Reklama

pátek 3. února 2017

P.C.Roberts: Většina Američanů oficiální verzi o 11. září nevěří

3. 2. 2017    PaulCraigRoberts
Jak se uvádí v nové studii H.MacLeoda, oficiální verzi o 11. září jeden ze dvou dotázaných amerických občanů pochybuje. 46% z nich má podezření, že budova č. 7 Světového obchodního centra (WTC) se poroučela k zemi následkem řízené demolice. Uvedený výzkum, provedený organizací YouGov.America, ohlašuje, že po zhlédnutí videa o zřícení budovy č. 7 WTC, 46% dotázaných, to je zhruba každý druhý, vyjádřil názor, že se budova č.7 zřítila do svého půdorysu následkem řízené demolice.


Z výzkumu dále vyplynulo:

o 38% Američanů o pravdivosti oficiální verze pochybuje. Z toho 10% jí nevěří vůbec a 12% si s její pravdivosti nejsou jistí.

o 46% Američanů nevěří, že třetí budova WTC (budova č. 7), se taktéž zřítila 11. září. A jen 19 % z těch, kdo to vědí, věděli, že šlo o budovu č. 7.

Po shlédnutí videa, které zřícení budovy č. 7 zachycuje, byla vyjádření respondentů následující:

o 46% dotázaných si je buď jisto, či má podezření, že se budova zřítila následkem řízené demolice, zatímco 28% si je buď jisto či má podezření, že zřícení budovy způsobil požár. 27% respondentů pak odpovědělo, že nemají na věc názor.

O 41% dotázaných se vyslovilo pro nové vyšetření pádu budovy č. 7, zatímco 21% bylo proti.

„Hlasování tedy dokazuje to, co jsme už věděli“, řekl k výzkumu Richard Cage, zakladatel organizace Architekti a inženýři pro pravdu o 11. září. „Většina lidí, která viděla pád budovy č. 7, má problém uvěřit tomu, že padla následkem požáru. Prostě to na přirozené zřícení nevypadá. A to hlavně proto, že všechny sloupy, o které se budova opírala, jako by v okamžiku zmizely, takže se budova pěkně symetricky a volným pádem složila k zemi. A i dalších důkazů pro řízenou demolici je nespočet. A čím více lidí je o budově č. 7 informováno, tím více jich žádá nové vyšetření celého případu.“

Kampaň nazvaná ReThink 9/11 žádá nové vyšetření nejen pádu budovy č. 7 WTC, ale i pádu dvojčat WTC(Twin Towers), do kterých, na rozdíl od budovy č. 7, narazila letadla, a organizace YouGov.Amerca už od tisíců dobrovolných dárců sebrala 225 000 dolarů na prosazení tohoto šetření.

Překlad: Lubomír Man

38 komentářů :

 1. Já nepochybuji o inteligenci obyvatel USA, ale divím se jejímu tak výraznému zvýšení tak náhle,směji se.

  OdpovědětSmazat
 2. Uznání viny ze strany USA bohužel nikdy nebude připadat v úvahu :(

  Znamenalo by to bilonové reparace rozbombardovaným zemím a milionům pozůstalých po obětech americké agrese :(

  Takze se to bohužel nikdy nestane :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud bude USA existovat, žádné reparace nebudou. Teoreticky možná omluva za velmi dlouhou dobu, ale spíš ani to ne. USA asi nikdy nepřiznají, že by mohly mít na 11/9 sebemenší podíl. Nedovolí si to ani Trump, ani nikdo jiný minimálně po 100 let. Naprosto by to rozbouralo jejich pověst, už tak dost špatnou pro spoustu podvodů. TnT

   Smazat
  2. Vy jste fakt ale fanatik,směji se, vážně, Vás nenapadlo,že ten útok provedli muslimové a nebo třeba doslova nějaký "nejmenovaný" islámský stát ale USA o tom věděly a dokonce ho ještě podpořily aby měly oprávnění drtivě válečně zasáhnout hluboko v Asii proti Al-Káidě a její líhni-největší a státní základně (Afghánistán-Taliban)?

   Smazat
  3. TnT,to samé, Vy nevidíte pro mouchu před očima.

   Smazat
  4. 0:19 jdi si lecit cukani "smeji se"

   Smazat
  5. hloupě.

   Smazat
  6. 3:02 zapomel si cukani "smeji se"

   Smazat
 3. Věř a víra tvá tě uzdraví?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:25 má samozřejmě pravdu, Amíci to pro sichr nejraději dělají v zastoupení. Ale stejně se nejvíc těším až na ně praskne, až bude čas, to že nebyli na měsíci, ta kolosální ostuda. Možná že už to nebude zas tak dlouho trvat.

   Smazat
 4. vsak on uz jim to trump ukaze jak to bylo.nejprve vsak rozpouta strasnou valku s iranem.hail hail pryc s tim iranem bombardovat bombardovat.na cinu si netroufne.trump dobrodej prvni VELIKY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a to uz bude z havloceska mastnej flek

   Smazat
  2. horní kde si chrapal ty ožrala onuce? Hovade od Blbštěku ty jses vul

   Smazat
 5. většina obyvatel České republiky nevěří a nikdy nevěřila vládnoucí oligarchii, ať zleva či zprava. Stejně tak nevěří současné vládě, justici a policii.
  A nic k smíchu na tom rozhodně není

  OdpovědětSmazat
 6. TRUMP veliky ZID absolutni, lize boty natanjahuovi a skaka jeste drive nez on zasteka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano zacina mi lezt na nervy pan donald zrusil dotaci penez pro palestinu co vydal onana paktuje se s netanyahu podporil dalsi zlodejny uzemi a vystavbu osad v lsaaclandu ted naopak vcera zmirnil sankce vuci rusku dnes to zrusili dokud pry nevrati krym ukrajine toz som volako zmeteny
   chef

   Smazat
 7. ja si myslim ze se konvertuju na zida.krvava madla bude muslim.je dobre se udelat zidem.zid se nazval narodem vyvolenym a ma pravdu.uz si podmanil prez pul sveta,ja rad budu zidem.zidum to mysli lip nez ostatnim.jee ja budu rad zidem.AT ZIJI ZIDI AT ZIJE DONALD TRUMP

  OdpovědětSmazat
 8. Úvodní a první publikace od známého experta, určená těm, kdo mají alespoň trochu zdravého selského rozumu.

  https://www.kosmas.cz/knihy/125027/velky-podvod/

  OdpovědětSmazat
 9. Už jenom to, že si myšlenku této konspirační teorie připouští tak velké procento lidí, není tou nejlepší vizitkou minulých vlád. Vzpomínám si na dobu socialismu, kdy byla nedůvěra obyvatel k oficiální "pravdě" srovnatelná. A nakonec to vedlo k pádu režimu. Uvidíme, co se z toho jednou vyklube v USA. A konec konců i u nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příliš mnoho náhod. Konspirační teorii nepřipouštím. Dvě letadla a tři budovy?! I kdyby byla pravda, že ta třetí vyhořela, zůstal by skelet stát. Jakkoliv nemám důvod hájit americké stavitele, nedomnívám se, že by postavili tak blbý panelák, který jim spadne po požáru. Mimochodem jeďte se podívat do Chanova. Tam kompletně vyhořelé paneláky snad ještě stojí dodnes.

   Smazat
 10. Věří, nevěří. To je přece zcela vedlejší. Důležitá je pravda, kterou si odhlasují elity, kterou pak sdělují svým poddaným prostřednictvím masmédií tak dlouho, až ten brainwashing zabere na většinu. Proto jsou tak důležití Chovancovi chovanci s rodinou Romancovových (mimochodem právě tato rodina krásně ilustruje provázanost státní správy a masmédií), aby se postarali o tu správnou pravdu a aby český národ věřil oficiální verzi 9/11 daleko vyšším procentem než Američané.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, hlasování nic nedokazuje, dokazují fakta. A není-li vůle zkoumat fakta, pravda se nenajde. T

   Smazat
  2. Jestlize normalni a obycejny obcan v USA dnes VUBEC NECEMU VERI , tak je nenormalni...
   To plati o vsech...

   Smazat
 11. Spousta idiotů věří taky na chemtrails, že Amíci nebyli na Měsíci a podobným kokotinám. No a? Svědčí to jen o jejich idiocii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikoli, svědčí to o naprosté nedůvěře k vládám a médiím. Nepleťte si idiocii s nedůvěrou. Příklad: vy jste zjevně důvěřivý, oni jsou po všech zkušenostech nedůvěřiví.

   Smazat
 12. jen toliko wtc 1 i 2 mel v pronajmu realitni magnat a businessman larry silverstein a wtc 7 vlastnil!!! nekolik mesicu pred 9/11 pojistil tyto budovy a pak obdrzel tento zidko 4.5 miliardy!!!
  na google si to muzete najit je to vetsinou v inglish
  cau chef

  OdpovědětSmazat
 13. Když dvojčata padla, měl jsem k dispozici:
  - dostatek času, coby už důchodce,
  - desítky let práce v základním výzkumu v oblasti kovových materiálů (žárupevných slitin),
  - podobně v aplikovaném výzkumu ve strojírenství,
  - podobně ve stavebnictví (stavební fyzika, energetika budov).

  Takto připraven jsem si analyzoval ihned po pádu, po dobu 3 týdnů, co se stalo. S využitím spousty čerstvých videí a pouze informací o struktuře budov, pri ignorování všech dalších zpráv z médií.

  Zavěr složité práce byl jednoduchý. Obě věže nemohly spadnout vlivem nárazu letadel a všechny tři budovy nemohly spadnout vlivem požáru.
  (A to jsem se zoufale snažil spočítat i to, jak k pádu věží mohly přispět výbuchy prachu z nábytku a vybavení při prudkých destrukcích stropů.)

  Od té doby už jenom žasnu nad tím, jak je naše "vyspělá" společnost bezmocná proti lžím a zločinům. Za komunizmu bylo něco takového možné jen v oblastech ideologie, politiky. V oblastech vedy, techniky nikoliv. Byl dostatek nezávislých odborníků ve výzkumu, ve školác, i v průmyslu. Naprostou většinu z nich pak pohltil všude prostupující vliv soukromého podnikání, byznysu, peněz. Dnes už bezpečně nezávislí odborníci prakticky téměř neexistují. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi si provedl analýzu ty troubo? Tohle je analýza:
   Zdeněk Bažant, profesor stavebního a strojního inženýrství a materiálových věd

   http://www.civil.northwestern.edu/people/bazant/PDFs/Papers/D25%20WTC%20Discussions%20Replies.pdf

   Smazat
  2. Nevím, proč nadáváš do trubek, když Bažant píše stejné závěry?!

   Smazat
  3. 11:41
   Ale prosimtě...

   Smazat
  4. 11.20
   ty jsi zralý na šestou prioritu.a ne jednou.

   Smazat
  5. 11:20 havlotrol a umet cist?

   Smazat
  6. 11:20 - mnoho daleko lepších profesorů udělalo závěry hovořící o porušení fyzikálních zákonů! Tu pár z nich - https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/414005-fyzici-zpochybnuji-vysetrovani-padu-dvojcat-z-11-zari.html

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.