Reklama

pátek 3. února 2017

Povstání proti Trumpovi - česká stopa

Erik Best
3. 2. 2017  EB
Kdo říká, že v napjaté předvolební atmosféře nemohou ČSSD a ANO spolupracovat? Možná se neshodnou ohledně OKD, České televize, mýtného, policejní reorganizace, neziskových nemocnic, migrace, Centra proti terorismu a hybridním hrozbám, dalajlamy nebo tajemných příjmů z minulosti, pokud ale jde o bezhlavé navyšování výdajů na obranu nebo rozšiřování pravomocí vojenských zpravodajců v oblasti monitorování internetu, jsou zajedno.


Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek z ČSSD nahrál tento týden ministrovi obrany Martinu Stropnickému z ANO, když přišel s tvrzením o ruském hackerském útoku. Otázkou je, zda šlo pouze o rutinní manipulaci veřejného mínění před schvalováním zákona, nebo jestli jde o něco vážnějšího. Zaorálek spojuje údajný incident na ministerstvu zahraničních věcí s útokem na e-maily demokratické strany v USA, čímž se připojuje k celosvětovému povstání proti Donaldu Trumpovi. Je to záměr, a pokud ano, kdo k tomu Zaorálka navedl?

23 komentářů :

 1. CIA a Demokracie:
  http://svobodnenoviny.eu/v-cia-nam-byla-demokracie-uplne-ukradena-a-je-dodnes-agenti-cia-o-prevratech-a-lzich/

  OdpovědětSmazat
 2. Ej, moja paranoia!

  OdpovědětSmazat
 3. Toho šmejda přece nemusel nikdo navádět - stát na správné straně je otázkou intuice. A Zaorálek celý svůj život dokládá, že se na svůj čich může spolehnout...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:13 Máte pravdu, až z toho sám "smrdí"...

   Smazat
 4. oralek za je pica

  OdpovědětSmazat
 5. Vůbec z toho nevyplývá, že se ministr Zaorálek vymezil proti Trumpovi. Naopak, on ho upřímně s prostoduchostí mu vlastní, varuje. Varuje před zlovolným Rusem.
  Nicméně, pan ministr zahraničí lehce podprahově, s jemnou nuancí vysoké diplomacie naznačil prezidentovi Spojených států, že by měl táhnout do prdele, protože nebyl zvolen, ale dosazen ruským hackrem ve službách Putina...

  OdpovědětSmazat
 6. Zaorálek se vždycky zdál být na straně občanů, když tak ve sněmovně je hájil vždycky proti vládě, a plamenně se jich ve svých projevech zastával. Ale co z něho udělali ministra zahraničí, na což vůbec nemá, ukázalo se, že je obyčejný patetický žvanil, vždycky musí nasát atmosféru, co a jak se kde děje a hovoří, a jak se k čemu staví osvědčené světové i naše politické modly, jimž on vděčí za svůj post, na který nemá a nikdy neměl. Teprve pak, se servilitou k modlám, něco opatrně pronese, ale všechno je to paskvil. Škoda. Kdyby byl zůstal řadovým poslancem, mohl si oblibu občanů udržet, ale takto ztratil úplně všechny sympatie. Projevil se jako blbec a žvanil. Cokoliv řekne je bezvýznamné, a hloupé. A tak je také ve světě vnímán. Je ostuda ČR, která na pozici ministra zahraničí nemá žádnou respektabilní personu, ale evidentně jen ctižádostivého šaška, stejného, jako je náš premiér. Proto je naše vládní těleso směšné, nemá respekt, a proto také už vyniká zmrzačenost všech hodnot naší společnosti, kterou už se vládě, ani mediálním šaškárnám a "jako" zábavám nedaří skrývat.Ale všichni víme, že toto musí jednou skončit, ví to i Zaorálek, ví to i Sobotka - jde už jim jen o to, aby si pokud možno co nejdéle udrželi peníze, a aby z toho potom vyvázli se zdravou kůží, až se bude účtovat. A to se bude! Vsadím se, že už si hledají šolichy a trafiky, kde by se schovali. A budou ničit doklady a skartovávat a skartovávat - smlouvy, a všechny důkazy o jejich všivárnách. To by jim to musel někdo zabavit dřív než to zničí, a dostat je před soud. Možná že zrovna to je cílem hackerů. A ty Zaorálkovy žvásty o Putinovi jsou jen směšné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správná charakteristika.Ty jeho dramatické tiskové konference o hackerech na MZV byly dost nervózní, a to právem. Ukazuje se, že zabezpečení interní komunikace na MZV bylo bídné a na jeho prolomení nikdo nepřišel po mnoho měsíců. Dále, nejdříve říkal, že nic tajného tam nebylo, ale pak připustil, že to byly "citlivé" informace. Takový pojem nikdo nezná., Vyplývá z toho, že to byly informace, které se ven dostat neměly a nadto že jich bylo přes 7 tisíc, včetně jeho vlastních. Připustil, že jeho vlastní zprávy by ho mohly poškodit. Takže v této oblasti při řízení ministerstva zcela selhal, když početný personál si do nezabezpečené pošty psal co chtěl, včetně+ asi jeho samého. Předseda pirátů Bartoš, expert na IT, Zaorálka zesměšnil jako diletanta za jeho výroky že to přišlo z jiného státu a připodobněním k útoku na demokratickou stranu v USDA že to museli být Rusové. Bartoš ho poučil, že to mohl být kdokoliv odkudkoliv a že se to ani nedá zjistit. Takže Zaorálkova žvanivost dosáhla svého vrcholu a pokus zalíbit se jako protiruský bijec byl ještě trapnější než ty jeho oblíbené protiruské sankce.

   Smazat
  2. Jak výstižné. Hanba jim zaprodancům.

   Smazat
 7. Podle mě byl "útok" fingovaný.
  Bylo to na objednávku, aby se mohl obvinit Putin a lépe se zargumentovalo jednání o změně Ústavy.
  Stále stejné, průhledné noty.
  Vždycky to tak dělají, kurvy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 15:09
   Naprosto souhlasím.
   Jenže také víme,kdo sleduje naše politiky,aby náhodou nesešly z nastoupené cesty.Merkelová by to mohla Zaorálkovi doložit.

   Smazat
  2. Stále stejná písnička. Za války to byla škoda lásky.Tuto současnou složilo CIA.

   Smazat
  3. 15:09
   Také v Norsku.
   Vypadá to, že NATO rozeslalo oběžník s vyplněným formulářem. Podepsat a vrátit.

   Smazat
 8. Zaprodálek Zaorálek je nejhorší ministr zahraničí
  od převratu 1989.I knýše byl lepší!
  Petr Majevský
  Romancovová,zase žádná práce?Za co bereš plat?

  OdpovědětSmazat
 9. Tento Žvanil žvanil v parlamentu jako veliký zastánce národa . Byla to bohužel také hra, která ho vynesla mezi oblíbené politiky. Nikomu nepomohl a především nikomu neblížil. Jako ministr zahraničí okamžitě obrátil, že člověk žasl co z něho padá.
  V očích občanů jste pane Zaorálku klesl do IV. cenové skupiny, bez ohledu na Vaše vzdělání.
  Jinak souhlasím s 13.43.

  OdpovědětSmazat
 10. Nejvíce mi vadí, že u nás asi neexistuje nikdo kdo by do toho viděl a taky to lidem vysvětlil jako v Rusku V. V.Pjakin i když ho teď bohužel potkala obrovská tragedie a proto se odmlčel. U nás by ale asi docenění nedošel a asi by se po pár hulvátskejch výlevech hlupáků na to vykašlal. Škoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v souladu s úmrtím generála Petrova
   jsem v první chvíli nadskočila a vzpoměla
   na Husity
   pak jsem viděla jeho Prohlášení
   a jsem překvapena,na druhou stranu podpora
   se ne vždy může dělat otevřeně...

   Smazat
 11. At zije Putin a Trump
  A LePenova

  OdpovědětSmazat
 12. Meet the new boss, same as the old boss.
  Trump uz vyhrozuje Iranu a plazi se pred Israelem.
  Nic noveho, za par mesicu si Amerika bude rikat: Zlatej Obama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo jo, jako kandidat na presidenta hlasil nevmesovani se ale jeste se ve vajthausu neohral a uz vyhrozuje Cine, Iranu a tim riskuje valku.
   Nove sankce na Iran ktery nenapadl zadny jiny stat po staleti (Irak-Iran valka vyprovokovana Irakem a USA). Nazyva Iraq nejvetsim sponsorem terorismu i kdyz tato cest nalezi Israeli a Spojenym Statum.
   Bude Trump zodpovedny vudce nebo jen dalsi spinavy politik? Zatim jeho zahranicni politika svedsi o tom druhem, zatim je to jen dalsi zidovska loutka.

   Smazat
 13. Oprava
  Nazyva IRAN nejvetsim spozorem....

  OdpovědětSmazat
 14. Kdyz skoncila delsi hra a predstirani na komunismus a ukazala se byt jiz malo uzitecna , prestaly se USA nutit do predstirani komedii o nejakych diktatorskych demokraciich a zamirily rovnym krokem od fasismu k nacismu...
  A splnuji dnes i vetsiny kriterii s definicemi , ktere slouzi k rozpoznani ...
  Stale vetsi a nezakryvana podobnost presidentu USA s Mussolinim /i s prohranymi utoky na jine staty/, jen potvrzuje podezreni...
  Do te doby, az se prejde na nacismus...
  Neco a nekdo uz se najde , nebo uz ..
  Mezitim se ale objevila stale vetsi jednota , porozumeni a spoluprace Iranu s Tureckem , ktere ma podporu Ruska a jinych v pozadi.
  Taky EU a NATO se lepi k Turecku jako neco na kosili...
  Za USA se drzi ve stinu jiny stat , ktery ale , uz nema tu odvahu si vybojovat neco co by chtel...
  Utoky na maly pocet neozbrojenych pasaku ovci a koz jsou daleko mene risikove a neni zadne nebezpeci ,ze ti zautoci nekdy zpet....
  Na schuzku s Trumpem pak si bude muset vzit Putin a nejen on, nejake uklidnujici pripravky /trava napr.se hodi/ a velmi by vsem prospelo , zeptat se choti Melanie , jak Trumpa handluje a v pripade nutnosti si ochoci.....a jak si pocina , kdyz potrebuje prestavku od Trumpovych nepricetnosti /taky aby si zachovala zdravy rozum/ a jak to dela ,ze odradi manzela od zurivosti ,kterou Trump zrejme velmi miluje a hystericky predvadi i bez pozadani..kdykoliv se naskytne prilezitost.nebo si tu prilezitost neni liny vytvorit.
  Kdyz kazdodenni zurivost se stane rutinou , zrejme zavladne nuda kolem v USA i jinde a zacne se hledat zabava...jina a jinde.
  Hrozi nebezpeci az efektivita novota zurivosti zevsedni a puvodce bude hledat a stupnovat zurivost za ucelem upozornit na sebe. Ignorovani jest velkym nepritelem hysteriku !!!...Kam to chce stupnovat se zatim nevi , ale tusi se nic dobreho...od hysterickeho miliardare , vzhledem k jeho parte , ktera hysterickou zurivost podnecuje a podporuje , kdyz obsahuje take jejich vlastni velmi utocne a USA tradicni vzteklosti ...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.