Reklama

úterý 7. února 2017

Putin je zabiják

Jaromír Petřík
7. 2. 2017     
jaromirpetrik
Prohlásil moderátor televize Fox News O'Reilly při svém rozhovoru s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, čímž chtěl zřejmě co nejvíce zapůsobit na nízké pudy rusofobních diváků. Donald Trump jej usadil slovy: „My tady také máme mnoho zabijáků. Myslíte si, že je naše země nevinná?“ zde Zajímavá úroveň „práce“ amerických mainstreamových médií. Poté, co Donald Trump před celým světem prohlásil, že CNN je lživé médium a jeho šéf je lhářem, tak se dostává do konfliktu se zástupcem dalšího média, jehož hlavní „informační“ náplní je šíření nenávisti proti Putinovi a Rusku. Rusofobové předhazují Putinovi Čečensko, Gruzii či Ukrajinu. Jak to bylo ve skutečnosti?
Články vkládáme z různých míst, nemáme redakci, nemůžeme dělat každou chvíli porady a tak se stalo, že jsme dali ve stejnou chvíli stejný článek a přišli na to až ráno, kdy je kvůli několika inteligentním komentářům škoda vymazat článek i s komentáři. Jinak to v tomto systému nejde. Stále ještě nemáme nový web. Omlouvám se čtenářům, kteří mají problém to pochopit. I. D.

V případě Čečenska měl Putin nečinně přihlížet k vraždění a terorizování občanů ruské národnosti a přehlížet útoky čečenských muslimských radikálů na území Ruska? V případě Gruzie měl přihlížet, jak gruzínská vojska zabíjejí občany ruské národnosti na území Jižní Osetie? A v případě Ukrajiny snad svrhl legitimního ukrajinského prezidenta a nelegitimním pučistům rozkázal, aby vojensky zlikvidovali ty obyvatele Donbasu, kteří odmítli tyto nelegitimní pučisty uznat za svoje nové vládce?

Naproti tomu, jak je to s USA?

Co jejich vojenská agrese ve Vietnamu, který USA nijak neohrožoval?

Co jejich vojenské napadení Srbska, Iráku a Libye?

Můžeme mluvit o milionech mrtvých a zcela rozvrácených zemích.

A co prezidentská kandidátka Hillary Clintonová?

V březnu 2011 Clintonová přesvědčila amerického prezidenta Obamu o nutnosti vojenské intervence v Libyi, a to i přes odpor amerického ministerstva obrany, které se k vojenské intervenci stavělo odmítavě. https://cs.wikipedia.org/wiki/Hillary_Clintonov%C3%A1

Nezaslouží si spíše Hillary Clintonová „titul“ zabiják?

A zvláště poté, jak se radovala z umučení libyjského prezidenta Kaddáfího, kdy dělala vítězné „wau“ a později mávala jeho revolverem? http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/radost-z-dopadeni-kaddafiho

Myslím si, že by pro objektivitu bylo dobré, aby se moderátor americké televize Fox News vyjádřil nejen k její osobě, ale i k politikům jako M. Albright, G. Bush jr., Bill Clinton a další. Jejich útočné války proti zemím, které USA nijak neohrožovaly, jsou snad dostatečně prokázané.

Nebo snad země Srbsko, Irák či Libye nějak USA či kohokoliv z členů NATO ohrožovaly?

Zajímavé, že západní mainstreamová média tento vyloženě nepřátelský výpad proti Vladimírovi Putinovi příliš nekomentují a ještě jsem nečetl, že by moderátora O'Reillyho za jeho výrok kritizovala. Naopak se pustila do Trumpa pro jeho odpověď:„Existuje spousta vrahů. Myslíte si, že naše země je tak nevinná?" Vůdce republikánské většiny v Senátu Mitch McConnell uvedl, že ruský prezident je kriminálník. Nejméně tři republikánští senátoři a několik dalších konzervativců Trumpova slova odsoudilo, nebo se od prezidenta přímo distancovalo.

Umíte si ale vážení čtenáři představit ten cirkus ve všech západních mainstreamových médiích, kdyby nějaký ruský moderátor v rozhovoru s Vladimírem Putinem označil za zabijáka třeba Hillary Clintonovou?

V tomto případě by navíc toto vyjádření bylo pravdivé, protože Hillary Clintonová má svůj díl viny na vojenském napadení Libye, jehož výsledkem jsou desetitisíce mrtvých, miliony uprchlíků a zcela zdevastovaný stát.

Jenže cílem útoku je Putin a Rusko, takže jakákoliv metoda je pro podobné manipulátory a lháře dobrá.

Jen se potom její autoři nesmí divit údajné účinnosti proruské propagandy, protože oni sami ji už lépe dělat nemohou.

I lhát se totiž musí umět...

28 komentářů :

 1. To všechno víme, kecáním na webových stránkách se nic nevyřeší. Při vší úctě k Rusku politiku Putina vůči Ukrajině nelze pochopit, Zabíjejí tam ruské lidi ale on se zabývá muslimama v Syrii. Neuvěřitelné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měl by je všechny evakuovat do Ruska? S tím se dá souhlasit.

   Smazat
  2. Pokud si pamatujete, odehrávalo se v Novorusku také referendum jako na Krymu. Jenže tohle referendum už nebylo tak jednoznačné a průhledné. Tak možná i proto zde Rusko postupuje jinak. Ale je fakt, že lidi na Donbasu by měli mít větší zastání. Ale situace se, bohužel, vyvinula tak jak je.

   Smazat
  3. Pospíchej pomalu. Putin není, chvála bohu, horká hlava a drží se zásady: Kdo si počká, ten se dočká.
   Kdyby se hned na počátku vrhnul na Ukrajinu, jedna čtvrtina ukrajinců by ho možná milovala, ale tři čtvrtiny nenáviděla. Dnes se ukazuje, že zdrženlivost byla vcelku na místě. Ekonomická situace Ukrajiny je žalostná, bez známek možného zlepšení.
   Myslím si, že ještě jeden až dva roky a poměr sympatizantů bude na Ukrajině opačný. Místo aby utrácel miliardy za válku, šetří si je na pomoc, kterou budou Ukrajinci potřebovat, aby nepochcípali hlady. Protože nikdo jiný jim nepomůže. To si už začíná uvědomovat stále víc Ukrajinců. Až jich bude většina, vynesou v zubech Porošenka a vyberou si do čela někoho rozumnějšího. Ten bude muset začít hrát s Ruskem podle úplně jinou píseň a podle úplně jiných not. Protože Amerika, ani EU Ukrajině už nepomůže.

   Smazat
  4. 20:17 - taková úvaha nemá logiku. Ukrajinci si musí svoje problémy vyřešit sami. Nikomu nelze pomáhat, když o pomoc nežádá. Právě ten rozdíl je v pomoci Krymu a Syrii. Jestli ste to nepochopil nemá cenu vám odporovat. Rozum v apatice nekoupíš.
   Václav

   Smazat
  5. Kdo jsou Ukrainci? Ve Lvově napadli novináře za to, že mluvil Polsky - Lvov patřil Rakousko-Uhersku a spousta lidí tam již má Maďarské občanství. Severozápad patřil Polsku /Prusku/, východ Rusku.
   Ukrainci = banda pijavic u moci.

   Smazat
  6. Pro Václava 9.51
   Máš pravdu v tom, že Ukrajina musí své problémy vyřešit sama.
   Nemáš ale pravdu v tom, že: "Nikomu nelze pomáhat, když o pomoc nežádá."
   Vem si "pomoc USA" v různých částech světa.

   Smazat
  7. Ale obyvatelstvo Donbasu o pomoc určitě žádalo. S Krymem si Putin pospíšil ve vlastním bezpečnostním zájmu, kdyby to neudělal nečekaně a hned, pak už by to nešlo, nebo nešlo tak snadno. Naproti tomu otevřený vstup Ruska na Ukrajinu by s jistotou znamenal rozhoření a přelití konfliktu i na jeho území, na což Západ spolu se všemi ukrajinskými rusofoby sázel a čekal, byla by to past, do které se Putin odmítl nechat vlákat. Samozřejmě tam "povstalce" podporuje, ale nepřímo, tak jako to USA, Saudi, Turci a další dělají běžně na mnoha místech zeměkoule. Na Ukrajině teď jak Rusko, tak vzbouřená část Ukrajiny čekají, až se pučistická vláda položí sama. Navzájem se teď drží v klinči, ale čas hraje ve prospěch těch, co k životu potřebují mír, ne válku. Ono se to nějak porovná, válčit se nedá věčně. Nám Evropanům však tento konflikt definitivně otevřel oči. Ukázalo se, kdo je co zač a čemu kdo slouží. Důležitá zkušenost, která nás názorově posunula dál od našich západních "spojenců", provokatérů, lhářů a vrahů. A od všech těch pochybných elitních spolků typu EU a NATO, jejichž původní myšlenky byly zneužity hrstkou vyvolených proti masám běžného obyvatelstva.

   Smazat
  8. Ano souhlasím s 11:09
   Opravdu je nemožné útočit na území Ukrajiny tak jako v Sýrii a např. v Afganistánu a pod. Musíme si uvědomit že Rusové nemají zájem o zabíjení obyvatel Ukrajiny se kterými byli a jsou spojeni přátelskými a často rodinnými vztahy. Prostě nechtějí typ války spálená zemně.
   Normální lidé neradi zabíjejí i úplně neznáme lidi, ale zabíjet někoho s kým můžete soucítit jde mnohem hůře. Promiňte, ale nedokáži to lépe vysvětlit.
   Václav

   Smazat
 2. Tak ještě to sem prdne Dvořák po třetí a bude vymalováno.

  Autor je Jan Petřík, Jaroslav Petřík nebo kdo vlastně?
  To je ale bordel toto.

  OdpovědětSmazat
 3. Putim je zabijak a Killary, Obama, Bush su amdeličkovia ktorí mierumilovne trepotali krídielkami a zhadzovali mierumilovne bombičky na hlavy v Iraku i inde vo svete,ved to poznáte. Okrem toho posvetným kropením vojenskej municie tažkeho kalibru kropili civilov na Blizkom vychode a Afrike ,za čo nám tito civili v statisicovych hufov prichadzaju podakovat do Europy. Ako Akvinsky povedal učel svätí prostriedky.

  OdpovědětSmazat
 4. nikdy nezapomenu Marcelu Augustovou
  je objektivní a prokazatelné že při
  podminovaných dětech v Beslamu
  se jí smály oči
  hyena se zakrvácenou mordou
  významná čárka mezi obočím u mrtvých
  v Paříži jí nepomůže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mate na mysli tu co s odporem a pouze z donuceni uvadela Pionyrskou vlastovku ?:)

   Smazat
 5. Panu moderátorovi to doma asi žerou, ale pro nás je to jen šašek. Ale kdo ví, možná by si rozuměl s intelektuálem Novotným.

  OdpovědětSmazat
 6. Vše je otázkou "víry". Dobrá víra může uzdravit ale zlá zavede a zabije, věříš-li dostatečně dlouho.

  OdpovědětSmazat
 7. Komentatori na FOX News jsou saskove nejvice Oreily a Hannify . Tito fasiste zprava lzou dlouha leta pro partaj nyni tu Trumpovu nelze jim proto verit ani slovo. Kdo vyboci z komentaru nalajnovanych majiteli -jak demo. tak rep. je nemilosrdne vyhozen a spousta jich skoncila v Aljazeera ci RT TV neb jinde na smetisti.Pouzivani retoriky Putin je vrah je v nejprolhanejsich medidich bezne, u democratu je Trump dokonce Putinuv nohsled a spion . Je fakt ze ma nepratele vsude a da se temer rici cest jeho pamatce .Establishment je tak zkorumpovany ze se to neda ani vypovedet a oni vedi ze jim jde prinejmensim o koryta mozna o basu. Cerne maskary-negryne po 3 tydnech jiz volaji po impeachmentu (soud senatu na zlikvidovani presidenta) a hnus se neda vubec poslouchat a ja odhlasuji TV a budu se divat jen pres internet na stanice ktere si dam do memory a kliknutim se divam treba na Cinu ci Iran -live.Beru Trumpa zatim s reservou ale vypada to ze chce splnit alespon velkou cast toho co slibil lidem a ne jako lharsteini pred nim jez slouzili zidovi do roztrhani sveho prostituto tela . proto uzivaji nyni vsichni nepratele hnusne praktiky . Zde je videt ze moc svobody skodi ,na verbez musi bejt prisnost jak rikali "vudci delniku" At ziije Trump zatim jediny kdo plni co slibil Viva a dlouhy zivot mu preji ja a to dokonce ne Honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Styl a rétorika neodpovídá Honolulu!!! Jen se za tímto nickem naivně někdo pokouší něco komentovat a abych pravdu řekl, moc mu to nejde.
   Pepa z depa.

   Smazat
 8. Opět si vymýšlíte a lžete, opět se pokoušíte vrtěti psem.
  Trump nikoho neusadil. Tezi, že Putin je zabiják se ani nepokoušel nijak vyvrátit. Dokonce na to souhlasně přikývl. Jen řekl, že i v USA mají mnoho podobných zabijáků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi spatne rozumis tomu co rekl .On rekl to co se nelibi vsem!!!! jeho nepratelum na levo i na pravo .To se nikdo nikdy ani neodvazil naznacit jakym zpusobem reagoval na provokativni zvaneni "neutrala " ORealyho. Tento idiot schvaloval vsechny kroky snad od nicitele Reagana kdy moc vzali do svych krvavych pazour lzide. Nerikam ze je zachrance pravdomluvnych ale jeho kroky zcela evidentne potvrzuji to ze je rovny a charakterni muz ,ne loutka ohybajici hrbet pred Kisssingery a loutkami Svetovllady v pozadi a bankeru

   Smazat
  2. 23:44 A teď papouškuješ koho?
   Wollnera, Moravce, Dolanského nebo koho?
   Hovínky.cz?
   Kterého z těch pitomců?

   Smazat
 9. Víra nic nedělá,jen lidi si ji vykládají dle
  své potřeby.Blb moderátor nezná historii své
  vlastní země.To by takto nemluvil.200 let
  existence a 280 válek USA,z nichž jen jediná
  byla obranná.Tak by měl zklidnit hormony,nebo
  definitivně zblbne.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 10. Drumb je imbecil ,ze se vybavuje s idiotama a ztraci cas !!!
  /Vo tom , kdo je vetsi zabijak. Jak trapny.../

  OdpovědětSmazat
 11. Velmi dobry clanek a koment Petrika . Jako vzdy se najdou idioti kteri nevedi moc o historii ani o soucasnnosti a nelibi se jim nikdo a nic . Jak muze nejaky smirak zjevne provokater , rici ze Trump nikoho neusadiL?? Jses jen dusevni idiot

  OdpovědětSmazat
 12. Kdyz ptacka lapaji .. A holubum v hrsti se uz nezpiva?
  Ale zpiva...
  Jeden nevi. Kazdopadne pri zaslechnuti slova Iran /hlavne ze zapadu/ ,by mel Putin Ohluchnout. A drzet si toho holuba...
  Jedinacek je role dnes a
  Kazdej by ted chtel Stredni Vychod rozmazlovat...

  OdpovědětSmazat
 13. utekaj pomaly - dobehneš ďaleko

  OdpovědětSmazat
 14. Proč tento článek je tu 2x?Ptám se Petřík Jaromír je kdo?Nepíše na Novinkách?Jinak to,co řekl kometátor je ukázka jeho inteligence.Trump se ho měl zeptat,jak na to přišel a ne mu odpovídat tímto způsobem.

  OdpovědětSmazat
 15. "Myslím si, že by pro objektivitu bylo dobré, aby se moderátor americké televize Fox News vyjádřil nejen k její osobě, ale i k politikům jako M. Albright, G. Bush jr., Bill Clinton a další. Jejich útočné války proti zemím, které USA nijak neohrožovaly, jsou snad dostatečně prokázané.
  Nebo snad země Srbsko, Irák či Libye nějak USA či kohokoliv z členů NATO ohrožovaly?"

  Ani jeden z těchto států USA a jejich spojence neohrožoval. Bohužel na jejich území jsou strategické suroviny, které USA potřebují a doma je již nemají, nebo jen málo. Je to tzv. sféra zájmu a živitních potřeb USA. Proto všechny tyto státy USA společně se svými spojenci - včetně naší republiky - napadly, vyvolaly a zaplatili vzpoury proti legitimním vládám, aby mohli beztrestně rabovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento dementní stařec by se neměl vyjadřovat k ničemu a měl by si sypat popel na hlavu za svoje minulé přítomné i budoucí představitele usa.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.