Reklama

sobota 4. února 2017

P.C.Roberts: Samu sebe posadila levice do popelnice


5. 2. 2017   PaulCraigRoberts
V čase, kdy se západní svět zoufale poohlíží po hlasech, které by byly alternativou k hlasům neoliberálů, neokonzervativců, presstitutek a Trumpových deregulátorů, nejsou tyto hlasy, bohužel, k mání. Stalo se tak proto, že západní levice se zbláznila. Její hlasy mířící proti Trumpovi, jsou totiž tak pokrytecké, že spíš než Trumpa zasahují ty, kteří ty hlasy vyřkli.


Sharon Kelly McBride, hovořící za Lidská práva především (Human Rights First), mi poslala mail, ve kterém mi sděluje, že Trump se svým zákonem proti imigraci muslimů do USA postavil na špatnou stranu „amerických ideálů.“

Mám k paní McBride, bojovnici za Human Rights First, tuto otázku: Kde jste byla vy a kde byla vaše organizace, když režimy Bushe ml. Cheyneyho a Obamy zabíjely, mrzačily a vyháněly z domovů muslimy v sedmi zemích v průběhu čtyř posledních prezidentských období?

Proč je ou kej vraždit miliony lidí, ničit jejich domovy a vesnice a vybombardovávat jejich města – pokud ovšem tohle všechno neprovádí zrovna Trump?

Oč Human Rights First vlastně jde? Jde jí skutečně o prosazování lidských práv, anebo se spíš chápe příležitosti prostituovat v naději darů od Sorosových neziskovek, izraelské lobby či vládnoucího jednoho procenta?

Peníze hovoří, a alternativní hlasy potřebují peníze k tomu, aby mohly též hovořit. A jelikož tolika Američanům je kvalita informací, jež se k nim dostává, víceméně lhostejná, rozhodly se tyto alternativní hlasy podporovat tu stranu, kde ty peníze jsou. Čímž se ovšem změnily z informací na desinformace, vysvětlující všechny záležitosti tak, aby prospívaly vládnoucí oligarchii.

Je toto pozice, o kterou paní McBride jde?

Přejděme k webu Truthout (Tvrdě za pravdou), která názory Human Rights First tlumočí.

Ten web prohlašuje, že Trump tím, že upírá muslimům možnost do USA imigrovat, je démonizuje.

Kde byla Truthout minulých 16 let? Nevšimla si snad, že Bush ml. Řekl: „Musíme muslimy zabít dřív, než oni přijdou sem k nám!“ A nevšiml si Truthout, že on to nejen řekl, ale že on ty muslimy skutečně zabíjel?

Jak zkorumpovaný musí tedy web Truthout být, když prohlašuje, že muslimy démonizuje Trump?

Trump neřekl, že chce muslimy zabíjet. On řekl, že jestliže masy lidí, které jsme vytrhli z jejich domovů a jejichž rodinné příslušníky jsme zabili, by si mohli přát nám tohle vrátit. Že když jsme z muslimů udělali naše přirozené nepřátele, nedává smysl, abychom je teď k sobě zvali.

Tak mluví zdravý rozum. Ale pomatená levice to nazývá rasismem.

Co se stane se zemí, jejíž alternativní hlas je ještě stupidnější a ještě korupčnější, než hlas vládní?

Překlad: Lubomír Man

12 komentářů :

 1. Co dodat?

  Snad jen to, že žádné takové a podobné problémy a situace u nás doma vůbec nechci řešit.

  A proto podporuji návrh SPD TOMIO OKAMURA na zákaz propagace sharie a dzihadu v ČR.
  Obě tyto součásti islámu jsou v nepopiratelném rozporu s evropským pojetím demokracie a lidských práv a tímto lze prakticky zakázat celý islám.

  Pojďme o tom sami rozhodnout v referendu;)

  Volme SPD TOMIO OKAMURA ;)

  OdpovědětSmazat
 2. Kdyz dva delaji totez, neni to vzdycky totez, ze?
  Ale Trump uz zacina zabijet muslimy v Yemenu kam poslal tym NAVY SEALS 6 kteri zabili nekolik civilistu vcetne zen a deti a znicili jejich vesnici.
  Jeden z tymu byl zabit a Osprey letoun za 75 milionu $ byl znicen. Utok byl kompletne zfusovanej a zesmesnil slavne Navy Seals kteri museli zavolat o vzdusneou podporu aby mohli zdrhnout.
  Prvni krev na Trumpovych rukach.

  OdpovědětSmazat
 3. Hm, tak Trumpa viažu nejaké dohody so Saudmi, podpísané dávno... Zrejme bude treba nejaké rozhovory, ale to správne riešenie by len viedlo k vyhnaniu Saudov...
  To nie je otázka na tento týždeň. Okrem toho sa vie, že Pentagon nie je celkom v moci Trumpa...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump je Commander in chief, cili vrchni velitel ozbrojenych sil kam patri i Pentagon. Je zodpovedny za to co jeho armada provadi po svete.

   Smazat
 4. Trump považuje multilaterální spolupráci za chabou strategii pro losery. Chce bilaterální dohody, v nichž by byl vítězem. To vyvolá darwinovský boj o přežití, kdy se každý stát bude snažit prosadit jen své vlastní zájmy a odmítne kompromisy, které předtím držely svět pohromadě.
  Je to děsivá vize. Mnoho lidí na levici se stavělo kriticky k poválečné světové architektuře, jíž příliš silně dominovaly USA a příliš byla nakloněná ve prospěch bohatých a mocných. Teď když však vidí, jak Trump a jeho spojenci ničí OSN, EU a mnoho dalšího, začínají měnit své postoje. Jejich slovy - začíná se jim "rozjasňovat"!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opak je pravdou. Mnohem lepší je spolupráce nezávislých států, stejně jako mnohem lépe funguje společenství svobodných lidí než když si jeden ze všech ostatních udělá otroky. Právě přetahovaná mezi státy povede k vyvažování a stabilitě.

   Praxe ukázala, že lidská společnost se na základě bezmezné podřízenosti řídit nedá, potřebujeme iniciativu a tvořivý život všech, kteří si ho budou organizovat podle své vůle (ve svých státech). Stále, ale ještě existuje mnoho morálně a tvořivě slabých jedinců, kteří se snaží získat prostředky na požitky vlichocením se vládnoucí mafii, jako například anonym 8:39.

   Smazat
  2. Souhlas s 9:24. Je třeba ale vždy hlídat usurpatory moci a hegemona jemuž se jedná o bezpracný zisk, stejně tak jako velkokapitalisty /kteří žijí z práce nemajetných lidí/ je třeba poslat k ledu.

   Smazat
  3. 92:24 - nesmysl! Nepochopení textu. Trump nebude jednat s nějakými šašky jako rovný s rovným! Ale s pozice moci! Jako silný kluk ve třídě s třídním outisiderem! Kdežto do té doby šlo o to, že jednal jako člen kolektivu,kde si jsou všichni rovnoprávní a navzájem si ručí. Takže třeba kdyby buzeroval jednoho, ostatní se za něj vezmou ... a to v novém pořádku už nebude! Vše se odehraje podle vůle silných! těch co mají ten správný klacek v ruce. Bude čas zbrojit! A to vodserou i naši důchodci a chudé samoživitelky, či nemocní. Budou muset chcípnout, a by my zdraví a silní mohli žít a udržet ten klacek v pazourech ...

   Smazat
  4. 19:59 klacek ti prd pomuze proti atomovce
   Opustit mesta
   Opustit mesta
   Opustit mesta

   Smazat
  5. 19:59 zdravi se rychle vytrati po zasahu blbou trigramovou kulkou

   Smazat
 5. A za zlociny havlismu by mel Trump vlitnout na Cesko

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.