Reklama

úterý 28. února 2017

Pět vrcholných ruských diplomatů zemřelo během posledních tří měsíců ..video přiloženo.

Meryl Nass
28.2. 2017   Zvědavec 
 Vitalij Čurkin, který byl od roku 2006 ruským vyslancem při OSN, zemřel nečekaně ve věku 64 let 22. února v konzulátu. I když prvotní zpráva zněla, že Čurkin zemřel na infarkt, podle pitvy tomu tak není.
Vitalij Čurkin je pátým ruským diplomatem, který nečekaně zemřel během posledních tří měsíců. Ruský velvyslanec v Turecku Karlov byl zastřelen v prosinci na umělecké výstavě, Polšikov z ministerstva zahraničí Ruské federace byl v prosinci zastřelen ve svém moskevském bytě, Alexandr Kadakin, ruský velvyslanec v Indii, zemřel v lednu „po krátké nemoci“, a smrt Malanina, ruského konzula v Řecku, k níž došlo v lednu, zůstala neobjasněna
Putinův řidič je šestým, politicky významným Rusem, který zemřel v nedávné době za nevysvětlitelných okolností.

A také nezapomeňte, že se na Štědrý den zřítilo ruské vojenské letadlo do Černého moře, přičemž zemřelo 60 členů pěveckého sboru Rudé armády a 33 dalších lidí, kteří byli na palubě.

Sergej Krivov, který byl údajně vedoucím pracovníkem ochranky, zemřel na ruském konzulátu v New Yorku v den voleb 2016, a to z neznámé příčiny, údajně na poranění hlavy.

Z videa, na kterém je zachycena havárie, při níž zemřel Putinův řidič (byl v autě sám), je patrné, že nešlo o běžnou nehodu.

A to je další podivná shoda: žádná západní mainstreamová média dosud neohlásila tuto sérii úmrtí ruských diplomatů, nebo přinejmenším jsem to nenašel ve vyhledávači na Google.

Čurkinova pitva neprokázala srdeční infarkt, mrtvici ani plicní embolii (vše lze snadno identifikovat). Toto jsou tři obvyklé případy (nefarmaceutické) náhlých nevysvětlitelných úmrtí. Na základě pitvy newyorský soudní lékař řekl, že se bude muset provést toxikologie a další zkoumání, aby se zjistilo, proč Čurkin zemřel.

Vypadá to skutečně podezřele, jako kdyby se deep state (podporovaný ničemnými členy zpravodajských služeb) snažil vyprovokovat Rusko. Nebo přinejmenším posílají (několik) zpráv Putinovi, a zároveň posílají další zajímavou zprávu Trumpovi.

Všemi možnými prostředky

Zdá se, že Trump zřejmě nemá pod kontrolou zpravodajské služby, a navíc k Čurkinově úmrtí došlo v Trumpově domovském městě. Zde rovněž sídlí vůdce demokratické senátní menšiny Charles Schumer, který prohlásil, že to bylo od Trumpa „opravdu hloupé“, když vyhrožoval CIA. „Řeknu vám, udeříte-li na zpravodajskou komunitu, oni vám to všemi možnými prostředky oplatí,“ řekl Schumer 3. ledna 2016 v televizním pořadu Rachel Maddowové ve studiu MSNBC.

Od kdy senátoři vyhrožují prezidentům takto veřejně? No, není to jednoduchá doba.

Kdo řídí atentáty amerických „nepřátel“? Kdo určuje, kdo jsou naši „nepřátelé“? Vzpomeňte si, že poté, co JFK propustil ředitele CIA Allana Dullese a řekl, že zničí CIA, byl Kennedy zastřelen, zatímco CIA vzkvétala.

Prosím, podívejte se na tento krátký rozhovor Charlieho Rose s bývalým zastupujícím ředitelem CIA Michaelem Morellem - je to opravdu děsivé. Morell zde hovoří o svém záměru vraždit Rusy („aby je přiměl zaplatit cenu“) a zabíjet Íránce, a zničit Assadův vrtulník nebo letadlo (na zemi), aby tak Assadovi poslal výstrahu. Rozhovor byl vysílán 8. srpna 2016. A nyní se jeho hrozby uskutečňují. Naplní se i Schumerovo varování?
video zde

Minulý měsíc řekl senátor Lindsey Graham v pořadu „Meet the Press“, že Trump by měl „přinutit Rusko, aby zaplatilo za to, že se snažilo zasahovat“ do voleb. Jsou tyto atentáty onou odplatou, přestože neexistuje žádný důkaz, že by Rusko hacknulo volby - a kdo z toho těží? Kdo požaduje tyto výstřely?

38 komentářů :

 1. Může to být shoda náhod, ale trochu to smrdí.
  Pokud rusové vědí, je otázkou jestli budou oplácet a jak.

  OdpovědětSmazat
 2. Jak to rusové pořeší? Asi nějak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť je to na vyvolání války,ale je potřeba chytit vraha za ruku.Je to něco podobného,jako když nám zastřelili Ferdinanda.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Predpokladám, že Rusi vyvodia dôsledky a budeme počuť o asymetrickej odpovedi. Každopádne držím Rusom palce. Medzinárodná politika terajšej vlády Ruska je obdivuhodná.

  OdpovědětSmazat
 4. POLITIKA VRAŽD významných osob je v CIA nejen vyhlašována ale i prováděna. Viz třeba vraždy předáků ISILu a jiných mohamedánských organisací.
  Na druhé straně, tento článek postrádá důkazy. Připomíná povídání o ruském vlivu na americké volby. Oproti tomu mi silně "smrdí" smrt Putinova řidiče. Třeba Čurkinova smrt v 65 letech (bez dne) není nic neobvyklého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:47 Čurkinova smrt v 65 letech skutečně není nic neobvyklého, pokud ignorujete toto: "Čurkinova pitva neprokázala srdeční infarkt, mrtvici ani plicní embolii (vše lze snadno identifikovat). Toto jsou tři obvyklé případy (nefarmaceutické) náhlých nevysvětlitelných úmrtí. Na základě pitvy newyorský soudní lékař řekl, že se bude muset provést toxikologie a další zkoumání, aby se zjistilo, proč Čurkin zemřel."

   Smazat
  2. 15:32
   Když se náhodou spolu dají dohromady dva nesvéprávný nevlastní bratři jako jsou Janda a Putna,tak z jejich nehynoucí lásky vznikne vychlastaný hovado,žůžovka z venerologie jménem Chujmer debilovič....tvým pitomostem už netleská ani Šapito,Poserplína,Dluhoslav Kraďouskek a hovadohavlobanderovec Štětina!!!!

   Smazat
  3. 19:15
   Kdo je Putler ty zlitej havloidní nýmande???!!!!

   Smazat
  4. 19:24 - už zase laješ do nýmandů těm kteří popíjejí pětihvězdičkový koňáček z dob Druhýho císařství a podepsaný de Gólem a současně do nebes vynášej mužickou nuzotu ze Sibíře co nerozezná ani pěnu do koupele od samohonky!:)))

   Smazat
 5. Vraždy diplomatů jsou projevem zoufalství a nemoci systému a nikoliv projevem moci tohoto systému.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:33 - to se už rýsuje! - http://zpravy.idnes.cz/kim-pchjong-il-kldr-severni-korea-d4x-/zahranicni.aspx?c=A170224_181725_zahranicni_aha

   Smazat
  2. A masový dement 15:33 bude mít přiležitost ukázat národu co je za debila.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 19:19
   Nevyhrožuj ty mamrde!!!!
   Jsi stejná zdechlina nad hrobem jako Poserplína a jako byl vlastizrádce Havla!!!!

   Smazat
  5. Presne tak. A nielen to. Svedčí to o zhnitej západnej morálke. A to je ich koniec, hoci ešte o tom nevedia. Krv ich nevinných obetí hlasno vola k Bohu.

   Smazat
  6. Ten úchylný nácek 20:22 by měl být okamžitě mazán, jinak viním NR z poskytování prostoru pro šíření nenávisti, nacismu a rasismu !!!

   Smazat
 6. Bohužel se CIA stala v současném světě nejnebezpečnější organizací světa, která si dělá co chce a nikoho nemusí poslouchat atd.Je to stát ve státě.Podporují banderovce, nacisty a islámské teroristy po celém světě proti všem státům, které chtějí zničit kvůli jejich surovinám ropě,plynu nebo ideální tranzitní poloze atd.CIA je pánem světa v rukou malé bohaté vlivné skupiny lidí-béoháčů!Trump je mimo hru.CIA jej zničí nebo donutí dělat co chtějí oni !!!Vraždí po celém světě,najímají žoldnéře k převratům, nepokojům nebo si budují neziskovky jako páté kolony ve všech možných státech, kde následně přes tyto instituce ovlivňují politiku, sociální a ekologické oblasti atd a atd.!Zavládl novodobí celosvětový C.I.A teror!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Veru tak, musia tuto organizáciu rozpustiť, postaviť ju mimo zákon. No kto sa na to odváži? Je to mafia, ktorá nepozná zľutovanie.

   Smazat
 7. Pokud se ukáže, že se jednalo o plánované vraždy a to se ukáže i v případech podivných úmrtí ruských vědců, ale i čínských, pak si všichni vrahové mohou být jisti, že trestu neuniknou a postupně stejně budou zlikvidováni. V naprosté tichosti a potupně. Nebude to hned a nebude to s halasným troubením do světa a chlubením se, ale bude to tiché a děsivé. Ono jde okolo medvěda dělat křepčící tanečky a nechat ňafat psy než dá medvěd ránu. Pak obyčejně hra končí a pes je vejpůl. Není radno Rusy podceňovat! Tuto blbost udělal západ i dálný východ ve své historii mnohokrát a pokaždé pak dostal hrozně na prdel, leč nepoučitelnost některých je obdivuhodná. Všeho dočasu. To že CIA vraždila a vraždí beztrestně po celém světě ještě neznamená, že také její lidé nemohou být náhle povražděni. to potom bude kvílení, brečení a vztekání se.

  OdpovědětSmazat
 8. I když zatím nejsou zveřejněny důkazy. Je jasné, že takováto náhodná úmrtí významných představitelů ruské zahraniční politiky nejsou náhodná!! Doporučuji shlédnou komentář politického analytika Pjakina z 21.2.2016 na youtube, kde se k těmto vraždám vrahů z deep state z USA vyjadřuje. Je to snaha o podkopání spolupráce Trumpa s Putinem. Trumpé zatím nemá plně pod kontrolou CIA. Jakmile je dostane pod kontrolu tak bude deep state postupně a v tichosti zlikvidován.
  Vzkaz pro m.a.g.o.r.a. z 15.32 a 15.33 z ministerstva pravdy: Už Ti skončily vycházky a v Bohnicích už dávají večeři, tak se tam rychle vrať a neblábol tady nesmysly ty sluníčkový butlere.

  OdpovědětSmazat
 9. Čurkin zemřel 20.2.2017, tedy 20., pokud si toho nikdo nevšiml.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někdo používá Moru, což je staroslovanský název pro ventrikulární fibrilaci. Ventrikulární = týkající se malých srdečních komor, fibrilace = lokální samovolný stah svalu, který není pod kůží vidět. Tak byl například usmrcen rakouský prezident Thomas Klestil, pokud vím, samozřejmě, přičemž 5.7.2004 ráno prostě znenadání tvrdě zkolaboval a lékaři se zmohli jen na konstatování, že mu selhal z neznámých příčin celý organismus. Následující den 6.7.2004 ve 23:33' SELČ zemřel. Asi byl fakt hodně kontrolován jeho zdravotní stav, směji se, dá se to "předpokládat", stejně jako toho Čurkina.

   Smazat
  2. Jo, a byla a i je to zbraň ,samozřejmě, směji se.

   Smazat
  3. Turkmenský superdiktátor Nijazov se také smál, ale i provokoval. Asi někdo brání Česko, napadá mne a opakovaně a to i v případě toho Klestila, který bohužel pro něho, dost úspěšně provokoval Sudetskými Němci. Fakt velká chyba.

   Smazat
  4. Víte, já jsem zvědavý na to skutečné, hrdinství Ruska v nedaleké budoucnosti.

   Smazat
  5. Víte, já jsem zvědavý na to skutečné, hrdinství Ruska v nedaleké budoucnosti...... taky jsem zvedavy, Nemci se zrejme nepoucili z 2. svetove valky a jako totalne porazeny narod si opet dovoluje vysilat k ruskym hranicim sve tanky a armadu, ja se ptam, jak je to vubec mozne? zatimco oni meli vinu pri milionech mrtvych ruskych obcanu a vojaku a ti je celkem nechali na pokoji a usetrili jejich zivoty a nevyhladili tu nemeckou sebranku, nepromenili Nemecko v pisecnou poust, neudelali z nich sve otroky a oni jim na presto opet posilaji k hranicim armadu? Tentokrat z Nemecka bude poust, ale zaroven to odsereme i my, protoze vetry vanou od zapadu....

   Smazat
  6. No, já bych ale řekl, že tu je někdo mocný,který brání Česko a Slovensko a asi i celou V4,protože bez ní se tyto dva státy v budoucnu neobejdou.

   Smazat
  7. 18:24 ty se nesmejes, ty mas tik

   Smazat
 10. A kdo že pak je tím skutečným teroristou a kdo partyzánem?
  Ne bez zajímavosti jsou ony dehonestující příspěvky některých takédebatérů. To by chtělo jistě vysvětlení psychologa, moje čistě lidské je, že jde o lidí s nízkým intelektem, kteří se nezmohou na argumenty a ze vzteku, že na to nemají, se uchyluji k projevům vlastní hlouposti. Jenže oni se cítí "budovateli" naší současnosti, oni snad se cítí kandidáty do vrcholné politiky či dokonce na hrad. A asi mnohým se ten sen i plní, soudě podle mnohých aktérů pásma "brýfingů a tiskových konferencí".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:29 Najděte si na webu "sociopat" a hned budete vědět, co jsou zač. Samozřejmě i v současné politice jich je dost, zvláště v pravicových stranách.

   Smazat
 11. Někdo by mohl říci "boží mlýny melou pomalu ale jistě". Já si myslím, že člověk se nemá spoléhat na boha (pokud ho stvořil ke své podobě) ale má se postarat sám.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No Cesko se spolehlo na havla
   A od te doby misto trumpovani skuci a skuci i tady

   Smazat
 12. Ano, taky mě napadlo, že těch úmrtí významných Rusů přibývá, jen doufám, že to Rusové budou nějakým způsobem řešit, protože pokud ne, bude jich přibývat. Na takovou podlou politiku jsou USA včetně jejich tajných služeb skutečně jedničky. Fuj USA!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.