Reklama

.

.

úterý 21. února 2017

Ředitel planety YÓ si najal marketingové specialisty a my všichni jsme ufoni


Patrik Juda 
21. 2. 2017 blog autora
 

Česká televize, která je stále zakonzervována ve své pravdě si chce koupit více divácké lásky, ale i z peněz svých diváků. Ředitel Dvořák hrozí, že nestoupnou-li poplatky, bude ČT prý výrazně škrtat, včetně vlastní tvorby. Hurá...


Česká veřejnoprávní televize s pěti až sedmi miliardovým rozpočtem, do kterého koncesionářským poplatkem přispívají všichni občané, kteří vlastní televizor se rozhodla investovat do reklamy na sebe samotnou.

Architekti veřejného mínění z PR agentury Bison & Rose a dvou dalších najatých, aby diváci měli Českou televizi více rádi, by ale museli být myslím mediální kouzelníci, aby uspěli, tedy pokud to snad není jenom ta pověstná možná až dvanáctimilionová malá domů, ať se máme také trochu lépe v rodině, protože po všech těch letech politické výchovy diváků a to včetně těch nejmenších České televizi jen marketingová strategie stačit věřím nemůže. Vždyť je to multikulti propagandistický bizár dlouhé roky každý den.

Po amerických prezidentských volbách a tom tragikomickém výkonu České televize, když udělali "vítězné" volby pro Hillary Clinton, pozvali její fanoušky a potom stále nebyli schopni akceptovat a komentovat realitu, že vítězem se stal Donald Trump navzdory všemu tomu zděšení v České televizi, tak jsem se smál a Česká televize dokonce byla Radou pro rozhlasové a televizní vysílání kritizována pro nevyvážené a neobjektivní zpravodajství. ČT sebereflexí neprošla a výtku neuznala. Když se Trumpa někdo i zastal, jako například hudebník Ondřej Hejma, tak na to podle předsedkyně stálé komise Senátu pro sdělovací prostředky Daniely Filipiové reagoval Jakub Železný zcela v duchu té jednostranné názorové zatuchlosti.

No, je to váš názor, ale my máme jiný.

A to je ta planeta YÓ z propagandistické dílny televize "spacákových hrdinů" a i té party dobrých lidí od pana Václava Havla, protože když se v jejich naprogramovaném dětském očkování jejich hodnotami někdo byť jen ohradí a nemůže pochopit, co se to vlastně děje a kdo nový to přilétá na planetu YÓ, tak je to zelený ufon. Ten, kdo má jiný názor je pro ně prostě zelený ufon, protože pravdu mají jenom oni. V České televizi se jenom vychovává k liberalismu a vše, co kdy udělal Václav Havel je svaté, pana Václava Klause tam roky dehonestují a ze Zemana, Putina, nebo Trumpa dělají ty nejhorší lidi na světě, kteří myslí a vše dělají špatně. To kopání do prezidentů a protiruská doslova hysterie je hanebně manipulativní, dlouhá a demagogická od agitačního týmu z České televize i s tou rádoby vtipnou a asi věčnou Norou Fridrichovou.

No, jsou to jejich bruselské hodnoty, ale mnoho diváků již procitlo z té "objektivity a vyváženosti" v České televizi a žádní další mediální manipulátoři, které platí ČT i z peněz těch ufonů a možná i do firem svých manželek na tom věřím nic nezmění, pokud se nezmění to jednostranné zpravodajství a ta děsivá tvorba i s kanálem pro děti, protože co jsem viděl tam, tak to byla vrcholně zvrácená manipulace s dětmi a realitou. Planeta YÓ byla otřesná, ale Sněhurka, kterou vylučuje ze společnosti to, že je bílá, namluvená Miroslavem Donutilem, tak to bylo to nejhanebnější, co jsem vůbec kdy z toho veřejnoprávního molochu viděl.

Planeta YÓ pro děti:..


"Haló, slyšíme se?"
"Tady planeta YÓ!"
"Buďte bez obav, spolehněte se, pomůžeme vám!"
"Za chvíli jsou tady!"
"Výborně!"

Pak se objeví zelený ufon, který nic nechápe a dívka s chlapcem na něj mluví..
 "Jak jako, že nevíš, co se děje?" 
"Copak ty nekoukáš na zprávy?"
"Má tady přistát několik uprchlíků z planety Né!"
"Proč, proč?"
"Protože je na jejich planetě nechtějí."
"Vždyť víš jak to na té planetě chodí, od rána do večera horor, proto odtud všichni utíkají!"
"Musíme jim pomoci!" 
"Až přiletí, můžou vesele nastoupit do školy!"

Pro mě byl strašidelný okamžik, když jsem uviděl, co pouští dětem za sociálně inženýrský výplach i s tím odkazem na ty jejich zprávy, ale Sněhurka od pana procítěného Donutila čtená pod lampou byla až hororová celá i se svým názvem "Pravdivý příběh o Sněhurce". Na projektu pohádek s multikulturním nábojem se měl údajně podílet Zdeněk Svěrák, který umí být na té "správné" straně.

"Byla to moc hezká dívka." 
"Žila sama a hledala si nějakou práci."
"Měla ale jednu velkou vadu!"
"Totiž bílou pleť jako mléko!" 

Bílá pleť Sněhurku vylučuje ze společnosti, nemůže najít práci a ve městě potká při africké hudbě v pozadí černocha, zasmějí se a vezmou se a mají spoustu dětí.

"Ale ty nejsou ani černé ani bílé, ale světle hnědé!"
"A to je výhra!" 

No, to je teda výhra, že si plátci poplatků platí i takovouto tvorbu pro děti, když propaganda přepisuje pohádky a ještě tímto rasistickým způsobem.

Pan ředitel liberální jednotky a euromultivizí Petr Dvořák, který se stal členem KSČ, pro něj asi bohužel až 20.9.1989, protože když komunistům přišly po dlouhých letech horší časy po listopadových změnách, tak samozřejmě ihned požádal o zrušení členství a rychle přeladil na novou vlnu, tak tento charakterní muž je favoritem pro možná již jarní hledání nového, ale spíše staronového šéfa České televize. Socialismus mu ale zůstal v krvi a dokonce si postěžoval, že pokud nestoupnou poplatky, tak v ČT budou výrazně škrtat a dokonce i méně tvořit. To s tím poplatkem je od pána planety YÓ skoro drzost, ale že bude ČT méně tvořit je dobrá zpráva, i když teď za ně budou tvořit marketingové agentury, aby se ještě u toho teplého veřejnoprávního korýtka udrželi.

Na planetě YÓ ještě zaznělo, že když nepomůžeme uprchlíkům, tak budeme jak ty slizké potvory a to je prý děsná představa. Pro mě je děsná představa, že po zvolení staronového šéfa a "prognostika" změn budu dalších šest let muset koukat na to slizké zpravodajství České televize se stejnými vykladači světa. Nebudu muset, ale občas se na ten unikátní skanzen lásky pro zábavu podívám.

 - - -


Zdroje: E15: Petr Dvořák: Pokud nestoupnou poplatky, bude ČT výrazně škrtat...Parl.listy: Když nepomůžete dětem, budete jako slizké potvory, vysvětlila ČT dětem...Ćeská televize stranila Clintonové proti Trumpovi, sama jsem to viděla řekla předsedkyně stálé komise Senátu pro sdělovací prostředky...IDNES: ČT zaplatí 12 milionů PR agenturám. Chce si vylepšit pověst u lidí.

23 komentářů :

 1. Pane "umelce" Donutile ! Vy jste v dejinach ceske zeme, ten NEJVETSI HLUPAK, co se kdy narodil.
  Jedte se podivat do Afriky, aby jste vedel, k cemu jste se nechal zneuzit a prupujcil.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Angela Merkel = Klara Mengele21. února 2017 18:22

   Vizitkou havloidního fašismu je evropsky gay-porno-hodnotné vojenské zpravodajství, jemuž nevadí ani zasílání výzbroje a výstroje islámským uřezávačům hlav a banderovským vrahům nejenom českého národa, Chovancovo gestapo organizující spolu s hlavním hygienikem a pražskou kavárnou migraci a Prague pride za účelem šíření původně západoevropských a afrických nakažlivých chorob a protektorátní armáda nechávající pod velením německého Wehrmachtu a Hitlerovo šílené dcery nezajištěné hranice.

   Vymazat
 2. Vyměnit ředitele Dvořáka a provést důkladnou revizi hospodaření ČT.
  ČT je jen organizace na podporu židovské komunity.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Česká televize, si zaslouží větší příjem od koncesionářů!!!!!!

   Kdo by nás jinak, OBJEKTIVNĚ, informoval o situaci ve světě!!!!

   Kdo by nám, DO ZBLBNUTÍ, opakoval stále stejné pořady????

   Vymazat
  2. Kdyby tam seděl místo Dvořáka kus salámu,tak si toho nikdo ani nevšimne.Jde na ruku zaměstnancúm a na nás diváky kašle.Nedej bože šáhnout na prachy.To by bylo zase bojovníkú za svobodu!

   Vymazat
  3. Přitlačil bych - zrušit ČT.

   Vymazat
 3. Tím že pan Donutil hraje v Národním divadle tuto budovu v očích občanů znesvětil. A z Národním divadlem je to jako s kostelem, mělo by to být centrum české kultury a né semeniště odporných protinárodních kreatur. Na stará kolena jsem se tam chystal, no nevadí ušetřím, tak jako už šetřím tím že nechodím do Lidlu.

  OdpovědětVymazat
 4. Na tuto splaškovou televizi se nedívám. Nechápu tudíž, proč platím nesmyslně poplatky za takový brak. Takové mazání mozků by mělo být trestné.Je někdo, kdo mi poradí co udělat, abych nedotoval toto zvrácené médium? Vím, že asi moc nepochodím. Stejně jako jsem nepochodil s poplatky za HDD, flasch disky a jiný materiál, který potřebuji výhradně pro svoji tvorbu, a jak jsem nepochodil při záměru veřejného uvedení mojí audiovizuální tvorby, kdy jsem byl vyzván, abych zaplatil autorský poplatek, byť jsem byl výhradním autorem obrazu i zvuku já sám a promítat jsem chtěl úplně zadarmo. Kdo konečně zastaví tohoto molocha?

  OdpovědětVymazat
 5. Řediteli planety YÓ, škrtněte se s celou ČT komplet, i s tím "donuceným". Nikdo slušný vás nepotřebuje a ušetří obě strany :-)
  A pospěšte si!

  OdpovědětVymazat
 6. Volte SPD, v referendu se s ČT udělá pořádek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je fakt vyborny posilat prachy jinejm lehkoživkum s kricim nazvem kulturni fronta to fakt vul nevymysli a koza by to nežrala

   Vymazat
 7. Myslím, že ČT už hodně diváků vyškrtlo ze svého seznamu zájmů. A tak když ubudou další programy, ubudou další diváci. Po několika měsících jsem se podívala na ČT a žasla jsem jak za tu krátkou dobu zase klesla. Měla jsem štěstí na Šídlo s jeho přiblblým úsměvem o obsahu nemluvě. Sleduji jen historické dokumenty, ale ty i i ČT2 jsou někdy fakt zajímavé až se divím u těch válečných, že je říďa dovolí vysílat. Dost odporují dnešní propagandě a historie se přece opakuje a z toho mi naskakuje husí kůže.

  OdpovědětVymazat
 8. hlavně že davaji stale dokola prošlou americkou šmiru jak předtim ruskou ostani jako prejže zpravodajstvi kde se ptaji sami sebe a hrajou si na nadlidi a kazatele nemluvě dokud tohle parlamet neproda třeba donaldovi kačerovi za falešnou kačku jak se prodavali fabriky i s votrokama při privatizaci tak ti šmejdi neskonči no mladi ti už jsou z ni tak zblbli že by snad zabili dědka i babu kdyby to vyhlasila čete

  OdpovědětVymazat
 9. Když se nezvýší poplatky,bude muset ČT škrtat.
  V tom případě nezvedat poplatky a ČT bude škrtat,
  až se úplně vyškrtá.Mně určitě chybět nebude ani
  ČT,ani Kubal a ani Wollner.O ostatních ani nechci
  mluvit.Proč si myslí,že jsou nepostradatelní?Těch
  jsou přece plné hřbitovy.ČT se tam zcela ztratí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak pan ředitel bude škrtat? Ať škrtne především sebe, nikdo takového vola litovat nebude. Kdo na tu televizi, kde šestkrát denně slintá Kalousek ještě kouká? A za to platíme ještě poplatek ? A že nebude na novou tvorbu? Vždyť tam nic jiného než staré vykopávky není. Jedině dementní americké filmy a seriály a na ČT 2 pravidelné střídání Havla s Hitlerem, což byli dva výtečníci jako by si z oka vypadli. HNUS !!!!

   Vymazat
 10. veškrna to předvidal budete se množit v kralikarnach čest jeho prošlim jatrum

  OdpovědětVymazat
 11. Dvořákova banda debilů v ČT po volbách vyletí od svých koryt.Je třeba jen vydržet a srát na ně.

  OdpovědětVymazat
 12. chce to novou revoluci a hlavně defenestraci, tak jak to bylo v minulosti, zbavit se všech grázlů, vždyť to již není možné co se tu děje samá vulgarita , a to by nám měli jít vzorem všichni ti politici a " umělci", co bude z našich dětí ???????

  OdpovědětVymazat
 13. Koleso dějin se otáčí, a rádoby dámy a poplatní trubci, se v lepším případě budou živit sázením stromků v Krušných horách, v horším případě skončí před soudem. Morave

  OdpovědětVymazat
 14. Co to má soudruh ředitel televize, neomarxista za ansámbl?
  Netopýří ucho Kubal, arogantní floutek Železný, vytřeštěnka Písařovicová a stará bréca Augustová. Jaký pán, takový krám.

  OdpovědětVymazat
 15. Já navrhuji zachovat poplatky a současně silně omezit vysílání programu ČT 24, který silně otravuje ovzduší i nálady ve společnosti. Tím pádem se uvolní prostředky na tvorbu zábavných a společenských pořadů ČT a možná si ji budeme moci i zase pochvalovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je tam zakořeněné jak plevel. ZRUŠIT !!!!!

   Vymazat
 16. Jedna malá úvaha:
  Co se stane, když se poplatky nezvednou? Televize bude muset škrtat!

  Konečně rozumné slovo za posledních pár let od ČT!!!

  Jestli ale škrtat, pak se ptejme KDE?

  Na platech zaměstnanců a nebo vedoucích pracovníků, nedej bože na platech vrcholových "manažerů"?

  Na honorářích našich "umělců"?

  Nebo snad na zahraničních zpravodajích, hlavně těch kteří jsou v USA a jsou několikrát denně v přímém spojení a to jenom proto, aby nás informovali, jak se Trumphovi nedaří a jak jsou s ním lidé "nespokojeni"?

  Tak hodně úspěchů ve škrtání, i kdyby byly poplatky poloviční, stále by bylo z čeho škrtat! A to dost razantně a stejně by to nikdo nepoznal.

  OdpovědětVymazat