Reklama

.

.

pátek 17. února 2017

VIDEO: Donald Trump řádil na tiskovce jako utržený ze řetězu a rázně utnul všechny spekulace o nepřátelství k Rusku. Americká média jsou v šoku, Trump omlouval Putina i ruskou špionážní loď u amerického pobřeží! [CZ Titulky]

- VK -
17. 2. 2017 AE News

Jak už jsem vysvětloval v minulém článku zde, mé informace ze zákulisí o dění v Bílém domě byly díky našim redakčním kontaktům přesné, všechno je jinak, než jak informují štvavá, falešná a úskočná mainstreamová média.  
Donald Trump včera uspořádal v Bílém domě první samostatnou a velkou tiskovou konferenci, ve které nenechal nit suchou na amerických mainstreamových médiích.

Úplně strhal a zničil stanici CNN, kterou obvinil, že proti Trumpovi šíří nenávist a americký tisk publikuje ukradené tajné dokumenty. Tiskovka byla velmi dlouhá a nemám čas ji celou překládat, ale přesto jsem udělal překlad zhruba 8 minutové pasáže, kde se Trump vyjádřil k Rusku.

Jak už jsem uvedl v minulém článku, všechno, co čtete o Krymu, o výkřicích některých pověřenců, zástupců USA v OSN, nebo od tiskových mluvčích, nic z toho nejsou názory a postoje Donalda Trumpa. Nic. Prezident Trump si dělá důležité věci sám a jeho postoje jsou konstantní. Jak však zaznělo z jeho úst, současný chaos způsobený mainstreamem působí na Kreml bohužel tím způsobem, že už i Vladimir Putin přestává věřit tomu, že Donald Trump bude mít dost sil a odvahy s Ruskem uzavřít dohody a nastavit přátelské vztahy mezi oběma zeměmi.

Donald Trump 16. 2. 2017 na své první samostatné tiskovce v Bílém domě.
  
Donald Trump však na tiskovce jasně ukázal, že je k tomu odhodlaný a místní novináře doslova šokoval, když našel pochopení dokonce pro ruský test balistické střely, pro ruskou špionážní loď zachycenou radary 30 mil od amerického pobřeží a nízký přelet ruské stíhačky nad americkým torpédoborcem. Pozor, Trump už konečně odhalil, že Rex Tillerson se setká s ruským protějškem (na 99% s Lavrovem) a začnou dohadovat první vrcholný summit mezi Trumpem a Putinem. Je nejvyšší čas. Donald Trump uvedl, že chce dobré vztahy s Ruskem kvůli americkým občanům a také pro dobro celého světa, neboť obě země jsou jaderné velmoci a Trump Rusko respektuje. Zároveň ostře zaútočil na Hillary Clinton, dokonce jí trochu zesměšnil v jednom okamžiku, obvinil jí, že to byla ona, která má mimořádně dobré vztahy s Ruskem, protože ruským firmám rozdala 20% amerického uranu.

Nejsem jako politici, s Ruskem budu chtít přátelské vztahy a spolupráci!


Znovu na tiskovce zopakoval, že udělá všechno proto, aby dosáhl dohody s Ruskem, že to bude dobrá věc pro všechny. Nikde nezazněla jediná poznámka směrem k podmínkám k jednání, žádné podmínky navrácení Krymu, žádné výroky v tom směru, že Rusko by mohlo za eskalaci napětí na východě Ukrajiny. Naopak, Trump hledal slova pochopení pro Putina a pro jeho nervozitu, kterou už kopírují i ruská média, která citovala před 2 dny polopravdivý výrok Trumpova mluvčího Seana Spicera, že Trump požaduje uklidnění situace na východě Ukrajiny a navrácení Krymu.

To první je pravda, Trump se obrátil skrze svůj kabinet na Kyjev a vyzval ho k zastavení veškerých vojenských operací na východě Ukrajiny, ale navrácení Krymu je lež. Trump je obchodník a nikdy neposílá podmínky partnerovi k jednání přes média. To je sprosťárna, která je vlastní pro politiky, ne pro Trumpa. Bohužel, Reuters jako štvavá agentura Velké trojky má značný vliv i v Rusku, a proto ruská média převzala výrok mluvčího Spicera za autentický postoj, který tlumočí názory Trumpa. Ne, netlumočí.

Trump gestikuloval a emoce měl na pochodu.

Ruská televize už Trumpovu tiskovku přijala s jistým uklidněním, ukázalo se, že jediným pravdivým zdrojem zpráv jsou Trumpovo tiskovky a jeho Twitter. Nic jiného, bohužel ani Trumpův mluvčí Spicer. To mimochodem ukazuje, v jaké situaci se Donald Trump nachází v Bílém domě. Je obklopen neocony, jestřáby, kteří se nebudou štítit odposlouchávat mu telefony, na což si Trump během tiskovky také stěžoval, že nechápe, jak je možné, že nejbezpečnější telefon na světě, linka amerického prezidenta, je tak děravá, že americká média hned po skončení hovoru Trumpa s prezidentem Austrálie mají k dispozici záznam celého hovoru. Trump to zdůvodnil tím, že v amerických silových složkách jsou stále ještě lidé Baracka Obamy, protože Kongres a Senát blokuje schvalování Trumpovo kandidátů na jednotlivé pozice a Demokraté schválně proces v Senátu zpomalují. To potom způsobuje, že na důležitých postech v CIA, v FBI a NSA jsou stále lidé, kteří nepracují pro Trumpa, ale makají proti němu.

6. března 2009 v Ženevě, Sergej Lavrov a Hillary Clinton s plastovým tlačítkem pro symbolický reset vzájemných vztahů USA a Ruska, o kterém Trump hovořil na tiskovce.
  

Přes Krym pro Putina nejede vlak. Pro Trumpa nejede přes Írán. Bude to problém?


Donald Trump je obchodník, ne politik, i když pozici politika teď má v USA tu nejvyšší. Nicméně musí být jemu, i Rexu Tillersonovi, ministru zahraničí, zcela jasné, že v okamžiku, kdy by během jednání s Vladimirem Putinem nebo Sergejem Lavrovem padl požadavek na vrácení Krymu, v tom okamžiku jednání končí a Trump může na jakoukoliv spolupráci zapomenout. Takový hlupák Trump není. Doufám, protože jinak by to byl čirý diletantismus. To je stejné, jako kdyby Putin chtěl pro změnu po Trumpovi, aby padl do náruče Ajatolláhovi v Teheránu. Z Ruska už přišla odezva na Spicerův výrok z počátku týdne, že Rusko má vrátit Krym. Z Ruska zaznělo, že Rusko vrátí Krym, až USA vrátí Mexiku Texas. Krym využil ke své samostatnosti Chartu OSN o právu národů na sebeurčení a tím to hasne.

Trump vysvětloval i gesty své postoje.
  
Rusové, kteří tvoří drtivou většinu Krymu, si odhlasovali podle charty své odtržení od Ukrajiny. Nutno dodat, že USA si připojily Texas mnohem brutálněji, když v roce 1845 si američtí osadníci vymohly samostatnost, i když pozemky měly mnohdy pouze v pronájmu od mexické vlády. Vznikla kvůli tomu dokonce i válka mezi USA a Mexikem, ale to by bylo na jiné téma. Ovšem Putin musí počítat s tím, že stejně tak, jako pro Rusko je otázka Krymu tabu, úplně stejně je na tom Trump ve vztahu k Íránu. Rusko nebude moci být na jedné lodi s USA i Íránem současně. Jestli někde budou třecí plochy, bude to Írán, ne Ukrajina.

 

Trump si důležité věci dělá sám. A Rusko je na špici důležitého seznamu!


Všechny výroky o Krymu a jeho vrácení, které se ozývají v USA, pocházejí od neoconů, kteří chtějí Trumpovi zabouchnout dveře k jednání s Putinem. A dosud se jim to docela dařilo, že po pondělním Spicerově výroku už i ruská média začala věřit, že opravdu jde o názor Donalda Trumpa. Naštěstí Trump konečně vystoupil a jasně narýsoval svůj postoj k Rusku. Video zhlédněte celé, je velmi pikantní a jsou v něm vysvětlené Trumpovy postoje tak čistě, jak to umí jenom on. Nejen o této tiskovce, ale i o začlenění české vojenské brigády pod velení Bundeswehru a o dalších věcech budeme hovořit dnes (17.2.2017) od 19:00 hodin na Svobodném rádiu v mém pravidelném pořadu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem „CC“ v liště videa.

-VK-
Šéfredaktor AE News

37 komentářů :

 1. BRAVO TRUMP !!!

  A u nás? Zeman for President, Okamura for Premier !!!

  OdpovědětVymazat
 2. Slova, slova, slova... Hamlet

  OdpovědětVymazat
 3. Doufám, že to video neviděl honibrk Janda, Štětina, Klvaňa, Kolář, Putna, Šír, Votápek a známá "novinářka" Petra Procházková..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě viděli, pud sebezáchovy jim to přece velí!

   Vymazat
  2. Dokud je nepověsíme, budou pořád škodit.

   Vymazat
  3. Tady se věšet nebude. Stačí je osrať v talči!

   Vymazat
 4. to jsem rád že trump dělá co slíbil je třeba udělat pořádek v naši zemi
  https://cz.sputniknews.com/svet/201702174769126-EP-rezoluce-vytvoreni-armada-EU/

  OdpovědětVymazat
 5. Co si slibují mediální přcmrdávači od zvyšování napětí potažmo od války? Že jim ta jejich válečná hovna v hlavách přinesou bezpečí?

  OdpovědětVymazat
 6. Slava presidentu Trumpovi ! Zde videte , ze to NENI ON, kdo chce valku s Ruskem. Ti hnusaci, co tak tvrde utoci na presidenta, ho asi casem USTVOU.

  A vite co se deje ted ? Kvuli neustalemu stvani proti Rusku a demonizovani Ruska, jsou nuklearni zbrane na hranicich Ukrajiny. Jejich lod je je 30 mil od pobrezi Ameriky a nikdo nevi co tam dela.

  President Putin je v domeni, ze Trump nevydrzi ten obrovsky tlak, ve kterem zije kazdy den a ze casem podlehne valecnym stvacum.

  Dokud se spolu presidenti nesejdou, tak svetu nebude lepe.

  Media ? ? To nejsou lide ! To jsou jedovati hadi ! Mamby a Cobry !

  Pritom vsem co president musi zit, Trump resi hlavne vnitrni problemy a zmeny. Danova reforma ! Zdravotni reforma !

  Ta parta idiotu, ktera prohrala volby mela za volice 2 milliony illegalu a obcanstvi se po volbach prodavalo za $ 5 tisic jako odmena. Ted je policie zatyka po stovkach a denne deportuje.

  Tak jako u nas tak i u vas existuje parta hnusaku, kteri nikdy nedaji pokoj dokud oni nebudou vladnout. I kdyz dokazali, ze jsou kvalifikovani akorat na umyvani verejnych hajzlu.
  Bude vsem hure, dokud tem svinakum nekdo nezavre huby.

  At zije president Trump a president Zeman, jeho kamos !
  At pochcipaji opice v prodejnych mediich a zdechne kavarna v kazde zemi na svete.

  A ted dobra zprava ! Pani Marine Le Pen z Parize - NEJCHYTREJSI zena na svete, ma tak velky naskok v popularite , ze uz ted je presidentkou.
  Baba Mekerova z Berlina, nejhloupejsi baba na svete ma politickou popelnici jistou.
  nick HONOLULU - keen observer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji :
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/CT-predvadi-primitivni-propagandu-a-jeste-ma-tu-drzost-pozadovat-dalsi-penize-Normalni-Cesi-jsou-pro-ne-chatrou-A-tento-clovek-by-mohl-porazit-Zemana-Sociolog-promlouva-475838

   Vymazat
  2. Je skoda ze Trump nereagoval na Spicera hned, ze ho hned nevyrazil, ze cekal dva dny na opravu
   Spionazni lod u Connectikutu me nevadi
   A ted jde k to co vandalizace a zacinajici vyvrazdovani francouzu ucini s volbami
   Kez by uz ti zbyli frantici pochopili ze jdou na jatka
   A zbrzdit to muze jen Marinka

   Vymazat
 7. Fandil jsem a fandím Trumpovi ale vyřešení Iránu podle NICH povede k eskalaci dalších válek. EU v současné podobě je fraška ale nepodceňujte Němeco.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německo poslouchalo a bude dál poslouchat USA (nebo Rusko)!

   Vymazat
  2. Nemecko potrebuje pres hubu

   Vymazat
 8. Článek jsem přečetl možná přiliš letmo. Zdá se mi stejně ukecaný jak Nick Honolulu. Napadá mně jen jedna věc: všem horoucím příznivcům Trumpa doporučuji ještě jednou si pozorně přečíst článek, který se jmenoval O hegemonii USA a který již se před nedávném stal minulosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:28
   Jelikož takzvanou diskusi většinou nečtu, padly mi oči na Vaše řádky náhodně až potom, kdy jsem dole /15:22/ vyjádřil totéž. Jistě se tu najdou tací, pro které ta shoda bude nad slunce jasným důkazem toho, že "trollové" jsou organizovaní. Tož tak.

   Vymazat
  2. 14:28 nezvan do Ameriky, prdelolizale Amiku
   Srovnej si tu honickou v hlave
   Nadavas tomu co lizas

   Vymazat
 9. Redaktůrky v USA ,v Germánii i u nás je nezbytné internovat v lágrech tak,jak to udělali v USA na začátku války s Japonskem!Ale výrazně méně přepychu v nich,a fyzicky pracovat!Stejně se tak stane,je to nevyhnutelné!

  zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja zase odhaduju ze neco bude ve francii
   Nejen zavirani

   Vymazat
 10. Američtí novináři nejsou normální lidé, ale naprostí psychopati. Jejich obsese Ruskem, je už úplně mimo chápání normálního člověka.
  Štěkají na Trumpa co bude dělat s tím, že se ruská loď pohybovala někde poblíž pobřeží v mezinárodních vodách. Co by měl asi dělat, to se nesmí ? Sami hromadí zbraně všude na hranicích Ruskaa a jedna loď zdaleka ne u hranic jim vadí.
  Kde ti američani žijí, za co se vůbec považují, za nějaké nadlidi ?
  Heriot.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není obsese, to je jen výchova k primitivismu.
   USA musí pořád s někým válčit, proto jsou tamní pisálci učeni neustále vytvářet nebezpečí.
   Neschopnost vlastního myšlení se pak odrazí ve zpomalené schopnosti se přizpůsobit velkým změnám.
   Jestli Donaldovi vydrží to tempo, tak za rok budou panáčkovat, jak bude Donald luskat prsty.

   Vymazat
  2. No nepoustet cnn nyt wp a jinou svoloc na tiskovky

   Vymazat
 11. _________________________________________________
  Ten článek je tak pitomoučký, že ho klidně mohl napsat Honolulu.
  _________________________________________________

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:22 Jestli je ten článek pitomoučký, pak je pitomoučká Trumpova tiskovka, ze které článek vychází a kterou jste nejspíš neviděl. Existuje ale i druhá možnost, že pitomoučký jste jen vy.

   Vymazat
  2. 16:16
   Ta tiskovka, kterou jste nejspíš viděl(?), předvedla další gradaci Trumpovy ubohosti. Vám to snad uniklo?

   Vymazat
  3. 16:21 Nebojte, neuniklo. Ale ten "ubohý" Trump je pořád ještě považován za nejmocnějšího muže planety a zdravý rozum, byť "selský", mu nelze upřít.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 16:21 americe libas prdel a Trumpovi nasavas
   Mas bordel v mysleni
   Intelektualni sasku

   Vymazat
 12. Vládnoucí skupina představovaná Obammou a Clintoňany v SSA se zastavila v roce 1990 a její rozum začal "zahnívat".
  Trump je zodpovědný člověk a bere svět, jaký je. Ti ostatní Mu v umění chápat postavení SSA ve světě nesahají ani po kotníky. Poslouchal jsem Jeho tiskovku. Má to velice těžké.
  My se zatím můžeme akorát "modlit", aby Trump přetlačil ty NEBEZPEČNÉ HLUPÁKY.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správné označení je Klingoni, copak neznáte Star Trek?

   Vymazat
 13. V USA se perou dva směry politiky mezi sebou.Je
  příznačné,že pro takovou situaci nelze přijmout
  jednoznačný názor.Zatím je Trump prezidentem jen
  měsíc a nemá pohromadě svůj tým.Tak mu stěžují
  rozhodnutí Obamovi lidé,kteří jsou dosud ve svých
  funkcích.Počítám tak ještě dva měsíce,než se
  dostaví výsledek pranice.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím si to ,co Petr Majevský...

   Vymazat
  2. Petriku, uz ted, tedy dnes ten Tilerson ci jak se jmenuje vyhodil spousty obamovcu

   Vymazat