Reklama

.

.

sobota 18. února 2017

Ruskaja Vesna informuje


18.2.2017   České Národní Listy

Ruská vesna přináší souhrnné informace o válečné situaci v Donecké lidové republice za posledních 24 hodin. Informace zástupce velitele operačního velení Republiky Eduarda Basurina.


Situace v DLR zůstává nadále napjatá. Ostřelování z pozic vojenských sil Ukrajiny nepřestává. Protivník pokračuje v palbě na obydlené části Republiky, převážně na obytné čtvrti. Za minulých 24 hodiny zločinné ukrajinské síly 1.777krát ostřelovaly území DLR. Těžké dělostřelectvo vypálilo z uvedeného množství 366krát.

Ostřelovány VSU byly téměř všechny obytné čtvrti, nacházející se podél linie dotyku, zejména Doneck, Makějevka, Zajcevo, Golmovskij, Michajlovka, Jasinovatnaja, Spartak, Alexandrova, Dokučajevsk, Novomarjevka, Sachanka, Leninskoje. Dělostřelbou byl raněn jeden voják armády DLR. Informace o ztrátách civilního obyvatelstva se upřesňují.

Protivník se nemohl vyhnout velkým ztrátám při bezúspěšných a nesmyslných útocích na naše pozice v části Avdějevské průmyslové zóny. V současné době ukrajinská strana pokračuje v záchraně raněných a evakuaci těchto i mrtvých. V souvislosti s přeplněností vojenských nemocničních zařízení jsou těžce ranění transportováni vrtulníky do léčebných zařízení hlouběji do vnitrozemí.

Velení VSU dostalo za úkol zmírnit nespokojenost v řadách armády, spojenou s masovými ztrátami ukrajinských vojáků a utajováním faktů před jejich příbuznými a blízkými. V souvislosti s tím tiskové středisko štábu „ATO“ rozdělilo utrpěné ztráty do 3. února na následující dny po zmírnění konfliktu. Při tom reálné ztráty VSU nebudou publikovány a veřejnosti sdělí jen bezvýznamnou část ztrát.

Podle informací od zdroje v Hlavním štábu VSU za tři dny útočných operací VSU ztráty činily 183 vojáků. Dalších 54 mrtvých vojáků a příslušníků radikálních nacionalistických organizací, na základě rozhodnutí velitele skupiny „ATO“, bylo spáleno v mobilních krematoriích. Podle údajů naší rozvědky do rajonu Dzeržinska dorazila komise ministerstva obrany Ukrajiny s představiteli vojenské prokuratury, kteří se zabývali nesankcionovaným pálením zahynulých vojáků v krematoriích.

Jako vždy, když neměl úspěch v rajonu Avdějevské průmyslové zóny a Světlodarského oblouku, protivník přešel k teroristickým metodám vedení války. Dnes ráno na území Luhanské lidové republiky byl proveden teroristický útok, při kterém zahynul náčelník Správy Lidové milice LLR, plukovník Anaščenko Oleg Vladimirovič.

Nejednou jsme zaznamenali, že ukrajinská strana pokračuje ve výběru nelidských metod války a tak kopíruje mezinárodní teroristy. SBU přešla na teroristické způsoby likvidace našich představitelů.

Společně s DLR posilujeme bezpečnost. Vyzýváme občany republiky k bdělosti. Objeví-li se podezřelé osoby a předměty bez odkladu uvedené sdělte zvláštním službám ministerstev a vojenskému velitelství, aby mohly operativně reagovat.

Část informace podaná Rusvesnou

Překlad volný a krácený

28 komentářů :

 1. Jediné o co jde tzv. demokratům je rozpad Ruska.
  Proto "západ" podporuje islamisty a banderovce.
  Proto se pokračuje v neofašistickém projektu EUroafriky.

  Z hlediska západního člověka se má Rusko dříve nebo později rozpadnout, prohlásil v éteru Polskie Radio polský publicista Piotr Skwieciński. Hospodářské a vnitropolitické problémy ho mají dorazit. Jenže konec Ruska pořád nenastává, což se nezapadá do západního myšlení a vzbuzuje dost velké podráždění.
  http://www.polskieradio.pl/9/396/Artykul/1728519,Jak-zrozumiec-wspolczesna-Rosje

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to trošku zjednodušené, ale pravdivé. I uvnitř západu probíhají mocenské boje, viz. příchod Trumpa. Je to potřeba jít trochu do hloubky existují dva druhy elit národní (místní) a globální(skryté), které usilují již celá tisíciletí dostat lidstvo pod svoji nadvládu. Trump, i když vypadá jako národní je globální a proto taky se může postavit národní elitě USA (Klintoni), která měla dříve podporu globalistů, ale utrhla se ze řetězu a hrozí díky ní zničení světa (vojensko-průmyslový komplex, který profituje z ničení, ale nelze přeci jenom stále ničit - musí se také stavět).

   Jak vznikla globální elita? Po velké katastrofě lidé zdivočeli a postupně vzniklo pět nových civilizačních center, jak rostli začali na sebe narážet a začal boj o to, které civilizační centrum ovládne svět. Postupně zůstali pouze dvě Egyptské a Ruské. Egyptské ovládlo všechny ostatní, kromě Ruska. Egyptské první poznalo, že války nevyhrávají vojáci, ale učitelé a kněží. Vytvořilo nástroj židy, kteří pomocí doktríny zlatého prasete ostatní dostávají pod kontrolu. Pozor samotní židé jsou pouhými užitečnými idioty, které když se globalisté rozhodnou, klidně pošlou do plynu (viz. Hitler globalisty nasměrován proti Rusku a přitom začistil židy, kteří přestali sloužit globalistům a začali se integrovat do německého národa).

   To co v historii pozorujeme, to že se západ neustále snaží zničit Rusko. Tak to je boj Egyptského civilizačního centra proti Ruského.

   I Ruské civilizační centrum bylo otráveno, jeho elity se podařilo podplatit, ale Ruský svět se s nimi vždy nějak vypořádal. A teď probíhá cyklický boj, kdy dobrý car (Ivan Hrozný, Stalin, Putin - jsou Ti které západ nejvíce očerňuje) s podporou lidu zrádce vyžene a po čase západ novou generaci elit znovu uplatí.

   Ruský civilizační okruh je spravedlivý je postaven na vzájemně výhodné spolupráci, kdežto Egyptský (západní) je otrokářský. Rusko vždy podporovalo a dotovalo nově připojené periferie a plně vyřešilo multi-kulturismus, všechny národy v něm si dodnes uchovali kulturu a i začleněné Islámské národy podporují Ruské civilizační okruh. Periferie dotuje proto, aby zde mohli vytvořit státnost a aby vznikali nové elity, které mohou být použitelné a najít uplatnění v celém civilizačním okruhu. Naproti tomu západ má silné centrum (čas od času se stěhuje, teď z Londýna do Číny) a periferie vysává.

   Když to západ zjistil vymyslel lest, periferie otrávil a když je Rusko připojilo do svého okruhu čerpá přes ně Ruské zdroje nebo brání jejich začlenění a štve je proti Rusku (Ukrajina, Finsko, Polsko, Bělorusko). Rusko se poučilo a viz Ukrajina přestává otrávené periferie dotovat a nenechá se periferiemi vyprovokovat k zásahu.

   Poslední poznámky:
   Civilizační centra si uchovali nějaké znalosti z civilizace před potopou a skrývají je. A globalisté mohli snadno manipulovat s ostatními, protože se o nich dříve nevědělo a i dnes běžný občan nemá ani potuchy, že svět řídí globalisté po celou dobu známe historie.

   Vymazat
  2. Rusko tak ňák zaniklo právě před 100 lety - http://www.novarepublika.cz/2016/10/donbas-to-je-rusko.html

   Vymazat
  3. Pro 12:20 nic z toho co jsem psal v 11:33 jste nepochopil. Je to souboj dvou civilizačních center ruského a egyptského. Kde elity ruského civilizačního centra jsou již otrávené a to, že se najde a vynese neúnosné chování elit a z toho plynoucí podpora zdola občas vládce, který kope za dobro a vyčistí nejzrádnější elity je pouze nouzové řešení, které je trvale neudržitelné. Ruský civilizační okruh se tak brání úplnému zotročení. Nyní je na vše lépe vidět, neboť výměna informací se exponenciálně zvyšuje. Pravá tvář ďábla bude možná odhalena již za našeho života.

   Vymazat
  4. Aby jsem si plně rozuměli - zeptám se, je li jasný pojem "eurazijství"? Četl jsi Parvulesca či Dugina? - http://www.irucz.ru/prilohy/Dugin-Velka-valka-kontinentu.pdf

   Pokud jo, O. K. Pokud ne, je třeba vše vysvětlit od začátku.

   Vymazat
  5. JJ, s Romancovem, Zubovem, Klouskem, Schwarzenbergem, Kocábem, Bursíkem, Hermanem ... by si jistě dobře rozuměl. -D

   Vymazat
  6. Широпаев Алексей Алексеевич je fašistický lokaj, který píše aby psal a dostal se výše.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  8. Ano Hillary má pravdu. Ten národ si takovou zemi s tak obrovským nerostným bohatstvím nezaslouží. To již říkali fašisté ....
   A náš Havel s balkánskou řeznicí to věděli také.
   Drang nach Osten

   Vymazat
  9. Já jsem malý nácek.
   Na dvorku mám plácek.
   Hillary mne vede,
   Soros zase živí.
   Odborník ten žasne,
   laik je tomu diví.

   Vymazat
  10. 19:41 -D-D-D-D-D-D-D

   Vymazat
  11. 19:41 - Tady je v plný parádě! - https://vk.com/god_innok?z=photo-117751507_410353369%2Falbum-117751507_229326187%2Frev

   Vymazat
  12. U nás v Čecháh, pardon v Böhmen und Mähren rádi vzpomínáme na sudeťáky, Heydricha, Háchu, Havla.
   Proto máme v lásce Schwarzenberga, Posselta.
   Ti budou naši páni, kteří poslechnou Rothschilda na slovo.

   Vymazat
  13. 16:11 To znám! Cituju: "Idea Panslavismu poprvé odhalila celou svou dvojsmyslnost za první světové války, kdy Rusko ve spojenectví se zeměmi Dohody (Angličany, Francouzi a Američany) kvůli osvobození slovanských bratrů od Turků nejen začalo válčit proti svým přirozeným geopolitickým spojencům – Německu a Rakousku, ale i samo bylo uvrženo do katastrofální revoluce a občanské války. Slavismus Rusů se ve skutečnosti proměnil v práci na atlantisty, na Dohodu a na neokartaginskou civilizaci, ztělesněnou v obchodně-koloniálním, individualistickém anglosaském modelu. Neudiví, že mezi vlastenčícími panslavisty v okolí panovníka Nikolaje II. většinou byli spolupracovníci anglické rozvědky, nebo prostě atlantističtí agenti vlivu. Je zajímavé připomenout si epizodu z románu ruského atamana Petra Krasnova Od dvojhlavého orla k rudému praporu, kde za vrcholící první světové války hlavní hrdina plukovník Sablin na dotaz: „Řekněte, plukovníku, koho považujete za našeho pravého nepřítele?“ odvětil jednoznačně: „Anglii.“ Toto přesvědčení mu však nebrání čestně a odvážně bojovat právě za anglické zájmy proti Německu.Hrdina Krasnovova románu je ideálním příkladem ruského vlastence-eurasijce, příkladem logiky „půda nad krev“, která byla charakteristická pro hraběte Vitteho, pro barona Romana Ungerna-Šternberga, pro tajnou organizaci Baltikum, složenou z baltických aristokratů a do poslední hodiny oddanou carské rodině. Překvapuje, v jaké míře si odvážně a ušlechtile počínali v roce 1917 Asiaté, Turkotataři, Němci a jiní Nerusové, sloužící tehdy vírou a pravdou carovi a impériu, sloužící Eurasii, půdě, kontinentu, a jak to kontrastovalo s mnohými přívrženci slavismu a panslavismu, kteří rychle zapomněli na Konstantinopol, na balkánské bratry a prchli z Ruska opouštějíce cara a vlast."

   Vymazat
  14. 20:17 to ho taky znám! Khárl Schwarzenberg - to je ten je zbabělej kosmopolita bez národnosti! To jeho otec byl pravý vlastenec! Už za První "obřezané" republiky se nabál napsat pravdu o vládnucím reřimu a ani později pak husito-komušské lůzy, když coby české šlechty na českém sněmu 25. Listopadu 1889, dále přímo cituji:

   „My nejsme potomci oné husitské šlechty, která protestovala roku 1415 na sněmu českém proti koncilu kostnickému. My jsme potomci oné katolické šlechty, která u Lipan porazila Tábory a na Bílé hoře husitské sbory české. My vidíme v husitech ne slavné bohatýry, ale bandu lupičů a žhářů, komunisty 15. Století, a my Schwarzenbergové, budeme bojovat proti všem novohusitům s touže rázností, jako pánové z Růže bojovali proto starým husitům.“

   Vymazat
  15. oprava: nebál ... režimu ... zástupce ...

   Vymazat
  16. 20:15 Já vím tvůj vzor je Kchárl fon Ja Felky Schwarzenberg.
   Neboj Bursíku, taky si jednou zahajluješ. Třeba za Tibet a budeš se držet za ruku s Kalouskem. Kocáb ti k tomu složí písničku a potom si sednete na Havlovu (h)lavičku.

   Vymazat
  17. 20:24 - to není on! Je to ten manik, když se jako díváš na fotku - dle napravo ! S knírem pod nosem a patkou ... prakticky největší zločinec 21. století!

   Vymazat
  18. 19:31 - Pravda je taková, že Rus vznikla poté co ji sjednotili uškujnici! Tedy nordičtí piráti z vikingských (varjažských) kmenů ze Skandinávie. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru. Toto se změnilo když se vlády ujal Petr I. Veliký, který chtěl vrátit Rusko na evropskou, germánskou trajektorii vývoje už tím že hlavní město přenesl k břehům Baltu - blíže právě Skandinávii. Jeho germánští potomci v čele Ruska tuto říši pozvedli na světovou mocnost, ale naráželi na překážky kladené jim do cesty světovým Židovstvem. Nakonec byli jím uvrženi do vzájemně zničující války s Německem, která způsobila nebývalou krizi a pád Ruska. Lhotejný postoj většinové negramotné slovanské poplulace byl příčnou toho, že znovu pak již nikdy nepovstalo a bylo nahrazeno židovským projektem SSSR, po jehož zániku zbylo jakési torzo zvané SNS v čele s tzv. Rusku federací, jejíž Putinův režim považuje Širopajev za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.
   A znovu jsou to "jiné rasy", které skutečně profitují z euroasijského Projektu: ruská populace platí účty za všechny neevropské provincie, ve kterých jsou místní despotové podplaceni k poslušnosti Moskvou. Jsou to především asijští muslimové, kteří mají poslední slovo v Rusku. Kreml přizpůsobuje svou politiku jejich požadavkům. Oni tvoří jádro armády, oni diktují své podmínky ruským vojákům a důstojníkům. Oni tvoří většinu ruské ilegální pracovní síly. A nejhorší ze všeho je, že čečenská mafie ovládá velká města Ruské federace.

   Vymazat
  19. Slované totiž nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly! Z ní vzešla jak Sámova historicky krátká leč první vůbec slovanská státní organizace, tak i Novgorodská hanzovní republika a Kyjevská Rus! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn!

   Vymazat
  20. 19:07 - Pravda je taková, že Rus vznikla poté co ji sjednotili uškujnici! Tedy nordičtí piráti z vikingských (varjažských) kmenů ze Skandinávie. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru. Toto se změnilo když se vlády ujal Petr I. Veliký, který chtěl vrátit Rusko na evropskou, germánskou trajektorii vývoje už tím že hlavní město přenesl k břehům Baltu - blíže právě Skandinávii. Jeho germánští potomci v čele Ruska tuto říši pozvedli na světovou mocnost, ale naráželi na překážky kladené jim do cesty světovým Židovstvem. Nakonec byli jím uvrženi do vzájemně zničující války s Německem, která způsobila nebývalou krizi a pád Ruska. Lhotejný postoj většinové negramotné slovanské poplulace byl příčnou toho, že znovu pak již nikdy nepovstalo a bylo nahrazeno židovským projektem SSSR, po jehož zániku zbylo jakési torzo zvané SNS v čele s tzv. Rusku federací, jejíž Putinův režim považuje Širopajev za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.
   A znovu jsou to "jiné rasy", které skutečně profitují z euroasijského Projektu: ruská populace platí účty za všechny neevropské provincie, ve kterých jsou místní despotové podplaceni k poslušnosti Moskvou. Jsou to především asijští muslimové, kteří mají poslední slovo v Rusku. Kreml přizpůsobuje svou politiku jejich požadavkům. Oni tvoří jádro armády, oni diktují své podmínky ruským vojákům a důstojníkům. Oni tvoří většinu ruské ilegální pracovní síly. A nejhorší ze všeho je, že čečenská mafie ovládá velká města Ruské federace.

   Vymazat
  21. Slované nejsou sami schopni postavit státní organizaci, jsou živlem chaotickým, neschopným samostatné státní existence. Ovšem měli to štěstí, že byli sousedy germánské tvořivé státotvorné síly! Z ní vzešla jak Sámova historicky krátká leč první vůbec slovanská státní organizace, tak i Novgorodská hanzovní republika a Kyjevská Rus! Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn!

   Vymazat
  22. 19:07 - Pravda je taková, že Rus vznikla poté co ji sjednotili uškujnici! Tedy nordičtí piráti z vikingských (varjažských) kmenů ze Skandinávie. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru. Toto se změnilo když se vlády ujal Petr I. Veliký, který chtěl vrátit Rusko na evropskou, germánskou trajektorii vývoje už tím že hlavní město přenesl k břehům Baltu - blíže právě Skandinávii. Jeho germánští potomci v čele Ruska tuto říši pozvedli na světovou mocnost, ale naráželi na překážky kladené jim do cesty světovým Židovstvem. Nakonec byli jím uvrženi do vzájemně zničující války s Německem, která způsobila nebývalou krizi a pád Ruska. Lhotejný postoj většinové negramotné slovanské poplulace byl příčnou toho, že znovu pak již nikdy nepovstalo a bylo nahrazeno židovským projektem SSSR, po jehož zániku zbylo jakési torzo zvané SNS v čele s tzv. Rusku federací, jejíž Putinův režim považuje Širopajev za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.
   A znovu jsou to "jiné rasy", které skutečně profitují z euroasijského Projektu: ruská populace platí účty za všechny neevropské provincie, ve kterých jsou místní despotové podplaceni k poslušnosti Moskvou. Jsou to především asijští muslimové, kteří mají poslední slovo v Rusku. Kreml přizpůsobuje svou politiku jejich požadavkům. Oni tvoří jádro armády, oni diktují své podmínky ruským vojákům a důstojníkům. Oni tvoří většinu ruské ilegální pracovní síly. A nejhorší ze všeho je, že čečenská mafie ovládá velká města Ruské federace.

   Vymazat
 2. S kým my vlastně máme co do činění? Co je to za partnery?

  Když půjdeme k jádru, tak naši partneři jsou v podstatě jako subjekty šmejdi. Bez jakýchkoliv pochyb. Kde a kdy naši "partneři" dodrželi své slovo, pokud k tomu nebyli donuceni okolnostmi, které je to dané slovo donutily splnit?

  Cožpak Hitler dodržel svůj pakt o neútočení? Ani náhodou.

  Nebo snad NATO splnilo dohodu, že se nebude rozšiřovat směrem na východ? Vůbec ne.

  A vzpomeňte si na to mezinárodní zprostředkování dohody uzavřené mezi Janukovyčem a opozicí! Kdo si potom na druhý den vůbec vzpomněl na Janukoviče a na to, že došlo ke státnímu převratu? Přece se nestalo to, co bylo dohodnuto.

  To oni v podstatě provedli ten státní převrat a legitimizovali ho. Takže podpisem stvrdili určité procedury, které vůbec neměli v úmyslu dodržet! Jednoduše to neměli v úmyslu. A nikdo v tisku, v západním tisku se o tom nikdo nikde ani slovem nezmínil.

  http://files.leva-net.webnode.cz/200006731-0875f096e4/Otázka%20-%20Odpověď%20V.V.%20Pjakina%20ze%20dne%2014.02.2017.txt

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od doby invaze Mongolů lidstvo nečelilo tak odhodlané a naprosté aspiraci na neomezenou světovou nadvládu. V každé zemi ruští emisaři a páté kolony fanaticky pracovali na „připojení“ k "táboru míru" či "ruskému světu", jak se různě v různých dobách nárokovaná Moskvou sféra vlivu nazývala. A na vině jsou i sami Američa né! Poté co je zastavili Poláci u Varšavy, věnoval Stalin veškerou energii na postavení armády o velikosti, jakou svět dosud nepoznal aby Polsko zlikvidoval a k tomu začal budovat spojenectví s Německem. A to se mu vymstilo. Polsko společně s Hitlerem zničil, ale nacisté pak jeho armádu zničili a okupovali ty nejvýznamnější části ruského území. Rusko zachránili Britské a především Americké síly. Americký program půjčky a pronájmu umožnil Rusům pronásledovat ustupující Němce, když je nedostatek vybavení a hrozící americká invaze přinutily ke stažení z Ruska. Dobyli Berlín a Vídeň, když Americká letadla srovnala Německo se zemí. Je málo známým faktem, že po dobu Druhé světové války pokračovala spolupráce USA-SSSR, která umožňovala Rusům se volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím (z retrospektivy se tento krok jeví jako silně naivní a idealistický). V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „nezištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

   Vymazat
  2. 19:07 - Pravda je taková, že Rus vznikla poté co ji sjednotili uškujnici! Tedy nordičtí piráti z vikingských (varjažských) kmenů ze Skandinávie. Podle ruského liberálně nacionalistického historika Alexeje Širopajeva Rus od počátku čelila něčemu, co nazývá "Projekt". Projekt je plán různých skupin (etnických, kulturních, náboženských, politických, atd.) na změnu původně homogenní nordické, seversky orientované a evropské kultury, založené na myšlenkách svobody, cti a etnické identity na mnohonárodní despotickou říši, založenou na asijské despocii, otroctví a teroru. Toto se změnilo když se vlády ujal Petr I. Veliký, který chtěl vrátit Rusko na evropskou, germánskou trajektorii vývoje už tím že hlavní město přenesl k břehům Baltu - blíže právě Skandinávii. Jeho germánští potomci v čele Ruska tuto říši pozvedli na světovou mocnost, ale naráželi na překážky kladené jim do cesty světovým Židovstvem. Nakonec byli jím uvrženi do vzájemně zničující války s Německem, která způsobila nebývalou krizi a pád Ruska. Lhotejný postoj většinové negramotné slovanské poplulace byl příčnou toho, že znovu pak již nikdy nepovstalo a bylo nahrazeno židovským projektem SSSR, po jehož zániku zbylo jakési torzo zvané SNS v čele s tzv. Rusku federací, jejíž Putinův režim považuje Širopajev za "pravoslavný neostalinizmus": směs těch nejhorších prvků byzantské a bolševické fáze Projektu. Je to vláda komisařů požehnaných pravoslavným duchovenstvem, kteří rozšiřují impérium na úkor bílé populace Ruska, přičemž podporují občanské vlastenectví, míchání ras, alkoholismus a mystiku, protože opilci a kvazi vlastenci, co se bojí Boha (nebo spíše: boje kněze) se nebudou nikdy bouřit proti svým pánům.
   A znovu jsou to "jiné rasy", které skutečně profitují z euroasijského Projektu: ruská populace platí účty za všechny neevropské provincie, ve kterých jsou místní despotové podplaceni k poslušnosti Moskvou. Jsou to především asijští muslimové, kteří mají poslední slovo v Rusku. Kreml přizpůsobuje svou politiku jejich požadavkům. Oni tvoří jádro armády, oni diktují své podmínky ruským vojákům a důstojníkům. Oni tvoří většinu ruské ilegální pracovní síly. A nejhorší ze všeho je, že čečenská mafie ovládá velká města Ruské federace.

   Vymazat
 3. Kdy se rozjede Ukrajinská svodka,nečetl sem jí už dobré dva roki a chci slišet správy a dobre správy o obchvatních kotlech okolo Ukrošskich vojsk.

  OdpovědětVymazat
 4. Milý nácku mávající Širopajevem a přitroublými odkazy.
  Máme tě rádi, protože jsi z PRAŽSKÉ KAVÁRNY a EVROPSKÝCH HODNOT, kterým takto děláš opravdu dobrou reklamu.
  Jen piš dál, aby lidé věděli co jste zač.

  OdpovědětVymazat