Reklama

středa 8. února 2017

Velký ojebátor, ministerský předseda a jak politici ojebávají společnost

Jiří Jírovec
8. 2. 2017
Sobotka má na triku použití poslaneckých náhrad na nákup bytu.
Má podíl na prodeji OKD a zašantročení bytů, které Bakala dostal přídavkem.
Podle medií vytáhl Bakala se svými společníky z OKD několik desítek miliard korun na dividendách. Tedy z čistého zisku. To znamená, že cena, za kterou Bakala OKD koupil, byla katastrofálně podhodnocená.


Sobotka jako ministr financí nebyl u prodeje OKD od samého počátku. V okamžiku, kdy se dozvěděl detaily transakce, měl okamžitě podat trestní oznámení na ty, kteří OKD za pakatel prodali. Protože to neudělal, je buď darebák a nebo naprosto neschopný politik.

Pokud jde o byty OKD, Sobotka nedávno tvrdil, že poté, co se vláda (idiotsky) zbavila akcií, které ji připravily o kontrolu, nedalo se prý s byty nic dělat.

Když se ČEZ, ve kterém má stát většinu, rozhodl prodat byty, které získal z bývalých Československých energetických závodů, Sobotka tvrdil, že s tím nemůže nic dělat, přestože má v ČEZu většinu.

Sobotka ojebal voliče i slibem, že napraví církevní restituce.

Ojebávačka Marxová

V Česku neexistuje seznam přijatelných osobních hodnocení. Podle soudu ale lze veřejně použít označení Pitomio, přestože odkazuje na Tomia Okamuru. Je-li podloženo kritikou.

Pro Michaelu Marxovou se mi zdá vhodný ženský rod povolené nadávky, tedy "Pitomia". S jeho použitím jsem váhal, protože Marxová, stejně jako já, vystudovala Přírodovědeckou fakultu KU.

Tato ministryně si osvojila heslo o udržování pracovních návyků. Socky je třeba přinutit k tomu, aby ráno vstávaly a šly dělat něco užitečného pro společnost.

Patří k ČSSD a tak by měla být, alespoň teoreticky, na straně těch nejpotřebnějších. Tato strana se ale již dávno posunula vpravo a ti úplně dole ji nezajímají. Zajímá ji "střední třída", respektive její zbytky a možnost získat její hlasy ve volbách.

Marxová se, bohužel, projevuje jako Pitomia, která nemá sebemenší ponětí o tom, jak se asi žije z existenčního minima 2000 korun měsíčně. Má svých pohodlných 155,000 korun s náhradami. To se to fantazíruje o povinnostech pro druhé.

Je jistě možné, že je obklopena ještě daleko většími Pitomii, které ztěžují její konání ve společnosti, kde existují vyloučené oblasti, statisíce lidí nemohou pracovat, protože práce není (to je čistá aritmetika, milá Michaelo), kde existují důchodci, kteří musejí poníženě žádat o příspěvek na bydlení, aby neskončili na ulici.

Chápu, že se ministr nebude abgébovat s nějakým důchodcem z Vinohrad. Jenže Marxová je moje kolegyně a tak ji veřejně vyzývám, aby se mnou poobědvala (za moje peníze!).

Zadarmo ji mohu leccos říct o kanadském přístupu k chudým.

Zadarmo ji seznámím s příběhem ženy, přibližně jejího věku, která propadla dírou v sociální sítí. Jde o ženu, která nespadá do kategorie lidí, o nichž vrchní Pitomio prohlásil, že berou dávky a posmívají se těm, kteří pracují. Ona nebere vůbec nic. Chce pracovat, přestože není zdravá, ale těžko se hledá, když není na jízdenku. Nepomáhám té ženě, abych se proslavil. Musel bych se ale stydět, kdybych to neudělal.

Řekl bych Michaele, že kdyby nebyli politici chamtiví, mohl by jeden každý z nich pomoci jednomu člověku. Mají daleko víc, než mám já a pouhé letošní zvýšení jejich, na české poměry již tak luxusních platů, totiž představuje trojnásobek existenčního minima.

Pak bych ji zavedl do dvou prodejen, abych ji seznámil se dvěma prodavačkami, které pracují 12 hodinové šichty. Řekly by jí, jak se viklají jejich ideály o zakládání rodiny a kulturním vyžití.

Na rozloučenou bych ji připomněl, že by na mnoho věcí byly peníze, kdyby neexistovali další Pitomiové.

Ojebávači Chovanec a Stropnický
Tito politici, přesněji řečeno zelinář proměněný v právníka bez titulu a herec s modrou knížkou (informace z veřejných zdrojů), jsou schopni strašit lidi Putinem a islámem.

V Česku neexistuje diskuse o tom, co by znamenala další válka. Mnozí politici by si ji přáli a proto fantazírují o evropské armádě, o dalších Pandurech a Grippenech. Potřebují atmosféru strachu, aby mohli utrácet peníze, které pak chybějí jinde.

Nikdo se neptá, proč hlídáme vzdušný prostor nad Islandem. Odpověď je zcela jednoznačná - protože jsme blbí, na rozdíl od Islanďanů, kteří nakonec poslali bankéře do prdele a nevyhazují peníze za zbytečnosti. Stručnější odpověď je, že nám vládnou Pitomiové.

Ojebávači ve Sněmovně
Když se podíváme na pracovní úsilí poslanců ve Sněmovně, zjistíme, že by si pracovní návyky měli obnovit i poslanci ve Sněmovně.

Stenografický záznam jednání ze dne 8.9. 2016 uvádí celkem 65 omluv. Přítomno tedy mělo být nejméně 135 poslanců a členů vlády.

Na snímku, který zachycuje asi 56% z celkového počtu křesel, by mělo být vidět kolem 60 poslanců a členů vlády. Kampak se nám ti čerchmanti poděli, když při interpelaci ministrů ve čtvrtek 8.9. odpoledne napočítáme jen 11 osob?

22 komentářů :

 1. S těmi poslanci a členy vlády na interpelacích je to trochu jinak. Pro člena vlády má smysl být na interpalacích, pokud bude interpelován (což se dozví předem, protože interpelace se losují a uplatní se jich jen zlomek přihlášených). Pro poslance jen tehdy, pokud podává interpelaci, ostatní ministři a poslanci, kteří tam sedí to mají jako divadlo, zatímco by za své platy měli dělat něco užitečnějšího než kulisu pro televizní diváky....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Daleko důležitější než podhodnocené ceny privatizovaných podniků je to, že suroviny a jejich těžba měla zůstat v rukou státu stejně jako je státní těžba v ropných ministátech !! Rovněž banky měly zůstat v rukou státu včetně rozhodujících průmyslových podniků . Byty, které si postavili pracující za socialismu se neměly věnovat privatizérům ! Buržoazní stát měl privatizovat pouze to co sám postavil a za těch 27 zlodějských let toho asi moc nebude !! Jinak všechny zlodějny v OKD prováděli Petr Otava společně s Antonínem Koláčkem včetně spekulativního navýšení základního jmění OKD o 4 miliardy Kč , přičemž pan Otava byl blízkým přítelem " poctivého " pana Babiše !!

   Smazat
  2. Petře, dobře's to o těch cipech napsal. Je to pravda, jako že se tvůj spolužák z báňské jmenuju,

   Smazat
  3. Daleko nejdůležitější bylo, aby všechny fabriky, veškeré přírodní zdroje a veškerá půda zůstala v rukou lidí této země. Buržoazní, ani jakýkoli jiný stát nikdy nic nevybudoval ani nevytvořil, vždycky to byli dělníci jako jediní tvůrci materiálního života společnosti. T

   Smazat
 2. Ojebávače a Pitomie může volit snad již ojebávačpitomíjec.O té straně taky nemám dobré mínění.Většina v jednom šiku volí Ojebávače. To je skoro horší diktatůra jak za bolševika.Vždyť musí všichni ti socani vědět, že jdou ke dnu.A dobře jim tak.

  OdpovědětSmazat
 3. boží mlýny melou pomalu ale to těm chytrolínům vrátí
  nechápu jak ti "umělci" typu Issová atd.. adoptují stařečka z Tibetu, když tady důchodci žijí v nouzi, nemluvě o dětech s rakovinou na které nejsou peníze na léčbu a sbírají se víčka, to jsme chtěli ano ????
  politici a "umělci" typu Bartoška a ten darebák Stropnický jak starý tak mladý , by se měli stydět a zahrabat pod zem 100 sáhů, nemluvě o Žilkové ať ji dostanou do spárů muslimové to se potom bude divit !!!!!a ti mladí frackové nic nezažili kdyby raději mlčeli nikomu se nechce dělat jen jsou to věční studenti nic neumí jen se chtějí bavit a užívat........
  staří museli pracovat, ale co z toho, když se z těch platů a důchodů nedá žít ........
  ať si to zkusí naše "elita" politická ......
  už nemám slov vše jde do zkázy, pokud lidi nedostanou zdravý rozum!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Plně souhlasím, jen jedna připomínka,stačil by rozum.
   lada

   Smazat
 4. Pane Jírovče dříve jsem se o vás vyjádřil dosti hanlivě,zacož se omlouvám. Nyní plný souhlas a díky.
  lada

  OdpovědětSmazat
 5. Ano, v Česku neexistuje diskuse o ničem důležitém, jen o zástupných problémech k odpoutání pozornosti. Pracovní místa ubývají díky technologickému pokroku, takže nebude pro všechny. Přesto by ti lidé bez práce neměli štvát svým chováním ty ostatní, co ještě pracují a navíc i na jejich podporu. Ovšem strašení lidí islámem pane Jírovče je pro naši malou zem oprávněné, jde o konstatování nebezpečí a měla by následovat i akce ala Orbán.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyser se na islám 19.38-už jsi duševně úplně zmrzačenej? Lidem určitě nejvíc vadí ta bída, že nemají na bydlení a na žrádlo, že si političtí sráči jen "zvyšují" plat o částku, za kterou někteří lidi musejí žít tři měsíce- kdo to jakživ viděl? Už za to by zasloužili vyházet z oken na vztyčená kopí a hodit psům - proč pořád žvaníš o islámu? Nevidíš taky pravidelně v noci bílý myšky? Jdi se léčit.

   Smazat
  2. 19:58 Jdi se léčit : https://drive.google.com/file/d/0B3OUOQMVtOnTdnVsV1VXUVplV2M/view?usp=sharing

   Smazat
 6. Ježíši! Pane Jírovče - napište to těm ojebávačům jako informační dopis - informujte je o uvedených skutečnostech, a vyžádejte si od nich písemné stanovisko na položenou otázku, co hodlají ve věci dělat, když právě teď jste je se všemi skutečnostmi písemně seznámil. Výsledek napište na NR - to by byla bombastická informace. Takhle to není příliš účinné. Lidi si to přečtou, a všichni samozřejmě ví, že je to pravda, přesto se najde několik grázlů, kterým ojeb systém naopak pomohl, a ti budou urážet a nadávat. To byste nevěřil, kolik je na diskuzích denně pánů a paní domácích - těch nejvíce. Tedy přesněji - potomků bývalých domácích, kteří jakožto restituenti získali činžáky i s nájemníky bez zřízení věcného břemene a jakékoliv smlouvy. Co myslíte že nastalo? Své nájemníky i s rodinami vyházeli na ulici - byty musely ustoupit nebytovkám ( více peněz) nebo soukromým "ubytovnám" To se do bytu naláduje několik paland a tam naláduje pracovní agentura Ukrajince, Slováky nebo Rumuny, každý zaplatí za postel tak dva tisíce měsíčně. Stačí osm paland do dva plus jedna, a z vychcaného domácího je už do roka těžkej pracháč. I běžné nájemné rodinám s dětmi zvedli, a jestli si myslíte, že do bytů investujou, tak to ani omylem. Sami bydlí jinde, a proč by se měli o baráky starat? Tak tyhle smečky domácích dělají hovno, rejžujou z bytů, který jim "nový režim" přihrál zadarmo, právě aby si nakradli a nahamonili, a aby měl nový systém své vděčné voliče. Denně dřepí u počítačů, a hlídají si své vymoženosti, a jak je článek o zadlužených chudácích nájemnících v dnešních cenách bydlení - to byste viděl tu smršť zmetků a sprosťáků. Jim je úplně jedno, že uvedení političní ojebávači neřestně ojebávají občany - když řadě hyen naopak pomohli k bezpracným ziskům. Budou se za ojebávače naopak denně modlit, aby jim je pánbů zachovati ráčil. Do informačních dopisů napište i o těch kšeftech s chudobou a šantročení s byty.Třeba to nevědí, a zakročili by, potřebují informace, aby mohli pokrokově vládnout a dělat změny. Když tyhle politické grázly nebudou občané ani novináři torpédovat a znepokojovat - proč by něco měnili?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíte, že to ti "ojebávači" nevědí, že potřebují aby jim to někdo napsal? Vědí a přesto konají. Protože jsou slouhové tohoto zdegenerovaného systému. Protože jsou sami zdegenerovaní parazitickým způsobem života. T

   Smazat
 7. Tento článek by měl být vylepen na všech dveřích poslanecké sněmovny a senátu.
  Stačí už jen zneužití poslaneckých náhrad, které mají jasné určení a jsou to peníze z našich daní, na nákup bytu. Jak to, že ještě nikdo (soudci, státní zástupci, politici) nepodal trestní oznámení pro zneužití státních peněz?
  Proč obyvatelé bytů OKD nepodali hromadnou žalobu? Já vím, jsou staří, bez peněz, zcela napospas vlkodlakům.

  OdpovědětSmazat
 8. Jmenování nepatří do třídy "pitomius", ale do třídy "parazitus vychcánius". Jde jen o to jak dlouho jim to ještě bude žrát "debilius volitelus kreténus havloidus!!!

  OdpovědětSmazat
 9. 20:58-Nápad je poněkud zbytečný.Dveře jim otevírá
  osoba k tomu určená a podle blbostí,které z toho
  parlamentu lezou,mám vážné pochybnosti,zda vůbec
  umí číst.Ale kontrolovat svoje konto zvládnou!
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 10. Již jsem psal, žádné paušály, žádné ošatné, žádné další brebendy a jen x násobek minimální mzdy aby žili v reálném světě. Máme spousty nezaměstnaných mladých lidí, kteří potřebují práci a politici mají 3 a více příjmů. Zkuste dělat 3 zaměstnání. Je potřeba přemlouvat své známé aby šli k volbám a daly hlas těm co mají v programu řízení státu pomocí referend v co nejširším měřítku. Pro pochybovače zdůrazňuji POMOCÍ REFEREND.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže volba je jasná, SPD Okamura. Ta má REFERENDUM jako klíčový bod v programu.

   Smazat
 11. Cela soc. dem. a hlavně její předseda ojebali celý národ předvolebními sliby a niní se snaží opět.
  Václav
  PS volte přímou demokracii ,odchod z EU a NATO

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Volte hnutí Svoboda a přímá demokracie - SPD!

   Smazat
 12. Interpelace? Sněmovna horní/dolní? Moc rád bych věděl, co těmi smrštěmi zákonů a jejich permanentním pozměňováním tito darmošlapové občanům ČR pozitivního přinesli? Potkal jsem útloučké batole, které drmolilo "bordel, bordel, bordel" - nutno tomu dítku závidět jeho inteligenci a postřeh, se kterými se asi zatím nikdo z poslanců a ministrů nestřetl.

  OdpovědětSmazat
 13. Stropnický bohužel nemá modrou knížku. Ukazoval přece svoji vojenskou ! A tak není inteligent,protože modrá knížka patří do knihovny každého inteligenta.Ale jeho předchůdci modrou měli !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.