Reklama

.

.

pátek 24. února 2017

Počet islamistických teroristů v Německu roste...Rozkazy k provedení útoku přicházejí z ciziny do Německa.


24.2. 2017   První zprávy
Úkoly pro zpravodajské služby se staly mnohem složitějšími,řekl šéf německého Spolkového úřadu pro ochranu ústavy Maassen.
"Jsou „usazeni“ v sociálních skupinách, v tak zvané islamistické mešitové komunitě. V kybernetickém prostoru se dají charakterizovat blízkou spoluprací. Hlavním cílem tajných služeb je získat o nich informace ."
Spolkový úřad pro ochranu ústavy (BfV) zaznamenal nárůst na islamistické teroristické scéně v Německu.
"Máme v evidenci nyní 1600 islamistů coby potenciálních teroristů," řekl prezident BfV.

„Na konci roku 2016 byl tento počet asi 1200 lidí, potenciálních islamistických teroristů. Spolkový kriminální úřad eviduje kolem 570 takových lidí,“ pokračuje Hans-Georg Maassen, šéf německého Spolkového úřadu pro ochranu ústavy..

"Musíme si uvědomit, že nežijeme v normální situaci. Už nejsme sami, i USA jsou ohroženy, ale především západní Evropa je v centru pozornosti a také Německo," upřesnil Maassen.

Rozkazy k provedení útoku přicházejí z ciziny do Německa. Často pachatelé přišli ze Sýrie a měli zkušenosti v boji a při výrobě výbušnin.
"Teroristické komando se skládá z jednotlivců, u kterých není pochyb, že dokáží toho s kalašnikovem více než policisté tady v Berlíně,“ upozorňuje šéf BfV.

Z 15 útoků v Evropě v posledních dvou letech pouze u třech „útočníci“ odmítli rozkaz.. Ostatní, včetně pěti útoků v Německu loni, byly provedeny jednotlivými pachateli nebo malými skupinkami, v nichž spolupracovali jednotliví pachatelé .

Celý článek na PrvníchZprávách

16 komentářů :

 1. Proto taky Německo a vyčpělá, pardon vyspělá západní demokracie nás nutí aby jsme v rámci kvót s otevřenou náruči vítali teroristy, pardon uprchlíky, kteří v rámci multi - kulti, nás jdou do České republiky obohatit o svojí kulturu nepracovat a žít na náš úkor a podřezávat bezvěrcům hlavy.

  OdpovědětVymazat
 2. a bude jich ještě víc až zjistí že tu pečený holuby do huby nelítají že barák a fáro jen tak nedostanou a že žijí mezi ateistama

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono ale nejspíš budou přiřazeni k té skupině, které obrazně řečeno pečení holubi do huby lítají, barák sice nemají (ono na baráku se musí pracovat), ale o fáro u nich také není nouze . Nad těmi všemi budou držet ochrannou ruku ti kdo fár mají hned několik a baráků také. Mají to již vyzkoušejí a ví, že to funguje. Máme všechny znaky rozvojové země.

   Vymazat
 3. "počet islamistů v Německu roste ..."

  Zvonka to (podle "pravdomluvných"mrdií) vyzerá, že v Německu roste počet "Putinů".

  OdpovědětVymazat
 4. http://svobodnenoviny.eu/posuzujme-ano-podle-toho-co-rikaji-jeho-ministri-a-ne-podle-toho-co-rika-on/

  OdpovědětVymazat
 5. Tak kolik lidi zavrazdi teroristi do tydne, mesice ci roku?
  Divim se ze zadnej smoula jeste nevymyslel sazkovou kancelar na teroristicke utoky

  OdpovědětVymazat
 6. Vítejte a jásejte. Musíte se obohatit. Nejlépe by bylo v průběhu 50 let zakázat v EU volby.

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/02/24/vtip-na-tento-den-361/#jp-carousel-948546

  OdpovědětVymazat
 7. Každý(!!!) Islamista je potenciální terorista. Bude li ve jménu Allaha požádán o cokoli, vykoná! Bude li při tom obětovat svůj život, tím lépe a setká se v nebi za to s Mohamedem. Jen když sebou vezme co nejvíce bezvěrců. Ti ovšem skončí v kotli pekelném...P.S. Dodávám příklad anglického islamistického dětského lékaře, dvacet let tam žijícího spokojeným životem, velmi oblíbeného. Byl požádán a vykonal. Je to asi dva roky!?

  OdpovědětVymazat
 8. Vše co se děje bylo dávno plánováno.
  A pohrobci minulých dob jim přisluhují.
  Neustále chtějí bojovat v rámci dávné, Evropě předurčené, Drang nach Osten! „Touhy po východě“.
  Sami ovšem neví, že se střílí do vlastní nohy.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Strasidlo-komunismu-se-nam-zase-plizi-do-vlady-Co-bolsevik-naslibuje-to-potom-zmasakruje-Nic-jim-neverte-pise-Jiri-Menzel-do-novin-476908

  OdpovědětVymazat
 9. v Bundestágu vylezl nějaký superblbec s názorem, že chudáci čmoudi prostě potřebují ženské (jsou nadržení a to víte jižanská nátura) a tak prý progresivně budou přijímat do Německa uprchlice. Takže milí frickové za milionem a půl přičmoudlíků vám brzo dovezou ještě milion přičmoudlinek a pak se Vám tam budou pěkně množit jako potkani, takže za 5 let budete mít ne milon vejlupků, ale nějakých bratu 4 milióny nových Němců. Jenže ty původní je budou muset luxusně živit jako my naše Rómy. Skvělá vyhlídka! To jste držkovali proti pracovním silám z východu a dělali omezení aby k Vám neutíkali Češi, Slováci, Poláci a Maďaři za prací. Jak rádi by jste nás jednou za ty černé tlamy vyměnili! Stejně jako frantíci a angličtí bobové. Co tam u těch friců hulej nevím, ale musí to být stejně kvalitní matroš jako na Ukradině, až jim z toho sračkovatí mozky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejvyssi Islamista , vsemi uznavany a oficialne vladami Ustanoveny a velke penize za to pobirajici nedavno verejne vyhlasil v Tramtarii.
   Jak se chovat k zenam. Obcas prinest domu cokoladu ,ALE ZMLATIT NEJMIN KAZDEJ TEJDEN !!!

   Vymazat
 10. Ono je to jedno,zda přičmoudlíci nebo Ukrajinci.
  Oboje je jenom mizerná verbež.Jedni jsou netahaví
  a Ukrajinci budou udržovat mzdy na nízké úrovni.
  Proto je tady darebák Dlouhý potřebuje.Po volbách
  se nic nezmění.Voliči se chystají volit Babiše,
  ačkoliv ten je pro ještě větší podřízenost Bruseli.
  Dají zbytek armády do řad Bundeswehru,který je
  přímým pokračovatele Wermachtu a Babiš bude opět
  spokojeně čerpat,když ostatní kradnú.Politika je
  zkrátka živnost k nezaplacení.Benda Mareček by o
  tom mohl vyprávět.Jeho fotr musel být hajzl všech
  hajzlů,když ho prosadil do parlamentu.Sobotka je
  téměř stejný případ.Dostal v Brně facku a 3 měsíce
  nosil límec.Spíš však jako ozdobu,jiný význam ten
  límec neměl.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat


 11. ...Já to vidím tak, že makrela je hodně chytrá. Za pár let už tam budou makat jenom imigranti a němci budou jen ležet na gauči a chrochtat blahem. A i nám ubude hodně práce a budeme mít víc času na zábavu. A půjdeme dřív do důchodu,hurá. A po zavedení polygamie to tu bude ráj na zemi, už se těším na svůj vlastní harém. Přejdu k islámu, přece se kvůli náboženství nenechám zabít. chci se toho Eldoráda dožít. No a jestli platím daně Kalouskovi nebo Chalifátu, to mi je jedno. Nevím, proč kolem IS dělají všichni takové dusno. Když se jim podřídíme, určitě na nás budou hodní...

  výtah ze slohové práce inkludovaného žáka 9té třídy

  OdpovědětVymazat
 12. Afroarabove makat nebudou a germani jak to vypada budou sice lezet, ale v rakvich..

  OdpovědětVymazat
 13. Toho teroristu, co najel v Berlíně do lidí s náklaďákem měli taky v evidenci. A co jim to bylo platné? Nic.

  OdpovědětVymazat