Reklama

.

.

neděle 5. února 2017

The Guardian: "Ruští hackeři mohou zničit západní demokracii"


5. 2. 2017     zdroj  The Guardian
Britský list The Guardian je připraven veškerými svými propagandistickými silami podpořit Ministerstvo obrany Spojeného království v boji na život a na smrt (kybernetickou) s takzvanými ruskými hackery. "Ministr obrany Velké Británie Michael Fallon se domnívá, že NATO by mělo začít boj proti ruskému hackerství, které je opravdu naladěno na podkopání demokracie v USA a západní Evropě, napsal korespondent listu Ewen MacAskill. Fallon obviňuje Rusko z útoků nejen na USA, ale i na Francii, Holandsko, Bulharsko a na Černou Horu, která se chystá vstoupit do Severoatlantické aliance".


Podle ministra "učinilo Rusko dezinformaci svou zbraní. V tomto smyslu jsou kybernetické útoky formou podkopání nejdůležitější struktury demokratického mechanismu".

Po přečtení této sentence Fallona patrně musí všichni Britové konečně pochopit, co za křehkou věc je ta západní demokracie, a vystoupit jednotnou frontou na její obranu.

"Proto je v našich i evropských zájmech zachovávat sílu NATO, zadržovat Rusko a přesvědčit ho, aby se vzdalo této cesty", cituje autor ministra. NATO a Západ musí udělat vše pro to, abychom bojovali proti fiktivní realitě, vytvářené Ruskem s pomocí dezinformace, produkované v sovětském duchu a masově umísťované v informačním prostoru stejným způsobem, jako tomu bylo za Sovětského svazu. Musíme čelit Putinově verzi sovětské Pravdy, nutit pravdu, aby předcházela informaci, jež je poskytovaná RT a Sputnikem.

A pak podle autora nastoupí pro celý svět všeobecná pohoda. Ale Rusko k ní nebude mít žádný vztah. "Existují oblasti, v nichž Západ může spolupracovat s Ruskem a právě to činí. Ale v žádném případě Rusko, které si přeje, aby se stalo strategickým soupeřem Západu, nemůže počítat se vztahy v běžném režimu".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

27 komentářů :

 1. pán spadl na hlavičku ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:21 příště,než zveřejnit svůj názor,zjistě si aspoň,kdo vydavatel,majitel,listů The Guardien.
   Každy Rus néni putinovec a neschvaluje svinstvo.

   Vymazat
  2. 14:01
   A každý český člověk není havlobanderovská svině a má na rozdíl od ussackejch sviní mozek v hlavě!!!!

   Vymazat
  3. 14:01 zase se ztrapnis prednaskou o hajlovani?

   Vymazat
  4. 14:01 - hajluješ? Kterýmu z nich? Aha, oběma, hmmmm - https://pp.vk.me/c638823/v638823068/6e6b/-Vnc10oW1Wc.jpg

   Vymazat
 2. Pročpak Rusko nevládne celému světu, když mu stačí počítač na zničení západu?
  A jaké má ten západ školství, když není schopné vyprodukovat dostatek kvalitních ajťáků, kteří by čelili těm ruským? Eva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:40 - už velice dávno - https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo

   Vymazat
 3. Když na rádoby střední v USSA probíhají to co my za komárů na základce.....není divu,že jsou zvíře sušit do mikrovlnný trouby....banda sráčů bez mozku!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. No, to jsou nám novinky. Tak už to jsou ruští hackeři, kdo rozpoutává humanitární zničení západní demokracie. Kdo zavinil humanitární rozbombardování islámských zemí s následnou imigračně-teroristickou tsunami ničící Evropu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naši soudruzi z NATO si už zaválčí jen na svém území,vítr se obrací,ale oni to pořád nejsou schopni pochopit....

   Vymazat
 5. Je-li osud demokracie závislý na zachování tajemství, je nejspíš něco v nepořádku.
  K tomu Zdeněk ZBOŘIL:
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/zdenek-zboril-tajne-a-jeste-tajnejsi/

  OdpovědětVymazat
 6. Opat vojnovy stvac Fallon,ktory pod ruskom ohrozenia nielen Britanie ,ale hned viacerych krajin,zvolava do boja proti Rusku.Sami sa nechytia,len ked su partia,zatiahnut do vojny,co najviac statov a mozno budu uspesni!Najvcsii Britski spinavci Johnson,Fallon a Hammond.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Buďte v klidu.Oni už těm anglickejm džetlmenům i s tím ministerským Fallusem brzy zvednou morálku ty hordy musulmanů,co se jim tam flákají a které si na rozdíl od gastArbajtů z Východu tak hejčkají a nechají množit jak bakterie v petriho misce...Anglie se díky nim v trosky obrátí dřív,než stačí rozchodit ten Brexit...

   Vymazat
 7. Nejhorší je když se nepravda vydává za pravdu a běda,když se provalí,že to byla nepravda.

  OdpovědětVymazat
 8. Tuhle jsem jel autem do práce a najednou prásk - defekt. Zastavil jsem, sáhl do kufru pro zvedák -
  a juk! vykoukl na mě s úšklebkem Putin. Ten chlap je fakt všude...

  OdpovědětVymazat
 9. Pokud stačí na rozbití západní demokracie pár hackerů, tak ten vyspělý systém asi stojí na vodě a ne na pevných základech.😆 Holt nenažranost minority nemusí být na věky stravitelná pro majoritu.

  OdpovědětVymazat
 10. jasnačka pohádky může vykládat svým vnukům a ne dospělým lidem demokrati se zničej samy svým lhaním a napadáním jiných států

  OdpovědětVymazat
 11. Idiot ministrem?... V GB žádný div!

  OdpovědětVymazat
 12. To je fakt síla !!

  OdpovědětVymazat
 13. Ruští hackeři mohou zničit západní demokracii.

  No, pokud hackeři, ať už ruští nebo jiní, dokáží zničit nějakou demokracii, v tomto případu západní, pak lze velmi úspěšně pochybovat o tom, zda je tato vůbec k něčemu a má nějakou hodnotu a stabilitu.

  děda 2

  OdpovědětVymazat
 14. Jj, jedinou slabostí demokracie je to, že kdejakej idiot může být zvolen. Anglie je toho zářným příkladem.

  OdpovědětVymazat
 15. Neměli byste mu brát iluze i důležitosti jeho
  Britanie a vlastní osoby.Má mezery ve vzdělání
  a v jeho věku se to nedá nahradit.Tak na něj
  nebuďte tak zlí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 16. Demokracie nikdy nebyla vládou většiny. Právo části lidí na svobodu nebylo ZÁKONEM uznáno ani v původní řecké demokracii.
  Všechny současné demokracie proto tají NEPSANÝ ZÁKON, že jsou založeny na nerovnosti lidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na principu řecké demokracie je postavena ta západní. A ty řecké demokracie, byly jak známo, otrokářské:-D Takže, není se čemu divit, že.

   Vymazat
 17. mnoho lidí málo úrody počasí nic moc chlapi vychcípali v dolech zbytek z penze přemnožená zdegenerová anglická šlechta myslí Velkou Británií
  a v barácích furt kosa

  OdpovědětVymazat
 18. Proč sakra ten Putin tak zbrojí, když na Západ stačí pár ajuťáků?!! Takové zjevy na funkcích státníků jsou tou nejspolehlivější diskreditací demokracie.

  OdpovědětVymazat