Reklama

středa 8. února 2017

Rostislav Iščenko: Vnější správa je odpojena - začíná rvačka

8. 2. 2017    zdroj
Porošenko teď musí volit mezi emigrací a vězením. Samozřejmě že se vzpírá zuby nehty a ukazuje, že se nevzdá bez boje. A bude-li to nutné, bude se střílet. Úprk poslanců z frakce prezidenta je signálem pro všechny elity, že od tohoto "infikovaného" je nutno utéci, že on už nic nerozhoduje. 

Budeme-li předpokládat, že skutečnost zániku parlamentní koalice bude uznána, sesype se celá architektura moci majdanovců. Je to ústavní záminka, přesněji - je to důvod k rozpuštění parlamentu a vyhlášení předčasných voleb v případě, že nová koalice nebude vytvořena během jednoho měsíce, a ona nebude vytvořena během jednoho měsíce. Porošenko se sám zahnal do kritické situace. Jeho oponenti získali dostatečné důvody k tomu, aby požadovali rozpuštění parlamentu na základě ústavních norem. Porošenko potřebuje zostření na jihovýchodě, aby unikl nutnosti stát se uzurpátorem s použitím síly vůči svým oponentům a s odmítnutím plnit ústavní normy .

Pro Novou republiku vybrala z diskuse na videu a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. Ti stejní ho budou obětovat....
  aby ti stejní dostali k moci ....
  j.

  OdpovědětSmazat
 2. Domnívám se, že tato zprávička je takové plácnutí do vody. Za dobu existence nové Ukrajiny pod vedením pohlavárů, kteří se chopili moci po majdanu, jsem už takových "zaručených" zpráv o brzkém konci toho či onoho dacana četl nespočet. Bohužel ve většině případů zůstalo u zbožného přání autora článku. František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale veverka Jacehňup skončil tak, jak bylo předpovězeno i na těchto stránkách. Tak vo co de?

   Smazat
  2. No a ten boxer Kličko také!

   Smazat
  3. 20:43+44-Jak skončili, jsou již "na pravdě Boží"?

   Smazat
  4. Všetko má svoju postupnosť a v politike sa divy nedejú zo dňa na deň. Sme netrpezliví, ja tiež, no treba dúfať a byť trpezlivý.

   Smazat
  5. Tak ten Jacehňup měl být někde v ukr, novinách vyfocen, jak jede na koni a má na hlavě sombréro. S dovětkem, že ukradl 2 miliardy dolarů a nyní je mu dobře. Co je na tom pravdy nevím. Mám to jen z doslechu z míst jak je Lvovo a okolí.

   Smazat
  6. Kúpil vily na Floride - veľa... asi pre spoluvinníkov...

   Smazat
 3. 20:18
  Pane Františku,všeho do času aneb každá banderovská svině má svýho řezníka!!!!
  A toho untermensche je řezníků zástup!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Na Ukrajině už je takový bordel, že to může zastavit jedině vojenská diktatura (kterou zdá se nemá zevnitř kdo a jak nastolit) nebo rozpadem státu, čemuž budou "sponzoři" zvnějšku bránit (jak dlouho ?) kvůli geopolitickému významu Ukrajiny coby těžce vydupaného nástupního prostoru proti Rusům. Každopádně Ukrajince v dohledné době nečeká nic dobrého.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putine, prosim, zachran Ukrainu, na Krymu je klid, to same potrebuje Ukraina

   Smazat
  2. Do toho Putin nepůjde, snad jenom kdyby ukropi spustili totální genocidu oblastí Novoruska. Putinovi stačí počkat, až Ukrajina skape.

   Smazat
  3. Ano, on si počká ví, že to bude stát méně životů, alespoň těch ruských. H.

   Smazat
 6. Jakákoliv změna na Ukrajině je bezpředmětná.Jedni
  gauneři odejdou a nastoupí jiní.V republice České
  je to naprosto stejné.Nikdo nebude likvidovat sám
  svoje postavení a bezpracný zisk.Ujrajina nebo ČR.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzdyt to rikam
   Cesko je tyranie

   Smazat
  2. Aj u nás aj u vás vládnu gauneri, no zatiaľ ako-tak fungujeme a žijeme na solídnej úrovni. Lenže na UA je bieda a po akú spodnú hranicu sú schopní ich vládcovia ju dotlačiť? Nejaký limit existuje.

   Smazat
 7. Putine, prosím Tě, ještě dlouho na Ukrajinu z vysoka ser, ať se ukrajinští borci nejdříve v těch hovnech pořádně vymáchají a nejlépe i utopí!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Prasečenko váhá mezi vězením a emigrací. Zbytečné. Nechte ho soudit vlastními občany a skončí jako Mussolini. Hned bude mít svoje dilema vyřešené.

  OdpovědětSmazat
 9. Zprávička dobrá, ale snad měla být nejdříve upoutávka. Co se vlastně stalo? Kolik lidí odešlo od Pornošenka? Proč odešli? Kam odešli? Nevrátí se? No prostě chtělo to nejdřív nějaké vysvětlení. NR čtu denně, Sputnik jakbysmet a nikde nic. No nejspíš chybí denní zpravodajství z Ukrajiny, protože nás nedočkavých na konec tohoto pastátu je zřejmě hodně a přibývají. Paní Grulichová, nechcete se toho chopit? Byl bych Vám vděčný.

  OdpovědětSmazat
 10. Rostislav Iščenko předpověděl osud Ukrajiny už před více než dvěma léty v článku o politice a záměrech V.V.Putina. Zatím se všechno dost dobře vyplnilo.
  Dočkáme se ještě mnoha překvapení?!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.