Reklama

.

.

středa 22. února 2017

Šojgu: Operace VKS RF v Sýrii přetrhla řetěz "barevných revolucí"22. 2. 2017     zdroj
Ministr obrany RF Sergej Šojgu při zahájení druhého všeruského mládežnického fóra "Mezinárodní vojensko-politická a vojensko-ekonomická spolupráce: současné trendy" v MGIMO konstatoval, že se zahájením operace VKS RF v Sýrii byla na Blízkém východě zastavena řada "barevných revolucí".


Podle něj byl vyřešen geopolitický problém: "byl přerušen řetěz "barevných revolucí", šířených na Blízký východ a do Afriky". Když mluvíl o vztazích mezi státy, Šojgu poznamenal, že jsou stále napjaté.

K narůstání chaosu vedou pokusy západních zemí v čele s USA "o zpomalení procesu nastolování nového a spravedlivějšího světového uspořádání".

Ve světě se zostřuje boj i o ovládání zdrojů i o kontrolu tras jejich přepravy, poznamenal Šojgu. Připomněl také, že v Sýrii Rusko nejen zbavuje zemi od teroristů, ale také neumožňuje teroristům proniknout do Ruské federace.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová 

15 komentářů :

 1. Jde o vše, Vaše rezistence je poslední nadějí, na záchranu národů před likvidací, mezinárodní kabalou. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co je to ten proces "nastolování nového a spravedlivějšího světového uspořádání"?

   Vymazat
  2. Bohužel, ministr obrany RF Sergej Šojgu má pravdu. Chtě nechtě, musím přiznat.

   Vymazat
  3. V čem má pravdu?

   Vymazat
  4. Anonymní22. února 2017 18:31
   Chtěl bych věřit, že se nejedná o NWO, nýbrž o systém popisovaný v KSB. P.K.

   Vymazat
  5. Pro 18:35 - je to tam sice napsáno, ale rád posloužím:
   Ve světě se zostřuje boj i o ovládání zdrojů i o kontrolu tras jejich přepravy ... "byl přerušen řetěz "barevných revolucí", šířených na Blízký východ a do Afriky"
   Ono se ví, že mladší generaci činí často potíž pochopit obsáhlejší psaný text. Takže jen to nejpodstatnější. A rádo se stalo.

   Vymazat
  6. On se tedy zostřuje boj o i o ovládání zdrojů i o kontrolu tras jejich přepravy? Fakt? A nejde jen o snahu Číny přivlastnit si Spratleyovy ostrovy v Jihočínském moři plně v rozporu s mezinárodním právem,jak rozhodl Mezinárodní soudní dvůr v Haagu a i to celé moře s obrovskými zásobami plynu a ropy,kterým proudí třetina veškeré světové námořní nákladní přepravy? Není snad Rusko přímým a soustavným spojencem Číny? / Byl přerušen řetěz "barevných revolucí"? Vážně? Jo to opravdu možné konstatovat už nyní a nebo si nějaký Šojgu hraje na věštce?

   Vymazat
  7. 21:43 překonej laskavě svoji předpojatost a chápej text, tak jak je napsán a k tomu se vyjadřuj. Samozřejmě, že aktivity supermocností i regionálních mocností sledují jejich zájmy, ostatně od toho existují státy. Podstatné dnes je, že vedoucím činitelem událostí se stává: „boj i o ovládání zdrojů i o kontrolu tras jejich přepravy...“. Pokud, tak fandit můžu leda tomu, kdo v tu kterou chvíli ohrožuje svět či naše zájmy nejméně, nebo dokonce má zájmy našim blízké. Jsem v rozpacích, zda mluvit o morálce, když „politika“ jako lidská činnost ze své podstaty morálku nemá, i když se ráda tak tváří. Zas, rádo se stalo.

   Vymazat
  8. Neni to v Haagu ten soud, který umožnil ve vazbě "zavraždit" Miloševiča a kry krádeže lidských orgánů v bývalé Jugoslávii. No tak to je sou, ale klokaní.

   Vymazat
  9. 21:43 to ma Cina cekat az si to zaberou americani? Cina si privstala a zabrala to pro sebe. Americe je z toho spatne tak tam mirotvurce Trump poslal letadlovou skupinu vyprovokovat konflikt.

   Vymazat
  10. 23:31 Někdy mi chybí slova tak alespoň zírám.

   Vymazat
 2. Jasně Všeználku!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Šojgu pošlete flotilu do středozemního moře . EU , NATO není schopné ochránit evropu od muslimských hord . Podívejte se na Švédsko , je to tragédie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tohle nesnáším.co pro ně uděláte Vy?
   "vy umírejte,já se mám špatně."
   Díky tomuto si s námi místní asiati a kdokoliv přemístěný vytírá prdel.
   p.s.mám fakt dlouhé vedení.Značka kolaborace:
   brýle+vousy=muslimský intelektuál
   pokud tohle potkám nenakreslený a bude to mít v hubě češtinu - no však voni filcky a štěnice vědí...

   Vymazat
 4. 19:50-co jste chtěl svým příspěvkem říci?Ja jsem
  to nějak nepochopil.Omlouvám se!
  Migranty mám velice rád.Nejraději jsem,když jdou
  zase tam,odkud přišli.Přiznávám se bez mučení,že
  raději puknu od jídla,než bych dal migrantům byť
  jen jedno sousto.A vůbec mě nezajímá,jestli se
  to líbí havloidním sluníčkářům,AI nebo nějaké
  jiné nevládní (ne)ziskovky.Jsou placeny Sorosem
  a to je jeden z těch,kdo tu migraci vyvolal.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat