Reklama

.

.

úterý 21. února 2017

Proč se tajné služby nezaměří na to, zda Merkelová není vydírána? Vážně raději poškodí německé a české občany, aby platila ZBYTEČNĚ za tranzit plynu Ukrajině a Polsku?Ukrajina je pouze překupník, který zdražuje plyn pro nás a Německo!

 21.2. 2017   Skrytá pravda
Za prvé ji skoro netrápilo, že je obrovský únik odposlechů do USA. Zahrálo se to do autu. Pak tlačila na děsivý exodus migrantů, kteří neměli identifikaci. A poslední? Změna po nátlaku na Nord Stream 2. Přece není normální, aby nad tím tajné služby mávly rukou.
Je jiné vysvětlení, než že Merkelová někomu ustupuje i za cenu obětí civilistů v Evropě a masakrů napříč všemi státy? Je jiné vysvětlení, že je (pokud se nepomátla) pod nějakou obrovskou hrozbou?


Německá kancléřka Angela Merkelová během rozhovoru o projektu plynovodu Severní proud-2 při návštěvě Varšavy přiznala nutnost zachování tranzitu plynu přes Ukrajinu, řekl polský ministr zahraničních věcí Witold Waszczykowski.

Merkelová navštívila Polsko počátkem února, během návštěvy se uskutečnilo jednání kancléřky s polským prezidentem Andrzejem Dudou, premiérkou Beatou Szydłovou, předsedou vládnoucí strany Právo a spravedlnost Jarosławem Kaczyńským a předsedy opozičních stran Občanská platforma a Polská rolnická strana Grzegorzem Schetynou a Władysławem Kosiniak-Kamyszem.„Z německé strany zaznělo prohlášení, že Berlín i nadále považuje Severní proud-2 pouze za byznys-projekt. Ale paní Merkelová přiznala, že projekt má negativní následky pro některé státy, uvedla Ukrajinu. Jestliže se projekt bude rozvíjet, je nutné zajistit Ukrajině zachování tranzitu plynu přes její území, aby Kyjev mohl z toho čerpat výhodu", řekl Waszczykowski.


Vážně raději poškodí německé a české občany, aby platila ZBYTEČNĚ Ukrajině a Polsku?


Dělá si legraci? Ne! To je zločin! Tak se státník navíc údajně nadevropský bez příčin a hrozeb nechová!

Přitom Ukrajina je pouze překupník, který zdražuje plyn pro nás a Německo. A dokonce často vydírá. Proč Sobotkova vláda a tajné služby mlčí? Proč německé tajné služby mlčí a honí jakési hoaxy a fake news, když je to trapná šikana a závažné indicie se ukládají ad acta? Co za tím sakra vězí?

21 komentářů :

 1. Já to tak dramaticky nevidím. Německo není suverénní stát a je jasné, že kancléřka koloniální vlády bude skákat, jak protektor píská. Rusáci to s transportem plynu do Evropy nemaj jednoduchý. Nejdřív Ukrajina, pak Bulhar, pak Turek a teď i germán. Podle mně je to cílený útok Západu proti rusákům. Ten už se táhne celá staletí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prakořeny nejsou v Eurasii, ale v globálním Jeruzalémě.

   Vymazat
  2. To je vyvrcholením války, trvající více než tisíc let, mezi dvěma nejurputnějšími nepřáteli na zemi. Je to válka mezi Ruskem a Chazary.

   Vymazat
  3. Německo není nic jiného než IV.říše.Na Hawaji to dobře vědí, proto děvčatům zazpívali staronovou hymnu.

   Vymazat
  4. Merkel nemusi hlidat , jen kontrolovat jestli se neuhyba ze "spravne " a rozkazane cesty..

   Vymazat
 2. Češi,prosím nevozte do německa už tolik perníku!Podívejte co to s tou MAKRELOU dělá

  OdpovědětVymazat
 3. Merkelovou přeci do funkce Führerin IV. REICH jmenovali ti, kteří na ni vědí tolik, že by ji v případě prozrazení jenom neutratili provazem či kulkou. Ta ženská je v koutě mnohem horší hrozbou. Proto je poslušná až k pláči pozorovatelů.

  OdpovědětVymazat
 4. Já bych jen připomněl, že my žádné naše tajné služby nemáme. Ty co máme, ty nejsou naše.

  OdpovědětVymazat
 5. Ta zruda je zidovina najdete si jeji skreky v Jeruzalemu. Je to svine a plni rozkazy ,stejne jako Natahni hnatu v kazdem blekocu varuje Anericu ze Iran se chysta na Americu zautocit ,proto pry ty raketyv Iranu . Cely svet stoji nyni co to lzid vzal over, za pekne hovno jen same lhani a lhani Neni jiz komu verit Trumpa si omotali okolo prstu (lehce)neb ty skvarky co "vydell"" v real estate jsou zase domenou pouze lzida tam se vydelava nejvice a nejlehceji . Tam se urcuji ceny domu pro chudacky kteri se tesi mit american dream. A zaroven se pujcuje za lichvarsky peniz Splatky jsou do pense a potom jimm to seberou kdyz dum zaplatili 2-3x.Dnesni America : studiecca do 26 a potom neni prace a dluh za skolu roste .Bydli se u rodicu ve sklepe nikdo se nezeni ,nejsou deti akdyz konecbe najd epraci tak diky kvalifikaci v bance neprojde a tak dokola US dream ty vole Hovnocuce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Absolutne. Plyn jde do Polska a zpet na Ukrajinu daleko drazsi zhruba o 30% nez nabidl Putin.

   Vymazat
 6. Makrela to má zbytečné. Po vypršení smluv na dodávky plynu do EU v roce 2019, Rusko plyn na Ukrajinu uzavře. Pokud nebude do té doby druhý plynovod v Baltiku, bude to jen smůla Německa a následně i nás.

  OdpovědětVymazat
 7. Vy byste tu jalovou chudinku nejraději ukřižovali.
  (Já taky).Jsou to jen slova.V roce 2019 končí
  smlouva mezi Ruskem a Ukrajinou o tranzit plynu
  přes Ukrajinu a Rusové nemají příliš velký zájem
  tuto smlouvu obnovit.Že Ukrajina příjde o velké
  peníze v případě ukončení tranzitu,je pouze jejich
  problém.Nemají peníze na nákup plynu,tak si kradou
  z tranzitu.Nechtějí ruský plyn,tak ho kupují
  od EU,či spíše odebírají,ale neplatí.Slovensko
  ani nechce přiznat,kolik jim dluží za dodávky
  ruského plynu z EU.Severní proud 2 stejně bude,
  protože jsou kromě Gazpromu interesované i další
  velké firmy ze západu.Svolení k výstavbě dostali
  od exekutivy z Brusele.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 8. Pochopte přece, že ani my, ani Německo nejsme suverénní stát. Můžeme se zkusit bouřit a vybombardují nás k poslušnosti jako Srbsko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nejen suverenni ale SUTERENNI...

   Vymazat
 9. Trumpovi jiz sijou novou cepici. Jako vzor si vzali Fuhrerovu co mu tak slusela a trictvrtak bude delsi neni tak stihly jako byl vegetarian Adolf.

  OdpovědětVymazat
 10. Nadáváte na Merkelovou tak budete mít Schulze, debilové jedni.

  OdpovědětVymazat
 11. Nějak jsem nepochopil už nadpis článku. To jako místo Polsku a Ukrajině teď budeme platit Německu?.Němci si to umí zařídit. Merkelová naoko protestuje ale jninak Uber alles

  OdpovědětVymazat
 12. poslední dobou nova republika upadá vypadáto, že ji platěj Němci.

  OdpovědětVymazat
 13. Že je Merkel vydírána je evidentní - NA TO není třeba nasazovat tajné služby.
  Zvonka to vyzerá tak, že "únik" o tom, že je odposlouchávána Američany byl úmysl poškodit ji (a DeuEU) v očích všech.

  OdpovědětVymazat
 14. No, blbá nebude. Ví, z koho vůle kancléřuje Dojčland a z koho vůle tam jak dlouho bude. Myslím ale, že to dělá ráda s vírou, že ji její fýreři odmění Nobelovou cenou míru. Když ji mohl dostat Mandela, Arafat, Peres, Rabin,, Obama, byli by Němci rádi - po jejich zvěrsttvech ve WWII a pověsti, kterou požívají, aby tu cenu dostala i jejich reichkanzlerin. Brandt byl socdem a dostal ji v době rozděleného Německa, tedy "jiného", nesjednoceného.

  OdpovědětVymazat
 15. Na co by sa zameriavali na taku vec co vedia ze JE vidieraná

  OdpovědětVymazat