Reklama

.

.

pondělí 20. února 2017

Vlivný ruský poslanec: Je možnost „zákeřného útoku" NATO na Rusko!

Americké tanky v Pobaltí

kou
20.2.2017  První zprávy

Síly NATO ve východní Evropě mohou být použity pro „věrolomný útok“ na Rusko, uvedl šéf výboru pro obranu ruské Dumy Vladimir Šamanov.


„Na Západě tomu říkají zadržování Ruska, ale předpokládáme, že tyto síly a prostředky mohou být použity v útočných operacích proti naší zemi. S Hitlerem jsme také podepsali pakt o neútočení, ale 22. června najednou zákeřně napadl naši zemi, a my si to rovněž pamatujeme," cituje Šamanova RIA Novosti ze setkání s vojenskými diplomaty.

Podle něj se v této souvislosti a k zachování bojové schopnosti pozemního vojska byla dokončena tvorba čtyři mechanizovaných a jedné tankové divize.

„To je přímou odpovědí na výzvy a hrozby, spojené s kurzem NATO na zvýšení své přítomnosti na východním křídle bloku," konstatoval Šamanov.

Rusko v posledních letech hlásí bezprecedentní aktivitu NATO v blízkosti svých západních hranicí. NATO zároveň rozšiřuje svoji iniciativu na zadržování údajné "ruské agrese".

38 komentářů :

 1. Hm, s ožralými Čechy, Poláky a Němci:-D
  Tak s těmi to má NATO předem prohraný:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejde přece o vyhrání ale o redukci lidí a investice do obnovení infrastruktury světa. Víte přece, že "bankstři" se angažují na obou stranách a vždy vyhrají.

   Vymazat
  2. NATO je PES , kterej nekouse a navic steka vzdy na spatnej strom...Ovsem vzdy z klimatizovane kancelare , s obedy na kaviaru a sampanskym , trvajici 4-6 hodin , protoze taky neni do ceho pichnout. /A kdy bylo ???/.
   V Afganistanu si vylamal vsechny zbyle zuby a JINAM JE ANI NEPUSTI.!!
   Napr do Syrie....
   Urad Zbytecnosti za triliony dolaru.
   Taky sbor zbytecnejch "padlejch ubrecenejch holek" ze sirotcince..
   Neni znamo ,ze by veleni NATO , nekdy se zmohlo vubec na nejake sblizeni s lidem EU , je to izolovana banda PARASITICKYCH starych bab ,cas od casu ukricenych a ubrecenych byrokratu. Cim vice penez tim vice jeci na poplach...
   Hlavne se udrzet u koryta, je nejdulezitejsi napln a umysl...Za kazdou cenu.

   Vymazat
  3. Kdyz se stane nejake prirodni nestesti , nebo jine katastrofy povodne atd. drive prisla na pomoc TRADICNE armada statu a tihle z NATO vzdy zalezou hluboko aby nebyli k nalezeni a ku pomoci ...

   Vymazat
 2. aj keby boli striezvi by si moc proti RUSOM nepomohli, tak ako NIK

  OdpovědětVymazat
 3. Pro přežití programu Pax Americana potřebují USA obsadit ještě dvě země s ropou - Irán a Rusko. Bez tohoto kroku se dolarová pyramida zřítí. Zatím ji jistí Saudská Arábie, ale už moc dlouho se monarchové neudrží. Americké zbraně jim s rozpočtem do plusu nepomohou.

  OdpovědětVymazat
 4. Problém je jiný,že to Americký lid nepotřebuje,válčit s Ruskem.Jen několik zbohatlíků,chce zbohatnout ještě více a když k tomu mají k dispozici Americkou armádu,tak se nedivme,že to chtějí udělat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty vosle, kdybys neměl v pytlíku vítr, poslal bys svého kluka válčit za takové kriply ? Jestli jo, tak sám jsi kripl a táhni bojovat třeba s tím hnojem Kalousem a Štětinou.

   Vymazat
 5. To víš že jo, soudruhu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě (15:31) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  2. 15:54

   Oprav si notičky, ruský debílku. Obama je dávno v důchodu.

   Vymazat
  3. 16:10 Debílek nikdy nezklame! V.J.Horákl

   Vymazat
  4. Díky že jsi nezklamal, Horáku.

   Vymazat
  5. vlast tě (16:10 a 17:45) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  6. A Pepku , kdyby te zvali ,ze budes vojakem v NATO, vyskoc nejmin 3 metry do vejsky a hlasite zamec rovnou ,ZE CHCES BEJT GENERALEM a mas k tomu kvalifikaci a inteligenci potrebnou ,a ze chces aby rychle odstranili TVOJI DISKRIMINACI!!!
   Jinak ze das stiznost k OSN na oddeleni a soud pro lidska prava...a uvidi se...Pepku jses prece chytra hlava a vydelas miliony...ME,ME,MEEE...
   Hlavne se nedej a vsechny je UDEJ !!!

   Vymazat
  7. 8:56 - zato ty ani žádnou vlast nemáš užgryndanej čechomužiku! A vyskakovat nemusíš, to za tebe zařídí ten kremelskej ratlík co si tě jako svý pimprle tahá na gumičce:))

   Vymazat
  8. Heil Havel.

   Vymazat
  9. Diky za odpoved 21.19 vidim, ze jsem se dobre trefil...

   Vymazat
 6. pro 16:10. Až ti přijde povolávák na východní frontu, nezapomeň si přibalit emerickou fangli, americký debílku.

  OdpovědětVymazat
 7. Kozáci budou na Moravě coby dup !

  OdpovědětVymazat
 8. KAPITALISMUS je pouze přechodným stupněm vývoje ŽIVOTA-INTELIGENCE.
  Zjednodušeně, KAPITALISMJUS je TĚLO BEZ DUŠE.
  Sám se rozpadne bez "VNĚJŠÍ DODÁVKY DUŠE".
  Doufejme, že tuto krysi projdeme živi do dalšího stupně vývoje lidstva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mpžná že my tam projdem živí, když projdem touto krizí, ale určitě projdem, když všechny krysy pojdou. Doplňte si znalost pravopisu českého jazyka Jiří - nebo vy už jste někdy prošel krysí?

   Vymazat
  2. To jsi vymyslel sám?

   Vymazat
 9. Nejsměšnější je, že přesně tihle mamrdi jako ten "Josef Volný" v 16:32 vyčítají Anglii a Francii, že nás v Mnichově zradili. Protože se jim za nějaké přiblblé Československo nechtělo jít nasazovat krky na východ.

  Při své nekonečné debilitě si tihle duševní kriplové nejsou schopni uvědomit jak moc si serou do svých vlastních hub.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mužům chybí vojna - vynahrazovali si potřebu hádání a osobních půtek v hospodách. Tam pili, hádali se a občas se porvali. Dnes se hádají a rvou na diskuzích, protože pobyt v hospodě něco stojí. Ale kromě potřeby hádat se, za tím nic jiného není. Ukojit své denní mužné potřeby, protože dnešní muži už jiné potřeby nemají, a zvláště ne důchodci. Válka samozřejmě nebude. Válčí jen media, protože potřebují diskuze pro peníze, a válečné vřeštění přináší diskuzí nejvíc, ještě víc než výhrady k Trumpovi,a nadávky na Babiše.

   Vymazat
  2. Ty mamrde vyděšený vlastní debilitou,dodělej si alespoň pět tříd základky....a ne jen půl třídy pomocný,pak přestaneš zvracet havlobanderovskoussacký hovna,ty myšlenkovej genitále!!!!!
   Pro ussacký zbloblo z 16:55

   Vymazat
  3. 16:55 Tvá hlubokomyslná myšlenka na téma mnichovské zrady ve spojení s něčí dutinou ústní je opravdu ďábelskou zbraní. Nachystej si několik podobných blábolů na Ruskou ofenzivu a nebudeš muset ani střílet, rusáci se sami umlátí, ale smíchy.

   Vymazat
  4. To určitě píše ta sudeťácká kreatura Herman ( velkou Bradou)

   Vymazat
 10. Je zbytečné se rozčilovat a kazit si tím zdraví
  pro blbost druhých.To jen přidává chuti těm -no-
  chytrým,co vyskakují v anonymitě.Veřejně se sami
  neprojeví,aby náhodou neměli nějaké problémy.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 11. Naše TV ukazuje nadšené vojáky hlásící se do armády a desítky tisíc dobrovolníků hlásících se do aktivních rezerv. Proti komu, kdo nás ohrožuje. Ohrožuje nás prý Rusko, proti kterému se štve dnes a denně. Když někdo nechce válku, jako Trump, který otevřeně říká, že pro něj je důležité to co se děje v USA, pracovní místa, firmy v samotných USA a ne firmy které jsou v Asii a v Mexiku a za to je proti němu vedená obří kampaň která v USA nemá obdoby. Jinými slovy připravuje se Barbarosa II. tedy útok na Rusko a kdo je proti bude smeten. Připravuje se III. sv. válka. Kapitalisti ji chtějí, imperialisti jí chtějí, nenažraní zbrojní podnikatelé jí chtějí, sluníčkaři jí chtějí, havloidi ji chtějí a vůbec nezáleží, že všechny tyto skupiny jsou v totální menšině a nezdá se, že by mlčící většina, kterou tyto skupiny dovedou na válečné jatka, jim v tom zabránila

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepřipravuje se nic! Dnes dělají politiku media- politici jsou na ně krátcí.V mediálních prefabrikátech se všechno překroutí a nakroutí. Pokud mne paměť neklame, tak válkou už se vyhrožuje třetí rok. Taky se občas vyhrožuje koncem světa - prý podle Nostradama a nějakých výpočtů starých Mayů. Největší zhouba lidí jsou media - to jsou zbraně hromadného ničení. Internet - závislost lidí na internetu je obrovská a nevratná. Zeptejte se psychiatrů. Media mají způsobilost vytvořit z lidí duševní mrzáky - zfanatizované, nebo naopak ustrašené trosky. Dokud nebyla media, byl svět ještě jakž takž normální - to všechno vzalo za své. Media ukazují lidem jen úchyláky, pitomosti, podvraťáky, šašky, různé kraviny, nesmysly, pitomé žvásty. Vidět, slyšet, a číst dnes něco jiného, vkusného a smysluplného lze jen vyjímečně. To vše má obrovský vliv - utváří se přiblblá společnost šašků, kteří budou chodit v odrbaných hadrech a ukazovat genitálie - to bude in - jejich intelekt bude rovný opicím. S tím že by se dalo válčit? Lidi, kteří jsou nadáni rozumem, inteligencí, a prošli normálním vzdělávacím a kulturním programem, už vymírají -nahražují je zmaškařené, cvičené opice s tabletem v ruce - tam mají mozek.

   Vymazat
  2. Souhlas, ale pouze konstatujete aniž by jste nabídl alternativu. Co tak pro začátek od nás vyprovodit organizace placené např. Sorosem a podobnými dobroději. Vzduch v ČR by se jistě pročistil. Spřízněná (jimi placená) média by pak sama zašla na ůbytě.

   Vymazat
  3. Pro 17:22.
   Jakožto nepracující důchodce jsem věnoval obrovský čas do sledování dění ve světě, s cílem být schopen odhadnout budoucnost. Můj zájem začal v počátku krize v 2008. Díky tomu se mi podařilo včas prodat nějaké nemovitosti, jejich tržní cena nato letěla dolů. Můj zájem přetrval a zdestinásobil se po půlnoci při puči na Majdanu. Naprosto s Vašim názorem souhlasím.

   Pro 18:33.
   Souhlasím i se vším co jste napsal Vy, jenom ne s Vaší první větou, "Nepřipravuje se nic!"
   Vím jistě že se připravuje, a právě to co píše kolega v 17:22. Připravuje se to mnohým jiným a současně vším tím co jste napsal po oné první větě.
   Pokud nebudete internetem opovrhovat, a dáte si dostatečně velkou práci s hledáním a výběrem hodnotných informací (možná ten čas na to ale nemáte), tak onu první větu už opakovat nebudete.

   Pro 18:59. Vaše doporučení je bezpochyby dobré. Ale nyní realizovatelné jenom teoreticky.
   Hodlám je podporovat tím, že budu volit SPD Okamuru. A pokud by SPD dostalo dostatek hlasů a bylo tak schopno protlačit některé změny které zamýšlí, pak by snad začals svítat naděje i na omezení cizích neziskovek. Jinou šanci nikde nevidím.
   Děda.

   Vymazat
  4. 18:33 někdo do médií ale dodává ty, kteří pak lžou a překrucují historii. Někde se líhnou, na některé katedře pod nějakým vedením. Bylo by třeba to vyčistit tam, kde to začíná. Tam je problém.

   Vymazat
  5. 1:35 to jsme na tem stejně akorát tomu nevěnují obrovský čas,ale pamatuji si.Váš zájem začal v roce.2008,můj v r.1991 a to proto,že k výročí německé kapitulace psal dennik PRAVDA/KS SSSR/8.5.1991-Barbarossa-byl veden do právě probíhajících příprav Rudé armády na ofenzivní útok na Západ.Útok 21.6.1941 na SSSR byl preventivnim úderem Německa.To jen pro připomenutí,dnes pán šéf výboru pro obranu ruské dumy generálplukovník mluví o možnosti "zákeřného útoku" NATO na Rusko.Tak nevím,dnes neni ani ta smlouva o neútočení mezi NATO a RF,jak tenkrát.Vše dnes jen pér huba,proč věřit šovinistům z Cargradu.Proto buď připraven stale platí,stejně jak potvrzené historii,Země je kulatá,vysereš li se na Západ tak z Východu přleti hovno.
   řiká

   Vymazat
 12. pre 18:33 pre rokmi som sa rozpraval s jednym "geniom" a bavili sme sa o tom , ze to co sa stalo v juhoslavii sa v europe nemoze stat . to si myslis aj ty . a to si mysleli aj ukrainci , tak ti zelam aby si mal pravdu. a my ostatny chceme pre to aj nieco urobit aspon vyjadrit nesuhlas s vojnou . a ka si normalny a vies , ze ussa robili demokraciu v celej severnej afrike ... , tak to inak nevychodi , iba, ze magori z ussa chcu vojnu . tam nieto kam uhnut . vidim to ako slabost ducha , mysliet si nieco ine ...

  OdpovědětVymazat
 13. Poznámku k 16:55. Pokud Francie neměla v úmyslu pomoci Československu, tak vůbec neměla podepisovat dohodu o vojenské pomoci. Podobně to platí pro Velkou Británii. Dále si myslím, že skutečně existují mocenské skupiny, které válku chtějí. Tak, jako tomu bylo vždy v minulosti. Jen naivkové si myslí, že Hitler a nacisté, byli jediní, kdo si přál válku. Co ti, kteří stáli v pozadí, kteří všechno financovali? Kde vzalo zbídačené Německo po celosvětové hospodářské krizi, navíc vyčerpané reparacemi, tak astronomické prostředky, nezbytné k vedení vleklé války? I dnes válku potřebují zbrojařské koncerny a banky, které prahnou po poskytování úvěru zničeným zemím.

  OdpovědětVymazat
 14. Dohody zustaly podepsany s Francii, kdyz po I.sv. valce hrozil stale utok od nemecka daleko silnejsiho a prumyslove pokrocilejsiho. Tak prevaha v poctu obyvatel asi dvojnasobna...
  Vlady prohnile francie a generalove zacali postupne couvat v kuloarech ode vseho. Uz v r.1933 se vedelo v Britannii a jinde ,ze bude utok od germanu...

  OdpovědětVymazat