Reklama

.

.

sobota 18. února 2017

Vítězné ruské biatlonové štafetě dnes hymnu nezahráli

Čtvrtý úsek štafety,
A. Šipulin likviduje poslední "černé kolečko"

18. 2. 2017, Petr Ďoubalík, videa

Omyl nebo další provokace? Dnes se podařilo ruským biatlonistům napravit neslavné výsledky předchozích dnů a zvítězili v mužské štafetě. Hymnu jim ale v Rakousku přesto nezahráli.

Atmosféra prvních dnů mistrovství byla napjatá, několik sportovců a činovníků (v čele s našimi), maskujíc se vznešenou snahou o čistotu sportu, by bylo nejraději, kdyby ruská reprezentace vůbec nestartovala.

Nejraději by zpětně přepisovali pravidla biatlonu a poslali domů Rusa A. Loginova (Francouz M. Fourcade opakoval, že tady Loginova nevidí rád, při předávce štafety ho srazil na zem, tvrdil, že neúmyslně, ale omluvy se Loginov nedočkal), byla zapomenuta presumpce neviny zákazem startu J. Glazyrinové, byla cítit touha po uplatnění kolektivní viny. Kdo dění nesleduje, najde informace třeba v článku B. Olšera zde. Pak se podařilo podáním ruky zakopat válečnou sekeru mezi M. Fourcadem a A. Šipulinem, a zdálo se, že bude klid. Dnes při slavnostním vyhlašování pořadatelé místo ruské hymny zahráli jinou skladbu. Jistě, bude to označeno za obyčejný omyl. Jako pořadatel mnoha malých, ale i několika velkých sportovních soutěží si neodpustím přidat svůj názor: hymna není obyčejná písnička a mistrovství světa není krajský přebor. Dalo by se omluvit selhání počítače  (vše by ale mělo být nejméně zdvojeno), výpadek dodávky elektrického proudu (ale dnes vše běží dál i na vestavěné baterie)... Záměna hymny ale silně zavání provokací.

Ke stupňům vítězů přiběhl D. Gubernijev, ano, ten ruský moderátor, který v živém přenosu volal na škodiče Fourcada, že je "sviňja" a oddirigoval ruskou hymnu. Zazpívali si ji sami závodníci a ceremonie byla zachráněna. Ostuda a divná pachuť něčeho smrdutého ve sportu biatlonovém však zůstane.
video se záměnou hymny:
video se zpěvem hymny:
A. Šipulin při poslední střelbě
zde ještě video pro případné zájemce ze samého závěru štafety:

Doplnění: hymnu prý nakonec zahráli a snad se i omluvili. Nicméně po přehrání špatné skladby pořadatelé pokračovali v obřadu jako by se nechumelilo. Nebýt toho, že si závodníci zazpívali sami, možná by tu správnou ani nehledali a nezahráli.

46 komentářů :

 1. Dnes není třeba ve škole memorovat. Je třeba vyhledávat a zpracovávat informace. K tomu jsou nově zakládána nová ministerská oddělení pravdy a organizace která žákům pomohou s orientací a tím jediným správným názorem.
  Závěr: hudbu (i hymnu) vyhledám na netu. Pak snadno Němcům zahraji Hiterovskou verzi a Rusům nějakou odrhovačku. To je dnešní svět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně, prostě další primitivní akce eurofašistů a Rusofobů. No nic jejich dny se krátí ;)

   Vymazat
  2. Tak, tak. Při ceremoniálu slavnostního vztyčení vlajky EU zahrají "Die fahne hoch EU".

   Vymazat
 2. I rakušáci jsou sprosté svině, že mě to nepřekvapuje, stát kde se prezident volí jako kočka v měchu, kde se chlapečci multikulturně obohacují ve sprchách až ječí blahem to je ten předvoj prasečí evropské kultury.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý postreh. Áno prasacie hodnoty EÚ, nato a elitarov. Fuj.

   Vymazat
  2. Zametejme nejdřív doma. Například Schwarzenberg byl i na Rakušany moc, za to zde nad ním slintala dost velká část obyvatelstva.

   Vymazat
 3. toto už vypadá,že debilita nemá hranice

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 22:20 Už dlouho sleduji, že čím nehoráznější lež a větší lumpárna, tím více jí debilizovaní lidé věří a považují za ušlechtilost.

   Vymazat
  2. To není debilita, to je ryzí psychopatie.

   Vymazat
  3. Debilita s psychopatií zároveň a okořeněna nezdravým sebevědomím. To je současná západní kultůra.
   Co je jim svaté????

   Vymazat
 4. Nějak se nám pitomosti ve velkém množí.Možná
  je to náhoda,možná cílená provokace.Pokud se
  týká to Foucarda,je to nebetyčný pitomec a
  typický Francouz.Slovo čest je pro frantíky
  pojem naprosto neznámý.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 5. Víte svět je takové kolbiště, kde je všechno možné - žel Bohu takoví lidé jako já jen žasnou a nic nechápou. Když je možný takový člověk jako Cibulka, kterého jsem dnes uzřel v televizi poprve - nuže moc velký rozhled nemám - tak je možné i to, co se stalo v Rakousku.

  OdpovědětVymazat
 6. To je nejlepší způsob, jak zajistit Rusům popularitu. Nepolevujte a snažte se ještě více.

  OdpovědětVymazat
 7. Zajímavé bylo sledovat i to, jaký nezájem Rakušané projevují vůči boji o první místo, mnohem zajímavější bylo sledovat přece boj o úžasné třetí místo. Je to v poslední době už fakt k blití.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to byl velmi zajímavý okamžik mistrovství světa. Kamera zcela ignorovala, že někdo běží o vítězství a naprosto se soustředila na rakouského závodníka. Stát se to jinde na světě (nedejbože v Rusku), byl by to obrovský skandál. Čiré amatérství Rakušanů.

   Vymazat
 8. Fakt ze kterýho se komoušskej lhář a krypl Dvořáků zesral! Poslouchejte:


  Americký program půjčky a pronájmu umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím (z retrospektivy se tento krok jeví jako silně naivní a idealistický). V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak zneužili ,snad dokonale využili.Važte slova a nedělejte z Rusu voly,Řada z nich jsou mnohem chytřejší než Vy a velké množství přitroublých Čechu

   Vymazat
  2. Tady tohle je vono! -http://www.databazeknih.cz/images_books/22_/227801/big_velke-spiknuti-lNA-227801.jpg

   Vymazat
  3. Ty máš dost, chlapče. Běž se léčit.

   Vymazat
  4. 8:09 - na co? Já ani nebyl ňák obzvlášť vytrslej - to jiný spolužáci řvali víc! Pamatuju Jendu Hávu z Déčka jak říkal - "škoda že nechyt a neuvařil v tom kotli Brežněva" - a jeho chechot si pamatuju dodneška! :)))) To jen vy komouši si myslíte že normální je bejt rudým ... já jsem historik, tak jsem dodal, že Bréžovi bylo v tý době teprv 11 let a Jenda na to - to neva -prej - do kotle s tím pankhartem! A ostatní se taky chechtali.

   Vymazat
  5. to 7:54
   mě by bylo blbý se chlubit jakýmsi komplexem z dětství..., jste měl nějaký problém při porodu?
   Většinou to bývá tak, že se člověk vyvíjí jak jde život, nu někteří zamrzli ve vývoji v dětském věku.
   A pán si ani nedokáže uvědomit, co to o něm vypovídá. Nu, to mu nebrání se tím chlubit.
   Six

   Vymazat
  6. 8:54 - tak to bysme asi mseli mít všichni z Béčka a některý Áčáci i Déčáci! Mám spíš dojem že tys rudej škubane zdegeenrovanej komoušskej odpad, s jakým Romek baron Ungernů-Šternbergů právem zatápěl v kotlích lokotek ...

   Vymazat
  7. Páč zatímco tys vobdivoval bolšánský kretény a pěl na Prvního Máje "buď vsegdááááá búúúúúděěět něěěba, buď vsegdáááá buuuuuuudět soooonce", tak Já už jako malej nesnášel ty jejich nablblý ušanky a kousavý mundúry bez formy - takový beztvarý hadry - prostě to vystihuje to slovo který jsem zaslech až nedávno - Vatníci" - to je přesný! Ještě ty carský - to krapet ušlo, to mělo úroveň. Se mi jako klukovi líbila kniha Geschichte der Russischen Revolution - dva díly, co jsem našel v kanapi po Němcích! Psaný švabachem. Textu jsem moc nerozuměl, ale líbili se mi bílí generálové! Jaký mělo mundůry skvělý! A Romek Ungernů nosil i takovej mantl s hákenkrajcem - to sem šel do kolen! Bylo u fotky datum 1919 - to ještě Hitler ani nebyl ve straně:))) A později jsem o něm čet v knize od nějakých dvou amerických židobolševiků - Velké spiknutí! To mě totálně vzalo - boryš jak prase normálně! Prej chtěl komouše rozvěsit po celý magistrále. Já řval nadšením! Rozumíš - v tý době tu byl rudej teror, hovno se smělo, za názor tě fackovaly málem i vlastní babičky kvůli donášení! A najednou čteš vo frajerovi co komouše házel zaživa do kotlů lokomotiv a pálil je jak dříví! Ty vole - to k nám chodili číst i spolužáci z Déčka a Áčka! Byla tam i takováá epizůdka, jak prej uviděl v Urze hezkou židovku a řekl svýmu pobočníkovi, že by rád měl její preparovanou hlavičku. A dostal ji! Ty vole - takový bejt Rusko dnes - hned se tam stěhuju!:))) Jenže prohrál a zem ovládla ta svoloč rudá a od tý doby to tam je v prdeli - nuda a hnůj ....

   Vymazat
  8. Hele,ty pravdo a lásko,šlehni si a jdi hajat.Na Jizerskou nemáš,tak tak se ohneš,plavat také pořádně neumíš,tak ti zbyl ten přívlastek komouš,ale to je málo!Ty musíš něco o komunismu vědět,blbounku a ne jenom používat pro tebe magické slovo komouš.

   Vymazat
  9. 9:24 - ty smažky feťácký bych moc neurážel, páč aniž si to rudej chcípáku uvědomuješ, urážíš tu asi jediný voliče který vám brzo zbydou! Co umím já, o to se nestarej, neb svou velikostí duchovní čním nad tvou malostí a ubohostí upocenýho rusofilskýho strejce jak Mount Everest nad hromádkou psího lejna ...

   Vymazat
  10. V ŽÁDNÉM SMĚRU NEŠLO ZA 2. SVĚROVÉ VÁLKY O POMOC USA RUSKU, ALE O ČISTÝ BYZNYS USA MILITARISTŮ, NA KTERÉM VYDĚLALA AMERIKA NESPOČET MILIARD - RUSKO PLATILO ZLATEM A PLATINOU a i předem!!! Pokud jde o technologie raket, tak naopak to byly USA, které si odvezly nacistické vynálezce V1 a V2, i borce na výrobu atomové bomby domu do USA. Za války pak Rudá armáda měla dávno raketové systémy nasazené přímo v boji - např. tzv. Kaťuše. V období studené války pak USA podlehly stejné ideologii jako Hitler a němečtí nacisté, a v rámci boje proti židobolševikům je pronásledovali a zavírali do koncentráků, např. na Long Island, kde byl také zavřen Voskovec. Ostatní nařčení - např. Chaplin - prchali pak do Evropy před zběsilou honičkou USA inkvizitorů na kacíře. Tato honička byla pořádána také na "propagátory světového míru" a např. i z malíře Picassa se stala persona non grata, protože holubici míru namaloval. A v USA SE VESELE I POPRAVOVALO V INSCENOVANÝCH PROCESECH, KTERÉ SI VŮBEC NEZADALY S PROCESEM DR. HORÁKOVÉ U NÁS - A TAK BYLI ZAVRAŽDĚNI NAPŘ. MANŽELÉ ROSENBERGOVY !

   Vymazat
  11. Vidím, že pán je odborník. Nevím co ví nebo neví pan Dvořák,ale já bych chtěl objasnění těch počtů z roku 1941 podle dohody (vycházející jistě ze zákona o půjčce a pronájmu), která byla mezi USA a SSSR podepsána 11.června 1942.

   Vymazat
  12. 10:14 - tady je celej seriál věnovanej týhle problematice - https://www.valka.cz/13329-Ekonomicka-situace-SSSR-v-prubehu-1941-42-a-spojenecka-pomoc-Lend-Lease-dil-1-

   Vymazat
  13. 10:09 - v podstatě voliči Clintonový - to je ta svoloč nevyhlazená panem senátorem Josephem McCarthym! Tehdy byli v menšině, dnes maj navrch! Trumpa zachránilo jen rozumné nastavení volebního mechanismu ve prospěch civilizovaných WASP.

   Vymazat
 9. Biatlon je krásný a těžký sport, ve kterém patříme ke světové špičce. Bohužel na funkcionářském poli děláme spíše ostudu. Vystoupení "vyžírky" jménem Hamza (předseda svazu biatlonu ČR, dříve cizopasil v basketu) a politické žvásty Koukalové a Šlesingera útočící na Rusy postavily Čechy na roveň ubožáků a bonzáků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K 2:12 Dement asi budeš ty, vždyť renomovaní lovci dopingu jej najdou až po spoustě roků (OH 2008 a 2012). A Doping přišel především ze západních zemí a to zejména USA.

   Vymazat
  2. Ad: Anonymní19. února 2017 2:12
   Ty jsi fakt idiot (pro neznalé, to není nadávka, alediagnoza)

   Vymazat
 10. Kdyz je jeden normalni je tezke nebo vubec nemozne pochopit jednani zvrhlych nestvur. A proto take neni proti nim zadna obrana..
  Myslet a bejt normalni znamena se odevzdat a vzdat se obrany a plne do rukou nekonecnych zlocinu techto monster...

  OdpovědětVymazat
 11. Sportovci by se měli starat o svoji sportovní formu a ne se snažit plést do politiky jako naši Koukalová, Šlesinger či Foucard z Francie. Koukalová má zlato všechna čest,ale zkazila si u lidí reputaci za své hloupé řeči. Šlesinger rozjel nesmysnou kampaň, výsledky na sportovišti již tak neoslnil! Říká se "ševče drž se svého kopyta" dodávám a neexperimentujVašek

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nemate tak trošinku pravdu že se maji starat sami o sebe oni totiž ti sportsmeni nebojuji pro penize oni bojuji za nas a pro body v pořadi narodu a protože za body nic nekoupite tak je soudružsky dotujeme ze statniho rozpočtu napřič desitkami let jak za komunistu tak i za tu naši zlatou demokracii jinak by těžko přetěžko přežili statnich peněz nemaje dokonce by někteři vyhynuli i proto stale vice plati koho chleba jiš toho pisen zpivej

   Vymazat
  2. No ono jde také o to, že občas nějaký Rus, třeba Starikov, nebo teď ta mužská štafeta, seberou medaile a o míň jich pak zbyde na tu "západní sportovní elitu". A proč se dělit, že jo? Koukalka je jedna z mnoha pipin, co si myslí, že sežraly šalamounovo hovno, protože se jim teď daří. Vážím si těch, co se k tomuto nepropůjčují.
   Protiruské šílenství neustále graduje, je to nechutné. Včera ČT24 odvysílala Politické spektrum, doporučuji shlédnout naprosto rusochorého Cibulku, to už je na Bohnice. A toto si Čt zve do svých pořadů, aby byla ta vyváženost, nebo s čím to pořád lidi votravujou...

   Vymazat
  3. 13:54 opravuji se: Ne Starikov, ale Schipulin. To jak přebíhám z politiky do sportu a zpět. Ale bohužel se nám obě tyto oblasti opravdu prolínají.

   Vymazat
 12. Pokud by se jednalo o omyl,neposlali by tam ty ženy s šampanským.V tu chvíli už věděli,že hrají špatnou hymnu.Bylo to cílené a ubohé.

  OdpovědětVymazat
 13. Bravo,vy krásní ,ruští hoši!Zachovali jste se fantasticky!Vetší reklamu vám ti hajzlové rakouští nemohli udělat a sebe znemožnit!Všichni,kdo znali vaši HYMNU,vám ji zazpívali.A k našim udavačským borcům?Styďte se,morálně jste se znemožnili!A ten ubožák Hamza,ten by měl být vykopnut přímo do náruče Chovancova odboru StB s láskou a bez nenávisti do sportovních kalhot velectěného sexbombarďáka Jandy.

  OdpovědětVymazat
 14. Na různé věci lze mít různé názory ale dávat je takhle najevo je kravina.Fur-chádovi by měly odebrat zbraň.Je nebezpečný.Ve Francii nemusí nemusí dělat psychotesty na zbroják?

  OdpovědětVymazat
 15. 7:58
  Šlehni si ještě jednu a odejdi, vymaštěný kašpárku. S tím jsi nudný a nikoho nepobavíš, slabý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třetina národa českého do blázince a třetina do kriminálu,výsledky voleb to dokazují a ty nové to jen potvrdí,učte se jazyky přátelé,tady se to jen tak nezmění,ale,kdyby to trvalo tentokráte jen 200 let,tak se změny nikdo inteligentní a morální nedožije....

   Vymazat
 16. Tak jak v rámci boje nacistů proti židobolševikům se hodilo vše možné¨, nakonec i Osvětim, tak se i dnes v rámci boje proti Rusům hodí kdejaká prasárna nacistům současným, ať již ve Wada, vedení světového biatlonu či v některých národních družstvech, jako např. Francie a také Česka. Jakou mají cenu sportovní klání a medaile - např. olympiáda v Riu, když z ní vyloučím konkurenty na medaile - jakoby se nekonala, jakoby nebylo vítězů. Ty "majdany" tzv. antidopingové agentury, která se dala plně do služeb studené války - a všechno ostatní jsou holé výmysly a účelová jednání sloužící jen boji proti míru na straně oligarchie a militaristů. Ostatně pokud jde o biatlon, tento sport je čistokrevným válečnickým sportem - ZASTŘEL A UTEČ, tak by se měl vlastně jmenovat.

  OdpovědětVymazat
 17. Libí se mi, že se nedali a zazpívali si tu správnou. Rusko a Slovani se "nedají" tak snadno. Naproti tomu Němci při nedávném incidentu s „Deutschland Uber Alles“ zpívali dále a nadšeně jásali. Němci už jsou takoví naprosto servilní k vládnoucí moci a proto při boji s ďáblem s nimi moc počítat nejde.

  OdpovědětVymazat
 18. Sú to špiny, celý západ, hanbím sa, že sme v tom spolku

  OdpovědětVymazat