Reklama

.

.

neděle 19. února 2017

Theova lež aneb drobná aktualizace o tom, jak moc je Francie v sedince

Francouzský prezident Holland u Thea
Jitka Přikrylová
19. 2. 2017  blog autorky

Dostalo se mi poučení, že psát o tom, jak ve Francii denně shoří desítky aut je pitomost. Prý že je to tam normální. Silvestrovské veselí, jež letos skončilo zapálením 700 aut, leckde nazvali francouzskou novoroční tradicí.

Země Voltaira či Debussyho podle mě pořád ještě charakterizuje, co dělá takový Jacques nebo Louis, a nikoliv co jim tam poslední čas vyvádějí Mohamedi či Abdulové.

Začátkem února prý že policista měl obuškem análně znásilnit 22letého Thea. Myslím, že se musíme oprávněně ptát, jestli bylo Theovi doporučeno, aby se napříště od policistů držel na vzdálenost délky paže. Nebylo by od věci v komunitě, kam Theo patří, rozdávat náramky, neznásilňovat a podle mého soudu, věc je zcela vyřešená.

Skoro by se mi chtělo dodat, že měla Žilková vlastně celou dobu pravdu, když tvrdila, že ty nové samce nakonec někdo ocení.

Jenže.

Ze svědectví dalšího policisty a konečně i samotného videa, jež mají vyšetřovatelé od počátku k dispozici, to vypadá, tomu neuvěříte, že si to Theo celé vymyslel. Tvařme se, prosím, alespoň trochu překvapeně.

Vše se odehrálo v místě, kterému se přezdívá Město 3000, nechvalně proslulé především díky všudypřítomným překupníkům drog. Protože onen tmavý mladík je známý médiím pouze jako Theo, jeho osobní zapojení do drogového průmyslu musí zůstat v oblasti spekulací. Ne tak onen incident, díky kterému hoří půlka Francie. Podle svědků, při onom zatýkání se Theo měl chovat velice agresivně, policistu praštil do obličeje a zásah obuškem byl veden proti jeho nohám, aby agresivnímu mladíkovi zabránil v kopání. Nic, co by se podobalo útoku na Theův anál. Zdravotní prohlídka potvrdila policejní verzi! Originál ZDE, překlad do angličtiny ZDE.

Video ze zatýkání potvrdilo verzi policistů, Theo byl zasažen vertikálně, nikoli tedy s úmyslem zasáhnout jeho intimní partie. Veškerá obvinění proti policistovi byla stažena! Zdroj ZDE.

Samozřejmě si řeknete, jak mohl prezident Holland vědět, že si Theo vymýšlí, když se mu pospíchal omluvit do nemocnice. Zlé jazyky také tvrdí, že se nenamáhal vyjádřit podporu v nemocnici u policistů, kteří málem uhořeli v autě, když jim tam nejdřív hajzlíci vhodili molotovův koktejl a pak bránili utéct z hořícího auta. Psala jsem o tom ZDE. To ale podle mně není ani trochu fér. Kdyby se měl Holland trmácet ke každému policistovi zraněnému při výkonu služby v některé z no-go zón, tak nedělá nic jiného, že.

Tahle Theova lež rozputala ve Francii peklo. Zatímco levicoví aktivisté bloumají ulicemi s transparenty Spravedlnost pro Thea, ve čtvrtích obývaných především migranty se proti francouzským policistům rozhořela válka nenávisti a zběsilého násilí. Policejní auta hoří přímo na ulicích, a to i ta soukromá. Policisté jsou naháněni autami a filmováni, jak potupně utíkají. Útoky molotovými koktejly se opakují dokola a dokola, mně to ale nepřestane připadat hrůzné. Psala jsem o tom minule.

Denně shoří desítky aut, napříč Francií jsou vyrabované banky a obchody.Mainstreamová média se tváří, že je vše v pořádku a věnují se radši tomu, jak v Barceloně masově demonstrují, aby Španělsko přijalo více a více uprchlíků.

Podle nezávislých zdrojů Francie do ulic již nasadila armádu. Zdroj ZDE.

Mluví se o tom, že tolik obávaná občanská válka už začala. Podle spekulací se ovšem francouzská garnitura brání zuby nehty opravdu něco podniknout, aby neohrozila volby. Ty by v případě přiznání nestability v zemi, byly automaticky zrušeny.

Francie, Bůh s Tebou!

- - -

19 komentářů :

 1. Samozřejmě že si to vymýšlejí. Zkuste na veřejnosti -v davu - strčit do konečníku obušek někomu, kdo má na sobě gatě. To je technicky neproveditelné, a od samého začátku, kdy začala media přinášet a rozpatlávat denně tuto pseudoudálost, se divím, jak je možné, že by tomu někdo uvěřil. Nebo si budeme na různých demonstracích navzájem zasouvat věci do konečníků aby to bylo světové? Nějak se to rozmohlo. Nastupující trestanci si tím vyhrožují, stále se o takovém hnusu někde žvaní - asi už se normální věci v mediích přežily, už nejsou tak emoční a šokující, tak se musí přitvrdit. Znásilňování jak na běžícím páse, dokonce hromadné, teď to zasouvání věcí do konečníku - kdy přijde na řadu vykuchání za živa? Mediální prefabrikáty na to hned najedou -ať je zas nějaké nové diskuzní vzrůšo.

  OdpovědětVymazat
 2. Chtelo by si to tam udelat retro a novou velkou francouzkou revoluci.A zvolit si novou vladu. A tu starou-prohnilou poslat pod gulotinu,zadna skoda by se nestala. Prtoze mezi katastrofou a skodou je jenom ten rozdil,ze kdyz by spadlo letadlo s celou francouzkou vladou tak by to byla katastrofa. Ale kdyby Francouzovi zdechla koza tak to by pak byla skoda.
  Jsem naklonen verit,ze letos tam velka revoluce bude.A katastrofa take. Ale skody budou zanedbatelne:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Stačilo by povolit cajtům proti té sebrance nasadit ostrou munici a střílet a střílet.......

  OdpovědětVymazat
 4. Mě to spíš připadá jako záměr.Údajně znásilněný černoch, vyvolání neklidu, demonstrací,hořící automobily a pak už stačí zrušit volby - protože přece se nesmí nechat vyhrát Le Pen!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejne jako v Nice. Taky se blizil konec vyjimecneho stavu a bylo potreba s tim neco delat. Kdo videl to celni sklo, prostrilene vsude jinde, nez bylo mozne predpokladat siluetu ridice, mi da 100%-ne zapravdu, ze to nebyl terorista, ale policejni provokater.

   Vymazat
 5. Stále více mi to připadá jako hrané scény. Někomu takové střety vyhovují, tak je organizuje (ve shodě s policií). Kdyby to chtěli zastavit, tak tam nenechají pár desítek policajtů, ale pár stovek, hodí tam několik slzáků, naplní několik antonů. Oni to umějí, když chtějí. Nejspíš je cílem udržovat nepokoje, se záměrem prosadit stále větší omezování osobní svobody. Možná to má gradovat s blížícími se volbami, aby je mohli zrušit. Největší popularita Le Penevé, jim nemůže vyhovovat. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, že to umějí, ale to bychom těmi protestujícími museli být my.

   Vymazat
 6. Bohužel, jsem v tomto nějak nerozhodný. Moje býválá je učitelka. I po rozvodu jsem si myslel že je normální. Ale zjistil jsem, že je úplně jinde. Bůh s námmi!

  OdpovědětVymazat
 7. Pokud je to nová euro tradice, je třeba ji rychle zavést i u nás. ABY NÁS NEPOKUTOVALI, nedejbože
  nevhodili z EU. To bych se z toho posral!!!!!!
  Sobotko vydej nový zákon. ZAPALOVAT ZAPALOVAT ZAPALOVAT !!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Mají víc jak rok výjimečný stav a stejně zapalují auta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to jako se zbrojením. Aspoň budou mít atomobilky odbyt. Nemůžeme přec blokovat výrobu atomobilů, rozbíjejte a palte i další, zedníci také potřebují práci.

   Vymazat
 9. Holland je zmrd Sarkozy je zmrd .Napichnout na kul jak to delal Tepes,jeho vojaci se naucili jak spravne napichavat ,kdyz se to udela mistrne tak kul prorazi strevo a vyjde ven krkem aniz by zasahl nejaky dulezity organ,takze napichnuty clovek jeste docela dlouho zije .To si ti francouzky zmrdi zaslouzi a ostatni neviny francouzi se na to mohou se zadostiucinenim koukat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Docela hnus co jste tady napsal a obohatil tím diskuze nespa?

   Vymazat
  2. Vy jste debil, hlavně to neříkejte těm zvířatům.

   Vymazat
 10. VYVRCHOLENÍ UPRCHLICKÉ KRIZE – FRANCIE NA POKRAJI OBČANSKÉ VÁLKY, POLOVINA ARMÁDY JE V ULICÍCH MĚST
  http://freedomeurope.eu/vyvrcholeni-uprchlicke-krize-francii-zasahla-obcanska-valka-polovina-armady-je-v-ulicich-mest/

  OdpovědětVymazat
 11. A přitom řešení není zas tak nesnadné: výtržníky pochytat, ty bez občanství promptně vyhostit, ty s občanstvím zavřít a ty co kladou vysloveně ozbrojený odpor a ohrožují někoho na životě střílet. Sebeobrana není zločin, ale to jediné, co zbývá, když selže snaha jednat po dobrém.

  OdpovědětVymazat
 12. Nevím, čí to byla v historii praxe, napichovat poraženého nepřítele na kůl, ale myslím, že to byli mohamedáni. Jinou praxí jiných humanistů bylo ukřižování. Katoličtí vítězové na Bílé Hoře jen věšeli protestanty na Staromáku - ostatně tak přišel český národ o tu kvalitnější modrou krev - za kterou nám dnes lije Čtverácká televize (ČT) putýnky krve z obrazovek a se vzdycháním věnčí krev modrou z pobělohorského importu, která se, jak píše Ernest Denis, prof. na Sorbonně, drala do útrob českého národa s takovou vehemencí, že z toho málem zhynul..

  OdpovědětVymazat
 13. Bůh s tímto světem, kam ho dovedl rozkládající se a zahnívající kapitalismus. T

  OdpovědětVymazat
 14. Žabožrouti, žerte se a perte se. Od "pařížské komuny", to s vámi jde do řiti.

  OdpovědětVymazat