Reklama

.

.

úterý 7. února 2017

Plíživá islamizace pokračuje - Německo

7. 2. 2017      zdroj a zdroj
Radikálové z hnutí „Muslimské bratrstvo“, které bylo v RF, Bahrajnu, SAE, Egyptě, Sýrii a jiných zemích označeno jako teroristické, rozšiřuje svůj vliv v Německu. Podle slov prezidenta Zemského úřadu pro ochranu Ústavy federálního státu Sasko Gordiana Meyer-Platha islamisté skupují nemovitosti a otevírají mešity, kde propagují svou víru a vtahují do svých řad uprchlíky z Blízkého východu. Podle dalších slov pana Meyer-Platha je jejich cílem zavedení zákona šaria v praxi.


Podle údajů ministerstva vnitra zde úspěšně zaplňují vakuum vzniklé po odchodu pracujících z východního Německa do bohatší západní části země. Získávají prostory v Lipsku, Drážďanech, Budyšíně, Zhořelci a jiných městech. Cosi jako minimešity jsou zřizovány i v obyčejných bytech.

Budyšín je hlavním městem Lužických Srbů, nejpočetnějšího slovanského národa, žijícího již mnoho set let na území Saska a Braniborska.

Přestože jsou jejich kultura a jazyk chráněny německými zákony, prakticky mizí, protože Srbové se asimilují. Dnes tvoří ne více než 7 % obyvatelstva Budyšína. „Náplava“ muslimů tento proces ještě urychluje.

Zhořelec je město na hranici s Polskem. Jeho východní část byla po druhé světové válce připojena k Polsku, západní zůstala Německu. Už dříve byli obyvatelé polské části znepokojeni objevením se Arabů a Afričanů, kteří přijížděli z Německa. Po vyhlášení německých politiků o integraci migrantů do německé společnosti a poskytnutí jim německého občanství plně pochopili, co jim hrozí.

V r. 2016 český prezident Miloš Zeman oznámil, že podle jeho údajů, získaných od marockých diplomatů, jsou „muslimští bratři“ částí širokého přistěhovaleckého hnutí z islámských zemí do |Evropy a jsou financováni několika státy.

Vybrala a přeložila Alena Mikulášková

36 komentářů :

 1. Budoucnost se jasne rysuje a nick honolulu ji predkla k nahlednuti, na zaklade znalosti, te prave Afriky !

  Az jich bude vice nez 28 %, tak budou denne NASILNE vystupovat proti Nemcum a Evropanum vubec.
  Vrazdeni zotrocovani Evropanu a konfiskace majetku, bude na dennim poradku.
  V te dobe se Evropane musi branit se zbrani v ruce, nebo utikat na vychod a severovychod...

  Evropan ma v sobe zakorenenou uslechtilost, velkodusnost a cit. To je duvod, proc valku PROHRAJE, protoze neumi zabijet chladne a bez emoci, tak, jako to umi ti druzi.

  Az padne Nemecko, tak budou na rade sousede !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak nějak to asi dopadne,Němci jsou slepice,ale až se to dostane až tak daleko,tak je třeba na hranice dát třeba dorovolníky s kulometama a prat to hlava nehlava jinak je zle...

   Vymazat
  2. Proč zrovna 28% ? Jenom nevím, jestli na tom dnes není hůře Francie ve srovnání s Německem.

   Vymazat
  3. Velky Germansky nemecko s pomoci fanantickych islamistu..JAWOHL.

   Vymazat
 2. KONECNE dobra zprava ! Policie zacina mlatit a sprejovat peprem demonstranty, proti presidentu Trumpovi !

  AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !
  nick honolulu - to je kvileni a narku. Zde se jeden opravdu zasmeje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý je použít taky taser nebo tu mikrovlnku na dálku:-)

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. Nemecko je demokraticka země ať si Nemci viberu ve volbách v jakem zřízení chtejí žít buď v islámu anebo v Europskich demokratickich hodnotách jen ať se to mé milovaný Prahi a mojich rodních Bohnic to nedotkne protože Prahu mám rád i s Pražákmi.

  OdpovědětVymazat
 5. Vůbec žádná plíživá islamizace nikdy nikde nenastane. Kdo chce být u islámu, ten tam bude, ostatní si budou hledět svého.Zločiny se páchaly,páchají a budou páchat, a na některých si media účelově honí ego, protože je potřebují ke své podvraťácké činnosti a propagandě. Tisíce jiných zločinů probíhá bez povšimnutí. A tak to bude i nadále. Proud čmoudů ustane, protože to nebude mít kdo financovat, a s těmi, kteří už někde jsou, se udělá krátký proces, jenže se o tom nebude nikde psát. Před pěti lety se o žádných putovních čmoudech nikde napsalo, přestože putují už desítky let - důkaz o tom je v každé zemi. A pak najednou se o nich začalo psát. A pak to najednou skončí a na problém se zapomene. Media vyhrabou jiné problémy pro lidské šašíky, kteří potřebujou chléb a hry, aby drželi kušničky, tak se jim to dopřává.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příteli,berete to na lehkou váhu...

   Vymazat
  2. Kdes to vyčet, to nemůže být stvé řepy. 16:03

   Vymazat
  3. vlast tě (16:59) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 6. Plíživá prokletá katolizace Česka už je tady*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není - všichni Češi jsou atheisté, a ti, kteří nebyli, se jimi stali po církevních restitucích. To je nasralo.

   Vymazat
 7. A Českim katolickim papežem se stáva monsiňor Halík.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zvaný gumový robertek

   Vymazat
 8. 16:03 souhlasím, žádná plíživá islamizace nikdy nikde nenastane, protože islamizace proběhne jedním skokem. Je to pouze otázka pro demografy a v každé jednotlivé evropské zemi to bude v jiném roce. U nás možná (doufám) o pár let později než v Německu, než tam také Saudové postaví ten tisíc slíbených mešit. Proto Brusel tlačí na přerozdělování, protože v EU by měla být stejná norma na skladbu nejenom takového guláše, ale i obyvatelstva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostá kravina. Islamizace nenastane nikdy. Nikdo nemůže násilím donutit kohokoliv, aby se z něho stal věřící islámec.Jsou to jen sračky, kraviny, žvanění, žvanění a žvanění. Nikdo tady mešity stavět nebude. Zas žvanění a žvatlání. A ti, co tady takhle blbě žvatlají nejčastěji a pořád, už za pár let budou prdět do hlíny - islamizace by se nedočkali tak, jako tak. Oč jim jde? Proč o tom pořád žvaní?

   Vymazat
 9. Proč katolíci mají miliardové restituce? nedejbože majetek nerestituovali kvůli tomu aby ho dali muslimákum,nejde mi to do hlavi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. je tu také možnost, že české loutky už tehdy (při projednávání církevních restitucí) věděly, že do Evropy se chystá muslimská vlna a že by se o ten majetek musely podělit všechny církve (tedy včetně vyznavačů islámu) :-)))

   Vymazat
  2. Panebože - už s tím přestaňte a vraťte se na novinky k tragediím - už toho žvanění o islamizaci bylo dost vy isláme.

   Vymazat
 10. Kdybychom mysleli vážně slova: tato země je naše, tak nám tady nikdo mešity stavět nebude. Dojedeme na naše dosavadní zákony a neochotu je změnit v náš prospěch. Protože v takovém případě by se na nás nepřítel zlobil.

  OdpovědětVymazat
 11. Utekl jsem z CSSR, kdyz prisli Rusi.
  Emigraci jsem zacal v Africe.
  Stal jsem se nechtene svedkem
  zniceni vsech zemi na jiznim kontientu Afriky.
  Utekl jsem do Ameriky, kde dozivam svoje posledni leta v klidu !

  Vy Cesi pod manipulativnim vlivem vasich medii NEMATE TUSENI, jak velka predatorska kriminalita, je vedena proti belochum. (Vcetne zde v Americe.) Statistiky jsou neuprosne a nedaji se poprit.
  To vse jednou prijde i k vam !

  ZBROJTE ! CVICTE SE ZBRANI ! Zakladejte operne body ! Studejte taktiku ! Studujte prvni pomoc ! Studujte nemoci, ktere vam prinese invaze !
  Organizujte se, bez zretele na vasi politickou inklinaci.
  Fackovacka vas nemine! Videl jsem to ! Zazil jsem to ! A pamatuji si vse !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je dobre ze to ti cerny delaji beloch si to zaslouzi ted se konecne karta obraci BLACK POWER

   Vymazat
  2. Jasně Honolule - všichni si koupíme hned zítra vidle. Nebo meč a budem se učit šermovat.Takový blbiny musíme číst dnes a denně - dnes a denně - a pořád dokola. Proč se v tomhle tady někdo neustále rochní? Jestli je to nějaká nemoc, asi by bylo dobře zahájit léčbu. Doporučoval bych jít bydlet někam na chatu, nebo vyhoďit televizi i počítač z okna. Tím bude léčba úspěšná a za pár měsíců se všichni budou sami sobě budete divit, že mohli denně číst i psát takové kraviny.

   Vymazat
  3. Ahoj kolik ti to hodí měsíčně? Znám jednoho debila, nikde ho nechtěj vzít do práce, možná by tohle žvanění byla pro něj šance. On by možná i ty žvásty bral vážně, protože nemá doma ani internet ani satelitní televizi, tak ani nemůže vědět jak to vypadá ve Francii, v Anglii, Belgii atd...Ty léčbo :-)

   Vymazat
  4. Afroarabove , mohamedani a fananticky Islamisti /a jini dluzno dodat/ utikaji zbabele ze svych zemi a s ubohym , zdesenym a zbabelym strachem odmitaji sve zeme branit.!!!!
   Dale pracovat na vyvoji vybudovani SVYCH zemi a vlasti k lepsimu...
   Prchani ,uteky, panicky strach o sebe , Oh, jak je to vsude podobne a stejne..
   .A ze zadu pak kricet Odvazne !!
   Na ne !! Bijte je ..!!!@#$%%%$#.
   Well done. Mister. Master of Hysterie ... Well done !
   Bye ,bye it's Ámerican pie...Right. American.
   Vidime a perfektne rozumime.... ....

   Vymazat
  5. Me jmeno ii 007
   Honolulu ma castecne pravdu a vy JEN!! omlouvate svou malou NESCHOPNOST neco udelat.!!!! Aspon by Cesi meli si zvolit poradne lidi do vlady!!!, a ne lidi jako zaprodanec Babish , okradajici Cechy na penez z dani. Ale jak rekl Ringo Cech, jen asi 5 lidi v parlamentu nebere penize. Vy jste liny se pohnout jen pivicko a televisi!!

   Vymazat
 12. Trochu off, ale nedá mi to - všechnu tu multikulti nemravnou protistátní bandu pojmenováváme souhrně a zbytečně laskavě "Pražskou kavárnou". Dnes je na Kose článek, kde je pojmenovaná jako "Pražská intelektuální galerka - PIG" Přimlouvám se, aby takto byli ti grázli nazýváni. Je to přesnější a zkratka je výstižná k jejich morálním profilům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nějak mi tam nehraje to slůvko "intelektuální"

   Vymazat
 13. Němci začnou něco dělat,až to dostanou rozkazem.
  Bez toho se nic neděje.Rozkaz vrchnosti je pro
  ně víc,než písmo svaté,či jak se to nazývá.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 14. 18:10... my mame plan, ze je hodime na krk vam !
  Libanky, ktere s nimi zazijete, nam zurucuji veselohru.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. me jmeno ii 007
   Podivej se Honolulu. Ja souhlasim s Klausem , ze asi globalisace musi byt, ale ze to delaji Gloabalisti absolutne neprijatelne.!!!!!
   Gloabalisti maji pravdu v tom , kdyz se nedostanou muslimove na zivotni uroven evropy a nesmichaji , tak je jen otazka casu , kdy si udelaji atomovky!! a znici vsechny Evropu a samy sebe to je muslimy. A cela Evropa musi byt kalifat , jinak to nejde protoze muslimove jsou nemyslici lidi s jedinou myslenkou na mozku : Allah Akbar. Jestli jsou schopni kritici chapat Koran ...asi ne... z 95%. Tedy jake mas proto reseni ??? mavat praporkem a volat "At zije Trump"!!! Poctive nam rekni jake mas reseni?? ci jake je reseni??? Ja chapu Trumpa , chce zmenit Ameriku socialne na 1960 ??? a co dal ?? Integrovat se s Ruskem proti Cine??? Vysvetli nam co jsou Trumpovi dlouhodobe plany tak 20 let . Dekuji . Nenvim nevim .??? Cekam na odpoved!! ii 007

   Vymazat
 15. 007...(1:32). Plany pro budoucnost ? Ktere Trump uz rekl 10 x a tykaji se mnoha themat... Poslechni si je z jeho projevu.

  20:37... z Frankfurtu je stale jeste spojeni do Johannesburgu. Jed se tam podivat - vtipalku - prejde te smich.

  Co mate delat ? Jak to, ze Madari a Polaci to vi a
  vy ne ? - Komu neni z hury dano v apatice nekoupi.
  Ztratite-li vuli k zivotu, tak cert vas vem.
  Budete vsak umirat ve velmi spatnych podminkach.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
 16. Me jmeno ii 007
  Ano mate pravdu , ale co jsem slysel je kratkodobe reseni a otazka byla dlouho dobe, myslete 20 -30 let. POPULACNI EXPLOSE zvysi pocet v Afrika -Asie muslimy z 2.4 miliard lidi asi 8 -10 miliard lidi. Plus mozna budou atomovky ..ty uz ma Pakistan asi 200 kusu. Co s tim. ???? To byla moje otazka??
  Jako co byste Vy delal s tim jako "hodny Globalista"!!! a co pan Trump na to. Ja mam z toho obavy. A prosim prectete si duvody co uvadim , asi jste je prehledl.
  dekuji
  Vas ii 007

  OdpovědětVymazat