Reklama

.

.

pátek 10. února 2017

Sorry jako

10. 2. 2017

51 komentářů :

 1. Podle toho jaké tu soudruh David neustále uveřejňuje články evidentně nenávidí Babiše a ano. Ale jeho Modla Zeman naopak Babiše miluje. Co s tím? Je to holt zamotané, je to dilema.

  Nenávidí ale i socialisty. Nikdy se vlastně nevyjádřil ani on ani NR koho vlastně podporují. Vypadá to, že chtějí jenom nadávat. Na všechny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:55
   Len si svojho súdruha bozkaj:
   http://forum24.cz/tajna-analyticka-zprava/

   http://www.reformy.cz/zpravy/cely-spis-agenta-stb-andreje-babise-burese/

   Vymazat
  2. 18:55 Nutí vás někdo NR číst ? Zřejmě ne, založte si svůj web a můžete si tam denně psát oslavné ódy na toho svého "kobliháře" a jeho poskoky.

   Vymazat
  3. 19:28

   To není o žádném kobliháři ty hloupý šulku.
   Je to o tom že s. David na všechny strany jen nadává a pomlouvá a krom Zemana nikdy nikomu otevřeně nevyjádřil podporu.

   Vymazat
  4. 20:09
   Nelži, neumíš číst text 18:55, nebo ho nechápeš.

   Vymazat
  5. 20:21
   Psal jsem ho já sám ty debile, takže je jasný, že ty ho chápeš líp jak já. Raději už zavři hubu.

   Vymazat
  6. Anonymní10. února 2017 19:28 můžou jít na idnes ty jeho poskoci jsou samý vítač a euhujer

   Vymazat
  7. 20:48
   No, když nechápeš ani svůj vlastní text, tak není o čem :-)))

   Vymazat
  8. Takovýho sprostýho štvaní proti Babišovi - a ty přiblblý podobizny těch politiků .- už taky úplnej bulvár hadr. Už se to vyrovnává s vypadlými ňadry a rozkroky. Jak se začne na něčem vydělávat, okamžitě je po úrovni.

   Vymazat
  9. NR je opoziční web. Uvádí to v záhlaví. Pokud chcete číst chválu na Babiše, tak jděte na jeho iDnes. NR je v opzici proti celé té poltické špíně. Proti Babišům, Sobotkům, Bělobrádkům, Kalouskům, Fialům a všem, ktzeří tuto zemi přivedli do těch sraček a stahují ji ještě více ke dnu. mě se líbí. Komu ne může si číst něco jiného. Tedy než tu různost zruší ministerstvo pravdy a pornobuzerantova komise

   Vymazat
  10. Nevěděl jsem, že se NR nově stylizuje do formy plátku Charlie Hebdo. No ale budiž. Když už NR cítí potřebu nasednout na vlnu antiBabiš, proč ne. Otázkou ovšem zůstává, je-li motivace NR stejná,jako u oněch "zavedených" kleptokratických politických stran bez rozdílu barvy dresu. Strach těchto bývalých i současných koryfejů moci z vytahování kostlivců, které je možné po volbách očekávat je evidentní a projevil se na příklad už i v jednotném postupu "Kalouskova souručenství" při "reorganizaci policie", či při neprůchodnosti části protikorupčních zákonů v koalici. Proto také tak jednotné souručenství, nebo chcete-li "národní fronta" těchto klientelistických politiků i zkorumpovaných mediálních bossů. Od samého počátku vstupu ANO (Akce Nespokojených Občanů - kdo si to ještě dnes pamatuje, že?) do politiky se "šedá zóna" politiků, bankovních, průmyslových a mediálních korporací, začala vůči ANO a potažmo Babišovi, negativně vymezovat. Media s ČT na čele pečlivě vytvářela negativní obraz (Babiš oligarcha, Babiš StBák, Babiš + Zeman atd.). Ano je to podobné jako mediální masáže prezidenta Zemana i když motivy jsou jiné a zcela průhledné. No mohu se mýlit, ale výsledky v krajských volbách a pohled na trvale stoupající preference ANO vypovídají o tom, že propagandistické kampaně a politický marketing v řadě ohledů nefungují tak, jak by si jejich zadavatelé rádi představovali. Příklad výsledku přímé prezidentské volby je zřejmý a stále živý. Soudně uvažující lidé, voliči hodnotí spíše reálné kroky politiků než militantní negativní mediální propagandu. Přeji pěkný den.

   Vymazat
  11. Přesně tak. Naprostá pravda pane Staňku. Ale pro lidi jsou mediální prefabrikáty něčím přitažlivé. Bulvár zvítězil na celé čáře i přes svojí pokleslost ( a každý o tom mluví) přesto ale je preferovaný před seriozní informatikou, nahrazuje lidem drby, pomluvy, senzace a šoky - asi po tom toužili a stále touží nejvíce, viz americká televize NOVA, která vytěžila z pokažení české tradiční kultury už spoustu miliard, a stále těží. Media dokázala odstřelit Paroubka, ačkoliv se mu nedalo vytknout nic, nedala se na něj naroubovat Stb, ani výhody Agrofertu, čapí hnízdo ani koblihy. Přesto ho dokázali úplně vyštvat z politika, a co předváděla media v kauzách Vítka Bárty, u nějž se žádné nařčení nepotvrdilo a odsouzen za korupci nebyl - to předčilo i bulvár s jeho vypadlými ňadry. K vyštvání nepohodlných lidí z politiky, mají své osvědčené metody,je to financované skvěle ze státního rozpočtu? takže nikdo, na koho začnou media útočit, nemá šanci. Snad kdyby Babiš přihodil do té hromady mediálního hnoje víc peněz, než přihazuje vládní politická smečka. Najatí vrazi vždy vyhoví tomu, kdo zaplatí víc, a jestli mají zabít toho nebo toho, je jim vždycky jedno. O člověka, kterého mají zabít, se nezajímají, nic o něm nevědí, motiv proč má být zabit je nezajímá - media nejsou dnes nic jiného, než nájemní zabijáci. I Bůh je někde, odkud všechno vidí, a na špinavou práci - má lidi.

   Vymazat
 2. 18:55 ale mlc hlupaku
  A socialni demokrat
  Prede kudy chodil tudy krad

  OdpovědětVymazat
 3. NR fandi pravde
  A proto nemusi nikomu lest do riti

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Val zpátky do země neomezených možností ty omezenej američane Horní. Proč lezeš na český servery, když vůbec ničemu nerozumíš? Co ty víš o NR ty pravdivej fando? Kdyby NR fandila pravdě, myslíš, že by dopustila tak sprostý nadávky a urážky diskutujících od podobných exotů jako jsi ty? NR píše články pro diskuze, ze kterých má peníze. O pravdě to není ani náhodou ty americkej strupe.

   Vymazat
  2. 22:40 ty hlupaku tu smrdis i jinym cechum
   Omezeny cechu

   Vymazat
  3. 12:03
   Další Trumpův úspěch: mluvčí Bílého domu demntoval zprávu, že president je dementní.

   Vymazat
  4. Komu nadáváš omezený čech ty smradlavej američane? Nadřazená americká chátra nadává kdekomu, zabíjí kdekoho, a tady drze leze na český web a nadává čechům. Pro tyhle svině typické.Napíšu Trumpovi, aby tě nechal zastřelit ty zmrde.

   Vymazat
 4. Současné soudnictví mi připomíná organizovaný zločin. Nejenom u nás. Nedotknutelný, nikým nevolený, stát nad státem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stačí se na toho současného ministra spravedlnosti jen podívat, "ocenit" jeho oduševněnou tvář a jste doma ...

   Vymazat
  2. Cesko neni zeme prava
   Ceska vlada neni legitimni

   Vymazat
  3. No - z těch ministrů spravedlnosti co tam byli? Je tenhle ještě nejlepší 19.31 Co takovej Blažek? Nebo termo Pospíšil? Nebo ten co pustil ven toho Katarskýho obšoustníka? A ti před tím? A je ve vládě někdo, kdo má oduševnělou tvář? Pokud vím, tak tenhle hodlá srovnat pérka exekutorským sviním, aby - až rozdá všem lidem Chovanec zbraně - aby je nevystříleli. Jedinej, kdo si na ně troufá. Vono -odsud až potud. Že se stal Babiš pro licoměrnou smečku politických zlodějů líbivým terčem, o něčem svědčí, ale co s tím má Pelikán? Trochu soudnosti by neuškodilo.Ale chtít něco takového od imbecil diskuzní smečky? Nemožné.

   Vymazat
  4. To si děláte z nás srandu, že jde ministr Pelikán proti exekutorům? Naprostý opak je pravdou. Parlament v tomto volebním období projednával 7 návrhů novel exekučního řádu. 3x návrh na zavedení teritoriality. 2x návrh zákazu dělení pohledávek a nabalování dalších exekučních nákladů. A hlavně 2x omezení sazeb exeturorů u tzv. bagatelních pohledávek, kde výděšlek exekutora činí více než původní exekuční titul - dluh dlužníka. Ve všech případech byly tyto poslanecké návrhy zamítnuty vládní většinou na základě negativního stanoviska vlády vypracovaného ministerstvem spravedlnosti. Tenhle lump exekutorům celou dobu co je na ministerstvu kryje záda. z několik tisíc stížností na exekutory nebyla ministerstvem udělena ani jedna sankce. Jestli on tvrdí, že chce exekutorům špápnout na perka, tak měl ty návrhy novel exekučního řádu podpořit. Ale jako všichni z ANOfertu - lže jako když Mladá fronta tiskne

   Vymazat
  5. dodal bych že ani poledne nedrži ale co kdo chce od vypotku a vy -dobytku šmirkloviho převratu

   Vymazat
  6. Víte - 1.24 - že nenávistné kecy, které zcela jasně směřují proti Babišovi, mně vůbec nezajímají? Není to argumentační, protože je to podjaté zcela zásadním způsobem. Podjatý soudce ještě i v současné české spravedlnosti nesmí projednávat kauzy, ve které je podjatý, ale podjatý lidský šrot na diskuzích smí plivat na kdekoho. Teď media vymezila směr plivanců, a přiblblá česká smečka bude tím směrem plivat. Vyargumentuje si k tomu cokoliv jakkoliv. Pan Pelikán není monarcha - o zákonech rozhodují i takoví proameričtí podělanci,zrádci a křivopřísežníci, jako je Bělobrádek a spol. tak zařaďte zpátečku, a neházejte zodpovědnost za všechno na Pelikána, vy pelikáne podjatej. Tou poslední větou jste to rozsvítil - z té vyplývá úplně všecko. Proč dřepíte u počítače ještě ve dvě v noci? To také o něčem vypovídá. Závisláky na hracích automatech a počítačích nelze brát vážně. A pro 8.09 - a co teprve chtít od výdobytků svobody na tlachání na diskuzích? To je imbecilní extra třída.

   Vymazat
 5. ten člověk na fotce dole je syn Václava Havla- podoba se nezapře, styl vyjadřování, mimika také

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je halucinogen nebo hypnotikum, co berete? A náhodou -bílý myšky na vás v noci neútočí? Asi by to chtělo konzultaci u psychiatra. Škoda že není k mání vaše podobizna, styl vyjadřování a mimika.No ale - on stačí ten duchovní výron.

   Vymazat
 6. Do Babišéééééé - pozóóóóór téééééď!

  OdpovědětVymazat
 7. ______________________________________________

  http://casopisargument.cz/2017/02/10/argument-oslavil-prvni-mesic-fungovani-dekujeme/
  ______________________________________________

  OdpovědětVymazat
 8. 18:55 Zavři tu prdel, co máš na krku, buzerante!
  Kurva, jako!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč má prdel na krku a proč je buzerant? Kurva - jen proto, že je mu divné, proč se Dr David v každém článku trefuje do Babiše? Možná je to proto, že autor článku usoudil, že takový článek bude mít nejvíce diskuzí, neboť plivačů na Babiše je fůra a každá koruna je dobrá. Ale ten 18.55 má pravdu. Ať už jsou pohnutky komentátorů webů, které si počtem diskuzí vydělávají, jakékoliv, že se teď řada komentů včetně Dr Davida trefuje do Babiše, je pravda. A ty předveď nějakej slušnej koment kurva, a ty svoje hnusný a perverzní sprostoty si nech pro svoji bábu, jestli nějakou máš po ruce, nebo pro svýho přihřátýho kámoše. Kurva jako. Tady aby se jeden bál něco napsat, aby se na něho vzápětí nesnesl hurikán sprostot zdejších frustrátů.

   Vymazat
 9. Jo tak tenhle "slušnej ministr spravedlnosti" se taky předvedl. Obrázek je zcela zavádějící. Jenm díky tomuto ministrovi, který napsal a prosadil v parlamentu novelu zákona o trestní odpovědnosti právnických osob nepůjde Babišův - pardon Agrofertní Agrotec do likvidace. Právě tento pánd dal do zákona, že pro firmu přestává být korupce trestným činem když udělá etický kodex a nějakou compliant policy. Soud jasně řekl, že Agrotec se na České poště dopustil kurupce. Ale že zastavuje trestní stíhání firmy, protože trestnost skutku zanikla novelou zákona. Tohle Babišopvi zařídil právě pan šikula Pelikán. Z něhož si děláte srandu. Říká se tomu zákony šité na míru. Proto je Babiš v politice. Kdyby nebyl ministrem financí, tak už možná sedí na Mírově

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mega kravina ovšem. Součást hnusnýho štvaní - ubohýho a impotentního. Kdyby se nejednalo o Agrotec, neboť to byla Babišova firma, bylo by ticho po pěšině, a ani by to nikdo z uřícených a frustrovaných čecháčků nevěděl, protože by o tom media nežvanila. Media budou žvanit jen o Babišovi, Trumpovi, Putinovi - a imbecilní smečka diskutujících se z toho posere. Takových možností k nadávkám a urážkám! Co na tom, že dřepí u počítačů v úplně vydrancovaný zemi, kde není českého už vůbec nic a možná už je prodaná jako náš zlatý poklad. Chlastáte vodu, která není naše - to má taky na svědomí Babiš? Já jenom, že k těm megazlodějnám a vydrancovaní naší země je ticho po pěšině. Kdyby pan Pelikán nenavrhl ten zákon, musely by z fleku zavřít všechny firmy v ČR, protože podvodů se dopouštějí všechny - jenom těch dotačních a pojišťovacích podvodů! Celý tento český disidentský bordel osvobozený od slušných mravů, ohleduplnosti, a dobrého vkusu, byl založen na genocidě slušných lidí, na podvodech, lichvě, a vraždách. Aby se jedni mohli naládovat do pozlacených sídel a ráchat si prdel v bazénech (po tom totiž ta česká snobárna toužila nejvíc) -vyrovnat se americký politický a celebrit potrhlý sebrance. Než se dodrapali k moci, jako junáctvo, všichni toužili po značkových jeans a poflakovali se u tuzexu, kámošili s veksly ale na prvomájové průvody nosili pionýrské šátky -odporná sebranka!Aby se tato snobská a laciná sebranka mohla vyrovnat hodně moc rychle vysněnýmu západu, musela ožebračit miliony lidí, a udělali to bez sebemenší lítosti. Kdo z nich byl rozsvítit svíčky umrzlým bezdomovcům? Nebo oni to nejsou lidi, kteří museli zemřít, aby smečky hajzlů mohli žít s vyžranými pupky, rozhazovat miliardy, a vyrovnat se západu? To české pokrytectví je něco tak odporného! Co konkretně rozkradl Babiš? Co mu zůstalo z našeho majetku za nehtama? Zřekl se i mzdy -od začátku ji nebere, protože hluboce opovrhuje darebáky, kteří dřou lidi na daních jako pes čubku, jen aby oni mohli brát statisíce za to, co předvádějí. Kde je zákon o prokazování původu majetku - za 26 let? Kde je zákon o sociálním bydlení - za 26 let? Na to českej pokrytec poukazovat nebude. Ale slovo Agrofert nebo Agrotec, nebo co je nějak spojený s Babišem -to byste se posrali. Hnus hnusnej českej. Co od toho taky čekat? Blbci, kteří to nikam nedotáhli, tady řvou a štvou nejvíc.

   Vymazat
  2. Takže ptáte se co Babiš ukradl?
   1) Unipetrol. Koupil od státu, ale nezaplatil. Zadlužil a po kusech části rozprodal. Nejzadluženější část vrátil státu.
   2) Státní zakázky. Jen v loňském roce firmy ze skupiny Agrofert inkasovaly ze zakázek od Lesů ČR, Čepra, Letiště Praha a ČEZu 5,5 miliardy.
   3) Dotace. Agrofert je největší příjemce dotací v ČR. Jen loni 1,3 miliardy.
   4) Babiš chce prodat Budvar, ČEZ, Lesy ČR atd. Zlodějna jak v "nejlepších" Klausovských letech.
   5) Krácení daní. O 1,5 miliardy se už nyní píše. A to ještě zbejvá k rozpitávní asi 40 miliard.
   6) Daňové odpustky. Babiš cestou svého podřízeného generálního ředitele finanční správy ČR odpustil firmám Agrofertu 1,3 miliardy daní.
   Babiš je jeden z největších zlodějů, podvodníků a tunelářů v naší zemi. z politiků rozhodně největší zloděj. trumfnul i Kalouska. A to jsem nikdy nečekal že někdo dokáže.

   Vymazat
  3. 1:38 Kdyby Babiš nevstoupil do politiky, vadily by tyto zcela zákonné, byť nemravné, věci někomu? Kolik je takových "Babišů", kteří tady díky Kalouskovcům a modrým strakám řádí a nikdo se o nich ani slovem nezmíní?

   Vymazat
  4. Přesně tak.Když probíhala kauza Rath, snažila se sprostá smečka lynčujících vometáků od počítačů svést na Ratha úplně celý vydrancování majetku státu, prodej vody, zničení Poldovky, Škodovky, -prostě všechno. Na nikoho jiného to neplilo - na Bakalu, Vondru, Rittiga -další zloděje - protože se na ně nevyráběly mediální prefabrikáty. Odkud blbeček, kterej dřepí u počítače ještě v půl druhý v noci, tyhle informace má? Jen a jen z medií - nebo odjinud? Ne - jen z medií. Mediální kurvy mu přinášejí informace, kterým blbci prostě věří - nevím proč tomu tak je, ale věří. Stejně jako blb, kterej dřepí ještě ve dvě ráno v non stop herně u automatu, čumí na citronky a sluníčka, hází tam vejplatu, a věří, že vyhraje. Závisláci na mediích by se měli léčit, rekrutuje se z nich smečka nebezpečných, zmanipulovaných magorů. Když jsi o Babišových zlodějnách tak informovanej 1.38 - a máš důkazy, proč nepodáš trestní oznámení a místo toho tady blinkáš nenávistnou žluč na diskuzi ve dvě ráno? To z toho už nemůžeš ani spát? Chudáci - a tohle má přinést našemu státu změnu? Tohle - co dřepí u počítačů a na každého to nadává? Jsme beznadějný národ. Nemáme štěstí na slušné a normální lidi.

   Vymazat
 10. Anonymní 1:38
  Správně.Proto šel do politiky Babiš,aby resort financí ovládl a skutečně mu to sipe.
  Anonymní 3:22
  Jenže Babiš není lepší,než ti jmenovaní,ale řvou proti němu,že je odstavil od plného žlabu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omluva za hrubku,děkuji

   Vymazat
  2. 7.33 - a co to Babišovi nasypalo, ( ty sipe) když se zřekl výplaty? Kolik mu to teda za ty tři roky nasypalo? Babiš je úplně jiná třída než ti jmenovaní,už pro to,že se neúčastnil drancování majetku státu před šestadvaceti léty. Neprodal zlatý státní poklad, neprodal průmysl a nezlikvidoval zemědělství, zdravotnictví a školství. A neprodal vodu. Tak proto je lepší - a ty zloděje, gaunery, podvodníky a vrahy od žlabu neodstavil, protože to nejde, a kdyby se o to pokusil, media by ho rozcupovala na hadry. Asi by někde vyhrabali hlavičky nemluvňat, s tím, že je zakuklenej kanibal v utajení. Lidská blbost nezná mezí, zdá se, že je pořád březí, nejspíš jí vítr roznáší - lidská blbost hory přenáší. A takzvané informační ( bulvární) weby na ní i dobře vydělávají.

   Vymazat
 11. zbytečné hádání. Proč lidi pořád věříte v nějakého spasitele?
  Na naši politickou scénu se vyplatí koukat z velké výšky, asi jako na divadelní kus.
  Předtím to byly ODA, Unie Svobody, Věci veřejné.
  Teď je to Babiš.
  Jeho úkol- aby vše zůstalo při starém- pardon( myslím tím staré pořádky od roku 1989).
  Co kdyby se občané začali zajímat o to, kdo vlastní vlastně ČNB, kdyby občané chtěli zpátky vodu aj. zprivatizovaný majetek.
  To se nesmí dopustit, tak se hraje hra na opozici apod.
  Lidi se zabaví, a vše je při starém.
  Chcete jeden důkaz, že je to tak? Babiš přebíral agendu od Kalouska, ale nikdy nezpochybnil žádný jeho krok na MF, ani proti němu nevznesl obvinění

  OdpovědětVymazat
 12. Babis sice nespochybnil ziadny krok Kalouska,ktery vlastnima rukame nevydelal ani 1 czk,ale jedno je jisty,ze za Kalouskovi asistencie,udelal gen Ceskeho naroda Sasa Vondru botu na Ceskem state 380 melonu...a to je pravda,ktore ide do stratenia !Organom v trestnom rizeni se do toho jaksi nechce !jozka ze slovenska.

  OdpovědětVymazat
 13. Ad. Babiš: Rád bych četl na NR nabídku pro slušné lidi volitelných stran. Podle mne jsou vlastně 2: KSČM, která je ale tč. ospalá a Babišovo ANO, které je možná zase hyperkativní, ale určitě ne debilní. Jistě pro většinu občanů je dobré, že Babiš honí neplatiče daní a má před sebou ještě velký úkol, neb EET není jedinou daňovou dírou. Jistě by bylo dobré se podívat např. i do zemědělství na rostlinnou výrobu, proč, nač a jaké dotace, kolik zelené nafty, proč dotace na hektar a navíc tak nóbl? Zemědělcům se nikdy nedařilo, nikdy nebylo dost vláhy, sucha, tepla, zimy...., aby se nedalo s výnosy švindlovat. Samozřejmě i na ostatní "producenty" tzv. obnovitelných zdrojů. Proč k skromnému importu euro do ČR je tak horentní export EU z ČR ven. A copak s těmi, co v ČR vyrábí, ale nechtějí daně platit a tzv. mají firmu v "daňových rájích", jak dlouho takové nemravnosti naprosto stejné kvality, jako je neplacení daní se bude trpět? Jak to dlouho může státní kasa vydržet?
  Myslím si, že kdyby občané ve volbách se rozhodovali mezi 2 stranami - ANO a KSČM, že by to bylo zcela ideální. Vznikl by konečně přehled, kam ta či ona partaj směřuje, co je schopná udělat pro občany a stát. I jinde si vystačí s 2 partajemi a tedy méně politickými tajtrlíky, politici jsou tak lépe kontrolovatelní a nemohou se vyzmizíkovat po svém zvolení a ani nemohou hubou mlet jinak před volbami a jinak po volbách konat. - Spasitelé. Jistě by rádi lidé našli politiky aspoň osvícené, v konání srozumitelné, názorově konsistentní a hlavně podstatně redukovaný počet - nejde tak ani odstranění politických parazitů, jako o odstranění jejich neprůhlednutelného a nekontrolovatelného konání. Rozmnoží sice dočasně řady nezaměstnaných, než si najdou novou formu příživnictví. Takže volit jednu partaj levou a jednu pravou - to by bylo OK a když víme, že zprofanovaná ODS, TOP O9 a soc. dem. jsou nevolitelné, kdo zbývá? Co zbývá? Nejít k volbám, ale tím si nepomůžeme, jen nahrajeme největším grázlům, kteří pak mohou být zvoleni i jen jedním a to vlastním hlasem..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud potřebuješ od někoho nabídku volitelných stran, tak jseš individuum neschopné samostatné existence (jak i z textu příspěvku vyplývá). To, že takoví blbci mají volební právo je právě slabinou demokracie.

   Vymazat
  2. 12:05 Silná slova, ale myšlení slabé. Ten 11:32 má v mnohém pravdu. Pokud se budete rozhodovat ne podle propagandy, ale podle svých zájmů (a nejste sám pijavijavice), dospějete ke stejným závěrům. Volební právo takových, jako jste vy, je pžíčinou dnešního stavu.

   Vymazat
 14. Odpovědi
  1. Ty opět zde - úchylnej američane? Jsi mrzák na nohy? Nemůžeš chodit, a musíš se denně rajcovat vnucováním svých pitomostí na náš -český - web? Nebo tě někdo pověřil, a platí tě za ty dodatečný výkřiky pod každý příspěvek, čímž početně nafukuješ diskuze, a oni na tom vydělají víc? Skoro to tak vypadá.I ten přiblblej výkřik se počítá za diskuzní příspěvek. Že bys byl sám od sebe tak blbej, aby ti přinášelo uspokojení na diskuzích vyštěkávat - tomu skoro nevěřím. Nebo jo?

   Vymazat
 15. O BABIŠOVI:
  http://a2larm.cz/2017/02/babis-nemuze-nezvitezit/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No - jenom aby. Nebudu to číst -ale nemáme už se za něho začít modlit, aby nám ho pánbů zachovati ráčil? Za Trumpa jsme se modlili a vyšlo to - první vítězství zdravého lidského rozumu na zrůdnými ideologiemi. Po dlouhé době. Budou následovat další vítězství, aby se svět konečně zbavil své ideologické demence a fanatizmu a začal fungovat opět normálně? Americkej svět, náš svět, a všechny další světy? Už aby to bylo. Lidstvo už si to snad i zaslouží - nebo ne?

   Vymazat
 16. Písnička Papaláše do koše
  https://www.youtube.com/watch?v=vVjZOfjZFbk

  Tato písnička byla vyřazena z hitparády na TV Šlágr prý pro nevhodnost obsahu.
  „Dál zvyšujou si platy a svý padáky zlatý, obyčejný lidi mají na háku, melou pátý přes devátý, ve Švajcu maj cihly zlatý, čumí na nás votlemený z plakátů,“ stojí m.j. v textu. Nejde sice o žádnou intelektuální písničku, ale se současnými politiky si nebere servítky

  OdpovědětVymazat
 17. http://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2017/02/sorry-jako.jpg

  OdpovědětVymazat