Reklama

.

.

neděle 5. února 2017

Úplně primitivní protiruská propaganda a standardní lež

Ivan David
5. 2. 2017
Náhodně mi padl do oka nadpis článku na "Seznam.cz - zprávy": "Co dělali Rusové s dopingem, bylo něco hrůzného, říká Kateřina Neumannová". K tomu je přiložen videozáznam s jedenáctiminutovým rozhovorem, který vedla Zuzana Hodková s Kateřinou Neumannovou. Videozáznam je usvědčující, neboť bývalá reprezentantka v něm nikde neříká, že: "Co dělali Rusové s dopingem, bylo něco hrůzného". K takovému vyjádření ji tlačila paní Hodková. Nedotlačila, ale to nevadí, většina čtenářů čte jen titulky.


"Doping, tedy hlavně ruský doping, téma pro seznam-zprávy. V následujících minutách se podíváme, jak ovlivňuje český biatlon a možná české šance na medaile na mistrovství světa", říká paní redaktorka. Tedy, doping nás zajímá, ale hlavně pokud dopují Rusové.

Kateřina Neumannová ovšem řekla doslova: "Problém je, pokud někde existuje něco tak zrůdného jako doping krytý státem a v takovém velkém rozměru, kdy je manipulováno se vzorky, tak to samozřejmě je něco strašného.". Komentář ke "zprávě" větu v uvazovkách přepisuje takto: „Pokud stát řídí doping, pokud se manipuluje se vzorky, to je samozřejmě hrůzné."

Tato věta v komentáři ovšem následuje za větou: "Kvůli státem řízenému dopingu se poslední letní olympiády v Riu nemohli účastnit až na výjimky ruští atleti."

Nejde jen o to, že důkazem viny je pro médium "Seznam-zprávy" potrestání sprostých podezřelých pokud pocházejí z Ruska. Jde o to, že při takto řazených větách je čtenáři podsouváno, že doping řídí v Rusku stát a Kateřina Neumannová to potvrzuje. Kateřina Neumannová ví, že některé ruské závodnice byly kvůli dopingu potrestány a ví, že nemá žádné důkazy, že by doping v Rusku řídil stát. Proto říká "POKUD". Tedy "jestli je tomu tak". Paní redaktorka to "malinko" upravuje, protože čtenář se má dozvědět, že "Rusko řídí doping".

Samozřejmě, že tady nejde o sport, ale o protiruskou propagandu v době, kdy se k ruským hranicím stahují vojska NATO. Pro legraci to asi nebude.

Podle každodenní propagandy Rusové a hlavně Putin mohou za všechno zlo. Mohlo by to být i směšné, kdyby to nemělo ospravedlnit připravovaný zločin proti míru.

Pak se hodí k použití i paní Neumannová, když se její výroky posunou a upraví. Vždyť mezi výrokem že "pokud je pan Novák vrah, pak má být potrestán" a výrokem "pan Novák je vrah a proto má být potrestán", je jen "nepatrný" rozdíl.

Ostatně víme, že "proruské lži" se mají stíhat, "protiruské lži" mediálních profesionálů zaslouží odměny.

58 komentářů :

 1. Skvělé a naprosto odhalující, nikoliv Rusko, nikoliv státní zřízení Ruské federace - ale nastavené zrcadlo tváři, mravnosti morálce Kateřině Neumannové. Díky autorovi!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jste špatně pochopil. Nejde o Kateřinu Neumannovou, ale o tu presstitutku Zuzanu Hodkovou, manipulující krávu a chlív, ve kterém se nachází (Seznam.cz - Zprávy).

   Vymazat
  2. Ano jde také i o Zuzanu Hodkovou!

   Vymazat
  3. Jed o obe, jedna umyslne, druha vybehana ale blba

   Vymazat
 2. O morálce mohl kázat Karel Kryl, ale paní Neumanová určitě ne.

  OdpovědětVymazat
 3. Ano, tak to přesně u věrných žáků Josefa Göbelse funguje. Jsou ale medializátoři na vině, nebo je na víně jen jejich touha po vydatném korupném? Pokud jde o paní Neumannovou, ta se cítí ukřivděna, že kdysi dávno měla přijít o zlato právě dopující vítězskou. Ale tou nebyla Ruska, ale tuším, že Estonka. Tedy nejen medializátoři chtějí žít slušně, ba raději parazitovat, i čeští profesionální sportovci, kam se hrnou miliardy z peněz daňových poplatníků - státní kasy - mají obavy, aby neskončili pod mosty a s kručícím žaludkem, jako těch 70 tisíc bezejmenných Čechů a Češek - tak by si k plným hrstem zlaťáků ještě nějakou tu almužnu v podobě milionu rádi přidali. Ano profesionální sportovci jsou zde přece pro hry, které mají občany uchlácholit, aby se snad nedomáhaly demokracie, občanské rovnosti či dokonce lidských práv. Také i chléb nakonec většina občanů dostane, i když smažené řízky z něj cestou do jejich úst zmizí v nenasytné hydře státní byrokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proc se Cesi nechavaji okradat, zapomeli na sudlice?

   Vymazat
 4. Rusové nedopují o nic víc, než špičkoví sportovci z ostatních zemí celého světa. Jejich doping byl pouze ve vhodnou chvíli použit k politické a sociální diskreditaci. Mne by spíš zajímalo, jestli se někdy, až se to bude hodit neukáže, že sestry Williams jsou produktem US genderového inženýrství a jsou to původně vlastně muži. To byl doping poněkud vyšší úrovně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne tak
   Ty zensky s koulema
   Kam se sere doping

   Vymazat
 5. Cesi si hrejou rusofoby na prsou misto aby je defenestrovali
  To se tyka take zde pritomneho trola
  Co zvanil z cesty o hajlovani a kdyz byl opraven tak zhystercil
  Smrt rusofobum

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud se chce kdokoliv věnovat dopingu, musí se především učit u Lance Armstronga, bývalého amerického profesionálního cyklisty, nejvíce známého ze svého působení v nejprestižnějším cyklistickém závodu světa Tour de France. Tomu bylo k vůli dopingu odebráno 7 vítězství z tohoto nejprestižnějšího cyklistického závodu.

  OdpovědětVymazat
 7. Z vrcholového sportu jsem již delší dobu zhnusen. Kam se podělo nadšení a zápal? Kam se poděla národní hrdost? Všechno se zcvrklo na kolotoč peněz. Peníze za výhru, či umístění, peníze za reklamu, peníze za účast. A abych se do tohoto kolotoče dostal, musím mít výkony. A protože drtivá většina něco bere, musím brát také.
  Je mi naprosto jedno, zda jsou to Rusové, Američané, nebo Češi. Kdo se pohybuje ve špičce, něco bere. Teda krom "sportů", jakými jsou šachy, golf, nebo kuželky.
  Dříve jsem byl nadšený sportovec - amatér. Rád jsem sledoval různá sportovní klání. Dnes jsem ze "sportování" zhnusený. Korupce, doping a ve vrcholu i politika. Strčte si tu vaší olympiádu do prdele!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak
   On sport na televizi je jen zbran elit aby lid vedeny na jatka neremcal a nebucel

   Vymazat
  2. Debil dolní na startu - opět pod každý příspěvek vyštěkává ty svoje splašky. Pustili tě z klece k počítači?

   Vymazat
  3. Kapitalismus udělal ze sportu show (šou), v níž hrají peníze hlavní a jedinou roli. Není to již sport. Všechno, co se dá zpeněžit je deformováno, zdegradováno a zprofanováno navěky. T

   Vymazat
  4. A co treba Evropsky fotbal , ktery je uz pres 30 let propaganda Afroarabu za kazdou cenu...
   Mladi lide z evropy pak nemaji sance , miliardy jsou vyplaceny tydne afroarabum pochybne sportovni kvality ale o to silenejsi propagandy pro ne v mediich vseho druhu.
   Tymy co maji nejvice obohacovacu pak hraji nejlip , i kdyz rozhodci rozhoduji zhusta a prisne proti nevinnym souperum!!!!
   'Reznikum"co predstiraji fotbal je temer vse odpusteno a padani kdykoliv, pak vzdy odmenovano penaltami !!A samozrejme vylucovanim za ucelem poridit jiste vitezstvi multikulturnim a antirasistickym tymum...
   Odmeny je neminou a pak se zvysuji a miliardy...

   Vymazat
 8. 18:28 Amstrong jako chlap vše přiznal a nefňuká,kdežto tady na NR se zlobou jektá zubama. Věřím,že Kateřina má větší kvalifikaci hovořit o dopování sportovců než Ivan David

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18.44 aha pán si článek nepřečetl a navíc je zřejmě stoupencem kolektivní viny

   Vymazat
  2. 18:44 havlisticky rusofob
   Vcera se tu ztrapnil zvasty o hajlovani, pak hystercil
   Ted si prisel pro dalsi vyprask

   Vymazat
  3. Chlap se přiznal jak už nevěděl kudy kam.Dopovali a dopujou všichni, jenom je rozdíl jestli je doping oficiálně zakázán nebo nikoli.U rusáku jde ovšem o něco úplně jiného.Nejde o doping jako takový ale o politický humbuk vytvořený obamovou administrativou. Úplně stejnou, jako je ruské ohrožování EU.Politici meistrém, tisk jsou tak sprofanovaní a myslí si ,že jim to plebs žere a přitom jde jen jak lidi ochcat o peníze. Zkurvený kapitalismus je jen jedna velká zlodějina a jedna lež.Díky ožralo Havle posrals lidství a každý normální člověk na tebe v tomto smyslu myslí.

   Vymazat
  4. Horni dolni zase bleje chrchle ale jako vždy mimo mísu.Sprostý hovado.Dámský přirození je uněho větší argument než plodná konverzace

   Vymazat
  5. 18:44 Pokud by Kateřina mluvila o vlastním dopingu, tak máte pravdu. Ale když jen opakuje nedokázané žvásty uprchlého padoucha, který záměrně zničil důkazy neviny, tak to má cenu jako vaše jektání zubama.

   Vymazat
  6. 18,44
   Tak když je ten Armstrong takový chlap, proč s tím dopingem vůbec kurva začínal?
   Oni jsou všichni chlapi, než je chytnou za ruku.

   Vymazat
  7. 0:13 prosím vás,odkud víte,že padouch zničil
   záměrně důkazy neviny a to co říkà jsou žvásty?

   Vymazat
  8. Amstrong vše přiznal. až ho napráskal jeho parťák. Nic o případu nevíte. Doporučuji: https://www.youtube.com/watch?v=VgdVMLLAWYw

   Vymazat
  9. 8:07 Projděte si celou historii zákazu účasti ruských atletů na OH, založenou jen na svědectví "padoucha", který uprchl do USA, protože byl v Rusku stíhán právě za zničení vzorků. Jeho tvrzení tak nelze dokázat ani vyvrátit. To samo o sobě by mělo stačit na respektování presumpce neviny oněch sportovců, nikoliv jako důkaz jejich viny.

   Vymazat
 9. 18:44
  A za jak dlouho to na sebe prásknul ty trenýrko podělaná ,hned určitě ne!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:15 A jak dlouho se dopovalo v Rusku,potažmo SSSR než to prásklo obhájče ruských sportovců?Příště bez nadávek chovejse jako člověk

   Vymazat
  2. 19:32
   A jak dlouho doouje USSA???
   Když nevyhráli obžalovali z dopingu ostatní atlety ty Všeználku!!!!

   Vymazat
  3. 19:32 havlotrol trpici rusofobii

   Vymazat
  4. A čím trpíš ty? Pocitem, že musíš každý den vyštěkávat do diskuzí pod každý příspěvek ty svoje zbytečný sračky? Proč to děláš?

   Vymazat
  5. Rusové maj nejlepší doping na světě! Sibířskej pitralon - Chycht! Vynese každýho spolehlivě do Nebeeeeee:)))))))))))))

   Vymazat
 10. Není to poprvé a zřejmě ani naposled, kdy bývalí politici, umělci, sportovci, apod. "naletí" novinářům a potom se "diví".

  OdpovědětVymazat
 11. Rusaci si udelali takovou ostudu, ze jsou lzi komunisty Davida k smichu.
  Staci si precist zmineny clanek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:13 ty havlotrole si si vcera udelal ostudu jak jsi hloupy ohledne hajlovani
   Pak jsi z toho mel nervovy kolaps, hysteriku
   Chces ho zase?
   To uz se chystas na sebevrazdu?

   Vymazat
 12. 19:13
  Stačí se naučit psát jako normální člověk a ne jako havlobanderovskej vohon!!!!!

  OdpovědětVymazat
 13. DOPUJÍ VŠICHNI. tohle je zkrátka jen ukázka, že někdo má žaludek lhát a žvanit nesmysly ... z lidí jako jsou současní zaprodaní novináři, je každému slušnému člověku na blití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. v europě dopuji všichni sportovci i zelinaři jen se tomu řika dotace ale bacha je to přisně tajne a tak třeba nějaky dusik na čete neustale hovoři že naši mili sportovci bojuji kvuli nějakym neznamym bodum do tabulky narodu ačkoliv šuškanda tvrdi že opak je pravdou

   Vymazat
 14. Nevidím důvod pro hádky s troly.Ať mi sdělí,
  proč mají někteří američtí sportovci doping
  povolený přímo od agentury,která má proti tomu
  bojovat.Pokud by potřebovali takový lék,který
  obsahuje podobné látky,nemohli by vůbec na sport
  pomyslet.Sestry Wiliamsovy patří mezi ty povolené.
  Ale nejsou to jen ony.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A troli jedini smeji nadavat?

   Vymazat
  2. Neodpovidejte a nekrmte tak trolly , delate presne to co chteji.
   Muzou pak toho kdykoliv zneuzit.
   IGNOROVAT. Stejne to asi delaji pocitace.
   Pak se zapleveli cela diskuse a misto nezbyva pro normalni prispevky...

   Vymazat
 15. Kateřině Neumannové bych nic nevyčítal, ta se vyjádřila korektně. K dopingu jsem se vůbec nevyjadřoval, jen jsem upozornil na účolové manipulace presstitutky, možná nikoli iniciativní, ale navedené...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To chapeme. Problem je ze rusofobni propaganda je vsude

   Vymazat
  2. Davide. Číst Vaše články se nechá chápat i jinak.Kdo navádí Vás?

   Vymazat
  3. 20:43 jsi paranoidni havlovec

   Vymazat
  4. 20:43 Dr.Davida vede zdravý rozum, kterým vás pánbu obdařiti neráčil. A větnou skladbu jste se učil nejspíš v pomocné škole.

   Vymazat
 16. V každém případě, jsem vždycky Katce držel pěsti i když byla osočovaná z kdoví čeho. To je samozřejmě naše česká závist a je zbytečné to rozebírat. Ovšem to jak byla zneužita v citovaném rozhovoru, by jí asi nemělo nechat chladnou. Tak trochu je nefér to že se sportovci nechají zneužívat pro politické čachry. Asi by byla na místě sportovní solidarita a férovost. Pokud to, že Ruští paraolympionici jsou dehonestováni, nikomu nepřipadá naprosto ulítlý a nikdo se neozve, hlavně sportovci, tak to teda nevím, ale je to smutné a zarážející.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to smutné, je to zarážející. Alespoň proti uplatňování kolektivní viny by mohli vystoupit. Nejlépe kolektivně, neb jedinec se vždycky snadněji stane obětí nějaké diskriminace. Ale pokud je jim lhostejné, že je někde páchána křivda, může se stát, že jim život stejnou oplatí. Q.

   Vymazat
 17. Je pravděpodobné, že dopují všichni špičkoví sportovci ve sportech, kde stimulující substance může ovlivnit výkon. Vyhrávají ti, kteří mají k dispozici lepší biochemický a molekulárně biologický výzkum a mohou užívat nově syntetizované látky, o kterých není ve světě zatím ani tušení.

  OdpovědětVymazat
 18. No, hlavně přišla řeč na tu medaili, kterou získala Šmigunová, usvědčená z dopingu.
  Ta ovšem závodila za Estonsko:-D
  Mimochodem, je pořád lepší, když doping řídí stát, než když ho řídí farmaceutické společnosti a kvůli sponzorům i federace jednotlivých sportů.
  Sportovci jsou pak naprosto nekontrolovatelní.
  Doporučuji přečíst knihu "Tajný závod"(Daniel Coyle, Tyler Hamilton).
  Dopuje drtivá většina špičkových sportovců.

  OdpovědětVymazat
 19. Ta posedlost určitých elit proti Rusku je až zarážející. Je evidentní, že za vším je třeba hledat peníze. Dnešní vrcholový sport je prolezlý sponzoringem, který je závislý na sdělovacích médiích a těm jde evidentně v současnosti o vše.
  Ano, chtěli bychom sdělovací média nezávislá a informující pravdivě. Jenže to je iluze, vždy jde jen o peníze. Pravda a láska je jen byznys.

  OdpovědětVymazat
 20. Mnohokrát se prokázalo, že našim sportovcům až tak na reprezentaci naši země nezáleží. Tu odmítne reprezentant ze zdravotních důvodů, tu zcela nezakrytě, že by přišel ve stejné době hraném turnaji o velké peníze.Hokejista Rychtr řekl, jak v jeho době hráči tajili zranění, aby mohli reprezentovat. Dnešní sportovci dopují za účelem větších výkonů tudíž větších zisků pro sebe a proto udělají vše. Reprezentují hlavně a především své sponzory, ze kterých mají. Je mi úplně jedno kdo dnes kde a jak dopuje. Sport je jinde, oni se již nedřou ani za mne jako občana, kterého by měli též reprezentovat ale ani za svou čest. Takový Amstrong byl léta příkladem a vzorem zejména pro mládež a co z něj zbylo...A že všichni naši sportovci jsou čistí? Některé pharmaceutické firmy už umí zázraky.

  OdpovědětVymazat
 21. bolševicka lampasačka dopujici z našich peněz leta letouci nema pravo kazat o moralce o soudružce redaktorce z organizace řizene ve stilu ala pepi gebls kde stokrat opakovana lež vitězi nad lži a nenavisti nou koment

  OdpovědětVymazat
 22. Nezastávám se ruských dopujících sportovců, (ani žádných jiných)ale pokud se zde mluvilo o Riu, tak jen pro zajímavost:

  Zatímco ruským sportovcům, kteří měli někdy dopingový nález a "odseděli si ho, byla účast na olympiádě (s jednou výjimkou) zakázána.
  97 stejně odhalených a potrestaných sportovců z jiných zemí startovat smělo, a získali dohromady 30 medailí...
  Osm zlatých, jedenáct stříbrných a jedenáct bronzových.
  Kdyby vystupovali společně za "dopingový stát", umístili by se celkově na 10. místě...
  Bez komentáře...

  Zdroj: dagbladet.no

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani,to mluví za vše!Normální člověk ví a chce se mu zvracet.Ještě bych přidal bojkot Soči.!Tak to už bylo nad laťku hodně. Ubohé!

   Vymazat
 23. Je sisyfovskou prací pomocí tak podrobných detailů ovlivňovat veřejné mínění „spotřebitelů“ nedisponujících kritickým myšlením. Dnešní mediální pacholci moc se přece s tím nepárají a párat nebudou. Je proti nim potřebí používat poněkud bezohlednějších metod (viz Zeman či Trump) a hlavně je zesměšňovat, tomu „lid“ konzumní rozumí.

  OdpovědětVymazat