Reklama

.

.

pátek 17. února 2017

Politik ANO začlení část české armády pod přímé velení Bundeswehru! - Plíživá okupace České republiky pokračuje

Maru
17.2.2017  Zvědavec

Příští středu má český ministr obrany Stropnický (ANO) podepsat na schůzce NATO v Bruselu novou dohodu. Německý Bundeswehr se stane vedoucí armádou NATO v Evropě a jedna brigáda české armády se dostane pod přímé německé velení. Stejnou smlouvu podepíše kromě nás i Rumunsko, ale Rumuni bojovali za druhé světové války po boku Třetí říše, takže to pro ně to nebude zas tak velký rozdíl.


Za příklad nám Němci dávají Holandsko, které má pod německým velením již dvě třetiny své armády.

Německá touha po naprostém ovládnutí Evropy je tak zase o něco blíže svému naplnění.

Několikrát bylo řečeno, že česká armáda nedostačuje svou velikostí k ochraně českých hranic. Nyní její část převádí politik firmy ANO pod přímé velení Němců. Těch Němců, kteří odmítají strop na příjímání migrantů do Evropy.

Opravdu těžko se pak budeme bránit migračním vlnám, které mají podle předpovědí přijít. A které jsou politiky EU, filantropy a neziskovkami pečlivě dlouhodobě organizovány a financovány.

Musíme si už konečně přiznat, že nám vládnou vlastizrádci. Bělobrádkovi, Babišovi a Sobotkovi opravdu neleží na srdci blaho českého národa.

Všichni tíhnou k Německu - Babiš dostává tučné dotace, Bělobrádek posílá zdravice Sudetoněmeckému Landsmannschaftu a Sobotka to celé diriguje. Schválil do vlády Marksovou, která rovněž navštěvovala sjezdy Sudetoněmeckého Landsmannschaftu a také Hermana, který je dokonce vůdcem české pobočky Sudetoněmeckého Landsmannschaftu. Za státního tajemníka pro evropské záležitosti při Úřadu vlády určil Tomáše Prouzu, který se v rozhovoru pro CNN vyjádřil, že ruská propaganda je největší hrozba, jaké Evropa čelila od roku 1930. Druhou světovou válku a německý nacismus cudně zamlčel. A to jsou jen vybrané příklady panoptika.

Co čekat od této proněmecké skvadry? Plíživé začlenění České republiky do Německa. Však se již Herr Herman v tomto smyslu veřejně vyslovil.

Mnoho kroků již bylo od roku 1989 provedeno:
 • Česká průmyslová základna byla dílem rozprodána, dílem zničena a to, co zbylo, je většinou navázáno na Německo.
 • Česká armáda byla výrazně zredukována.
 • Český zlatý poklad byl téměř rozprodán a to v době, kdy byla cena zlata nízká. A zbytek pokladu Česká národní banka v tichosti rozpouští za situace, kdy jiné státy zlato nakupují ve velkém.
 • Česko-německá deklarace z roku 1997 je českými politiky vynášena do nebes. Přitom právě tato deklarace nás zavázala neobtěžovat do budoucna Německo válečnými reparačními nároky (Česko-německá deklarace: Deset let poté, str. 67). Německo nám dluží 360 miliard Kč v hodnotě z roku 1938. Doposud nám z tohoto dluhu splatilo cca 4 %. Česko-německá deklarace z roku 1997 si žádné opěvování nezaslouží. Byla vynuceným ústupkem nátlaku sjednoceného Německa.
 • Pro Českou republiku byl přijat nový název Čechia. Jak by to vypadalo, kdyby se nový německý stát jmenoval Česká republika? Ale Čechia je podobné např. názvu Bavorska Bavaria a nebije to tolik do očí.
 • Český premiér - místo aby jednal pouze s představiteli německé federální vlády, jak se na premiéra suverénního státu sluší – začal objíždět německé politiky na úrovni jednotlivých německých států.
 • Správnými dotacemi je dlouhodobě podporována přeshraniční spolupráce německých a českých regionů.
 • Někteří potomci sudetských Němců i Němců, kteří v naší republice po válce zůstali, přejali pokřivený pohled na českou historii, který razí Sudetoněmecký Landsmannschaft. Tito lidé, kteří hovoří plynně česky, spolu se svými českými poskoky obsadili místa v politice, ve státní správě, v médiích, v kultuře a na všech stupních škol. Ovlivňují politiku, točí filmy, píší knihy a novinové články, pořádají kulturní akce a aktivity pro studenty a všemožně se snaží ovlivňovat českou veřejnost žádaným směrem.
 • Německé policii je dovoleno zasahovat na českém území, aniž by musela žádat o povolení. Recipročně je to dovoleno i české policii na německém území.


A nyní přichází na řadu česká armáda.

Kdo začlenění české brigády pod velení Bundeswehru schválil? Proč se o tom nevedla široká diskuze? Vždyť to výrazně ovlivní bezpečnost České republiky. Proč o tom neiformovala média?

Nejedná se náhodou o porušení naší ústavy?

Podle článku 63 Ústavy České republiky

(1)Prezident republiky dále
 • zastupuje stát navenek,
 • sjednává a ratifikuje mezinárodní smlouvy; sjednávání mezinárodních smluv může přenést na vládu nebo s jejím souhlasem na její jednotlivé členy,
 • je vrchním velitelem ozbrojených sil,
 • přijímá vedoucí zastupitelských misí,
 • pověřuje a odvolává vedoucí zastupitelských misí,Odsouhlasil snad začlenění části české armády pod velení Německa prezident Zeman? Odsouhlasila to Bezpečnostní rada státu?

I když jde zatím jen o jednu brigádu, jedná se – podle mého názoru - o zradu českého národa. Ať už to upekl, kdo chtěl.

A nedělejte si iluze, že by se snad Stropnický vymkl vlivu Babiše. Babiš vše řídí jako firmu, bez jeho svolení se nepohne stéblo. Hnutí ANO bez milosti ruší své vlastní oblastní organizace, pokud neskáčou, jak vedení píská.

Nečekají nás dobré časy. Německo se již zcela bez skrupulí snaží převzít otěže Evropy. A ti, kdo velí Německu si nepřejí zachování národních států. Přejí si vládu elitní nevolené skupiny a režim natolik tvrdý, aby dovolil této skupince globálně vládnout. Šaríu či fašismus – můžete si vybrat.

Prakticky všechny německé politické strany kromě Alternativy pro Německo prosazují tuto globální vizi a neštítí se vlnou migrantů rozložit vlastní národ.

A Českou republiku kvůli její strategické poloze nechtějí pustit z drápů.

Letošní volby jsou asi poslední možností, jak zachránit vlastní republiku a národ. Nebo se o to alespoň pokusit.

Apeluji na vás, občané, odhlédněte teď od klasického dělení stran na pravicové či levicové. Už je to stejně dávno přežité.

Volme strany, které nám zaručí u všech důležitých rozhodnutí referendum. Když mohou rozhodovat politici, proč bychom o sobě nemohli rozhodnout my sami? Vždyť ty politiky známe. Jsou – v tom lepším případě - neiformovaní, dílem prolhaní a zkorumpovaní. Nepotřebujeme bůhví kým placené „odborníky“ či think tanky. Stačí nám používat zdravý rozum.

Volme strany, které slíbí uspořádat referendum o naší účasti v Evropské unii a v NATO. Volme strany, které nechtějí přijímat nelegální migranty, které odmítají kvóty, multietnickou společnost, inkluzi a korporátní globalistické dohody omezující demokracii (TTIP, CETA). Volme strany, které nenadřazují požadavky menšin zájmu většiny a nepřikrývají problémy pod politickou korektností.

Volme strany, které si budou vědomy hrozby globálního řádu korporátního fašismu, nebudou plnit jeho program (OSN Agenda 2030), nebudou vysílat naše vojáky do zbytečných zahraničních misí a vybudují znovu českou armádu k obraně naší republiky.

Volme strany, pro které nebude Česká republika jen prázdným pojmem.

66 komentářů :

 1. To nám vládne "kvalitní" kolaborantská parta a vše začalo okamžikem, kdy nás podvodem na voličích zatáhl do NATA premiér Zeman, stejný Zeman, který jako jediný spolu s KSČM sliboval, že do NATA jedině na základě celostátního referenda !! Koblihovy voliči budou přesvědčeni, že Babiš s rozhodnutím svého ministra komedianta nemá nic společného !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:10 Nepište blbosti ....¨
   http://www.novarepublika.cz/2017/02/nebezpecne-letiste-v-cr.html#more

   Vymazat
  2. Domnívám se, že je třeba ubrat plyn. Nevíte totiž, jaké nadnárodní tlaky a síly formovaly naši politiku. Snad si nemyslíte, že Stropnický, v dané politické konstelaci, může říct, že tu armádu do Německa nepošle?

   Vymazat
  3. Tohle říkali Háchovi spolupracovníci také. Jděte s těmi kolaborantskými výmluvami do řiti!!! Leo

   Vymazat
  4. važeni nemyslete si že by něco dopadlo jinak kdyby tam byl třeba admiral a jeneralismus modry saša nebo černoprdelni čuně a slouha vatikanu ze vsetina všechny nařky jsou heske ale na blbim hrobečku tato byvala republika už davno neni naše jak se na spravnou gubernii sluši

   Vymazat
 2. Tahle propagandistická sračka je tu už asi potřetí.

  Předně, podívejme se na toho "vděčného" zmrda Maru a potažmo zmrda Dvořáka jak moc jsou vděčni našim osvoboditelům. Při osvobozování rodičů těch 2 idiotů položilo život 60.000 Rumunů!
  http://www.moderni-dejiny.cz/clanek/podil-rumunske-armady-na-osvobozovani-ceskoslovenska-v-roce-1945/

  Za další, jedná se o spolupráci armád pod německým velením. Nejde o žádné podřízení, subordinaci jak se tihle ruští chudáci tady snaží lhát. Že musí mít vícenárodnostní jednotky při jednotlivých cvičeních a akcích jedno velení a ne 5 musí být jasné i největšímu idiotovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsem podřízen, tudíž nemusím poslouchat nějaké velení! Tak k čemu to? Ty nejseš podřízen svoji manželce ale musíš ji poslouchat a běda když ne, tak ti nedá... Zřejmě jsi nebyl na vojně. Ďy někam vědátore.

   Vymazat
  2. kolaborante

   Vymazat
  3. A proč by to velení nemohlo být české? Nebo holandské? Němci mají s válčením více zkušeností.

   Vymazat
  4. Stejně se nejlépe "spolupracovalo" za německého protektorátu, určitě máš doma schovanou Svatováclavskou orlici po předcích pro největší české kolaboranty !!

   Vymazat
  5. 8:44

   Ty drzý hajzle Heroute, za Protektorátu bylo nejlíp zmrdům jako jsi ty.
   Byl přece pořádek, plná zamestnanost, žádní bezdomovci, žádná demokracie a svoboda, vláda pevné ruky.
   To je přece to, na co ty rudohnědý debile tak rád vzpomínáš, po čem tu neustále pláčeš.

   Vymazat
  6. Asi jste na vojně nebyli ani jeden chytráci. Jestliže naše jednotka AČR bude začleněna společně s Bundesverem a s Rumuny do jedné jednotky, tak někdo tomu bude muset velet a to budou Němci. Všichni ostatní, kteří v této společné jednotce budou, nebudou kecat, ale budou poslouchat a to bez jakýchkoliv připomínek. Tak to chodí u armády a to všude na světě. Tam neexistuje žádná demokracie.

   Vymazat
  7. Komu nadáváš ty němezký mamrde.Už se těším jak konečně poznáš to vojenský prádlo ty sprosté netáhlo.

   Vymazat
  8. 17. února 2017 8:17
   Rumunské fašistické oddíly sa konci vojny prekabátily a potom osvobozovaly to, co sami předtím zabraly. :-D

   Vymazat
  9. Anonyme 8:17 - Děkuji za nadávky a hrubosti. Demaskoval jste veřejně svoji kolaborantskou primitivní duši sám. To co nahrazujete sprostotou je chybějící logika a úcta k faktům.

   Vymazat
  10. 9:32 - Rumuni jsou děsný prasata! Leon Degrelle ve své knize je a jejich (zlo)činy popisuje takto:

   "Měli jsme hlučné sousedy - Rumuny. Jejich důstojníci k nám občas zajeli. Na hlavách měli čepice, které vypadaly jako dorty. Skoro všichni
   mluvili zpěvavě a šišlavě francouzsky.
   Jejich vojáci dělali pekelný rámus. Rumunští vojáci bezesporu vykonali od června 1941 řadu statečných činů. Osvobodili Besarábii, dobyli Oděsu. Hrdinně se bili na Krymu a v Donecké oblasti. Ale byli divocí a masakrovali válečné zajatce, a tak vyvolávali odvetná opatření, na což pak dopláceli všichni ... Rumuni bohužel přes naše naléhání všechny Rusy, kteří se dostali k jejich hlídkám, zabíjeli. Lezli chudáci z vody s rukama nad hlavou a byli sraženi dřív, než se vyhrabali na břeh. Pokud se jim podařilo kulkám uniknout, byli zastřeleni za hurónského smíchu hned ráno. Podunajští vrazi pak těla prostřílená jako řešeto házeli zpět do vody. A ta smutně plula dolů po Donci. " - http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Tazeni_v_Rusku-Degrelle.pdf

   Vymazat
  11. 8.48 jestli takto hodnotíš okupaci německou tak potom v té ruské jsme si žili super extra speciál...Proto nadávat někomu do rudohnědých debilů je od tebe velice nevhodné!

   Vymazat
  12. 8:48 Podle tebe tedy je ve Švýcarsku totalita, když je tam pořádek, žádní bezdomovci a minimum nezaměstnaných (a to ještě jen cizinců)? Nebo ten rozdíl spočívá ve skutečné demokracií oproti koloniální "demokracii", jaká panuje u nás?

   Vymazat
 3. A co na to pan prezident? On je přece vrchním velitelem ozbrojených sil. Nebo už na to rezignoval u vědomí, že jsme protektorátem díky Havlovi a jeho nohsledům už 27 let?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan prezident ví, že tu partička ruských kolaborantů jen šíří svoji debilní propagandu a těchto debilit co tu prezentujete si raději ani vůbec nevšímá.

   Vymazat
  2. 8:51 patříš do partičky fašistických kolaborantů, k tvé škodě navíc duševně vadným.

   Vymazat
  3. 8:51 má pravdu! Naše země nikdy nepodléhala Německu jako stát! Ale naši panovníci vždy podléhali panovníkovi Německé říše! Byli jeho many! Alias vazaly. Ne ovšem z titulu "německého krále", nýbrž z titulu císaře Svaté říše římské německého národa, protože tato je legitimní nástupkyní Karolinské říše, která si podrobila kolem roku 800 české kmeny a donutila Křesomysla platit stříbrem (proti čemuž povstal český vlastenec Horymír se svým věrným Šemíkem) za své manství nad Pražskou kotlinou. Takže již 1220 let jsou naši vládci podrobeni Germánské říši!

   Vymazat
 4. Ten 8:17 je fakt dobrej, třeskutá logika. Česká brigáda prý nebude Bundeswehru podřízena, bude jen pod velením...Zatím vždycky platilo, že kdo velí je nadřízený, komu je veleno je podřízený.
  Romancevova parta se pokouší, jak vidno, i měnit význam slov. Jejich obyčejné lhaní je už asi moc profláklé.
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 9:02 poslouchání rozkazů od velení armády cizího státu je spolupráce? Nevyjadřuj se raději nikde, ani v soukromí, když rozumíš jen koze, od prdele k noze, fašounku.

   Vymazat
  3. Nemusí to být tak složité, Němci budou jednotce velet, my ji budeme vydržovat. P.K.

   Vymazat
  4. Omlouvám se, ale toho primitiva 9:02, co tu diskutujícím nadává, jsem smázl. Dokud se nenaučí slušnějším způsobům, bude mazán i nadále.

   Vymazat
 5. podepsat, podepsat, podepsat

  konečně dojde cíli německé snažení získat kanonenfuter z české kotliny, když Wermacht poprvé použil sudetské Němce a ti v Rusku po 06/1941 bojovali v první linii.
  Nyní Bundeswehr bude mít druhou možnost.
  Doporučuji po podpisu od Stropnického uspořádat na Wenzelplatzu vojenskou přehlídku a to dne 15.3.2017.
  Naši "kamaraden" by si mohli v Praze zadupat, tanky Leopardd potrhat na náměstí asfalt.

  Kdyby k tomu proletovaly sněhové vločky... pak to bude důstojné připoměnutí výročí 15.3.1339- obsazení druhé republiky Československé a vzniku Protektoratu B+M.

  Min. obrany doporučuji uložit úkol, aby v PS Parlamentu prosadil zákon o změně názvu Armády ČR na: Vládní vojsko.

  Ale ani to president E. Hácha po 22.6.1941 na východ - na býv. SSSR neposlal, Wermachtu nepodřídil.

  Výkonná moc ČR jej v roce 2017 trumfne!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo. Jak je vidět, Němcům se zastesklo po Stalingradu. Prostě si to chtějí zopakovat,tak by jim v tom nikdo neměl bránit. Jen pak doufám, že se čeští vojáci zachovají stejně jako Slováci, které v roce 1942 nahnal Tiso do CCCP bojovat společně s Wehrmachtem. Mohl by o tom vyprávět můj nevlastní otec, kdyby ještě žil. Také narukoval k slovenské armádě ale hned v Oděse, celá jejich rota přešla k partyzánům a ti je pak dostali do Buzuluku. Prošel celou frontou jako pyrotechnik až do Ostravy. 3x těžce zraněn, po válce demobilizoval a šel dělat to co před tím, technika u ČSD. Za těch X desítek let si na něj nikdo ani nevzpomněl. Žádné povýšení do plukovnické (generálské) hodnosti, jak u západních letců, kteří se podíleli na bombardování Drážďan ale i "omylem" Prahy. Před 15 roky zemřel a já říkám, budiž mu země lehká.

   Vymazat
 6. „Volme strany, které nám zaručí u všech důležitých rozhodnutí referendum.“
  To je dobrá rada, také tomu fandím. Ale problém je v tom, že zde působí mooc veliké síly. Abychom dokázali vzdorovat Němcům, musíme mít za sebou jinou sílu. Výběr je mezi Ruskem, Čínou a USA. Rusko do toho nepůjde, s Čínou se raději nezaplétat a zbývají USA. Možná budeme nakonec rádi, že chtějí mít v Brdech základnu. P.K.
  http://www.novarepublika.cz/2017/02/nebezpecne-letiste-v-cr.html#comment-form

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta strana je jediná - SPD!!!

   Vymazat
 7. A od tohoto proradného spolku si necháme poroučet?!

  Skutečnost, že jugoslávská federace držela etnické rozepře na uzdě byla Západem soustavně podkopávána a ignorovány možné následky. Svobodné volby, které následovaly po pádu komunismu v listopadu 1990, byly v podstatě založeny na etnickém konsensu. Vláda Spojených států a otec balkánské privatizace George Söros měli eminentní zájem na tom, aby byla bývalá federace rozdělena na etnické státy, které by tak byly snáze podmaněny západními investory a připraveny na implementaci neoliberálních reforem.

  US, Německo a ostatní mocnosti NATO hrály klíčovou roli v rozpadu Jugoslávie, v letech 1991-92, dodávkami zbraní a podporou separatistických hnutí.

  The New York Times, CNN, ABC, CBS, NBC, The Chronicle Examiner a ostatní předkládají pouze jednostranný pohled na události v Jugoslávii aby ospravedlnily mohutné bombardování. General Electric, jeden z největších armádních dodavatelů, jež uskutečňuje dodávky motorů pro vojenská letadla NATO, vlastní NBC a spoluvlastní MS/NBC.

  KLA je teroristická bojůvka podobná Contras financovaným CIA a používaným Spojenými státy v úsilí o svržení vlády v Nikaragui. NATO využívá KLA k ospravedlnění vyslání US vojsk za účelem okupace a dalšího roztříštění Jugoslávie.
  Zdroj: http://werdan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=32159

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen nutno ještě dodat, že "Severoatlantické obranné souručenství" - jak kdysi Svobodná Evropa nazývala NATO, napadlo Jugoslávii bez mandátu RB OSN, na to je třeba nezapomínat!

   Vymazat
  2. Odtud berou sluníčkáři sílu a své afghánské, eritrejské a pod. syrské inženýry.

   Přes devět tisíc Američanů podepsalo petici prezidentovi Donaldu Trumpovi, ve které požadují zbavit George Sorose občanství a zakázat mu vstup do země.
   https://cz.sputniknews.com/svet/201702174763586-tisice-americane-sorose-usa/

   Dědkovi bude na stará kolena ještě horko, než ho peklo schvátí.

   Vymazat
  3. Anonymní17. února 2017 9:45
   „A od tohoto proradného spolku si necháme poroučet?!“
   Ale jak jinak potom zajistit svou bezpečnost? Také lze předem zavrhnout armádu EU, neboť je jasné, že EU má v plánu rozklad států. Potom zbývají okolní státy a kolektivní obrana, např. Česko, Slovensko, Maďarsko. S Maďarskem i Slovenskem už nějakou součinnost máme, jenom to dotáhnout do nějakého jednoznačného stavu. P.K.

   Vymazat
  4. Ono to stejně dopadne tak, že vyhlásíme neutralitu a dáme se dohromady se státy bývalého Rakousko-Uhraska. Ovšem na zcela jiném základě - kolektivní obrana, demokracie, spolupráce!!! Taurus

   Vymazat
  5. Skvěle a pravdivě napsáno!

   Vymazat
 8. 9:02
  Ty jsi fakt ještě blbější než analytik z Evropských hodnot.Příště se sem nepleť a jedině odpovídej, pokud jsi tázán, amrdole, protože jen ukazuješ, že ty jsi právě ten pitomec se slovní zásobou 100 slov.

  http://www.faz.net/aktuell/politik/sicherheitskonferenz/f-a-z-exklusiv-bundeswehr-will-ankerarmee-fuer-kleine-nato-partner-werden-14869905.html

  OdpovědětVymazat
 9. S Českým státem je to jako s Českou Spořitelnou.
  Pouze obchodní klamavá značka.
  Největším vlastníkem budov a půdy je cizí katolická církev - Vatikán, zároveň jsou i největším zaměstnavatelem v zemi a hybatelem politiky.
  Na Českém státě není nic Českého...to se jen tak říká*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad Petr: Povídáte pohádky. Katolická církev není cizí, je česká. Vatikán není vlastníkem majetku české církve, není ani největším zaměstnavatelem nebo politickým hybatelem! Církevní majetek je pravým českým majetkem, vlastní ho český subjekt! Pokud si uvědomíte, že cca 80% našeho majetku je skutečně v cizích rukách, tak nemůžete psát takové komentáře.

   Vymazat
  2. vvenc_ Tohle si povídejte svojí naivní babičce. Církev původně veřejný český majetek ukradla péčí své katolické mafie v parlamentu. od dob Josefa II to nebyl její majetek de jure, předtím de facto. Vyvádění českých peněz do Vatikánu je u této církve běžné a bude pokračovat ve velkém!!! Katolická církev je také velký protinárodní globalizátro a prosudetský kolaborant. Viz. každoroční vystupování kard. Graubnera a ministra hermana na jejich srazech. Obhajovat dnes bkatolickou církev v Česku může jen bloud nebo sketa!!! Taurus

   Vymazat
  3. ..proč má prokletý Duka Vatikánský pas ?
   To že jsou největším zaměstnavatelem jsem si nevymyslel, lze to dohledat.Že katolická církev zplodila fašizmus a svatořečila Hitlera si také lze dohledat...to že po staletí se snaží vymýtit Český národ a že se jim to daří je fakt !*

   Vymazat
  4. ŘÍMSKO-KATOLICKÁ ...typicky český název :))

   Vymazat
 10. Držte se německého velení a dopadnete jako Rumuni u Stalingradu.Ministrova modrá to jistí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli má Žilka modrou, tak to mu ani nevytloukali brka.
   Možná by je potřeboval vytlouci právě teď.

   Vymazat
 11. Doufám ,že ti vojáci nato budou chvíli na palubě.... a budou mít pampers... http://rusvesna.su/news/1487291349

  OdpovědětVymazat
 12. Proč ne ? I za minulého protektorátu 1939 - 1945 jsme měli to "vládní vojsko". Tak proč ne i za dnešního, ještě silnějšího, ekonomického protektorátu, povýšeného strupákem na protektorát i politický. Jen tak dál, vy noví moravcové. Jednou na vás dojde.

  OdpovědětVymazat
 13. pokud to nezměníme tak kolaboranti zlikvidují ČR volme SPD

  OdpovědětVymazat
 14. Ten človíček 8:17 a 9:02 to nemá lehké. Okecávat takovou jasnou věc, to je fuška, ono to bez velkého ztrapňování ani nejde.
  Máme tu pěkné najednou novoty. V armádě už se podle romancevovské partičky najednou nevelí, nejsou nadřízení a podřízení, ono už se spolupracuje.
  Takže vojaci dnes už neposlouchají rozkazy, dnes spolupracují...:-)
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
 15. A v Afganistanu nebyli "začleněni"? Co dělají poslanci v EU? Kolik jich tam za ANO je? Proč mám dojem, že se snaží všechno přilepit na ANO?

  OdpovědětVymazat
 16. NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ
  Jdu si vybudovat kulometné hnízdo na přístupové cestě k obci. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní17. února 2017 12:51
   Nedávná historická zkušenost (1939) nás učí, že ani sebelépe opevněné hranice nás neuchrání, před zradou našich politiků. V tom je to slabé místo i dnes. P.K.

   Vymazat
  2. 13:34 Přesně tak. Svatá pravda.:-(

   Vymazat
  3. 13:34 Před zradou politiků tzv. spojenců a našich politiků.
   Hitler, Hácha, Havel ... Zase nás ne/mocní nacpali do chřtánu obludy.

   Vymazat
 17. Konecne ste sa bratia cesi dockali a opat budete sluzit nemecku..lepsie ohryzat masitu kost,hodenu pod stol,ako oblizat kosticku po rusoch,z ktorej je vycucany este aj spik.Aspon je jasne,kto je proti Rusku,ste ciel !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Slovenský štát, jinak Slovenská republika vznikla v důsledku nacistické agrese vůči Československu a přes svou formální samostatnost patřila po celou dobu své existence mezi satelity podléhající Třetí říši. Samostatnost na Druhé republice vyhlásil slovenský sněm 14. března 1939. Jako spojenec nacistického Německa se Slovenská republika zúčastnila druhé světové války na straně Osy."
   Nebojte se. Však se taky dočkáte.

   Vymazat
 18. To je vskutku dost mrzutá věc pro ANO. Myslím si, že je to ale naopak, že přičlenily Bundeswhr k nějaké české brigádě a že už se všichni Němci učí česky. Nicméně aby to vypadalo neutrálně, celá jednotka má název Sudeten Army - tedy SA, už mají také písničku - SA maschiert..., prý je strašně oblíbená, tu se zase bude muset doučit česká část batalionu místo ukňouraného "Věrné milování"

  OdpovědětVymazat
 19. 18:13-Nenechte se mýlit.Český volič je hloupý,
  což potvrzuje už řadu let.Volí podle tradice,
  nebo si vybere koblihy.Tzn. socany a ANO.Ono
  jim vůbec nedojde,že se likviduje nejen český
  stát,ale i národ.Svědčí o tom předběžné výzkumy.
  ANO téměř 30%,socani druzí s 12% a KSČM třetí s
  asi 11%.Z čeho chcete sestavit vládu?Přibrat
  ODS i TOP09?Prostě jsme díky vlastním občanům
  tam,kde jsme být nechtěli.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 20. 15.dubna 1945, 15 dní před Hitlerovo sebevraždou, přinesl Říšský rozhlas toto vůdcovo provolání.
  " Vojáci východní fronty, Berlín zůstane Německý, Vídeň bude opět Německá a Evropa nebude nikdy Ruská. Vytvořte jednotné společenství jež bude bránit náš domov, vaše ženy, vaše děti a s nimi i vaši budoucnost."
  A nadčlověk věren odkazu svého krysaře opět poslechl zvuk jeho píšťaly a jde již po několikáté vstříc své zkáze. Úkol je Němci vždy plněn měrou vrchovatou. Vytvoření EHS za kterým stálo zejména Německé Porýnské strojírenství, hutnictví a těžařství. Dle odkazu sjednocená Evropa opět konečně pod taktovkou Německa a na závěr opětovné vytvoření kolosální armády udatných bojovníků s již tradičními divizemi dobrovolníků vazalských zemí. A jelikož jsme ve 40.letech jako jediní v Evropě nebyli účastni Anglosaského idiotismu na té správné straně, je nutno tento historický přešlap promptně napravit a vlézt do Německé řiti nejlépe s rozeběhem po vzoru takových historických udatných vzorů jako jsou známé národní jednotky Vaffen SS:14.divize granátníků SS (ukrajinská č. 1),19. divize granátníků SS (lotyšská č. 2),20. divize granátníků SS (estonská č. 1),21. horská divize SS Skanderberg (albánská č. 1),23. horská divize SS Kama (chorvatská č. 2),23. dobrovolnická divize pancéřových granátníků SS Nederland (holandská č.1),25. divize granátníků SS Hunyadi (maďarská č.1),26. divize granátníků SS Hungaria (maďarská č.2),27. dobrovolnická divize pancéřových granátníků SS Langemarck (vlámská č.1),28.dobrovolnická divize granátníků SS Wallonien (valonská),29. divize granátníků SS (italská č. 1),30. divize granátníků SS (běloruská č.1),33. jízdní divize SS (maďarská č. 3),33.divize granátníků SS Charlemagne (francouzská č. 1),34.dobrovolnická divize granátníků SS Landstorm Nederland,......
  Tedy celá sjednocená Evropa opět na cestě k novým světovým pořádkům. Lang lebe der Held Stropnitzky. A Barbarossa II bude ještě letos?? Dělají pro to maximu. ZMRDI!
  https://www.youtube.com/watch?v=VruyNJW1PHo&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVruyNJW1PHo&has_verified=1

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice, byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali ušetřeni. Všechny problémy, jež zaměstnávaly jejich národy ve vlasti a je samé tížily, se jim oproti tomu zdály nepatrné. V hlubokém Rusku najednou dobrovolník pochopil, že Nizozemci, Dánové, Norové a Němci tu bojují za svoji společnou vlast. V kamarádovi vedle sebe poznal člověka stejného životního stylu a stejného historického původu a tváří v tvář obrovským masám protivníka pochopil naléhavou nutnost společné fronty. Tváří v tvář monotónnosti nesmírných žlutých kukuřičných polí na Ukrajině, dálných stepí na Donu i v kubáňské oblasti, lysých šedivých hor Kavkazu, nad nimiž na něj shlížely tmavé masivy Elbrusu a Kasbeku, prožíval dobrovolník s velkou intenzitou mnohotvárnost a kvetoucí tvůrčí život svého vlastního rodného světa, velkolepost své kultury a pospolitost všech evropských tvořivých lidí jako nové zjevení. V ruské krajině a její otupělé lidské mase naopak rozpoznal význam svých rodných zemí pro historii evropského lidstva. Co člověk v Evropě za jeden a půl staletí rozluky zapomněl, to se v něm jako velký prožitek války opět probudilo. Uprostřed bratrovražedného boje evropských národů se na frontě proti Evropě nepřátelskému, svoji vlastní národní kulturu nenávidějícímu a svobodu likvidujícímu bolševismu, zrodila evropská osudová myšlenka, duchovně pojatá a uskutečňovaná v boji!- https://www.youtube.com/watch?v=Z28U9B2xma4

   Vymazat
  2. Anonymní17. února 2017 21:56
   A kde je paralela?

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Pro troubu a počítačového onanistu z 21:56
   To je myšlenka zrozená v boji, která se jim honila v hlavách, když pochcaní a posraní chcípali cestou zpět?

   Vymazat
  5. oprava času: pro 11:31

   Vymazat
 21. 12:51 jste sarkastický ,ale máte pravdu ! Co jiného mám zbyde ? Já už té pakáži nevěřím ani slovo , protože to co se u nás děje od revoluce , tak to je to nejhorší co nás potkalo ! Rozkradli republiku , zmrzačili lidi na duchu , a teď nás dali do otrctví cizím mocnostem ,které nám závdavkem pošlou vraždící monstra z Afriky ! Skvělá budoucnost pro naše děti - bravo chlapi !!! Naše krásný holčičky budou rodit malý černoušky , že se nestydíte ! Proč rodit děti , abychom se pak dívaly jak umírají !? Co od Vás pánové čekat , když necháte Vy ochránci vlasti vládnout vlastizrádce ! Jen se dohadujete a nic , neděláte ? Kolik Vás chodí na demonstrace ? Je to ubohost , protože jste zbabělci a čekáte jak to dopadne , ale to už bude pozdě ! Máme strach o děti , vnoučata !!! Dokážete to pochopit ? Jana Z. Chomutov

  OdpovědětVymazat
 22. Německo rozpoutalo dvě světové války a obě prosralo. Nebylo by lepší Bundeswehr podřídit českému velení?

  OdpovědětVymazat