Reklama

pátek 3. února 2017

Problém Ukrajiny začal s aktuální ofenzívou konečně rychle vyhnívat (VIDEO)

Napsal/přeložil: Geo
3.2.2017   Eurasia24
Ukrajinský prezident Petro Porošenko zahrál vabank, který mu osudově nevyšel. Nařídil nový útok na Donbas v domnění, že prostřednictvím tlaku vnitřních Trumpových nepřátel přinutí amerického prezidenta konat. Jenže se mu to vymklo z rukou.„Konat“ už nebude nikdo, protože jakákoliv další akce na podporu současného ukrajinského vedení by byla politickou sebevraždou.

O co na Ukrajině od samého počátku jde, už velmi dobře vědí lidé napříč Východem i Západem. Vědí to Francouzi, vědí to Italové, vědí to i Nizozemci, kteří se jasně vyjádřili v referendu o asociační dohodě s Ukrajinou. Stačí si projít internet a podívat se, jaký je poměr příznivců a odpůrců ukrajinské „proevropské“ politiky. Lidé jsou prostě zhnuseni.

Jsou zhnuseni z Obamy, Clintonové, Merkelové, Hollanda, Nulandové - doplňte si sami, ani nemluvě o Sorosovi a lživých novinářích, jsou zhnuseni z Porošenka, Turčinova, „zmizelého“ Jaceňuka, Tymošenkové, jsou zhnuseni z psychopaticko-oligarchického ukrajinského parlamentu, ze všech tamních nacistů a prospěchářů, kteří teď najednou začínají otáčet kormidlem.

Porošenko má strašlivý problém. Kdo jiný si víc zaslouží, aby stál před tribunálem, než vrchní velitel ozbrojených sil, jehož vojáci střílí z těžkých zbraní na penláky s dětskými pokojíčky?

Ukrajinský „prezident“ zkusil cestu válečných zločinů, protože na rozdíl od normálních lidí absolutně nechápe realitu. Žije v obrazu zdeformovaných mediálních monitoringů, jejichž autory jsou pomatenci typu Lysenka a spol. Myslí si, že chrabří ukrajinští chlapci se supermoderními zbraněmi a v nejlepší výstroji ve velkém kosí „vatniky“ a „moskaly“ a že to dělá tuze dobře jeho kamarádům na Západě, které přiměje k „doražení“ Ruska.

Jenže i oni, tito kamarádi, mají problém a na rozdíl od ukrajinského oligarchy to velmi dobře vědí. Čím dál víc se ho štítí a drží si ho od těla, aby jim nezůstala krev z jeho rukou na sakách a kostýmcích. Jenže ta krev už tam stejně je. Zaschla, zažrala se a nejde dolů. S flekatými hadry chodí všechny evropské i americké politické figurky, které podporovaly majdan a dopustily, aby se právě Porošenko stal hlavou zkrachovalého státu.

A protože mají strach, že i na ně dojde, radí teď Porošenkovi, aby té šílenosti raději nechal, a dokonce aby říkal věci, které jsou s ohledem na jeho dosavadní jednání přinejmenším absurdní: třeba že si přeje odvolání protiruských sankcí nebo že nechá vyhlásit referendum o vstupu Ukrajiny do NATO.

Problém Porošenka a jeho stvořitelů je den ode dne větší. Ukrajinský maniak ale svojí poslední akcí podělal, co mohl. A vše sám velmi urychlil.

Vystřelený Buk, jehož trosky spadly do obytné zóny v Makejevce – ať už mířil na cokoliv – může být zajímavým kamínkem do skládačky zvané MH17. Záběry ukrajinských tanků zaparkovaných na sídlišti přímo vedle vozidel pozorovatelů OBSE (!), kteří mají dohlížet na dodržování minských dohod, ale místo bílých aut si zaslouží spíš bíle hole (viz níže). To vše a mnohé další Porošenka a celý ukrajinský vládnoucí establishment definitivně pohřbívá.

Z jedné strany „svěráku“ na něj tlačí nacisti a další psychopati a z druhé strany Prošenkovi vystrašení stvořitelé, kteří se bojí, že je stihne podobný osud. Pomoc, diplomatickou, vojenskou ani jakoukoliv jinou, už od nich čekat nemůže. Spíš opak.

Nebýt tragického faktu, že na Donbasu umírají lidé, Putin s Trumpem by mohli v klidu sedět ve svých pracovnách a sledovat, co tento tlak s Porošenkem udělá.

Problém Ukrajiny se řeší sám. Všichni, kteří tvrdili, že začne dříve nebo později vyhnívat, měli nejspíš pravdu. Není pochyb, že nový člověk, který dostane šanci Ukrajinu vést a jehož vyberou docela jiní lidé než ti, kteří vybírali Porošenka, bude pro zmrzačenou zemi daleko lepším řešením.
Geo, Eurasia24.cz

47 komentářů :

 1. Pevně věřím, že na Ukrajině, která byla kolébkou Ruské státnosti - Kyjevská Rus, dojde k lidovému povstání a to bude začátek vzkříšení socialistické revoluce v zájmu pracujících lidí ! Kapitalistický zlořád je pouze v zájmů Babišů a ostatních miliardářů a obyčejným lidem přináší pouze bídu , svrab a války !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ze slovenského webu "Hlavné správy.sk" : Vojáci 72.ukrajinské armády odmítli jít do útoku v Avdějevke. Dagmar

   Smazat
  2. Věř, Heroute, věř. Nic jiného než víra ti už nezůstalo.

   Smazat
  3. "Proletáři všech zemí, polibte si prdel".
   Ty, Heroute taky...

   Smazat
  4. "Spravedliví všech zemí" nenakakejte si do jarmulek.

   Smazat
  5. 10:34 nepolíbí, to si piš, nýbrž rozkopou. T

   Smazat
  6. Pokud možno špičatou okovanou botou, aby si ten vypatlaný dement 14 dní nesedl.

   Smazat
  7. 10:12 - s pracujícími je třeba co nejdřív skoncovat! - http://gci-icg.org/czech/index_czech.html

   Smazat
 2. Tak Trumpova emisarka při OSN potvrdila pokračování protiruských sankcí.
  Jaké z toho plyne poučení?
  Trump je sice o něco lepší než Clintonová, ale je to stále jen Americký prezident a ten má rusofobii v popisu práce už někdy od r. 45. Trump není vyjímka.
  Anuloval své zkušenosti byznysmena, který musí obchodovat z každým, vč. RF
  Zatím proti Rusku nevystoupil osobně, poslal do OSN nějakou americkou slepici jako hlásnou troubu, ale odkrývá karty ve svém falešném pokeru.
  Nevkládejte v Trumpa žádné naděje!
  Netleskejte mu jak užiteční idioti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale oni tady jsou užiteční idioti. Myslí si, že když Americký multimiliardář všude vykřikuje "America first", že bojuje za zájmy komoušů v ČR. Tito pitomci by se měli ve vlastním zájmu nechat zbavit svéprávnosti:-D

   Smazat
  2. Souhlas ....

   Někdy si říkám že rusové by měli odpovědět západu tak jak si západ zaslouží ... vymazat je z povrchu země ... od Mnichova přes Řím, Londýn a Washington ....jednou pro vždy.... Vzal bych taky Stockholm a Oslo....

   Smazat
  3. Souhlas byl s 10:25

   Se Sráčem nikdy souhlas nebude, kdo by se špinil s lajnem..

   Smazat
  4. Uvidíme. Řeči jsou jedna věc, praxe jiná. Mluvíme o politice. Každopádně některé sankce už zrušil. Jestli je to úlitba předvolebním slibům nebo pokusný balónek co to udělá s Kongresem a "spojenci"? Do této doby to bylo nemyslitelné. Taky jednoznačná podpora Porošenka už nezazněla. A ta tu byla také vždycky. Je to jako s vrtákem. Když to rozjedete na největší pecky, zavaříte i vidiák. Ale jinak souhlas. Vidět v DJT spasitele a revolucionáře je hloupost.

   Smazat
  5. 10:36 - a vidíš, nakonec to bude zase jen to prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko, které zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí, kdo bude z povrchu Země smazán. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Chlastoslovanské barbarské Rusácko, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později.

   Smazat
  6. 10:31 - přesně tak! Jenže to nejsou jenom komuši, ale různí Putinovi agenti (včetně zemana, klause, vyvadila, petránka a pitomia ad.) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi, ktetý už dnes poznáme podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné prdele. Kdy už konečně začnou prchat do toho jejich ruskýho ráje, což ?

   Smazat
 3. Taky si myslím, že Porošenko a spol. jdou přes palubu. Jako řada "kamarádů" před nimi (Saddám, Kaddáfí,Noriega, Mubarak..). Byl v Berlíně a žádné prohlášení paní Merkelové o nehynoucí podpoře demokracie podle Kyjeva. Žádná podpora z USA (kromě planých floskulí), právě naopak! USA uvolnily některé sankce. Mlčí i EU, dokonce mainstrem sice velmi velmi opatrně, ale přece připouští, že útočníkem jsou ukrajinské vládní síly. Nikde tirády, že je nutno poskytnout Kyjevu další pomoc (= peníze). A tohle všechno vždy spolehlivě fungovalo. V USA je Tymošenková. Jaceňuk si to uvědomil a práskl do bot včas. Kličko si vzpomněl, že je vlastně občan SRN a odstěhoval se do své rezidence v Hamburku. Tahle akce je asi poslední zoufalý pokus Porošenka o záchranu. Pochopitelně svojí osoby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. izrael, saudska arabia alebo katar tam vládnu tí, čo sa o prasačenka postarajú, lebo patria do jednej krvnej skupiny

   Smazat
 4. Anonymní 3.února 2014 10.25 jste perfektně vystihl to, co si myslím také. Je předčasné jásat nad volbami v USA.

  OdpovědětSmazat
 5. Ještě tady chybí ten trotl, co tvrdil, že opolčenci mají ve zvyku střílet ze sídlišť v Doněcku, aby zpětně navedli ukrošskou odpověď na vlastní lidi.
  Pokud vím, existuje jen jedno noční video, o kterém to tvrdí kyjevská TV.
  To video není staré ani týden a je natočené v noci, bůhví kde.
  Kdyby měli nainstalované raketomety před baráky, tak by je nikdo z obyvatel nepodporoval. Vždyť doněčtí své obránce milují!
  Statečná kyjevská náckovská wehrmacht naopak začala na ostřelování Doněckých sídlišť používat Uragany(220mm).
  Jeden z nich včera křápl blízko centra města, Xkm od postavení obránců, přímo na obchod a parkoviště, což hovínky.cz a ach-tuálně.cz okamžitě vyhodnotily jako nějaký trefený muničák:-D Protože berou od ČéTéKá, která je poskokem Rojtrsů, a ti lháři jak známo, berou od ukrošů, kteří lžou jako když tiskne.
  Ukroši se prohánějí v tancích po Avdějevce před očima OBSE, která je asi kvůli vodce nevidí. Až je musela odhalit BBC. Na propagandu "vděčných obyvatel" musejí svážet statisty z Mariupolu, protože místní by jim naplivali do ksichtu. Statisty natáčejí ve vlastním táboře, v ulicích by nikoho ti fašounci nepřemluvili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:06
   myslíte, že mají banderovci Uragany?
   Kde je sebrali? Zůstali po SSSR? To bych se divil, že by jim tam nechali takovou superzbraň. Co vím, tak je ještě nikdy ukrouši nepoužili. Jestli je fakt mají i s tou svinskou podtlakovou municí, tak je to průser, protože s tím zmasakrují půlku Novorussii. Porošenkovu gangu už je všechno jedno, hrají vabank.

   Bůh Opločence ochraňuj.

   Smazat
  2. 11.06 ukrajinská armáda je používá i proti civilní zástavbě už od roku 2014, potvrdila to i BBC a CNN

   Smazat
 6. Porošenko je neonacistickej ksindl,kterej měl být už dávno pověšen na sloup za genocidu vlastního národa...Čokoládovej nenažranej žid...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prasečenka ještě nepostihl osud Musolliniho? To se divím. Ale všeho dočasu, Pánbůh na věky.

   Smazat
 7. Autor, pan Bureš píše: lidé ...
  " Jsou zhnuseni z Obamy, Clintonové, Merkelové, Hollandea, Nulandové - doplňte si sami, ani nemluvě o Sorosovi a lživých novinářích, ...."

  Doplňuji si tedy sám: ... a z naší (!) vlády a parlamentu, a z celého vedení EU, že to vše podporují, ev. i jen ignorují. Děda.

  OdpovědětSmazat
 8. Takže znovu ta samá záhada - proč ukazuje ruská televize nějaké tanky v té dědině Avdejevka, když asi ukrajinská vojska ji musí bránit.
  Separatisté na ni totiž střílejí zpoza frontové linie - což absurdně potvrzuje i Min.ibrany RF, tím , že omylem vydává zásahy za ukrajinské střely, cituji " Kanál RU ministerstva obrany tvrdí, že ukrajinská armáda ostřeluje Avdějevku. Asi jim nikdo neřekl, že ta je pod kontrolou Kijeva". viz: http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201701310752-vg38.htm

  Chtělo by v těch zprávách více objektivity - a nebo nepřetiskujte jenom ruské zdroje. Tady je to v reále naprosto opačně, než tady sdělujete.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.39 protože tu kopírujete své nesmysly stále dokola tak znova: vysvětlení je poměrně jednoduché zaznělo z úst oficiálních ukrajinských představitelů vyjádření ukrajinského ministerstva obrany, Igor Pavlovskij:"На сегодняшний день, как бы оно ни было, но метр за метром, шаг за шагом, имея возможность, наши ребята героически продвинулись вперед"
   tzn. ukrajinské armádě a batalionům národní gardy byl vydán pokyn k útoku na Doněck zcela oficiálně. To jen naše média zamlčují tento fakt, cíl je zřejmý: událostí byla přestřelka, informuje se však o krocích pouze jedné ze zúčastněných stran, čímž je automaticky jeden z protivníků obléván bahnem a druhý svatořečen.

   Smazat
  2. nakolik je Avdejevka pod kontrolou Ukrajiny je zřejmé z toho, co říkají sami její obyvatelé - добрая половина Авдеевки воюет за ДНР a z toho, co se stalo s reportéry ukrajinského televizního kanálu112, když se dostali při natáčení své reportáže mimo bezprostřední dohled vojáků - https://www.youtube.com/watch?v=hlo0G3guRZ4

   Smazat
  3. Ono je pochopitelné, že vlastně po třech letech lží bude další lhaní dál příliš těžké, protože sama ukrajinská média a sami ukrajinští politikové už ztratili jakékoliv zábrany: https://www.youtube.com/watch?v=VREUDG7208k

   Smazat
  4. 14:44 a proč odbíháte od tématu ? Avdejevka je na ukrajinské straně linie a je ostřelovaná separatisty, další záběry si můžete prohlédnout v příspěvcích nade mnou.
   Jinak Trump už asi nebude kamarádem Ruska, jak se domnívali a radostí ještě nedávno jásali: http://www.lidovky.cz/velvyslanyne-usa-pri-osn-tvrde-odsoudila-rusko-sankce-zustanou-dokud-se-krym-nevrati-ukrajine-ij6-/zpravy-svet.aspx?c=A170202_230158_ln_zahranici_gib

   Smazat
  5. 11:39 Ukrajinské tanky na sídlišti je stejný zločin, jako hnát před nimi lidské štíty. Nebo tam snad zajely na kafe? Jestli "brání dědinu" tak, že se schovají mezi obytné domy, tak to jsou stejní zločinci, jako Hitlerovci, kteří za clonou civilů útočili na barikády v Praze.
   15:11 Je třeba sledovat i to, co vám ČT a ukrajinská mědia neřeknou: "Ministerstvo zahraničí USA důrazně odsoudilo obnovení bojů na Donbasu. Podle úřadujícího představitele Ministerstva zahraničí USA Marka Tonera Washington vyzval k okamžitému příměří a plnění Minských dohod. Dodal, že USA jsou znepokojeny z vypuknutí násilí na jihovýchodní Ukrajině. V diplomatickém rezortu bylo konstatováno, že má k dispozici údaje OBSE o použití zakázaných těžkých zbraní."

   Smazat
  6. 17:09 dá se souhlasit, jen ještě dodej, že zločinem jsou i Grady na sídlišti v Doněcku, které pálí za lidskými štíty na stranu Ukrajiny.
   A protože to jsou teroristé, tak bych se s něma nemazlil.

   Smazat
  7. 18:18 Myslíte to video "pro debily", nadepsané "Боевики ведут огонь с БМ-21 Град из жилых кварталов Донецка", kde široko daleko je jen průmyslová zóna? A nevypadá ten závod čistě náhodou jako koksovna v Avdejevce, která je v rukou Ukrajinců? Doporučuji se podívat i na ostatní videa toho autora aby si člověk udělal obrázek o jeho "objektivitě" a ze které strany ty jeho záběry ve skutečnosti jsou.

   Smazat
  8. 14.44 ve svém příspěvku vy odbíháte od tématu - viz Trump, já jsem neuhnul ani o milimetr a vy se jen děláte hloupým. ale klidně vám to vysvětlím znova. Ukrajinské armádě byl vydán oficiální rozkaz k masivnímu útoku na Doněck na několika rozsáhlých úsecích linie dotyku. Tzn útok a přestřelky trvají zhruba tři dny. pro vás ještě jednou: porušení minských dohod nahromaděním výzbroje, provedením útoku a vyvoláním konfliktu posledních tří dní je zcela jasně na straně Ukrajiny. Vaše technika jak obelhávat ostatní spočívá v tom, že z dané informace o bitvě zamlčíte údaje o tom, kdo útočí, a poté označíte za viníka toho, kdo se brání, poté to tapetujete všudemožně.

   Smazat
 9. 10:19 a další: Jeden básník napsal: Víš proč zvon je hlasitý? Protože uvnitř je dutý.

  OdpovědětSmazat
 10. 11:39: jak vypadá objektivita naši televize se můžete podívat na relaci nezávislé televize z Donbasu - ze dne 1.2. - https://www.youtube.com/watch?v=onmyEbIPPSk. Tam je také vysloven názor na věrohodnost sdělení naší televize.
  Tito dva lidé, kteří tvoří celé vysilání několik desítek minut - můžete se podívat jak se žije opolčencům pod palbou chrabrých ukrajinských vojáků - dle mého názoru vypadají jako pravdomluvní - musíte se ale na ně nejdříve podívat - vzkaz pro bojovníka za pravdu od 11:39. Jeden z nich, který se učastnil bojů a je Čech, hovoří, že opolčenci mají pod trestem polního soudu příkazano na chrabré ukrajinské vojáky nestřílet. Ono víte prý existují lidé, kteří na šachovnici vidí pouze bílá pole. Jak to dělají, nechápu.

  OdpovědětSmazat
 11. 12:O4: Malé doplnění - v relaci je řeč o životě civilů pod palbou chrabrých ukrajinských vojáků.

  OdpovědětSmazat
 12. 10:25: Je to skutečně Trumpová, tedy Trumpem požehnána emisařka? Dnes hlasí 24-ka, že byla jmenovaná před měsícem - hlásá opravdu Trumpovy názory nebo to je další generál Ben Hodges - viz niže článek C. Robertse. Pokud Trump nevládne Pentagonu možná nevládne ani emisařce v OSN?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na iděsu, nebo seznamu, to je jedno, psali, že je to Trumpova čepice...

   Smazat
  2. Je jasné, že Washingtonská administrativa je prolezlá slouhy neoconů. Ministrině spravedlnosti byla po pokusu o sabotáž ihned vyhozena. Uvidíme jestli bude vyměněna i tato úřednice...Jestli ji tam nechají, tak je to jasné.

   Smazat
 13. Co dělá baba timošenko v usa ?
  tahle svině se dělá najednou neviditelnou, zrovna jako králík ,
  ale zanechávala od začátku vždycky krvavou stopu...měla by také stát před ruským soudem pro zločiny proti stàtnosti a lidu a za miliardové zpronevěry..
  bože!

  OdpovědětSmazat
 14. Ryba smrdí od hlavy, je nutno tuto smradlavou a lží prohnilou hlavu odstranit. Věřím, že většina běžných ukropů by s radostí odešla domů, než bojovat v této prolhané bitvě s vlastními bratry.

  OdpovědětSmazat
 15. a je to: http://zpravy.idnes.cz/usa-osn-haleyova-rusko-ukrajina-krym-sankce-fz3-/zahranicni.aspx?c=A170203_070557_zahranicni_fka

  OdpovědětSmazat
 16. Pamatujme si dobře všechny ty, kteří tam jezdívali podporovat tu nacistickou svoloč, aby nám licoměrně tvrdili, že jsou to všechno učinění demokrati, kteří chtějí do Evropy.
  I těmto našim farizejům můžeme na jejich osobní účty připsat začernalé skvrny. Po těch, kteří již na počátku toho krvavého puče zahynuli v Oděsse, až po ty, kteří jsou dnes zabíjeni na východě.
  V Kyjevě není - bohužel - osobnost, která by se postavila proti tamním náckům a byla schopna sjednotit obyčejné lidi v úsilí zbavit se pučistické vlády porošenků aj. darebáků. Jde tam totiž o krk a holý život. Pravý sektor ani Turčynov či Avakov se nepářou.

  OdpovědětSmazat
 17. Jsem přesvědčený, že se nic nestane. Jen budou dál umírat lidé a ti co mohou konat a rozhodovat nic neudělají, protože jim nynější stav vyhovuje.

  OdpovědětSmazat
 18. Projevuje se ta chyba,že po delbacevském kotli a
  porážce ukrajinské armády Putin zarazil postup
  opolčenců kvůli politickému jednání(podvodu).Dnes
  by bylo všechno rozhodnuto a k žádnému dalšímu
  boji by nedošlo.Ukrajina by se rozdělila na východ
  a západ,vytvořili by se hranice a v západní části
  by se mohli dál prohánět banderovci.Pokud by jim
  to místní občané násilně nezatrhli.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 19. Kdo si počká,ten se dočká. Nemějte obavy, každé představení má svůj konec.Někdy je veselý,jindy zase tragický.

  OdpovědětSmazat
 20. Nic se dnes nedeje jen tak a bez planu...Ani predtim.
  Hloupa populace se vodi na reminku s nahubkem.
  Protoze i ovce se muzou nekdy splasit a vymknout "poradku".
  At se prihodi cokoliv...
  Treba i necekana prekvapeni...
  I protesty dnes v USA . Jsou divadelni predstaveni..
  Kdyz veci nejdou a nebo narazi na prekazky , prijde chvile na takticky ustup , patricne vyrvavany , aby se zakryly dalsi pripravy , umozneni a provedeni dalsiho vyvoje jen ponekud jinym zpusobem......

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.