Reklama

.

.

pondělí 13. února 2017

Už v roce 2015 řekl prezident Miloš Zeman,že je proti přijímání migrantů z Afriky a dočkal se na Západě odsouzení! Dnes celá EU hledá způsob, jak vracet migranty z Itálie do zničené Libye,píše Die Welt!

 13.2. 2017   PL
Kdekdo si kopl do prezidenta Zemana a dnes mu EU dává za pravdu.
Když se podíváte do deníku Welt z tohoto týdne, zjistíte, že německá vláda dostala stejný nápad. Jen o dva roky později. A bez křiku. Tábor, kde budou neúspěšní žadatelé o azyl zadržováni před nedobrovolným odchodem z Německa, vznikne v každé spolkové zemi.
Redaktor MF Dnes Milan Vodička k tomu v komentáři pro deník dodává, že západní část EU tu východní napřed fackovala, aby později kritizované nápady převzala. Dobře je to vidět i na prezidentovi Miloši Zemanovi.

„Jednu část vysvětlení vidíme na tom, jak se kdekdo štítivě přehraboval v Zemanově výroku, že by se uprchlíci měli vracet do Afriky či dávat na prázdné řecké ostrovy. Jestli si Zeman zasloužil za něco kritiku, pak za to, že opisoval. Evropa to převalovala v ústech už měsíce. Ale tohle je Zeman, a tak se do něj kdekdo opřel. A opírali se do něho s radostí. Migrační krize byla užitečná pro velkou část Evropy, aby si na té východní leštila ego a dělala se lepší, než je,“ píše autor.Dnes se lídři EU snaží vymyslet, jak vracet uprchlíky přicházející z Afriky do Itálie co nejrychleji zpátky do Afriky. Na jednání na Maltě evropští politici debatovali o tom, jak poslat migranty zpátky do válkou rozvrácené Libye, přes kterou Afričané putují dál na sever.

12 komentářů :

 1. Předpokládám, že to bude organizovat mutti Merkel, ta je politicky prozíravá. Mohl by se k ní přidat Šulc a sebrat nám dotace, že nestavíme tábory dostatečně rychle. P.K.

  OdpovědětVymazat
 2. další důvod proč volit SPD:
  http://svobodnenoviny.eu/sledujete-co-havloidni-zmetci-prazska-kavarna-a-chatra-77-chystaji-na-nase-syny-chystaji-valku-zmetci-a-nase-deti-maji-umirat/

  k článku president měl naprostou pravdu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kdo se teď omluví presidentu Zemanovi za ty urážky co jste na něj kydali vy havloidní zmrdi.Ještě že se on na to povznesl a z vysoka na vás se.e

   Vymazat
  2. Je až s podivem co věcí prezident dopředu předvídal, za což byl kritizován a zesměšňován a časem se to stalo opravdu skutečností. Kavárna se za břicho popadala co to plácá. Po té nikde ani náznak upozornění natož omluvy na to, jak prezident předvídal a měl pravdu. Zemana nemusím, bude li lepší kandidát než on budu volit jeho ale každému co jeho jest.

   Vymazat
  3. Pražská kavárna nejsou Češi, tudíž jim nevadí, když Češi budou umírat.

   Vymazat
  4. Chápu kavárnu jako omezený, dnes omezený a paralizovaný spolek kolem pana Schwarzemberga, kam se hrdě hlásí Svěrák, Navrátil, Číro Rychlý, Hřebejk, Kraus, zbabělec Kačer (byla i Čáslavská)... To nejsou Češi?

   Vymazat
  5. Kavárna: https://abbartos.wordpress.com/2012/09/16/pravdolaska-4-0-aktualizovany-seznam-pravdolaskaru-celkem-500-pravdolaskaru/

   Vymazat
 3. Debilové z EU jako obvykle přišli s křížkem po
  funuse.A naši debilové si málem ukývali hlavy na
  souhlas s Bruselí a Berlínem.Zkrátka kreténi se
  sešli z celé Evropy a přišli na to,že měl Zeman
  pravdu.Ovšem dělají,jakoby na to přišli sami.
  Celou EU je potřeba zrušit,všechny pohlaváry EU
  zahnat na pustý ostrov,aby nemohli škodit a celé
  to začít znovu.Ovšem bez Německa!Jinak ten další
  pokus dopadne stejně.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://drive.google.com/drive/folders/0B3OUOQMVtOnTalJCcXlsUlZLQnc

   Vymazat
 4. Tady to vyráží dech !!!!!!!!!!!!!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=BQZ8nLyoSg4

  OdpovědětVymazat
 5. Pan Zeman neni žádný vědátor. To, že hrozí taková invaze je známo mnoho let a každý kdo se jenom trochu zajímá o politiku to ví. Také jsou známa slova Kadáfího, že Evropa bude mít problém až Libye pustí běžence z Afriky do Evropy. To, že občany EU oblbuje Brusel a občan mu to žere má poté vyustění, že to nikdo neříkal. Opakuji znovu, že je mnoho lidí kteří takovouto situaci věděli, ale nejsou veřejné činní, takže jejich obavy se takto nešíří v sdělovacích prostředcích jako vystoupení Zemana a jiných politiků.

  OdpovědětVymazat
 6. Zeman také naznačil, že bychom neměli přetvářet některé státy v rozvaliny a vyrábět tak utečence z jejich domovů a že bychom měli naopak na místě, kde lidé dosud žili, vytvářet podmínky, aby nadále zůstali doma. Jenže proti tomu se zásadně postavilo NATO, dirigované militaristy, kteří potřebují vydělávat - na zabíjení lidí, to je celkem dobrý kšeft, proto jsme také vyvolali válku a rozpad Jugoslávie, proto též na Ukrajině, proto vytváříme agresivní obklíčení Ruska, proto štvanice proti ruským sportovcům... Antirusismus EUatlantické pacivilizace je horší, než někdejší nacistický antisemitismus. Proto také vztek a nadávky na všechny, kdo se vyjádří proti válečným tažením, podporují místo raket a bomb rozhovory a domluvu, proto je nutné kategoricky lhát proti Zemanovi, Putinovi, Orbánovi, Ficovi, Trampovi... proto je nutné si zvolit za prezidenta šedou myš, ve vztahu k občanům nulu, poslušné poskoky politiků, kteří jsou zase ve službách velkokapitálu - a takovou "osobností" je např. pan dr. Drahoš. Kapitál a jeho sluhové sobotkové, nedělové, pondělové nepotřebují prezidenta občanů, ale prezidenta kapitalistů!

  OdpovědětVymazat