Reklama

sobota 4. února 2017

P.C.Roberts: Že Trump práskl Turnbullovi telefonem je kachna4. 2. 2017    zdroj                          
Po celém světě se rozšířila zpráva, že prezident Trump se v telefonickém rozhovoru s australským premiérem Turnbullem přestal ovládat a nakonec mu práskl telefonem. Bezpáteřní pitomci ze CNN to do nekonečna opakují jako fakt, a dokonce i David Stockman, stojící inteligenčně o několik pater výš než CNN, se domnívá, že tomu tak bylo. Ale australský premiér k tomu prohlašuje: „Není to pravda. Náš rozhovor skončil ve zdvořilém duchu. Na celé věci mě mrzí jen to, že aby se lež o prásknutí telefonem vyvrátila, bylo nutno zveřejnit všechny detaily našeho rozhovoru.“ Zde je celé Turnbullovo vyjádření k věci na BBC:  www.bbc.com/38842289
Překlad: Lubomír Man

221 komentářů :

 1. A proč ho mrzelo, že "bylo nutno zveřejnit všechny detaily našeho rozhovoru"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tebe spíš mrzí, že vyvrátil LEŽ a stupidní otázka je odvádění pozornosti. Bože, bože, do čeho jsi to dal duši.

   Smazat
  2. 14:46
   Nemrzí, naopak je dobře, že lžou i druzí, nejenom Trump.

   Smazat
  3. Proč by ho to mělo mrzet? Ale je to trapný. Inteligentním lidem snad z celého světa už vadí ta mediální žumpa. Vás by bavil soused, který vás po hospodách pomlouvá, a lže? Abyste musel neustále vyvracet nějaké sprosté pomluvy a lži? Asi byste si na něj počkal, a dal mu nějakou do drbáku -ne? Nebo aby pomlouval vaši ženu, vaše děti, de facto by ale lhal a žvanil nepravdivosti, jen ve snaze vás pošpinit. Co předvádějí media je přece hnus - ne? Účelově a vědomě rozeštvávat lidi mezi sebou navzájem, politiky mezi sebou navzájem - tak nakonec kdyby přece jen vypukla válka, bude to zásluhou mediálních kurev, kterým nedokáže nikdo zavřít tlamu? Ano, kurvy musejí poslouchat svoje pasáky, na kterých jsou existenčně závislí, a novináře a komentátory a všechnu tuhle břečku pasou jejich majitelé, kteří rozhodně nevzešli z lidu a nebudou pro lid. A je zase pasou jiné kurvy s vyšším levelem, kteří potřebují národy a politiky rozesrané, aby otázka možné války byla jen otázkou několika dnů či hodin. Pasák potřebuje pošpinit Trumpa a jeho novinářské kurvy hned sesmolí článek. Kdyby tohle začalo být trestné i na mezinárodní úrovni, a padaly by za to sankce a hodně mastné pokuty, však oni by si to rozmysleli. Že by Trump byl praštil s telefonem zkrátka není pravda, druhý účastník hovoru ale musí zveřejnit o čem se bavili - no co je toto za hnus? A proč něco takového ty hnusné kurvy napsaly - kdo si to objednává a platí? A proč lidi pořád a pořád mediím věří - to je jako neustále nalétávat podvodníkům! Proč si úplně nad vším neřeknou - vždyť je to jen článek, a asi nějaká účelová lež? Proč ty nasraný diskuze k pomluvám a lžím? Je to směšné. Media zasluhují úplný občanský bojkot, aby se jim dalo jasně najevo, zač je považujeme.

   Smazat
  4. 16:08
   O čem byste si pak takhle sáhodlouze povídali?

   Smazat
  5. Nemuseli bychom si verbálně anonymně povídat vůbec. A byli bychom v pohodě, duševně zdrávi a šťastni. Měli bychom celou řadu jiných aktivit než dřepět denně u počítačů a zabývat se těmi slinty. Jako tomu bylo tenkrát - dávno - kdy ještě život stál jenom za hovno.Kvalifikovat mediální hnus - na to pár slov nestačí. Vyplivnout urážku a nadávku, tam to stačí, ale to není můj styl. A jestli se ti mých pár vět zdá být sáhodlouhých, nečti to, a jdi raději někam pařit. Je sobota. Čus.

   Smazat
  6. 16:30 tak sem nelez, to si neumis porucit?

   Smazat
  7. Hele Horní trubče - nech si to poučování pro méďu Béďu a na mně se už konečně vyser ty otrapo. Co si o sobě myslíš? Když vlezeš k počítači a do diskuzí začneš vpisovat ty tvoje krátký a sprostý štěky? Tomu říkáš solidní diskuze? Proč "sem" lezeš ty? Já tady můžu lézt kam chci, a kdy chci, jsem tady doma na rozdíl od tebe. Ty jsi jen prasečí vetřelec, nikdo tě sem nezve ani nechce. Vlez mi na záda otrapo.

   Smazat
  8. Vo co de Roberts ? De vo zivot ? nejde ! Tak jde vo hovno !

   Smazat
  9. Jde o to, že média pořádají kolový hon na Trumpa, protože jim šláp do jejich prolhaných báboviček. O to jde. U nás se mediální prostituti také kroutí a čučí, odkud nabrat vítr do svých kolaborantských plachet.

   Smazat
 2. Není problém zjistit , kdo tu zprávu uveřejnil první a exemplárně potrestat , třeba 25 ran bičem !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 25 ran bičem? To je málo - kulku do týla! Aby to začalo fungovat a nebe se zase vyčistilo. Už ve středověku byla za pomluvy a intriky smrt, protože v celé řadě případů pomluvy zapříčinily i vážné tragedie. Měli bychom se k těmto represím začátkem třetího tisíciletí vrátit.

   Smazat
 3. Tonoucí se i stébla chytá, natož naši pravdoláskařští dobroserové. Každá kachna je jim dobrá, je vidět, že už jim opravdu hoří koudel u zadku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdežto Trumpovi už hoří v zadku.

   Smazat
  2. Trumpovi může hořet v zadku akorát tak Zemanova startka....

   Smazat
  3. Kdo je tento blbeček 15.47 - starej dementní dědek, nebo blbeček, kterýmu ještě teče mlíko po bradě a cpe se mezi dospěláky? Čum si do tabletu trapáku a sklapni ty blboviny. Zajdi si někam na pařbu a vyser se na Trumpa.

   Smazat
  4. Víte blbeček nebo starej dement, ono to vyjde na stejno. Už Werich říkal: Mládí není žádná zásluha, každej starej blbec, byl blbec mladej. Já dodávám, ne každej mladej blbec, bude blbcem starým.

   Smazat
 4. 15:47
  A tobě koudel v palici!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, ten v hlavě nemá ani tu koudel.

   Smazat
 5. Ruští soudruzi, jděte doprdele!¨
  http://zpravy.idnes.cz/usa-osn-haleyova-rusko-ukrajina-krym-sankce-fz3-/zahranicni.aspx?c=A170203_070557_zahranicni_fka
  Váš Donald

  Iránští soudruzi, táhněte tamtéž
  http://zpravy.idnes.cz/iran-trump-raketa-test-0b5-/zahranicni.aspx?c=A170203_153715_zahranicni_aha
  Taky Donald

  Severokorejci, vy šulci, moc si nevyskakujte
  http://zpravy.idnes.cz/mattis-kldr-jaderny-utok-odveta-dnt-/zahranicni.aspx?c=A170203_060500_zahranicni_jj

  Komouši, jděte do prdele
  https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/428426-trumpovi-vadi-zakon-regulujici-wall-street-necha-ho-prezkoumat.html

  O Číně dnes nic. Snad zítra.


  To je ale legrace. Škoda že nevidím dnešní protažené rypáky těch místních pablbů co z Trumpa tak fanaticky jásali :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ještě větší škoda je, že nevidíme tvůj protaženej a nenávistnej rypák 16.19. Proč se přehrabuješ v tý špíně? Většinou vylhaný a vyfabulovaný - právě o tom je tento článek. Proč se hrabeš v balastu, kterej vypouštějí do světa mediální kurvy? Protože jsi nenávistnej šmejd, děsně zklamanej, protože jsi léta žral Ameriku i s navijákem, bere tě jejich zabijácká filmová kultura, kde už se vůbec nevyskytují lidi, pouze "agenti" - ještě tak ta představa cowboyů a různých desperátů, ze starých amerických westernů (klasika, která se dá brát i dnes) kde se denně střílelo po barech a hernách, a kde se umíralo ve stoje a v botách... ó jak chlapácké! Země neomezených možností - žádná šaškárna není šaškárna, můžeš chodit po městě polonahej nebo naopak zabalenej jen s dírama pro oči - a dobrý. Americkej sen.. pro řadu podobnejch blbů s tebou. No a teď konečně - konečně!! začíná lidem svítat. Špinavá, válečná stoka plná dementů a socek, kteří jenom žerou a čučí na TV - jejich každodenní život metrákovýho blba. A elity, co ani nedovedou najít na mapě zem, kterou nechávají rozbíjet žoldáky, které sponzorují sponzorskými dary, následně odepisovanými z příjmů. Proto jsi nasranej - vzali ti ráj, jako by ti vzali hračku. Proto lozíš po inernetu a hledáš extra srajdu extra sráče, kterou bys hodně nasral ty slušný lidi, co mají rozum a tu špínu prokoukli už dávno. Trump je naděje ne milionů -ale stamilionů lidí, a jestli to selže, pak už nemá smysl nic. Jdi se vycpat duševní mrzáku.

   Smazat
  2. Je legrace, jak ten dementní přispěvatel (16:19) motá páté přes deváté a za prokázané bere zdroje pochybného charakteru, které byly již mnohokrát přistiženy při lži, překrucování, cenzuře a dalších manipulacích. Inu, blba poznáte na dálku.

   Smazat
 6. 16:19
  Ven provaz a táhni se oběsit na nejbližší strom ty nesvéprávný debilní havloidní hovado!!!!!!
  Třeba na onom světě potkáš toho udavačskejskýho zmrda Havla!!!!:-))))

  OdpovědětSmazat
 7. Panove, zde jde o neco jineho nez o ducha rozhovoru mezi Amerikou a Australii. Zde jde o demonstraci velikosti kurecich mozku nekterych "statniku", kteri lezou do rektalu mocnosti, misto, aby hlidali zajmy sveho naroda.
  Zde mate vysvetleni !

  Ex-president Obama usiloval o zahnojeni Ameriky barbary z Afriky a prestupni stanice byla Australie a Mexico !
  Po ocekavanem viteztvi Hillary, sem melo prijit nekolik tisic cernochu, pripravenych k odjezdu z Australie a Mexica.

  Prozretelnosti nebes, nam byl seslan president Trump a ten misto, aby barbary uvital, tak naridil stavet zed na Mexicke hranici ! A uzavrel hranice ! ! Coz jiste vite.
  A ted jak Mexico, tak Australie nevi, jak se barbaru zbavit a musi je zivit , protoze jsou nezamestnanitelni.

  Australie chtela, aby president Trump prevzal umluvu , kterou mela s Obamou a president Trump rekl, ze neni Obama.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  Takze je pravda ze hadka s Australii byla v "pratelskem duchu".

  DALEKO, DALEKO horsi, je vsak prusvih z Iranem ! V pripade , ze bude svetova valka, tak to nebude kvuli, presidentum Putinovi, nebo Trumpovi, ale definitivne kvuli Obamovi....
  nick HONOLULU - svetlonos.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vůbec ne - vše se vysvětlí a bude po průšvihu. Povedou se jen diplomatické války jako tomu bylo v průběhu studené války. Ale je možné, že toho Kamerunce odchytí v jeho extra sídle, a vrátí ho do Kamerunu lidožroutům, a ti ho upečou a sežerou. A bude se psát, že zmizel za záhadných okolností, jako se píše o těch sestřelených letadlech, nebo jaké se píšou bláboly, že Usama Bin Laden byl zastřelen, utopen, a podobně, ale jeho mrtvolu nikdy nikdo neviděl a hrob asi nikde nemá. Zrovna tak dopadne Kamerunec.A nad světem bude lítat holubička míru, a Kristus sleze z kříže, a půjde osobně děkovat Trumpovi, Putinovi, a dalším potentátům, kteří se na světovém míru budou podílet. A o válečných časech se budou za tři sta let psát pohádky.

   Smazat
  2. Obama daroval 2000 dolaru za kazdeho americana
   To je strasne
   A zajimave je ze obamovi omlouvaci a fandove zminuji obamovskou smlouvu s Iranem jako jeho hlavni uspech
   Nak se mu ten uspech rozpada

   Smazat
 8. Panove president Trump je nadeje pro kazdeho z vas, ktery chce dozit v miru a mit lepsi zivotni uroven. Tim myslim i hmotnou.... V tento cas se president rve jako tygr o postaveni sveho kabinetu.

  Po prohranych volbach se ti co ztraci vliv nad svetem,
  (Neocons, NWO, globaliste + jejich media) sjednotili ve spolecnem boji proti nasemu presidentu Trumpovi.

  Tim Kaine , ktery mel byt vicepresidentem v Hillary vlade vyziva k otevrene vzpoure a Soros plati vse, co je proti Trumpovi.
  Takze v nicim NEDELEJTE PREDCASNE ZAVERY , to se musi vykrystalizovat.

  Lide na strane presidenta Trumpa se snazi primet presidenta, aby zpomalil pracovni tempo, nebot on uz podepsal pres 20 executivnich rozkazu a Amerika je musi vztrebat.

  Zatim je vse v nejlepsim poradku. Aby panika a vztek mezi "demokraty" byla zmirnena , tak budouci clenove Trumpova kabinetu musi delat prijatelne tanecky prad kongresem, coz desorietuje Trumpovi nepratele.
  nick HONOLULU - opakuje : Don't Jump to Conclusions ! (Nedelej predcasne zavery !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klídek - nic se nestane. Vše je a zůstane jen v rovině mediálních blábolů, které občané z celého světa už prokoukli. Psát sračky - za to jsou novináři placeni a tak dělají svou práci. Trumpovi se nestane nic - vím to. Všechno bude v pohodě, články na NR budou plné kuchařských receptů a diskuzní blábolové budou blábolit do knedlíků a omáček.

   Smazat
  2. TRUMPE, SKVELE ALE NEZPOMALOVAT
   Dokavad ma Trump podporu Kongresu tak at jede jako lokomotiva
   At vse opira o Kongress aby to neslo jen tak zrusit
   Ma na vse ani ne rok a pul
   V midtermu mu muzou vymenit Kongress, hlavne House
   Tak ted rok by mel jet jako puma
   Na plno
   GODSPEED, MR PRESIDENT

   Smazat
  3. 20:51
   Taky přiložíš ruku k dílu?
   Nebo za tebe má všechno odřít president?

   Smazat
  4. 17:22 no demontratori vymlatili ten levicackej Starbuck kavarnu
   To mi nak nevadi, naopak, je to legracni
   Je to jako by Kalousek nafackoval Kalouskovi
   A novinari, jen tak dal, lhari, je si pridejde rolnicky k vasi saskovske cepici
   Ja a vetsina myslicich neveri novinam ani Dobry Den

   Smazat
  5. 20:53 jak si predstavujes takovou pomoc presidentovi
   No kdyby potreboval nekoho kdo bude bicovat havlovce tak budu trenovat s bicem
   Presidentovi se da pomoct tim ze se mu prelozi treba to co o nem rija cesko, pak mu poslat mapu kde to cesko je a povetrnostni predpoved aby se presidentovy bombardery neminuly cile
   Nebo chces vic?

   Smazat
  6. 20:53
   Copak nevidíš jak tu hornidolni zdatně mlátí hubou pro vlast?! To ty bys nikdy nedokázal!

   Smazat
  7. 20:57
   No to toho fakt moc neumíš. Čekal jsem víc.

   Smazat
  8. 20:58 podepsat se neumi, havlosmradek, jen vtirat se umi

   Smazat
  9. 21:00 nevim kdo jsi, neumis se podepsat
   Neni to o me, neni to ani o tobe, je to o Trumpovy
   Jestli ale ty jsi v ceskym vetsim meste, tak jsi v smrtici pasti
   Zamysli se nad tim co ty umis
   Az vypnou internet tak si uz povidat nebudeme
   Do you get my drift?

   Smazat
  10. Jinak myslim ze lovit vlastizradce zcela staci

   Smazat
  11. 21:00 ci ohlasit ilegala, nebo antitrumpistu

   Smazat
  12. 21:13
   Dovedeš akorát, zalezlej do díry, žvanit.
   21:16
   Anonymní práskač? No to je kvalifikace! Kolik už jsi jich prásknul?

   Smazat
  13. 21:13 & 21:16 ..k tomu chybí už jen zvolání: Heil Trump, Sieg Heil.

   Smazat
  14. 21:22 tobe navrhuju osobni setkani, ty smrade zbabelej odmitas
   No uz jsem par hajzlu zajistil a predal do rukou spravedlnosti
   Nejdriv se vytahovali a pak kviceli

   Smazat
  15. 21:41
   žvaníš

   Smazat
  16. 21:33 no ty rves "hajl havel furt"
   Jinak nechapu proc by mel nejdo rvat nemecky, tim pajazykem chrochtavym, jazykem nemeckych zlotrilych turistu
   Trumpa zdravim, slava Trumpovi, Trumpovi preji vitezstvi a uspech
   GODSPEED MR TRUMP, VICTORY AND CRUSH THE ENEMIES
   a tez se mu zpiva pisen
   HAIL TO THE CHIEF
   ano, to hail je stejne hail jako to nemecke
   Takze ty hlupaku, tvuj pitomej prizpevek ukazal ze nic nevis
   HAIL TO THE CHIEF je officialni presidentska hymna ktera se hraje presidentovi Spojenych Statu

   Sranda je ze nevolnik jako ty nesmi ani rict hajl aby te havlopolicie nezavrela
   Jak rikam, nevolnicku cesky zaprdeny, neopakuj nic po Trumpovi, Honolulovi ci me nebo te zase zavrou
   To vis nekdo ma pravo mluvit a nekdo, tedy havluv nevolnik cechacek holt ne
   To si si vycinkal

   Smazat
  17. 21:43 tak kde se setkame? Probereme ty tvy zvasty a lzi tvari v tvar

   Smazat
  18. HAIL TO THE CHIEF, PRESIDENTE TRUMPE

   Smazat
  19. 21:51
   Ty se budeš probírat akorát ve svých hovnech, vejtaho!

   Smazat
  20. 21:53 no jen tu ukazujes jaky maly hovinko jsi, zbabekecku
   No a asi mas pravdu, prilezitost ze neco s tebou proberu jsi propas
   Ted te ceka uz jen trest
   Budes rad kdyz pujdes jen sedet
   Ja par lidem podezrelym ze zlocinu zachranil zivot tim ze jsem je zajistil a tak zabranil jejich zlyncovani
   V tve pripade nejak ztracim zajem ti pomahat
   Smradilku cechackovskej zbabekej

   Smazat
  21. To tu zase ze sebe nevzdelany a neinformovany troll udelal blbce

   Smazat
 9. At je to v nezname Makedonii na Balkane, v Nemecku, nebo ve Francii, tak Trumpova revoluce proti globalistum , Neoconum a NWO, ziskava stale vice priznivcu.
  V Hollandsku vyhrava Geert Wilders !
  Ve Francii pani Marine Le Pen !
  V Nemecku pani Ursula von der Leyen !
  Cela Evropa se probudila tim, co symolizuje president Trump.
  Zachovani evropskych narodu !
  Zachovani narodni identity !
  Samostatne rozhodovani o sobe v kazdem narode !
  Samostatne immigracni politika. atd.

  Vy budete mit moznost pri volbach se zbavit vasich narodnich skudcu ! Poslete je na pracak.
  nick HONOLULU - stoupenec presidenta Trumpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli je Trump dobře, nebo špatně, je předčasné jásat, nebo zoufat. Trump je Trump a cíl Anglosasů se nemění, zlikvidovat Rusko na hejno malých státečků, lidi použít jako otroky, zabrat a vydrancovat Rusko. Potom by už nebyl nikdo kdo by se proti nim mohl postavit. Čína samotná by už nic nezmohla. A o tom to je.

   Smazat
  2. Cesi jsou na trumpismus moc hloupi
   Cinkali havlovi, dementi

   Smazat
  3. 19:17 Rusku dle Jalty patri Evropa
   Svetu ma vladnout Rusko a Amerika
   Rusko se musi posilit

   Smazat
  4. 20:58
   To Američani jsou chytřejší. Cinkaj Trumpovi, dementi.
   21:00
   Řecko Stalin prodal Churchillovi.

   Smazat
  5. 21:02 on je veliky rozdi, Honziku, mezi vlastencem Trumpem a vlastizradcem havlem
   Zda se ze jako havlista to nedokazes rozeznat, to je pak tezky

   A ano, Stalin byl moc mekky a hodny. Mel si nechat Recko, Rakousko a Finsko.

   Smazat
 10. 17:22... VYBORNE ! Kez by jsi mel pravdu !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 11. Havloidi budou vyhlazeni!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havla meli popravit preventivne

   Smazat
  2. 18:29 kez by si mel pravdu
   Ovsem hloupi a zmekcili cechacci zapomeli k cemu je defenestrace

   Smazat
 12. Je skoda ze je to jen pomluva
  Ja bych byl rad kdyby Trump prasknul telefonem ruznym zmrdum
  Vcetne Sobotky
  Ceska vlada neni legitimni takze s ni nema cenu diskutovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pockej , zamysli se /wise up/ , proc teda "normalni "hovor mezi statniky , kteri si maji co rict /problemu dost a dost a planu take/ trval stezi 20-25 minut ?
   Nekdo , to je jasny s tim sluchatkem prastit musel...

   Smazat
 13. Trump je nebezpecny psychopat, vyhrozuje Cine, Rusum, Iranu, Mexiku. Jeho tym je plny valkychtivych smejdu, Mad dog Mattis hnusne vyhrozuje Putinovi.
  Zadne zruseni protiruskych sankci nebude, naopak.
  Zadne zlepseni vztahu s Ruskem nebude, naopak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:19 dys diskutuju tak neodchazim at nemusim cekat

   Smazat
  2. 21:19 Trump je vlastenec. Nebezpecny psychopat je treba Knize ktery chce prijmout bezence.
   Jsa Rusofilem byl bych rad aby se Putin a Trump dohodli a vladli planete.
   Na druhou stranu obrana USA pred zneuzivanim od Ciny, Mexika, Iranu kteremu dal zradce obama pul trilionu dokaru, tak obrana pred temito zememi je absolutne nezbytna a absolutne spravna
   Je smutne ze havlocesko se retardovane nebrani
   Mad Dog by mel mit Trumpem pritazene voditko

   No a zpravu koncis zase jasnovidectvim, jako bych tady ja opakovane jasnovidectvi nezapovedel
   Nevim co bude
   Ty jo?

   Smazat
  3. Trump zatim zapomel vyhrozovat havlocesku
   Antitrumpovskemu hitlevskemu knizeti
   Stetinovi, Sobotkovi

   Smazat
  4. Sankce proti Rusku zruseny nebudou, podminka je navraceni Krymu Ukrajine aby si mohly SS vybudovat namorni zakladnu na Cernem mori.
   To ovsem Rusove nedovoli, cili sankce se budou rozsirovat, jak po tom vola Trumpuv tym plny zurivejch ouchylu. Trump je jeden z nich, povede valky v zajmu Israele jak to konecne SS delaji uz pres 60 let.
   Trumpuv tym, samej zid a zurivej a valkychtivej smejd.

   Smazat
  5. Honolulu, vševěde, vysvětli nám vystoupení Trumpovy favoritky v OSN.

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 15. Hail Mr president Donald J Trump

  Hail to the Chief we have chosen for the nation,
  Hail to the Chief! We salute him, one and all.
  Hail to the Chief, as we pledge cooperation
  In proud fulfillment of a great, noble call.

  Yours is the aim to make this grand country grander,
  This you will do, that's our strong, firm belief.
  Hail to the one we selected as commander,
  Hail to the President! Hail to the Chief!

  OdpovědětSmazat
 16. A jeste perlicka
  Jeste asi do 1943 se v americkych skolach ci jinde zdravila Americka vlajka vztazenou pazi a rukou ve stylu Rimskeho a pozdeji tedy nacistickeho pozdravu. Kdyz tento pozdrav zacal byt silne asociovan z nemeckymi hitlerovci tak zacal z Ameriky mizet, misto nej se pouziva prava ruka na srdci a pokud v uniforme tak salutovanim

  Ale to blbec nevzdelany trol s jeho hykanim nemuze vedet

  OdpovědětSmazat
 17. Pane Man, pozdraveni od nicka honolulu !
  Pokud si pamatujete, tak jsem Vam doporucoval, uz drive, zkontaktovat pani LAURU INGRAHAM o ktere cela Amerika prepokladala, ze bude Press Secretary !

  Potom se ta pani stratila a byl misto ni jmenovan SEAN SPITCER. (Nynejsi Press Secretary.)
  Uz jsem zjistil co se stalo a doporucuji sledovat, co se bude dit v pristich mesicich !

  Ta pani byla poslana proti TIMU KAINOVI, nepriteli presidenta Trumpa.... Ukolem te pani je, ho hodit do politicke popelnice a zaujmout jeho misto, cimz by cela vychodni Virginie, byla pod vlivem Republicanu.

  To bude velmi zajimava bitva. Oba dva jsou schopni a s vybornou vyridilkou... Pani LAURA INGRAHAM pracovala 5 let v Rusku a mluvi fluently Rusky a TIM KAINE zna centralni a stredni Ameriku a mluvi fluently spanelsky.
  Oba dva jsou hubati a bystri.

  Bitevnim polem techto osobnosti se stane Richmond, Virginia.

  21:19... Mas to vsechno spatne ! JAMES (MAD DOG) MATTIS musi ziskat schvaleni na Secretary of Defence, tak dela predpokladani tanecek... On vi co se "slusi a patri".
  Znovu opakuji, zatim je vse v poradku, az nebude, zacnu "jodlovat" jako Viktorka nad splavem.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  nick HONOLULU - keen observer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo je proti Laure je sexista!
   Totez s LePenovou

   Smazat
  2. 22:21
   Jeden španělsky, druhá rusky - to bude řeč jako rozprávka!

   Smazat
  3. 22:43 jses hloupy a mas hloupe komentare

   Smazat
  4. Jen se podívejte nahoru na diskuze -ještě před hodinou byly v pořádku, pak sem vlezlo zase to úchylný a perverzní prase - magor Horní Dolní, a jsou opět a zase jako vždy v prdeli. Všechno ztrácí smysl, kam vleze tenhle odpornej šašek, a vystačí si dokonce i s tím, že píše jeden příspěvek za druhým pod sebe, aniž na něj někdo reaguje.Blbej magor - nejspíš zvyklej povídat si sám se sebou v blázinci. Stejně je podezřelé, že celý den se tady neukáže, a pak najednou odněkud vyleze a naboří se se svýma štěkama do všech diskuzí a pod všechny příspěvky - to tě pouštějí z klece ty magore praštěnej? Nebo tě někdo za ty sračky platí, a když se celej den ulejváš, musíš to potom všechno najednou dohonit? Kolik musíš napsat svých zvratků do každé diskuze -máš to úkolovaný? Co máme udělat, abychom se tě ty horní dolní hovado zbavili? Děláš z normálních diskuzí trhací kalendář ty zmrde prašivej!

   Smazat
  5. 22:54 to ty tady mrvis diskuzi, prestoze mas v havlocesku zakazano mluvit o trumpovi. A citovat trumpa. Nevolniku cechacku mas zakazano mluvit, kazdym prispevkem si prodluzujes trest v kaznici s Jandou.
   No a nabizim ti schuzku, kde se setkame? Povime si kdo bude trhaci kalendar.
   Tobe zakazuju vstupovat na diskuze o Trumpovi a zakazuju ti, ty ceskej nevolnickej vrede, hanobit Spojene Staty

   Smazat
  6. 22:54 zmrde ceskohavlivskej nevolnickej

   Smazat
 18. What so proudly we hailed at the twilight's last gleaming

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Americane hajluji americkou vlajku, tim ji zdravi

   To ale hloupy cesky havlotrol nevi

   Smazat
  2. Hele ty americkej dolní slimáku, vyser se na to nadávání Čechům. Jsi tak blbej hajzl, že nejsou slova, která by to vystihla. Odporný hovado - měl by tě někdo konečně už odstřelit.Hnusný emigrantský strašidlo, hleď si svýho tam, kde žiješ, a neser se vůbec na český servery drzoune jeden drzej.

   Smazat
  3. 22:57 budes zase, hloupej cechacku, davat tve hloupe prednasky o hajlovani?
   Urazil si Trumpa, mas vroubek
   Opakovat nic po Trumpovi nesmis, zavreli by te, cesky nevolnicku
   Vis ze mluvim pravdu a to nedokazes zkousnout
   Je mi te lito
   No tebe brzo zlikvidujou za to urazeni Trumpa, pokud budes jen zastrelenej tak to budes mit relativne dobry
   Jinak ti opakuju, cesti nevolnici nemaji pristup na diskuze o trumpovi
   To plati na tebe, cesky nevolnicku

   Smazat
  4. Tady mluvit jen o Trumpovi
   To cesi nesmi
   No tak sem nechodte

   Smazat
 19. Kdyby zde nebyl HORNI DOLNI, tak by jste tradicne vylevali kyble sracek na me ! Nikdo od vas nedostal tolik nadavek a urazek jako ja, HONOLULU...

  Tim , ze je zde hromosvod Horni Dolni, tak se mi nekdy podari - pro ty inteligentnejsi mezi vami - podat obraz toho ce se deje.. Mnozi z vas jsou negativni k Americe aniz by vedeli - kdo stoji za ciny ktere, jsou vam neprijemne.

  Takze nick HONOLULU dekuje HORNIMU DOLNIMU za skvelou praci na poli informacni valky a osvety, kterou potrebujete vsichni.
  Nick HONOLULU - a neplete si nas dohromady.
  Nick Horni Dolni zna vase mistni pomery a ja ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel vás musím upozornit, že největším neštěstím a rozvracečem diskuze je tu pan Horní Dolní. Nadává, odrazuje ostatní od diskusních příspěvků, mele blbiny aby mlel. Už je na čase, aby mu redakce dala stopku. Taurus

   Smazat
  2. Ano, PRACKY PRYC OD TRUMPA A HONOLULU
   Ja chci slyset to co Honolulu rika.

   Smazat
  3. 10:43 drz hubu havlotrole
   Nejsi ani registrovanej a jen skodis
   A umlcujes Honolulu a pak kvicis kdyz te nekdo odhali
   Do diskuzich o Trumpovi nemas co rict tak nekomentuj
   Ubiras prostor Honolulovi

   Smazat
 20. Huraa, Tump zacina valku v Yemenu, poslal tam specialni oddil vrahu kteri zavrazdili spoustu civilistu a znicili vesnici. Jeden z vrahu William Owens byl zabit.
  Prvni american na vrubu Trumpa, vice bude nasledovat v pristich dnech.
  AT ZIJE TRUMP,MIROTVURCE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump je stejné americké prase, jako ti před ním.

   Smazat
  2. 0:05 trole, ty uz jecis a smrdis jako Hillary

   Smazat
  3. 10:43 a pro upresneni, ty jsi ceske nevolnicke prase

   Smazat
 21. Pokusim se vam neco vysvetlit, coz bude asi tezke.
  Americka vlada se sklada ze tri vetvi.

  EXECUTIVE... (President Trump a jeho kabinet, zatim neuplny.)

  JUDICAL - (Nejvyssi soud, neuplny.)

  LEGISLATIV... (T.j. Congres zv. tez Hill)

  V pripade, ze president Trump - napr. v techto dnech - navrhl sveho cloveka do nejvyssiho soudu (NIEL GORSUCH),
  tak to musi projit Congresem. Nekdy to neprojde, napr. Betsy DeVos...
  Nekdy je jmenovani, tak umele prodluzovano, ze vyprsi dovoleny cas a jmenovani propadne...
  Tomu se rika FILIBUSTER ! ! !
  Gorsuchvi hrozi filibuster.
  Proto, kdyz neco nemuze president splnit okamzite, tak ho neodsuzujte . On bojuje, jako nikdo pred nim !
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:56
   HorniDolni se svým povykem ("zakazuji", "nevolník",...) hraje totálního blba, ty jsi ale taky docela slušnej magor, takže si takovýho kreténa jako jedinýho souputníka zasloužíš.

   0:13
   Vykládáš pořád věci notoricky známý a celá tvá originalita je, že to děláš pomateně. Jestli jsi senilní nebo to hraješ, to je úplně fuk.

   Trump je mafiánské hovado a ostuda Ameriky. A Amerika ho přežije a bude si mho pamatovat jako jednoho z největších ubožáků ve svých dějinách.

   Smazat
  2. Ale Obama, Bushové, Clinton s Clintonovou byli a jsou stejní ksindlové. Nevím, proč vás zrovna Trump tak zvedá ze židlí. Povíme si o něm po půl roce. Teď ještě nesedí pevně v sedle.

   Smazat
  3. 0:46 drz hubu ty nepodepsane havlisticke prase
   Drz hubu a poslouchej Honolulu

   Smazat
  4. 0:46 tebe by si mel podat trumpuv motorkar, to by si zase kvicel
   Ty sprosty uhrovity hajzle co nemas uctu k starsim
   Ty jsi senilni a uhrovity dohromady, nevolnicka halisticka smazko

   Smazat
 22. 0:05... To je hnizdo teroristu. At ti nepukne srdce nad kozomrdem. Cela republika by slzela smichem.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:16
   Hnízdo teroristů je New York a Washington. Když louskáš písmenka v novinách, nedrž je obráceně!

   Smazat
  2. V Jemenu bojují proti agresi Saudské Arábie a docela jí dávají zabrat. Vyslání vojáků do Jemenu je podpora téhle hnusné soudské války a je to akce proti Íránu, který jemenské bojovníky podporuje. Američané si otevírají další Vietnam. Když jsou nepoučitelní, dobře jim tak. Opět budou "naši hoši" krvácet a nakonec nikdo nebude vědět proč.

   Smazat
  3. Ono je treba i vycistit Cesko od havlistu

   Smazat
  4. 0:48 zase nam udelej prednasku o hajlovani, at jsi zase za blbce
   Pak zase zahysterci

   Smazat
 23. Pozor, na ne ! ! !
  Nejvetsi nepritel presidenta Trumpa, je velky pritel "Democratu" GEORGE SOROS, ten platil celou volebni kampan pro Hillary.

  Tento bohac, vsak take PODPLATIL 6 klicovych osobnosti v republicanske strane , kteri se za uplatek postavili proti Trumpovi.
  Zde jsou jmena zradcu :
  John Mc Cain - Senator z Arizony.
  Paul Ryan - Speaker (mluvci), House of Representatives.
  Marco Rubio - Senator z Miami.
  John Kasich - Governor of Ohio.
  Lindsey Graham - Senator South Carolina (3rd. distric).
  Carlos Cubero - House representative z Floridy (Kendal).

  Panove, zde vidite tu zradu na Trumpovi ve vedeni Republicanu...
  Podvedome jsem vzdy vedel , ze jihozapadni Florida je moralnejsi...Hurican na ne - na ty zradce.
  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  nick honolulu - bystrozraky..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Meleš kraviny, skautíku!
   Přátelé - nepřátelé - všechno jedna svoloč.
   Ale zasloužíš výjimečnou pochvalu, poprvé se ti povedlo opsat jména bez chyby!

   Smazat
  2. Ano, ale to uz jsem rikal ze zrada od Republikanu je horsi nez kvikot porazenych obamohilaristu

   Smazat
  3. 0:58 a ty distanes pochvalu az si vymackas uhry, ty hajlovce

   Smazat
 24. 0:48.. New York inclinuje k liberalum ! Noviny nectu, ty zase patri pouze jedne skupine, ktera predehnala v degenerovasti i vase indoktrinatory v Praze...

  Moje informacni zdroje jsou od andelu, tvoje z analyzovani psiho bobku.

  Coffee break, Descanso, (spanish) - jdu na kafe = cesky.
  Farting on you, pedos en usted, (spanish) - prdim na vas = cesky.
  nick HONOLULU - trpelivy pan ucitel v pomocne skole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:08
   Oni ti tví andělé, ty naivko, neřekli, že Donald Trump jednal protizákonně a protiústavně ??

   Rozhodl tak federální soudce James Robart v Seattle:

   https://www.theguardian.com/us-news/2017/feb/04/donald-trump-travel-ban-constitutional-crisis

   Smazat
  2. 1:14 nevzdelany cesky nevolniku, jedna vlastovicka jaro nedela
   Obamuv soudce do toho nema co mluvit
   Rozhodne nejvyssi soud a doufam ze do ty doby tam uz bude Trumpuv soudce
   Amerika se brani, evropica to uz vzdala
   Jeste Merklova rozda cyanidovy tabletky jako je rozdaval Hitler v bunkru a slus
   Do jara je evropa vyvrazdena

   Smazat
  3. 1:14 Guardian, ha ha, ten levicovej prolhanej platek co ted bojuje proti udajne ruske propagande
   Jeste hloupej ceskej nevolniku cituj New York Times

   Smazat
 25. 0:58... melu kraviny. Ty meles na prazdno !
  Chyba sem a chyba tam - je jako k...a sem a k...a tam.
  Mluvim o tobe ty nenapaditej...Kterej vul Te zamestanava, ty cizopasniku, je nejvetsi zahada v Praze.
  nick HONOLULU - in need of coffee.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No uhrovitej troll 0:58 trpi masochizmem a tak si sem chodi pro vejprask, vcera ho dostal za hajlovani, ukazal se jako uplny pitomec, ruply mu nervy a uhry, a hystercil
   On zije z rodicu

   Smazat
 26. 1:14... Ty jsi opravdu hloupejsi nez slepice, ktera sezobne kdejaky sopel nebo chrchel.
  Snad si nemyslis, ze to zastavi presidenta Trumpa a jeho lidi, kteri maji daleko vetsi vahu.
  T.j. typicka sabotaz, delana z flustrace prohranych voleb. Takovych je denne 10 ! A bude 100 pristi mesic.

  Tvoje politicka inklinace ti zarucuje , ze budes delat kozu dvoumetrovemu kozomrdovi z Afriky.
  nick HONOLULU - superiorni nad tebou nejen mentalne, ale i v sexualnich praktikach. Jdu na caffe.  OdpovědětSmazat
 27. From nick HONOLULU, to nick HORNI DOLNI !
  Rytiri pravdy ! Tvoje velikost je merena poctem enemies, ktere mas a vytvoris !
  Tvoje velikost je merena poctem tech, kteri poprskani vzteky jejich computer !
  Nejvyssi a nejhodnotnejsi cil, je jim zpusobit nervous Break-down !
  K tomuto uslechtilemu cili, BUH nam pomahej !
  Amen - nick honolulu - verny stopenec presidenta Trumpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Království nebeské patří chudým duchem.

   Smazat
  2. JEN NA OKRAJ: ten citát z Bible je nepochopen a mylně vykládán. Nejde o blbečky, kteří pro svou duševní nedostatečnost přijdou do nebe. Ne,ne. Jde o lidi, kteří skrzeva své dobrovolné rozhodnutí se oprostí od veškerého svého majetku, rozdají jej a za to je čeká "království nebeské".

   Smazat
  3. 9:19 nestydis se aspon trochu? Ani neumis ocitovat jeden vers z Bible

   Smazat
  4. Dik, Honolulu
   Ale ti cervi havlisticti jsou tak nevzdelana svoloc ze tezko jsou souperi
   Ani nechapou vers z Bible
   Ale snazi se vetrit do diskuze
   Jo to Mccain a Ryan to je jina, to jsou silni nepratele, na ne nestacim, na ne musi rytir Trump

   Smazat
 28. 0:46... Kdyz je to notoricky zname, tak jak to , ze je mezi vami tolik ULTRA IDIOTU, kteri svymi prispevky dokazuji, ze nevi vubec nic.

  Jak to tedy, ze kdyz no neni zname, tak ty, komu je to "zname", to nevysvetlis tem, co neznaji nic ?

  Protoze sledujes svoji agendu na ukor naroda ?
  Jsi TASEMNICE v narode, ktera sama nevi nic ! - Ja budu cesnekem, az te dostanu ven, ze zazivaciho ustroji Prahy.

  Jsi zavistlive NESCHOPNE nemehlo, ktere stavi na ukradenych myslenkach a informacich svoje odsudky, aniz by byl schopen sam necim obohatit.
  Proste CIZOPASNIK, bez hodnoty a vlivu. Darmozrout po cely jeho zivot.

  Mel jsi zamestnani na zaklade NEPOTISMU ! Skoncis na pracaku. ceka te ekonomicka popelnice.

  Svoji neschopnosti, ty a tvoji blbecci, jste prohrali informacni valku a jsi ted podelany strachy nad nejistou budoucnosti.

  Ja HONOLULU vam trham nervy tim, ze vam vzdy rozslapu vase babovecky slepene hnojem vasi utopisticke doktriny.
  Vase budoucnost je vyposerovana !
  nick HONOLULU - cesnek na tesemnice.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 5:48
   "jak to"?
   Nesmíš se tomu divit. Je úplně normální, že blbeček jako ty, žije v představě, že svět je obydlen blbečky. A protože máte volební právo, máte v Bílém domě svou hračku. Tak si hrajte.

   Smazat
  2. Trump je nadějná změna i pro Evropu a pro nás. Buďme k němu kritičtí, ale nedělejme z rozhodnutí amerických voličů "hračku" či jinou rozumuprostou věc.

   Smazat
  3. 9:16 ty takovej blbec co nam tu vcera kazal blaboly o hajlovani a pak mel nervovy zachvat chces nekoho poucovat?
   No a cesti nevolnici ani nesmi trumpa citovat jinak by je zavreli

   Smazat
 29. Je to tak panove - jsem SVETLONOS, ktery byl seslan prozretelnosti mezi vas, abych vam rozsiril vas zakrnely obzor !
  Jsem take lekarnikem na NR, ktery vas osvobodi od konstupace nevedomosti, tak jako americky Dulcolax ! Procistim vas, k prijmuti novych myslenek presidenta Trumpa. Tim vas povznesu k lepsi budoucnosti nez vam chystaji Tasemnice z Prazske kavarny...
  nick HONOLULU - lekarnik uzdravovatel.
  P.S. V Cesku je 6:30 rano a nekteri z vas vstavaji. Protoze budete jeste dalsi dve hod. pitomi jak tydeni stenata, tak vas necham prijit k sobe.
  Nakladacka prijde pozdej.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:05
   Zakrnělému vše zakrnělé.

   Smazat
  2. Nekterym havlotrolum nepomuze ani Saratice

   Smazat
  3. 9:17 cesky nevolnku, jak je to s tim hajlovanim? Uz jsi z nervoveho kolapsu venku?

   Smazat
 30. Trump: "The opinion of this so-called judge, which essentially takes law-enforcement away from our country, is ridiculous and will be overturned!"

  - This is the typical language of a populist authoritarian leader from Latin America.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump mlátí pěstičkama jako všichni mafiáni.

   Smazat
  2. Trump svou hloupostí překonává i Jelcina. Možná ale pomůže Porošenkovi postavit ten slavný dávno slibovaný plot na ukrajinsko-ruské hranici?

   Smazat
  3. Trump se snaží Ameriku zbavit vlivu dobroserské mafie, Šoroše a gangu Clintonovic (Obama, Clintonová, Albrightová, a další). A to je povzbudivé i pro nás.

   Smazat
  4. 8:33
   Trump ma pravdu, nazor politickeho obamova implantatu nas nezajima
   A TY CESKY NEVOLNIKU PRACKY A SPINAVOU HOLITOZNI HUBU OD TRUMPA

   Smazat
  5. 8:58, 9:34 SESKY NEFOLNIK NEMLUFIT TADY

   Smazat
 31. Federální soud v Seattlu v pátek dočasně zablokoval dekret amerického prezidenta Donalda Trumpa, který zakazuje občanům sedmi muslimských zemí vstup do Spojených států. Ministerstvo zahraničí v sobotu v reakci na to oznámilo, že úřady umožní vstup do země lidem s vízy, jejichž platnost dočasně zrušily.

  Opatření soudce Jamese Robarta má platnost na celém území USA, upozornila agentura AFP. Pozastavení platnosti Trumpova výnosu má trvat do té doby, než justice prozkoumá stížnost, kterou proti dekretu podal generální prokurátor státu Washington Bob Ferguson.

  „Ústava zvítězila,“ reagoval Ferguson na nynější rozhodnutí soudu. „Nikdo není nad zákonem, dokonce ani prezident,“ dodal. Guvernér státu Washington Jay Inslee označil krok justice za „ohromující vítězství“, ale varoval, že boj za zrušení Trumpova dekretu zdaleka ještě neskončil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je hezké, co tu píšete. u nás máme podobné soudce, naštěstí máme i jinou ústavu, než ti američtí pošuci. Trump je sice neřízená stela, ale v mnoha jeho plánech a rozhodnutích je nadějí i pro Evropu.

   Smazat
  2. 10:22
   Budiž, přijímáte Trumpův názor na konkrétního soudce.
   Americkou ústavu bych ale takhle šmahem nehodnotil, ani bych Američany nenazýval pošuky.

   Ať už věc bude pokračovat jakkoli, svým veřejným výrokem o "takzvaném soudci" Donald Trump projevil neúctu k ústavě a zákonům. - A to je špatně, ať už to dělá kdokoli; na tom bychom se měli shodnout bez ohledu na to, komu "fandíme".

   Co se týče jeho útoků proti médiím, můžeme (ale nemusíme!) je zatím vidět jako Trumpovu pochopitelnou obranu. Otázka ale je: jak dlouho ještě?

   Smazat
  3. Statni prokurator chce mluvit do federalnich zalezitosti?
   Devaty distrikt je vzdy nak mimo
   Nevim co je to ministerstvo zahranici, v USA nic takovyho neni
   Ale Statni Department spada pid Trumpa a pokud tam nekdo svevolne neposlechl Trumpuv rozkaz tak poleti jako jini obamovci

   Smazat
  4. 11:07 SESKA NEFOLNIK, NEBRAT TRUMP DO HUBA

   Smazat
 32. Jemné upozornění z Číny:

  "With tremendous leverage held by US courthouses, the media, the public, political opponents and the international community, as well as America’s economic dependence on other nations, Trump, the most prominent figure in the world's most powerful country, may be far weaker than he appears."

  https://news.cgtn.com/news/3d556a4d77496a4d/share_p.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mozna je Trump slabej, ale jiste ma tedy zde timto potvrzenou pravdu ze jiste soudy a soudci (notoricky znamy devaty curcuit napriklad), media, cast lidu ktera je vlastizradna, politicti oponenti jako smrduta Hillary, mezinarodni komunita na tu Amerika kasle, tak to vsechno jsou Vlastizdraci a je treba se jim postavit
   A ta Americka zavislost, nu tu je treba zrusit
   A prestat davat prachy jinym zemim,vcetne Ceska ktere je politicky zavisle na Americe
   Bez Americke podpory se Cesko zhrouti
   Uz zadnou pomoc Cesku

   Smazat
  2. A Cina uz by nemela kam prodavat svy sracky a ekonomicky by se zhroutila

   Smazat
 33. ZDE MATE DALSI DUKAZ, ze jste neiformovani !
  Byl jsem zde napaden, ze vam predkladam veci "VSEOBECNE ZNAME", tak jak to, ze nevite, nebo se manipulativne nezminujete, ze proti Federalnimu soudci v Seatlu se postavil Federalni soudce v Bostonu a dalsi...

  Narodni bezpecnost prehlasuje kazdy jiny zakon. Tak se vy HURVINCI neutesujte tim, ze soudce v Seatlu to vyhra a prosadi ! NEPROSADI !

  Chtel se zviditelnit a posvinil si karieru. Ted po nem pujdou Trumpovi lide i kdyby si to Trump nepral.

  Vite jaka je oblibena veta presidenta Trumpa k lidem jako je soudce v Seatlu ? "YOU'RE FIRED" ! Spravnou cestinou ze Smichova "Mas kopacky, nebo-li bez do rite, jsi vyhozen/propusten."

  Amerika se smeje, nebot "EVERYONE GETS FIRED" ! Kazdy je vyhozen, kdo se stavi na zadni. President je CHIEF
  cis. 1
  nick HONOLULU - bubenik z legie presidenta Trumpa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:44
   Přesně takhle vidí svět infantilní konzumenti televizních reality shows.

   Smazat
  2. Dik, Honolulu
   Tohle jsem nevedel, detajly, ale hned me bylo podezrely ze proflakly devaty circuit si vyskakuje
   Bude to na nejvyssim soudu

   Smazat
  3. 11:55 zvanis, cesky havlisticky nevolniku co ani nesmi citovat trumpa

   Smazat
 34. 11:26...T.j. jemne navadeni Ciny ke vzpoure proti Trumpovi !
  President Trump chce anulovat a revidovat obchodni smlouvy, ktere zvyhodnuji Cinu...
  Konflikt mezi Cinou a Amerikou ma pravdepodobnejsi podklad, nez mezi Amerikou Ruskem..
  V pripade, ze tento konflikt bude vyprovokovan ze zap. Evropy, nebo od Neocon's, tak je to proti vuli presidenta. Pamatujte na 3 vetve americke vlady ! To je neco jako trojnozka.
  Zatim je vse v nejlepsim poradu. Berete priliz velky zretel na nepodstatne NULY, ktere pisi svoje uvahy pro zmanipulovany tisk zaplaceny Sorosem.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:58
   Ty jsi takový trdlo, že je pro tebe i Číňan Sorosův zaměstnanec.

   Smazat
  2. Presne tak, Honolulu
   Cina se vmesuje do americke politiky
   Je ji treba zavrit pristup k americkym trhum, at se zhrouti
   Take je treba zavrit Ameriku Cechum nez se zbavi havlistu a havlotrolu
   Trol zde bude dostavat denne deku

   Smazat
  3. 12:02 cesky nevolnicky havlozmrd mlcet

   Smazat
 35. 11:55... moje televize je v garazi ! Co rikaji TV zmetci nevim. Tvoje narknuti je dalsi UBOHOST a predcasny zaver.

  Vy se proste nemuzete smirit s tim, ze vase utopisticka vidina sveta chipla jako prd v pruvanu.
  Kdyby jste nebyli tak vzacne HLOUPI, tak by jste vedeli, ze president Trump vam zachranil zivot 2x !

  1) Zamezuje valce s Ruskem, ktere mnozi vas bezpredmetne nenavidite, protoze jste Chazari.

  2) Snazi se ubranit vasi bilou civilizaci pred Islamem, ktery chce vasi genocidu, at uz jste Slovane, Chazari, Madari, nebo Rakusane atd.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 36. Na bílou civilizaci ti prdim, gadžo!
  Dežo Horvath

  OdpovědětSmazat
 37. 12:02.. a ty jsi IDIOT, KTERY NEUMI cist psany text.
  Jasne jsem psal, ze je zaklad konfliku s Cinou v jednostranych obchodnich a investicnich smlouvach - rozumis slovu smlouvach ? ?... Ty tu cestinu jebes daleko vice nez ja a ja neziji v Cesku pomalu uz 50 let.
  Mas kybl hoven, kde druzi maji maly mozek.
  nick HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:18
   Jasně, slouva je to, co je výhodné pro mě, jinak ji zruším.

   Smazat
  2. 12:23 jsi hlupak, nepis, smrdis od mozku

   Smazat
 38. 12:13.. ona na tebe prdi take Dezo ! Rada by se te zbavila prizivniku, ale zatim o tom nevysla studie...

  Uziras chleba duchodcum, kteri pracovali cely zivot.
  Nicis nemovitosti a jsi privilegovana dravidianska opice z jizni Indie, ktera se vydava za Indo-Evropana.
  A take ti musim oznamit, ze Islam te nenavidi hluboce.
  (Dezo, ja za to nemohu ! To zavinila Indie.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:27
   My na to na Žižkově koukáme jinak. Když si slušnej, tak si buď třeba Rusák nebo Arabák. To vy v té Emerice neznáte?
   Dežo

   Smazat
  2. 12:33 predstiras ze jsi Rom

   Smazat
 39. 12:18.. KECAS ! Smlouvy neuzavrel president Trump, ale lide, vzacne NEKVALIFIKOVANI provakatyvne hloupi, proti kterym president Trump bojuje. A ty jsi sebedestruktivni hnup, ktery jim - oslum fandi.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:33
   Celkem chápu, že bys po Číňanech chtěl, aby byli ještě blbější než ty. Bojím se, že ti tu radost neudělají.

   Smazat
  2. 12:36 Honolulu ma Trumpa aby za Honolula a jine bojoval proti Cinske ekonomicke explojtaci
   No a ty trole mas merklovou a knizete

   Smazat
 40. Panove, mate velmi detinske protiargumenty. Nemate mezi vami nekoho chytrejsiho ? Chtel bych rovnocenneho a informovaneho pritivnika !
  Vy imitace inteligence, nez se vratim ze snidane, tak ho najdete ! Nebo usnu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, hloupy trol s kazanim o havlovani nedokaze ani lehce intelektuelne oponovat
   Dokaze jen zde predvadet jak se psychicky hrouti

   Smazat
 41. 12:36... Cinane ustoupi ! Co jineho jim zbyva ?
  Ze by zbombardovali hispanskou Californii. To by patriote slzeli smichem..
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:56 staci zavrit americke trhy Cinanum
   A Cina zkokabuje

   Smazat
 42. 12:40
  12:56

  Je třeba říct jasně: nemáme tu co do činění s žádným mírumilovným předáním vlády. Je to převzetí moci korporacemi. Mocné zájmy, které již dlouho korumpovaly obě velké strany, aby jim byly po vůli, se rozhodly, že je to už nebaví. Zdá se, že všechno to podlézání politikům, pořádání nákladných večírků, lichotnictví a legalizované úplatkářství už zkrátka uráželo jejich přesvědčení o vlastním božském nadání vládnout.

  Proto se zbavují prostředníků a jdou na to jako správní ostří manažeři zpříma. Budou stát řídit jako firmu. Exxon bude ministrem zahraničí. Hardee’s dostane ministerstvo práce. Zbrojaři z General Dynamics ministerstvo obrany. A na všechno ostatní jsou tu borci z Goldman Sachs.

  A chudinky jako "Honolulu" tomu tleskají...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nebylo by to tedy jedno i kdyby vyhrála Hillary? Co navrhujete?

   Smazat
 43. článek vyvrací informaci, kterou převzal i SPutnik: https://cz.sputniknews.com/svet/201702024664947-trump-telefonat-australie-premier/
  Takže kdo lže ? A nebo Sputnik neověřuje své zprávy ?

  OdpovědětSmazat
 44. 13:59... PRESTANTE SI VYMYSLET !

  Secretary of Defence bude general namorni pechoty JAMES (blaznivy pes) MATTIS, ktery nikdy s General Dynamics neprisel do styku, ale prijde.

  STEVEN MNUCHIN, z Goldman Sachs byl po 15 letech vykopnut z Goldman Sachs nekdy v roce 2002 pro neshody a varoval pred tim, co vyustilo v krizi v roce 2007-08..
  On rozhodne neni naklonen ke zminenym.

  Secretary of Labor (ministerstvo prace) dostane - ASI - zatim - neschvaleno, ANDREW PUZDER zvany hospodsky z Clevelandu. Proslavil se tim, ze chtel, aby barevni pracovali tak, jako bili. Aby nikdo nemel v restauracich vice nez $ 15 na hodinu a expenzes tim nebyly preneseny na hosty.

  REX TILLERSON, Sectretary of State je pritelem Ruska, a to se Sorosovi nelibi, kdezto nam je to uplne jedno.

  Pane 13:59 vy si vymyslite nepravdy, ktere maji poslouzit vasi agende.
  Vase agenda je ovladnuti sveta jednou skupinou blbecku.
  Tito blbecci chteji valku s Ruskem za kazdou cenu, protoze se jim styska po vrazdeni Slovanu mezi 1918-1938.

  Nikdo vas nema rad, vsichni vas prokoukli. Neni nejhorsi, to, ze jste paraziticti - a kruti vice nez byl Gengis - Khan, ale ze jste NESCHOPNA NEMEHLA !
  nick honolulu


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:35
   Svatá pravda. Donald Trump měl od raného dětství jediný sen: pomáhat chudým a nastolit spravedlnost. Jenže establishment mu celý život jen házel klacky pod nohy a tak se musel často přetvařovat. S tím je teď ale konec!

   Smazat
  2. "Honolulu" 17:35

   Hlupáčku, jelikož jste tak skvěle informován, jistě také víte, že po odchodu od Goldman-Sachs Mnuchin založil v roce 2003 společně s George SOROSem společnost SFM Capital Management

   V roce 2009 koupil IndyMac s drobnou slevou 5 miliard dolarů; podílníky této investice byli George SOROS, John Paulson a další fešák od Goldman-Sachs, J.Christopher Flowers. IndyMac přejmenovali na OneWest Bank a skoupili další zkrachovalé banky.

   -- Ve skrytu duše samozřejmě Steven Mnuchin Georg Sorosovi a jeho praktikám "není nakloněn", jak tomu velmi trefně říkáte. --

   Smazat
 45. 14:15...Pane Povolny t.j. prece uplne jasne, ze oni navrhuji sebe. Maji o sobe vysoke mineni ! HUUuuu, ha, ha, ha, a tech 100 millionu Americanu stojicich za Trumpem jsou chudinky.

  Kdyby president Zeman mohl vymenit cleny Prazske kavarny za stado opic z Limpopa, tak by prumerna narodni inteligence stoupla o nekolik bodu...
  nick honolulu - bystrozraky.

  OdpovědětSmazat
 46. 18:26... To je prece typicky byznys v New Yorku ! Oni spolu vesele cachruji, aniz by se meli radi..
  To rejdiste zraloku je otevrno vsem, a to i vam !

  Steven Mnuchin, koupil pod cenu, NEKOLIK napolo zkrachovanych bank a postavil je na nohy. Po roce 2008,
  na to mel. Dnes by je nezaplatil. Pujcil si na to Sorosovi penize ? To je v poradku ! Soros nesl risk.

  Wall Str. je gambl a zajimava hra. Zacnete cist THE WALL STREET JOURNAL at pochopite, jak to tam pracuje a zucastnite se hry take... Moralizovani tam nemaji radi.
  Oni maji nejradej kupecke pocty.

  17:49 to je hloupa ironie. Vsichni se narodili se stejnymi moznostmi. Krome tech co zakladaji stat ve state, ale ti zdegenerovali a ukazali se neschopnymi, tak je posleme na pracak a zaradime do vyroby. Budou plest kostata pro zametace a nebo zametat ulice.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:25
   To je opravdu hodně ubohoučká replika.

   Být profesionálním parazitem je "ZAJÍMAVÁ HRA", KRETÉNE !!
   Větší hovado než ty se tady skutečně nevyskytuje, ty sráči !!

   Smazat
 47. "Elity Prazske kavarny" se skladaji ze clenu, ktere budou nenavidet KAZDY REZIM, i ten, ktery je dobry pro vsechny druhy pracovniku - dokud oni sami nebudou vladnout !

  Oni vsak nemohou vladnout ze trech hlavnich duvodu...

  1) KRUTOST ! Nejhorsi v dejinach evropske civilizace !
  2) NESCHOPNOST ! Ani trava u nich neroste !
  3) SMRAD ! Cela zeme je v upadku a zacne smrdet zatuchlosti.
  Druhorade duvody nejsou uvedeny !
  Co bude dale v Praze NEVIM ! (Jsem od Prahy daleko.)

  Co bude dale v Americe je jasne ! President Trump porada gala PLES (bal) v Mar-o-Lago ! Fackovacka organizovana Sorosem se odklada na neurcito...
  President Putin nebyl pozvan. Coz se casem musi
  napravit !
  (Mar-o-Lago je letni vila presidenta Trumpa v Palm Beach.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:49
   Čopak ten Půtin, ten si može udělat svůj ples, ale ako že nepozvali teba? Možno si sa privela opaloval?
   Dežo

   Smazat
 48. 19:37... co mi nadavas ty PICO ! Milliony Americanu tam maji penzi. Kdyz tomu nerozumis, tak to neposuzuj..
  Kdyz jsi BLBY , jako dreveny kolotocovy kun, tak zavri tvuj praseci rypak.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "HONOLULU"

   TY ZAVŘI SVOU SMRDTOU HUBU A TÁHNI HRÁT BINGO, HAJZLE ZASRANEJ !!!

   Smazat
 49. Zde mate priklad, aby jste vedeli co za vola je 19:37 !
  Po krachu v roce 2009 jste platili za sher nejmenovane akcie $ 6-7, dnes kdyz ji prodate, dostanete $ 20.
  Tato bublina vsak praskne ! Prodejte vcas a vydelal jste.
  Prodejte pozde a prodelal jste. Wall Str. je pekna hra - strategicka.
  Hovado blby z prdelakova, 19:37 ji nemuze hrat, protoze nerozumi, co se deje.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 50. 19:59... Nikdy ty obute hovno !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 51. 20:04 "HONOLULU" "pekna hra - strategicka" = typické hurvínkovské pindy zmrda, co utek z Československa před kriminálem.
  - Země se ho zbavila včas - a vydělala!

  OdpovědětSmazat
 52. 19:59... to by se ti libilo ty despoto, mit monopol na tvoje proti narodni manipulativni SRACKY...

  Me se zase libi to, ze je zneutralizuji. Ja to vase piskoviste s baboveckami vasich sracek prevalcuji kdykoliv se mi zachce.

  19:54.. Dezo, nezadal jsem o pozvani ! Nemohu tancit uklouzl jsem na hovnu pri navsteve NR ! Tak az nekdy priste.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:27
   Jen si dál namlouvej, jak jsi strašně důležitej. A válcuj dál svoje sračky...
   Debílek jako ty ke štěstí nepotřebuje moc.

   Smazat
 53. Tak koukám, že honolulu našlo po čase zase parťáka podle svého vkusu...
  Ostatní čtenáři jsou za to jistě neskonale vděční.
  No - a HorniDolni jako třetí do mariáše...
  Kokotko

  OdpovědětSmazat
 54. 20:08... nikdy me kriminal nehrozil ty PICUSU... Do kriminalu pujdes jednou ty. Vlastenci te zavrou smrade zdegenerovany a ty to vis.
  Samozrejme, ze Wall str. je fain ! Jinak by neexistoval.
  Neznam nikoho, kdo tam neco nevlastni.
  Ty se mezi lidi nepocitas, tak jsi vyjimka.

  Take se podivej jak DOW leze nahoru (docasne), aby jsi mel dukaz , ze jsi idiot bez mozku ! Ty jsi opravdu blbec, kvuli kteremu tvoje okoli zije v nedostatku, pro tvoji tupost a neschopnost. (DOW je dnes 20,071.46 coz je 186.55 pointu nahoru t.zn., ze za jeden den jsi
  videlal 1% tve investice ! Vole tobe neni pomoci.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 55. 20:43
  Jo, jen proto, že jsi včas zdrhnul !
  Ty podle všeho "docasne" "videlavas" vidlema...
  Hele, ten tvůj ratlíček tu zase rozčileně trousí hovínka - a jak pěkně peláší od patníku k patníku! -

  OdpovědětSmazat
 56. 20:41 - KOKOTKO, musis uznat, ze mam pozitivni vliv !
  Ty jsi od mne prijmul dopuruceni na svuj nick.
  Slusi ti a vystihuje te to. Cekam podekovani !
  Idiot 20:32, neni do party na marias. Je prilis tupy, tezkopadny a dela nastavby...Je to dlazdic.

  20:32...ty nedonoseny HLUPAKU, ja se necim byt dulezity ja se citim by SVETLONOSEM !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:53
   Poděkování právem Vám patří.
   Škoda ale, že většinou melete hlouposti.
   Kokotko

   Smazat
 57. 20:49... nikdy jsem nic takoveho nenapsal ! Napsal jsem , ze je to pekna strategicka hra. Moje uspechy a neuspechy se nezdileji s tupym primitivnim dobytkem, jako jsi ty. Tak se to nesnaz analyzovat....
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 58. 20:58... to je vzajemny pocit
  Kokotko ! Co veta to extrement z vasi strany.

  Horni Dolni rikal, ze jste zavistlivi a zakomplexovani.
  ON JE GENTLEMAN ! Ja rikam, ze mnozi z vas jsou poloopice.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:06
   Jak myslíte, vašnosto -
   Možná by neškodilo, kdybyste se zbavil té představy, že promlouváte k davu. Je to dost hloupá póza. Bohužel to ale vypadá, že je to Váš trvalý povahový rys.
   Takových povykujících jedinců, žadonících o pozornost okolí, sedí všude po hospodách tucty, a jsou za krátkou chvíli stejně nudní jako Vy tady.
   Ale když Vás to tolik baví...
   Kokotko

   Smazat
 59. 20:49... Doporucuji ti ty nedomrdku nejaky nick.
  Vynikaz nad jine v tuposti, hrubosti a sprostote.
  Kdyz jsi zde kralem mezi HOVADY, tak by bylo skoda, aby jsi zmizel jako prd v pruvanu.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 60. Realisticky pohled na situaci - dnesnich dnu !

  Stoupenci naseho oblibeneho presidenta Trumpa rostou denne po tisicich...

  Ameriku zachvatila vlna optimismu ! DOW leze nahoru rychlej nez je obvikle,
  a to je indikator situace.

  V kongesu se vede boj o jmenovani Trumpovych lidi do kabinetu, skoro uspesne !

  Na Rio Grande se stavi plot ! S Ruskem je naslapnuto na mirove reseni v nejhlavnejsich vecech.

  A president Trump porada ples v Palm Beach.
  At bude tancit tango z jizni Amriky, tak je to tanec totalniho viteztvi.

  Prohrali jste vse - Prazska kavarno ! Volby byly silne proti vasemu ocekavani , informacni valku jste prohrali TOTALNE. Ted uz jen zbyva se odporoucet, nebo jak se rika spravne cesky na nasem Smichove - bezte uz konecne do rite.
  Amen, nick HONOLULU - SVETLONOS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Stoupenci naseho oblibeneho presidenta Trumpa rostou denne po tisicich..." - Hmmm -

   http://www.gallup.com/poll/201617/gallup-daily-trump-job-approval.aspx

   Smazat
 61. 21:16... Kokotko odporujes si !
  Nezadam o pozornost od okoli, mam ji zarucenou.
  To bych nebyl tak napadan, kdybych ji nemel.
  Jak je to v hospodach v Praze NEVIM, prijedu to obhlidnout a reknu ti pozdej po vylete. Rad bych videl protazene rypaky elity nad dnesni situaci.
  Chci take zmodernizovat index, kdo je kdo. V pripade "Bartolomejske noci" , aby neprislo k omylum ! Koncim, jdu plavat.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 62. BZN - Tango na youtube

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.