Reklama

.

.

pondělí 13. února 2017

Proč jsem zděšen z prohlášení ČSSD

Jiří Jaroš Nickelli
13.2.2017 ČeskéNárodníListy

Když jsem si na Parlamentních listech přečetl prohlášení strany ČSSD, nevěřil jsem svým očím. Tato strana tam prohlašuje, že zájmy lidu nehájí oligarchové, ale sociální demokracie. Kéž by to byla pravda! Dále si strana stěžuje na poloviční neúčast občanstva ve volbách. Položil si někdy někdo ze sociálních demokratů otázku, jaký je skutečný důvod této neúčasti? 
 
Položil si někdo ze sociálních demokratů otázku, proč jsou občané dlouhodobě frustrováni z politického vývoje u nás? A dal si někdo ze sociálních demokratů tu práci,aby si na tyto otázky odpověděl podle pravdy,podle skutečné, nikoli virtuální reality??

Jak to vidíme my voliči (hovořím zde za skupinu odbojářů z Boskovicka)? Co slibovala sociální demokracie před volbami?? Rozhodnost v otázce nepřípustnosti tzv.církevních restitucí. Co provedla na jejich zabránění? Nic! Naopak její premiér se otrocky sklonil před restitučním divokem a neučinil ani nic na radu ústavního experta, aby vyhlásil celonárodní referendum, které by mohlo pro vyšší právní sílu změnit restituční zákon o církevních náhradách. Přitom vysoký církevní klerus je typickým představitelem náboženské oligarchie... To věděl a říkal již dávno, dnes odporně hanobený TGM, když ve Washingtonské deklaraci napsal, že ustavením ČSR demokracie zvítězila nad církevní teokracií... Kdo pošlapal toto dávné vítězství?? Dále, co udělala sociální demokracie na obranu dekretů presidenta a Národního shromáždění proti sudetům a nepřátelům státu? Nic! Naopak ústy premiéra připustila, že tito úhlavní nepřátele republiky mají býti naši spojenci. A tato strana chce nám voličům vyprávět něco o oligarších? Cožpak právě ti sudetští funkcionáři a předáci nejsou typickými oligarchy, kterým se my voliči, Češi, máme omlouvat a snad je pouštět do státu a nahrazovat jim právem zabavené konfiskáty??

Copak sociální demokracie činila a činí proti migrační hrozbě, která se valí na republiku? Nic! Naopak uznává, že Frau Merkel má "politiku evropského formátu", zatímco realita je pravým opakem, když tato politika vede Evropu do nejhlubších pekel? Tato strana, která halasí, že se zastává lidu, nečiní pro tento lid nic podstatného, co by ulehčilo jeho složité bytí v současné evropské a světové krizi. Tato strana neustále tvrdí, že EU a NATO pro nás nemají alternativy, tato strana podporuje všechny kroky NATO, které nás ohrožují v případném konfliktu, tato strana neruší sankce vůči Rusku, kvůli čemuž byly poškozeny stovky podniků a podnikatelů,dávající lidem práci. Tato strana by byla i pro zavedení tzv.evropské armády, což by byl jen další tragický krok ke světovému konfliktu, nikoli k bezpečnosti národů.

Tato strana neustále odmítá spolupráci s jinou levicí, kterou svým bohumínským usnesením drží neustále v jakémsi politickém ghettu. Tato strana, která se hlásí k evropské levici, neustále basíruje na klasickém zuřivém antibolševismu typu, který lze srovnat s typem protektorátním. Tato strana slibuje a dává lidu almužny formou jakýchsi přídavků jen před volbami, když jí doslova teče do bot. Tato strana vykládá o jakési neexistující "střední třídě" po anglosaském vzoru (tzv. "middle Class"), což je skupina pracujících (dřív se jí říkalo proletáři, což je dnes politicky nekorektní) a podnikatelů, živnostníků, kterým se nadbíhá vždy jen před volbami. Jak jí pak mají věřit levicově zaměření voliči a dokonce i tzv. středoví nekomunističtí voliči??

Sociální demokracie se podle nás dostala do stavu,že už jí většina voličů nevěří ani čtvrt písmene! A zavinila si to sama svým vrtichvostským chováním.

Pokud se ČSSD zásadně a pronikavě nezmění, musí zákonitě odejít na politické smetiště a nemá si co stěžovat na nezájem voličů ve volbách. Toto je axiom dnešního politického vývoje, který nezmění ani pláč a stížnosti sociální demokracie na nezdárné voliče.


Jiří Jaroš Nickelli, ČSBS Boskovice


83 komentářů :

 1. V ceskozlodejsku neni koho volit
  Smutne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z logického hlediska je možné volit jedině KSČM, protože to je jediná strana, která politicky hájí zájmy lidí práce, je čitelná a její členové tvoří z většiny zaměstnan-ci a jako jediná parlamentní strana se nepodílela na zlodějském vládnutí po Listopadovém puči! Na rozdíl od ANOfertu nezastupují zájem miliardáře Babiše a jeho lokajů !

   Vymazat
  2. A snad to tak ještě na dlouhou dobu zůstane. KSČM v čele exekutivy by nebyla dobrá cesta.

   Vymazat
  3. všechny partaje vobsadili kudrnatý

   Vymazat
  4. Já jsem taky kudrnatej. Už odmalička. A v žádný partaji nejsem.

   Vymazat
  5. 10.36 Nesouhlasím. Vedení KSČM je v rukou intelektuálů, jako by za první republiky byli v čele KSČ Drda, Majerová, Olbracht, Seifert, Šverma. To by tenkrát komunisti pod takovýmto vedením vypadali taky jinak a nevím zda pro dělníky v té době by to bylo k dobru.. Z kavárny se revoluce nedělá. Takovéto současné vedení není ,,pro vedení mas" to pravé ořechové. Myslím si, že současní špičkoví představitelé nám nic moc nepředloží, oni udělali z komunistické strany takovou tu správnou levicovou stranu kapitalistického typu, něco jako byli za první republiky socdemáci a dnes v tom pokračují ještě více nestydatě.. Jinak rozhodně netlačím KSČM do odstraňování politiků kalašnikovem ale revolučnější by asi měla být. Ale pod vedením Dolejše,Filipa...?

   Vymazat
  6. Ochočené vedení KSČM ve složení Filip, Doleš, Kováčik je pouze epizodkou v historii strany ! Jsou tam také pan Skála, Grebeníček, paní Semelová a další a ti jsou zárukou, že KSČM bude muset protlačovat skutečnou demokracii a také je to jediná strana, která nemá problém se zákonem o přiznání majetku, zrušení nasazení našich žoldáků ve válkách USA, a zrušení Kalouskových zákonů ve prospěch církví nebo zvýhodnění pracháčů !

   Vymazat
  7. Pane Heroute, to jako, že paní Semelová s panem Grebeníčkem budou protlačovat skutečnou demokracii? Čtu to dobře?
   To jste myslel vážně?

   Vymazat
  8. z osobního jednání mohu potvrdit, že Skála není ten zázrak, na který čekáte.
   Nikdo z nich neví, co se děje na ulici. Jak lidé živoří, děti hladoví a důchodci žebrají.
   Přesně to je obraz v zrcadle, který představuje a znázorňuje KSČM!
   Za čtvrt století nezorganizovali ani jednu demonstraci, ani jednu masovou akci proti zlodějům a vrahům Českého národa. Stejně jako socani mají plnou hubu demokracie a jinak jsou zticha, aby je někdo neobvinil z toho, že hájí zájmy hladovějících dětí, důchodců nebo zbídačených zástupů dělníků.
   Ne! Třídní společnost nezanikla. Jen se změnilo její složení.
   KSČM je stejně jako ČSSD nereformovatelná.
   Pojem právního státu je ji cizí!
   Soudy pořád z jedné třetiny obsazují soudci jmenovaní za sociku a přesto tito "kádři" kolaborují s justiční mafií a páchají justiční zločiny.

   Vymazat
  9. No pokusím se odpovědět na první otázku.mám za to, že nikdo z vedení ani nemá tu odvahu si ji položit.Arogance a namyšlení a doslova nemoc z moci je v tomto spolku taková, že si ani nikdo nepřipouští, že by snad mohla tato strana nevyhrát. O to bude toto poznání větší boom. Ne ne. Nepřeji této straně totální propadák, ale mohla by mít tak 2,6%. Kecám? nebo jen fantazíruji, Uvidíme. Ono to už hovoří samo za sebe, proč má hlavní náčelník strach z hlasování v tajné volbě? No to je další otázka. Možná by byl překvapen, jaký je skutečný obraz tohoto soukolí.Jednoduchá odpověť. Kdyby jste dělali politiku pro lidí a řídili zemi v souladu s obyvatelstvem, tak vás budou lidi volit. Jenže, neexistuje snad jedná korupční kauza, ve které by nefiguroval člen ČSSD, Mezinárodní politiku provádíte jen podílem vlezd.... lizmu. Za tři roky vlády s koalicí jste neudělali nic co by stálo za zmínku. Naopak co jste naslibovali, nic jste z toho nesplnili. Ono přidat pár stokorun ženským v supermarketu opravdu nestačí.
   necháme se překvapit.

   Vymazat
  10. Drazí spoluobčané ;)

   Buďto vstupte do politiky a váhou své poctivosti ji změňte a nebo se POLITICI POSTARAJÍ O VÁS :(

   Tak jak to dělají dodnes: (

   Víte za koho kopu já, najdete si klidně nekoho jineho a začněte klidně i kopat proti nám, ale hlavně NECO DĚLEJTE ;)

   Tady je to fajn relax, ale nic odsud NEZMĚNÍTE!!!

   Postavte se a měňte svět k obrazu svému !;)

   Vymazat
  11. Nápadně mi to připomíná situaci v Německu začátkem 30tých let. Hitler také slovně stál na straně pracujících. V začátku masivním zbrojením a přípravou na válku dal lidem práci. Ale stále myslel jen na ty v pozadí, kteří seděli na balících peněz. Ba i název partaje (Česká strana sociálně demokratická) se jiné partaji (Národně socialistická německá dělnická strana) čistě náhodou, ale opravdu náhodou podobá. Přečtěme si článek z 11. 2. "A kdo je tady fašista?" také nabízí jisté srovnání až z toho běhá mráz po zádech.
   Mik

   Vymazat
  12. Komunisté jsou jedinou stranou, která (opatrně) hájí práva zaměstnanců. Proto jsou setrvale napadáni ze všech stran.

   Vymazat
 2. V mafiánském postkomunistickém Česku není a ani nemůže být ani jediná autentická, tradiční a civilizovaná politická strana - jen Potěmkinova vesnice Klauzemanovy prognosťácké, kremlofilské vylhané "standardní" demokracie, složené ze sulcovitých nesoudržných tlup levorukých žvanilů, parazitů a zlatokopů s těmi nejpřízemnějšími motivy, "stran" a straniček vzniklých na troskách KSČ a její pobočky Národní Fronty, z jejich bývalých členů nebo jejich potomků, případně založených kágébáckými prognosťáckými agenty nebo šimpanzovitými estébáckými tržními oligarchy, podbízejícími se voličské proletářské lůze pronásledováním třídně nepřátelských živnostníků a konkurenčních oligarchů na bázi státně-monopolistického kapitalizmu s následnou instalací oligarchického komunizmu. Z bývalých soudruhů politruků se vyrojilo hejno šarlatánských "politologů", "analytiků", "filosofů" a "mediálních odborníků" (kteří by se normální prací nikdy neuživili). Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. ODS i ČSSD nepřežijí své podvodné, šarlatánské a falešné "zakladatele" a nebude to žádná škoda. Tuto zdánlivě bezvýchodnou situaci lze výhodně využít pro vznik autentické, občanskoprávní politiky, založené na důsledné a zákonné osobní odpovědnosti jak voliče, tak zastupitele, na bázi občanského zákoníku - nikoli na vylhaném a zmanipulovaném "veřejném právu", zbaběle a pokrytecky trpěném Ústavním soudem a celou justicí. A také s upozaděním falešných parazitických partají mafiánského původu a charakteru, které jsou ještě horší než středověké církve a musí být odloučeny od státu, jinak se nic nezlepší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. co to je post komunismus???
   Co je komunismus, na tom se neshodli ani největší teoretikové marxismu-leninismu.
   Marxe a Lenina nečetlo ani 10% členů KSČ!!!
   Všichni byli "u komunistů" z čistě kariéristických pohnutek!
   A na to taky "komunisté" dojeli!
   Kobliha I. založil naopak celou partaj na kariérismu bez přívlastků! Tím méně socialistických či komunistických.
   proč se děsit party selských synků z Moravy, co si udělali před čtvrt stoletím výlet do Práglu a zůstali tam navždycky.
   Maj ty nejluxusnější vily a kvartýry, platy, vo kterejch se jim doma na hromadě hnoje ani nesnilo, vozej si zadky v nejluxusnějších autech a každej tejden jsou v televizi.
   Myslíte, že se tomu dá odolat?
   Koukněte na Kalouska, tomu nepodá ruku v zemi ani kůl v plotě a pořád se drží koryta a sní svůj zlodějskej sen, že až jednou pověsej Bohuša, tak bude národ bez vůdce zástupů ztracenej. A pak příde Kalouskova chvíle.
   A tihle hrobaři Českého národa se perou mezi sebou v opojení z moci nebo alespoň ve snech o ní a vyvražďují Český národ.
   A vy všichni jim k tomu tleskáte!
   PAMATUJTE, DOKUD NEBUDE MOŽNÉ V TÉTO ZEMI SVOBODNĚ ŘÍKAT A PSÁT PRAVDU, BUDOU TADY U MOCI ZLOČINCI, JAKO KALOUSEK SOBOTKA, KLAUS, ZEMAN NEBO FILIP.

   Vymazat
  2. 12:51 No řekl bych, že ty jsi právě svobodně řekl, co si myslíš a všechno je v pořádku. Tak kde je problém? Kdo nesmí v této zemi svobodně říkat pravdu? A ten, kdo tvrdí, že píše pravdu, je to opravdu pravda?
   Mimochodem, ty jsi snad toho Marxe a Lenina dočetl až do konce?

   Vymazat
  3. 12.51 Do politiky/do politické strany/do církve se vstupuje stejně jako do práce nebo do podnikání. Zadarmo ani kuře nehrabe. Zisk pak může být materiální (skutečné prachy, skutečná moc), nebo naivní (pocit sounáležitosti s mocnými a bohatými/úspěšnými). Proto k volbám chodí i dost naivních pravičáků s holým zadkem - a volí pravici, které vyhovuje, že řadoví voliči mají holý zadek a vládne proto tak, aby při tom zůstalo; což je v případě chudého voliče pravice zjevná diagnóza.

   Vymazat
  4. Drazí spoluobčané ;)

   Buďto vstupte do politiky a váhou své poctivosti ji změňte a nebo se POLITICI POSTARAJÍ O VÁS :(

   Tak jak to dělají dodnes: (

   Víte za koho kopu já, najdete si klidně nekoho jineho a začněte klidně i kopat proti nám, ale hlavně NECO DĚLEJTE ;)

   Tady je to fajn relax, ale nic odsud NEZMĚNÍTE!!!

   Postavte se a měňte svět k obrazu svému !;)

   Vymazat
 3. Éru zrady předvolebních slibů ČSSD zahájil vlastně nynější president Zeman, když jako premiér neudělal slibované referendum ke vstupu do válečnického paktu NATO, po slovech o zločinecké privatizaci v ní Klausovsky pokračoval a třeba státní komerční banky předal po oddlužení svým židovským zahraničním kamarádům za hubičku !
  Ti další od Špidly po Grose a Bohuše jen v této "ovědčené" politice pokračovali !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně táááák! Na lumpenhradě plném kryptobolševických kolaborantských buranů a agentů. Jaký národ - takový lůzovitý prezident.
   Král Lávra měl oslí uši a byl miláčkem oslího národa, stejně jako po zuby ozbrojená první dáma Zrovnazhovnapřemyslovna se švejkem na vozíku. Naděje v odkazu na konci příspěvku.
   Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých a ztopořených zamindrákovaných řiťolezů typu veleby, foldyny, kotrby, ringa, hůlky, renče, jandáka, doubravy, davida, bureše či ovčuráčka a žantovského. Socky se kojí nadějí, že se nažerou papírových majetkových přiznání nebo jiných papírových slibů – ale žlučovitá závist je jenom dorazí.
   Číňané, Číňané přicházejí - zpívejme přátelé !!!
   Už vidím zemanovské čecháčky, jak úderničí v poklusu jako čínští kuliové pro čínské investory a kopou zemanův bezvodý kanál, až celí sežloutnou a oči se jim sešikmí, jak budou zisky z "rodinného stříbra" putovat do Číny. "...a za hrnec stuchlé rýže poníženě důtky líže, jimiž tisíckrát byl bit ..." (Svatopluk Čech - Písně otroka).
   Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů.
   Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal.

   Vymazat
  2. Jo a ta slíbená naděje na konci - já zapomněl - sorry - http://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka

   Vymazat
  3. 10:26 - na pohled to vypadá jako sranda, ale jde o realitu která nás tak jako tak čeká po Římu kde budem buď přijat zpět do Říše a rozvíjet se, ebo ne a pak se stanem okrajovou zemí, součástí chudé chlastoslovanské EurAsie - http://zahranicni.ihned.cz/evropa-slovensko/c1-65615590-dvourychlostni-evropa-je-realitou-rika-merkelova-nesmi-ale-vzniknout-exkluzivni-klub-dodala-na-schuzce-ve-varsave

   Vymazat
  4. 10:19 Píšete hlouposti.
   Jak mohl Zeman jako premiér udělat referendum, když :
   - na podzim roku 1998 již ČR v NATO v podstatě byla
   viz :http://www.natoaktual.cz/ceska-republika-a-nato-0us-/na_zpravy.aspx?y=na_summit/cr-a-nato.htm
   - zákon o referendu nebyl PSP ČR přijat do dneška

   Vymazat
  5. 10:24 Doporučuji Vám mokrý hadr na hlavu, prý to pomáhá ...

   Vymazat
  6. Ubohý havloidní sráč 10:24 nyní změnil taktiku a zavádí nový scénář všichni proti všem, jo blbečku, tvým primitivním komentářům nikdo nevěří.

   Vymazat
  7. To 10:24
   Velmi pěkně napsáno, výstižné, dokonalé a to píšeš o sobě ?

   Vymazat
  8. 11:18! - Ja wohl! Ich bin Seeeman! Mýýlos! Mein liebe kamarat Franitzky! Jsem to já! Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).
   Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se rozdávalo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli.

   Vymazat
  9. doplnění: který likviduje ...

   Vymazat
  10. Pro 10:24 buran Gottwald v roce 1946 vyhrál celostátní volby. Poté vyhrál i v roce 1948, tak nechápu co by podle Vás musel dosáhnout kdyby byl normální. Takže dle moji osoby buran je génius.

   Vymazat
  11. 10.24 Furt ten samej příspěvek. Pokolikáté už? Něco jinýho by tam nebylo? Změň alespoň slovosled. Jinak výlev zřejmě Sudeťáka kterého tu nechali.Nenecháš na svém(!?)národu nit suchou. Trapné, ubohé a zoufalé...

   Vymazat
  12. 14:27-autor je Bořek Pauk z Brna. Je to katolík, monarchista, stoupenec Paneuropy pana Coudenhovna! -http://www.moravane.cz/blog/2016/02/coudenhovekalergiho-panevropa

   Vymazat
  13. Já si zejména oblíbil toto z jeho dílny, kde vyjadřuje přání po připojení své rodné Moravy k Rakousku! Cituju:

   Hrdinní, nezištní a všem pravdy přející čecháčkovští „boží“ bojovníci proti Bruselu !!!
   Sledujíce váš neúnavný boj a „spanilé jízdy“ proti EU a Bruselocentrizmu za výlučnost České republiky, rozhodli jsme se my Moravané po vzoru bratrů Slováků nepřekážet vám v tomto boji a opustit vaši zfušovanou a rozkradenou vozovou hradbu. Požádáme o obnovení tradičního svazku s Vídní (k níž jsme měli vždy mnohem blíže než k vám - nejen kulturně a mravně, ale i municipální správou). Hodláme posléze vytvořit desátou rakouskou spolkovou zemi Moravu s vlastní zemskou vládou i zemskými zákony. Tím zároveň posílíme (ušlechtilý) slovanský živel spolu s Chorvaty a Slovinci v Rakousku. Nebudeme muset s vámi vést „falešné a prázdné“ diskuze, jako např. o zavedení Eura coby měny, nebo jiných civilizačních norem. Vám zůstane měnová kuriozita – Pražský groš (Pg) - namísto dosavadní vekslácké (Kč). K majetkovému narovnání vás pozveme do vily Tugendhat (po konzultaci s V. Mečiarem). Předběžně vám nabízíme, že s Muchovou epopejí si můžete odvézt i Dukovany (třeba na Letnou namísto Blobu, či k zapůjčení do Japonska). K tomu vám přidáme na památku brněnský žulový třicetitunový „vibrátor Primátor Onderka“ i s primátorem (včetně řetězu - ale jen řetězu kozího). Oba jsou bohužel nefunkční, avšak nezničitelní. Vlajku si klidně ponechte, na zakrytí celé vaší euroodpadové kotliny včetně těmi správnými osmahlými vlastenci a Novými Rusy „hrdinsky počeštěných“ německých Sudet. Místo vykastrovaného lva si můžete dát do znaku rudého kance s modrým ptákem nebo straku zlodějku a za hymnu vám může posloužit česká prostonárodní píseň: „Měl jsem tři prsty v prdeli. Zastrčený. Čížek mi tu prdel ukrad, nemám je teď už kam strkat. Jsem ztracený.“ Zato heslo rodáka Masaryka z hradního praporu bychom si vzali – vy si tam vyšijte třeba: „My Prahu nedáme – radši ji zbouráme“ (aspoň náhodní turisté budou náležitě poučeni – a to nejen pražskými taxikáři a kapsáři). Váš ovarový „ctnostný mocnář“ a ruský agent toho aspoň nebude mít tolik na únavné inspekční inkontinentní objíždění a pojídání osoleného kóšer chleba od starostů. Může být volen levně aklamací přímo na Koňáku. Na Vítkově v Maus-oleum je pro něj teď po ožraleckém Gottwaldovi místa dost. Když dáte kovošrotovému loupežníku a euroteroristovi Žižkovi do ruky raketu (tenisovou), nebo ukořistěné pero, případně jitrnici s becherovkou, ušetříte za novou sochu (při vašem krizovém hospodaření) a můžete prodražit Blanku, či jakýkoli jiný Klauzemanův český tunel. Vyvěsíme: „Češi nekrást tady“ (protože „Kdo nekrade, není Čech, hop, hop, hop“).

   Vymazat
  14. Obligátní socdemácká zrada jejich nemajetných pracujících voličů je v socialistických stranách tradiční od konce 19. století. To byste se musel ptát ne Zemana, ale jeho dědečka a pradědečka. Je to prostě tradice ČSSD - být klerikální kryptopravicovou stranou, s trochou sociální rétoriky před volbami, k namlsání voličů. Něco jako papír ovoněný medem, pohozený před včelínem.

   11.35 Na ja, JAWOHL, stádovití voliči - voliči s holým zadkem, volí pravici která chudým bere a cizákům a bohatým z toho štědře dává. Nebo ji volí nepřímým hlasováním = když místo voleb sedí u televize či v hospodě, místo aby pohli (_!_) (_!_) a šli volit (platnými hlasy!) PROTI ŠKODNÉ. Ano, % hlasů se počítá z celkového počtu odevzdaných PLATNÝCH hlasů...

   Vymazat
  15. Drazí spoluobčané ;)

   Buďto vstupte do politiky a váhou své poctivosti ji změňte a nebo se POLITICI POSTARAJÍ O VÁS :(

   Tak jak to dělají dodnes: (

   Víte za koho kopu já, najdete si klidně nekoho jineho a začněte klidně i kopat proti nám, ale hlavně NECO DĚLEJTE ;)

   Tady je to fajn relax, ale nic odsud NEZMĚNÍTE!!!

   Postavte se a měňte svět k obrazu svému !;)

   Vymazat
  16. 14:47 V té charakteristice Pauka chybí především to, že je neskonalý blb, ne-li přímo idiot. Stejně jako ten, co sem ty jeho nenávistné slinty pořád kopíruje. Holt vrána k vráně sedá, ....

   Vymazat
  17. 17:20 - ale umí to s češtinou. Je jazykově obratný a takové lidi potřebujem! Tříbí nám to schopnosti tepat tupany!

   Vymazat
  18. 17:58 Vymýšlet krkolomné nadávky je stejně užitečné, jako ta dovednost, popsaná ve Švejkovi. Tam se jeden "umělec" vždycky vysmrkal na okno a pak ten sopel rozmazal do obrazu, jak Libuše věští budoucnost. Pokud si vzpomínám, tak za ten výkon nakonec dostal pořádně přes držku.

   Vymazat
  19. Vážený pane Heroute,dodnes mi hučí v uších.VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ,OZNAMUJI VÁM,ŽE NAŠE REPUBLIKA BYLA ZAČLENĚNA DO VOJENSKÉ ALIANCE NATO Z DŮVODU BEZPEČNOSTI.O TOMTO VSTUPU ROZHODLA VLÁDA A JÁ SAMOZŘEJMĚ PODEOSAL.O TOMTO AKTU NEMOHOU ROZHODOVAT OBČANÉ,JELIKOŽ JE TO ROZHODNUTÍ ZÁVAŽNÉ A OBČANÉ TOMU NEROZUMÍ.Pokud chcete přesné znění projevu Havla,tak si to najděte.Od té doby jsem úplně zavrhla muže pravdy a lásky.Co následovalo potom,snad víte.Franta.

   Vymazat
 4. Souhlasím, ale jen z části. ta politika se stočila někam do pryč, když šel Zeman na Vysočinu, když ho Sobotka podrazil. Koho jste tam chtěl volit, toho
  propagátora fašizmu, toho co dostal neoprávněně zámky zpět podvodem, tak jako veškrna, Mám za to, že už bychom děti ve školách učili hajlovat. Už by možná v učebncích měli děti napsáno, že banderovci byli hrdinové a taky možná bychom ukazovali hrdinné činy ukr. fašistů,
  Tuto kreaturu jste tam chtěl volit, který usne v průběhu věty? Nezlobte se, ale v tom případě bych byl ochoten zvolit posledního bezdomovce, který se právě podělal. Rovněž z toho výsledku nejsem nadšený, ale raději zvolit mírnější zlo.
  Vím, že byl na začátku těchto přehmatů a podvodů, ale těchto podvodů se dál neúčastnil a s politikou Sralbotky se neztotožˇnuje několik let. O ostatních poslancích nemluvím. Teď je otázkou? Hypotéza? Kdyby šli opravdu lidé (téměř všichni)¨k volbám a nevolili tyto strany ODS,ČSSD, TOP,KDU. Co by asi následovalo, když by tam zůstali ANO,KSČM a Okamura. No to by snad byla druhá revoluce. Nepřeji si nic jiného než aby tyto strany měli hlasů tak 4,1% možná. No ať (nežeru) 4.2.

  OdpovědětVymazat
 5. ČSSD v současné době udělala jednu tragickou chybu, zapojila se do akce proti Babišovi a chrlí jednu špínu za druhou.Většina těch útoků je naprosto mimo realitu a doslova jsou vylhané. Stačí když člověk pozorně sleduje co Babiš a co oponenti, kteří nepracují s argumenty, ale jen vymýšlejí nové a nové lži.
  Uvádím jednu za všechny:
  Babiš veřejně prohlásil, že výnosy z cenných papírů dá na charitu.
  Parlamentní listy napsaly :
  Podle serveru Forum 24 zoufalost Andreje Babiše dospěla na tu úroveň, že peníze, o kterých nedokáže vysvětlit, kde je vzal, je ochoten rozdat.
  Tak se vyrábí propaganda a pomluvy !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji 11.10, to je jeden příklad za všechny, Já mám ale jiný příklad, kdy Mládek řekl, že rouming obyč. lidé nepotřebují, nebo lépe řečeno potřebují jen v 5 procentech. Proboha co je to? jde snad o korupci, nebo trafiky? A tak bych mohl pokračovat až do porevolušních dob. Tak náš národ obhajují lidé typu Mládek v Bruselu. Je mi jasné že v ČSSD platilo, a platit vžby bude " poturčenec, horší turka". Vzpomeňme si na Špidlův bulášový zákon. Kolik to stálo lidí peněz Ale? Nařízení z Bruselu je " nade vše." No a jak to může dopadnout, když si tohoto šlověka-" neschopného " snad po všech stránkách vezme jako poradce: To je prostě ostuda nadrozměrná. Ale? Dobře tak, dobrá sebezničující politika. Jen tak dále.

   Vymazat
  2. ČSSD udělala hlavně chybu, že se jasně nedistancovala od Zemana. Zeman rozdělil společnost a ta polovina jeho přívrženců určitě není totožná s těmi, co by asi volili ČSSD.
   Kdyby se Sobotka vyprsil a odsoudil hrubiánství Zemana, tak by mu to nahrálo voliče.
   Navíc by Sobotka musel i trochu vypadat a mít alespoň nějaké charizma. To mu ale nehrozí.

   Vymazat
  3. 11:58 Lze-li Miloši Zemanovi něco mít za zlé je fakt, že jmenoval tu Sobotkovu vládu.
   Samozřejmě, "musel", vždyť jsme si ji "demokraticky zvolili"

   Vymazat
  4. 12:24 - proč ty uvozovky, máš pocit, že nebyli zvoleni demokraticky? Já je teda nevolil, ale volbu většiny respektuju.

   Vymazat
  5. Dát něco na charitu znamená narvat to do chřtánu církve - prelátům. To je horší, než to spláchnout do WC. Kdo chce někomu něco dát, ať to dá PŘÍMO, BEZ CÍRKVÍ A NEZISKOVEK JAKO PROSTŘEDNÍKŮ. Když chce církev charitovat, ať charituje ze svého.

   Vymazat
  6. 11:58 "Hrubiánstvím Zemana" myslíte to, když občas o něčem řekne pravdu? Od toho se ČSSD přece dávno distancovala. Kolikrát ani nepoznáte, jestli je nějaký výrok od Sobotky, Hermana, Kalouska nebo Fialy.

   Vymazat
 6. Pokud si přečteme historii ČSD, tak zjistíme, že její náhled na sociální spravedlnost byl a je pod úrovni menševiků. Strana založená Marxem se spřáhla s kapitálem a postupně se stala jeho služkou. Proto se jí Marx zřekl. Její kecy o občanské rovnosti vzaly vždy za své, když militaristé potřebovali vést nějakou mírovou misi a rozvrátit nějaký stát a hubit nějaký národ. Těch tlachů soc. dem. o tom, co vykonají pro občany, jsme za posledních 25 roků slyšeli na celou antibibli. To je dnes jistě strana nejméně volitelná, která si pije víno a lidu káže vodu. I pravice (ODS) a ultrapravice (TOP 09) jsou čitelnější.
  Ten "diskutující antizemanovec" má krásný "český" slovník, který ho samého přesně definuje. Stejnou kvalitu, jako jeho "výrazivo", má i obsah jeho textu. Je zřejmé, že mu podobné glosy pomáhají v jeho boji s hrozícím puknutím vztekem. To je zlá diagnóza a tak musíme být k jeho výlevům shovívaví, snad by mu mohl podat pomocnou ruku dr. David. Pokud jde o Zemana - to spíše musíme plakat, že u nás nemáme nikoho lepšího a hledat příčiny toho stavu. Všichni zatím hlásící se figuranti o post prezidenta budou pro pražskou kafrárnu lepší než Zeman jen tehdy, když se sami vynulují. Každý myslící prezident bude vždy pro partaje zřizované a sloužící kapitálu nebezpečný, zrovna v současnosti to vidíme nejen v USA a u nás, stačí se podívat do "bratrských zemí". A že hnacím motorem protiprezidentských tažení jsou tam i onde pohrobci nacistů či neo, to je zcela zřejmé. A zřejmé jsou i cíle - touha po světovládě velkokapitálu, touha kapitálu po vyhubení aspoň poloviny lidských darmožroutů.
  Euroatlantický nacismus je jiný, než ty někdejší. Zde se povýšil na národ, Prozřetelností povolaný udělat na Zemi jednou a pro vždy pořádek Fýrer, vtělený do kapitálu.
  Rozhodne světová revoluce, zda pořádek na Světě budou dělat občané, nebo euroatlantičtí nadlidé.

  OdpovědětVymazat
 7. Ano - ubohá imbecilní diskuze v celé své kráse od samého začátku. Jako první sem vlezl Jiří Večerek Florida sprostý a imbecilní diskutér odstraněný z Novinek, a teď každý den leze na diskuze NR pod jménem Horní Dolní a Honolulu - všechno zrovna tak blbé a ubohé. Hnusný emigrant, který všechno české nenávidí, proto taky na všechno české nadává, nadává nám otroků, opic, kurev, a další hnusoty.Jako původem Čech je zvlášť odporná kreatura, asi by nebylo od věci, kdyby tady napsal proč odtud zdrhl a proč čechy tak nenávidí - to je úplně patologická nenávist. Dnes je z něj už dementní stařík, ale pořád v duchu žije nenávistí vůči svému bývalému domovu. To je něco tak odporného, že se to nedá ani pojmenovat. Denně musí být na českých diskuzích mezi Čechy které nenávidí. Je to vlastně ubožák.¨
  Dál se na diskuzích k NR exhibuje jiné sprosté hovado, které slintá dlouhé žvásty plné oplzlých a perverzních nadávek a sprostot. Ostatní diskuze už jsou ubohé, protože je každý další slušný diskutující právem znechucen. Ohradí se jen ti, kteří si taky sprostě zanadávají tomu oplzlíkovi - úroveň diskuzí k článkům NR jde strmě dolů. Bohužel. Vlastní článek ztratil úplně význam. K němu by bylo možno říci, že politické pokrytectví už je za hranou - šestadvacet let tady vědomě vytvářejí milionáře z kdejakého lumpa, šmejda, podvodníka, a kariéristy, včetně politiků samotných, zničili tím životy milionů lidí a ti jsou na ně právem nasraní. Teď, když se konečně začínají zabývat tím, co lidem provedli a vidí tu nasranost, ( a taky sami mají nahrabáno, majetky ulité a schované) kecají takové sračky, jako že lidem nepomohou ze srabu milionáři, nýbrž oni - jací oni? Ta smečka gaunerů, která tento stav zavinila?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 11:23
   Chytrost sama.

   Vymazat
  2. Myslíš? A píšu to tady gratis, to už se dnes hned tak nevidí.

   Vymazat
  3. Anonyme z 11:23, Váš příspěvek pod článkem je snad jediný normální a hodný přečtení! Koncem loňského roku jsem požádal redakci NR k nekompromisnímu vyřazování vulgárních příspěvků, které odrazují normální občany od nahlížení na jejich stránky! Bylo mi odepsáno, že se tak bude dít od začátku nového roku. Bohužel k tomu nedošlo a úchylové všeho druhu zde mají stále zelenou!! Jinak jsem toho názoru a přesvědčení, že náprava věcí veřejných je v ČEZku už téměř nemožná, protože celkový úpadek je po všech stránkách katastrofální! Jedinou naději vidím v prosazení přímé demokracie jako jediné autentické vlády lidu!! Proto budu volit SPD, i když si nedělám velké iluze o úspěchu Okamurovy strany ve volebním klání! Zdá se mi, že většina potencionálních voličů bude opět volit ty samé, léty "osvědčené" strany nebo stranu pana Babiše, což je to samé, pouze v bleděmodrém!! Ale naděje umírá poslední!

   Vymazat
 8. A to je právě ta tragédie: není z čeho tlačit, guláše se nažrali jiní. Nic nového asi moc nevymyslíme, po dvaceti šesti letech v hluboké řiti, to každý již ví, a to určuje naši budoucnost na dalších zhruba, a optimistických sto let. U mne to je již jen o nulové toleranci těchto lidumilů, a o pudu sebezáchovy. Kdo to máte jinak, tak vám závidím.

  OdpovědětVymazat
 9. Tak ať si to zkusej! Rozsekám je do salátu - mám sprostých tapet plnej šuplik! Chycht!:)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 11:23.

   Vymazat
  2. Ahoj chychte -a co s těma sprostejma tapetama potom děláš? A ten salát by byl nepoživatelnej. Zeptej se mistra Pohlreicha, ten ti to potvrdí.

   Vymazat
  3. 12:42 - inu skladuju. A čekám, čekám. A když si nějakej kokot pak vystrčí na mě svý rudý růžky a něco si zkusí, tak spustím hartusivou a to máš vidět jak komoušci hned lítaj sema tam a hudruhou! - chycht!

   Vymazat
  4. A když vystrkují jinou barvu růžků, tak radostně poskakuješ dokolečka a tleskáš ručinkama? Ale to taky není to pravý ořechový. Blaničtí rytíři by na tebe nemohli být pyšní.

   Vymazat
  5. 14:13 Teda, to je úvýkon. Celé čtyři řádky z vlastní hlavy, to se od tebe jen tak nevidí. Místo "chycht" máš ale správně psát "MEÉÉ-HOP", když už ses tu dobrovolně ujal role dalšího obecního blba.
   https://www.youtube.com/watch?v=0uoFQceJh1E

   Vymazat
  6. 14:39 - to je tak: tuna vystrkuj růžky jen komoušský tlamy! Pepci maj divnou vlastnost: jsou nějaký posraný z Venci Dvořáka. Čili jsou zvencnutý! Když je pojebu, nikdy se už neozvou. Aspoň teda žádnýho nepamatuju, kromě Čendy "směji se", ale toho mezi Pepky nepočítám, to je bizarní osůbka. A Honolulu - toho bych si tepat nedovolil, je člen KKK a velký muž naší Rasy!

   Vymazat
  7. 18:02 - to víme všichni co jsou komouši zač! Však ti pitomci netuší, že po převratu, až začne Bílá reconquista, ti z nich co tepali pana honolulu budou před popravou mučení! Idiůtci ... chycht!

   Vymazat
 10. ČSSD se stala nedůvěryhodnou lživou stranou, kterou nezachrání ani předsjezdová kádrová výměna. Nic než bludná víra, že za vhodně načasovaných podmínek lze od voliče cokoli požadovat a zároveň lze z něho cokoli manipulací udělat. Pseudodemokratická doktrína má zhoubný vliv na morálním a kulturním úpadku celé společnosti, důmyslným vytvářením stupnice falešných hodnot s manipulací masami pod heslem "Pryč s individualitou!" a "Udej svého souseda!"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak - co nejdál od sousedů! Nástup individuality.Život single! Děti pěstounům - na co sňatky? Úchylnost předností - někde podmínkou. Nepřizpůsobivost vám pomůže přežít. Těhotný člověk! neboť nastávající maminka je urážkou genderové osobnosti. A jiné a další bláboly. Dokud nejsi jak strašidlo, nejsi nic. Tetování, mrtvolný jed pod kůži (proti vráskám) a umělý prsa - že na to nemáš? No tak máš smůlu, mezi nás nelez. Co je zvrácené je žádané - co bylo stovky let normální je zvrácené - božíčku -božíčku

   Vymazat
  2. třicet roků slibují, třicet roku hledají cestu k nápravě a ještě ji nenašli. A ani nenajdou.
   K čemu je nám Bohuš a jeho banda, když maže deku s Kalouskem, Bělobrádkem nebo Klausem.
   Vždyť je to k smíchu. Jedna parta, čtyři nebo pět partají a všichni lžou kradou a podvádí!
   Zaslouží si osud zlodějů dobytka na divokém západě.
   A žádné slitování.

   Vymazat
  3. ČSSD už dávno patří po zásluze na smetiště dějin. Je to zrádcovská a kolaborantská partaj s bílýma límečky. Za 1. ČSR kolaborovala a podpořila vznik 1. svět. války. Proto vznikla I. komunis. internacionála, jako hráz vůči nastupujícímu imperialismu. Proto se komunisté odpojili od buržoasní ČSSD a založili si v r. 1921 svou dělnicko-rolnickou KSČ. Socdemokratům bych nevěřil ani nos mezi vočima.

   Vymazat
  4. Já teda nejsem voličem ČSSD, ale musím podotknout, že jsi o nich ta historická data poněkud zmatlal.
   Ale ta internacionála, jako hráz vůči nastupujícímu imperialismu, to jsi překopíroval náramně. (slovní spojení "hráz vůči imperialismu" měli soudruzi moc rádi) :-D

   Vymazat
 11. divím se, že tady nestydatě a nezastřeně vzýváte předvolební sliby a jejich neplnění.
  to jste za třicet roků nepochopili, že volby, partaje pluralita názorů, tzv. demokracie, liberalismus, to jsou jen zástěrky nadnárodních sionistů, kteří drancují bývalou RVHP!
  kdyby v roce 1987 neprodal Gorbačov východní Evropu Američanům a jejich satelitům, zkrachoval by ekonomický zázrak kapitalismu již před rokem 1995! Zachránilo je jen drancování východního bloku.
  Dnes už nemají co drancovat. Poslední oběti na Balkáně se po hladomoru postavili na odpor a v celé Evropě se chystají převzít moc původní obyvatelé. Původní národy.
  Měli byste poslechnout hlas velkého muftího a vrátit se domů, na Sinaj.
  Někdy je lepší mít holou prdel, ale celou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skvělý - s tím lze stoprocentně souhlasit i s tou holou prdelí, ačkoliv je to sprosté slovo. Shrnuto a podtrženo. Ale proč to jen Gorbačov udělal? Co ho k tomu přimělo? Přece musel mít nějaký důvod, anebo už to byl dávno nějaký tajně placený agent? Nevyhrabou náhodou při převracení dějin něco takového? Vždyť přece ke každému činu musí být motiv a Gorbačov nebyl zrovna chasník, kterému čouhá sláma z bot. Naopak. Měl luxusní dům, saunu, bazén, značkový hadry, a všechno, co musí mít politici, celebrity a významní lidé na západě, aby mohli občas kráčet po červeném koberci pro všelijaké ceny, a aby se s nimi dalo počítat. Možná, že měl rakovinu, a chtěl před smrtí ještě naposledy světu zatopit? Jako to bývá motivem činu uhnívajících a chcípajících amerických a světových přestárlých miliardářů? Proč chtěl Gorbačov tak mocí mermo uchovat západní kapitalizmus před totálním krachem? To už se asi nikdy nedozvíme.Nenapsal o tom nějaký životopis jako literaturu faktu - něco jako bylo "Kdo to byl tajemný doktor Sorge"...?

   Vymazat
  2. Přeci Raisa nedokázala odmítnout velice štědrou nabídku...

   Vymazat
 12. Gorbiho řídila jeho drahá poovička. a proč to udělal?
  doma věděl, že ho odsoudí a pověsí UV KSSS nebo zavřou oligarchové

  OdpovědětVymazat
 13. Drazí spoluobčané ;)

  Buďto vstupte do politiky a váhou své poctivosti ji změňte a nebo se POLITICI POSTARAJÍ O VÁS :(

  Tak jak to dělají dodnes: (

  Víte za koho kopu já, najdete si klidně nekoho jineho a začněte klidně i kopat proti nám, ale hlavně NECO DĚLEJTE ;)

  Tady je to fajn relax, ale nic odsud NEZMĚNÍTE!!!

  Postavte se a měňte svět k obrazu svému !;)

  OdpovědětVymazat
 14. Já když vidím ten lesklý žalud, přijde mi, že by si měl přetáhnout přes sebe preservativ.

  OdpovědětVymazat
 15. Kde je to ve světě lepší ? Může někdo jmenovat zemi , kde je vláda , která pracuje v zájmu svých lidí ?Všechny partaje a volby jsou šaškárna a všichni politici hrabou pro sebe .Parlament je ve francouzském překladu -místo , kde se mluví a lže .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad ještě na Kubě.

   Vymazat
  2. 18:18 To jako že na Kubě vláda pracuje v zájmu svých lidí?

   Vymazat
  3. Jasně. Vyhání desetitisíce Kubánců ročně do USA kde se potom mají dobře :-D

   Vymazat
  4. 20:23 No to máš vlastně recht. Z tohoto úhlu pohledu vlastně vláda pracuje pro blaho svého lidu. :-)

   Vymazat
 16. JE KOHO VOLIT. JEN TO CHCE ODVAHU. Volte vlastence - SPD nebo SPO. Pokud o nich nevíte, je to váš problém. Pak nemáte koho volit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, volit partaj bez programu, to chce fakt odvahu.

   Vymazat
  2. Takovou partaj je ODS, protože řečeno ústy jejího předsedu Fialu, chtějí spolu s lidem tvořit svůj volební program!!!

   Vymazat
 17. 22:49 http://spd.cz/program/

  OdpovědětVymazat
 18. 22:49 http://www.stranaprav.cz/volby2013/volebni-program.htm

  OdpovědětVymazat
 19. Problém voleb v Česku je, že kandiduje kdekdo a kdeco, desítky partají bijíce se v hruď nabízejí, slibují HORY DOLY a samozřejmě nemohou absolutně nic splnit, neb nejsou schopné, pokud se vůbec dostanou do parlamentu, se z někým dalším domluvit. Občané si málo uvědomují, že ta obrovská škála stran a straniček je tady právě proto, aby se z občanských práv nemuselo ani nic plnit a aby se nemusel občanům ani nikdo zodpovídat. Pokud občané chtějí s republikou hnout vpřed v prospěch celku, musí si vybrat jednu stranu na pravici a jednu na levici. Když to stačí 250 milionům občanů USA, 80 milionům občanů v Anglii a témuž počtu občanů v Německu (nepočítám mikrostraničky, které tam fungují pro udržení folkloru a odvedení pozornosti od problémů), proč by takové zpřehlednění politické scény nemělo vyhovovat i 10 milionům v ČR. Také by bylo ihned zřejmé, která partaj pracuje pro občany státu a která pro třeba zahraniční kapitál. A také tedy by bylo zřejmé, kdo je odpovědný za neúspěch. O úsporách, které by přineslo toto zpřehlednění politické scény nemluvě - byť za cenu, že se zvýší nezaměstnanost v důsledku odpadnutí od státního vemene početného stáda politických šíbrů i tzv. lídrů. TAK TEDY DO VOLEB V ŘÍJNU 2017 - PRAVICOVÍ VOLÍ ANO A LEVICOVÍ KSČM. MENŠEVICI ZE SOC. DEM POTŘEBUJÍ NA PÁR VOLEBNÍCH OBDOBÍ ODDECH, STEJNĚ JAKO TOP 09, ODS A LIDOVCI.

  OdpovědětVymazat
 20. 10:24
  Přijdeme si pro tebe.

  OdpovědětVymazat