Reklama

úterý 14. února 2017

The Saker: Neokonzervativci a „hluboký stát“ zneutralizovali Trumpa

The Saker
14. 2. 2017     PaulCraigRoberts        
Před necelým měsícem jsem napsal, že v USA probíhá „barevná revoluce“. Prvním jejím náznakem bylo vyšetřování CIA, FBI a NSA (National Safety Agency), cílené proti Trumpovu kandidátovi na funkci poradce Národní bezpečnosti generálu Flynnovi. V úterý večer toto spiknutí, vedené heslem „zbavit se Flynna“ konečně uspělo. Generál Flynn byl přinucen nabídnout svou rezignaci - a Trump tu rezignaci přijal.
Trump zradil sám sebe.

Flynn nebyl určitě svatý a nade všechny moudrý muž, který by i jednou rukou dokázal spasit svět. Čím však skutečně byl, pak byl úhelným kamenem Trumpovy politiky národní bezpečnosti. A byl to i on, kdo se odvážil dříve nemyslitelného. Odvážil se totiž prohlásit, že překrmené společnosti americké bezpečnosti musí být zreformovány. A navíc se pokoušel podřídit CIA a sbor náčelníků štábů americké armády prezidentovi prostřednictvím Národní bezpečnostní rady.

Řečeno jinak: Flynn se odvážil jít do křížku s mocí a autoritou CIA a Pentagonu a vrátit je zpět pod pravomoc Bílého domu. Vedle toho chtěl Flynn spolupracovat s Ruskem. Ne proto, že by Rusko miloval, ale proto, že uvažoval racionálně. Věděl, že Rusko není ani pro USA a ani pro Evropu hrozbou, a uvědomoval si i společné zájmy, které USA, Evropa a Rusko mají. Což je ovšem ve Washingtonu DC uvažování neodpustitelné a zločinné.

A tak neokonzervativní „hluboký stát“ (myšleny CIA, Pentagon a vojenskobezpečnostní komplex), pod idiotskou záminkou telefonického rozhovoru Flynna s ruským velvyslancem, hovoru zcela otevřeného a monitorovaného, přinutil Flynna rezignovat.

A Trump, jak už shora řečeno, jeho rezignaci přijal.

Od momentu, kdy Trump do Bílého domu vstoupil, schytával od neokonzervativních médií, od Kongresu, od hollywoodských „hvězd“ i od evropských politiků ránu za ranou. A on ty rány přijímal, aniž by je vracel zpět. Jeho proslavené „you are fired“ (jste propuštěn), najednou z jeho slovníku zmizelo.

Ale já jsem stále v sobě hřál naději. Chtěl jsem doufat. Cítil jsem, že doufat je mou povinností.

Ale dnes nás všechny Trump zradil. Místo, aby Flynnovu rezignaci odmítl a namísto ní vyhodil z úřadu ty, kteří se odvážili toto směšné obvinění proti generálovi ukuchtit, vzal Flynnovu rezignaci jako fakt.

Což není jen ukázkou jeho zbabělosti, ale jde především o jeho zradu na sobě samém, protože teď bude Trump v Bílém domě naprosto opuštěný, vystavený tlaku studenoválečníků Mattise a Pence. Čili lidí, kteří chtějí válku a jež realita nezajímá.

Flynn mým hrdinou nebyl. Ale nade vší pochybnost byl hrdinou Trumpa. A Trump jej hodil přes palubu.

Důsledek té zrady bude nedozírný. „Hlubokému státu“ stačilo ke „kastraci“ Trumpa několik málo týdnů. A všichni ti, kteří by byli ochotni za novým prezidentem stát, budou nyní vědět, že on za nimi stát nebude – a proto se od něj odtáhnou. A neokonzervativci se budou po eliminaci Flynna, coby jejich nejnebezpečnějšího nepřítele, cítit na koni – a budou tlačit dál. A znovu a znovu.

Dobře to dopadlo braši. Hluboký stát vyhrál!

Z článku The Stakera na webu P.C. Robertse vybral a přeložil Lubomír Man

103 komentářů :

 1. Vypadá to na to, že Trump se dostal pod kontrolu sionistů .... pokud se to potvrdí pak to je počátek konce pro USA .... tragédie byla když jim předal pokladnici ....

  A teď dostali Flynna a Trump jim ho naservíroval .... tzn .... nedávám USA moc šancí .... pořád je to lepší než jaderný konflikt s Clintonovou.... v tomto případě to odnesou jenom naivní amíci....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Psal jsem ti to ty zfetovaný idiote od začátku, že Trump je jen obyčejný slouha Rotschilda a Rockefellera, vábnička na idioty jako jsi ty.

   Zuřivě jsi protestoval a ukázalo se jaký jsi naivní neználek a idiot.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. V takovým případě je válka sotva nevyhnutelná! - https://www.youtube.com/watch?v=T85bwBzoY9E

   Vymazat
 2. Co chcete, Trump je taky jenom člověk a už mu došlo, že jestli chce být ještě nějakou dobou prezidentem a být amikům užitečný, tak musí udělat ústupky, protože by ho ti hloupí a mocní brzo umlátili. Půjde to dopředu, ale musí opatrně a rafinovaně, když nechce přijít o život.

  OdpovědětVymazat
 3. jistě,ale na každé mrtvole se studuje práce vraha.

  OdpovědětVymazat
 4. Nemohu si predstavit ze nekdo jako Trump, mazanej vsemi mastmi, nevedel do ceho jde. Ale koneckoncu mozna tomu tak doopravdy je. Treba i uSSackej agent Saddam Hussein se domnival ze to prezije, Porosenko se porad domniva ze to prezije... proc taky ne Trump.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to bývá, že skalní fanoušci jsou zklamáni trenérovým rozhodnutím.

  OdpovědětVymazat
 6. Je-li autor ("The Saker") skutečně potomek ruských emigrantů žijící na Floridě, je jeho rozhořčení nad "Trumpovou zradou" celkem pochopitelné. Každopádně jeho oblíbený termín "anglosionisté" napovídá, odkud vítr fouká.

  cf. http://www.informationclearinghouse.info/article39964.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč "anglosionisté" plyne zcela zjevně již z Obžalovací řeči sepsanou Francouzem Boutmym v Pitěru během zednářskýho buntu v roce 1906! Cituju:

   Veškerá vnější politika Anglie představuje řadu do nebe volajících porušení mezinárodního práva, což nevadí Anglii, aby ve většině případů byla autoritativní vykladačkou téhož mezinárodního
   práva.
   Anglie vede výlučně věrolomné vojny proti slabým a bezochranným; při tom je vede s neslýchanou
   krutostí a s porušením všech konvencí. Proto přece však hlas Anglie bývá ve většině případů autoritativním rozhodčím v otázkách humanity.
   Anglie vnáší vojnu a zmatky do všech zemí, s nimiž má styk; ale angličtí rádcové bývají vysoce ceněni na cizích dvorech a monarchové jich vlivem svržení odcházejí, aby zakončili svůj neslavný zbytek života v téže Anglii, které oni sloužili a která je zahubila.
   Dějiny nám ukazují, že kazily stát, jenž vstoupil v Svaz s Anglií, nevyhnutelně tím nastoupil dráhu k své záhubě; ale vzdor zdravému instinktu národů, jejich diplomati a vůdci periodického
   tisku nepřestávají snažiti se po záhubném spojenectví s těmito moderními Kartaginci.
   K myšlence, že právě Anglie vede (svými agenty) vnější i vnitřní politiku Ruska, opravňuje
   nás celá řada zjevů, těžko vysvětlitelných pouhou stupidností, neboť je v nich systém:
   Vmíšení se Ruska do boxerského povstání směrem zcela opačným zájmům Ruska v Asii a zájmům až posud přátelské Číny; nepoužití práva stavění drah v Persii; nepoužití tísně anglické v čas burské války; vyhýbavé chování se k úspěchům strany Německa; podporování anglického kontrabandu vojenského za války s Japonci; tolerantnost k anglickému špehounství při ruském dvoře. To je ve vnější politice.
   Ve vnitřní politice: podporování organizace židovské politické armády, jejíž údělem je vládnouti v Rusku pod protektorátem Anglie; pronásledování censurou konservativních antisemitských orgánů tiskových, v téže době, kdy židovsky tisk je naprosto nevázaný. Nečinnost vlády vůči židovským demonstracím, politickým vraždám a otevřeným vzpourám a při tom drsné udušování každého pokusu loajálně smýšlejícího obyvatelstva zkrotiti i tyto samozvané reformátory organizace ruského národního života. Připuštění Židů, beze vší potřeby, do státní
   dumy, odmítnutí rozumného požadavku voleb dle povolání atd.
   Na Kavkaze, kde ani Tataři, ani Lezginci, ani Čečenci, ani Osetinci, ba ani v poslední turecké
   vojně zradivší nás Abchazci, nemyslí na to, zbudovati nový, samotný stát a jenom prosí,
   aby jim velel Rus, poněvadž Rus si je podmanil a ne Armén, ani Gruzín; na Kavkaze Rusové
   s pohanou jsou vyháněni, a vládní přízeň kolísá mezi Armény a Gruzinci, snícími o Velké
   Arménii, o samostatném Gruzínsku a přednost si získávají konečně Arménové, nepřátelštější
   Rusku a silněji organizovaní — podporovaní však Anglií. Ruská vláda jako by si sama přála
   vytvořiti pod protektorátem Anglie arménský stát na Kavkaze.
   Konečně není pochyby, že před námi se odehrávající odpadnutí Finska od Ruska, za blahosklonného
   ústupu se strany Finů (dovolení ruského generál-gubernatora) je plodem anglického vlivu na naši vnitřní politiku a na její vnitřní vůdce.
   Naskýtá se otázka: což ve všech státech celá masa osob, podrobujících se vlivu Anglie a
   pracujících v její prospěch, je vědomým zrádcem svých států a svých vlastí?

   Vymazat
 7. Slyšel jsem jednoho hlupáka - vyjádřeme se stručně - možná to je jen můj úhel pohledu a úhel pohledu je vždy dán množství a kvalitou informací, které člověk má /je tedy docela možné, že hlupák naopak jsem já/, tedy ještě jednou - slyšel jsem jednoho hlupáka geopolitologa z Polska říci, že výsledek konfliktu USA-Japonsko vůbec nebyl jistý. Já si myslím, že ten Roosvelt to měl spočítano dobře. To je filosofické zamyšlení nad výše uvedenou připomínkou, že mazaný Trump musel vědět do čeho jde.
  Jinak ještě: Asi ti neokoni prahnou po občanské válce - tak ať ji mají. Je dost možné, že přijdou o kejhak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nakonec by bylo dobře, kdyby se tam amici začali řezat sami mezi sebou, než aby vraždili někde jinde po světě v zemích do kterých je jim úplný h...o.

   Vymazat
  2. 21:59
   Úspěchy techniky posilují v lidech přesvědčení, že kalkulující rozum je všemocný. Není. Budoucnost nikdy nikdo přesně nespočítá; nejde to.
   Představa, že v USA bude občanská válka je, myslím, přehnaná. Představa, že občané USA budou aktivnější než dosud, je naproti tomu sympatická.

   K geopolitice a slabinám geopolitického světonázoru doporučuji číst Oskara Krejčího. Brzezinski ani Kissinger nejsou takoví géniové, za jaké je lidé považují.

   Vymazat
  3. 22:07 Máte moje sympatie, občanská válka by amíkům prospěla.

   Vymazat
  4. Jó soudruzi, i když byste si to moc přáli, žádná válka v USA už 150 let nebyla. A to přesto, že jsou Amíci vyzbrojení až na půdu. Jsou totiž svobodní a maj se dobře.
   Představte si, že by komouši u nás povolili volný prodej a držení zbraní. Lidi by je do týdne vystříleli do jednoho jako škodnou :-D

   Vymazat
  5. Dalsi kolo vyhrany kym ? Hillary ..

   Vymazat
  6. 22:52 - takže to bys už dlouho nežil, co? Tak to jsem pro! Jenže u nás vás snadno a brzy složíme - my co to umíme, páč jsme měli vojnu i následnou službu miliční, a pak bude klid a pořádek a konec vašich zlodějin a lumpáren. Jenže v tom USA válka nikdy neskončila. Od vyhlášení toho zednářskýho domorodce vraždícího bordelu se tam mordujou den co den po stovkách celá staletí. 10 milionů mrtvých jen od konce občanský války! Z toho asi třetina za Velký krize. Něco sice umřelo hadem, ale já vím, že většinu pokosili pinkrtóni a jiní grázli v žoldu toho co rok jed celer a jiných podobných mizerů!
   - http://www.anticapitalista.com/revo-cz/2009/04/17/ludlowsky-masakr/

   - http://leva-net.webnode.cz/products/skutecny-hladomor-byl-v-usa-nikoliv-v-sssr/

   Vymazat
  7. oprava: hladem

   Vymazat
 8. Zde je honolulu, ktery vam to prelozi, samozrejme po ZJEDNODUSENI.

  MICHEL THOMAS "MIKE" FLYNN je velmi uspesny vysoky dustojnik, ktery jeste kdyz vladl Obama, skontaktoval ruskeho ambasadora a domlouval se s nim o zruseni sankci proti Rusku..On vedel tak, jako psycic honolulu, ze cela Obamova tlupa pujde na smetiste.

  Tim porusil zakon a Trump, aby neohrosil vse o co usiluje, tak ho musel nechat odejit - pod tlakem jeho nepratel, kteri poukazovali na zakon !

  Samozrejme, ze general (tentokrat nazlobeny general, dal bude pracovat pro presidenta na tajnem poslani.)
  Nebot VERNOST je nase prvni ctnost !

  President Trump za 3 tydny v jeho urade udelal vice nez jini presidenti udelali za 8 let.

  Zatim je vse v poradku ! Nic vazneho se nestalo. Priority maji dve jine veci.
  General sem a general tam ! Obama jich vyrazil 300 a vsichni stoji ve fronte pred pracovnou presidenta Trumpa a jeho konstruktivni vztah k Rusku zvitezi..

  A nezapomente na me pistet urazky - HURVINCI !
  To jsem napsal ja HONOLULU a ne nikdo jiny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za pojmenování světo- běhno.
   huhunulu

   Vymazat
  2. Tak to mi bylo jasné hnedka, že vůbec nezáleží na tom, jakou bude mít kdo funkci, ale co kdo fakticky vykonává. Zastřešuje to Trump a to je jediné jasné. Kdo tahá za nitky, to už ví jenom on. Třeba Kissinger žádnou funkci nemá a určitě má větší vliv než Clinton třeba. Takže naopak stažení generála ho ušetří oficialit a o to víc může kutit v zákulisí.

   Vymazat
 9. "VERNOST je nase prvni ctnost" bylo heslo SS /Unsere Ehre heisst Treue/. Jakpak se to zatoulalo na Floridu? Žeby přes Jižní Afriku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věrnost je velice důležitá zásada, trupko! - https://www.youtube.com/watch?v=R8eOEIDPi0A

   Vymazat
  2. A co na tom? Na Floridě jako v Chicagu, ne? Hele tam v druhý řadě sedí starej Obama! - https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ab/f2/91/abf2917d10d02d6fa1de9d67fef3b5cd.jpg

   Vymazat
  3. Už ho vidíš? Ten vzadu nalevo s brejlema!

   Vymazat
 10. No, hlavně, že se Flynn loni Clintonové posmíval za její nešikovnost. Ale nějaká ta trafika se pro něj jistě najde. (Koneckonců se o něm ještě v červenci uvažovalo jako o kandidátovi na vicepresidenta USA.)

  OdpovědětVymazat
 11. Kazdy z nas vedel a vi, ze kdyby to vyhrala Hilllary, tak by vladl Soros a Neocon's ! Valka s Ruskem by definitivne
  byla ! Soros se ji otevrene domahal.

  Je logicke , ze Rusko bylo nervozni, protoze to vedeli take a velmi dobre !

  Jenze v te dobe jeste vladl Obama legitimne a kdyz general Flynn jednal za jeho zady s ruskym ambasadorem , tak to bylo protizakonne.

  Nekdo to sledoval a nahral.
  President Trump , ktery se dovolava dodrzovani zakonu, nemohl poruseni zakona sam ignorovat.
  General byl propusten a za hodinu prijat jinde.
  Protoze vy vsechno vite a ja jsem senilni blb, tak si to zjistete sami KDE, vy HURVINCI vy "EINSTEINI" !
  Skromny HONOLULU, pokousany od mysi a hmyzu na NR.

  OdpovědětVymazat
 12. 22:37... to bylo heslo nejslavnejsich rimskych legii !
  FIDES EST PRIMA VIRTUS ! To ze si to Naciste "vypujcili" nic neubira na hodnote tohoto hesla.
  Vy jste si od Nacistu vypujcili daleko horsi veci, tak nas NEPATRONIZUJTE v nasem mysleni. My umime cist dejiny lepe nez vy !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Později to ale s tou prioritou bylo upřesněno:

   "Ad septimum sic proceditur. Videtur quod fides non sit prima inter virtutes. Dicitur enim Luc. XII, in Glossa super illud, dico vobis amicis meis, quod fortitudo est fidei fundamentum. Sed fundamentum est prius eo cuius est fundamentum. Ergo fides non est prima virtus."

   Vymazat
 13. Strč si svoje drby do riti. My to budeme vedet o dva dny později, to jsme teda Hurvínci, ty nácku. Ani ti nedochází, že by tě ty praví náckové z fleku odpráskli.

  OdpovědětVymazat
 14. 22:37...Jak se to zatoulalo na Floridu ?
  To je prece jasne ! Pres antickou knihovnu, kterou strazni andele usetrili pred certy, ke kterym patri kazdy cenzor.

  Panove PSSST ! T.j. tajna informace ! Nejvetsi fanatik mezi cenzory je ten, ktery me povazuje za osobniho nepritele a pronasledujeme me zde a stale !

  A vite proc - protoze jeho predek vypalil knihovnu v Alexandrii a svedl to na Caseara. 48 B.C. a potom znovu 270 A.D. 275 A.D. a 391 A.D. atd.
  A naposled to ten cert udelal v Berline v dubnu 1933.
  To je hrozna rodina !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 15. 23:13 ..."Soudruhu" komisari, nebudete vedet nic, nebot mate stejne mozky, jako draveni kolotocovi kone !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 16. Copak je to dnes s vami HURVINCI ? Nejak malo nadavate a urazite. TRAPI VAS ZACPA ? ?
  Zatlace, ale opatrne, at si neposkodite myslici organ !
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další smutný večer vykořeněného emigranta bez domova a přátel začíná. S krabičákem u počítače se nostalgicky lísá k Čechům a nadřazeným blábolením hledá u nich uznání kterého se mu nedostává.

   Vymazat
  2. Pro 23:56 prosím pište jen za sebe a ne za Čechy . Děkuji.

   Vymazat
 17. 23:20...Tak je to vzdy, Sv. Lukas protestuje proti tomu na cem stal Rim a pritom patril k Zealotum, coz byli Nacionaliste v dobe Kristove... Hlasal pro druhe, opak toho, co pro svoje. T.j. skoro stejne jako dnes u Prazske kavarny. (Bibli nectu, je to rodokaps.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 18. Idiota je jak znamo nejlepe ignorovat a tak tady jak vidno, ignoruji blba a idiota kuku Honolulu jez je udajne dle zdroju z Pentagonu jeste navic pedofil a lesti si saska za skolou kdyz holcicky hrajou fotbal.Z kapsy mu couha porno casopis a Rodokaps zluty z 1950 jez neustale cte pro poteseni sve mysli po naolejovani sve pistole raze 50 velikosti 1metru z bakelitu (vyrobena pro film "valky jsou nezbytne " )Zdravime te stary buzerante a vydrz a obveseluj siroke rady ctenaru maji te vsichni radi,jako vosinu v prdeli

  OdpovědětVymazat
 19. 22:47 ... Rado se stalo, jsem rad, ze jsem ti udelal radost
  HURVINKU !
  sveto-behna nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 20. - Иван Грозный убил сына.
  - Пётр Первый убил сына.
  - Тарас Бульба убил сына.
  - И только при советской власти Павлик Морозов отомстил за всех!

  OdpovědětVymazat
 21. 23:52.... NO KONECNE ! Uz je zde ! 23:52 ! Cely jsem byl ustrasen , ze to PRASE 23:52, sezralo jezka, ma ho vzpriceneho v myslicim ustroji (v zadnici) a sedi na hajzlu a bude me ignorovat. (Coz by me mrzelo.) Jak je to o "lesteni saska", tak vim, ze je to "nalasteny sasek".
  (Veprovy pohlavni ud.)
  Proc porad nemas nick ? Zapadnes do davu a pritom jako kral prasat, by jsi byl s nickem znama velicina.
  Podepisuj se proto - Nalesteny sasek ! (Pouze mala vytka.)
  Tvoje nadavky jsou stale stejne, nebylo by tam neco zajimavejsiho ? Ty kozomrde prevleceny za Hurvinka !
  nick HONOLULU - osvetlovac.

  OdpovědětVymazat
 22. 0:09... Prosim o preklad ! Ja na Thaiwanu nikdy nebyl. Nerozumim nicemu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:27
   To je pro pobavení ostatních, protoiže s tebou je příšerná nuda.
   A tys chudáčku myslel, že to je pro tebe?!

   Vymazat
 23. 23:56...VSIMNETE SI tohoto vola - 23:56 ! Ja mu kopu prdel a on to povazuje za lisani. Ten hemeroid je MASOCHISTA !
  Huuu, ha, ha, to je pripad pro doktory v Bohnicich.
  Kdybych se mu vyprazil na palicu, tak si bude myslet, ze mu lichotim.
  COFFEE BREAK - vy blbecci jdu na kafe. Neplacte ! nick Honolulu se vrati s novym kyblem urazek a bude se k vam "lisat", aby mel "uznani" !
  Oh, Boze co oni to tam zerou , ze to tak zblblo.
  nick HONOLULU - see you later alligators

  OdpovědětVymazat
 24. 0:34 ... ani nemyslem, byl jsem zvedavy.
  Cesi ti stejne nebudou rozumet Cinane. Ti nerozumi ani cesky.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 25. Rueky svab odstoupil. To mate zlost, komunisti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady jich asi moc nenajdeš, to - musíš odlýzt kamsi na Echo24 nebo jinou neomarxánskou sračmetku:)))

   Vymazat
 26. Zase plny sracek od prolhaneho uboheho emigranta pod dvema nickama, zkurvi kazdou diskuzi svyma debilnima vyblitkama. Sam si pise a sam si odpovida, vskutku politovanihodna kreatura.
  Jeho modla Trump se odkopava a honolulu to nechce videt.
  TRUMP JE ZIDOVSKY POHUNEK.

  OdpovědětVymazat
 27. Zase plny sracek od prolhaneho uboheho emigranta pod dvema nickama, zkurvi kazdou diskuzi svyma debilnima vyblitkama. Sam si pise a sam si odpovida, vskutku politovanihodna kreatura.
  Jeho modla Trump se odkopava a honolulu to nechce videt.
  TRUMP JE ZIDOVSKY POHUNEK.

  OdpovědětVymazat
 28. Zde je HONOLULU ! - Vzkaz od srdce pro 2:15..

  Ty zmrde blbej primitivni, kdyby jsi nemel NASRANO v tve tupe BLBE PALICI, tak by jsi uz davno vedel ze nick honolulu a nick Horni Dolni maji ruznou I.P. adresu vzdalenou od sebe tisice mil.

  Ty hnusna odporna primitivni ZRUDO ! Misto tvych idiotskych zaveru, bys mel radej premyslet !

  President Trump ma mezi Zidy - jak kamarady, tak nepratele.
  On neni pohunek nikoho ! Uz bys to mel davno vedet.

  Ted ma prijet Netanyahu na navstevu a vy HOVADA primitivni nadelate 1000 blbych zaveru a kdyz vam napisi o co slo, tak mi nadate do senilnich blbu a nebo reknete ze vsechno vite. VITE HOVNO ! O to hovno, se vam vzdy postara vase vrchnost.
  To jste vy ! BILE OPICE ! Nejuhadanejsi narod v Evrope !
  Nejzavystlivejsi narod v Evrope a s nejvetsim poctem komplexu menecennosti v Evrope.

  Hluboce se omlouvam, ze jsem byl vuci vam nekdy slusny. To je nejvetsi chyba, ktere jsem se kdy na diskuzich se svetem dopustil.

  A ty zmrede (2:15) tahni do pomocne skoly se naucit cist Cesky. Kdyz uz nezjistis I.P. adresu , tak aspon si vsimni slohu - PRIMITIVE !

  Vy na vse reagujete urazkami, a to je pozitek vam je vracet. Budu to delat dalsich 20 let, nebo tak dlouho, dokud mi to bude bavit.
  To jsem napsal ja - nick HONOLULU a nick Horni dolni s tim nema nic spolecneho. Ten je v uplne jinem casovem pasme. Cti vse a nebo necti nic a tahni do prdele IDIOTE.

  OdpovědětVymazat
 29. 2:15 - pouceni pro nejvetsiho idiota, za tento vecer. pro 2:15 !

  Zde je priklad : Prispevkar (22:37) napise : "jak se to dostalo na Floridu" ?

  Protoze odpovidam se spozdenim, tak zopakuji jeho cislo (22:37) a jeho otazku a POTOM NA NI ODPOVIM !
  A ten tupan (2:15) mi napise , ze si kladu otazku sam a sam si na ni odpovidam....

  Naucit 10 opic algebru, je jednodussi nez to, aby to pochopil tento primitivni smrad. A takove podradne hovno na me utoci. A ja VUL jsem si myslel, kdysi davno v Africe, ze opice na Limpopu jsou nejhloupejsi.

  Tak si myslim, ze ta integrace barbaru z Afriky k vam, je vice nebezpecna pro ne, nez pro vas a to kvuli vasim
  "kvalitam" !
  nick HONOLULU - tyto vety napsal honolulu a nenapsal je Horni Dolni.

  OdpovědětVymazat
 30. Ja vas obvinuji z toho , ze je mezi velke % hlupaku, kteri nejsou stavu precist a rozumet ceskemu textu !

  Ja vas obvinuji z to, ze jste zavistlivi jako opice, ktere vidi zrcadko a banan...

  Ja vas obvinuji z toho, ze nenavidite kazdeho, kdo ma o metr vetsi zahradku a nebo pod kapotou auta a pet koni vice.

  To je zaklad NENAVISTI, kterou citite ke kazdemu, kdo byl uspesneji a schopnejsi, at uz v Praze, nebo treba v New Yorku.

  Mate skarede povahy a prave vase vlada vam to vrati.
  Do te doby zakousnete se sousedovi , treba Nemcourovi do do zadnice ! Ma mene proprdene trenky a z lepsi kvality.
  Mam vas po krk dnes, vy sprostaci. Zitra dostanete dalsi nakladacku.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
 31. ii 007
  Vazene damy, panove ,
  nevim jestli sledujete tuto adresu na internetu:
  http://www.drudgereportfeed.com/ , je to nejznamejsi temer adresa kde se tisknou posledni dulezite zpravya a NOVINY !!! Tato firma ma taky jinou addressu na jine zpravy ta je na komentare , tahle pouze na zpravy z novin, ma spickove hodnoceni.

  Je tam asi 5 zprav o pripadu Flynn !!!, prosim podivejte se na to , je to anglicky. Pomuze vam to odfiltrovat ty scestne silene nesmysly co produkuje Honolulu (nevim proc to dela) a pomuze vam to byt informovan.
  Jsem s pozdravem "Cesi vsech zemi spojte se"
  ii 007

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 007 ja najdu vyber toho nejlepsiho na rense.com
   Je tam to nejnovejsi ze vsech koncu sveta. Sice anglicky ale snad se to da nandat do prekladacu.
   Velmi zajimava zprava dnes, Trump chce aby Rusko navratilo Krym zpatky Ukrajine, jian zadny ruseni sankci. Nevraceni Krymu neprichazi v uvahu, cili sankce zustanou naveky, a zadny zlepsovani vztahu se tez nekona.
   Mrknete tam, je tam spousta zajimavych zprav ktere jsou denne doplnovany.

   Vymazat
 32. From honolulu to Horni Dolni!
  Pozdraveni rytiri ! Jsem rad, ze jsi zde ! Mas lepsi trpelivost a nervy pro styk se sprostymi agresivnimi hnupy, nez ja.

  Oni si stezuji na to, ze znicime diskuzi, ale kdyz zde nejsme, tak nemaji o cem psat. Postekavaji a obsah zadny.
  Tyto zesrackovatele mozky maji nejradej Ct. 24.
  Ta mysli za ne !

  S nasim oblibenym presidentem Trumpem je vse OK. Ta afera kvuli generalu Flynnovi byla nafouknuta umele medii a byla vice mezi Mike Pence a generalem, nez mezi generalem a Trumpem.
  Ten ma ted hodne prace. Na programu je zmena v danovem systemu, zmena ve zdravotnictvi,
  zatykani a deportace barbaru z Afriky, prusvich s Venezuelou a s UN a Israel ma strach ohledne Iranu. T.j. velmi zajimave to sledovat.
  Prodiskutovat se to s HNUPY zde, neda, protoze vse zkonci u nadavek.

  Nemas nejaky plan, jak tem pitomcum dokazat, ze jsem dve ruzne osoby ? Oni uz maji i 3-osobu. Jenuje se Vecerek.
  Volum nejde vysvetlit, ze na Floride zije 10 000 Cechu.
  Preji dobre nervy.
  nick HONOLULU.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Debilismus non plus ultra.
   Ubohy hovnolulu ma vyhnilej mozek z prilisneho pozivani fast food. Jednou tu pise ze prodelal prachy v posledni krizi a za par tydnu zase ze vydelal. On vi jak se stock market pohybuje, on vi kdy presne prijde pristi krize, on vlastne ridi celej Wall Street a City of London, jemu nasloucha Rothschild.
   Je to debil na entou s posranou stareckou plinou v prdeli,ubozak senilni

   Vymazat
  2. 5:36 taky s tebou clouma ceska zavist

   Vymazat
 33. "Vazeny" agente 007 ! . Ja to nemam ze sve hlavy ! Takovych platku o kterych se zminujes je zde 1000. Ten tvuj - (mam dojem) je z Kissimmee a tiskne to Donad Duck a Mickey mouse.
  Pocet vytisku uz prekrocil 50 mesicne.

  Tato MINI afera zde bude jeste mesic, protoze si to preje Washington COMPOST - pardon, chtel jsem rict POST !
  Nakonec to vse bude svaleno na Putina a CNN ho namaluje s rohy certa a New York Times ho obvini ze zmetreseni v Peru.
  Pritom president Trump ma v nahrade 250 generalu.

  On (general) se proste sesel s ruskym ambasadorem.
  To je stejne, jako kdyz minister Herman se sesel s Dalejlamou. OfFicialne nesmi, neoficialne muze.
  To je ztrata duvery.
  Agente 007 ! Zeptej se Anglicanu proc maji nejskaredci ksichty v Evrope ? Proc podrbali Rhodesii a proc se nestydi Qvakat, kdyz udelali z Londyna Nairobi a proc zerou prevarene zeli. Mam dalsich 100 otazek podobneho typu, ale byl bych pricinou valky, tak musim mlcet.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo on akorat bude Trump nakymu 007 vysvetlovat svoje plany

   Vymazat
 34. Agente 007...
  Ja hned poznal, ze to tiskne Donald Duck, ale mylil
  jsem se ! Je to daleko horsi !
  To tiskne Hollywood ! Omlouvam se Kacerovi Donaldovi v Kissimmee !
  Co do dulezitosti platek zaujima cislo 586 !
  Agente, cetls nekdy HUSTLERA ? Ten je hodnotnejsi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 007 neprecte ani kde je zachod a tak sere v sini

   Vymazat
 35. 5:36...Samozrejme vydelal a prodelal ! Prodelal a vydelal. (Nekolikrat po sobe.)
  Neslo by to bez debila ty lejno - proc me ctes ?
  Vetsina tvych vet jsou vymysly, nastavby, dehonestace a velmi hloupa.
  nick HONOLULU
  Dalsi zmrdek na holeni. Nemate tam u vas neco
  chytrejsiho ? To je sama nadavka a zadna konkurence.
  Ja se rad hadam, ale s vami to nejde, vy to neumite . Vy jste bile OPICE, vy akorat hazete hovinka a nikdo nerekne neco co by me nutilo premyslet.

  Cesi vite o tom ,ze OPICE radi curaji jedna na druhou a bombarduji se vykali. Ja prozil mladi v Africe. Ve styku s vami - vy OPICE - me zachvacuje NOSTALGIE !
  Kdyz sumi dest, slysim Africu a kdyz si s vami pisi Chimpanzee, na me ceni zuby.
  STERN VON AFRIKA Monika Matrin..na youtube...
  Good night vy bile OPICE, asi albini...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prskas vzteky, co? Uplne si te predstavuju jak lezis na brisku a zlostne kopes nozickama a mlatis pestickama do podlahy.
   Ja bych si pral mit tvoje schopnosti predvidat stock market, zacal bych s 10000 a za 6 mesicu bych si koupil Rothschilda.
   Ja kseftuju s opcema trading options, a docela to jde, sazim jen tolik kolik si muzu pohodlne dovolit ztratit. Nevydelavam miliony ale rocne mi to hodi kolem 50000$ po danich a to mi k me penzi
   pohodlne staci abych nemel zadnou nouzi a tydne si dopral flasku 18 let starou Chivas Regal. Trochu rozumim jak stock market casino funguje, jsem tam nekolik hodin denne a sleduju cvrkot, nekdy vsadim nekdy ne, nekdy vyhraju a nekdy ne, ale celkove se to dobre rentuje. Nejvetsi moje vyhra byla 15000$ a prohra 8000$. Jinak se to pohybuje ve stovkach a malokdy v tisicich.
   Nazdar.

   Vymazat
  2. Prskas vzteky, co? Uplne si te predstavuju jak lezis na brisku a zlostne kopes nozickama a mlatis pestickama do podlahy.
   Ja bych si pral mit tvoje schopnosti predvidat stock market, zacal bych s 10000 a za 6 mesicu bych si koupil Rothschilda.
   Ja kseftuju s opcema trading options, a docela to jde, sazim jen tolik kolik si muzu pohodlne dovolit ztratit. Nevydelavam miliony ale rocne mi to hodi kolem 50000$ po danich a to mi k me penzi
   pohodlne staci abych nemel zadnou nouzi a tydne si dopral flasku 18 let starou Chivas Regal. Trochu rozumim jak stock market casino funguje, jsem tam nekolik hodin denne a sleduju cvrkot, nekdy vsadim nekdy ne, nekdy vyhraju a nekdy ne, ale celkove se to dobre rentuje. Nejvetsi moje vyhra byla 15000$ a prohra 8000$. Jinak se to pohybuje ve stovkach a malokdy v tisicich.
   Nazdar.

   Vymazat
  3. 6:30 ty z toho koktas, vid?

   Vymazat
 36. 007 ! agente ty OSLE ! (6:17) - neser me, nebo se odsud nedostanu ! To co zvani Nikki Haley v UN, zatim nebylo na prestresu v kabinete presidenta Trumpa. Az to bude, tak o tom budu psat a reknu po pravde co se stalo a jake byly duvody. Zatim jsou na pretresu jine veci nez Krym.
  Jsi hloupej jak Hillbilli z Appalachie a delas radost blbcum z Praske kavarny ! Kdyz mas rad hovadiny, tak proc se nesoustredis na CNN ? Az budou kavarensti blbecci v cesku zklamani, tak budou bombardovat VYKALI me.
  nick HONOLULU.
  Koncim pozdravem polibtemi trusnik "pratele" (Zase jsem slapl do kakance !)

  CENZORE...Horni Dolni je velky znalc zakonu, tak me nediskriminuj.
  Uvedom si , ze to nejsem ja, kdo zacne se sprostarnami !
  At si Cesi udelaji svuj nazor sami a je jedno jaky !

  OdpovědětVymazat
 37. Snad si nemyslis ty PITOMCE, ze ja se s tebou budu bavit o markete !
  Na to mam hodnotne lidi a ne zivocichy tveho druhu.
  A pamatuj si ty odpade, ze ve slusne spolecnosti se neuvadi cisla. Nebo se o tebe zacne zajimat IRS.
  Mas jazyk tech co smrdi korunou.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 38. Pro 22,58 za 150 let v USA se vyvraždilo víc lidí než za druhé světové války. Pro Honolulu Flynn asi neni takový stratég že udelal takovou chybu a Rusko asi o zrušení sankcí ani nestojí.Jak je možné že berou od takových mužiků motory k raketám pro svoje kosmické lety. Jinak Váš slovník něco naznačuje. Fandil jsem Trampovi protože Cintonová je skutečná zrůda. Co bude v USA ovšem neni vůbec závislé na jejich občanech o tom se rozhoduje jinde. To že USA je největší parazit na světě neni pochyb.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zato Cesi rvou hlavy do nemecke prdele

   Vymazat
 39. 9:38... Mike Pence obvinil generala ze ztraty duvery..
  Mozna je to take proto, ze se general nechal chytit od FBI stal se vydiratelnym. Neni to vsak vazne !

  A kde jsou vsichni blbeci po mem odchode ? Ja zde nebyl 5 hodin a oni ani necekli. Rozutekli se presne jako ty opice. Citim potrebu jim vylit kybl sracek na hlavu. Jdu je hledat.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ovsem po opicich typu 007 zustaly hovna

   Vymazat
 40. A co na to generál Flynn?

  Michael Flynn‏ @GenMikeFlynn 14.2. 7:58am
  While I accept full responsibility for my actions, I feel it is unfair that I have been made the sole scapegoat for what happened.

  Michael Flynn‏ @GenMikeFlynn 14.2. 7:59am
  But if a scapegoat is what's needed for this Administration to continue to take this great nation forward, I am proud to do my duty.

  Michael Flynn‏ @GenMikeFlynn 14.2. 7:26pm
  Disappointed by @seanspicer's obfuscation during WH Press Briefing. In reality, situation was more complex than portrayed.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:54
   Otázka, kdo Flynna pověřil vést rozhovor s ruským velvyslancem zůstává (zůstane?) NEZODPOVĚZENA.

   Vymazat
  2. 11:54
   Ovšem den předtím, než začal fňukat, napsal tento "děkovný" dopis:

   https://www.whitehouse.gov/sites/whitehouse.gov/files/docs/flynn-resignation-ltr.pdf

   Vymazat
 41. Trojsky kun a vlastizradce Trump musi jit.
  To tady budou zase komunisti kvicet. Kacer Donald byl jejich posledni nadeje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:57
   Donald "Hater In Chief" Trump (Esquire)

   Vymazat
  2. 11:57 Trump opravdu musi jit, prejit po tvy drzce

   Vymazat
 42. Byl jsem narcen , ze kazim diskuze a kdyz zde nejsem, tak degenerati ani neceknou - a vite proc ? Maji nasrano v hlavach.
  A tato sebranka chce dominovat a urcovat mysleni druhych.
  A ted panove pokracujae v nazorech na generala, ja uz rekl vse, co si myslim.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 43. 12:17... Pane, proc zde rozsirujete mentalni PORNOGRAFII ?
  Kdyz uz mate rad hovno na papire, proc nestudujete pouzity toaletni papir ?
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ... A VÁM DVĚMA BRZY ROZKOPE PRDEL !

   Vymazat
  2. 17:54 az tobe bude rozkopana prdel tak ti soucasne budou rozkopany myslici organy

   Vymazat
  3. 18:34
   Hlavně český inteligent-nevolník pochopil, že jste dva BLBCI, jejichž blbost se nesčítá, ale násobí. Hodně zdaru, čuráčku!

   Vymazat
 44. 12:22... oprava POKRACUJTE !

  Dodatek k EQUIRE. (12:17).
  Bill O'Reilly se tak znemoznil, jako hulvati na teto diskuzi, kteri jsou po mem odchode zalezli jako potkani v kanalech. (Doufam, ze vychcipaji !)
  Nemohu je najit, tak ahoj ! A vy pokracujte na zadanne thema.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. madona taky nekam zalezla pote co si pustila hubu na spacir

   Vymazat
 45. O tom co se bude dít v USA se rozhoduje na jiném kontinentě. Jinak ty bláboly co se tady píši jsou úsměvné. HON NO LULU.

  OdpovědětVymazat
 46. 14:38... Ty VYKALE, ty sam nepises NIC, protoze nemas nic, kde jini maji myslici ustroji. Ty exoticka opice !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. As long as Fox, Breitbart and hate radio continue to ignore, deflect from and diminish this scandal, the braindead rightwing flock will continue to blindly follow their hero...

   Vymazat
  2. 16:04 hlupaku
   Smrdi ti ptak, neuhniva ti?

   Vymazat
 47. Zase zde chybi prispevky ! Cenzor zere INKOUST. Budu si muset zaznamenavat co napisi.
  Jiny idiot zase pise co jsem nikdy nerekl.
  Bordel jako v Chanove. Ja vlezl mezi baravne.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Someone should make a movie of this. The US empire is conspired by its Cold War nemesis. A KGB agent seeks world control, as he gets control of Russia, and returns it to an authoritarian state. The former KGB agent then selects a fool as his candidate for the US presidency. The audience sees this fool, and most agree this can never happen to the US. Welcome to the real world.

   Vymazat
  2. What a bunch of treasonous, poisonous people. Republican senators and congressman had better start waking up to the fact that the country will not tolerate this. You do not have a mandate. There are people who would have been moderate Republicans had the party not swung so far to the right.

   Vymazat
  3. Trump promised to 'drain the swamp'; he didn't tell us he'd replace it with a much darker, far more odious cesspool.

   How much has America's top leadership been compromised, let alone its national security apparatus? Will Watergate prove to be child's play by comparison?

   Vymazat
  4. The Republicans own this scandal- lock, stock and barrel. They have ignored questions about Flynn's relationship with Putin and Russia, and Trump's infatuation with Putin, and now are trying to sweep the Flynn matter under the rug. Just imagine if his name was Vince Foster or John Podesta how deafening the Republicans screams would be for a Congressional Hearing. Today, not a wimper or peep from Paul Ryan, Mitch McConnell, Trey Gowdy or Jason Chaffetz.

   Vymazat
  5. Where is the one ethical Republican who will stand up and admit the truth - that Donald Trump is unsuitable as President, having neither the knowledge, temperament, or the ethics to serve this great nation? Every day that passes brings us closer to the one where he decides to bomb someone just because he's so angry.

   Vymazat
  6. --------
   Does anyone really think there's a Team Trump? There's Trump and a bunch of lackeys, fools, and butt kissers!
   --------

   Vymazat
  7. I never dreamed one man could demonstrate his complete stupidity in less than one month.

   Vymazat
  8. George Washington said "I cannot tell a lie"

   Richard Nixon said "I cannot tell the truth"

   Donald Trump says "I cannot tell the difference"

   Vymazat
  9. 17:59
   Za to, že jste si zvolili debila, si můžete jen vy sami; české nevolníky do toho netahej!

   Vymazat
  10. 18:02 ty se drz za prdel kterou myslis

   Vymazat
  11. 18:06 ja su rad ze vyhral Trump
   Ty jen zavidis, cesky nevolniku, u tebe vyhral havel
   A ten cesko zradil a zaprodal a tebe a jine znevolnicil
   A tak ze zavisti hledas na Trumpovi smitka, treba jeho vlasy, vid ty Jando ritni

   Vymazat
 48. 15,48 štěkáš jak starej opuštěnej pes. Tvoje genialita spočívá v tom co vysereš. Smyslem tvého života je hovno. Jsi prostě HON NO LULU.

  OdpovědětVymazat
 49. Prbiehajucece čistky v USA sa vyrovnaju čistkam v KSČ. Nazorný priklad sueper demokracie v USA, kto nie je po chuti liberálnym neokonom a ma triezvy pohlad na svetové dianie bez vojen a násila toho treba odstránit a zlikvidovat. V USA prebiehaju čistky v duchu Mc Carthyzmu ,kto nema stejny nazor ako my toho zlikvidovat. Odstranili realistu Flynna. Tak čistky v USA prebiehaju v duchu Mc Carthy a komunistickych čistiek. Tak vážený vidite aka je ta super USSácka demokracia v skutočnosti.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.