Reklama

.

.

úterý 21. února 2017

To nemá obdoby. Stropnický předal polovinu naší armády pod německé velení. Vojenský analytik vstává ze židle

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA 21. 2. 2017 ParlamentníListy
 

Analytik Martin Koller se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz zaměřil na dohodu o přidružení české čtvrté brigády rychlého nasazení k velení německé obrněné divize, kterou podepsal ministr obrany Martin Stropnický (ANO). „Něco takového nemá v české historii obdoby, snad jen s dočasnou výjimkou takzvaného vládního vojska v době protektorátu a svatováclavské roty SS v roce 1945,“ zlobí se Koller.


Tak nám ministr obrany podepsal smlouvu o předání poloviny naší armády Bundeswehru. Pokud si toho někteří nevšimli, vrcholný reprezentant ANO a ministr obrany podepsal v Německu s tamní ministryní obrany smlouvu, kterou je česká 4. brigáda rychlého nasazení podřízena německé divizi. Něco takového nemá v české historii obdoby, snad jen s dočasnou výjimkou takzvaného vládního vojska v době protektorátu a svatováclavské roty SS v roce 1945.

Celá záležitost má několik rovin, především právně-politickou a bezpečnostní a mezinárodně-politickou. K podpisu opravdu přelomové smlouvy v celé historii českého národa jsme se toho v médiích moc nedozvěděli. Prvním krokem k „vlasteneckému“ činu ministra obrany bylo pravděpodobně hlasování ve sněmovně, které má změnit českou ústavu. Převážná většina poslanců, s výjimkou KSČM a některých dalších vlastenců, v klidu odhlasovala možnost zatažení naší armády do nějaké cizí války, včetně jaderné, na základě rozhodnutí několika ministrů. Do budoucna by měla mít možnost posílat vojáky do zahraničí vláda, nikoli sněmovna zastupující svými poslanci občany, případně i Senát, který by měl na rozhodnutí Sněmovny dohlížet.

Jen pro informaci, naše armáda se skládá z pozemních sil a letectva, kterému podléhá protiletecká obrana reprezentovaná jedním plukem ve Strakonicích. Základ pozemních sil tvoří dvě brigády, a to 4. a 7. Čtvrtá brigáda rychlého nasazení s velitelstvím v Žatci se skládá ze 41. mechanizovaného praporu v Žatci a 42. mechanizovaného praporu v Táboře, 43. výsadkového praporu v Chrudimi, 44. lehkého motorizovaného praporu v Hradci Králové a budovaného 45. mechanizovaného praporu v Rakovníku. Mimochodem to není dlouho, co se v Rakovníku zrušil armádní záchranářský prapor z důvodu úspor, řada zkušených odborníků přišla o práci a odešla od armády. Hlavní výzbroj 4. brigády tvoří kolové obrněné transportéry Pandur II označované jako kolová bojová vozidla pěchoty, minomety a protitankové řízené střely. Nemá vlastní tanky, děla ani protiletecké systémy. Sedmá brigáda má podobnou organizaci, ale podléhá jí navíc tankový prapor v Přáslavicích. Mimo dvou brigád jsou součástí pozemních sil ještě dělostřelecký a ženijní pluk, chemické, zdravotnické a jiné logistické složky, jejichž jednotky by se v případě války přidělovaly k brigádám. Pod německé velení se dostala jedna ze dvou brigád, které tvoří hlavní komponent armády, tedy polovina našich pozemních sil a nikomu z českých politiků to nevadí. Nebo někomu ano?

Stropnický není poslanec ani senátor a ministrem se stal na základě rozhodnutí šéfa hnutí ANO, fakticky politické strany, Andreje Babiše. Stropnický je známý svými vysoce nadstandardními vztahy ke KDU-ČSL, TOP 09 a STAN, kam by logicky patřil spíš, než do ANO. Tyto strany mají nejblíže k EU a především Německu, přičemž STAN prosazuje ve volebním programu urychlené výraznější začlenění naší republiky do unie a přijetí eura. Možná i proto nakoupila naše státní banka více než za 900 miliard této měny. Stropnického čin jde krásně dohromady s nedávnou další vlnou odprošování předsedou KDU-ČSL v Mnichově za zločiny spáchané českými podlidmi za druhé světové války a po ní na německých nadlidech a také se sudetoněmeckým rodáckým Lansmanschaftem a metály lidoveckého ministra kultury.

Vzhledem k pozici, kterou má ministr financí a místopředseda vlády ve své, možno říci soukromé, straně ANO, lze sotva předpokládat, že by o činu svého ministra nevěděl. Rozhodně by se k němu měl jasně vyjádřit a nemlčet jako obvykle, když se jedná o činy jeho politiků zaměřené proti národu. On hodný strejda EET nic, to vše ten jeho ošklivý ministr, europoslanec, či eurokomisařka. Musíme se proto zeptat, zda Stropnický ke svému činu dostal mandát ze strany vlády? Je možné, že by vláda rozhodla o předání poloviny naší armády pod německé velení? Slib člena vlády začíná slovy: „Slibuji věrnost České republice...“ A člen vlády dá polovinu naší armády Němcům jako důkaz svojí věrnosti České republice! Pokud k tomu měl mandát, jak který ministr hlasoval? Důležitá otázka před volbami! K tomu se nikdo, počínaje premiérem nevyjádřil. Pokud mandát nedostal, porušil ministr obrany s velkou pravděpodobností ústavu, což je základní zákon naší republiky v článcích 9, 49, 63 a 69.

Další vojáci působí v rámci polsko-slovensko-českého praporu EU, další v Pobaltí, další jsou v Afghánistánu a další v Mali, kde jich bude třeba stále víc, letci si opakovaně létají nad Pobaltím, nebo Islandem, takže kdo bude bránit naši republiku a čí armádu a k čemu vlastně platíme? A to dostal ministr obrany od ministra financí několik miliard navíc, pravděpodobně jako zálohu na zásluhy o obranu vlasti. Pokud naše armáda slouží někomu jinému, ať si ji také platí.
****Čeští soldáti poprvé pod německými oficíry

Osobně jsem toho názoru, že o předání poloviny naší armády Německu by mělo rozhodovat celonárodní referendum. Není rovněž znám názor prezidenta republiky, který je titulárním vrchním velitelem ozbrojených sil, především armády a měl by do takové smlouvy co mluvit. Vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní smlouvu zásadního významu, mělo by se k ní vyjádřit ministerstvo zahraničních věcí, ne-li ji přímo schválit, a to bez ohledu na určitou právní volnost z hlediska ministerstva obrany. Tato smlouva navazuje na podobnou podivnou dohodu, kterou podepsal s Německem ministr vnitra Chovanec a umožnil tak působení německé policie na našem území. K tomu jsme se vlastně také mnoho nedozvěděli ze strany ministra vnitra, ani vlády, v níž působí. Možná je to utajované opatření v boji proti ruské propagandě, která prý má zmást státy EU zmatené vlastními politiky a germánští „vachmajstři“ budou lovit nebezpečné české propagandisty jako v dobách protektorátu.

Z historického hlediska nemá čin ministra obrany obdoby a lze ho označit nejen za narušení suverenity našeho státu ale rovněž urážku české, případně československé historie.

(celý text ZDE)

42 komentářů :

 1. SNAD si někdo nemyslíte,

  že se tento "nápad" zrodil v hlavě současného ministra obrany ?! Ve své funkci je nejvíce viditelný, proto kritizovatelný, ale prakticky je to pouhá loutka,

  ovládaná z centrály NATO.
  A tam už sedí jiní, kteří rozhodují o tom, co se musí a co se nesmí. A jejich "noty" jsou předávány dále loutkám ve funkcích ministrů obrany členských států
  útočného paktu NATO.

  Trochu tohoto lidsky odporného člověka lituji,
  podívejte se na něj, jak působí ztrhaně, on určitě netušil, jako předvolební maskot ANOfertu,
  co se po něm vše bude chtít a za co se bude muset někdy odpovídat...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to, že se mohou za své činy také někdy zodpovídat, je to poslední, na co oni myslí. Historie ukazuje, že moc a sláva těmto lidem zcela zatemní myšlení a mnozí z nich, ani po porážce a vedeni na šibenici, se cítí "nepochopeni" a zrazeni.

   Vymazat
  2. Ty si z ničeho nic nedělají. Pro ně platí pouze: armáda jde s lidem, a my kradem s klidem.

   Vymazat
  3. Nelituj je, psychopaty. Ti nikdy nepochopí, že by neměli dělat jen a pouze to, co jim přináší osobní zisky nebo osobní výhody, nikdy nepochopí, že by se měli řídit nějakými zákony, nikdy nepochopí, že by za něco měli nést odpovědnost. Na psychopaty platí jedině klece v blázinci nebo mnohem levnější šibenice.

   Vymazat
  4. no promiňte.je dospělý.je svéprávný.
   Netušil omrdal malýho kluka a šel od soudu dom.To je to samé.
   Stropnický je přesně vybraný a vycvičený.
   Naši lidé jsou mučeni a popravováni na veřejnosti.Pro výstrahu.A jejich lidé?
   Odvolej,nebo zemřeš má svoji skálopevnou logiku.A Stropnický dělá řízenou kariéru celý život.Krok zakrokem,to není žádná umělá ani všelidová hvězda.
   Obhajoba je Vaší obhajobou ?

   Vymazat
 2. přidružení poddaných vojsk je asi geniální tah, až se bude dělit EU na vyspělou a méně vyspělou zónu, dostane se Tschechei na tu správnou stranu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale no tak.
   Budete muset pár mrtvými prokázat,že Vy,bundeswerjedinec jste na té správné straně.
   Debil a Kurvička tutově vyprodukovali dost
   Pitomců,kteří ví,že tyhle životní komplexy vyřeší mundur.
   Uvnitř těchto rodin existuje vzorec pro tuto produkci:
   agresivita a submisivita
   falešná agresivita a falešná submisivita.
   židky vedou výchovné kurzy.

   Vymazat
 3. No tak havloceska poroba se pomalu dokoncuje, ani za valky cesi nebojovali za nemce, zato ted jo
  Nestydite se trochu?

  OdpovědětVymazat
 4. Autor článku se mýlí, když srovnává současné předání poloviny naší armády pod německé velení s Vládním vojskem v době protektorátu.
  Vládní vojsko nikdy nemělo německé velení, naprostá většina jeho příslušníků zůstala věrná čsl.republice. L.S.

  "Generálním inspektorem vládního vojska (velitelem)byl jmenován generál I. třídy (bývalý československý brigádní generál) Jaroslav Eminger, který stál v jeho čele celou válku. Dohled nad Vládním vojskem vykonával zplnomocněnec wehrmachtu, který měl k dispozici styčný štáb zvaný „Deutscher Verbindungsstab bei der Regierungstruppe des Protektorats Böhmen und Mähren“. Tuto funkci zastávali postupně generálové Erich Friderici (červenec 1939 až říjen 1941), Rudolf Toussaint (říjen 1941 až září 1943 a znovu od července 1944 do května 1945) a Ferdinand Schaal (září 1943 až červenec 1944."

  "Musel bych dát všechny příslušníky Vládního vojska od generála Emingera až do posledního vojáka postřílet, proto je raději pošlu ven z protektorátu, abych odbojnému hnutí rázem udělal přítrž. “
  — K. H. Frank na jaře 1944[1]

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Vl%C3%A1dn%C3%AD_vojsko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vojáci!!!!!co s také armády, běžte domů ,ministerstvo je taký zbytečné .

   Vymazat
 5. To není jen Stropnický,ale před ním jiní politici,co už předali Českou republiku Německu.Teď se to dá ještě do Ústavy České republiky,prezident podepíše a jsme součástí Německa.

  OdpovědětVymazat
 6. Kdyby mi dali německý důchod tak stím souhlasím.Lidé doufám, že budete volit ten NATOfert.

  OdpovědětVymazat
 7. Společná Armáda - SA - to zde tuším už bylo, nějaký Hitler s ní však nebyl spokojen a tak ji redukoval během noci dlouhých nožů. Zdalipak s ní budou spokojeni pohrobci Adolfa Velikého? Za peníze je vše a míra peněz určuje velikost vazalské oddanosti. Už se prosím ví, jakým jazykem budou SA komunikovat - česky, nebo německy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. " Vládní vojsko bylo jedinou protektorátní institucí, kde se ve služebním styku používal výhradně český jazyk. 72 jeho příslušníků bylo pro odbojovou činnost zatčeno a 33 z nich posláno do koncentračních táborů, velké množství se přidalo při první příležitosti k odboji ať již v Itálii nebo doma."
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Vl%C3%A1dn%C3%AD_vojsko

   Vymazat
 8. A ovčané budou volit ANO za koblihu,za párek,Stropnický nadále bude hýbat figurkami na bojišti jako Napoleon,erozrádci,kteří podpořili CETA,se budou nadále natřásat v Bruselu a Srabotka bude mít ještě lesklejší lebzu od vlezprdelství v EU a s jiskrou v oku,že se také dočká teplého místečka jako eurozrádce!A lid bude dále ohýbat hřbet.Jen občas tomu plébsu něco ti čuníci hodí,aby byl stále v klidu a dojemně ty prasata chválil.Nebude-li změna,přijde zmar a doba temna.A já vím,že nepřijde!Jsme zparchantělý národ a oni to vědí!

  OdpovědětVymazat
 9. Prosím, potřeboval bych poučení, proti komu bychom se měli bránit. Náš tisíciletý nepřítel a opakovaně okupant - až na 300 roků - byli Němci. Myslíte, že se můžeme Němcům dnes ubránit? Obzvláště, když jsme začlenili naší obranu do německého útoku. Polsko bude možná mít nároky zase na moravské Slezsko, ale znáte z historie bojeschopnou polskou armádu? Rakousko se neutralizovalo a asi upustilo od nároků na Valtice. Také zřejmě Lichtenstein nezaútočí na jih Moravy. Slováci - zatím se zdá, že Hlinkovci tam nemají hlavní slovo, aby si nárokovali moravské Slovácko a pak jejich starosti budou na jižním Slovensku s Maďary a Oravu si nárokují Poláci. No a proti ilegální imigraci islámistů do "šengenského prostoru" a tedy pro zabezpečení i našich hranic se ukázala armáda NATO naprosto nezpůsobilou - viz Řecko, Itálie, Španělsko. Víte ještě o někom, kdo vznáší na naší zem nějaké nároky, které by chtěl řešit válkou, pokud bychom je nesplnili? Že by zase Švédové potřebovali obohatit svoje muzea a obrazárny? Nebo Quislingland že by potřeboval další přísuny slovanských árijců k obohacení svého genofondu? Tedy útok koho bude česká armáda muset odrážet? Děkuji za poučení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Česká armáda,to jako opravdu existuje,kde prosimvás? Děkuji za vysvětlení.

   Vymazat
  2. Po přečtení Vašeho příspěvku jsem váhal,zda se mám smát či uronit slzu.Bezva,až kam zajdou zrádci za jidášský groš,že pane řediteli cirkusu Humberto!Jenom mi nějak uniklo.Prezident už není velitelem odzbrojených,pardon ozbrojených vojsk?Že by byl už jenom velitelem Hradní stráže a Hradní hudby?

   Vymazat
 10. Je třeba se podívat pravdě do očí. V květnu 45 skončila ochrana našeho státu zajišťovaná Německem. Nyní se vše napravuje a vracíme se zpět. Ne nadarmo se zřejmě Merkelová uřekla a přiřadila nás ke spolkové republice, což odsoudil Filip a žádal v parlamentu na Sobotkovi na tuto nehoráznost reakci. Ani v roce 68 zpřátelení vojáci NDR nevstoupili do hlouby našeho území a pak byli okamžitě ztaženi. Dnes jsou ale zřejmě vojáci Bundesweru daleko lepší bratři ve zbrani.

  OdpovědětVymazat
 11. I srovnání současného předání poloviny naší armády pod německé velení se Svatováclavskou rotou SS v roce 1945 v době protektorátu není adekvátní.
  Kolaborantské jednání Stropnického a jeho okolí nemá v novodobé historii našeho národa obdoby !! L.S.
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Svatov%C3%A1clavsk%C3%A1_rota

  OdpovědětVymazat
 12. Zrůdná doba, zrůdné ANO i Stropnický!! Voliči by si měli uvědomit, co volí, když dají svůj hlas Babišově straně!! Jenže kolik z nich je schopno a ochotno sledovat politické dění, informovat se z více zdrojů a podle toho zodpovědně hlasovat!!??

  OdpovědětVymazat
 13. Skalní voliči ANO by se měli zamyslet,kdo všechno stojí v jednom šiku za kontroverzním Babišem.Jsou to škůdci národa Jourová,odporný stranický turista Telička a také vlastizrádce Stropnický,který by měl být po právu za svůj čin obžalován.Lidé vzpomeňte si na ty darebáky až půjdete k volbám!

  OdpovědětVymazat
 14. Js3m velice zvědavý,kdyby-nedej bože-rozeslali povolávací rozkaz,co by s tím lidi dělali.Za sebe...určitě nebudu chtít hrdině bránit německou říši.Tohle asi bude dost rozšířený názor,takže v této souvislosti je jasné proč je tolik čmoudů v Germanistánu.Uvidíte,že jim umožní jít do Jihádwehru.Pro nás tímto zvoní zvonec...viz Francie..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co by lidé dělali s povolávacím rozkazem ? To co vždy, s "nadšením" by ho uposlechli. Ty "neposlušné" by usměrnili za pomoci "EU" orgány činné v trestním řízení, neziskové organizace a "přičinliví" občané.

   Vymazat
  2. Proto jsou čmoudi v Německu houfováni, chvílí je nechají vydusit v táborech a potom jim nabídnou ty dříve slíbené domy a auta na východě.Co si vybojuješ bude tvé a navíc to bude boj proti nevěřícím.Tak ideologicky připravenou armádu by z evropanů nikdy nepostavili.No a naši vojáci je budou ze zadu postrkovat, když se jim nebude dařit.

   Vymazat
  3. Já budu muset rukovat taky? Já ale mám pořád platnou tuto přísahu a jinou nechci: Já, občan Československé socialistické republiky, vědom si své čestné vlastenecké povinnosti, přísahám před bojovou zástavou věrnost pracujícímu lidu vedenému Komunistickou stranou Československa.

   Slibuji, že budu vojákem statečným a ukázněným, že budu důsledně a iniciativně plnit ustanovení vojenských řádů, rozkazy velitelů a zachovávat vojenské tajemství.

   Svědomitě se budu učit ovládat vojenskou techniku a zbraně, svěřené mi pracujícím lidem a připravovat se na boj, abych mohl na rozkaz prezidenta a vlády Československé socialistické republiky co nejlépe bránit svou vlast a její socialistický řád proti každému nepříteli.

   Pro obranu socialismu jsem vždy připraven stát pevně v řadách ozbrojených sil Československé socialistické republiky po boku Sovětské armády i armád ostatních socialistických zemí v boji proti jeho nepřátelům a nasadit i svůj život k dosažení vítězství.

   Tak přísahám!

   Myslíte že to u soudu vezmou v úvahu?

   Vymazat
  4. Pro: 20:19

   Soudy vezmou v úvahu pendrek. Budete se moci tak leda culit na popravčí četu. Ale nebojte, budeme nás tam asi více ;-).

   Vymazat
 15. Podřízení Čechů německé armádě?
  Ale to už tu bylo!
  Všichni sudetští Němci se stali/ toužili po tom/ po 30.9.1938 Němci říšskými, stejně Slezané. Se všemi výhodami i nevýhodami.
  A negativní důsledek? Byli povoláni - odvedeni do Werhmachtu a šli - do první linie po 22.6.1941 bojovat do SSSR. Češky, vdovy po nich, pokud neodešli z ČSR no SRN vyplácel nástupce III. říše vdovské důchody v markách.

  A tak se těšme na na německé důchody. Třeba budou zase v markách!
  Ale pro pořádek a lepší zapamatování!
  Ministr Stropnický by měl 15.3.2017 uspořádat na počest podřízení části Armády ČR Bundeswehru vojenskou přehlídku na Wentelplatzu v Praze, němečtí kamarádi by si mohli v Praze zadupat a jejich tanky potrhat asfalt.

  ... a kdyby proletovaly sněhové vločky.... . pak by to byla důstojná připomínka 15.3.1938.... pak ministr Stropnický by se stal hvězdou první velikosti pro příští české generace...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mýlíte se, žádné "podřízení Čechů německé armádě" tady nebylo !!

   "Sudety připojeny k Německé říši, sudetští Němci se stali občany Říše a museli narukovat do Wehrmachtu."
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Sudet%C5%A1t%C3%AD_N%C4%9Bmci

   Vymazat
 16. Konečně se země "obsazují" mírovou cestou. Prostě veškeré zdroje, průmysl, zemědělství, nerostné bohatství a samozřejmě vedoucí pozice na všech úrovních , včetně armády ve jménu demokracie a za nějakou tu provizi dobrovolně předáme do rukou tu Němcům, tu Francouzům, tu Nizozemcům, Tu Američanům aj. Pěkně pomaloučku polehoučku aby lidi neztratili dojem svobody. Kam se hrabou všichni usurpátoři z minulosti

  OdpovědětVymazat
 17. Blb kdo v takové armádě slouží...
  Odešel bych do Ruska a tam založil vlasteneckou armádu*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do Buzuluku?

   Vymazat
  2. Do Petrohradu :))
   Vytvořil bych Československou námořní flotilu.
   Hned jakmile Číňané dokončí vodní dílo na spojení tří moří začneme kotvit doma*

   Vymazat
  3. :)
   jdu šít prápor na uvítanou :)

   Vymazat
 18. Oklešťování národní suverenity salámovou metodou a v přímém přenosu. A když se objeví konsekvence záměru EU, potažmo IV říše, je už pozdě.

  OdpovědětVymazat
 19. Autor se zřejmě mýlí, když posouvá ANO do jiné části politického spektra nežli KDU-ČSL, TOP 09 a ODS. Je spíše nebezpečnější, protože se kamufluje jakoby vlevo a je velmi nezřetelné, jelikož nevyjadřuje otevřeně své cíle. Tato taktika mimikrů může uškodit mnohem více při rozhodování občanů neschopných vytvořit si vlastní názor. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Agent Bureš dělá pro lid prohlášení, ale své ministry zaškolí, aby dělali a prosazovali přesný opak jeho líbivých řečí.
   Potom opět veřejně prohlásí, že o tom nevěděl a že se ministra zeptá.
   A potom vše zapadne v proudu času.
   ANO je zlořád. Promigrantský, prounijní, pronatovský, proválečný.

   Vymazat
 20. Pan Stropnický není nic menšího než vlastizrádce. Co už jiného by mělo charakterizovat vlastizradu? Že nemá na výběr? Nesmysl! Kdyby byl slušný člověk mohl by odmítnout tento diktát a prostě z funkcičky odstoupit. Jenže to by nesměl být zrádce a bezcharakterní zbabělec. Ovšem nehaňme jen jednoho z mnoha. Od roku 1990 je těch prospěchářských vlastizrádců všude přehršel a nejen v politice. Podívejme se například na naše generály, jak jim nevadí za mrzký peníz podlézat cizím a nosit jim tašky, ale před vlastními dělají hrdiny. A co ministrů pochybné kvality jsme měli ve vedení obrany. Čest panu Tvrdíkovi, který dokázal říci, že s tím nesouhlasí a odstoupil. Ostatním nevadilo různé redukování, reorganizování, modernizování a zefektivňování armády. Jinými slovy likvidace a rušení a že jich bylo! Jen se podívejte na ten výkvět ministrů obrany. Modroknížkáči, hvězdopravec, rakouský desátník, trhlá hudebnice, zkorumpovaný profláknutý agent cizí moci, trpaslík s napoleonským komplexem a kdysi slušný generál Picek, který za funkcičky a fangličky nakonec prodal svou duši. Kolik pitomců rozhodovalo o armádě aniž o ní co věděli a kolik prodejných generálů za vizi vojenského přidělence v atraktivní zemičce nebo velvyslance ochotně pomáhalo. Nakonec věrnost 4. říši a Germánii ani nějaké EU nikdo z nás nepřísahal, tak máme volbu odmítnout za ten neofašistický, multikulty svrab někdy bojovat nebo mu sloužit. Je to každého osobní volba a odpovědnost. Od roku 1989 se lámou charaktery a každý je odpovědný za to co činil. Každý se bude zodpovídat nejen před Bohem, ale před svými dětmi, vnuky, národem až se zeptají:"Co jste to dopustili?Co jste to udělali a proč?" Příští geberace budou soudit v bídě a zotročení. Ti všichni synkové Topolánků, Nečasů, Kalousků, Bursíků, Sobotků, Klausů a mnoha a mnoha dalších se budou stydět za své předky a nebudou se k nim hlásit. Ostatní je proklínají již dnes. Chudí duchem budou chudí i materiálně. Co jejich rodiny naloupily a vysloužili zradou o to stejně přijdou. Ukrajina nechť je nám mementem. Vlastní zrádci, nenažranci, hlupáci a oligarchové ji přivedli do záhuby.

  OdpovědětVymazat
 21. Petr nebo Pavel, každý z nich je zmrd.
  Proto se jeden z největších pitomců jmenuje Petr Pavel.
  Celý parlament, s výjimkou pár komunistů, by měl viset.
  Jinak se nic nezmění.
  Pěkně Stropnický vedle Hermana nebo toho dopravního vypatlance Humla, atd.

  OdpovědětVymazat
 22. Nejen psychopati vládnoucí EU, ale i "čeští" vládní psychopati jsou do jednoho ještě horší než Hitler.

  OdpovědětVymazat
 23. http://www.mocr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/cesti-a-nemecti-vojaci-budou-spolecne-cvicit-a-sdilet-zkusenosti-130782/

  OdpovědětVymazat