Reklama

.

.

středa 15. února 2017

Politik ANO začlení část české armády pod přímé velení Bundeswehru! Volme strany, pro které nebude Česká republika jen prázdným pojmem!!

Maru
15.2. 2017   Zvědavec
Plíživá okupace České republiky pokračuje
Příští středu má český ministr obrany Stropnický (ANO) podepsat na schůzce NATO v Bruselu novou dohodu. Německý Bundeswehr se stane vedoucí armádou NATO v Evropě a jedna brigáda české armády se dostane pod přímé německé velení. Stejnou smlouvu podepíše kromě nás i Rumunsko, ale Rumuni bojovali za druhé světové války po boku Třetí říše, takže to pro ně to nebude zas tak velký rozdíl.


Za příklad nám Němci dávají Holandsko, které má pod německým velením již dvě třetiny své armády.

Německá touha po naprostém ovládnutí Evropy je tak zase o něco blíže svému naplnění.

Několikrát bylo řečeno, že česká armáda nedostačuje svou velikostí k ochraně českých hranic. Nyní její část převádí politik firmy ANO pod přímé velení Němců. Těch Němců, kteří odmítají strop na příjímání migrantů do Evropy.

Opravdu těžko se pak budeme bránit migračním vlnám, které mají podle předpovědí přijít. A které jsou politiky EU, filantropy a neziskovkami pečlivě dlouhodobě organizovány a financovány.

Musíme si už konečně přiznat, že nám vládnou vlastizrádci. Bělobrádkovi, Babišovi a Sobotkovi opravdu neleží na srdci blaho českého národa.

Všichni tíhnou k Německu - Babiš dostává tučné dotace, Bělobrádek posílá zdravice Sudetoněmeckému Landsmannschaftu a Sobotka to celé diriguje. Schválil do vlády Marksovou, která rovněž navštěvovala sjezdy Sudetoněmeckého Landsmannschaftu a také Hermana, který je dokonce vůdcem české pobočky Sudetoněmeckého Landsmannschaftu. Za státního tajemníka pro evropské záležitosti při Úřadu vlády určil Tomáše Prouzu, který se v rozhovoru pro CNN vyjádřil, že ruská propaganda je největší hrozba, jaké Evropa čelila od roku 1930. Druhou světovou válku a německý nacismus cudně zamlčel. A to jsou jen vybrané příklady panoptika.

Co čekat od této proněmecké skvadry? Plíživé začlenění České republiky do Německa. Však se již Herr Herman v tomto smyslu veřejně vyslovil.

Mnoho kroků již bylo od roku 1989 provedeno:
Česká průmyslová základna byla dílem rozprodána, dílem zničena a to, co zbylo, je většinou navázáno na Německo.
Česká armáda byla výrazně zredukována.
Český zlatý poklad byl téměř rozprodán a to v době, kdy byla cena zlata nízká. A zbytek pokladu Česká národní banka v tichosti rozpouští za situace, kdy jiné státy zlato nakupují ve velkém.
Česko-německá deklarace z roku 1997 je českými politiky vynášena do nebes. Přitom právě tato deklarace nás zavázala neobtěžovat do budoucna Německo válečnými reparačními nároky (Česko-německá deklarace: Deset let poté, str. 67). Německo nám dluží 360 miliard Kč v hodnotě z roku 1938. Doposud nám z tohoto dluhu splatilo cca 4 %. Česko-německá deklarace z roku 1997 si žádné opěvování nezaslouží. Byla vynuceným ústupkem nátlaku sjednoceného Německa.
Pro Českou republiku byl přijat nový název Čechia. Jak by to vypadalo, kdyby se nový německý stát jmenoval Česká republika? Ale Čechia je podobné např. názvu Bavorska Bavaria a nebije to tolik do očí.
Český premiér - místo aby jednal pouze s představiteli německé federální vlády, jak se na premiéra suverénního státu sluší – začal objíždět německé politiky na úrovni jednotlivých německých států.
Správnými dotacemi je dlouhodobě podporována přeshraniční spolupráce německých a českých regionů.
Někteří potomci sudetských Němců i Němců, kteří v naší republice po válce zůstali, přejali pokřivený pohled na českou historii, který razí Sudetoněmecký Landsmannschaft. Tito lidé, kteří hovoří plynně česky, spolu se svými českými poskoky obsadili místa v politice, ve státní správě, v médiích, v kultuře a na všech stupních škol. Ovlivňují politiku, točí filmy, píší knihy a novinové články, pořádají kulturní akce a aktivity pro studenty a všemožně se snaží ovlivňovat českou veřejnost žádaným směrem.
Německé policii je dovoleno zasahovat na českém území, aniž by musela žádat o povolení. Recipročně je to dovoleno i české policii na německém území.

A nyní přichází na řadu česká armáda.

Kdo začlenění české brigády pod velení Bundeswehru schválil? Proč se o tom nevedla široká diskuze? Vždyť to výrazně ovlivní bezpečnost České republiky. Proč o tom neiformovala média?

Nejedná se náhodou o porušení naší ústavy?

Podle článku 63 Ústavy České republiky

(1)Prezident republiky dále zastupuje stát navenek sjednává a ratifikuje mezinárodní smlouvy; sjednávání mezinárodních smluv může přenést na vládu nebo s jejím souhlasem na její jednotlivé členy,je vrchním velitelem ozbrojených sil přijímá vedoucí zastupitelských misí,pověřuje a odvolává vedoucí zastupitelských misí,...

Odsouhlasil snad začlenění části české armády pod velení Německa prezident Zeman? Odsouhlasila to Bezpečnostní rada státu?

I když jde zatím jen o jednu brigádu, jedná se – podle mého názoru - o zradu českého národa. Ať už to upekl, kdo chtěl.

A nedělejte si iluze, že by se snad Stropnický vymkl vlivu Babiše. Babiš vše řídí jako firmu, bez jeho svolení se nepohne stéblo. Hnutí ANO bez milosti ruší své vlastní oblastní organizace, pokud neskáčou, jak vedení píská.

Nečekají nás dobré časy. Německo se již zcela bez skrupulí snaží převzít otěže Evropy. A ti, kdo velí Německu si nepřejí zachování národních států. Přejí si vládu elitní nevolené skupiny a režim natolik tvrdý, aby dovolil této skupince globálně vládnout. Šaríu či fašismus – můžete si vybrat.

Prakticky všechny německé politické strany kromě Alternativy pro Německo prosazují tuto globální vizi a neštítí se vlnou migrantů rozložit vlastní národ.

A Českou republiku kvůli její strategické poloze nechtějí pustit z drápů.

Letošní volby jsou asi poslední možností, jak zachránit vlastní republiku a národ. Nebo se o to alespoň pokusit.

Apeluji na vás, občané, odhlédněte teď od klasického dělení stran na pravicové či levicové. Už je to stejně dávno přežité.

Volme strany, které nám zaručí u všech důležitých rozhodnutí referendum. Když mohou rozhodovat politici, proč bychom o sobě nemohli rozhodnout my sami? Vždyť ty politiky známe. Jsou – v tom lepším případě - neiformovaní, dílem prolhaní a zkorumpovaní. Nepotřebujeme bůhví kým placené „odborníky“ či think tanky. Stačí nám používat zdravý rozum.

Volme strany, které slíbí uspořádat referendum o naší účasti v Evropské unii a v NATO. Volme strany, které nechtějí přijímat nelegální migranty, které odmítají kvóty, multietnickou společnost, inkluzi a korporátní globalistické dohody omezující demokracii (TTIP, CETA). Volme strany, které nenadřazují požadavky menšin zájmu většiny a nepřikrývají problémy pod politickou korektností.

Volme strany, které si budou vědomy hrozby globálního řádu korporátního fašismu, nebudou plnit jeho program (OSN Agenda 2030), nebudou vysílat naše vojáky do zbytečných zahraničních misí a vybudují znovu českou armádu k obraně naší republiky.

Volme strany, pro které nebude Česká republika jen prázdným pojmem.

60 komentářů :

 1. Tak jak to v téhle zemi je,sme svépráv im národem nebo nejsme.

  OdpovědětVymazat
 2. Nevím proč ste svrhli komunisti v 1989 a ti co svrhli socializmus jsov vlastizrádci protože novu repyvluky odeczdalu k štvrté říši langmančaftu,šajze.
  ,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Delám chyby kdiž píšem s androidem a písmenka su malí.

   Vymazat
  2. Lzes falmere, ty hrubky co pises nejsou preklepy
   Nechapu proc pises jako blbec, na co si hrajes?

   Vymazat
  3. 16:34- proč to netolerujete? Pro "češtináře" je obtížné psát s chybami, jako pro zpěváka s absolutním sluchem zpívat falešně.

   Vymazat
  4. EUfalmerUSAhujer15. února 2017 14:37
   „Delám chyby kdiž píšem s androidem a písmenka su malí.“
   Tak se na to vys.r, netrap se, ostatním neotravuj život a běž radši dělat něco, z čeho bys mohl mít radost.

   Vymazat
  5. Vaše frustrace a stupidita vám brání dělat něco, z čeho byste měl radost vy, což neznamená, že musíte uboze prudit...

   Vymazat
 3. Stropnický mandát od lidí nemá. NATO není ANO.
  Babiš se může setsakramensky spálit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od začátku říkám, Babiš jako min, financí , velké ano, je prvním ministrem, který nás tahá z průseru. Ale jako předseda vlády rozhodně ne. Tento člověk nás prodá kterékoliv fašistické zrůdě bez mrknutí oka. Germán zůstane vždy jen germán, Tento se nezmění ani za sto let. Když odejde Merkel , kdo tam půjde tento demagog: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Martin-Schulz-jeste-pritvrdil-vuci-vsem-odpurcum-integrace-EU-Jsou-pro-nej-virus-475294 No tak to nás potěž pánbůh. Ono to totiž na nic jiného nevypadá. Zde je příklad.
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Angele-Merkelove-mozna-zvoni-hrana-Nemci-rozhodli-475534
   a o našem "jakoby" spásném ANO ? Kdo je vlastně vlastizrádce, populista a zaprodanec? Když se odmítl jako jediný šév resortu vyjádřit k mig. politice. Ten článek dohledám. Ale mám za to, že ani jednu stranu z těchto stávajících nezle volit. Zaprodance nevolím. O ONA, jo jako koalice snad, jinak rozhodně ne. Budeme se divit kolik bude mít Tomio Okamura příznivců, jen aby to neklepalo na dveře i slavnému ANO. No když vidím, představitele této strany,( ANO) je mi zle, kromě teda Babiše. Ten snad jediný má zásluhy a jakousi představu o vybřednutí ze zadluženosti. Kdo za co lobuje a jak je zaplacený vidíme na dnešní politické scéně. Bože jak mě je z těch pol. potentátů zle.

   Vymazat
  2. Souhlasím s Vámi, tady je už nadějí, opravdu jenom ten Okamura. Měl by alespoň 30% .
   P.K.

   Vymazat
  3. 15:47 - NEOBLBUJ S BABIŠEM, VOLE!!!

   Vymazat
  4. 2:55 - Babiš = rudé špíny a skvrn se zbavíš!

   Vymazat
 4. Německo je trojský kůň USA v Evropě.
  Pokud USA budou mít na jeho území okupační armádu, neudělá nic bez posvěcení Bílé chatrče.
  Stropnický je dobytek, Sobotka dobytek, lidovci všichni dobytci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A cesi jsou naivni havlisti a hlupaci

   Vymazat
 5. Přidružení se nerovná subordinaci, vy bando prolhaných bolševických kurev!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kurva si tak jedině ty, ty havloidní zmrde.
   Omlouvám se za vulgaritu, ale s tímto prasetem to jinak nejde.

   Vymazat
  2. Horni Dolni15. února 2017 16:36
   Merkela není Hitlera, ty dementní palice HO.NOLULU, Horní Dolní, ii007.
   Merkela je internacionalista, Hitler byl nacionalista.

   Vymazat
  3. válka.stop.mír.stop.revoluce.stop.fašismus.stop.človíčku gdyž nevíš čí jsi,tak hledej.

   Vymazat
  4. Pro 19:08 Adolfína Merkelová je stejně zvrhlý sociální inženýr jako ten tvůj Dolfi.

   Vymazat
  5. 20:33
   Dolfi není můj, ani náhodou. I on pracoval (nejspíš nevědomky) pro internacionálu a ne pro demokracii. Souhlasím, že oba jsou zvrhlí.

   Vymazat
  6. 21:32 - Kde je jaká "internacionála"? Jedině pro národ a na tom nic zvrhlýho není a nikdy nebylo - https://www.youtube.com/watch?v=nKHtct4Dl3s

   Vymazat
  7. Jedině že myslíš tuhle Internacionálu! Tedy tu naší!

   Cituju:

   "Když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji...".

   Vymazat
 6. 15:57
  Ty ussacká pomatená kurvo,o nás nebude rozhodovat stejně nesvéprávný hovado bez mozku jako byl udavač Havel!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O nás rozhodují svobodné demokratické volby. Všechny strany mimo komoušů a Okamurovců jsou PRO NATO. Zeman je také PRO NATO. Takže se s vůlí drtivé většiny obyvatel ČR smiř nebo táhni do hajzlu.

   Vymazat
  2. 16:05
   Hele ty ussacká kurvo placená Šapitem a čokovopicí,zapoměl si dodat,že kdyby bylo referendum,který mimochodem Zeman nedávno neodsiuoval,bylo by v očích normálních lidi NATO jen teroristyckou organizací pod palcem USSA!!!!!
   Takže zavřít tu prolhanou držku a nechlastej vlastní moč!!!!!

   Vymazat
  3. 16:05 já to také říkám. Drtivá většina Čechů jsou opravdu vymaštěné makovice. T

   Vymazat
  4. NATO je nejnebezpečnější organizace pro světový mír. Je to servisní organizace amerického imperiálního roztahování po planetě. Kdo je u nás pro NATO, patří do blázince!

   Vymazat
  5. Souhlas!
   emeritní plk. v.v. Varšavské smlouvy

   Vymazat
 7. Předchozí komentář je samozřejmě pro 15:52

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mir presneji

   Vymazat
  2. Ty seš úplně vožralej!

   Vymazat
 8. 15:37 Tomu může věřit jen idiot. Která československá brigáda byla přidružena k nějaké sovětské obrněné divizi? V dobách "okupace a nesvobody" si nikdo nic podobného nedovolil. Ani posílat naše vojáky do cizích agresivních válek, ty blbečku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Je vidět, že za "socializmu" byla naše státní suverenita mnohem větší, než dnes! Což je k pláči.

   Vymazat
  2. K pláči je to, že hloupí občané ten socialismus zlikvidovali.

   Vymazat
  3. Anonymní15. února 2017 18:14
   Ten slavný socialismus, směřoval ke stejným koncům, jako dnešní EU. K centrální vládě nesvéprávných nevolníků. Jenom se ta nesvéprávnost zajišťovala jinak. P.K.

   Vymazat
  4. 19:17 Vy ten socialismus znáte nejspíš jen z pohádek ovčí babičky. V rámci RVHP existovala skutečná spolupráce, ne vykořisťování jedněch států druhými. Neznám jediný případ tak stupidních nařízení, která jsou dnes běžná v rámci EU.

   Vymazat
  5. Anonymní15. února 2017 20:00
   Nemůžete takto přímo porovnávat tehdejší sovětský socialismus a současný EU-socialismus. Jsme už skoro o třicet let dál. Od té doby se to utužuje, stejně jako by se utužoval socialismus sovětský.
   Nechci se s Vámi dohadovat o vykořisťování, protože to s jeho definicí asi nebude jednoduché. Ale tehdy nevládnul „lid“, nýbrž nomenklatura, tj. stále se zužující okruh rodin. Valuty se posílaly do SSSR, kde se rozhodovalo, kolik obdrží který stát RVHP a kolik obdrží podpora komunismu ve světě (Kongo, Kuba, Vietnam, …). Ten systém nebyl demokratický, proto nemá moje sympatie. P.K.

   Vymazat
  6. 20:25 se mýlí s tím posíláním valut do Moskvy. Jinak souhlas.

   Vymazat
  7. 20:41se mýlí s tím neposíláním valut do Moskvy. Jinak souhlas. P.K.

   Vymazat
 9. Autor má pravdu, že Rumuni bojovali spolu s Němci, ale je též pravda, že Rumuni se otočili a bojovali posléze proti Němcům. Rumunské jednotky osvobodily spolu s ruskými Zvolen, Banskou Bystrici, na Moravě například Kroměříž a Kojetín.
  Morave

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní15. února 2017 16:33
   Konec dobrý, všechno dobré. Kdo jsi bez viny, hoď kamenem první.
   Rumuni by mohli být ve V4+. P.K.

   Vymazat
  2. NATO je pozdě,na mentalitu - no,tak snad až zítra?

   Vymazat
 10. Germáni byli a jsou nejlepší vojáci, tak proč se k nim nepřidat a jsme přece s nimi přátelé v NATO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německo přestává být německé! Dnešní Pseudoněmci jsou jen pouhé nemnožící se a proto vymírající polobuzny schopné plivat na pokyn cizáků na dějiny svého vlastního národa! Nad zájem národa je jim sloužit té nejodpornější xenofilské havěti, hodlající podkopat a zničit základy naší - tedy Bílé civilizace!! Německo po svém sjednocení se nikomu zvenčí "otvírat" nepotřebovalo! Samo kolonizovalo a rozvíjelo se, Němci získali na pár let více než Frantíci za padesát! Německá Jihozápadní Afrika se stala domovem pro statisíce Němců, kteří tam byli páni a místním lidožroutům předali základy kulturního chování! A sami si žádnýho z nich, aby je čímkoliv "obohacoval" do Německa nepustili! A proto bývávali hrdými Němci!

   Vymazat
  2. Anonymní15. února 2017 16:41
   „Germáni byli a jsou nejlepší vojáci, tak proč se k nim nepřidat a …“
   Germány se podařilo sjednotit Bismarckovi, krví a železem. Takže jsou početní a loajální své říši (z hrdosti, ze strachu?), i když se mezi sebou liší více, než kverulanti Moravané od Čechů. V nejmodernější době, se k tomu ještě přidala jejich technická vyspělost.
   Ta jim zajišťovala válečné úspěchy, ale lepší vojáci jsou Rusové. Jenomže, podle mého názoru, my Slované máme málo sebevědomí. Proto v našem středu vznikají páté kolony Němců a jiných Zápaďáků. Vidíme to na našich představitelích a Putin se s tím potýká u ruských představitelů, snad v ještě větším měřítku.
   Měli bychom si vytvořit středoevropské centrum moci, potom bychom měli být na co hrdi a tolik se nepodbízeli Němcům. P.K.

   Vymazat
 11. Rakousko-Uhersko se nemělo rozpadnout.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdy není pozdě s tím něco udělat! - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Vymazat
 12. Politiků by mělo být mnohem méně (kvóty na ně), bo pak vymýšlí blbosti, rozpady a války.

  OdpovědětVymazat
 13. Redukce armády? Především odlidovění armády. Armáda občanů státu je pro diktaturu kapitálu krajně nebezpečný instrument. Tedy není proto, že šetří naši zejména zlatou mládež před službou svému státu, ale chrání především nastolenou moc: armáda této moci si přece nezvrhne své chlebodárce - to dá rozum. Ale armáda sestavená z kmánu, to už se stalo několikrát, že si došlápla na vykradače státu, tuneláře, organizátory všelijakých pučů, majdanů, sametových kontrarevolucí a postavila se za občany. No a to je jako bychom pak chtěli i občanskou vládu a ne
  diktaturu kapitálu. A aby byla ještě více občanům zatemněna možnost zjistit, kdo vlastně u nás vládne, tak je zřízen asi veletucet partají a partajíčků a kdo by se v tom guláši slibů mohl vyznat před volbami a natož po volbách a komu by pak mohl někdo vyčítat neplnění slibů - když koalice jsou jedna partaj čehý, druhá hot a třetí curyk! Naši bratři na věčné časy a nikdy jinak II v USA nám radí - 2 partaje je akorát, jedna je málo a tři je moc!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč je tolik partají je jasné! - https://www.youtube.com/watch?v=zu30gffObOU

   Vymazat
 14. Ať je partají kolik je, ale vítězná sestaví vládu, nebudou členové vlády a parlamentu mít žádná privilegia, další funkce a za ně další příjmy, bude na důležitá dělat referenda něco se změní.

  OdpovědětVymazat
 15. Bratia Cesi,konecne ste sa dockali a stanete sa sucastou nemeckej rise ! Komediant predal CR,nemcom,tak toto by sa za posranich komancov,nestalo.Ale,chceli ste ist dalej slobodne a toto je znak,ze vas do niecoho natlacili...alebo nie?Zdasa,ze ovcan nic neznamena,je potrebny raz za 4 roky.

  OdpovědětVymazat
 16. Je mi to úplně jedno. Když jsem slouži vlasti byla to obranná armáda. Služba byla povinná. Dnes ti kteří se přihlásili do žold. armády musí plnit rozkazy komedianta a jiných volů. Je to jejich volba. Pravdou je že popůjdou do gulagu. Prostě se vypaří.

  OdpovědětVymazat
 17. Neustále se potvrzuje,že mám pravdu.Němci měli
  být po skončení války fyzicky zlikvidováni.Byl
  by v Evropě klid.Dokud bude na živu jen jediný
  Němec,dokáže rozvrátit celý svět!Pátá kolona u
  nás už pracuje veřejně a národ klidně spí.Ještě
  budou tento póvl volit.Zkrátka český národ se už
  dlouho potýká s demencí a zrádci z řad politiků
  jsou vysmátí.Protože občané je z části podporují.
  Cesi mít pratky pamjet,ona uz sapomenout nemecký
  uniforma!Tak si užívejte údajné svobody.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, ač jsem cizinec!

   Vymazat
  2. Zlikvidováni měli bejt jedině tvý nosatí filckonoši, ty vopejzelá od chazarský lejnoolíhně vodpadlá jarmulatá filcko! - https://www.youtube.com/watch?v=Kk89GgXxGSw

   Vymazat
 18. Bohužel,zase máte pravdu pane.
  Tato situace se táhne od udavače Havla!

  OdpovědětVymazat
 19. Ps Parlamentu ČR ať zaváže ministra obrany!

  Nechť zajistí podřízenost Armády ČR Bundesweru!
  Termín: 15.3.2017 nejpozději!
  K tomu uspořádat na Wenzelplatzu přehlídku, aby si mohli němečtí vojenští kamarádi v Praze zadupat a tanky Tiger poničit asfalt.

  To bude kvalitní připomínka 13.3.1939 - likvidace druhé ČR a vzniku Protektoratu B+M.

  Pak přejmenovat A ČR na "vládní vojsko 2017" a to poslat s Bundeswerem k nranicím Ruska.

  Tak trumfneme i presidenta E. HÁCHU.
  Ten tomu po 22.6.1941 bránil.

  OdpovědětVymazat
 20. však to píšu zvolit SPD a mít naši samostatnou zemi nebo ty co vládnou a mít totalitní multikulturní makrelystán ano cssd top09 stan kdu vlastizrádci hnusný a komediant by chtěl být presidentem tohohle spolku

  OdpovědětVymazat
 21. Že jsme kolonií nového reichu SSMerkel je dávno jasné.

  OdpovědětVymazat