Reklama

čtvrtek 2. února 2017

Pro pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu...Jak může člověk zradit člověka...Ukrajina se hroutí,Porošenko zkouší se šílenci NATO spustit válku proti Rusku

Josef Kemr


2.2. 2017   Skrytá pravda

Upálení zaživa Porošenkovi a Stoltenbergovi nestačí?
Houx a fake news? Nechť si každý ověří sám! Říká se, že nic není náhodou. A protože to televize a masmédia neoznámí, zde je součinnost všech akcí proti Rusku během několika hodin, respektive několika dní po poradě s Merkelovou a s vedením NATO!
Český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek nadále sází na diplomacii:

„Upálení 50 proruských aktivistů v Oděse je přesně to, čeho se člověk nejvíce obává. Ta situace je v této chvíli nesmírně špatná, takže je skoro snadné být pesimistou, ale my si nemůžeme dovolit hodit flintu do žita.“ NEVYŠETŘENO! Proruští se upalovat smí!
A pokud znáte souvislosti, najednou "docvakne", co se chystá.

1) Prý soustředěný kybernetický útok z Ruska, koktal Zaorálek, zatímco odborníci a Piráti se mu vysmáli. Vláda to však vzala jako fakt.

2) Prý kybernetický útok i na Polsko: přišel (1!) mail jako od šéfa NATO a nebyl od šéfa NATO! Prý jasný důkaz!!


3) Totéž neurčitě hlásí další státy, důkazy chybí. Odborníci se smějí. My pláčeme a bojíme se.

4) Při setkání Porošenko - Merkelová s doplněním Stoltenberga (NATO) vzplály opět boje na Ukrajině. Prý provokace Ruska.

5) Polsko ztratilo zisk z přepravy plynu a přes Německo k nám proudil plyn přes plynovod Nord Stream. Polsko protestuje: důvod, že jsme ohroženi, protože k nám PRÝ plyn nejde, tvrdí Poláci. (Přitom jinam nevede, než do Německa a k nám - my to na Slovensko pouštět můžeme). Soudní dvůr Evropské unie, ač je to naprostý nesmysl však nařídil, že Opal musí snížit tuto cestu o 30% a musí to jít přes Ukrajinu, Polsko, Slovensko... Hradit to máme my. Snížení Německu ale stačí, zda nám, není známo. (Nezávislost Soudního dvora při Evropské unii je obdivuhodná...

6) Naftogaz Ukrajiny se obrátil na Nejvyšší radu s návrhem, aby byla utajena cena dováženého plynu. Prý se musí přizpůsobit a lidem to nezdůvodní. Původně Porošenko tvrdil, že cesta kolem světa přes Evropskou unii je levnější, než přímo Rusko - Ukrajina. Protože lidé zjistili, že je to lež (a kdo ten plyn skutečně platí je utajeno), žádá iniciativu týkající se zvýšení průhlednosti ropného a plynárenského průmyslu, neboť se domnívají, že „výběrovost požadavků" zákona staví státní podnik do nevýhodné situace ve srovnání se soukromými podniky. (Ta průhlednost je prý v utajení. Úžasný ukrajinský nápad!) Asi bude splněno. Rusáci jsou zločinci...

Těžko říct, zda je to válka o dodávky plynu a ropy, nebo válka o území, protože se boje na východě Ukrajiny se znovu vyostřily. Násilnosti pokračují už několik dnů u města Avdijivka nedaleko Doněcku. Tamní obyvatelé jsou bez elektřiny, tepla i vody. A zrovinka náhodně to je v okamžiku, kdy do Černého moře vplouvají další flotily NATO, a kdy Ukrajina bude v únoru 2017 předsedat v Radě bezpečnosti OSN.

Nejvyšší rada Ukrajiny na počátku letošního roku schválila rozhodnutí prezidenta Petra Porošenka o přijetí jednotek ozbrojených sil jiných států na území Ukrajiny v roce 2017 k účasti na mezinárodních cvičeních. Letos se jedná o ukrajinsko-americké cvičení Sea Breeze-2017 a Rapid Trident-2017.

Podle schváleného dokumentu, mohou být na Ukrajině v rámci mezinárodních cvičení americké vojenské jednotky a jednotky dalších členských států NATO, zapojených do programu "Partnerství pro mír", po dobu až 365 dnů.

Velká Británie vysílá jednu ze svých nejlepších válečných lodí torpédoborec HMS Diamond, typ 45, vybavenou nejnovějšími protiletadlovými raketami, na palubě s britskou speciální jednotkou 60 „mariňáků“.

Tento krok je součástí největší vojenské britské demonstrace síly na hranicích Ruska po několika desetiletích a přichází poté, co premiérka uvedla, že politici Británie a USA se musí postavit prezidentu Vladimiru Putinovi.

Britští experti již cvičí tisíce ukrajinských vojáků, což potvrzuje nejen Velká Británie, ale i Ukrajina.

Pouze nám tvrdí, že Rusko obsazuje Evropu a USA a my se musíme bránit. Jak dlouho z nás budou ještě dělat idioty, než se celá Evropa vzbouří a pošle je k čertu? Vážně je toto mírová taktika obranná, jak tvrdí šílenec z NATO - Stoltenberg?

Mezitím vážně hlásá Ukrajina, že z nějakých pušek a pistolí "Putinovci" stříleli na dopravní letadlo nad Černým mořem. Je to k smíchu, ale mainstream lidi hecuje. Dříve šli vůdci jako Jan Žižka z Trocnova do boje v čele. Dnes se válejí daleko chráněni nejlepšími přístroji na kanapi jako generální tajemník NATO Jens Stoltenberg, zatímco umírají civilisté a děti.

V televizích hlásí, jak nás Rusko obkličuje a zabírá a přitom vidíme, jak se tito šílenci snaží vyprovokovat válku a my máme být rukojmím. To vážně Stropnickému nevadí?

Kam půjde Stropnický, Zaorálek, Sobotka, až nad námi vybuchne jaderný hřib?

28 komentářů :

 1. Hold Cesi stanete sa obetami komedianskeho ministra a sobotkove vlady ....jak za cimrmana !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel Cimerman je vymyšlenej, zatímco tito šašci jsou skuteční a nebezpeční.A ty jejich báchorka by ani Cimerman nevymyslel.

   Smazat
  2. To nejlepší teprve přijde:

   Doplnění:http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JH4MQ00A.html

   Okrajinský parlament právě uzákonil "držení automatických zbraní doma všem záložákům,kteří prošli ATO"....takže až se to tam na té Okrajině začne mazat,tak u toho nebudou,jako malí kluci a my v EU se tomu taky nevyhneme a máme záruku,že veškeré snahy o odzbrojení obyvatelstva v EU se jeví jako zbytečné,neboť s děravou hranicí si zbraně bude možno obstarat od našich hladových Okrajinských sousedů....
   Ti čuráci v EU budou brzy proklínat ten den,kdy podpořili ted chazarský puč podnícený islamistou Obamou z USA...

   Smazat
  3. To by ovšem mohlo něco napovídat k Chovancově aktivitě ohledně držení zbraní.

   Smazat
  4. pouze papouškujou to co jim někdo předloží a vůbec se nazajímají o pravdivost svého vyjádření

   Smazat
 2. stropnický je KSINDL!!!!!

  OdpovědětSmazat
 3. Myslím, že jsme toho o stupiditě už slyšeli dost, takže nás nic nepřekvapí.
  Stupidita v praxi.

  Trump má zatím ještě čas vyhodit ty omezené válečníky, jako je Hodges. Otázkou je, bude-li opravdu chtít, a bude-li moci.
  Podle volebních řečí vnímal svět reálně, ale jeho tým má také svou váhu. Smutným poznatkem je, že svět řídí idioti, řízení grázly.

  Překvapením pro mě je Theresa May. Ne proto, že se chová jako omezená vůdkyně koloniální říše (kterou už nemá).
  Já jsem tak trochu očekával, že Britanie vystupuje z EU proto, aby mohla vést mnohem agresivnější politiku, než v rámci EU.
  Mě překvapilo, že se to tak opravdu děje.

  Ona si troufá předříkávat Trumpovi, co má dělat!
  Britský trpaslík se chová jako pán světa. Mělo by se od nich odtrhnout Skotsko.

  Britové jsou v Evropě odjakživa nejhorší škodná.
  PB

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Britové coby říše nad kterou slunce nezapadá,má na svém kontě za léta její koloniální vlády nad světem více milionů mrtvých než Hitlerovo Německo.v

   Smazat
  2. A co Poláci ? Žerou trávu ,ale ambice mají veliké

   Smazat
 4. Kam půjde Stropnický, Zaorálek, Sobotka, až nad námi vybuchne jaderný hřib? No přece do Bakalovy podzemní pevnosti na Modravě!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. asi s výjimkou Sobotky, ten půjde do bruselského bunkru, Telička (toho času 14. místopředseda EK) mu tam drží místo, o které bude připraven jako před lety Špidlou

   Smazat
 5. tak už vám dochází, proč právě nyní vám bude Romancovová vysvětlovat, co je ta správná pravda, proč právě nyní potřebuje lézt vojenské zpravodajství do každé elektronické komunikace v této zemi, vše do sebe krásně zapadá, naše loutky si postupně rozlepují obálky s rozkazy, které musí obratem plnit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naše loutky budou brzy na svých vodících špagátcích oběšeny..

   Smazat
 6. Pamatuji jak manželka Mildy plakala před kamerou v TV ,že nemá peníze na pohřeb,protože Milda dával většinu peněz co vydělal komunistům.Čest jeho štědrosti

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mildo,ty jsi spíš Mejla,trochu pomejlenej...

   Smazat
 7. Co bude dělat Stropnický, Zaorálek a Sobotka, až nad námi vybuchne atomový hřib ? Promění se v gama záření a budou škodit dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíš by nám mělo vadit že škoděj teď, až to bouchne to už nám bude šumamfuk.

   Smazat
 8. Protože to jsou světci,odejdou do pr-yč,jako ti
  ostatní.My s nimi,protože je nedokážeme zkrotit.
  Moravská klika do svého odchodu natropí ještě
  mnoho zla.Kde se takoví šmejdi na té Moravě berou?
  Znám tam dost lidí,ale žádného jejich druhu.ANO
  je v tom podpoří,že komediante!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největší paradox je ten, že osobně neznám nikoho kdo by chtěl válku. No a ty omezený šmejdové jsou schopni ji pro pár zlaťáků rozpoutat. Jedenácté přikázání zní "NEBUDEŠ NEČINNĚ PŘIHLÍŽET"!

   Smazat
 9. Proč mi připadá, že největší škůdci v Evropě, začínají být Poláci! V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 10. Blbce z nás dělali soudruzi, idioty z nás dělají páni, zločince z nás udělají chovancovy chobotnice. A jedeme dál, nikomu to celkem nevadí, jen když má břicho plné, co na tom, že je mozkovna prázdná. Ostatně je to tak lepší, mít vygumováno, aspoň se člověk netrápí nad kapitalistickým bordelem.
  Už vím, proč byl Karel Marx zvolen za největšího myslitele tohoto Světa za 2. tisíciletí po Kristu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A právě proto musely jeho vědecké práce skončit v stoupě. Co kdyby lidi, nedejbože zjistili, že měl naprostou pravdu? T

   Smazat
 11. Zaorálek je sráč.Tenhle xindl patří za mříže.

  OdpovědětSmazat
 12. Česká nezávislá televize: http://cntv.ubunturadio.cz/

  OdpovědětSmazat
 13. Komunista Filip navrhl rozpuštění sněmovny. Návrh nebyl přijat. Kapři si svůj rybník přesi nevypustí..
  To je to pro pár špinavých zlatáků. Ameriký westerm
  Pro hrst špinavých dolarů. Co k tomu řici. Napříč sněmovnou?
  Václav -jděte do p...le posranci (nebo poslanci) už nevím!!!!!

  OdpovědětSmazat
 14. Tak právě Porošenkovi ukronacisti ostřelují střed Doněcka raketomety "Uragán" RS 30.....Doufám,že ho za to co nevidět už konečně pověsí....a s ním i ty kurvy z EU,co ho podporují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=JfLoJJQP1LA#t=243

   Tady je z toho obstřelu reportáž.

   Smazat
 15. Vláda a parlament nás vedou do války NATO proti Rusku, ačkoliv mám za evidentní, že největším zájmem Ruska je zabránit válce.
  Jediné východisko, budu volit SPD. Děda.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.