Reklama

.

.

čtvrtek 16. února 2017

Putin: NATO provokuje Rusko


16. 2. 2017    zdroj
NATO svými akcemi provokuje Rusko a snaží se nás zatáhnout do konfrontace. Uvedl to ruský prezident Vladimír Putin na kolegiu FSB. Jak prezident RF zdůraznil, NATO se neustále snaží vměšovat se do vnitřních záležitostí Ruska, aby destabilizovalo společensko-politickou situaci v zemi. Putin připomněl, že zadržování Ruska je oficiálně vyhlášeno posláním organizace. "Za tímto účelem je uskutečňováno další rozšiřování bloku", je přesvědčen prezident. Připomeňme, že Moskva opakovaně mluvila o svém negativním postoji k expanzi NATO na východ. I Ministerstvo zahraničních věcí Ruské federace vyjadřovalo názor, že NATO preferuje vymýšlení od reality odtržených hrozeb, místo aby se postavilo mezinárodnímu terorismu.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

139 komentářů :

 1. Kdybyste nekradli území cizích států, tak by okolní státy neměly snahu vstupovat do NATO. Všechny sousední státy se vás právem bojí a je to jen vaše vlastní chyba a vina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli je adresátem jenerál Pavel, tak to sedí.

   Vymazat
  2. 15:17
   Ahoj Rusáku. Časem se naučíš možná i víc českých slůvek. Chce to snahu, trpělivost a vytrvalost.

   Vymazat
  3. 15:22
   A mohu se já zeptat jaká je tvoje národnost a kde ses naučil tak dobře česky - havloide?

   Vymazat
  4. Co jako myslíš tím kradením území Jando, třeba anexi Kypru Tureckem, anexi Golan Izraelem odbombardování Kosova od Jugoslávie hrdinnými vojsky "Severoatlantického obranného souručenství" - bez mandátu RB OSN??? To myslíš tím kradením území cizích států, Jandovo filcko?

   Vymazat
  5. 15:12
   Co to meleš za hovadiny ty havlobanderovskej odpade???!!!;
   Ussacký agresoři jsou okupanti,kam strčit ten svůj prolhanej rypák tam jlse rohlezou jako vši a nikdy se jich po dobrým žádnej stát nezbavil!!!!!
   Kurvy jsou to prolhaný!!!!

   Vymazat
  6. Ussa raději nevzpomenete ta krade celý svět.Připomenu, začala v Americe.Takže 15:12 co jsi chtěl tím řici. Ž e jsi jenom blb nebo havloidní profláklé hovado?.

   Vymazat
  7. Ale,ale pánové a.15:12 argumentuje k článku.,Vy nadáváme,zjišťujete národnosti,ukradení Krymu máte snahu srovnávát,ale jaksi vám nedocházi že
   vše o čem pišete mělo jinši verlauf!Nemáte li co k článku,ktery je psán pro ruskou populaci, sprostota si odpusťte a jděte na vzduch.

   Vymazat
  8. 17:19 - kdyby se podařilo toho kágebáka s krysím xichtem odstavit, byla by Svatá Rus plně obnovena! A to by byl teprvá konec všem těmhle mrzákům a poskokům siozednářů tpu 15:12! - http://iks2010.info/

   Vymazat
  9. Vládce-chazarosudar RF! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%95-%D0%96-%D0%A7-%D0%92-12.png

   Vymazat
  10. Ten v 15:12 nechtěl říci vůbec nic.Napíše
   jen to,co dostane rozkazem.Zase podle toho
   hned poznáte,že zbytečně komunikujete jen
   s puberťákem nebo studentíkem VŠ humanistů.
   Zbytečně se na něj vrháte,ten chytřejší
   nikdy nebude.
   Petr Majevský

   Vymazat
  11. Jak se to teď vlastně v té tzv. RF má! - https://www.youtube.com/watch?v=CVSKlTIfCYg

   Vymazat
  12. pre Anonymní16. února 2017 15:12
   Kokote

   Vymazat
  13. Anonymní16. února 2017 15:12 - pokud máš na mysli Krym, tak jsi debil. Podívej se trochu do hystorie a zjištíš, že Krym papřil vždy Rusku. Ukrajina ho dostala do správy v 60-tých letech od Nikity Chruščeva.

   Vymazat
 2. 15.22 - jsi pěknej ubožák, Schapirův řitní otvore....Ty by ses spíš měl učit anglicky než tu někoho kárat za používání češtiny.

  OdpovědětVymazat
 3. 15.22 a ještě by sis měl dát červenou kartu,ty hovádko...

  OdpovědětVymazat
 4. 6 ruských užitečných idiotů už reagovalo jako na povel, ale k věci krom mě v 15:12 nikdo nic. Ani náznak jakéhokoli pokusu o argument nebo názor. Jen vzteklé prdění. Klasický obrázek těchto proruských primitivů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nevím, Jando, mohl by ses vyjádřit k 15:52? A prosím tak, aby ti proruští primitivové rozuměli. Ukaž se, inteligentní, trollí kašpárku.

   Vymazat
  2. Jistě dobře víte jak je to s Krymem i Gruzií tak nepište blbosti a vraťte se do natovského zadku !! A poučte nás , jak je to s Afganistánem , Irákem , Libyí ,atd !!

   Vymazat
  3. Viz. troll co tu stále jen prudí:
   I zde na NR probíhá psychologická válka. Ti, kteří sem chodí rozeštvávat každou smysluplnou diskuzi (naši známí trollové), zaručeně nejsou žádní hlupáci. Nenechte se zmást jejich vulgarismy a primitivním slovníkem, který převážně používají. Přesně vědí, co sem mají napsat na každé téma a jaká bude reakce většiny diskutérů. Nemá tedy smysl jakýmkoli způsobem s nimi diskutovat a pokoušet se cokoliv jim vyvracet.

   Vymazat
  4. 15;34
   A ty žvásty máš od kterýho našeptavače???
   Od samotný čokovopice,prolhaného Kraďouska,posranýho knížete nebo ti to nakukal ten udavač ještě než konečně zdechnul?!!!
   No tak se pochmub ty havloblbe!!!!

   Vymazat
  5. ty blbečku na co chceš odpovědět?Ty nechápeš ani základ.

   Vymazat
  6. Upsals čas! Máš tam mít krom toho v 15:52, ne? Jinak souhlas že ti další jsou jen neokomoušští sráči a Putlerovi přicmrdávači. Jenže! Ten z 15:52 ti zasadil, Pepku, smrtící úder, úder tvým pseudoargumentům dokonce natolik drtivý,že tvá další účast zde by již byla jen trapným blekotavým vymlouváním, takže to radši přenech profíkům a neztrapňuj se více ...

   Vymazat
  7. Vem si jednu zásadní věc: Bůh vložil na hlavu Joanna IV. Rurika korunu byzantských císařů a s tím souvisí právo na obnovení Východní římské říše křesťanské říše! To je povinnost a smysl existence Třetího Říma,alias Veliké Svaté Rusi - potažmo Ruského Impéria. A co se nestalo? Satan ďábel vyznávaný obřezanci ustanovil republiky a pseudomonarchie na tzv . Západě a s jejich pomocí se rozhodl pomoci Antikristu - chalífátu Osmanů! To oni zavraždili cara Pavla, to oni intrikovali proti rským osvoboditelským vojskům ve východním Středomoří a taky dvakráte spasili Vysokou portu tím že vyvolali Krymskou válku a zastali se Turka v rozhodném boji,kdy osvobození Konstantinopolu byla otázka hodin! Nosatí Briti, čili Anglosionisté pod vedením lorda Disraeliho navrch sprostě ukradli pravoslavnému řeckému lidu Kypr!! O pár let později zavraždili Alexandra II., proti kterému poštvali Poláky a Litevce! Na jeho následníky zase štvali Gruzíny a Arménce a jako by to nestačilo, britští agenti v Pitěru zavlekli cara do protičínského dobrodružství za "boxerského" povstání! Nicméně Rusko se nedalo zastrašit a tak ho zavlekli dvakráte do války a revoluce! Poprvé to nevyšlo - 1905, ale podruhé už ano - právě před 100 lety! A nadlouho ho tím od Božího poslání odřízli. Dnes se Rusko pomalu vrací k svému historickému poslání a tyto zednářské jarmulaté hnídy klepou strachem, až se jim ty jejich pejzy vobtáčej kolem jejich dlouhých frkol ....

   Vymazat
  8. dodatek: mezi říše a křesťanské říše patří pomlčka - sorry ...

   Vymazat
 5. To je slabotka takto si moc od porno jandy nevyděláte idioti. To mu nebudete moci ani
  vylí..t řiť.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 6. Putin má naprostou pravdu a vůbec se nebudou moci "demokraté" z NATO divit až se objeví raketová vojska Ruska podél celé hranice s NATO a až se budou provádět cvičné raketové střelby Ruska, Číny, Iránu, Nikaragui, Venezuele, Kuby a dalších u Aljašky, Havaje, Californie a Floridy. To se pak bude USA moc líbit a budou spokojení. Jen nechápu, že se NATO nelíbí, když se Rusko přidává se svými letadly a loděmi k jejich cvičení v Černém moři. Chtějí přeci pořádně cvičit a mírově spolupracovat, tak proč bečí když se k nim Rusové přiblíží? Na plavbě tam i domů Severní flotyly na cvičení do Sýrie také NATO jelo cvičit a doprovázet ruskou flotilu a nikdo z Ruska neprskal. Tak čeho se udatné NATO tak bojí, když je Rusko zaostalé, uboze vyzbrojené nemoderními zbraněmi a obyvatelstvo doslova podviživené, hladové po sankcích a navíc úplně ale úplně hloupé?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě jednou bambulo. Kdyby si Rusko pěstovalo se svými sousedy dobré vztahy a ne naopak, oni sousedi by nijak netoužili zvát si k sobě na svou ochranu NATO.
   No ale když Rusko dělá pravý opak a pomocí svých ruských menšin se snaží rozesrat u svých sousedů co se dá, tak je potom pokrytecké až drzé mluvit o provokování.
   NATO se samo nikam netlačí. To samy dotčené sousední státy stejně tak jako Polsko přímo žadoní aby se staly členy NATo nebo aby u nich mělo NATO co možná nejvyšší přítomnost.

   Jakým právem ty chceš svobodným zemím přikazovat jak se mají chránit, jak mají dělat svoji bezpečnostní politiku???

   Vymazat
  2. zrovna jak my chceme tady ty amíky co ty šuline. Jsi cyp jak lampa. Když pojedeš přes Ostravu tak drž rypák,protože o něj příjdeš hned na peróně.

   Vymazat
  3. 17:00
   Ty vypatlaná palice,tak jak vysvětlíš,že jsou ty podraný ussacký agresoři pořád ještě v Německu a v Japonsku?????
   Ty myslíš,že je tam ty lidi tak bezmezně milujou,ty zblblo vygumovany???!!!!
   Pobaltský země pořádají oslavný přehlídky na pocest Vitlera a SS,Poláci nás napadlo za první republiky a zabrat pohraničí chtěli dřív než Hitlery.....ty máš skutečně vybranej vkus na státy,který potřebujou ochranu těch ussackej okupantů!zzz

   Vymazat
  4. 17:13

   Vím že drtivá většina Severomoravanů jsou skvělí lidé. Tak jim ty agresivní deprivantský zmrde nedělej ostudu.

   Vymazat
  5. 17:27
   Hahahaha,bezmozek si myslí,že ví??:-))))

   Vymazat
  6. 17:17 - na to zas pozor! Hitler to myslel dobře a lidé tam to ví! To potvrzuje zde i ruský vlastenecký historik Alexej Širopajev - https://www.protiprudu.org/vazenie-naroda-usvit-rusi-operacia-barbarossa-cast-7/

   A také tyto záběry nade vší pochybnost! - https://www.youtube.com/watch?v=Z28U9B2xma4

   Vymazat
  7. 17:13 No jo drtivá většina dobrých moravanů
   Sobotka, Zaorálek, Topolákek a další blbci a kurvítka A ty si se narodil asi v jandově pr..i.
   Václav

   Vymazat
  8. 17:00 - Rusko, nosále, nemá žádné "sousedy", ale jen vzpurné a tvými souložníky okupované gubernie! Všechny se vrátí dom, neboj! Až přijde čas tak přesunem ty vopejzelce do Panam(y)erický federace! - http://a2larm.cz/wp-content/uploads/2014/03/20070309map2053.jpg

   Vymazat
  9. 17:00 - USA si tak nic "nepěstuje" vole! Když se jim někde nelíbí u sousedů vláda, tak tam pošlou mariňáky nebo pošlou zbraně místním "eskadrám srmti" aje po pyči pytel! Není států na celým kontinentu s vyjímkou Kanady chráněný Brity, kde by se od vyhlášení Monroeovy doktríny neangažovaly americké vlády! A nikdy v zájmu těch států, ale pouze a jedině ve svým! Proč by debile jeden bezmozáckej měla taková síla - navíc opírající se o pravého Boha, na rozdíl od těch lumpů bafometskejch co založili USA -jako je Rusko se chovat nějak jinak? A no se chová! Na rozdíl od amerických bafomeťáků jednalo právě v dějinách více v zájmu těch cizích národů než svýho vlastního, což právě kritizuje i Alexej Širpajev! Tento ruský historik a novinář tvrdí že Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na tyranii, otroctví a teroru, ve které bude původní obyvatelstvo uvrženy do otroctví různých etnických a kulturních menšin. Putinův režim považuje za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.
   A znovu jsou to "jiné rasy", které skutečně profitují z euroasijského Projektu: ruská populace platí účty za všechny neevropské provincie, ve kterých jsou místní despotové podplaceni k poslušnosti Moskvou. Jsou to především asijští muslimové, kteří mají poslední slovo v Rusku. Kreml přizpůsobuje svou politiku jejich požadavkům. Oni tvoří jádro armády, oni diktují své podmínky ruským vojákům a důstojníkům. Oni tvoří většinu ruské ilegální pracovní síly. A nejhorší ze všeho je, že čečenská mafie ovládá velká města Ruské federace.

   Vymazat
  10. A proto my, kozáci a černosotněnci bojujem za osvobození Ruska nejen od putinismu, ale především od tvých nosatých obřezaných pánů vůbec! - https://vk.com/chernosotnia

   Vymazat
  11. ve spojení se starým a mladým Ramzanem taková "osobní" policie,kterou osoba nemusí platit ze svého,ne?
   a myslím,že ve vašem příspěvku chybí nejvyšší stupeň příživnictví,přesněji
   nerozumím jistě té větě od
   bafomeťáků po ono to dělá...
   nějak mi uniká kdo je hodnej a kdo zlej:)
   (pro zjednodušení dotazu a případné odpovědi)
   Na druhou stranu osobně mi z toho vyplývá
   dobový Putinův Pragmatismus Práce s tím,
   co Podědil.

   odkaz není propagace,jen doplnění:

   https://www.youtube.com/watch?v=n4PFDsxU99M&index=6&list=RDvPNuDmLwsxQ

   p.s.dnešní
   Zvedavec.org.
   Finům
   (a dalším povinně tentokrát spřáteleným národům) budou stačit k výuce videoklipy.

   Vymazat
  12. 19:19 - nehodnotím, pouze popisuju. Zkrátka pro ruské nacionalisty je Projekt zlo. Oni chtějí Rusko čisté, árijské - http://iks2010.info/?p=109740

   Ovšem pro Eurazijce jako Dugin je Impérium vším a panslavismus je cizí, škodlivá idea - http://www.irucz.ru/prilohy/Dugin-Velka-valka-kontinentu.pdf

   Obé všem vyvrací zoufalé hýkání jistých tzv. Pepků (poskočů západní židopropagandy), že prý "Rusové kolonizovali cizí území a zotročili jiné národy". Tato jejich mantra je nepravdivá. Pravdou je opak, což první považují právě za zlo a druzí za správnou cestu vyjadřující ideu "Půda nad krev" - princi eurazijství.

   Vymazat
 7. Američané od barbarismu přešli přímo k dekadenci, aniž by zakusili civilizaci. O. Wilde
  Morave

  OdpovědětVymazat
 8. Pobaltské státy se rozhodly vstoupit do Aliance. Do toho jim nemá nikdo co kecat. A upřímně se jim nedivím, že to udělaly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To víš,proč by nehajlovali před očima ussackejch agresorů veřejně a s nadšením....

   Vymazat
  2. 16:59,1701- máte oba "pravdu", v historii těchto států to není nic nového pod Sluncem.
   Zřejmě neznají, nebo už pozapomněli, přísloví : "Jak si kdo ustele, tak si i lehne ..."

   Vymazat
  3. 17:24

   Ony toto přísloví dobře znají. Proto si teď tyto státy "stelou" aby v budoucnu neležely celou dobu na trní, aby měly klid a bezpečí a nedopadli jako Ukrajina která si nestihla ustlát včas.

   Vymazat
  4. 17:30 Zalez k Jandovi do zadku,tam máš spoustu podobnejch mouder,který tady do nekonečna meleš,Chujmere debiloviči!

   Vymazat
  5. Pobaltské státy byly za druhé světové dodavateli kádrů pro Německo. Z bažin se zrodily, do bažin se vracejí.

   Vymazat
  6. Bambulo 17.00,uvidime,ako to s tymi susedmi dopadne,Sergej Lavrov sa vyjadril,ze pre tento cas nechaju problem ukrajiny ledem a po letech se k nemu vratia.....nato 100%,nebude sidlit na ukrajine!

   Vymazat
  7. pro Anonymní16. února 2017 17:30

   Na Ukrajině probíhá boj oligarchů o moc! Rusa do toho nepleť!, Kdyby ti oligarchové nebyli "uctívači Bandery" a nechali rusky mluvící obyvatele na pokoji, tak by tam byl snad dodnes klid!!! Snahou "západu" byla možnost využití těch oligarchistických cílů k vyprovokování konfliktu s Ruskem! Jenže se jim to moc, vlastně vůbec nepovedlo. Ostatní státy, o kterých je zmínka, jsou pouhé loutky, pomocí kterých jen rostou zisky zbrojařských firem! Nepřítel holt muší bejt, i kdyby ho měli vymyslet! Na ukrajine se na terorismus nehraje, tak je nepřítel Rusko.

   Vymazat
  8. Pobaltské státy jsou v kýblu, na potravinářské výstavě v Moskvě byly vystavovány domácí šproty ruské výroby (které měly nahradit výpadek na trhu díky sankcím) a při ochutnávkách bylo konstatováno, že jsou kvalitnější a chutnější, nežli ty dovážené z Pobaltí.

   Vymazat
  9. Po obnovení Rusi se vrátí zpět. Ruská vláda za ně švédskou korunu plně odškodnila! Takže maj smůlu, panáčci! Nevykoupili se a pudou zpátky k tatínkovi! No a Kyjev co? Ten patří Impériu od Andruševa! Tam nemaj papeženci co pohledávat už teprvá! - https://cs.wikipedia.org/wiki/Andrusovsk%C3%A9_p%C5%99%C3%ADm%C4%9B%C5%99%C3%AD

   Vymazat
  10. Však to jasně říká potomek majitelů kozácké síče - Babaj! Si poslechněte jasný vkaz
   "žítělam Ukrajíny - búduščim graždáninam Rassiji!" - https://www.youtube.com/watch?v=o2YU-EGzYgM

   Vymazat
  11. Te závěr je skvělej! Jak říká: "Vaše pravitělstvo abmanyvaje vas - no ono dočásno. Potomu što nam nůžna Kyjevskaja Rús - a vam ... děěěngi.":))) Přesný!

   Vymazat
  12. No, ať je to jak chce, i obyvatelé pobaltských států mají právo na ochranu vlastního území. To jim nikdo upírat nemůže.

   Vymazat
  13. 21:12 - maj právo žádat cara, až bude obnoveno Rusko, aby je na věky chránil. Nemaj ovšem právo na svatou půdu, darovanou Bohem Třetímu Římu (požehnáním jejich zbraním v severní válce zpečetěné bitvou na poltavských polích) zvát nějaký bafomeťácký xindl! Na to právo nemaj. A navíc ještě než požádaj cara Imperátora o ochranu, budou tšžce platit za sv zločiny eurazijskému lidu! Zejména proti baltským Němcům, které pomáhali bolševikům vyhnat! Ale i jiným poddaným jejich Imperátorských Veličenstev! Nezapomínej že v řadách židobolšánských vražedných komand sloužil velký počet také Lotyšů!

   Vymazat
  14. Já bych to viděl na dvě tři generace nuceného pobytu za polární kruhem pro všechny "pobalťany" - tedy ty zbylé, ono jich v Pobaltí už totiž moc nezbylo ...

   Vymazat
 9. Putin je pán politik . Ahoj Švejci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, o level výš než západní komici. Prdel je, že slavný západ vůbec nechápe co říká, a pak se po pár měsících diví... Přehlídka západního debilismu v přímém přenosu.

   Vymazat
  2. 17:24 Teda pokud se nejmenuješ Švejk tak nechápu tvoji blbou poznámku.

   Vymazat
 10. Panebože, to opravdu, ta nevzdělaná romancevovská parta neumí nic jiného než omílat naučené lži o "agresivním Rusku" co "ohrožuje sousedy" :-).
  Buď jsou tak hloupí, že se neumí ani podívat na mapy a něco si přečíst, nebo jsou tak bezcharakterní, že bez uzardění pořád omílají ty svoje stokrát vyvrácené lži.
  Osobně tipuji to první. Ale někteří by možná řekli, že platí obojí...
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
 11. je to sranda, pobaltské státy by byly bez ruskejch turistů zcela v řití, protože tam skoro nikdo jiný nejezdí a protože tzv. sankce nařízené monarchou z bílé chatrče tyto státy zcela likvidují

  OdpovědětVymazat
 12. Ať se to komu líbí nebo ne, tak většina svazových republik v dobách SSSR byla pouze příjemcem zdrojů z Ruska a u některých to trvá dodnes - viz např. Lukašenkovo Bělorusko. Zajímavé je, že v době rozpadu SSSR na tom měla být nejlépe Ukrajina, ale i tam se jaksi nezadařilo, soudruzi oligarchové ji totálně rozkradli. Tyto satelitní republiky byly jako pijavice, které za tu pomoc nikdy nic dobrého nevracely.

  OdpovědětVymazat
 13. ŠOKUJÍCÍ ODHALENÍ
  RUSKO CHCE VÁLKU

  http://www.bulwar.cz/sokujici-dukazy-ze-rusko-chce-valku-konecne-zjistite-pravdu-no-podivejte-nato/

  https://www.lajkit.cz/zpravy/item/256-putin-vydal-rozkaz-ruske-armade-pripravte-syrii-tak-aby-se-stala-obamovym-hrbitovem

  https://www.youtube.com/watch?v=Zo6yVNWcGCo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Soukmenovci a naši krajané z neofašistického projektu EU-roafrika řízení duhovým krocanem pod taktovkou židozednářů se pilně činí.

   Vymazat
  2. 18.08
   no a máme historii první čtvrtiny 21.století
   sepsanou.Bravo.jen autorský honorář v Bankovka,Peníze asi nic moc :)

   Vymazat
 14. Jestli se Rusům podaří zaháčkovat v severní Africe, jsem zvědavý na ten kvikot. NATO nebude chudák jeden vědět, kam má poslat své tanky dřív. Jestli do pobaltí, nebo do Polska, nebo do jižního Španělska.
  Když čtu některé příspěvky, tak volně rezignuji na mírovou budoucnost. Spousta pitomců se nemůže dočkat, až jim namrznou pařáty v ruské zimě, nebo je ožehne slunce atomového výbuchu. Lidi se mají moc dobře, tak mají roupy. Část z nich by si ráda zaválčila a většině je to fuk.

  OdpovědětVymazat
 15. Podla toho,co vyvadzaju kongresmani juesej sa vlastne potvrdzuje,ze akekolvek styky s RF je posudzovane,ako schodzky s certom.Nepriatelstvo voci RF sa stalo oficialnou politikou usa,lebo im brani lupit,parazitovat a korystit.Na rozvrat Syrie investovali miliardy a kyzeny vysledok im prekazila RF.TAK,SANKCIE NA NICH,ABY SA ANI RF AZ TAK NEDARILO !Holyud cely zapad !

  OdpovědětVymazat
 16. Andrej Žilka z firmy ČR má napilno, aby zapojil vojsko ČR do tažení na východ.
  Klucí žoldácký, jen do toho. -D

  https://cz.sputniknews.com/nazory/201702164761678-Cesti-vojaci-boj-Nemecko/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jó, rozkaz je rozkaz.
   Soukmenovci Hermana nám zavelí a půjdem.

   Vymazat
  2. Přidružení není podřízení, sputnikový idiote.

   Vymazat
  3. Přidružujte se ke komu je libo. Přidruží-li někdo ostatní proti jejich vůli, pak je to podřízení mainstreamový kreténe.

   Vymazat
  4. 18:50
   Proti vůli koho, debile? Kdo je u nás proti NATO, proti spolupráci jejich armád? Jen komouši a Okamura, tedy celkem cca 15% jejich voličů. I Zeman je pro NATO.
   Takže běž do řiti. Pleteš si pojmy s dojmy, sputnikový idiote.

   Vymazat
  5. 18:58 Jsi opravdu tolik moc hloupý, nebo jenom navedený válkychtivý?

   Vymazat
  6. 18:58
   Ty dementní prase,kdyby bylo všeobecný referendum,proti kterýmu není ani Zeman,tak by ti za ty tvoje výmysly lidi nakopali prdel,ty havlobanderovskej odpade!!!!

   Vymazat
  7. 18:58 - i většina voličů socdem a veká část voličů ANO je proti. V referendu by vyhráli! Nešiř tu nějakou lacinou propagandu, proboha! Proč např. volí důchodci a lopaty na severní Moravě, kteří by hnali NATO holí až na severní pól, nejvíc ČSSD? Páč jim Bohoušek slíbil pravidelný a slušný valorizace penzí a zadara doktory a léky bez doplatků! Ty máš tu hlavu fakt totálně zbytečnou ... anebo s to myslíš o nás?

   Vymazat
  8. 19:05
   Referendum jsou každé volby, demente. A neschovávej se furt za "lidi" a nevyhrožuj co by mě ti tvoji "lidi" udělali, ty agresivní srabe.

   Vymazat
  9. Proto je parlamentarismus scestnej! Dám příklad - konkrétní a jasnej: zdravotní poplatky! Proti nim byla většina lidí a proto volili strany který je chtěly zrušit - tedy Paroubka, Radeška Jóhneška (tedy Víťu Bártu) a komouše. A vyhráli s přehledem! Jenže posranej Jíhnečšek - zrádeše se spolčil s největším "dinosaurem" v politice (až jeho slogan byl "boj proti politickým dinosaurům" - sic!) - Nečáskem, a v zájmu koaliční "spolupráce" hodil pře palubu bod o zrušení poplatků!! A tak až ve sněmovně měli poslanci zvolení i slibem zrušit poplatky jasnou většinu, poplatky se nezrušily! Menšina prosadila svou vůlí za nějaký politický kšeft (např. přenechali Bártovi ministerstvo dopravy - ale proto ho lidi nevolili!). Proto je to všecko svinstvo a vždy vláda menšiny proti většině! Jedině referendum je demokratické!

   Vymazat
  10. 19:13

   http://www.cevroinstitut.cz/upload/ck/files/PCTR/PCTR_postoje_obcanu_CR_k_NATO_a_USA.pdf

   http://cvvm.soc.cas.cz/media/com_form2content/documents/c1/a7508/f3/pm160219.pdf

   Co tam máš dál?

   Vymazat
  11. 19:14 - volby sou hovno! Akorát podvod! Ještě jsem neviděl, že by někdo zvolil "koalici" která po nich vládne většině!! Idiote!

   Vymazat
  12. Psal jsem to i tomu debiloj na ÚS - Rycheťákoj! Dědek nemá ani slušnost odepsat - to Jákl z Hradu mi odpověděl. Jak je možné že exekutiva se sere do legislativy? Že není oddělená moc výkonná od zákonodárné?!?? Normání by bylo aby poslanci hlasovali za program za který byl i zvoleni voliči a ne podle direktiv vlády, která má bejt apolitická a pouze profesně řídit resorty podle zákonů vypracovaných sněmovnou na základě programů vybraných voliči!! Jak může vláda jako orgán výkonné moci "zavazovat poslance" k nějakýmu hlasování? Nebo už ten pojem "vládní poslanci" - to má být co? KDO volil nějakou "vládu"? Lidi zvolili programy! Tedy sliby politických stran!Ty nesmí nikdo eliminovat nějakými "kuloárními" čachry!

   Vymazat
  13. Takže ty přískoči mizerů nejen s malou ale i velkou vobřezanou hlavou z 19:14 - hovno referedum, jen podvodem jsou každý ty tzv. volby!!! Jedině a pouze referendum s povinnou účastí je směrodatný jako vyjádření vůle lidu a národa!!

   Vymazat
 17. Start letadel kolem svého území je psáno jako ruská provokace, zatímco nalétávání na ruskou hranici je prý zoufalá ostražitost USA...
  Agresor a vrah bude kopat do dveří domu a vy budete nařčeni, že mu sprostě nadáváte? Vážně si Pentagon myslí, že lidé v Evropě jsou dementní?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ruská letadla mají, jak známo nadměrně hlučné proudové motory, budí ze sna spící a relaxující směnu a ta ve službě se pak vzájemně ani neslyší a těžko domlouvá, což ohrožuje bezpečnost a narušuje morálku a disciplínu vojsk

   Vymazat
 18. Nic se nezměnilo. USA i nadále terorizují a provokují svět a dělájí to už téměř 400 let. Rusko nikdy neprovokovalo nikoho ke konfrontaci. Prostě Rusko je lákavý bonbónek k rozšiřování území nejagresivnějších sil ve světě a těmi jsou jestřábi v USA, CIA, a jejich loutkoví spojenci: Je mi smutno, když vidím že český gen.Pavel, bývalý komunista zradil svůj slovanský původ a pro karieru je schopen jakékoliv špinavosti. Krym je jen záminkou k provokacím Ruska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. obráceně: globule feudální vybírají pečlivě
   a podle skutku.Normální mafie.Zabij,pak teprv


   Vymazat
  2. 18:50 USA existují méně než 350 let ... 400 je moc.. i téměř 400 je moc ...

   Vymazat
 19. Všechna loutky musí spasit dolarovou říši, v tomto článku je to popsáno zcela přesně: http://outsidermedia.cz/o-hegemonii-usa/

  OdpovědětVymazat
 20. Pro jistotu, kdyby náhodou nevěděl, odkud vítr fouká.

  http://www.whatreallyhappened.com/RANCHO/POLITICS/BODIES.php#axzz4YsFmi85L

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2602-seznam-smrti-hillary-clintonove-pribehy-81-mrtvol-lemujicich-jeji-cestu-vzhuru-utajena-poprava-u-bileho-domu-jako-spicka-ledovce-ukradla-obet-tajne-dokumenty-pro-wikileaks-ma-hillary-smlouvu-s-dablem.htm

  OdpovědětVymazat
 21. 19:05
  Tak mi ty podřadná ussacká trubko řekni,proč se toho referenda bojí všechny strany jako čert kříže?!!!!
  Jsi mamlas a meleš ty hovna od Jandy a Putny za flašku krabicáku do nekonečna!!!!

  OdpovědětVymazat
 22. Naděje vkládané do Trumpa padají. Je to klasický americký svinstvo.
  Zásadní rozdíl mezi ním Killari a Obamou neexistuje!

  OdpovědětVymazat
 23. No, doufám, že si Rusové na Pobaltí nechají zajít chuť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co by tam asi hledali? Jejich státní dluhopisy? Aby je za ně zaplatili? Celé pobaltí, ostatně jako většina té slavné EU, je cu grunt. Všichni žijeme na dluh příštích generací. To je stejné, jako s tou slavnou rozkradenou Ukrajinou.

   Vymazat
  2. No, zato velké širá rodná Rus je ekonomickej ráj...

   Vymazat
  3. 20:03 chovanče, v čem vlastně spočívá podstata vašeho sdělení ?

   Vymazat
  4. 22:01 - Podstata je v tom, že bych moc přál obyvatelům pobaltských států, aby do nich Rusové přestali vandrovat. A aby se Rusové smířili se s tím, že tohle území se jim dobýt nepodaří.

   Vymazat
  5. 22:07 - Rusové ho k ničemu nepotřebují! Ale až se vrátí carové-Eurazijci, tak nosatci Pobaltí navalej! Páč je zaplacený předchozím majitelům!

   Vymazat
 24. Těší mne, že se na mne už nevztahuje branná povinnost. Za jedno jsem už trochu v letech, ale hlavně, my, co jsme přísahali věrnost pracujícímu lidu, vedenému navíc Komunistickou stranou Československa, jsme dnes reakčními živly. Nám by do rukou zbraně nesvěřili. A to je dobře. Pro ně dobře.

  OdpovědětVymazat
 25. 20:03 Pepku, v bažinatém Pobaltí není nic, kromě komárů, obyvatelstvo odtud utíká (a to navěky) raketovou rychlostí, z Lotyšska už milión ze tří! To území nikomu k ničemu není, nikdo je zachraňovat nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je zajímavé, lojzíku. Všicni Lotyší odtamtaď prej utíkají ("překvapivě" do upadající Evropy), ale Ruské kukačky, které jsou tam prej utlačované a tyranizované fašistama, se tam drží zuby nehty. I když je jejich Ruská domovina, ráj, za rohem.

   Tento paradox mi lojzíku hlava nebere. Dokážeš ho vysvětlit?

   Vymazat
  2. 20:43 třeba odešli jenom řádní občané, kteří mají pasy, místní Rusové asi ani nemohli, protože jsou neobčany

   Vymazat
  3. 21:08 - jakej "paradox"? Je to ruská zem! tam nemaj žádní henti pohani, který nakopali do zádele už němečtí křižáci, co pohledávat! Bůh požehnal zbraním Ivana IV. v livonské válce stejně jako Petra I. v té severní! Navrch Kateřina II. pro pořádek se i finančně vyrovnala s dočasným držitelem tohoto území - tedy švédskou korunou! Takže vše to včetně Finska patří Třetímu Ŕímu a taky mu to navalej, až znovu povstane (po zániku putinismu)! - https://www.youtube.com/watch?v=CVSKlTIfCYg

   Vymazat
  4. 21:45 - takže v Lotyšsku nemají Lotyši co pohledávat?

   Vymazat
  5. 21:55 - žádný "Lotyšsko" NEEXISTUJE! To je výmysl zednářských xindlů z Versailles! Pokud dobře čtu, je jen Kurlandská a Livonská gubernie!- https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cb/Evropayskye_gubernii_Rossii_1910.png

   A Kuronci s Livoncema jsou poddaní carských Veličenstev. Ti kteří nezradili budu moci poté co navrátí ukradenou půdu baltských Němců zůstat. Ostatní - směr Sibiř!

   Vymazat
  6. 22:00 Viděl jsi mapu Evropy 2017?

   Vymazat
  7. 22:49 - a viděl jsi mapu z roku 2053? - http://a2larm.cz/wp-content/uploads/2014/03/20070309map2053.jpg

   Vymazat
 26. Pobaltí: žádné suroviny, zemědělské oblasti (přitom v EU zemědělská nadvýroba), ale na severu, nic kloudného tam neroste, chladno, energeticky náročná oblast (bez levných energetických surovin z Ruska jsou zu grunt), příživa na tranzitu z Ruska do jejich polopustejch přístavů konverguje k nule. Bezperspektivní chudáci a to i ve srovnání s Běloruskem. Ano, tuto ekonomickou zátěž v podobě mlýnského kamene na svůj krk určitě Rusko potřebuje :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pořadí zemí podle HDP na obyvatele přepočítané podle kupní síly:

   40. ČR.........33200
   44. Litva......29900
   45. Estonsko...29500
   52. Rusko......26100
   53. Lotyšsko...25700

   Takže lojzíku, jak vidíš na těchto faktech, v porovnání s Ruskem na tom pobaltské země nejsou vůbec špatně. Naopak. A to na rozdíl od Rusů nemají to štěstí v podobě nerostných surovin.

   Co tam máš dál?

   Vymazat
  2. 21:18 nevíte náhodou, jaký mají HDP na hlavu třeba takové USA?

   Vymazat
  3. nevděčný dobytek je to, tak vysoký HDP a voni metelej ven ze země, japato?

   Vymazat
  4. 21:22 USA mají HDP na obyvatele cca 60.000 USD

   Vymazat
  5. šedesát tisíc doláčů na hlavu a neměli desítky let na opravu přehrady, to se mně nějak nezdá, netisknou si ta čísla ve stejném režimu jako ty doláče ?

   Vymazat
  6. 21:38 Stav jedné přehrady s tím nesouvisí.

   Vymazat
  7. 21:18 - ty hlavy pudou dolů! Protože zrádci se o ně zkracujou. Takže to tzv. HDP zanikne taky (navíc jde o židoblábol, nevyjadřující NIC! Ani duchovní sílu, ani skutečnou materiální hodnotu dané osoby). Podstatné je že ta zem patří caru a to že putinský režim ji nenavrátil Svaté Rusi je zločin! Protože putinský režim je židovláda také a ti koukaj jen na zisky a prašule a páč Pobaltí je chudé a nevlídné, bez surovin, není tam co kde čmajznout, tak o ně vládci Kremlu nejeví zájem! Ovšem po jejich odstranění se Pobaltí vrtí baltským Eurazijcům - zejména Němcům, věrným carské koruně ....

   Vymazat
  8. A zde viníci toho proč ještě Pobaltí nebylo navráceno Ruské říši - https://www.youtube.com/watch?v=CVSKlTIfCYg

   Vymazat
 27. Tak pokud to Pobaltí je území, které nikoho nezajímá, tak snad ani přítomnost vojk Aliance tam nikomu nemůže vadit, ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. prej maj vohromnej HDP, tak ať si je klidně vyživujou na svoje náklady, v tom jim nemůže nikdo bránit

   Vymazat
  2. Však oni vojáky Aliance pohostí moc rádi, to se neboj.

   Vymazat
 28. Pobaltí bude časem něco jako americká základna Camp Bond Steel v Kosovu. Místní tam také čekali, jak na tom vydělají a nakonec neslavně zdrhají do EU a ještě se při tom vydávají za syrské migranty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úplně vidím Estonce, jak úřadům tvrdí, že je Syřan... :-) srandisto

   Vymazat
  2. estonci jsou v pohodě, vždy se považovali za něco více, protože jsou geneticky spřízněni s křižáky a velmi dobře si proto rozumí s fašistickými pohrobky, mohou domů za Frau Merkel, je to čistá rasa

   Vymazat
  3. 21:33 - z čehož plyne, že Estonce si se Syřanem nelze splésti, že.

   Vymazat
  4. 21:13 Asi neumíte číst. Nebo číst umíte, ale nachápete obsah psaného textu. Trénujte, časem se určitě nějaký ten úspěch dostaví. Asi trpíte lehkou formou dyslexie.

   Vymazat
  5. 22:00 Upřesnění pro dyslektika: Pobaltí bude časem něco jako americká základna Camp Bond Steel v Kosovu. Místní (tj. Kosované) tam také čekali, jak na tom vydělají a nakonec neslavně zdrhají (ti samí Kosované) do EU a ještě se při tom vydávají (ti samí Kosované) za syrské migranty.

   Vymazat
 29. 20:50 Copak z Pobaltí, tam odtud utíkají alespoň živí a zdraví, ale taková Ukrajina vymírá snad nejrychleji ze všech zemí světa - v r. 1991 měla 53 miliónů obyvatel, dnes už asi jenom 40-42 miliónů. EU by jim měla zrušit víza, alespoň by sem do Evropy mohlo přijít 10-12 miliónů těch nejproduktivnějších Ukrajinců zachraňovat ekonomiku. Budou potřeba také jako pracovitý příklad a vzor pro nepracující muslimské migranty.

  OdpovědětVymazat
 30. Kosovo je Srbsko !

  OdpovědětVymazat
 31. v Pobaltí maj problém s odvody, protože novobranci mluví jenom jazykem nepřítele, pouze rusky, ti ostatní se zdržují neznámo kde ve světě

  OdpovědětVymazat
 32. radeji kopejte ukryty, uz to dlouho nepotrva, kdy budete moci se vzajemne urazet a onanovat nad svymi vyplozenymi mozkosračkami: 3. sv. valka se blizi: http://tadesco.cz/desive-proroctvi-aloise-irlmaiera-o-treti-svetove-valce-vse-zacne-na-blizkem-vychode/
  ze by tohle mohl byt ten Balkan? https://cz.sputniknews.com/svet/201702104723927-putin-setkani-trump-slovinsko/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Válku si přejou akorát takoví zoufalci, jako jsi ty. Už to nehul.

   Vymazat
  2. Pouze NATO si rozhodně nepřeje válku, pouze dělá všechno pro to, aby tu případnou válku, kterou samo vyprovokuje, rozhodně vyhrálo a přežilo.

   Vymazat
 33. A Pomezí (přeloženo "Ukrajina") je ruské pomezí a Pribaltyka (tzv. Pobaltí) je ruský pribaltyka!

  OdpovědětVymazat
 34. v Česku asi žádný kryt nepomůže, a proto tady bohatci už kryty stopli a připravují si bejváky u protinožců (Austrálie, Nový Zéland)

  OdpovědětVymazat
 35. Putin má pravdu. Trump má taky pravdu. Brzy se dohodnou.
  Trump před pár hodinami na své první tiskovce seřval jejich média:
  aeronet.cz/news/video-dhttp://aeronet.cz/news/video-donald-trump-radil-na-tiskovce-jako-utrzeny-ze-retezu-a-razne-utnul-vsechny-spekulace-o-nepratelstvi-k-rusku-americka-media-jsou-v-soku-trump-omlouval-putina-i-ruskou-spionazni-lod/onald-trump-radil-na-tiskovce-jako-utrzeny-ze-retezu-a-razne-utnul-vsechny-spekulace-o-nepratelstvi-k-rusku-americka-media-jsou-v-soku-trump-omlouval-putina-i-ruskou-spionazni-lod/

  Je třeba sledovat POUZE co říká Putin,
  a zejména POUZE co říká SAMOTNÝ TRUMP, ne západní média.
  Zde přímo slova Trumpa, před pár hodinami, o vztahu k Rusku!!!!!
  NATO letos ještě jede z rozpočtu schváleného Obamou, příští rok mu asi "vyschne".

  Mezitím je potřeba zabránit převodu podřízenosti zbytků naší armády pod velení Bundeswehru, který už začal.
  Vrchním velitelem naší miniarmády musí být náš prezident, nikoliv německý!

  Mám za to, že NATO není ani nebude zdaleka tak nebezpečné jako naše vlastní vláda. Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dědo, kašli na aeronet a užívej si důchodu...

   Vymazat
 36. Bodejť by NATO neprovokovalo.To sousto surovin, přírody přec stojí za to.Jen malý příklad Česko dnesko.Rozkradený stát,voda,suroviny (líthium) nám nepatří. Každý rok si od nás západ odveze 400 miliard zisků. Potraviny máme dražší než v Německu, přitom platy až 3x menší. Jen ti hlavouni co nás oblbují mají platy srovnatelné. EU nařídí a oni v pozoru. Např. není náhodné, že ty cenzerní orgány vznikly stejně tak u nás i na Slovensku? Není toho tady již dost? A Putn- zaplať pánbůh za něj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak s tím vším, co jsi napsal, souvisí Putin?

   Vymazat
  2. 11:05 -páč nebejt jeho, ukradli by chmataví vopjzelci i tebe! Byl bys nám zkrátka ukradenej a to by bylo neštěstí!:)))

   Vymazat
 37. 11:05. Hloupému napověz b..a nepřesvědčíš.

  OdpovědětVymazat