Reklama

.

.

sobota 25. února 2017

Počůraný korán; Trestat čůrání je blbost, měla by se trestat aplikace

Tomio Okamura
25.2. 2016   Rukojmí
Na Slovensku dívka jménem Sheila Szmereková (alias Adriana Meleková) zapálila a pomočila muslimskou knihu Korán a řekla, že muslimové, kteří se neumí přizpůsobit, jsou paraziti a nemají tu co pohledávat.Dále řekla, že kdo se jí postaví, toho „bez problémů oddělá“. Nyní je ve vazbě a hrozí ji až šestileté vězení mj. za „výrobu extremistických materiálů“. I v České republice lidé začali ze solidarity k této dívce pálit Korán.

Co na to říct? Já od počátku navrhuji ve Sněmovně zákaz propagace islámského práva šaría a džihádu na území České republiky. Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda však tento můj návrh již před dvěma lety ve Sněmovně zamítla. Doufám, že po říjnových volbách dostane naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) od voličů silnější mandát, abychom nejen tyto návrhy mohli legislativně prosadit. Za sebe říkám, že udělám maximum pro to, aby u nás islám nezakořenil. Buď tady bude svoboda a demokracie nebo islám. Jedno nebo druhé. A já prosazuji jednoznačně naší svobodu a demokracii.
S tématem související literatura:

EURABIA – Mýtus nebo realita budoucnosti?
Obrana Vídně při obléhání Turky 1683
Sex, drogy a islám
Ježíš Kristus & Islám
Stručný životopis zakladatele islámu
O islamizaci a demokracii v Egyptě
Islamistický TROJSKÝ KŮŇ v České republice


Pálení a čůrání na Korán nebezpečí, které Korán přináší, nesníží, ale naopak – jakkoli mohu chápat důvody, tak je jasné, že takové činy zradikalizují i další dosud neaktivní muslimy.

Jediná šance, jak s hrozbou islamizace světa globálně bojovat, je v prvé řadě vysvětlovat, v čem spočívá zlo islamizace – právě v tom, že islám je v konečně podobě, jak ji vidíme ve všech islámských zemích, netolerantní, nehumánní, nedemokratický, že potlačuje svobodu a rovnost – včetně svobody a rovnosti víry nebo slova.

Je správné a důležité varovat před náboženstvím, jehož prorokem je člověk z evropského pohledu morálně absolutně nepřijatelný a který na rozdíl od Ježíše nebo Buddhy nehlásá mír a toleranci, ale věčnou válku. Tato naše varování by ale neměla klesnout na úroveň islamistů, kteří také pálí knihy – pravda, oni i s živými lidmi.

Zavřít někoho do vězení, že zhanobil knihu, která přináší po celé planetě miliónům lidí denně utrpení a bolest, je ale nesmysl, jelikož příčinou zla není to, že někdo počurá Korán, ale to, že ho otevře a začne ho aplikovat v reálném životě – to bychom měli trestat.

30 komentářů :

 1. správně SPD má naše hlasy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vyjadrenie sudcu najvyssieho sudu SR
   https://www.youtube.com/watch?v=VovLnAAIT3k

   Vymazat
  2. Díky za odkaz od 22:36. Krucinál, to už je fakt Absurdistán.

   Vymazat
  3. Prosí vás kdo mi poradí,kde koupím korán,s radostí si s ním budu vytírat prdel a toto budu publikovat na youtube.myslím to VÁŽNĚ....

   Vymazat
  4. 7.12 Všechny knihy na trhu lze objednat a koupit na internetu.

   Co je ale úsměvné, že platný Korán je pouze v arabštině ... A ta dívenka použila PŘEKLAD - tedy vlastně nekorán... I muslimskou modlitbu, aby byla platná (před Alláhem) musí věřící recitovat arabsky...

   Jsem zvědavý, jak se s tim "právo" popasuje. On totiž nekorán v "evropštině" není způsobilým předmětem hanobení Koránu; jako woodoo panenka plná jehel také není způsobilým nástrojem vraždy..

   Vymazat
 2. Kde je Korán, tam je Okamura.
  A kdo "otevře" Korán, dostane od něj přes pracky.
  A kdo ho bude "aplikovat", dostane od něj za uši.
  A tak je to správně.
  Milé děti, Okamura je totiž náš Kapitán Korkorán.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty seš Baron Prášil.

   Vymazat
 3. Počin té dívenky lze posuzovat z více hledisek. Např. z bezpečnostního hlediska udělala blbost, která může reálně obrátit pozornost islamistických teroristů proti její zemi (v islámských despociích lze přijít o život i za mnohem menší provinění). Z hlediska našince by ten čin mohl být viděn jako zoufalý pokus jednotlivce "něco udělat" v tom podělaném světě, kde se vás chystají naředit, unifikovat a ovládnout globální predátoři za vydatné pomoci eurohujerů a domácích vlastizrádců. Jednotlivě nezmůžeme nic, dát hlas euroskeptikům sice můžeme, ale obávám se, že události budou mít rychlejší spád. Připravujme se na přežití v podmínkách chaosu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:26
   No... Z bezpečnostního hlediska jedině ve smyslu, že se na tu knihu nemusela zrovna trefit a ty plameny by ji ožehly...
   Jinak pokud taková věc obrátí pozornost islamistických teroristů proti její zemi, pak tu máme teroristický útok, který jen potvrzuje, že je to náboženství, které se rozhodně neslučuje s demokratickými principy. Něco jiného je podat protestní nótu, ale to oni neumí, neboť jejich smyslem je, v každém okamžiku, každé vteřině, minutě, hodině jen neustále porušovat lidská práva k uspokojení svých potřeb.

   Vymazat
  2. Pro 22:51 - technickou stránku zvládnutí pomočení hořící knihy a možné bezprostřední efekty jsem nezvažoval, nicméně je kolem tohoto výstřelku už docela slušná medializace, a poté, co "pachatelka" vyjde z vězení, tak bych se měla mít na pozoru před odvetou islamistických magorů.

   Vymazat
  3. Mne osobne by prekazelo byt soudcem a nerespektovat sve svedomi a sve obcanske svedomi.
   Myslim si ,ze soudce kterej tu mladou divku odsoudi a posle ji za katr se zproneveri vlastnimu svedomi a sve dustojnosti.A tedy se sam zbavuje moznosti dozit se pokojne seslosti vekem. Neverim ze umre na seslost vekem:-)..

   Vymazat
 4. Nikde není napsáno,že se nesmí močit na knihy a
  potom je zapálit.Nemůže to být posuzováno jako
  trestný čin.Odsoudit pálení koránu lze z hlediska
  morálky odsoudit,ale islám není náboženství.Islám
  je ideologie nenávisti.Proti tomu se bojovat musí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pán je právník?

   Vymazat
  2. Na to nemusí být nikdo právník, aby rozeznal, že islám je zlo.

   Vymazat
  3. 22:54

   Jde o to, že pan M. nemluví jen o zlu (nenávisti), ale výslovně i o tom, že skutek "nemůže být posuzován jako trestný čin". Proto mne zajímalo zda a odkud to ví tak jistě. Domnívá se snad, že soudci na Slovensku se v této kauze neřídil platnými zákony?

   S morálním hodnocením koránu to NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO.

   Druhé tvrzení pana M. je nepravdivé.
   Islám JE náboženství. S tím, že (jestli) se nám líbí nebo hnusí to NEMÁ NIC SPOLEČNÉHO.

   Pan M. se vyznačuje tím, že se vyjadřuje k mnoha věcem a vždy se vyjadřuje kategoricky.

   Vymazat
  4. pan M se vyjadruje vzdy dobre je jako maloktery diskutujici jemu to mysli velmi dobre

   Vymazat
 5. 23:03
  Umíte číst?
  ...Dále řekla, že kdo se jí postaví, toho „bez problémů oddělá...Nyní je ve vazbě a hrozí ji až šestileté vězení mj. za „výrobu extremistických materiálů...

  Kdo chce, hůl si vžsdycky najde... a stejné je to i s paragrafy.

  OdpovědětVymazat
 6. Okamura a Zeman , bojují za to aby muslimové nevytvořili v naz vlasti gheta nebo gou zony . Západ je stracen . Polsko , My , Slovensko a východ je zatím v pohodě . Slovanské oblasti nikdy nepoužívali otroky a kolonie . Takže my nebudeme brát uprchlíky . Stejně k nám nechtějí . Proč Sobotka loutka poslouchá mute Merkel a chce tu ubytovat stovky nebo tisíce muslimů . Dodnes nevyřešil cigánskou otázku .

  OdpovědětVymazat
 7. Náboženství není demokracie,hrajeme si s ohněm...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím se dá souhlasit, náboženství slouží k oblbování lidu.

   Vymazat
 8. Aha,Libyii bombardoval korán? Arabské jaro vyvolala propaganda práva šaría? Okamura od počátku dělá jen zbrklosti a střílí naslepo jako nejprimitivnější populista. Skoro to vypadá že si jej establishment platí aby špinil myšlenku přímé demokracie a uváděl v praxi argument že lid musí být zastupován neboť je snadno manipulovatelný a krátkozraký. Je to mucholapka na nespokojené voliče, nikoli alternativa proti systému, ale součást systému.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to jsi opravdu vymyslel sám?
   Pokud bude Okamura mít hodně hlasů, tak k nám pozve čmoudy? Nenech se vysmát.
   Možná, že jsi tou mucholapkou právě Ty.

   Vymazat
 9. Lidé, kteří nazývají Islám náboženstvím z nějakého důvodu nepochopili, źe se jedná o mocenskou ideologii s násilnými metodami, zakotvenými do prováděcího předpisu jako je Korán. Takže spalit a Islám postavit mimo zákon.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vladimír 26.února 2017 12:21

   Křesťanské náboženství fungovalo a funguje jako mocenská ideologie 2000 let.
   Nacismus byl se svým vzýváním "arijství" svého druhu pohanským náboženstvím.
   Ba i hinduisté vraždí jinověrce.
   Je nesmysl dělit náboženství na "dobrá" a "špatná".

   Vymazat
 10. Čúrání nás nezachrání. Chce to ten muslimácký dobytek vyhnat jednou provždy z celé Evropy. Vzpomeňte si na Karla Martela a bitvu u Poitiers a Jana Sobieského u Vídně. Dokažme, že nejsme horší, než byli tito hrdinové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak především velká královna Izabela, která vyhnala ty hlavní nepřátele! -http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/ner-33.html

   V jejích stopách by mohla kráčet Marinne LePen!

   Vymazat
 11. Vážený pane Okamuro, shlédl jsem váš příspěvek
  STAŘÍ A ZOUFALÍ uveřejněný dne 25.2.2017 na
  youtube. Jsem rád, že alespoň jeden politik se odvážil říci to co ví každý normální člověk.
  Totiž, že peníze na zdravotnictví a i jiné obory
  chybí díky hehoráznému rozkrádání.
  Díky

  OdpovědětVymazat
 12. ZEMAN for PRESIDENT, OKAMURA for PREMIER ! ! !

  OdpovědětVymazat
 13. Vůbec neznám Korán a neznám ani obsah Bible. Nevím, zda oba tyto náboženské dokumenty ordinují zabíjení jinověrců, vím ale, že vyznavači obou písemností se dopouštěli ohavností proti lidskosti i genocidy v nevídaných rozměrech. Masoví vrazi indiánských národů na americkém kontinentě (přes 70 milionů) byli katolíci, protestanté.... Holokaust za 2. světové války: katolíci a protestanti. Obě světové války byly masovým vražděním nejen mezi státy, národy, ale také náboženstvími - víme jak Vatikán fandil Hitlerovi. Destrukce českého státu po Bílé Hoře a úbytek třetiny obyvatel - katolíci. A to nevzpomínám křižáckých tažení katolických zemí, také proti Čechům! Byla na vině Bible a máme ji proto pálit nebo jinak dehonestovat?

  OdpovědětVymazat