Reklama

.

.

pondělí 6. února 2017

Šok ve vysílání: bojovník z ATO řekl v ruské televizi, že Ukrajinci zabíjejí vlastní lidi!(video z vysílání)

ea24
6.2. 2017   Eurasia 24


Šok způsobil ve vysílání ruské televize bývalý ukrajinský účastník operací na Donbasu Alexandr Medinskij. Řekl, že Ukrajinci zabíjejí vlastní lidi a otevřeně promluvil o válce v Rovenské oblasti. Medinskij dostal slovo v pořadu 60 minut televize Rossija 1 v pátek 3. února. Ostatní hosté se nestačili divit – v úvodu uctivě pozdravil ruské diváky, vyzval obě strany konfliktu k míru a k uctění památky padlých na obou stranách.

Řekl také, že ukrajinská vláda využívá ve svůj prospěch složitou situaci v zemi a „samozřejmě“ nehovoří o značných obětech probíhající války.

„Celá ta situace více a více otevírá lidem oči, aby viděli, kdo jsou naši vládcové a co se děje v naší zemi,“ řekl Medinskij, který bojoval v ATO (trestná operace proti Donbasu) v letech 2014 a 2015.

Neopomenul tvrzení, že „Rusko pomáhá Novorusku“. „Ale my zabíjíme z velké části i naše spoluobčany a to mě jako občana znepokojuje,“ řekl Ukrajinec v přímém přenosu a hovořil o snaze umlčet ty, kteří chtějí říkat pravdu.

Ke zděšení proukrajinských účastníků debaty ve studiu pokračoval v popisu situace v zemi: „Na Ukrajině není jen jedno ATO, je jich tam několik (...) Je to takzvaná Burštynová (či Jantarová) republika v Rovenské oblasti, tam těží nelegálním způsobem jantar, to je supervýhodný byznys.

Tam probíhají každý den boje, ztráty jsou srovnatelné s oběťmi v zóně ATO (…) To vše se děje pod krytím války. Probíhá ohromné vykrádání země,“ řekl rusky Medinskij. „Narazil jsem na systém plánované likvidace občanů Ukrajiny. Rozhodl jsem se opustit armádu, demobilizovat se a dostat k lidem, co se děje v naší zemi,“ sdělil.10 komentářů :

 1. Zběh v kůži Jidáše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:01 Jidáš v kůži trolla.

   Vymazat
  2. 19.29

   Pravdivé, vtipné, inteligentní -- Souhlas...

   Tento sráč je typu vygumovance Novotného z bulváru ... jsou stejní ... vrána k vráně sedá...

   Vymazat
  3. Zběh ... v kůži budoucího legionáře. Jako vy psaly kdysi o českých dezertérech rakousko-uherské noviny... a to tehdy nešlo o občanskou válku a o loupežení na úkor vlastního lidu a národa.

   Synek z dobré židovské rodiny, gangster Porošenko, nebere Ukrajince = Gójim, jako lidi, za jejichž životy a situaci je Bohu zodpovědný. Zato ví, jak zemřel Lev Davidovič Bronštejn - Trockij.

   Vymazat
 2. Co to, nikde tu neslyším vřískání Jandových řiťopichů? Vždyť se jedná o proruskou propagandu! Chovanec, na scénu!

  OdpovědětVymazat
 3. 19:59
  Nebojte se,těch dutolebů z lejnolahvárenský žumpy se dočkáte!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Oceňuji osobní statečnost toho Alexandera Medinského, protože za zběhnutí z té jinak zločinné operace mu hrozí hrdelní trest.
  Ale dal tak vědět, co si po osobní zkušenosti myslí o válce vedené proti vlastnímu obyvatelstvu na Ukrajině.
  Co mi na záznamu vadilo, to byla hrozná formální úroveň diskuse. Tím, jak si skákali do řeči, ti diskutující připomínali spíš putyku nebo pavlač ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skoro jako Jílkové Kotel?? Q.

   Vymazat
  2. Dotaz na Františka Opluštila:
   Alexandr Medinskij armádu řádně opustil, demobilizoval, nebo dezertoval, zběhl?
   KR

   Vymazat
 5. Podobné zprávy,že se bojuje na více místech jsem
  zaregistroval,ale nemohl jsem si to ověřit.Není
  jenom Donbas.O ostatních se v podstatě neví a musí
  se mrtví a ranění z jiných oblastí nějak kamuflovat
  a tak se bojuje i na východě.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat