Reklama

.

.

úterý 14. února 2017

Praha ukradla obrazy a fčil je odešle zplesnivět do Asie


Ladislav Větvička
14. 2. 2017 blog autora

Kdysik se řikalo: Praha – matka měst. Když se tak divam, co Praha robi pro Čechy, Moravu a Slezsko, pak mi nepřipada, že by se chovala jak matka. Ja bych to heslo přerobil. Praha – kurva měst.


Hlavni města mivaju vyhodu. Vyhodu sidla hlavy statu, vlady, parlamentu, veškerych ambasad, centralizuju se tam sidla velkych firem, a z teho samozřejmě vyplyvaju odpovidajici vyhody, investyce, vyšši platy a tak.

Na druhu stranu musi obyvatele takych mist snašat negatyvni jevy, smrad, egzhalace, dražši kvartyry, baraky aji pivo v hospodach a přeplněne, ucpane cesty, bo všeci chtěju v hlavnim městě robit kvuliva většim platum.

V normalnich statach si uvědomuju tento problem a snaži se to dyverzifikovat. V dnešni elektronycke době nemusi byt všecko umistěne v hlavnim městě, a tak byva dobre nechat hlavni město hlavě statu a ambasadam, a vykonnu moc s uřadama přesunut do jinych měst. Zarobi na tym všeci. V hlavnim městě nebyva taky přetlak buranu z venkova, uvolni se cesty a klesnu ceny. V menšich městach se zvyši pracovni nabidka a posili sektor služeb, mam na mysli hospody, samozřejmě.

Tak to funguje v normalnich statach, ale ne u nas. U nas to je tak, že naše hlavni město nasava jak stary alkoholik všechno, co ma jakukoliv hodnotu. Ambasady, minysterstva, sidla firem, lidi na robotu… a veškeru kulturu.

A tak nedavno Praha ukradla Moravskemu Krumlovu platna, kere malovala stara Mucha. Takzvanu Slovansku Epopej. Mucha na tych plagatach stravila docela dost času, osumnact roku! Pak ty obrazky Mucha věnovala Praze. A jak už to u Pražaku byva – co raz schvati, už nikdy nenavrati. Podminkou stare Muchy bylo, že Praha može ty několikametrove obrazky mět, enem pokud jim postavi specialni galeryju. Jenže to se Praze nechce. A protože vhodny prostor nema, rozhodla se obrazky zničit. Bo když je nemože mět Praha, tak je nebude mět nikdo. A tak se osmimetrove obrazy maju zabalit do rulky, a tuk-tukama rozvažat po Čině, Aziji a Ameryce. Vzhledem k temu, že vim, jaka je v Azyji vlhkost a jak nebezpečně si tuk-tukaři v Azyji počinaju, je velka pravděpodobnost, že se Epopej rozpadne, zhnije, utopi, nebo ju zežeru azyjšti cizopasi.

A to je dobře, bo plagaty pojištěne su, Praha za ně dostane pojistku, nebude se už o ně muset starat a všecko bude v cajku. Čert zeber mrtvu moravsku Muchu…

Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty Fčil, kumšthysterik

PS: Pokud byste chtěli podepsat petycu na zachranu Epopeje před zplesnivěnim v Azyji, pak možete tady. Ale po pravdě řečene, bude vam to prd platne, bo Praha už se rozhodla. Když ty kurvy dokazaly rozkrast česky narodni zlaty poklad, pak se přece nezastavi před jakymisik plagatama.

41 komentářů :

 1. V tipné to ogarysko Větvičko.
  Právě že je to Českoslovanská epopěj,to by se novým vládcům Čech nelíbilo,tak to raději Herman poslal pryč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kde jste vzal jistotu, že je to "českoslovanská" epopej . Zatím spíše podle autora SLOVANSKÁ epopej,nacionalisto.

   Vymazat
 2. Je to tak, pokud by cajzlové chtěli, tak odkoupí zámek v Moravském Krumlově, jako svůj majetek. Dají ho do pucu a budou mít svůj objekt ve kterém budou mít svá plátna. Veškeré tantiémy by šly za nimi a ještě by byli za národní hrdiny. Takto to spěje k tomu, že budou stále za blbce a vyčůránky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to jste přišel po US galonu druháku prajzi?

   Vymazat
 3. Vypadá to, že se na plátna budu muset zajet podívat po hedvábné stezce až bude hotová.

  OdpovědětVymazat
 4. Laďo,včíl se može stat našla �� republika Německou,jak si upaktovalo to velezrádné hovado Herman.Slovanska epopej pojede včíl do Japonska a do Činy Herman nepovolí,jelikož je nemá rád a dělá z nich voly!No,ať tak,či onak,SLOVANSTVÍ JE V ŘITI,LAĎO!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:38-Slovanství je v srdci a není závislé na obrazech. V "řiti" je předposranost. Na podzim to můžeme jim "spočítat". Tak hlavně kroužkujte jen "ty naše"!

   Vymazat
 5. Herman jednal proti lidu!Tudíž je zrádce!A není to poprvé,co nás zradil.Sobotka ho vždy podpořil ,také proto půjde po propadliště dějin i s Hermanem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co čekáte od hebreokatolických vší?

   Vymazat
 6. Však germánskou by prošetřil. Vlezdo-zadek.

  OdpovědětVymazat
 7. A co stym naděláme. Kdyby moje PC umnělo střílet, tak ten havran Herman by byl dávno po smrti.
  borek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.26 Škoda, že to nejde, bylo by to vyřešeno jedna dvě.To by nezůstalo jen u téhle zrůdy, chtělo by to hezky odshora. To klubko zmijí v USSA,EU, SAR, a pak by došlo i na ty naše podržtašky. Ale máme holé ruce! Jak se ale vyrovnat s tím, že vidíme, jak systémově hubí Slovany a jsem bezmocní.Saša

   Vymazat
 8. Brusel nám vyhrožuje kvůli tomu, že nepřijímáme uprchlíky, a tohle nám řekli čeští politici:

  Násilná fašizující a diktátorská povaha bruselské autokracie

  „Moc rád bych napsal ‚o nás bez nás‘, ale to bych křivdil Bruselu, jelikož kvóty a přerozdělování migrantů tehdy navrhli a schválili i čeští europoslanci za ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09 a další, takže si stěžujme v první řadě u Sobotkovy vládní koalice, která svým postojem zradila většinu občanů České republiky. Sankcemi EU vůči nám se jen projeví v plné nahotě násilná fašizující a diktátorská povaha bruselské autokracie. Odpovědnost přitom padá na naše vlezdobruselisty, tím mám na mysli Sobotkovu vládu a jejich europoslance, kteří tady lidem lžou a říkají pravý opak, než dělají v Bruselu. Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie od počátku konzistentně odmítá diktát Bruselu, migraci i pronikání islámu do Evropy a žádáme referendum o vystoupení České republiky z EU. Vystoupení z EU a obnovení naší suverenity je jediným systémovým a funkčním řešením. Prosazujeme co nejužší spolupráci suverénních evropských států bez diktátu Bruselu. Současná EU je nereformovatelná,“ odpověděl předseda SPD a poslanec Tomio Okamura.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Das neue Europa" už brzy, zvykejte si spoluobčané. Jednotné zákony, jednotná armáda, jednotná národnostní skladba obyvatelstva atd. Nebo jste si snad mysleli, že vám bude Brusel určovat např. jenom chemické složení prodávaných nápojů ?

   Vymazat
  2. pan babiš opět neodpověděl.....

   Vymazat
  3. Anonymní14. února 2017 10:00 zvykat si nechcem a nebudem budem volit SPD

   Vymazat
  4. 11:38 vaše volba je irelevantní, výsledek bude každopádně stejně žádoucí. Je to tu jako v monarchii, bude stačit příkaz císaře jednomu královi, i když ten král dnes představuje jenom politik usazený na pár let v patřičném křesle.

   Vymazat
  5. Hlavní vinu nesou lidi na Moravě,kteří
   vzkřísili lidovce,dostali je do parlamentu
   a nyní dokonce ovládají zlínský kraj.Právě
   Moraváci dostali lidovce nahoru a teď se
   rozčilují nad lidovcem Hermanem,že je to
   zrádce.Vlastizrádci jsou všichni,kdo se
   podílí na vrcholné politice,která je jenom
   pro aparátčíky všech partají.
   To 9:57-Proto Jungmann či Palacký nebyli
   tedy z Prahy,podle Vás.Zrovna tak je v
   Praze dnes spousta lidí z Moravy.Ale my,
   Pražáci,jsme kurvy.Hodně zjednodušené!
   Petr Majevský

   Vymazat
  6. Pane Majevský, Jste jak Honolulu, H-Dolní a trollové! Používejte v nadávce jednotné číslo, já, ty, on, ona, ono, prosím.

   Vymazat
  7. pan Majevsky ma pravdu

   Vymazat
  8. 18:23- v čem? Na více vět nemáte?

   Vymazat
 9. Jenom pro připomenutí: český jazyk a česká kultura, obojí přežilo díky českému venkovu, ale rozhodně ne díky odrodivší se Praze!

  OdpovědětVymazat
 10. Cestování Slovanské epopeje po světě je zločin. Kdo zaplatí, pokud bude zničena?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Herman i jeho obce budou "qíčet", že oni penízky nemají a že oni žádní Slované...

   Vymazat
 11. Jistě vadí "slovanská", neb se tím odvolává na kořeny skupiny národů. A co máme my společného s nacismem načuchlými Poláky, Slováky, Chorvaty a Ukrajinci. Jsou nám stejně milí jako podobnou ideologií ošlehnutí Němci, Italové, Španělé, Portugalci, Rakušané, nakonec Norové. A spolčovat se se Srby a Rusy se nám zapovídá. Protože Herman představuje takový solidní předvoj nácků u nás, jistě ví, proč musí Slovanská epopej zmizet z očí Čechů. Mohli by se infikovat a třeba začít volat po míru a dokonce by se jim nechtělo pak udělat jatka pro Rusy, tak jak to udělalo NATO pro Srby v Kosovu.

  OdpovědětVymazat
 12. rozhodne ani jeden zo spomenutých národov nečuchol k nacizmu, fašizmu, to hej, uznávam, ale k nacizmu pričuchli a "hóóódně" čechové - a aj sa preto tak majú k Nemecku - zvyk je zvyk ....

  OdpovědětVymazat
 13. Naši politici by si měli vážit pohledu na Pražský hrad. Jednou se na něj budou dívat(možná)díky své politice jako na skulpturu a trosku uctívanou v japonské Hirošimě (kterou m.j. projektoval Čech)...Lidé, bděte!

  OdpovědětVymazat
 14. Jakmile jsem se dozvěděl, že Slovanská epopej má být vystavovaná v Číně, tak mne napadlo, že Černá sotňa epopej zašantročí a prodá. Zároveň tak přetne jedno kulturní spojení na Slovanstvo.
  Za tento počin by v normálním státě Hermann končil. Ale v tomto státě darebáků a gaunerů...!?
  Morave

  OdpovědětVymazat
 15. Zlato které se sbíralo na galerii v Praze se rozkradlo, mněnové zlato uložené ve st. bance se rozkradlo také, průmysl, zemědělství, půda, lesy jsou také rozkradené zbývá potupit a rozkrázt národní hrdost a to se daří naším školským expertům také. Čert to vem.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 16. ..s katolickým křížkem po funusu...zřejmě provokatér vtipálek...
  Nedávno jsem četl zamyšlení jestli si Češi Epopej vůbec zaslouží....to samé platí o státu*

  OdpovědětVymazat
 17. Otázkou je jestli se plátna epopeje vůbec vrátí do Čech. On si je může nechat zabavit a nárokovat nějaký Šťáva a spol, pak jim to jakýsi soud ve Štrasburku nebo jiné prdeli EU přiklepne a ejhle najednou se mohou objevit jako předmět prodeje třeba na aukci Sotterbies a skončí někde v USA v soukromé nebo národní sbírce a naši ksindlové se opět pěkně napakují. Obávám se, že je to tak nějak vymyšlené. Ono už není moc co rozkrádat. Rozpustí se zbyteček zlata, Rusnok dostane od USA pěkný baráček na Floridě jako jeho předchůdce a kámoši Singer, Tošovský,Bakala, Křišťálový Standa atd. Zrujnování koruny se díky ČNB také daří viz pěkně rostoucí inflacička. V trezoru zůstanou ČNB místo cihliček štosy nijak krytých papírových dluhopisů USA se 40 letou splatností a úrokem 0,5%. No paráda. A na našich pumpách máme také pěkný důkaz jak bohatneme. Když stál barel ropy 120 dolarů stál litr naturálu bratru 35 Kč,-. dnes stojí barel ropy 60 dolarů, tedy polovinu, ale cena už se za litr šplhá na 31,-Kč. Trošku nepoměr co? A papání nám také nějak zdražuje co?A plyn máme také nějak poněkud předražený. A platy nám také úžasně rostou už 27 let, nemluvě o důchodech, ale pořád si za ně koupíme čím dál větší hovno a pořád jsou ve srovnání s Německem 1/4. A pořád jsme málo produktivní jak slyšíme. Jen pak nechápu, jak je možné, že sem stěhují cizáci kdejakou montovnu, když jsme neproduktivní lemplové. Máme půl milionu nezaměstnaných, ale současně máme půl milionu nezvaných národních hostů z Ukroušska a dalších států. Na bezdomovce a klokánky nemáme, ale na přičmoudlíky z muhamedistánů prý máme peněz připravených jako želez. Jen jsme ještě nedospělí xenofobové. A nevládky a neziskovky? No to je pěkný biznys, a p tunelu Blanka už se plánuje tunel metro D. No prostě ekonomický zázrak pomalu jako v Ukrošstánu.

  OdpovědětVymazat
 18. teraz vám schválili muslimov a potom ukrajincov, supeer, máte sa na čo tešiť

  OdpovědětVymazat
 19. Cestovat měli turisté z celého světa za Muchovou epopejí do Česka, když do do Moravského Krumlova, no tak budiž k zaprodancům a samozvancům do Prahy. Ale každopádně do Česka !!!

  OdpovědětVymazat
 20. pan vetvicka by mel mluvit o konkretnich lidech a nehanobit mesto Praha je to rec zavistiveho vidlaka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Praha = macecha českých měst, zcela bez diskuse :-)

   Vymazat
  2. ještě že ten Babiš udržel Krnáčovou v křesle, ale stejně je to tady už jako za Husáka, Čecha do vedoucí funkce nenajdeš, nikdo to nechce dělat

   Vymazat
 21. http://www.rozhlas.cz/plus/dnesniplus/_zprava/martin-c-putna-slovanska-epopej-je-strasliva-nepodarenina-a-omyl--1698517

  OdpovědětVymazat
 22. Už před lety jsem četl na webu, že Temnáři chtějí
  zlikvidovat křesťany, Slovany a tudíž i Slovanskou
  epopej Alfonse Muchy. Už tenkrát byla vyslovena obava, že epopej se z další zápůjčky do Asie už asi
  nevrátí, plánuje se prý nějaká "nehoda".
  Tož máme dobré obránce a ochránce české kultury.

  OdpovědětVymazat
 23. Když už je ohrožen symbol všeho Slovanstva a může být
  zašantročen, byla vyslovena i obava, zda se pro ČR
  zachovají Korunovační klenoty, zda je někdo "nezapůjčí" někam "do světa". Někteří občané dokonce se domnívají, že pravé korunovační klenoty
  už na Hradě nejsou, ale jen jejich kopie.

  OdpovědětVymazat
 24. Když už je ohrožen symbol všeho Slovanstva a může být
  zašantročen, byla vyslovena i obava, zda se pro ČR
  zachovají Korunovační klenoty, zda je někdo "nezapůjčí" někam "do světa". Někteří občané dokonce se domnívají, že pravé korunovační klenoty
  už na Hradě nejsou, ale jen jejich kopie.

  OdpovědětVymazat
 25. Pane Majevsky, nejsou vsichni Prazaci kurvy, ale Praha uz dlouha leta nad vsemi panovacne vystupuje, diktuje nam Moravanum, jak ze je ta nase rec nespisovna, a nase nareci na nic... dete do pytle. Prestante se nad vsema ostatnima vytahovat, a od vsech vysavat talent a prachy jen pro sebe.

  OdpovědětVymazat