Reklama

.

.

úterý 7. února 2017

Trump náhodou přistihl Tymošenkovou při lži. Trump konstatoval, že USA nevědí přesně, co se děje na Ukrajině


Aljona Něstěrova
7. 2. 2017     zdroj
Donald Trump konstatoval, že USA nemají dostatek informací o situaci na Ukrajině. Hlava frakce "Baťkivščina" Julia Tymošenková však uvedla, že prezident Ameriky jasně chápe, co se děje, dokonce podle ní slíbil podporu. Tímto šéf Bílého domu mimoděk odhalil lež ukrajinské poslankyně.


"Nevíme hodnověrně, co se tam děje", řekl Donald Trump v rozhovoru pro televizní kanál Fox News s tím, že reálnou situaci na Ukrajině si ještě musí prošetřit.

V reakci na repliku moderátora, že situace na Donbasu se zostřila kvůli "násilí proruských sil", americký vůdce také prohlásil, že v USA není přesně známo, zda jsou Ruskem kontrolovány síly na východní Ukrajině. Přičemž Trump opět přislíbil, že se seznámí se všemi nuancemi daného problému.

Julia Tymošenková však sdělila protikladné informace, když mluvila o svém setkání s americkým vůdcem. "Prezident USA absolutně přesně chápe, co se děje, a ujistil o naprosté podpoře Ukrajiny", řekla ve vysílání televizního kanálu ICTV.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

25 komentářů :

 1. Klídek Trumpe - co se přesně děje na Ukrajině, neví v současnosti nikdo. Ví se jen to, že je materiálně i občansky rozesraná, což dříve nebyla, a proč tomu tak je, už se neví, a neví to ani ta blbá Tymošenková. Ví se jen to, že Ukrajina je ve sračkách a bude v ještě větších sračkách, ale proč to tak je, a jak z toho ven, se neví. Žádný nápad na obzoru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všichni Ukrajinci, co emigrovali za posledních 26 let k nám dávno pohřbili iluzi o své vlasti. Jejich přičiněním se z pražských trosek staly paláce. Křížem krážem překopali Prahu desítkami výkopů tupými krumpáči a to vše za minimální mzdu, která mnohdy nestačila na ubytování a točený salám s pečivem. Kde mohla Ukrajina dnes být? Obrovská a úrodná země. Proč nejsou schopni si udělat doma pořádek?

   Vymazat
  2. Dovolím si oponovat.Ono se ví,proč je ta
   Ukrajina rozjebaná a ví se také,kdo to má
   na svědomí.Začalo to oranžovou revolucí,
   kde byla Julča ústřední postavou.Rozkradla
   z moci své funkce premiérky přes 3 miliardy
   dolarů,uklidila je do zahraničí a jejímu
   "nevinnému"manžílkovi udělila ODS za dva
   měsíce politický azyl.Ví se,ale zapomíná!
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. 14.22
   "ukrajinci" mají jeden stejný povahový rys
   který známe
   poslušní slušňáci,alespoň co se vrchnosti
   domorodé týče.
   Minimálně válcují ty naše spoluobčany,které mít za zády není dobré.
   je to složitější,samozřejmě,rozebírat
   narodní mentalitu pro 3-4 generace,zvlášť na územích,jako je křižovatka Evropy a obilnice
   Evropy.
   Jde také o vzorek národa,jak jsem psala již dříve,postsocialistický taxikář je všude stejný.

   Vymazat
 2. Je potřeba pozvat Banderovce do USA a mají po starostech co s Trumpem. Ručím za rozval celého státu a možná i kontinentu. To by Honolulu čuměl.

  OdpovědětVymazat
 3. Já se vůbec divím, že Trump přijal tuto zlodějskou couru. Když byla obviněna k krádeží, tak se válela po nemocnicích, prohlašovalo se, že její život je na krajíčku, její manžel a dcera jezdili po světě a naléhali na vlivné lidi ať se za ni postaví a hleďme po Majdanu oživla jako patnáctka a zase jenom škodí. Je na pováženou, že se s ní ještě někdo baví. Její šovinistická, teroristická prohlášení jsou do nebe volající. Tato lidská kreatura si zaslouží odhodit na smetiště dějin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On ji přijal, jako tisíce jiných šmudlů, k fotografování, to dělá běžně každý prezident, potřese rukou, řeknou mu, kdo to je a jde se dál. Dvě minuty, dýl to není.

   Vymazat
 4. Kyjevská junta, to není Ukrajina.

  OdpovědětVymazat
 5. DĚJINY JSOU TVRDÉ.
  Slované jsou rozbitý národ. Jejich sídla se táhnou od Aše po Čukotku, od Murmanska po Bulharsko. Nepřátelští Germáni využívají vnitřních rozbrojů. Posledním příkladem jsou nacionalističtí fanatici na Ukrajině.
  Trump dobře ví, že holýma rukama se do ohně sahat ńemá a nespálí se ani kvůli Julii Timošenkové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale i vy svými slovy potvrzujete strategický záměr Ameriky odříznout a izolovat zejména Rusko (o vytunelované slovanské země bez přírodních zdrojů jsou pasé), aby jedny z posledních zdrojů takto získala sama Amerika pro sebe (aby je nedej bože získala Čína) - viz zcela otevřená analýza Stratfot

   Vymazat
  2. 16:02 i prostá diskuse zde na NR přece názorně ilustruje svornost českých Slovanů

   Vymazat
 6. Banderovská ukropie má jednu obrovskou smůlu, dnes o ni vůbec, ale vůbec nikdo nestojí, ani Amerika, ani EU, ale kupodivu ani Rusko. Putin stál jenom o vojenskou základnu s názvem Krym a dnes nechce dát ruské pasy ani obyvatelům Novoruska (Doněck, Luhansk), aby mohli utéct před Kyjevem organizovanou genocidou a masakry. Nikdo nemá zdroje. Ty má asi jenom Soros a ten si je asi chce vzít do hrobu. Ale někteří tvrdí, že stahuje prachy z celého světa na likvidaci Trumpa.

  OdpovědětVymazat
 7. ale veď tá pizda vôbec s Trumpom nehovorila, ona spolu s ďalším odpadom sa vypravila do pindosákova na "modlitebné raňajky" s Trumpom. Predpokladám, že sa tam modlili a raňajkovali a pri tej príležitosti možno Trump s nimi prehodil pár slov. Možnioé že za účasť na tých raňajkách sa aj platí.
  Julča sa dovalila sa s copom na hlave a ukrajinskí bulovia vo vyšívaných košeliach, aby ich bolo spoznať, ale každý na nich kašľal. Ale aspoň sa týždeň žrali, slopali a drichmali v nadrahšom hoteli na účet ukRuincov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tady je třeba upřesnit, že se s ním opravdu setkala, protože si ho odchytila přímo u pánských záchodků

   Vymazat
  2. Přesně tak, to je pro každého, kdo šel kolem a měl nějakou historii, fotka, úsměv a nazdar.

   Vymazat
 8. Nešťastná Ukropie je proto,že se jí zmocnila banda vydřiduchů,jako je ta Julča originál Kapitelmanová,mezi něž patří samozřejmě i Valzman-Porošenko,Hrojsman atd....ti jsou problém...,tak,jako všude jinde,kde si tupostí a lhostejností místních uchvátí monopol moci,stejně,jako v USA....

  OdpovědětVymazat
 9. Ženská, která se nechala na Majdan přivézt na vozíku /tak nějak jel Švejk do války/. O měsíc později již ve vysokých lodičkách kráčela jak na modní přehlídce. Takže tato Lžijulie, která pomáhala rozkrást Ukrajinu, teď jedná s Trampem. A nakonec slyšíme, že vlastně nevědí, co se tam děje. Je to normální občanská válka, protože Ukrajina nikdy nebyla jednotná, je to příliš mnoho národností, hlavní dvě ukrajinská a ruská nikdy nebyla jednotná, ani za druhé světové války. Teto nejednoty USA a zápdní evropské státy pro svou hamiždnost a pro omezení vlivu Ruska v Evropě využili a dovedli tak celý svět na pokraj války. Obama, Merkel, Holladne a zástupci NATO by měli jít před soud za jednání proti lidskosti. Jsou to vrazi.

  OdpovědětVymazat
 10. Tahle lžibaba -
  to je pane produkt !
  fuj tajbl!
  j.

  OdpovědětVymazat
 11. minimálně je to vzkaz na pár dní dopředu:nevměšování

  OdpovědětVymazat
 12. Ja chci cist zpravy od Honoluku. Jsou vic informativnejsi nez kmenove clanky a prispevky vsech pisalku VCETNE TECH MYCH dohromady. Nevim kde ty informace Honolulu bere, tuhle psal ze i z radia. Zadam timto redakci aby umoznila Honolulovi psat jeho prizpevky, aspon jeden denne jako kmenove clanky. A pak doufam ze pod svym clankem se Honolulu zucastni diskuze.
  Dekuji predem

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Horní Dolní
   21:58
   Já také vždycky hledám ,kde co napsal ..
   on je ale asi teď smutný kvůli těm nechutným akcím proti D.Trumpovi ..
   je to hrozné i tady ve Vídni -dnes jsem byla v knihovně a dívala jsem se na aktuální časopisy jen tak namátkou ... ( ovšem časopisy pod jasně určitým protektorem -spiegel,zeit,profil ,news etc..
   bushing jak hrom všude takovým způsobem ,až je to opravdu podezřelé-trapné -
   vytrhàvání z kontextu jeho vyjádřeních,
   osočovàní a lhaní na objednávku ..
   musím ale říci ,že to lidi stejně ani nečtou a je to všechno určeno jenom těm tupým stádním hlavám anebo pomateným zelenáčům .
   vždyť ty tiskoviny (zesměšňující.)
   jsou rozhazovàny a podstrkávány i v
   UBahnu ,aby to lidi do těch kebulí dostali podprahovou formou ...že to pořád někde vidí..
   Nick Honolulu je možná také trochu
   znejištěn tím vším ,jako každý z nás ,a v
   obavách ,zda jsme se nenechali
   obludit chimérou..
   ale jsou i tací,co říkají ,že do měsíce to
   už nikoho nebude zajímat a
   Trump ukàže co umí ...
   zdraví j.

   Vymazat
  2. Vlastovko, Honolulu nema pravo byt frustrovan. Trump je president! Stekot medii je hnus, ale je to stekot. A za ten stekot si EU a NATO zaslouzi zniceni. Je to valka.
   Honolulu je rytir a bojovnik. Chci ho zpet. Nekde bere informace, nevim kde, jen tak dal.
   Trump je buldozer, jede dal, drti nepratele
   Ti zvani uz z cesty
   Krava Pelosi co si nakradla zvani o tom se ted je treba srazit presidenta Bushe, je silena ale vladne
   Maxine Walters zase vcera si stezovala ze Putin napadl Koreu
   Demokraty vedou silene mentalne nemocne zeny

   Vymazat
  3. A Vlastovko, evropske urazky Trumpa, pozor aby se to neotocilo proti evropanum, bez Americke podpory je evropa na hnoji
   Evropani si koleduji
   Aby ty antitrumpovske urazky nemuseli evropaci sezrat!
   Ty vtipy jim narvat do chrtanu
   Evropa provokuje aby nedostala zase pres drzku

   Vymazat
 13. A Tymošenko je kdo, copak jí ještě někdo věří?

  OdpovědětVymazat
 14. Tymošenko je opravdu dobrá reklama, za její vlády jsme v zimě nedostávali plyn. Její manžel se tady skovával s pomocí Schwarzenberga před spravedlností a chlubil se, že dostal politický azyl. Kde je teď?
  Lékaři by ji měli prohlédnout, na mejdan ji vezli na invalidním vozíku za křiku, že Rusům bude řezat hlavy. A po pár dnech začala běhat.
  V našich dějinách byl taky jeden takový, i on je světově proslulý - jmenuje se Josef Švejk.

  OdpovědětVymazat