní oblasti, protože tady bude brzy poušť, opět geniální předvídavost americké generality v praxi :-)

   Smazat
  2. 17:10 no evropani vedeni na jatka maji divne moc humoru

   Smazat
  3. Souhlasím, že evropani jsou svými představiteli vedeni na jatka a při tom tancují a radují se jako na Titaniku.

   Smazat
  4. Sam jsi zradcem Ameriky...

   Smazat
 4. Na Zemi je omezené množství zdrojů pro další přežití lidstva a na obzoru ani není možnost kolonizovat jiné planety a to dokonce ani pro ty nejbohatší, kteří na to mají. Takže už zbývají pouze dvě hlavní cesty budoucího vývoje (samozřejmě pro ty elity, nikoliv pro ty miliardy plebsu, aby bylo jasno!): a) donutit miliardy plebsu uskrovnit se ve spotřebě na nezbytné minimum, nebo za b) zbavit se většiny toho žravého plebsu, aby nepřekážel a nečerpal planetární zdroje, které jsou potřebné pro tu elitu. A vo tom je, jaká bude budoucnost lidstva. Jestli si někdo stále myslí, že zlatá miliarda (USA a EU) bude i nadále vyžírat planetární zdroje na úkor zbytku světa, tak je poněkud na hlavu. P.S.: snad bude stačit jeden větší asteroid a ta termonukleární válka nebude ani nutná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. elita potřebovala kolonizovat alespoň ten Mars, ale nějak se nedaří, nestíhají

   Smazat
 5. Kdyz bude Rusko stale domonizovano , tak to nevydrzi
  nervama !
  Nikdy nesmite zapomenout Cesi, ze president Trump valku s Ruske NECHTEL ! T.j. pouze jedna skupina lidi, kteri o valku s Ruskem usiluji a Trump je jim prekazkou.
  Proto ty denni nadavky a protesty.
  nick HONOLULU - supporter of president Trump.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Niku,
   bojím se, že začínáte být pesimistický.
   Přeji Vám trochu víc optimismu.
   (Pokud Vám vadí, že z "nicka" jsem udělal Vaše jméno, dejte mi vědět, napravím to příště.)
   Pavel p

   Smazat
  2. seru na Trumpa , viva Putin
   Václav

   Smazat
  3. Trump je zidovska loutka se smesnou prehazovackou, muze delat jen to mu jeho loutkovodici dovoli, uz si to konecne priznej, honolulu.
   Nikdo neni slepejsi nez te kdo nechce videt.

   Smazat
  4. 0:49 nevtirej se cesky nevolniku

   Smazat
  5. Vasiku, Putin potrebuje Trumpa a obracene

   Smazat
 6. To už začínají být výsledky našeho školství.

  OdpovědětSmazat
 7. 19:25
  Pro lehce dementní účastníky diskuze s mozky vymytými ČT, s inteligencí na úrovni analytiků z Evropských hodnot.

  Krym se ani po rozhodnutí Chruščova nestal integrální součástí Ukrajiny! Byl stále autonomní republikou (AR). Do jisté míry spravovanou ze strany kyjevské administrativy. Tedy činovníky Ukrajinské republiky.
  A protože v unitárním státě (a to Ukrajina byla a je i dnes) nemůže být další republika jako stát, nestalo se území Krymu právní součástí Ukrajiny. Právně tedy Krymská AR zůstávala samostatnou územně-správní "jednotkou", která měla svou republikovou subjektivitu. A tato jí dávala dostatečné právo k tomu, aby v souladu s vůlí svého lidu zorganizovala referendum o svém (správním) odtržení od Ukrajiny. Což i proběhlo. Takže žádná silová anexe ze strany Ruska ...
  Takže žádná silová anexe ze strany Ruska ...

  OdpovědětSmazat
 8. Pane bože - už aby byla ta válka. A v první řadě rozflákat všem těm dementům ty jejich počítače. Všichni si hodí ze zoufalství mašli, protože bez bulvárního zpravodajství a denní dávky diskuzních žvástů by nedokázala žít ta tradiční imbecil parta.

  OdpovědětSmazat
 9. ______________________________________________

  http://casopisargument.cz/2017/02/10/argument-oslavil-prvni-mesic-fungovani-dekujeme/
  ______________________________________________

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty stránky vypadají zajímavě. Hned jsem narazil třeba na článek od I. Švihlíkové a V. Sušové-Salminen.
   O těch stránkách psali už na évropských hodnotách?

   Smazat
  2. 23:12

   Myslím, že "Evropské hodnoty" opravdu nikoho nemusí zajímat. Úplně stačí, že už se v minulosti Alternativa zdola (Švihlíková, Fiala, Růžička et al.) ocitla na seznamu extremistických skupin BIS.

   Kdo se byť jen koutkem oka o podobné Chovancovy a Jandovy aktivity zajímá, ztrácí čas, a hraje částečně jejich hru. Jen blbci jako pan Majevský mají potřebu na ně opakovaně upozorňovat. - Normální svobodný člověk má, věřím, svou hrdost.

   -- Doporučuji na !Argument především rubriku "Zprávy" - krátké, rozmanité, kvalitní. --

   Smazat
 10. 15:51,16:55
  Poslouchej, ty popřevratové havloidní hovno,
  Když byl u moci Gorbačov, tvůj fotr tahal do školy pastelky a byl jiskra jasná.
  Ty vůbec nezkoušej o něčem přemýšlet. Díky hulibrkům, jako jsi ty a tvůj teplý fotr s teplou matkou, se ani bránit nemůžeme, protože není čím.
  A nás už ani nikdo nechce napadnout, protože jsme kolonií Německa, potažmo tvého milovaného západu, kterému tak rád hulíš kokota. A teď si vyndej z prdele kulmu a vyskoč, buzno.

  OdpovědětSmazat
 11. Na polovině diskuzí hnusnej americkej dement -Horní Dolní, plus Honolulu a dokonce hovnolulu - si tady z vás všech dělá prču. Sprostej jak psí hovno. Diskutovat vedle takovýho imbecila? Hajzl odpornej.Asi napíšu Trumpovi, aby tohoto odpornýho bývalýho čecha trhnul mezi dveřma jako vzteklýho kocoura.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:14 zaznamenano, terorista jako ty bude cloumat kleci gitma nez se mu uplne rozlozi mozek
   Vis za co?

   Smazat
  2. 22:51 o podlidech mluvili take hitlerovsti okupanti, pak se houpali jako ty budes na kandelsbrech vetsich i mensich mest
   Kolik mas obvod krku?

   Smazat
  3. 22:51 nejen ja ale i jini by te radi potkali a popovidali si o tvem vyrazu "podlidi"
   Kdyz se dozijes tak to mas tak za osum

   Smazat
 12. Kazdy pise Americti presidenti vedou valky a jsou zabijaci , ale nikdo me zatim nevysvetlil proc vedou tyto valky?
  Pamatuji si jak v Libiji Kadafi prohlasil :” proc se mnou vedete valku??? , prodavam Vam benzin za nejlepsi penize , ja Vas nechapu” ?? Tento svet mi pripada mimo me chapani , ja vim jen to, ze co mi rikaji neni pravda a vse je jinak.

  OdpovědětSmazat
 13. Panove, nejsem zatim pesimisticky, spise unaveny z nekonecne sabotaze, kterou je presidentu Trumpovi ztezovana jeho prace, prodejnymi zradci Ameriky.

  President Trump chysta ofenzivu proti domacim zradcum. Jejich stredisku rikame Court of Appeals for Ninth Circuit...

  Tento vnitropoliticky boj se vsak netyka Evropy, ale brzdi zmeny, ktere jsou positivni i pro Evropu a pro vas.

  U vas na Nove Rebublice me nejvice drazdi - NE ti, kteri mi nadavaji, ale ti kteri, zavrhuji informace, ("ze jsou zname"), ale sami je vam nepredlozi k zamysleni.

  President napr. udelal opatreni proti kriminalite a u vas o tom nebyla zadna zminka, pritom to v budoucnu ovlivni policii.
  To stejne se tyka i zmeny v kurikulum ve skolach.

  Zde mate Indikator ! DOW..(Wall str.) dela rekordy ! Amerika je optimisticka. 10 000 jobu (zamestnani) vytvoril president v oblasti San Franciska !
  Jeho cilem je 14 millionu.

  O co vice, je jeho opozice na ustupu, o to vice jsou drzejsi - az uplne pitomi. Oni chteji za kazdou cenu, vyprovokovat valku proti Rusku, kterou ze stoupencu Trumpa, nikdo nechce.

  Opozice NAPADA, podplaci jednotlive cleny Trumpova kabinetu a my jsem nekdy prekvapeni, co z nich vyleze za idotske provolani. Jadro je vsak silne a pevne.

  Hnusna opozice dokonce napada i deti presidenta Trumpa , ktere nemaji s politikou nic spolecneho.
  - Desetileteho chlapce ! Syna pani Melanie a presidenta Trumpa. Ta novinarska havet se nestiti niceho.

  NEDEJ BOZE ! V pripade, ze by to president Trump NEvyhral tak pujdete na JATKY proti Rusku a Cine, pro benefit tech, proti kterym se Trump postavil..

  V pripade, ze valka bude za zady presidenta vyprovokovana,
  tak vase zivoty nema na svedomi Amerika , ale skupina specialnich zajmu v Americe.

  Skupina egoisticka , ktera povazuje vase zivoty za
  expendables.

  T.j. muj nazor a bude-li mezi vami nekdo KRIMINALIZOVAT muj nazor, tak sam je kriminalnikem.

  V tuto dobu je president na vikende na Floride. Zde je moc pekne pocasy a na severu je snehova kalamita.
  Florida mu da zpet energii a v pondeli je dalsi nastup do boje, ktery my sledujeme se zatajenym dechem.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP - a komu se to nelibi at si prdel polibi.
  nick honolulu - bystrozraky pozorovatel !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:38

   Jako kolovrátek tu do omrzení opakujete svou utkvělou domněnku, že se v českých médiích o těch věcech nepíše a nemluví.
   To je čisté ignorantství.

   Smazat
  2. Nebylo li by honolulu nebylo by ani vejce pootazmu slepic. Krupan dolni je primitiv a debil (asi jiz zkapal na infarkt)a naivni kuku z Honolulu si jiz nelesti saska nad porno ale onanuje zde

   Smazat
  3. Bohuzel HovnoLulu je proste psychicky vykal.
   Situace Trumpa je v tom , ze jeho oposice do znacne miry kontroluje soudnictvi a to je pro Trumpa velky problem , neb jeho akce mohou zablokovat. Jak vime podle ustavy USA, vlada USA je zavisla na 3 zakladnich sloupech: Soudy(Ustava) - senat - president. A tyto musi souhlasit s akci , aby USA mohlo udelat akci jako valku. Ovsem ma to mnoho detailu . Obama ci Bush podle toho nejel a veskere problemy jsou diky jim. Nyni Trump pokud chce poctive vladnout USA, co ma delat??? , kyz mu soudy zablokuji akci??? A on chce jednat podle ustavy?? A problem s Mexicany 8 milinu nezakonych uprchliku s zbranema doma + prodavajici drogy v USA ktere chce vyhazet z USA protoze jsou minus pro USA a poskozuji(nici) USA , a jsou zatezi. Ale vse jsou problemy z minulosti cerni to pocinaji chapat v USA. K tomu Cina a Iran + bankeri. Ja mu nezavidim jeho presidentstvi ale ze je hrdina to mu nemuzu uprit.

   Smazat
  4. 0:40 ty jsi hovno, ale takovy maly hovno

   Smazat
  5. 0:40 hovno tomu rozumis ty cesky nevolniku
   Ty "miline"
   Nemichej se do politiky hlupaku nebo te zase zavrou

   Smazat
  6. 0:29 zase si se predavkoval uhrovita smazko

   Smazat
  7. 23;48 v ceskych mediich se ceskym prasatum pravda neservituje
   Cesi zerou jen nemecke jedy a polskou posypovou sul
   A bude hur

   Smazat
  8. 0:40 tobe cesky nevolniku bez prava mluvit ti Trump na tvoje pokrytecke kecy sere

   Smazat
  9. On ten Dow jde nahoru aby mohl brzy spektakularne krachnout, blbecci kupuji zidaci se raduji.
   Poslechni si zakladatele Quantum Funds Jimma Rodgerse jestli trochu rozumis cachram na wall street, ale asi ne jinak bys nezpival radosti ze Dow je na rekordu. Dalsi expert Mark Faber veli: prodat a zmizet!!
   Dalsi ekonomik Anrew Smithers: us market je 80% preceneny.
   James Dale Davidson, ktery presne predpovedel krachy 1999 a 2007 vola sell, sell.
   Toto jsou,lide kteri znaji wheeling dealing lepe nez kdokoliv jinej, cili jasat nad stoupajicim Dow je naivita.

   Smazat
 14. Ty IDIOTE ! 23:48 - vcera jste na me utocili a domahali se vedet, co rekl Trump na thema kriminality...
  Kdyz mluvim jsem odsuzovan a kdyz nemluvim, tak je to jeste horsi.
  Kdyz uz jsem vam trnem zarazrenym ve vasem myslicim ustroji - ve vasich prdelich, tak by jste si aspon nemeli odporovat - sami sobe ! Kazdych 24 hod., je to u vas
  obracene !

  Vy stetky poplatne Sorosovi. Vy pruhledni manipulativni hadi. Ty sam ty, p..o ! - napises pouze dve vety, ale musi to byt utok.
  Delat posudkare se ti libi. Jakou KONTRIBUCI jsi ty predvedl ? Jsi jako paraziticky Cikan svoji kotribuci, ale projevy "Arbitra", ti nikdo nemuze uprit.

  Ja vas seru protoze reknu vice nez vy, kteri ve svych tupych palicich, ani nepoznate prioritu.
  Jste nekvalifikovani a bojite se o vas indoktrinacni monopol..Smrade blbej vyjadri se k myslence a ne ke me !
  NICK HONOLULU !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ubohy stariku, je mi te ze srdce lito. Tobe uz nikdo nepomuze jen grim reaper.
   Jo vyser se nas, my to jen uvitame, takove ubozaky jako jsi ty zde nechceme, jen sproste nadavas lidem kteri s tebou nesouhlasi. Jsi dusevni odpad.

   Smazat
  2. Nick HovnoLulu , jses zaplacenej clovek , takovy kreteni jako jsi ty neprichazi na svet normalne!!!!

   Smazat
  3. 1:00 jeste trosku se pokus o humor, to jedine se v ceskem nevolnikove smi
   Ale politice se vyhni, nebo te zase zavrou

   Smazat
  4. 0:58 TY SVINE CO NEMA UCTU K STARI, ty uhrovita smazko, tebe ukopat by byl cin hodny vyznamenani

   Smazat
 15. 23:48 & 0:29 kdyby ta vase degenerovana parta zmrdu vedela, jak jste pro nas k poznani, tak by byla zdesena.

  Horni Dolni odesel, protoze je chytrejsi a vzdelanejsi nez ja. On nechce pychat spejli do hoven..

  Vy budete vsichni jednou na jine praci, nez zastavate ted, na zaklade nepotismu. Jste zrudy, a to si o vas mysli narod v jehoz stredu zijete...
  Vas slovnik to je slovnik puberty , kdyz tam neni zminka o "onanii" tak jste nekde na dovolene, VY PRASATA
  opozdena , co s tim lezete sem ?
  To ma byt vtipnost ?
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ja se spis nechci s temi havlohovny mazat na jejich schedule
   Ale jinak se klidne s nima v hovnech vyvalim
   KONECNE JE TU, po ty hruze bushu klintonu obamu a jeho zenomuze s koulema a i reaganovi ktery myslim zradil lid, tak je tu president, Trump ktery je zatim tak uzasny ze se mi to snad jen zda
   Hyeny pujdu zbicovat
   Ale od Trumpa a Honolulu pracky pryc
   Havlovce a Hillariovce nebrat do zajeti
   Devaty circuit, liberalni svoloc, uz aby byl doplnen nejvyssi soud a pak do hnat k nemu a srovnat devitku do lati
   Porpora Trumpa leti nahoru, myslim ze je to proto ze se vyslovili ti skeptici kteri mu neverili a Trump je ted presvedcil ze neni podvodnik jako ti predtim a ze je opravdovy
   Skeptikum to nezazlyvam, ale je na case zaujmout bojove pozice
   BANDIERA TRUMPI LA TRIUMPHERA
   VIVA EL TRUMPISMUS Y LA LIBERTA

   Smazat
 16. 0:39
  0:52
  To mají být ty "myšlenky"??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslenky hlubokeho retarda.

   Smazat
  2. On se mu z jeho zachrance vesmiru nejak vyklubal jen dalsi americkej ubohej zidovskej pohunek jako ti pred nim. Honolulu to nevidi jelikoz je slepejsi nez slepej.
   Zvraci tu svoje debility jako flasinetar na ktere mu ovsem kazdej zhluboka sere a tak sproste nadava, chudak.

   Smazat
  3. 1:01 nevtirej se cesky troubo zapecny

   Smazat
  4. 1:07 ty zmrde lokaji havlozmrda v nemeckem protektoratu zarvi hajl merkel a zase se nahrb a slapej
   Kape z tebe zavist zavidis Trumpa i to ze Honolulu na rozdil od tebe nevolnice smi Trumpa citovat
   Tebe by v havlozmrdove zavreli

   Smazat
 17. 0:40.. dekuji za "kompliment" ty PICO paviana ! Chybi ti posledni informace, zmrde !

  50 % toho, co jsi napsal mas spatne. Tak rychle zpet a zjisti co se deje. Kdyby jsi nebyl PRASE, tak bych ti to vysvetlil, aby jsi mohl rict, ze jsi to "vedel".
  Kdyz nebudes LINE prase, tak na to prijdes sam.
  A podepisuj se ty zmrde, at pozname, kdo je kdo mezi paviany.
  nick HONOLULU
  A ted dalsi hovado z vasi degenerovane perty ! Kde je ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zde je priklad ze inteligentni lide se uci z pisnen
   A havlozmrdi jen z bicovani a rozkopani cumaku

   Smazat
 18. Uvedomujete si vy HOVADA proticivilizacni, ze nekdo vas registruje, tak jako jste vy registrovali, ty nejlepsi v narode... Kdyby jste nemeli nasrano ve vasich tupych palicich, tak by jste vedeli, co to znamena pro vasi budoucnost..
  Az to prijde, tak si vzpomente na nicka honolulu, ktery se vali smichem na plazi.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo fajn, ja setez valim na plazi kde mam pro sebe kilometry nadherne plaze sam pro sebe, a nevytrubuju to do sveta.
   Bor Dan Beach Andaman sea Thailand, mrkni na google earth, to je plaz. Nikde nikdo, ne jak na posrany floride hlava na hlave a samej kubanec a portoriko a negri, tady je raj na zemi. Za hodinku se tam ritim, nazdar.

   Smazat
  2. 1:37 snazis se chlubit, trapaku?

   Smazat
 19. 0:58 ja sproste nadavam ? Uslo ti, KDO S TIM ZACINA ! Vy super hovnometnici, jste svetovy rekormani v nadavkach.
  Ale kdyz dostanete klavesnici, pres vase opici rypaky, tak narijkate.

  Stari ? Vole, jak vis kolik mi je let ? Kdyby jsi nebyl nevzdelany ZMRD, tak bych ti vysvetil, proc penziste jezdi na Floridu a co dela Florida penzistum.
  Protoze jsi smazka, tak to nemusis vedet. (Stejne chcipnes pristi rok na drogy !)
  Dalsi dobytek ! Kde je ? Nempohl by byt pro zmenu chytrejsi ?
  nick HONOLULU - me se to zde ted velmi libi, nemohli by jste mi poslat nekoho s mozkem vy degenerati !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nick HovnoLulu + Horni Dolni , jste zaplaceni lidi , takovy kreteni jako jste vy neprichazi na svet normalne!!!! To je proti prirode!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Lidi jezdi na Floridu ze maji REVMATISMUS a horko! jim dela dobre a jsou zdegenerovani! plus obchoduji s drogy !z Kolumbie. A ty se hodis asi do vseho!!!

   Smazat
  2. Vypada to ze na drogy chcipnes ty, kouris crack nebo si ho pichas? Nebo snad crystal meth? Povidej....zjevne mas vypalenej mozek, svedsi o tom tve vyblitky s kterymi nas tu kazdy den oblazujes

   Smazat
 20. Nejhorsi na vas - vy degenerati je to, ze nemate smysl pro ferovost ! Vy vzdy nekoho napadnete, ale potom se citite napadeni. Vy urazite a potom nesnesete urazky ! Jste zprosti jako dlazdici bez penez, ale nesnesete sprostarny.

  Vy nectete vse, ale pouze co vam vyhovuje ! Vy mate opravdu, (bez urazky) nasrano ve vasich degenerovanych palicich a zadny Cech, vam to nerekne do oci. Coz je skoda, nebot ztracite smysl pro realitu.

  Protoze moje informace, at uz byly ohledne Afriky ci Ameriky vam nici vase manipulativni pletichy, tak se sousteredite na me a nevite , ze jste napadli orla, vy smrduti potkani.
  Nejak ochabujete ! Zatim jste neposlali nic hodnotneho proti me, tak bezte do prdele, vy prizivnici na tele civilizace.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP - ten vas take sere vy dobytci ! My jdeme s nim, proti vam vy liberalni degenerati, vy drogama usmazeni polo-mozci.
  nick honolulu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prispevek hodny Einsteina.
   Teda nechodim sem casto, tak jednou za tyden ale je to zde horsi a horsi, diskuze nejsou diskuze ale jen sproste nadavani lidem opacneho mineni. Mate zde skoro vsichni uzavrene mysleni neschopne posudit prispevky druhych i kdyz s nimi nesouhasite.
   Je to hnus jak nekteri dovedou odporne a hnusne nadavat. Zvlast ti ze zamori, meli by jste se stydet.

   Smazat
  2. 2:30

   _________________________________________

   Zajímavý názor jihlavského čtenáře Britských listů:
   "Věkem patřím mezi střední generaci. Mám takové (ne)reálné přání. Za svého života se dožít toho,že nejvíce sledovaná média mezi Čechy budou právě takové Britské listy, Deník Referendum a A2larm,nebo jim podobné deníky, které je v budoucnu nahradí. Parlamentní listy a weby typu Nová republika, nebo Vlastenecké noviny časem budou okrajovým čtenářským zájmem malé skupiny Čechů.Jsem toho názoru,že to bude pozitivní signál. Něco se ve společnosti pohnulo k lepšímu a dá se na tom stavět. Reálná hrozba novodobého fašismu se tím stane minulostí."

   http://blisty.cz/#sthash.jnSi20Ch.dpuf"
   _________________________________________

   Smazat
  3. 2:30 kdyz je ti horko v kuchyni tak sem nelez

   Smazat
  4. 2:30 a tvuj utok na ty ze "zamori" je diskriminacni twk radsi drz hubu at te zase nezavrou

   Smazat
  5. 2:30 stydet by si se mel ty hovnonevolniku cesky

   Smazat
 21. 1:49 Ty jsi NEnapadl co rikame ! Ty jsi na nas nalepil nalepku ! Cimz jsi dokazal ze jsi OSEL !

  Ty jsi takovy blbec, jako ti co volaji, ze president je Hitler, ale nodokazi nic zvratit z toho co rika.

  Ty jsi typicke male hovno, ktere nevi cim na sebe upozornit, tak nalepkuje a nalepkuje a nalepkuje.....

  Nejsem doktor, nevim co to je revmatismus ! Drogy zeres TY, ty uvareny mozku.
  nick HONOLULU

  Ja se zacinam nudit. Nic hodnotneho parta degeneratu zatim neposlala , tak jdu zjbat demokraty na americke diskuzi. Koncim pozdravem - polibte mi trusnik, vy - poloopice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od ceskych menecenych havlonevolniku se vic nez par sprostych slov cekat neda

   Smazat
 22. 2:10...Horni Dolni, vim urcite, ze Supreme Court se prida na stranu presidenta. Ninth Circuit prestrelil pravomoc a porusil ustavu.

  Zde jde o zdrzovacku v nadeji , ze se neco semele na Ukrajine a presidentu se to vymkne z rukou.
  Je to pruhledna sabotaz presidentova usili. Za 14 dni si na to nikdo ani nevzpomene...

  Jsem rad, ze jsi zde. Na tu partu degeneratu, nestaci jeden normalne myslici...Nekdy premyslim ,co voni to tam zerou v tom Cesku, ze je to blby, jako opice na Limpopu ?
  Koncim pro dnesek.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ze si, vy dva buzeranti, nepovidate pres email?
   Tadey jen zasirate prostredi a nikdo o vas nestoji, dementi. Nebo demente? Dva v jednom. Schizophrenia? Mate to tezky, s tim se neda moc delat.

   Smazat
  2. Honolulu, ono je treba zbicovat 9 soud, tohke neni prvni prestrelek
   Je treba poslat trumpovi bic
   9 soud si moc levicove vyskakuje
   Ceskych nevolniku, no ti tu jsou pro smich

   Smazat
  3. 2:35 ty hlupaku, bez Honolulu by tu nebyla diskuze, ty jsi moc hloupy na diskuzi, ty havlojando

   Smazat
 23. 2:35... Kdyby jste o nas nestali, vy provincionalni TUPA HOVADA, tak by jste na nas nereagovali !
  Vy se nemuzete dockat, kdy se zde objevime a potom stojite ve fronte, pro nakopnuti do rektalu.... Vcetne tebe ty nedomrdku !

  Podivej se na navstevost ! Ta je vysoka protoze jsme osobnosti s rozledem a ty jsi papousek prizdisrac - jeden z millionu, ktere nikdo nevnima, nebot to co mas ve sve tupe palici je predzvykano tvym feudalni panstvem, ktere ti zakadi, zivot kdykoliv se mu zachce, aniz bys to poznal ty "Einteijne" !
  nick HONOLULU - a neotravuj ty dobytku, jsme na americke diskuzi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Typicka fizlovska hra , dobry fizl, spatny fizl Horni DOlni - Hvlolulu. Zadne debaty my ti ukazeme pendrekem. Psychopati fizlovsky.A hlavne mlatit lidi okolo sebe, kohokoliv , jakkoliv . Neni divu , ze te cerni v Jizna Africe nenavideli. Takovy psychopati. Proc jste emigrovali do Bohnic to meli blize!!!!

   Smazat
 24. 4:23... Oni me meli radi ty, IDIOTE a plakali, kdyz jsem rekl bye bye...
  Vy podradni kreteni, nedate ani ranu bez vymysleni vselijakych nastavb a fantazii, casto uplne detinskych.

  Vase kompexi menecennosti a nedokonalosti jsou
  opravnene ! Jste opravdu blbi.

  Afriky uz se brzy dockas v Praze ZMETKU ! Ta spadne jako Johannesburg. Ty tvoje theorie o Africe Ti zarucuji, ze chcipnes bolestne, pohozen na smetiste.
  Ty nevis NIC o Africe a vyrid tvemu uciteli, ze je hloupejsi nez ty.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 25. Prave v tuto dobu, kdyz si s vami nadavam vy kreteni BLBI, tak Trumpovi lide hromadne zatykaji illegalni immigranty, na 4 mistech v Americe.

  At ten HAJZL, 23:48, ktery vyprovokoval tuto hadku, vam rekne, kde a kolik jich bylo zatceno za posledni hodinu.
  Jak vidite, tak nas oblibeny president se nezalekne nejakych podplacenych soudcu... To je jen otazka casu, kdy budou zatceni i oni.

  Abych nebyl "kolovratek" tak at ten nedomrdek plny kritiky predlozi informace ! To se zase zasmeji ! Ma hovno a vi hovno a ted bude 3 hodiny tapat se slovnikem v ruce. A takove NEMEHLO sedi v mediich, protoze patri k "elite". (Jeho maminka rekla ANO na spravnem miste a idiot je u novin.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Honolulu nesnižujte se odpověďmi na ty hlášky idiotů, jim to dělá dobře, ignorujte je a přestane je to bavit, že jsou bez povšimnutí. My ostatní si velmi rádi každý den čteme Vaše zajímavé zprávy a myšlenky, které nám sdělujete, ty nám opravdu něco řeknou. Vytrvejte. Děkujeme.

   Smazat
  2. Pane HONOLULU, tady celá vesnice (asi Všechlapy u Nymburka?) dychtí po Vašich "myšlenkách" - tak se nesnižujte.

   Smazat
  3. 13:29 U nás v Prčicích sedíme celá ves každý den kolem počítače a napjatě čekáme, kdy už z honilulalana nějaká první zajímavá zpráva nebo myšlenka vypadne. To se pak všichni na oslavu toho zázraku zpijeme do němoty.

   Smazat
 26. pan Hovnolulu porad asi meri delku prirozeni cernym pratelum v Africe , kteri plakali kdyz je objizdel ze zadu (promin odjizdel).
  Pan Trump sebral nekolik lidi jako matku s ctyrmi detmi a vyvezl ji do mexika. Rekni mi , co bude Trump delat as 1.000.000 Mexicanu s bouchacky c New Yorku mu reknou , ze nikam nejdou?? a Soudci ze je chteji mit v USA a Bankeri??? Co bude delat ?? Nekecej nesmysli a vysvetli toco bude delat rekni kolik Vam plati to je tobe a Horni Dolnimu??

  OdpovědětSmazat
 27. 4:23
  Přiznej si to, Jandovo degeneráte, na Honolulu prostě nemáš, ani jeden z jeho argumentů nejsi schopný vyvrátit, v pr..li jsi byl, ho.no jsi tam viděl a rozhled máš asi tak velký, jako je otevřená dvojstránka MfD. A vtip ti taky chybí. Prostě Janda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:22 Máte pravdu, argumenty Honolulu nejde vyvrátit, protože žádné neuvádí. Jeho příspěvky se skládají z nářků, jak je mazán (což mazáno kupodivu není), z nadávek a samochvály. Žádné informace ani argumenty v jeho příspěvcích nevidím. A příspěvky HorníhoDolního lze popsat jen citoslovci: prd - prd - prrrd - bleééé.

   Smazat
 28. 2:35
  Jandovo dutá hlavo, "tady jen zasirate prostredi a nikdo o vas nestoji, dementi.". Naopak, omezenče, každý příspěvek Honolulu je tady osvěžení, oproti tvým výblitkům odpovídajícím tvému intelektu, loser. Go on Honolulu!!!

  OdpovědětSmazat
 29. Kazdy jeho prispevek je dobry k smichu, ja se valim nad jeho prostoduchosti a naivitou. Ten clovek je starik ale veri na santaklause. Veri ze sionista Trump spasi svet a nastane vek Utopie, co nastane a velmi brzy bude desnej krach na stock market proti kteremu byl velka hospodarska krize prochazkou v ruzove zahrade. Dow je na rekordu a zatim to vzdy znamenalo krach, zvlast kolem voleb na presidenta SS. Jarmulkari si tam Trumpa dosadili sami jako useful idiota ktery odsere nasledky jimi zinscenovaneho krachu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krach mozna bude. Klientelsky kapitalismus je zlo. Amerikou by takovy krach zacloumal zle, zvysila by se intenzita uz ted jdouci obcanske valky. Ale satelity satelitu, teda cesky protektorat nemecka, s nim by to zacvicilo tak ze se mi o tom an nechce premyslet

   Smazat
  2. 10:10 ty jsi jasnovidec? Opravdu veris tvymu proroctvi? Tolik ze by si se vsadil? To zas ne, co, zbabely smrade

   Smazat
  3. 11:41 On ten Dow jde nahoru aby mohl brzy spektakularne krachnout, blbecci kupuji zidaci se raduji.
   Poslechni si zakladatele Quantum Funds Jimma Rodgerse jestli trochu rozumis cachram na wall street, ale asi ne jinak bys nezpival radosti ze Dow je na rekordu. Dalsi expert Mark Faber veli: prodat a zmizet!!
   Dalsi ekonomik Anrew Smithers: us market je 80% preceneny. 
   James Dale Davidson, ktery presne predpovedel krachy 1999 a 2007 vola sell, sell.
   Toto jsou,lide kteri znaji wheeling dealing lepe nez kdokoliv jinej, cili jasat nad stoupajicim Dow je naivita.
   Ja se klidne vsadim ale ne s potratem poulicni kurvy a ozrale smazky jako jsi ty smrade

   Smazat
 30. Honolulu je laskavy a odvazny a hodny clovek ktery sleduje ruzna media vcetne radia a o to co zjisti s tim se s nami podeli
  Ja bych to sam nezjistil a nenasel, a nemam schopnost ani naladu ani trpelivost se probirat zpravama a delat hloupym cechum vycucy
  Ja bych se na to vykaslal
  Libat boty byste meli Honolulovi ze vas informuje

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja bych se na vas cesky nevolniky vysral, trumpa citovat nesmite, LePenova rekla jen cast toho co Trump a v evropice ji hnali pred soud. Totez Wilders nebo jak se jmenuje v Nizozemi
   Evropa je hitleristicka tyranie pod Brusli a hitkerou merklovou
   Cesko je havlovsky nevolnicky protektorat nemecka
   Havlovci stydte se

   Smazat
  2. A TRUMP UZASNY vraci uder za ten hnusny podraz od 9 soudu

   A Vasiku, nerozdelovat spojence, Putina od Trumpa
   Proti globalisticke prisere se mus spojit Rusko a Amerika
   Kapisto?

   Smazat
  3. CESKONEVOLNICI NELEST NA DISKUZE O TRUMPOVI
   zvante si o stropnickym, havlovi atd
   Na nevolnickym nemeckoprotektoralnim hnoji

   Smazat
 31. Ze se chysta kampan od ilegalu blokovat soudy
  Tak to muze eskalovat az pozavirani aktivistu a nejich pravniku
  A nebude to zadna skoda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trpis samomluvou, smrduta smazko? Prej se to da lecit ale jen u inteligentnich lidi, na debily lecba nezabira. Mas smulu ohnily ude.

   Smazat
 32. 12:24... T.j. ono ! Jde nahoru a jde dolu (DOW) a kdyz neprodas vcas, tak skoncis spatne, kdyz prodas pred vyrovnanim, tak mas penize zdarma. T.j. strategicka hra, ktera privadi mnohe z oslu k zoufalstvi.
  Kdyby to byla uplne spatna hra, tak by tam nikdo nebyl.
  Jenze tam, je stale preplneno !
  DOW je indikatorem optimismu ci pesimismu v zemi.
  Samozrejme, ze to krachne a prijde k adaptaci a bude to svedeno na Trumpa, ale kdyz vis, kdy to krachne, tak Te to nemusi tankovat.

  10:10... Jsem k smichu a mam se z toho dobre. Ty "nejsi" k smichu a nemas z toho nic.
  Jeste neco ty ZMETKU ! Nemuzes rikat , ze Trump je dosazen Zidy, kdyz jich 75 % volilo proti nemu a nemuzes rikat, ze Zionisty, kdyz jim rozbil NWO.
  Mas v tom gulas, a odporujes sam sobe. Hlavne, ze kecas nepodlozene theorie. Vazna debata s vami vubec neni mozna na vetsinu themat.

  6:19.. Places nad matkou se 4 cernymi detmi ? Ja zase placi nad beloskou s jejimi detmi, ktera musi zit s tou co ma 4 cerne deti.
  Neznas vztahy ruznych ras k sobe a nevis co se deje v Americe. Meles fraze z doby Brezneva !
  Jsi DOBROSER !

  "Oni by s bouchackama odmitli jit" ? To by bylo mnoho radosti v radach policie. Krome toho oni jsou povetsine v L.A. a ne v New Yorku.
  Vy nemate tu nejmensi predstavu o svete.
  Vy jste predurceni k zaniku !
  Jdu se hadat jinam.
  nick HONOLULU - Znic je vsechny Horni Dolni ! Ty na ne platis lepe nez ja. Umis jim mistrne nakopnou, jejich menecennou zadel.
  (Presidennt je v Palm Beach. Je zde neobycejne pekne v tuto dobu. Je teplo, ale nejsou letni vedra.
  Turistu je zde plno. Chodi po plazich a lezi u bazenu.
  Budes-li se nekdy stehovat sem, doporujuji jihozapad Floridy, vice nez jihovychod, tam je blazinec pro mlade lidi.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty to vis kdy to krachne? Ty jsi panbuh? Vis kulovy hovno a jen se tady naparujes a na floride plne negru a kubancu a jine hnede verbeze vybiras popelnice. Kdybys vedel kdy to krachne tak jsi vydelal na predeslych dvou krachach miliardy.
   A to vis ze ten tvuj zachrance vesmiru posila na ruske hranice tisice vojaku stovky kusu vojenske techniky, helikoptery, tanky a jine obrnene svinstvo? To je mirumilovny president? Proti tomu sam blafal v jeho volebnich programech a skutecnost je pravy opak.
   Welcome the new boss, same as the old boss.

   Smazat
 33. 14:34... Ano, ja vedel kdy to krachne a vydelal jsem na tom, ale ne milliardy. A ted znovu vim, kdy to krachne a kdy uteci.
  A znovu na tom vydelam ! Protoze mam logiku a pozorovaci talent na rozdil od tebe - TY SPROSTE PRASE !

  President Trump NEPOSLAL na ruske hranice ani jednoho vojaka. Oni tam byli pred jeho nastupem do uradu.

  O Floride take nic nevis - jsi blbej na zemepis !
  Zije zde aristokracie Ameriky a Evropy.

  Ty naopak zde zit nemuzes, nebot jsi primitivni PICUS, co nema ani na koupe stanu a spaciho pytle.

  Nemehlo blby primitivni, President Bush ma barak 10 mil ode me a president Trump sem jezdi kazdy vikend..Oni to "nemohou vydrzet" bez cernochu a Kubancu. Jsi opravdu zmrd prvni tridy se vzdelanim retarda z pomocne skoly.

  Jeste ti neco reknu ty DOBYTKU. At se cokoliv v budoucnosti stane, tak je to porad lepsi nez to, co jste chystali na svet VY - VY hnoji.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vis kulovy hovno a jen si tu honis saska, nejsi Rothschild ani Rockefeller kteri jsou,jedini co vedi kdy to krachne, jsi jen ubohej vyjidac popelnic na zasrany floride, jeden z obtizne haveti co obtezuje turisty zebrotou.

   Smazat
  2. Zajiste Bus si koupil barak 10 mil od tebe aby mel k tobe bliz a Trum tam ma sidlo aby te mohl cast navstevovat.
   Jsi smesnej trapak zijici z potravinovejch listku a vybirani popelnic a zebrotou.

   Smazat
 34. 20:02 & 22:32... Bez do prdele primitive, ty sondujes informaze z marketu.. Zjisti si je sam !
  Bush zde nema barak, protoze chce byt vedle me ! On je zde protoze ma rad Floridu..Tvoje predstavy o popenici jsou stejne nastavby jako o vsem jinem ! To kdy padne market odhadnu predem na rozdil od tebe - ty ani nepoznas, kdy jsi spadl do mocuvky.
  Jsi blby, a je to z tebe citit na dalku, tak zmiz ty obuty vykale !
  nick HONOLULU - A uz nic nepis, nemohu ti odpovedet, jsem na diskuzi nahore.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mas praci vybirat popelnice aby ses nazral, odpade. Vis hovno, kdybys vedel jak se bude pohybovat stock market tak jsi bohatsi nez Rothschild, uboha smazko, VIS HOOOOVNOOOO, debile. Jen se tu naparujes senilni stariku, co mozek uz vyhniva, heh? Alzheimer na postupu? Neda se s tim nic delat......chcipnes nekde pod mostem zavsivenej a zesranej.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.