Reklama

.

.

neděle 5. února 2017

Vítězství Le Penové? Utrum pro NATO, stopka migrantům, méně Evropy a silná Francie

5.2. 2017   Eurasia 24
Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová bude v případě vítězství ve francouzských prezidentských volbách usilovat o vystoupení Francie ze struktur NATO a posílení národních ozbrojených sil.


„Francie by měla odejít z vojenského velení NATO, aby nepřipustila vtahování do válek, které neodpovídají jejím zájmům,“ uvádí ve svém programu Le Penová.    
Slibuje taktéž obnovení francouzského zbrojního průmyslu, zvýšení obranného rozpočtu na úroveň tří procent HDP a zajištění přezbrojení francouzských jaderných sil.

Le Penová má rovněž v úmyslu upořádání referenda o vystoupení Francie z EU, obnovení národních hranic, vystoupení z Schengenského prostoru a zamezení nelegální migraci.

První kolo francouzských prezidentských voleb se bude konat letos 23. dubna. Jestliže žádný z kandidátů nezíská nadpoloviční většinu hlasů, bude se hlasovat o dvou kandidátech s nejvyšším počtem hlasů v druhém kole 7. května.

Zdroj: Zvezda

121 komentářů :

 1. Běda mužům , kterým ženy vládnou ..... Pryč od Francie, VB a Německa....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ha, sexista proti LePenove

   Vymazat
  2. jsi debil.

   Vymazat
  3. 23:07
   Takhle zdálky ale vypadá spíš jako Le Penis-ová.

   Vymazat
  4. 0:46 ty vypadas jako zmrd z jakekoliv vzdalenosti
   Jak je to s tim havlovanim? A hajlovanim?

   Vymazat
  5. Vystoupení z NATO? To není pro Francii není přeci nic nového. Již za de Gaula Francie z NATO vysoupila a řadu let byla pouze přidruženým členem. Proto není tento zcela jistě velký Francouz nijak významně připomínán.

   Vymazat
  6. 7:15 vystoupeni z EU je ale novy

   Vymazat
  7. VIVAT MARINE LE PEN

   Vymazat
  8. To řekni své ženě, pokud jsi ženatý bude nadšená. Život není boj muž versus žena. Je to o vzájemném porozumění a zvládnutí výzev života.

   To zákulisní vedení se snaží všechny stavět proti sobě. Mají jednoduchou metodu natlačí mladé do krátkodobých požitků (sex, alkohol, drogy) a když pominou a přijde kocovina pomohou rozdmýchat spor kdo za to může. Řešení je napřít životní tvořivou energii k vznešeným cílům, ale to je zákulisním vedením blokováno a brzděno a naopak je podporováno to nízké (již zmíněný sex, alkohol drogy a bezúčelné požitky všeho druhu).

   Vymazat
  9. LePen-ka má před sebou úkol a význam přesahující roli a důležitost pro fr.národ roli Johanky z Arku...pokud neuspěje,francouzi budou ztraceni a jako národ i se svojí kulturou zaniknou.
   Oni,francouzi jsou ti,kteří určí v nadcházejících pres.volbách charakter toho,co zidiotštělou Evropu čeká v brzké době a ve Francii se bude době bojovat o osud celé Evropy.
   My jsme na tom neporovnatelně líp,máme kolem sebe na východ potenciální spojence,ale zase jsme o hodně menší a máme zkurvenější politickou reprazentaci a shnilejší nevládkami prožranější,v totálním rozkladu státní instituce a sdělovací prostředky,tvůrce veřejného mínění...Dříve,nebo později poteče krev a hodně krve,ten teroristický rok 2015 s pařížskými událostmi byl jen test imunity....

   Vymazat
  10. Voni chlapi sou trochu vic mazany a nezenou se dnes tam , kde to smrdi nejen velkou nejistotou, ale predevsim KRCHOVEM. Taky asi uz zadny schopny nejsou na sklade a tech blbejch a chmataku a snazivejch taky ubejva ....

   Vymazat
 2. Běda všem těm, kterým jejich ,,evropské hodnoty" vládnou!

  OdpovědětVymazat
 3. At zije tato uslechtila statnice a chlouba Francie !
  Slava teto novodobe vudkyni, kdysi sladke Francie !
  Francie se vrati do Evropy. Reconquista je na obzoru !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kez by ji frantici zvolili

   Vymazat
  2. nemá šanci

   Vymazat
  3. 23:31 v tom pripade nema sanci Francie
   Kdo je proti ni je zmrd

   Vymazat
  4. Aby se zase nepřepočítzli, ti mezinárodní kavárníci. Mohlo by se stát, že žádné druhé kolo, v němž ji chtějí porazit, nebude.

   Vymazat
 4. Jen aby nezůstala celá EU jen Německo a my jako přilehlá kolonie. Doufám, že až se to začne sypat, tak že nebudeme na nic čekat, abychom nebyli poslední. On se ten Raich IV bude totiž bránit zuby nehty.

  OdpovědětVymazat
 5. fandim Le Penové už aby se eu rozpadlo at žije rodina národ volme SPD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. voleb se nedožije

   Vymazat
  2. Souhlasím 22:27;)

   Brexit, Trump, Le Pen a u nás SPD TOMIO OKAMURA a MÁME ŠANCI ;)

   Vymazat
  3. voleb se dožije a nejpozději v druhém kole prohraje

   Vymazat
  4. Nebude žádné druhé kolo! Marinne získá v prvním ko le 55%!

   Vymazat
  5. 23:32 to je ceske suvovani nebo prani havlozmrda?

   Vymazat
 6. Říkejte si kdo co chcete, ale myšlenka jednotné Evropy je dobrá. Samozřejmě za vším hledej člověka. Lidé, kteří v EU vládnou jsou absolutně nechopní takový kolos uřídit. Zabývají se hloupostmí, místo toho, aby řešili zásadní problémy. Pokud by v tom směru došlo ke změně a vedení EU by začalo řešit migraraci(ale velmi důsledně a tvrdě), volný svobodný obchod bez omezení( to se bude jmenovat tak a to onak, nebo to budeme vyrábět my a toto vy), pak to bude fungovat. Jak nemusím USA, tak jejich unie států není špatná - volný pohyb osob, společná hospodářská politika, atd. atd. Tuhle myšlenu sjednocené Evropy již prosazopgval Český král Jiří z Poděbrad, ale bohužel v jeho době to ještě nebylo možné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednotná Evropa suverénních států je VÝBORNÁ MYŠLENKA, Bruselská EuroFašistická Unie je KATASTROFA: (

   Vymazat
  2. Nie som si isty. Zvadza to potom ku globalizacii, fasizmu...co vidime v priamom prenose. Tych,kt.sa dostanu k moci to deformuje. Najmensim zlom je priama demokracia, male statne celky, "mestske staty", obciny, kde sa lahsie ukontroluju psychopati a sociopati, kt.obycajne sa dostavaju v dnesnom "vladnucom myslienkovom a hodnotovom usporiadani" na vrchol moci. V usporiadani " obciny, mestske staty" je tazsie organizovat vojny...

   Vymazat
  3. Pri malych celkoch sa lahsie udrzi kultura, hodnoty, lahsie sa presadia zdrave myslienky. Mozno je to nakladnejsie, ale v konecnom finale lepsie pre zdravy vyvoj spolocnosti. Je vacsia sutazivost v presadzovani dobrych opatreni zameranych na ludi. Mozno to stazi obchod, ale financie su transparentnejsie. Samozrejme pre nadnarodne korporacie zakaz lobizmu. Politicke funkcie NEPLATENE!

   Vymazat
  4. " nebo to budeme vyrábět my a toto vy "
   Tak to se jmenovalo RVHP. Bylo postavené na národní ekonomické soběstačnosti a mezinárodní dělbě práce. Ovšem v té organizaci byla ČSSR se svou průmyslovou tradicí korunním princem. Dnes jsme pouze účastníci hry evropské letadlo.

   Vymazat
  5. Musím jenom souhlasit.Sice jsme byli RVHP...ale obchodovali téměř s celým světem!Jak je možné,že dnes,po 28 letech slavné,dobře připravené revoluce,nemáme ani svoje kvalitní brambory?Vše je v cizích rukou a my makáme vlastně na svém jak otroci?Jedině vítězství Le Pen je pro Evropu šance!A u nás je NADĚJÍ T.OKAMURA!Ale dojde to lidem?

   Vymazat
  6. Jednotná EU je jen náhražka nacistické 3.říše,která má za úkol jiné věci,než přinášet blahobyt svým obyvatelům...z toho by jste se už konečně vy voli,měli probudit !!!!

   Vymazat
 7. Elity prchaji na Novy Zealand
  Pomalu se rozloucime, bude kolaps

  OdpovědětVymazat
 8. 21:47: Nemáte tak docela pravdu: Kateřina Velká, Alžběta I, ostatně i královna Viktorie /ta poslední mně není moc sympatická, velikost se jí však upřít nedá/.

  OdpovědětVymazat
 9. Odpovědi
  1. 0:18
   Ty popleto, chtěl jsi říct: Do hajzlu s Bannonem!

   Vymazat
  2. 0:30 cesky nevolnicku, do mimoceske politiky nemluv, mas to zakazane
   Zase te zavrou, uhrovita smazko

   Vymazat
 10. BENOIT HAMON !!!!!!

  OdpovědětVymazat
 11. Benoit Hammon -no víc nemusím -to samý jako hollande ....
  opět socan ,opět .....
  opět ta samá adresa
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kravka aby se neozvala! Blbá jak poleno - ale má názor.

   Vymazat
  2. 0:44 havlozmrd promluvil, proto ten smrad
   Jak je to s tim hajlovanim, vcera si to tak krasne vysveloval

   Vymazat
 12. Po zvoleni Trumpa nejak nekam zmizeli havloproamerikanisti
  Co to?
  Sebevrazdy?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oni nezmizeli,oni si myjou zada a za usima protoze jsou zesrati az tam. Je nejvyssi cas hodit nekde na web jejich jmena a pripadne taky fotky. Zanedlouho se budou hodit.
   Sebevrazdy teprve budou )))

   Vymazat
 13. Jednoznačne LePen

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. LePen je De Gaule v sukních. Nemuselo by to být zlé, protože ani on neměl USA příliš v Lásce jelikož omezovali jeho moc a popularitu. S Le Pen je to úplně stejné.

   Vymazat
 14. Obávám se, že Francouzům nic nedochází a Le Penovou nezvolí.

  OdpovědětVymazat
 15. Chci vas o necem INFORMOVAT ! !
  Tak na me nebudte sprosti, jako obvikle ! Neni to z moji hlavy ! V Americe byly t.zv. SANCTUARY CITIES...
  Oblasti, kde byli tolerovani illegalni immigranti.

  Doktori z nich maji paniku, protoze jsou tam nemoci s kterymi si neumi poradit a lide umiraji na vse mozne a nemozne. (Epidemie.)

  Bylo to jmenovano a vysvetleno ! NEJSEM DOKTOR, nerozumim tomu. Bylo by dobre,
  aby cesti doktori o tom vedeli. Oni tomu rozumet budou.

  Hranice budete muset uzavrit, at chcete, nebo nechcete !
  Nebo vas sezerou "barterie" za ziva. Doktori rikaji, ze na to nic nemaji. Jmenovali jejich nejlepsi "zbrane" proti nemocim a rikali, ze nejsou vubec ucinne.
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na vlhkou lepru, na tuberkulozu atd

   Vymazat
  2. Pozor, vlada bude tyto desive nemoci tajit
   Stejne jako taji desivy vzrust vyskytu rakoviny a autismu

   Vymazat
  3. Uz od let 30. kdy nakazili cernochy syflem a nic jim nerekli a pozorovali je, kdy nakazili dalsi rakovinou a kdy nejnovejsi vyzkumy ve Fort Ditrich, a vysledky nyni se vyskytyji nahodne na svete a neni jim malo.
   Taky dedictvi od naci a japonskych doktoru...

   Vymazat
  4. Amerika je v obcanske valce
   Je jen otazka kdy sorosovci zavrazdi prvniho trumpovce na nepokojich

   Vymazat
 16. 0:44 = PRASE zachrochtalo ! Bez urazky nemuze nic rict.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 17. Nyní je to na Francouzích. Ať už si vyberou koho chtějí, měla by to být jejich volba, neovlivněná dobrosery a podepřená přísunem pravdivých informací.
  Teď by se jim asi hodila kvalitní a nezávislá média, že páni novináři?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Neovlivnene volby"? O jak naivni koncept.

   Vymazat
 18. Nevim nevim zda vihraje Lepenova kdiž nadpolovični většinu voličú ve Francini tvoří černoši a muslímové a kdiž mají volebni právo jako v Česku biěženci takhle nevim nevim a zda nevihraje volby nejaki muslim kdiž Francie je i s Nemeckem Europski chalifat.

  OdpovědětVymazat
 19. Nejen "migranti" ale také buzeranti jsou zbraň proti lidstvu v Evropě:

  Patnáctiletý Tuure Boelius zvolen homosexuálem roku ve Finsku

  5.2.17
  Finsko:

  Kolik toho stihl v patnácti „nateploušovat“? - ptá se známý novinář Maxim Sokolov k této zprávě o šokující tolerantnosti. A nenašel adekvátní odpověď, či slova.

  Patnáctiletý Tuure Boelius byl zvolen homosexuálem roku.

  Hranice možného je na Západě opět posunuta kousek níže. Tak tedy už neplnoletí.

  Odhryzáváme teritorium metr za metrem, jak říkají v takových případech válečníci ukrajinské armády.

  ________
  Kdyby jste měli pochybnosti, nejedná-li se o "ruskou propagandu". stačí zadat jméno chlapečka do Googlu. :-)

  http://politikus.ru/events/90263-15-letniy-tuure-boelius-vybran-gomoseksualistom-goda-v-finlyandii.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na armádu jsem už starý, ale kdybych musel, nikdy bych za tenhle prohnilý systém nebojoval. Za Bakalovo a Babišovo nakradené miliardy? Za teplouše roku? Za jejich pochody hrdosti? Ať jdou bojovat sami teplouši a migranti. Jsem zvědavý, kolik jich do armád narukuje a jak budou bojovní.
   Lituju ty kluky, kteří se nechali nachytat na peníze a dneska jsou už v maskáčích. Asi si nemysleli, že jednou budou muset riskovat své životy za nakradené miliardy Bakalů, spokojené a bezpracné životy černochů a natržené konečníky Jandů.
   Ale dobře jim tak. Kdo chce kam, pomozme mu tam.

   Vymazat
  2. Jde o rizenou genicidu belochu

   Vymazat
  3. 5:01
   Evropa patri Rusum
   Obrana je marna

   Vymazat
  4. Ti "prijebani" Finove se maji cim chlubit!
   Ani se nedivim protoze kazdej normalni organizmus muze byt dlouhou zimou nezvratne poskozen!
   Obecne vzato:buzik je clovek s uchylkou-tedy uchyl. Jako pocitac co ma poskozenej software. V compu lze sapon zkusit soft"prepalit" a kdyz to nejde, tak je treba takovej zmetek poslat nekam na ekologickou likvidaci.Aby nezatezoval zivotni prostredi.Vyradit ho z obehu aby nenasiral nikoho dalsiho.Nedivim se,ze tech uchylu s poskozenym rozumem je asi staisticky nejvice v Norsku,Finsku a Svedsku. Bude to asi georaficka zatez.
   Z tech buziku musi mit rodicove radost-hotove posviceni! :-)

   Vymazat
 20. Volby se zvolujou a osilkove z brexitu , se radujou.
  Tady je jedna jistota a to , ze svetu uz zadny volby nikdy nepomuzou.
  Uz jsme za volebnima hranicema v jinym svete a jde to rychle , ze nektery zustavaji pozadu..
  A jsou z toho vseho cely Ztrumpovany...
  Utrumpovany a Dotrumpovany...Bez trumpa ani krok.
  Ale.
  Miru Zdar...Nepratel se nelekejme a na volby nehledme..!
  Kdyby mohly neco zmenit.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trumpa si do huby neber
   A evropice uz nepomuzou ani volby

   Vymazat
  2. Kdo ti dal povoleni tady nekomu rozkazovat, hejle. Zvan si nekde v ty vasi ämerice' a drz hubu, nabubrela nadhero.....Kdyz dospeli diskutuji , ulicniku....Tady se neroztahuj parasite...Alou domu..

   Vymazat
 21. Já se musím pousmát. O zvolení Le Penové nerozhodne lid, ale sdělovací média. A ty ji nebudou podporovat, pokud nedostanou balík peněz. Z deště pod okap.
  V dnešní době je jediný zodpovědný účastník současného marasmu - mlaskající novinář.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Americe mlaskali novinari, ohnostroj pripravili a bylo jim to na houby

   Vymazat
  2. Otázka je, zda BÍLÍ, EVROPŠTÍ FRANCOUZI mají v sobě zbytky rozumu a vlastenectví z dob pádu Bastily, Napoleona, či de Gaula.

   Nosiči nefrancouzských genů pochopitelně budou volit, než Francouzku, raději např. kosmopolitního Žida který je bude preferovat a dělat si z nich dál štít.

   Vymazat
  3. Nevím,jsou-li na tom dobře s vlastenectvím
   a rozumem.Podle současné situace to vypadá,
   že to dobré není.Francii si zaplevelili
   černochy z bývalých kolonií a teď tam šli
   i ti,o které nestáli.Pojem čest frantíkům
   nic neříká po celou historii Francie.
   Petr Majevský

   Vymazat
 22. Panove, dnes byl SUPER BOWL, koho zajima sport, tak byl na party. Super Bowl je sledovan Americany s prateli ve sportovnich klubech. (Party). President Trump hru sledoval v Golf klubu ve West Palm Beach, coz je jinde nez je Mar-o-Lago...
  Vubec bych se o tom nezminoval, kdyby zde nebylo neco na zasmani.

  Vitezny tym ma sefa kteremu president Putin pred 12 lety ("vypujcil si") prsten se symbolem tymu ! Sef klubu ma na prstenu jeho jmeno a vzkazal presidentu Putinovi, at prsten vrati, ze mu posila novy prsten se jmenem presidenta Putina..

  To se stalo vecer po hre.

  Dopoledne president Trump pracoval a posilal jednoho advokata za druhym proti soudci v Seatlu, ktery sabotuje zavreni hranic pro 7 zemi.
  nick HONOLULU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bez obalu přiznávám, že mám delší vedení a nepochopil jsem smysl ftipu. Prosím o vysvětlení.

   Vymazat
  2. Suprbol s sisatym micem me nezajima
   Ta druha cast ano, jaktoze Sessions nejde jako puma po tom soudci?

   Vymazat
  3. Co je to napsanou kravovinu? Beze smyslu, koho tady zajima nejak pitomej superbal?

   Vymazat
 23. Jak vidite, stale se neco deje ! A to znate, jak kdysi davno se Nikita Chrusctev a president John Kennedy setkali a Kennedy se chlubil hodinkami ?

  Rika : "Podivej Nikito, to mi dal muj narod" ! A vytahl krasne kapesni hodinky. Na hodinkach byl napis : "America dekuje pane presidente, za skvelou praci" !

  Chrustev na to rika : "Mam lepsi hodinky" ! A vytahl moc pekne hodinky take ! Byl na nich napis :
  "Knize Schwarzenberg venuje hajnemu Pepkovi za skvelou praci v lese " ! Tak to by frk ze 70-let v Johannesburgu.
  Vzpomel jsem si na to k vuli prstenu.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 24. Ruda 7:08, na zasmani je to, ze presidenti maji radi suvenyry z cest, tak jako kazdy jiny turista.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:18 Myslíte jako Klaus, když si před kamerami vzal jako suvenýr to pero? Jéžíšmarjá, to byla ostuda. I když já si spíš myslím, že jim jen pantomimou ukazoval, jak se u nás prováděla privatizace. Včetně toho závěrečného "véčka", jakože pravda a láska konečně zvítězily.

   Vymazat
  2. Tady je to video:
   https://www.youtube.com/watch?v=zpe4T0lXZcE

   Vymazat
 25. Chápu, že Chruščov věděl i co se děje v Schwrzenbergově lese a Kennedy mohl dostat Nobelovu cenu za mír i s hodinkami, pořád ale mám nějaký blok v inteligenci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cort znajet,a pred volbami ...
   To zname nazpamet. Nechte tu pani nejdriv zvolit a bez hlucnyho PREDJASAVANI ....
   Uvidime pak,co dovede a taky neverte zadny zensky...
   A pak se uvidi , co uvidim , rekl slepej a sel do kina...

   Vymazat
 26. Hovado uhrovity smazka havlotrol tu urazi starsi, zeny, slusne diskutery
  Potrebuje udelat ze zubu co mu zbyvaj presypaci hodiny

  OdpovědětVymazat
 27. Podle mně kdo vlstní media a masmédia twn vlastní i vísledek vole a na tom nic nezměníme,viď ČT je toho dúkazem nenadarmo je neČeská televize vlajkovov lodí oblbováni mas v Europskem regionu.Podtrženo,Lepénova nemá šanci kdiž ji nepodporují Židé a bil bi zázrak kdiby volby vihrála a ja bi sem se zlepšil v gramatice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proc ze sebe delas vola? Obcasna chyba je ok ale opakovany vtip s hrubkama uz je hloupost

   Vymazat
 28. Odpovědi
  1. Proc nepises normalne, vole?

   Vymazat
  2. Oprava:výsledek,když,by,vyhrála,.....Maryne zvítězí!

   Vymazat
 29. Allons enfants de la Patrie,
  Le jour de gloire est arrivé!
  Contre nous de la tyrannie,
  L'étendard sanglant est levé,
  L'étendard sanglant est levé,
  Entendez-vous dans les campagnes
  Mugir ces féroces soldats?
  Ils viennent jusque dans vos bras
  Egorger vos fils, vos compagnes!

  Ref.: Aux armes, citoyens,
  Formez vos bataillons,
  Marchons, marchons!
  Qu'un sang impur
  Abreuve nos sillons!

  VIVE MARINE LE PEN !!!

  OdpovědětVymazat
 30. Každopádně má Le Penová proti sobě podobnou kavárnu,média,jako u nás.Také se nenašel ve Francii schopný muž Francou,že musí mužům ukázat sílu žena.Zajímá mě jedno,jestli je židovka,nebo ne a to z toho důvodu,že se tito kritici nové naděje šikují právě ze židovské komunity.

  OdpovědětVymazat
 31. Hodně štěstí paní Le PEN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro..sim na vyhnani afroarabu ze vsech narodu a mist , kde nemaji co delat se uz nevyresi vladnim narizenim...Jsou vyzbrojeni a budou pohotove /kym asi/ vyzbrojeni jeste vice za ucelem aby rozpoutali jeste vetsi peklo, nez dnes, v jimi okupovanych zemich/ EU a pod./ .
   Coz udelaji v kazdem pripade...
   Dnes jiz probiha treti svetova , kdy usaci pouzivaji /proxy/ v zastoupeni , afroaraby a fanaticky islamisty z celeho sveta na valky tam kde potrebuji a pomoci kterych chteji loupit a masakrovat vsude , kde si mysli , za ucelem ovladnuti sveta...Tohle asi nepujde vyresit nejakymi dohodami nebo instrukcemi...
   Bude se to jen vice a vice stupnovat....
   Pokusy o reseni a zastaveni masakru mezinarodnich teroristu /Ukrajina/ selhavaji vzdy , protoze zaklad k dohodam a reseni spociva uplne jinde...Daleko jinde a jsou v rukou jinych , nez tech kteri predstiraji vyjednavani a moc smlouvy uvest v platnost !!!
   Po syrii pak bezpochyby prijde na radu dalsi stat , narod ke zmasakrovani...

   Vymazat
 32. Cesi ani nemaj poneti jaky tvrdy diskuze se vedou v anglictine i francouzstine
  Nejen Amerika ale cely svet je v obcanske valce

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten tvůj svět je zřejmě prostor mezi postelí, televizí a hajzlem, blbe a potřebuje uklidit.

   Vymazat
  2. Podle toho, o čem ty máš "ponětí" to budou spíš diskuse natvrdlých než tvrdé diskuse.

   Vymazat
  3. 10:19 nevtirej se, Rudo hloupa

   Vymazat
  4. 19:26 zalez do Morie, havlotrole

   Vymazat
 33. 3% HDP do armády, z toho bychom si měli vzít příklad.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3% oficiálně, 30% skrytě a utajeně - díky EET bude na armádu o desítky miliard korun více a u Trumpa nekupovat pouze zbraně a střelivo, ale i MacDonalds a CocaColu do armádních kantýn

   Vymazat
 34. Panove, pani Marine Le Pen je KATOLICKA ! Je to Parizanka a byla pokretena v LA MADELEINE...Kdo zna Pariz tak vi, ze je to jeden z nejstarsich chramu katolicke cirkve...
  Zije kousek od stredu Parize na zapad , ale ma i druhe bydleni blizko belgickych hranic.

  Je zajimave, ze jeji otec byl PARASUTISTA.
  Je po treti vdana.

  Moje kamoska je prof. jazyku a rikala, ze jeji francoustina je briliantni a NOBL - vysoka trida. Zadny slang. Pani Le Pen je nejmladsi ze tri sester.
  a ma 3 deti a je pomerne mlada. Je ji 48 let.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:05
   Ano, její otec skutečně vraždil lidi ve Vietnamu, Egyptě a Alžírsku.
   Jako správný katolík označil nacistické plynové komory za "detail" v dějinách.

   Vymazat
  2. 13:18
   Vychovali ho jesuité. Není ale prokázáno, že by to byl důvod, proč jako důstojník cizinecké legie mučil zajatce v Alžírsku.

   Vymazat
  3. To je toho ! Tchán Šláfnberga byl šéfem NSDAP v Rakousku a nadšený nacista. Na jeho zámku se hajlovalo i po válce. Diví se někdo, že zeťák hajný Kódl nenávidí vše české?

   Vymazat
 35. jestliže už navštivila vatikan a usrael tak nemuže než zvitězit jinak konči v kuchyni stači mrknout na frau hitrel merkl jak to ma ošefovany

  OdpovědětVymazat
 36. 17:01-Dovoluji si Vám oponovat.Knýše Kódl je jen
  nedoučený hajný,protože tu školu nějak nezvládl.
  Nestačil na ni a vymlouvá se na správu majetku.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 37. Jak to chtějí udělat, jaká stopkamigrantům? Ty se tady budou držet zuby nehty. nakonec to pošlou k nám spolu s tankama, který ted debil Stropnický půjčil Bundeswehru. To je průser jak mraky.

  OdpovědětVymazat